K-report
 

Archiv diskuse 471, 671 a 575 LG do 29. 05. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Železnice » 471, 671 a 575 LG » Archiv diskuse 471, 671 a 575 LG do 29. 05. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Lexa_karel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 12-2009
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 08:10:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OT: bylo by dobré si předem ujasnit, co v klimatizovaném voze smrdí.
Pokud jste přesvědčen, že je to klimatizace, měl byste si o ní něco jednoduchého, základního přečíst.
Klimatizace ve voze (zcela laicky, zjednodušeně) je stvořena z ventilátoru (distribuce vzduchu) a topného či chladicího tělesa (podle momentální potřeby buď ohřívá, nebo chladí vzduch).
Pak je tam ještě druhá strana, něco jako výměník co máte vzadu za ledničkou - ovšem je to odděleno mimo větraný prostor.
Noo a protože ventilátor ani topná/chladicí tělesa nesmrdí (je to kovové, plastové či měděné), bude třeba hledat zdroj smradu asi někde jinde.
Franta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 968
Registrován: 9-2003
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 08:51:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lexa_karel.
Díky fyzikálním zákonům, se na výparníku po odstavení vytvoří rosa. Na tu se nalepí prachové částice, které mohou projít přes filtr. To je ideální živná půda pro bakteri, které produkují někdy docela výživný zápach.
Jinak pokud jste někdy viděl rozebranou vzduchotechniku, tak si dokážete dovodit, kolik je tam živného prostředí - prachu.
Také tu vlhkost z výparníku ventilátor krásně přefoukne do toho prachu.
Nevím, co máš ty nebo tvůj táta za auto, ale neudržovaná klima je slušný humr...
Rozpočtová odpovědnost teplického primátora by měla být vzorem vládě.

Půjčit si 100 000 a našetřit 100 000 je minimálně 300 000 rozdíl.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 12:54:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Probíral jsem archiv fotek a narazil na pár zajímavostí:



(ta první je z 11.3.09)
Paul2no
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 11-2009
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 13:22:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souběžná jízda po Praze:

http://www.youtube.com/watch?v=n-d3n9R0OQs
http://www.youtube.com/paul2no
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 703
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 13:30:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Paul2no: Super video!! Ten vlak ze kterého je to točené byl patrák??
Lexa_karel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 12-2009
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 13:36:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Franta: asi jsem se posledních 20 let živil jinou vzduchotechnikou než Vy.
Mám v ruce i protokoly z opakovaných autorizovaných měření hygieny v oblasti Prahy, jejichž výsledky jsou tak dobré, že práce na těchto zařízeních jsou zařazeny do I.kategorie

Rosa - pokud je výměník součástí vzduchotechniky, tak při průchodu vzduchu ani nevznikne - proud vzduchu ji vysuší. Pokud neproudí, neproudí tam ani částice nečistot. Pokud je tam nalepen humus - izolant, nevzniká na výměníku ani rosa.
Pokud je tam humus, tak je průchodem vzduchu vysušen, mrazem či teplem bakterie spáleny. Při zapnutí delší dobu nepoužívaných topných tyčí dojde k jejich vypálení a jednorázovému zakouření.
Pokud je tam humus, není to vina vzduchotechniky, ale obsluhy. Pokud mám v autě klimatizaci a nestarám se o ni, jsem prase. To že mi tam v zákoutích hnije odpad přece není vinou klimatizace.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1139
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 13:37:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OT: řekl bych že ne. Podle mě to bylo Bčko. Tažené peršingem.

(Příspěvek byl editován uživatelem ondra_h.)
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 705
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 13:41:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ondra_h: mě to připadlo modré.
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4484
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 13:42:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lexa_karel: a jelikož víme, jak často se udržuje klima, tak netuším, kde by se tam smrad mohl vzít (jedině smrdící cestující). Při předpokladu, že ideál je měnit každý 1/2 rok a na 471 se děje častěji než za 1/2 roku.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1140
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 13:44:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OT: v najbrtu...
EDIT: a navíc má Bmto kolem oken šedou.

(Příspěvek byl editován uživatelem ondra_h.)
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4485
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 13:49:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

672 jela včera v řazení:
362 164-6
51 54 20-41 848-2
51 54 20-41 909-2
50 54 20-38 115-2
50 54 20-38 104-6
51 54 82-70 060-3
50 54 19-38 016-5

Takže už jen stačí určit, co to bylo za vůz a máme jasno
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1141
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 13:52:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: řekl bych druhý vůz.
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
P_z
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 851
Registrován: 7-2006
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 14:07:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V 1:03 je krásně vidět pořadí vozu ve vlaku a v 1:10 je dokonce v odrazu vidět pořadí kupéčka - poslední ve voze ve směru jízdy
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1144
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 14:12:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak rozluštěno. Kam se hrabou policajti.
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5214
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 14:39:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poslední dobou mám v tom samém úseku na podobné souběžné jízdy docela štěstí, ale s S7.
Bohužel kvůli zkurvenejm nestahovacím oknům to nemůžu řádně našotit a cestující ten kravál taky náležitě neocení.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
Paul2no
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 235
Registrován: 11-2009
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 14:42:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo: obyčejné B, tažené ESem. Z patráku takhle nevykoukneš...
http://www.youtube.com/paul2no
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 707
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 16:53:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: kdyby to bylo smradlavým cestujícím, tak by to smrdělo pokaždé jinak, ale ono to smrdí pokaždé stejně .

Edit: takové smrady tam teda jsou také, nebo nějaké jídlo smrdí po celém vlaku.

Zapa: Na šocení je lepší zavřené okno, ale u elefantu přes něj není vidět
a elefant moc hluk nedělá, takže tam by to ani nevadilo, hlavně by to bylo nebezpečný, kdyby měl spouštěčky. U mezipatra bych je udělal spouštěcí, tam se stejně teplo/ zima vyvětrá dveřmi a tím že lidi mají v zadku vánoční stromeček a nemůžou po sobě zavírat.




(Příspěvek byl editován uživatelem Ostravské_tornádo.)
Fiqwert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 5-2010

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 17:22:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na šocení je lepší zavřené okno

Tvl, to je jouke století!!! Máš alespoň průkaz ZTP, nebo něco jiného?? :D
Bohužel, někteří lidé se ještě neprobudili z let minulých...
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 708
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 17:25:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fiqwert: proč? Projdi si moje videa na YT kolikrát jsem měl otevřený okno. Jenou u toho posledního videa.

Edit:
Kdybys náhodou nenašel: http://www.youtube.com/user/ostravsketornado?feature=mhee

(Příspěvek byl editován uživatelem Ostravské_tornádo.)
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4486
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 18:30:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo: takže jsi si naběhl sám na nahozenou udičku. Ohl již naznačil a ty jen potvrdil.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 710
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 18:36:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: no a v ostatních vlacích to nesmrdí, to je zajímavý. A v zimě kdy se nechladilo tak taky ne.
Marf72
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 2-2010
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 18:48:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Každej vlak smrdí.I ty 460.
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4487
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 18:59:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vždy, když jede OT vlakem, tak to smrdí. A už to začínám cítit i zde na káčku.

Pokud by se u mého nicku někdy změnil text "Registrovaný uživatel" na "Moderátor", tak takové jako jsi ty, budu odsud lifrovat svinským krokem. Ne pro názory, názor ať má každý jaký chce, ale vědomě tu lhát (a ne jednou), to je proti mé srsti. Důkazů za poslední týdny tu je několik.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 711
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:01:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marf72: záleží co smrdí. U 451 smrdí (alespoň si myslím že to je to) u těch nových oken ten laminátovej rám když do něj pere topení, u Bdt smrděj brzdy (i u 471), u Bčka smrdí umytá podlaha u 460 v Ústí smrdívala taky taková nějaká chemie, u 810 a dalších motorových a přívěsných vozů topení. Ale většinou se to dá vydržet a dá se nadýchat čerstvého vzduchu, ovšem u 471 moc ne.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:06:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: nikdy jsem s ničím nelhal!!
Zjišťoval jsem něco ohledně těch 460 do Kolína a to skutečně asi byla fáma, odejít v roce 2004 sice měly, ale nejspíš do Bohumína už tenkrát.
Za to se omlouvám, že jsem vás tu přesvědčoval neověřenou informací, ale nic dalšího co bych lhal, vymýšlel si a dokonce vědomě, to teda ne.
Marf72
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 2-2010
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:06:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to marný.Přeci tady nebudem řešit co smrdí v každým vagoně zvlášť.Penik
Amen!
Lexa_karel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 12-2009
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:22:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OT: opět máte několik možností:
- smrdí po celém vlaku - pak byl zcela určitě po celém vlaku použit shodný přípravek na mytí či desinfekci
- smrdí v jednom voze - hledejte bezďáka či něco rozlitého/zažraného v oblíbených čalouněných sedácích
- právě projíždíte úsekem, kde např. zemědělci pohnojili pozemky močůvkou, fabrika vypouští do ovzduší voňavku, ...
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4488
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:26:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo: no vida a už to leze. Já si tím byl jist na 100%, ale pro jistotu jsem si ještě ověřoval informace u kolegů přímo u zdroje. Takže info jpp je brána jako jasná a směrodatná informace.

Takže si počkám ještě na ten zbytek jak to je ve skutečnosti dle názoru jpp.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 716
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:32:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lexa_karel: tak jasně, všechno tohle si dokážu odvodit sám a tu a tam se objeví, ale u toho 471 když fouká ten takhle vonící vzduch zezdola z těch mřížek přímo do držky, tak to je fakt příjemný. Když jsem jel posledně, tak do půlky cesty to nesmrdělo, všechno bylo ok a pak najednou to začalo. Všiml jsem si toho už loni, že to takhle někdy smrdí. Ale nechme toho, třeba to teď budou lépe čistit a nebude to smrdět.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 717
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:37:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: ten zbytek je co?

Ta fáma s 460 do Kolína zřejmě vznikla tím, že se vědělo že jdou 460 jinam, ale ne pořádně kam a někdo si dal do hromady situaci s kolínskou dopravou, napadlo ho že by mohly jít tam, řeklo se to venku a tiché poště JPP už nic nebránilo.

A 460 do Hrdce Králového je také fáma stejného typu, nebo je (spíše bylo) na tom něco pravdy??
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4489
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:38:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo: ..... třeba to teď budou lépe čistit a nebude to smrdět .....

Panáčku, ty ani nemáš potuchy jak se taková klimatizace udržuje, natož aby jsi měl vůbec tušení, jak často se čistí a mění filtry a budeš tu cosi psát o údržbě?

Třeba se pletu, takže prosím o zodpovězení:
jak často a jak se udržuje klimatizace na jednotce 471?

Když jsi ten odborník na klimu na 471, tak prosím o konkrétní údaje, když už tu píšeš takové kecy typu jpp, které jsou zcela jistě pravdou.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 718
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:43:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: o klimatizaci a většině věcí na 471 nevím vůbec nic, protože tahle řada mě zajímá jen na povrchní úrovni, když se tady dalo dočíst o příčinách zápachu, údržbě a podobně, tak já jako laik tomu věřím, protože jestli to tak je, nebo ne asi nezjistím, já bych jenom chtěl když už musím elefantem jezdit, aby tam byl dýchatelný vzduch, to je všechno.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5220
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:48:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ot: u Bčka smrdí umytá podlaha
Já jim říkal, že humanizace je cestou zpět. Správné Béčko musí mít koženku, být zelené a zažranou špínu v podlaze, protože pak nesmrdí.

Ešusama toho najezdím opravdu hodně, takže znám jejich mouchy, ale určitě mezi ně nepatří smrad z klimatizace. Jo, sem tam se stane, že tím prochází vůně z hajzlíku, ale to je většinou závadou a rozhodně ne běžný jev jako na berounských šestivozových panťácích, když ještě jezdily. Tam to samozřejmě nešířila klima, tam se to šířilo podle směru jízdy a podle stavu oken a dveří.
Možná by se spíš o ešusech dalo říct, že ten vzduch je takový nijaký, prostě klimatizace.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4490
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:49:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo: takže jsme stále u toho samého.

KAŽDÝ má možnost volby a nikdo nemusí CE jezdit. Je to jen o prioritách. Mě když něco nevyhovuje, tak to nevyužívám (od obchodů počínaje, přes drážní vozidla konče).
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 720
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:55:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: žádnou špínu ve vlaku nechci, modré bčko je mnohem hezčí, čistá koženka taky, ale tou podlahou jsem spíš myslel že ten přípravek kterým to myjou, asi se tomu říká vůně, ale o tom by se dalo diskutovat.
Co se týče toho ešusu, tak když v něm jste celý den, tak už to třeba necítíte, ale když do toho přijdu z venčí a teď začne foukat ten vzduch, tak to je "paráda", ne teda vždycky, ale letos už asi 3x po sobě.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 721
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:57:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: no kdyby to bylo tak jednoduchý, tak to nedělám už dávno
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4491
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 20:03:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo: je to jednoduchý, stačí se rozhodnout a realizovat.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 20:08:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: ono u nás nic jiného než ešus nejezdí, takže toho na výběr moc nemám, možná rychlík, jenže to bych si zajel 4 km a stálo by to víc, ale někdy taky tak jezdím. A to Bčko je taky nic moc, sice těžko najdu něco, co mi na tom vadí, ale nemám to rád, snad úzká ulička a že je to německý.
Valdav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 717
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 20:34:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo: Děkuji ti, že mi pravidelně už pár týdnů svými příspěvky zasíráš mail... Řešíš tady samé hovadiny a člověk na tebe narazí všude, kam se podívá.
Možná, že neznamenáš nic pro svět, ale pro někoho můžeš znamenat celý svět...
Nasazení CityElefantů v TS 441 PJ Bohumín
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1314
Registrován: 5-2005

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:03:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské Tornádo: chtělo by to ne kvantitativně, ale kvalitativně sem psát. Mimochodem editaci příspěvků znáš? Píšeš zde skoro samé dvojpříspěvky. Podle toho taky vypadá počet tvých příspěvků od registrace.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:15:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Valdav: kolik mailů jsem ti poslal, když ho máš skrytý?! Kde všude na mě narazíš??

Pavlík: dvojpříspěvky proto, že než jede odešlu, reaguje už někdo na předchozí a dát to do editu by vždy nebylo bobré. Pokud stačí? Tak to můžu dělat. Dík.

Ono kdyby někdo už dávno a dávno nahodil nové téma, nemuselo by se tady řešit furt dokola to samé, ale je vidět že se v tom něktří vyžívají, tak na mě pořád reagují že?!
Slyda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 394
Registrován: 7-2007
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:17:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je šance dočkat se koncem června čísla 071?
ZF axiomatika? SOR eliminace!
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5224
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ot: ale je vidět že se v tom něktří vyžívají, tak na mě pořád reagují že?!

A kdo to tu pořád roztáčí?
Nové téma? Prý začaly růst v lese houby, tak bych nadhodil téma "jízda ešusem na houby".
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 726
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:26:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: já se snažím tématu: "co mi vadí na ešusech" kor ve vlákně o ešusech vyhýbat, ale zřejmě někdo nemá pořád dost. (tím teda nemyslím vás).

Jízda ešusem na houby může být zajímavá.
Jak začalo teplo, jen se to hemží turisty a cyklisty (osobně zpozorováno), ještě se můžou přidat houbaři.
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1172
Registrován: 12-2009
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:29:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nadhodil téma "jízda ešusem na houby".
Jako v tom smyslu, že v slonu smrděly hřiby?
Valdav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 718
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:33:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo: Z vybraných diskusí mi chodí všechny příspěvky do mailu. To má potom člověk radost, když mu za den přijde 30 mailů z tohoto vlákna, a z toho 20 od tebe. Pak si to člověk rozklikne a vidí celou stránku tvých dohadů o tom, co kde smrdí a jak jsou Bdt/Bt/460 super.

Kde všude na mě narazíš??
Stačí se podívat třeba na 451/452, 810, 471 a hlavně 460... Prostě kam se člověk podívá, tam čte ty tvoje kydy... To už fakt není normální.
Možná, že neznamenáš nic pro svět, ale pro někoho můžeš znamenat celý svět...
Nasazení CityElefantů v TS 441 PJ Bohumín
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 727
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:38:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohl: tak to by voněly.

Tohle sice není houbové téma, ale chtěl jsem si udělat v pátek ešusový výlet z Roudnice do Děčína tím večerním rychlíkem a zrovna bylo špatné počasí. čekal jsem takovou dobu až bude touto dobou pořádně vidět, zrovna jsem se nemusel moc učit a ono tak zataženo. Tak snad někdy příště.

Ešusovým rychlíkem jsem ještě nejel, takže by to pro mě bylo něco nového, proto ta jízda, kdyby někdo nechápal, proč s tím chci jet.

Edit:
Valdav: jé to sorry. Sleduju především panťákové diskuze, občas něco přihodím do 810 a do znělky a hlášení, občas trať 301, nebo nejotřesnější zážitky, mechanické závory a občas i něco jiného. Mě to taky nebaví se 2 dny dohadovat co kde smrdí, ale když někteří stále a stále na to reagujou......


(Příspěvek byl editován uživatelem Ostravské_tornádo.)
Jaimegiacobbe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:38:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo: Poslední dobou už mi opravdu dochází trpělivost. Jsi vůbec normální? Buď sem přispívej něčím normálním a obsahem hodnotným a nepiš tu ty sračky! Jediný, kdo tu pořád reaguje, jsi ty. Někdo ti něco napíše a ty se kolem toho budeš prostě motat pořád a pořád. Nevím jak ostatní, ale já těch tvých příspěvků už mám opravdu plné zuby. Několik týdnů jsem to přežíval relativně v klidu a jen jsem nad tvými "výkony" kroutil hlavou. Ale teď už mě to celkem dost vytáčí. Jestli opravdu nechápeš, že přispíváš samými hovadinami, píšeš nepravdivé bláboly atd. tak sem radši přestaň chodit. Nebo piš něco normálního. Nevím, co s tebou, tak tě tímto alespoň chci poprosit o změnu. Díky!!!
České dráhy - váš osobní dopravce
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5226
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:40:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohl: Určitá dvojsmyslnost v tom byla, ale tohle mě nenapadlo.

Valdav: To chce pro jistotu to zasílání vypnout.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 728
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:47:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaimegiacobbe: nejaradši mám taky reakce typu: nemáš pravdu, kecáš, je to jinak, ale aby někdo napsal co není pravda a jak to ve skutečnosti je, když to co píšu je kravina, tak to je ticho po pěšině že?

Edit:
Když na ty "sračky" nebude nikdo reagovat, já přece taky ne! Nebudu si odepisovat sám sobě. Ale moc rád bych věděl co konkrétně vám na mých příspěvcích vadilo a co jsou podle vás lži. Ono když se řekne A, musí se říct i B, takhle se nikam nedostanem, s takovým přístupem by to nešlo.

(Příspěvek byl editován uživatelem Ostravské_tornádo.)
Jaimegiacobbe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:57:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo:
No, ono na ty tvé "skutečnosti" odpovídat opravdu nejde.
A když už tu cpeš všem tu klimatizaci, tak mě osobně se ještě nestalo, že by někdy smrděla. Maximálně tak, když má poruchu, tak je uvnitř vozu dusno a vydýchaný vzduch. A nebo když nějaký dobytek zaprasí WC.
Takže nechápu, co ti kde smrdí. Napadá mě jen, že by jsi někdy mohl třeba zkusit nedýchat si pod nos. Nebo nejezdi se CE.
České dráhy - váš osobní dopravce
Dlouhá_trakce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 316
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 21:58:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden ešus z 231


(Příspěvek byl editován uživatelem Dlouhá trakce.)
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 729
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 22:05:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaimegiacobbe: to už je lepší, ale stále můžete být konkrétnější. Vyjmenujte pár těch "skutečností". Smrad z klimatizace / ventilace nevadí jen mě, máma taky říkala, že je to hrůza, takže ojedinělý jev to asi nebude.

Dál bych prosil, aby téma smrady v elefantu už se nerozebíralo!
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1316
Registrován: 5-2005

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 22:06:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské tornádo: mlčeti zlato
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2037
Registrován: 8-2005

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 22:14:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

@Valdav a další: Stížnosti prosím sem, ať redakce vidí že je nás víc.
»Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu (Java)«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát či provádět typovou zkoušku.
Jaimegiacobbe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 22:16:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo:
Boha jeho, já ti neříkám, aby jsi sem nepsal kritiku. Já taky vím a vadí mi, že je v tom ešusu několik věcí na hovno. Jako například nové koše, které jsou od 61 a výš. A těch věcí je spousta. Člověk to tak prostě musí brát, že to tak je a bude. Ale stačí to sem napsat jednou, co se ti nelíbí, podiskutovat o tom a dost, konec. Ne to sem cpát pořád a pořád a pořád a pořád a pořád dokolečka. Každý se k tomu vyjádří jinak, jde jen o názory. Ale ty sem cpeš ty samé hovadiny pořád. A když ti někdo, kdo s 471 pracuje a zná je líp, než my všichni dohromady, vysvětlí ti, že to tak není, a ty tu meleš zas a to samé dokola, tak je to vážně, vážně unavující. Chápeš to už konečně?! Pochop to, prosím! Nerad bych to tu ještě v budoucnu kvůli tobě plevelil více než teď a dohadoval se tu s tebou. Já totiž nepotřebuji mít vysoký počet příspěvků jako ty. Nepotřebuji tu s někým soutěžit.
České dráhy - váš osobní dopravce
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 731
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 22:25:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaimegiacobbe: jo, jasně že to chápu, ale znova a znova se k tomu dostanem většinou vždycky kvůli někomu, kdo řekne že to je hrozný že teď jím tam začnou jezdit taky 471, nebo 671 tak pitomý, nejlepší jsou 460 atd a jsme u toho, protože někdo musel narážet na mě, že jsem řekl někde, že 460 jsou pro mě nejlepší a hned se toho chytl, bylo to tu tak několikrát, vždycky se to vyklube z něčeho úplně jinýho. Mě vadí ty koše co jsou do 061, protože se otevírají a jdou špatně zavřít.

A když ti někdo, kdo s 471 pracuje a zná je líp, než my všichni dohromady, vysvětlí ti, že to tak není, a ty tu meleš zas a to samé dokola, tak je to vážně, vážně unavující.

Já přece nikomu kdo pracuje s 471 neříkám že něco co řekl, tak není, jen jsem chtěl říct že ten smrad tam prostě je a jak a kde vzniká je zatím neznámá.
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4633
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 22:32:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

O.T. znova a znova se k tomu dostanem většinou vždycky kvůli někomu, kdo řekne že to je hrozný že teď jím tam začnou jezdit taky 471
Nedávno si pochvalovala švagrová, že jim už začaly místo 451/452 jezdit 471, dtto otcův kolega z práce. A to je ten žabotlam pro příměsto oproti 460 zlatej (při brzdění to neječí a na nástup nepotřebuju mačky a cepín, o jízdě s kočárkem raději nemluvě).
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4492
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 22:37:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OT: tezce ziskane informace a zkusenosti se neventiluji na pockani kdejakemu moulovi. Tyto informace dostanou pouze ti, kteri mi za to stoji a samozrejme mimo toto df.

A co se tyce lzi, tak uz te necham zit v tvem svete "pravd".
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 732
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 22:44:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: ano, taky inteligentní odpověď.
Co je pravda říct nechce, protože jsou to těžce nabyté vědomosti, ale co tu já vydávám za pravdu a není to pravda to taky říct nemůžete........