K-report
 

Archiv diskuse Student Agency do 11. 08. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Autobusy a trolejbusy » Student Agency » Archiv diskuse Student Agency do 11. 08. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1330
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 16:07:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta diskuse on line stojí za to...takovou snůšku demagogie jsem četl naposled od Goebbelse...Když nemám odpověď na autobusy, stočím to na vlaky...když do mne rejpou kvůli vlakům, výpad proti dráze...když se něco nedá přišít dráze, navezu se do hejtmanů...A jeho naprosto zavádějící a mlžící odpovědi týkající se neuznávání ISIC karty jsou kandidáty na titul BLITKA ROKU.

Magiq: Já jsme tím busem sice nikdy nejel a Terezku neznám, ale ber to tak, že tohle je dojem nepoučené neinformované cestující, tj. řekněme běžného zákazníka, který běžně jejich služby nevyužívá a nabídka a služby by ho měly oslovit natolik, že by u SA zůstal. Z tohohle pohledu je to špatně. Vypadávající internet asi Jančura nevyřeší, ale chybějící filmy, menu v angličtině a podobné věci jsou neodpustitelné, to je totální selhání marketingu a pokud to RJ sleduje, tak zodpovědný pracovník by tam už neměl sedět...velký halas kolem nové kultury v cestování a finálně velká blamáž. Pomíjím botu tak obrovskou, že spoj slavnostně uvádějící do provozu nový halasně avizovaný bus odjíždí s dvacetiminutovým zpožděním!!!
Už slyším fanatické příznivce, že to neva, že do Brna to dojelo atd., ale tohle je ta profesionalita, podobná jako neopravené nebo odbytě opravené plechy...Ostatně - v diskusi RJ na jedné straně brečí, že se mu možná nepodaří prodat 20 starých busů a na druhé straně dispečeři ten nový potřebovali dřív, než ho stačili polepit a nahrát tam filmy? Takže těch 20 vraků je neschopných dojet do Brna...? Nebo nás má prostě za blbce? Čím dál víc mám dojem, že platí oba body...

Už jsem si říkal, že tady na něj nebudu útočit, stejně nemá šanci přesvědčovat nepřesvědčitelné, na druhou stranu jsme si říkal, že fakt dělám soudy podle toho, co tady čtu, ale ten rozhovor s ním mě teda hodně zvedl ze židle...Takže sorry a můžete se do mne pustit...


(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 856
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 16:14:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: slíbím lidem moderní autobus a vyšlu "vrak," jak jsi napsal, to by bylo ještě profesionálnější. Navíc nebylo kde ty vozy vzít, nejsou busy. Včera byly zařazeny teprve tři busy, což je zhruba to, co chybělo ve stavu.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6504
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 16:15:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Uf, naštěstí nepotvrdil prodloužení linky Praha - Karlovy Vary do Chebu, to by mělo ČSAD AKV úplně smůlu.
Fotky na MHDFOTO iDnes.cz můj BLOG
Říkejte mi MMM
Swing it high, swing it low, swing it everywhere you go!
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 857
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 16:25:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím, co se to vymýšlí s tím Chebem, o Chebu NIKDY Jančura ani nikdo kolo nemluvil, to je jen výmysl šotoušů.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1331
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 16:26:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Profesionální je slíbit nový modernější bus, přistavit ho v plné palbě a stoprocentně vybavený a odjet s ním včas. Všechno ostatní je neprofesionální, nemá cenu řešit, co je neprofesionální míň. A jestli nejsou busy, je to neprofesionální dvojnásob. A kde je teda těch dvacet k prodeji? Nebo už je jeden prodanej a bylo to tak nečekaný, že ten nový nemohl počkat na polep a nahrání filmů? A To je profesionální? proč chyběly ve stavu tři busy? a čím se nahražovaly, těmi zbývajícími? A kdy se teda ty zbývající dostaly na údržbu? na to neexistuje seriózní odpověď, která by ze SA nesejmula punc profesionality. Profík prostě nedělá věci, které nejsou profesionální...a profík je profesionlní všude mimo živelní pohromu typu porucha vozu nebo výpadek internetu vlivem chybějícího signálu...
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1332
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 16:30:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaroslav
8.8. 15:00 Dobrý den, uvažujete o prodloužení linky Karlovy Vary - Praha až do Chebu?
Radim Jančura
13:00 Dobrý den,
nějaké úvahy zde byly, ale po pravdě Vám na to nedokáži odpovědět. Našim záměrem je růst především na železnici.

Nemluvil?
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 17:23:43    Odkaz na tento příspěvek  

O Chebu se mluvilo a mluví, protože je docela velká skupina lidí, co se je snaží na ten Cheb zlomit a která do SA píše a prosí. Ale šance tam bude nejspíš až bude komplet R6 z KV do Chebu, do té doby to bude jen přání.
Mě spíš zaujalo, že se možná zavedou nové linky, pokud se neprodají všechny autobusy. O takový 32,33, 34, 42 a 48 se určitě potencionální kupci budou rvát a to by pak skončilo právě na těchto linkách, to by spíš pak obrazu SA uškodilo. A těch autobusů má být dle toho rozhovoru 24.
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 858
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 17:43:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: opakuji, že Jančura o tom nemluvil. Že o tom vedení SA uvažoval ještě neznamená, že o tom MLUVIL. Že o to spojení psalo mnoho lidí ještě naznamená, že o tom mluvil.
jako že je neprofesionální nemít busy navíc, A CO ASI TEĎ KOUPIL?
Jinak na první spoji fungovalo vše jak mělo

(Příspěvek byl editován uživatelem Zdenda999.)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6506
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 17:54:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenda999: Vy máte podchycené všechny možné rozhovory a tiskové zprávy SA a RJ, že to tak jistě víte? Formulace úvahy zde byly znamená, podle mého, že se o tom mluvilo, a pochybuji, že bez pana Jančury.
Fotky na MHDFOTO iDnes.cz můj BLOG
Říkejte mi MMM
Swing it high, swing it low, swing it everywhere you go!
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1333
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 18:13:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenda999: takovéhle chytání za pysk je fajn základ pro plodnou diskusi...;-) Ale opětuji - ten tazatel tam vůbec nic nevymýšlí a možná to ani není šotouš, on se je prostě ptá, jestli se o tom uvažuje. Nic víc, nic míň, tak proč propadáte hysterii? Když Vás chytnu za pysk podobně, tak do okamžiku, než si teď koupil 24 nových busů, prostě měl busů málo, to z toho logicky vychází a to přistavení nepřipraveného vozu to jen potvrzuje. Potvrzujete to i Vy sám, když píšete, že byly zařazeny do provozu tři vozy, což je to, co dosud chybělo...tak chyběly nebo nechyběly...?
A jak to fungovalo na prvním spoji, o tom píše ten článek...


(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 18:20:59    Odkaz na tento příspěvek  

Slim: přece jen je něco, co podle mýho ukazuje, že SA nejsou až takový amatéři :-)
4. nejobdivovanější firma v České republice (CZECH TOP 100 - 2010)
1. nejobdivovanější firma v oboru Doprava, pomocné dopravní služby a cestovní kanceláře (CZECH TOP 100 - 2010)
3. nejobdivovanější firma v České republice (CZECH TOP 100 - 2009)
1. nejobdivovanější firma v oboru Doprava, pomocné dopravní služby a cestovní kanceláře (CZECH TOP 100 - 2009)
Nejlepší autobusový dopravce v České republice (TTG Travel Awards 2008)
5. nejobdivovanější firma v České republice (CZECH TOP 100 - 2008)
1. nejobdivovanější firma v oboru Doprava, pomocné dopravní služby a cestovní kanceláře (CZECH TOP 100 - 2007)
4. nejobdivovanější firma v České republice (CZECH TOP 100 - 2007)
1. nejobdivovanější firma v oboru Doprava, pomocné dopravní služby a cestovní kanceláře (CZECH TOP 100 - 2007)
Nejlepší autobusový dopravce v České republice (TTG Travel Awards 2007)
Nejlepší autobusový dopravce v České republice (TTG Travel Awards 2006)
5. nejobdivovanější firma v České republice ( CZECH TOP 100 - 2006)
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 859
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 18:22:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vím jistě, že Jančura nikdy neprohlašoval, že chystá linku do Chebu.
Slim: chytání za pysk... To Vy jste překroutil informaci, já ne.
Informce o lince do Chebu byla vždy jen taková, že se zákazník ptal, jestli se taková linka nepřipravuje, Jančura odpověděl, že ne. Nyní poprvé vypustil ven něco, že o tom možná i přemýšlel, ale ven tro nikdy nepustil, což jsem psal já, vy se začnete ohánět tím, že měl nějaké úvahy, takže mě za pysk chytáte vy.
trvám si na tom, že na prvním spoji fungovalo to, co mělo. On totiž spoj v 11 z Prahy nebyl prvním spojem Fun&Relax. Prvním spojem Fun&Relax byl spoj v 7:30 z Brna do Prahy.

(Příspěvek byl editován uživatelem Zdenda999.)
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1334
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 18:30:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: Já ale netvrdím, že jsou amatéři,. když vezmete moje příspěvky delší dobu nazad, tak jsem jim tam nikdy neupíral to, že byli štikou v rybníce a rozhýbali to tady...To spolu s tím, že se Jančura umí bezkonkurenčně zviditelnit a prezentovat, nepochybně odráží i ta ocenění (i když - kdo to vybírá, Lidl je taky obchodník roku volený GE money bankou, ale tím nechci SA shodit). Určitě toho plno dokázali, já jen poukazuju na to, že v realitě ta jejich velkohubě deklarovaná profesionalita a péče o cestující má i nemalé trhliny a někteří z Vás to tady tvrdošíjně odmítáte vzít na vědomí. Toť vše.

Zdenda 999: Vy jste asi Jančurova muška jen zlatá, že? nebo jste Jančura sám? Jiné vysvětlení pro to, že to tak jistojistě víte, není...Jinak poslední reakce na to vše překrucování - Vy jste napsal, že cheb je jen výmysl šotoušů a sorry, z Jančurovy odpovědi vyplynulo, že to minimálně má reálný podklad v těch úvahách. Zbytek Vašeho chytání za pysk v této věci je natolik malicherný, že je pod moji úroveň na to dál reagovat. jen poslední replika k tomu Vašemu hnidopišství - v článku se to píše takto:
"V pondělí dopoledne vypravila Student Agency z Prahy svůj první luxusní autobus." Nikde ani slovo o tom, že to byl první spoj vůbec, ale první luxusní autobus Z PRAHY. Když už chcete být důsledný.

(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 860
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 18:39:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: tak jinak. Já jsem napsal, že Jančura nikdy nepsal o tom, že uvažuje o lince do Chebu. Te´d mi tedy napiště, kde psal, že uvažuje o lince do Chebu. O tuto linku si lidé psali a píšou, ale nikdy nevypustil nic jiného než to, že ji nechystá, nyní poprvé řekl, že byly úvahy, ale to neznamená, že o tom někde psal. O této lince se psalo hodně, ale nikoliv ze strany SA.
Nikdy jsem nepsal o tom, že nechybí vozy, podívejte se do historie, několikrát jsem psal, že nejsou vozy. Napsal jste, že nechápete, proč nevypravil některý z těch 20 vozů a já odepsal, že nemohl, protože je málo vozů a včera byly zařazeny jen tři vozy - kde jste tedy pžřišel na nějakých 20 volných vozů, jak jste psal?
S chytáním za pysk jste začaly vy. Například jsem také nepsal, že není neprofesionální, že ve spoji, na který zval všechny lidi nefungovalo, co mělo. Když jste si začal tak jsem podotknul, že to první spoj nebyl, což jste psal zase vy.
Až se zde objeví kolega, co u SA pracoval tak potvrdí onen Cheb.

(Příspěvek byl editován uživatelem Zdenda999.)
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8966
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 18:43:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechci vás odrazovat od pro všechny jistě zajímavé debaty, která přináší stále nové a svěží myšlenky, ale rád bych ukojil své přízemní pudy a zeptal se na zcela triviální věc. Jak to jede? Pocitově třeba ve srovnání s ostatními vozy SA. Za odpověď díky.
žlutý anděl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 91.218.188.21
Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 18:44:08    Odkaz na tento příspěvek  

ad Glory "O takový 32,33, 34, 42 a 48 se určitě potencionální kupci budou rvát a to by pak skončilo právě na těchto linkách"
To myslíte vážně????????
Už vidím ten zástup dopravců. Vždyť to nikdo nekoupí. Má to hodně nalítáno a při tý údržbě.

Kdysi koupilo tuším ČSAD Jablonec Belausy a dnes je prodávají. A je to neprodejný.

A to že je nejobdivovanější. A to o něčem svědčí? To sou pocitový ankety, který nic neřeknou.
A RJ je uplně obyčejný podnikatel jako třeba Jarda z Přerova. Vím že je to váš bůh, ale sou to jen žluté brýle.
Ad Slim pravdu máte jen bohužel nejste dost žlutý. Proto jste lump co poškozuje milovanou SA.
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 861
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 18:48:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

žlutý anděl: kolega to myslel zcela jistě ironicky.
Jinak si nemyslím, že se hned ty prodávané autobusy BUSLine jsou neprodejné, od jejich GO toho moc nenajely, spíš bych řekl, že budou právě díky té GO lépe prodejné. Mají najeto méně km, než třeba 48

Nikoho nepoškozuji, jen sleduji dění okolo SA (však si prolezte archivy). Naopak, napsal jsem, že Jančura nikde nepsal, že chce jezdit do Chebu a vy jste ze mě udělali úplnýho idiota. Ale když po vás chci najít ten článek, dksusi, tiskovou zprávu či něco, tak nenajdete nic... Ale debil jsem samozřejmě já, protože dostatečně nenadávám, že?




(Příspěvek byl editován uživatelem Zdenda999.)
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1335
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 19:00:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

..tak jsem jen editoval předchozí příspěvek a myslel jsem, že v tom dál nebudu pokračovat. Ale vy se zřejmě v chytání za pysk fakt vyžíváte, jen si pak musíte dávat pozor, co píšete sám, aby se to nedalo pokaždý obrátit proti Vám. nakonec mě tahle diskuse začne ještě bavit..;-))
Když si koupíte 20 nebo kolik nových autobusů do stavu, kdy nerozjíždíte aktuálně novou linku, tak Vám jich v ten moment asi 20 přebývá, zejména když jste žádný neprodal, ne?
A s tím Chebem - napsat že někdo nikdy něco stoprocentně neřekl, to je vždycky nesmysl, nezlobte se. Kdybyste napsal,že jste nikdy nezaslechl, že by o tom mluvil, bylo by to OK. Ale už jen to, že odmítal, že by ji chtěl spustit (jak píšete Vy sám), to není důkaz o tom, že se o tom mluvilo? Odmítání je taky mluvení, ne? nejsme tady přece proto, abychom se hádali o formulace, nebo Vy ano? Smysl té otázky a odpověď byla o něčem úplně jiném než co Vy jste tady začal paranoidně rozvíjet...
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 862
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 19:05:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: jenže ještě trady 20 vozů není. Včera byly v provozu tři a zhruba ty tři vozy ve stavu chyběly, tak těžko mohl mít 20 vozl, které mohl poslat do Brna.
Začalo se zde psát, že se o tom mluvilo. jelikož sleduji veškeré dění okolo SA tak bych o tom asi slyšel, ne? Nebo vy jste snad někdy o tom ,slyšel, že něco takového chystá? Teď jsem ale udělal velkou chybu, nebude mi platné nic, že souhlasím s některými nedostatky, že neobhajuju, že ve spoji v 11 z Prahy nefungovalo nic, ale když jsem teď napsal, že sleduji vše okolo SA, je mi jasné, že teď zase všichni začnou tím, že jsem žlutomil a nemohu připustit, když mi na mou milovanou SA někdo šáhne, jak zde již jednou bylo, že??
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1336
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 19:05:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Magiq. Vlastně pravda...když budu pokračovat v jedovatosti (nikoliv vůči Vám, ale vůči SA), tak bych se taky rád zeptal, jak měkký podvozek Volvo bude pro cestující ideální na rozhrkané dálnici D1...To bude nebe a dudy proti všemu, co po té dálnici kdy jelo..;-))) další z velkohubých blitin RJ v tom rozhovoru...ale ovce mu to jistě sežerou a budou věřit...marketing je jeho fakt nejsilnější stránka, daleko silnější cokoliv jiného...
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1337
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 19:10:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenda 999: Najděte mi, kde jsem psal, že mohl pslat do Brna 20 vozů? Sám jste psal, že mu tři vozy zhruba chyběla do stavu, neboli než tyhle tři přišly, měl do stavu minus tři vozy? O tomhle jsem mluvil, když jsem psal, že je na tom asi blbě, když musel poslat nedovybavený bus na linku. A že tohle není profesionální. Jděte po smyslu, ne po písmenkách...
A argument, že když sledujete veškeré dění kolem SA, že byste o tom asi slyšel, ten je hodně veselý takhle navečer...;-))
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 863
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 19:14:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pane kolego, já netvrdím, že je v pořádku, že poslal nevybavený bus na spoj, na který lákal lidi a nazval ho prvním spojem. V 10:10 přijel do Prahy bus, který vybaven byl, ovšem dle oběhů jede v 11 jiný bus. Fakt, že tam poslal to, co poslal, ačkoliv měl v Praze vybavený bus je špatně. Ale vy jste 09. srpna 2011 - 16:07:51 napsal:
"Ostatně - v diskusi RJ na jedné straně brečí, že se mu možná nepodaří prodat 20 starých busů a na druhé straně dispečeři ten nový potřebovali dřív, než ho stačili polepit a nahrát tam filmy? Takže těch 20 vraků je neschopných dojet do Brna...?"

Teď bych vás ještě poprosil, abyste našel nějaký článek či něco takového, kde Jančura psal, že chce jezdit do Chebu. Pokud nic nenajdete, navrhuji se k tomuto již nevyjadřovat - ani z mé strany, ani z vaší.

A věc, že chce prodat 20 vozů když jich 20 koupil a od té doby přidat spoj na Košice, na Vídeň (čímž vzroste potřeba odhadem o jeden bus na Brně) a posílit Liberec, to by bylo určitě "dost" busů, kdyby jich těch 20 prodal... Číslo 24 je divné, všude včetně RJ se říkalo 20, nemohl se v tom rozhovoru přepsat?

(Příspěvek byl editován uživatelem Zdenda999.)
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 19:23:20    Odkaz na tento příspěvek  

To Volvo je měkčí než Scania, to je bez debat. Když jel Glory na posile do Varů, tak na Mattoniho nábřeží se to jen lehounce pohupovalo, stejně jako na kostkách v Praze, zato Scania tam trošku poskakuje. I 100-102 a 124-127 na té D1 líp vstřebávají ty "skokánky". Mercedes to umí taky, ale cena je jinde :-)
Ale oproti SORu je všechno ostatní dobrý
Žlutý anděl: to bylo myšleno ironicky :-)
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 864
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 19:27:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenda999: SORka jela minimálně jednou z Roztyl do Brna, to museli být cestující nadšení To bylo tehdy, když se na Roztyly daly dva Bobyci a rezervačka byla na Ayats..
Jct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 19:48:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Glory (18:20): No a co ? Nejsledovanější televize - TV Nova. Nejčtenější tisk - Blesk. Co to vypovídá ? Třeba to, že polovina národa jsou konzumenti komerčních škvárů bez vlastního názoru a to panu J. minimálně nevadí ...

Jinak mě stále baví spojení "Student Agency a luxusní autobusy". Ano, vozy jsou to solidní, ale do luxusu mají sakra daleko - otlačená kolena co znám z linky Praha - Liberec to potvrzují. Jakž takž "luxusní autobusy" jsem zažil pouze v Chile, ale to je něco jiného ...
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1338
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 20:10:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenda 999: Nerozumím tom, co jste chtěl říct svým příspěvkem 863...? A k tomu Chebu - to, co chcete,je stejná kravina jako kdybych Vás já vyzval, abyste našel článek, ve kterém píše, že nikdy do Chebu jezdit nechce. Protože přesně tohle jste mu vložil do úst příspěvkem, který to celé odstartoval. (ostatně napsal jste, že on řekl, nikoliv že někde napsal) Vy jste řekl, že to je celé výmysl šotoušů a to evidentně není, Jančura sám řekl, že se o tom uvažovalo a evidetně se na to dotazovalo víc než malé množství cestujících, nikoliv šotoušů. Argument, že on nikdy nevypustil z huby výslovně to, že se tam bude jezdit, je jen Vaše berlička , pomocí které se chcete dostat z toho,že jste řekl..řekněme neuváženost.
Teď čekám, že opáčíte tím, že i šotouš může být cestujícím, ale na to už fakt reagovat nebudu.

To Jct: Přesně tak..ostatně i na online diskusi je to jeden z opakovaných argumentů, který Jančura odpálkovává tím, ať si lidi počkají na vlaky, am že bude místa, že to nikdy neviděli...nebo tím,že je o 1 cm větší než tazatel a má tam místa mraky...Mně navíc při mé jízdě s ním vadil o neprodyšné rádobykožené čalounění, zlatá stará karosa po téhle stránce...
podpora? POTVORA!
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.190.136
Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 20:28:43    Odkaz na tento příspěvek  

Jsem nechápavý pouze já? SA zařadila pouze 3 vozy ... ačkoliv v Brně byl vystaven 1., v Praze 2., 7:30 z Brna jel 3tí (ten perfektně vybavený a funkční) a v 11 z Prahy 4tý (nefunkční?)? Jinak zajímavá debata, fandím v ní uživateli Slim, jakmile má někdo odlišný názor - upalte ho! Pojem žluté brýle se mi začíná líbit!! Což se o celé SA říci nedá.
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3212
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 20:34:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tu se zase rozhořela bitva ...

Tak taky přidám svou trošku do mlýna.

Nové autobusy
Jak už to tak bývá tak SA je snad nejvíce sledovaná firma a tak mi přijde, že je to opět trošku nafouklé. Ano je to něco nového v pravidelné dopravě, ale upřímně jak dlouho si myslíte, že systém FUNTORO vydrží funkční s náturou českého cestujícího? A se systémem servisu a údržby bych řekl, že po pár letech budeme tam kde jsme byli. Nebýt FUNTORO tak máme klasický žlutý autobus s koženýma sedačkama o kterých tu bylo psáno více než dos.

Vlaky
"Počkejte si na vlaky tam bude místa až až"... Ale my čekáme pane Jančuro. Na předváděčkách jsme se povozili v Desirech a až vyjedou ony ostře sledované žluté vlaky tak soupravu vyřazených Rakouských vagonů potáhne žlutý Peršing. Asi to bude pokrok oproti ČD, ale že by byl až takový?

Tak a hrr na mě
30.8.2005 - 30.8.2011... 6 let mého působení na K-Reportu

Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 21:10:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

podpora? POTVORA!: my se tady bavíme ale o pondělí a o tom, že SA poslala na linku vůz, který nebyl vybaven. Ten den do provozu zařadila tři vozy. Další dva vozy zařadila o den později, to jsou ty vozy, které byly vystaveny. Nebo snad chcete říci, že vystavení vozu je zařazení do provozu? Nedělejte ze mě laskavě idiota. Že byl autobus perfektně vybavený jste napsal vy, já napsal, že byl vybaven tak jak ze strany SA ohlášeno.
Je hezké, jak si někdo přečte dva příspěvky a pak je nejchystřejší. To co jsem ale psal jinde, už nevidí. Psal jsem, že ten spoj co jel v 7:30 byl vybaven jak měl, byl v Praze tak, že by klidně mohl odjet ten spoj v 11:00, ale SA tam nasadila nevybavebný vůz místo toho, aby byl operativně změněn oběh.

Pondělí:
128: 7:30 Brno - Praha, 13:00 Praha - Brno, 17:00 Brno - Praha
nevybavená 129: 11:00 Praha - Brno, 15:00 Brno - Praha, 18:30 Praha - Brno
130: vystavena
131: 10:00 Brno - Praha, 15:30 Praha - Brno
132: vystavena

Co jsem chtěl říci příspěvkem 863. Chtěl jsem říci to, že jste se ptal, jestli těch 20 vraků není schopno dojet do Brna, když musel jet nevybavený bus. Pak jsem napsal, že těch 20 vozů je potřeba, načež jste se mě zeptal, kde jste psal, že má 20 volných busů...
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1339
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 21:46:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenda 999: Zkuste si představit, že taky někdo jen vyslovuje svůj vlastní názor na něco a ne jen reaguje na Vás a chytá Vás za slovo, jako to děláte Vy. Idiota ze sebe děláte sám, uživatel podpora? POTVORA! nechtěl říct nic jiného, než že dva busy byly ten den někde vystaveny, dva jely do a z Brna a celkem byly zařazeny tři. Jestli to reálně znamená, že jich u SA bylo už víc a ty tři vyjely na linku,tak sorry, chyťte se za pysk sám, takhle jste to nenapsal. Aby bylo už jasno - nadiskutujeme tady o každé Vaší větě každém Vašem slově, Vašem obratu, každé Vaší formulaci, ale o SA...o tom se klidně můžeme hádat do krve a nenechat si vymluvit své přesvědčení, ale jinak si založte místnost Chytání za pysk a téma je pak celkem lhostejné. Vaše sebevědomí Vám asi neumožňuje uznat, že jste se občas netrefil s vyjádřením, tak si dávejte pozor, co a jak píšete, když už to chcete mlátit o hlavu ostatním. Diskuse s Vámi není diskusí o SA, ale o Vás...

Ostatně Váš příspěvek 863 jsem nepochopil ani s vysvětlením v příspěvku 865...
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1340
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 22:00:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

naposled:
"Nedělejte ze mě laskavě idiota. Že byl autobus perfektně vybavený jste napsal vy, já napsal, že byl vybaven tak jak ze strany SA ohlášeno. "

A von někdo někdy říkal,že autobusy SA nejsou perfektně vybavené?




(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 866
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 22:03:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: asi neumíte číst, to nebyla reakce na vás, ale na "podpora? POTVORA!"
podpora? POTVORA! se strefoval do toho, že jsem napsal, že byl autobus vybaven tak, jak bylo prezentovány ze strany SA.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1341
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 22:12:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podpora? PODPORA! se nestrefoval do ničeho a do nikoho,jen se ptal, proč ty počty nejdou dohromady. ZMÍNKA O PERFEKTNÍ VÝBAVĚ NEBYLA ŽÁDNÁ JEDOVATOST, POUZE ROZLIŠENÍ MEZI TĚMI DVĚMA BUSY V PROVOZU.Jen Vy to vidíte jako strefování se. Stačilo napsat, že tři byly v provozu, ale v CZ jich bylo víc. Já jsem to pochopil přesně tak jako on...
A já nesmím reagovat na nic jiného než na příspěvky určené mně? Ostatně když čtu Vaši odpověď na to,do čeho se strefoval Podpora? POTVORA!, vypadá to,že číst neumíte spíš Vy. Nebo je taková disciplína, ve které naši středoškoláci výrazně zaostávají za světem - jmenuje se to porozumění psanému textu...
Můžeme tady fakt začít diskutovat zase o SA a přestat řešit Vaše mindráky?
podpora? POTVORA!
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.190.136
Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 22:33:58    Odkaz na tento příspěvek  

Slim(e), výborně, asi jako jediný si pochopil, jak to bylo myšleno! Tato diskuze již dávno není o tom, jestli to či ono se děje u SA či jinde, nýbrž o tom, jak se všichni navážíme do chudáčka "bez roku tisíciletého" Zdeněčka. Tento člověk, uživatel (pakliže jeho profil nelže) by mněl disponovat devatenácti léty, ačkoliv jehož psaný projev tomuto krajne neodpovídá. Jinak jeho příspěvky jsou opravdu k popukání ... Apropo, taky by mohl přestat někoho soudit podle toho, jak to momentálně v afektu pochopí, co myslíš? Ale asi jsme oba ouplně mimo a Zdenda nám o Všem vysvětlí (pakliže dříve nedostane infarkt z toho, že se do něj opět a zase někdo naváží?) ... Jak jedna, ehm 2 věty s narážkou na počet vozů, tedy pokud 2 + 2 je 3 a najednou už nejsou 3 a je jich vlastně 5 a ačkoliv sám výše tvrdil, že ten vybaven byl a ten ne (bavím se o těch 2 nasazených) a najednou je to můj výmysl ... no, nebudeme to už řešit ...

Zdenda999-Ty tvoje dva příspěvky byly stránka a půl, od kdy se tady začala prezentovat ta Scania, ale budiž. Když už jsi tak světa znalý, mám opět jen nedostatek, či ty vystavené vozy jsou poněkud krémovější než zb(li)tek floťily Studeného Agenta? (nyní až teď je to zcela konkrétně mířeno na Vaši sebestřednou osobu, kolem níž se otáčí ze mě koule).
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1342
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 22:53:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...no pocit z toho máme oba stejný, ale tak nějak si představuju, jaký kraviny bych psal když mi bylo devatnáct, kdyby v tý době nebyl internet ještě na švestkách..člověk má v těch letech pocit, že má už patent na rozum a že jen ta jeho pravda je ta správná a že za ni musí padnout...Smůla je, že tady jde diskuse o faktech nebo si tady vyměňujeme svoje názory a obohacujeme se ta navzájem, ale neznamená to, že ten, kdo má jiný názor, je blb a je třeba mu ho za každou cenu vymluvit a vnutit ten svůj...A fanatičtí nositelé žlutých brýlí (fakt dobrej termín) tuhle vlastnost majíve zvýšené míře...tak nějak se mi vrací ta paralela s Goebbelsem, že by ten Jančura byl až tak sugestivní?
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 867
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 23:36:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když mě tady tak hezky urážíte, tak bych sevrátil k tomu, kde to začalo.

Připomeneme si, jak Slim psal o totálním selhání SA:
"Už slyším fanatické příznivce, že to neva, že do Brna to dojelo atd., ale tohle je ta profesionalita, podobná jako neopravené nebo odbytě opravené plechy...Ostatně - v diskusi RJ na jedné straně brečí, že se mu možná nepodaří prodat 20 starých busů a na druhé straně dispečeři ten nový potřebovali dřív, než ho stačili polepit a nahrát tam filmy? Takže těch 20 vraků je neschopných dojet do Brna...? Nebo nás má prostě za blbce? Čím dál víc mám dojem, že platí oba body... "

Na to, že jste psal, že těch 20 vraků není schopno dojet do Brna jsem psal:

"Slim: slíbím lidem moderní autobus a vyšlu "vrak," jak jsi napsal, to by bylo ještě profesionálnější. Navíc nebylo kde ty vozy vzít, nejsou busy. Včera byly zařazeny teprve tři busy, což je zhruba to, co chybělo ve stavu."

Odpověď v příspěvku 1331: "A kde je teda těch dvacet k prodeji?"

Následně mi v příspěvku 1335 vysvětlujete, že "Když si koupíte 20 nebo kolik nových autobusů do stavu, kdy nerozjíždíte aktuálně novou linku, tak Vám jich v ten moment asi 20 přebývá, zejména když jste žádný neprodal, ne?" a chvíli na to "Najděte mi, kde jsem psal, že mohl pslat do Brna 20 vozů? Sám jste psal, že mu tři vozy zhruba chyběla do stavu, neboli než tyhle tři přišly, měl do stavu minus tři vozy?"

Ano, diskuse je k tomu, abychom se navzájem obohacovali. Když ale píšete o 20-ti vozech, které nejsou a já se vám snažím vysvětlit, že je jen 5 vozů, z toho ty 3, které byly zařazeny v pondělí vykryly zhruba to, co chybělo tak okamžitě od toho pryč a začnete se do navážet, skončím jako ředitel zeměkoule, že?
Pokud má "Podpora" stále problém v počtech, nechť se podívá sem, napsal jsem to tam srozumitelně. http://seznam-autobusu.cz/dopravce/STUDENT_AGENCY
Ačkoliv jsem nikoho neurážel, ačkoliv jsem psal, že není dobře, že jel v 11 nevybavený bus, ačkoliv na Florenci tou dobou byl i vybavený bus, byl jsem opět označen za žlutomila. Nikde jsem nepsal, že se do mě někdo naváží, to jste si vymysleli vy, akorát mě zde zesměšňujete.
Z tohto to vyšlo, obrázek si může udělat každý sám. Nebudu to již komentovat, protože na to síly skutečně nemám
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1343
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 23:56:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ani já nemám síly tohle už i jen sledovat...ale čím dál víc vidím,že to porozumění psanému textu je ten základní problém...a už i u mne ve vztahu k Vašim příspěvkům...Aneb - osobo, nešly tudy dvě děti? ...pleju len...
MHD ZDARMA*
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.33.186
Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 00:22:48    Odkaz na tento příspěvek  

Rozdělte, prosím, někdo diskuzi o SA na dvě části. Jednu, kde se budou lidé NORMÁLNĚ bavit o SA, tak jak to udělal Axer v příspěvku 3212. Druhou, kde bude ukojovat své choutky především Slim a jemu podobní. Slime proboha, na to co tu předvádíte tu není nikdo zvědavý. Nápovědy od tak respektovaných uživatelů jako je Maqiq nebo Axer asi nestačí, že by podle hesla "chytrému napověz, hloupého trkni" ?

Za mě DOST!!!

Nechci vás odrazovat od pro všechny jistě zajímavé debaty, která přináší stále nové a svěží myšlenky, ale rád bych ukojil své přízemní pudy a zeptal se na zcela triviální věc. Jak to jede? Pocitově třeba ve srovnání s ostatními vozy SA. Za odpověď díky. Maqiq


No tu se zase rozhořela bitva ... Axer
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 12:24:42    Odkaz na tento příspěvek  

Czech Connect Airlines zjednodušší novou spoluprací se Student Agency cestujícím směřujícím z Moskvy a St. Petersburgu do Prahy návaznou pozemní cestu do konečné destinace. Vybrané autobusové spoje Student Agency do/z Prahy existují od dnešního dne jako návazná linka pro letecké spojení CCA Brno - Moskva - Brno a Brno - St. Petersburg – Brno, a to pod společným kódovým označením linky SA / CQ. Návaznou přepravu pasažérů z/do Prahy k odletům z Brna do Moskvy (st, pá, so, ne) a St. Petersburgu (ne), respektive zpět, si mohou cestující koupit při nákupu letenky. K odletům těchto spojů jsou navázány vybrané pravidelné autobusové spoje SA express, které z Prahy Florence odjíždějí v 06:30 (st, pá) a 06:00 (so, ne) - pro odlety do Moskvy v 11:00 - a ve 13:30 (ne) pro let v 18:30 do St. Petersburgu. Po příjezdu do Brna na autobusové nádraží Grand je transfer na letiště v Tuřanech zajišťován mikrobusy Letiště Brno. Opačným směrem odjíždějí autobusy SA express z AN Grand v Brně v 19:00 (st, pá, so, ne – Moskva, přílet 17:25) a v 10:30 (po – St. Petersburg, přílet 09:00). Cestující tam po příletu opět odveze mikrobus. Letecká společnost a autobusový dopravce slibují, že mají připravené i řešení alternativní přepravy pro případy zpoždění letů.
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 12:25:16    Odkaz na tento příspěvek  

zdroj příspěvku výše Planes.cz
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 12:29:21    Odkaz na tento příspěvek  

Tak už je jich tu asi víc jak 5 okud rezervační systém nelže a nejezdí jen Praha-Brno
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 868
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 13:42:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: o té Vídni se psalo o podzimu, což jsem předpokládal, že to bude dřív, všechny busy tu mají být v září, ale že to půjde takto rychle, to jsem nečekal
Jsem rád kolego, že to sledujete, alespoň budeme mít v evidenci přesná data zařazení, včery ty dva vozy ještě nejezdily, takže zařazení dnes.
Sedm vozů v provozu a na Budky opět jede ekonomy bus, super

(Příspěvek byl editován uživatelem Zdenda999.)
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 869
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 14:28:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak a už mi to nevychází

8. 8. 2011
128: 7:30 Brno - Praha, 13:00 Praha - Brno, 17:00 Brno - Praha
129: 11:00 Praha - Brno, 15:00 Brno - Praha, 18:30 Praha - Brno
130: vystavena Brno
131: 10:00 Brno - Praha, 15:30 Praha - Brno
132: vystavena Florenc

9. 8. 2011
128: 7:00 Praha - Brno, 11:30 Brno - Praha, 15:00 Praha - Brno
129: 5:30 Brno - Praha, 10:00 Praha - Brno, 13:30 Brno - Praha, 17:00 Praha - Brno
130: 9:30 Brno - Praha, 19:00 Praha - Brno
131: 6:00 Brno - Praha, 11:00 Praha - Brno, 15:00 Brno - Praha
132: 6:30 Praha - Brno dále měla jet 10:30 Brno - Praha, ale jela 117

10.8.2011
128: 9:30 Brno - Praha, 13:00 Praha - Brno, 17:00 Brno - Praha
129: 5:30 Brno - Praha, 10:00 Praha - Brno, 13:30 Brno - Praha, 17:00 Praha - Brno
130: 7:30 Brno - Praha, 19:00 Praha - Brno
131: 6:00 Praha - Brno, 10:00 Brno - Praha, 15:30 Praha - Brno
132: ??
135: 12:30 Praha - Vídeň, 20:00 Vídeň - Brno
137: ??, 18:00 Praha - Brno

Doplní někdo?
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 14:58:39    Odkaz na tento příspěvek  

137 toho dnes víc nejede, celý den se v rezervačním systému neobjevila a spí asi v Brně a jede brzo ráno (můj tip 6:00) zpět
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 870
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 15:10:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: v 6 by jet neměla, to jezdí dva vozy a oba cio to nahradili jsou FunRelax, ale uvidíme
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1344
Registrován: 2-2005

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 20:28:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To MHD zdarma: myslím, že podobné rozkazy by měl udělovat maximálně Admin. Mn je taky nemálo příspěvků proti srsti a pokud na ně nechci reagovat, prostě je přejdu. Jestli jste si nevšiml, já jsem začal tím, že jsem popsal svůj názor na start nových busů a dál už jsem se jen bránil chytání z slovo a dezinterpretaci toho,co jsem řekl, Zdendou. Nebo snad pod tím předváděním mám chápat zde zakázanou kritiku SA? Ony se tady objevily třeba i dva názory, které mne podpořily... Takže jestli za Vás dost, tak to nečtěte nebo sem nechoďte. Nejste v pozici, abyste cokoliv zakazoval a nestavte se do pozice já = všichni. Myslím, že když rozdělit diskusi o SA na dvě čási, tak pro Vás asi ideálně první část adorace SA a vynášení Jančury do nebes a druhá část normální diskuse o tom, jak to funguje, co je dobré a co špatné a ta holt pro Vás nebude zajímavá. Nikde na K-reportu se člověk nesetká s tak netolerantními a militantními nositeli opačného názoru jako v místnosti o SA. Já říkám svůj názor v diskusní místnosti a Vy mi to zakazujete? Kde to jsme?
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 871
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 21:26:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kdyby se rozdělila diskuse, tak u "zarytých žlutomilů" (když použiji slova kritiků) by se neřešilo nic, takže by jedna diskuse ustala a druhá by se stejně dostala do toho samého, jako před tím.

Jinak zítra bude pravděpodobně zařazen minimálně jeden další autobus, těch autobusů FunRelaxů je napsaných nějak moc, tak když někdo objeví v provozu něco juného než 128-132, 135 a 137, dejte vědět, ať máme v evidenci vše Zítra se dvěma vezu, tak jsem zvědav..

(Příspěvek byl editován uživatelem Zdenda999.)
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1345
Registrován: 2-2005

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 21:31:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...no v podstatě máte pravdu..;-))) mohli byste se předhánět v komplimentech...
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 23:31:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem spokojen, tam kde jezdím nejčastěji (BR-PH a BR - Vídeň) ty autobusy budou nasazené. I když by mi asi přišlo lepší, aby autobus s takovou výbavou pro cestující jel spíše dlouhé zahraniční linky, tam se to asi zatím neplánuje?

Jinak s tou rezervací č.63 mě to pobavilo, loni jsem si jako první rezervoval místo v buse, kde nebylo možné zvolit konkrétní místo sedačky a skončil jsem právě na č.63 - asi za odměnu že jsem byl první cestující
www.darebacek.cz - Internetový obchod - hry, papírové modely, hračky a další

www.minimodel.cz - Papírové modely 1:100
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 23:55:40    Odkaz na tento příspěvek  

No z mýho pohledu by si to nejvíc zasloužila Ženeva, je to kus cesty a jezdí tam jen starej Irizar s těma katastrofickejma sedačkama na takovou cestu nedůstojnýma, ten zbytek tak nějak jde s tím co se tam posílá.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1347
Registrován: 2-2005

Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 10:15:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedá mi to si nerejpnout - SA má někde katastrofický sedačky? Ale vážně - díky Glorymu za objektivnost...i ten nejlepší nemusí být dokonalý a o tomhle já tady celou dobu mluvím...
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3218
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 10:43:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: Tak o tom, že v Irizarech jsou mizerné sedačky jsem se tu už né jednou zmiňoval
30.8.2005 - 30.8.2011... 6 let mého působení na K-Reportu

Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1348
Registrován: 2-2005

Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 11:00:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já vím, sám jsem v nich jednou seděl..;-))) osobně mi po mnoha různých zkušenostech pořád vycházejí pro dlouhé cestování absolutně nejlepší sedačky ze ŠD nebo starých sedmiček karos...O místě na kolena by mohly tyhle vozy Jančuru školit...
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 11:26:35    Odkaz na tento příspěvek  

No autobusy SA jsou místem na kolena ***, takže podle toho je tam i místo
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 11:35:00    Odkaz na tento příspěvek  

Zdenda999: Zdá se mi, že zatím nejvíc si polepšili obyvatelé Jihlavy, kde je dnes většina spojů F&R a i po další dny nejsou těmito spoji moc ošizeni :-)
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.233.141
Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 18:27:21    Odkaz na tento příspěvek  

Ještě bych dodal, že dnes díky nehodě na I/6 jel minimálně jeden spoj po R7 přes Chomutov a dorazil "jen" o 30 minut později a část ze zpoždění způsobila i doprava v Praze, takže spekulativně dodávám, že pár (2) spojů by do Varů přes ten Chomutov mohl v pohodě jezdit. Jelikož Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova jezdí za 105 tak prostor tam je :-)
Toompoop
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 4-2011

Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 20:29:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To jde docela rychle dnes na krumlově 39, 47, 104 a nově 126. Už se jen zbavit 39 a 47 a jsme zmodernizovaní
Goldfinger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 803
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 21:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes na spoji v 18 z cajzlova neplánovaně funtoro, prý přišla další zásilka dřív, než se čekalo. Sicny jako v beulasech 124-127, místa na nohy dost (mám 178) a programy fungovaly na výbornou, teda s občasnými výpadky tv signálu, ale podstatná část událostí byla koukatelná. A wifi připojení bylo o třídu lepší, než ve starých busech. Standard se zase o hodně posunul nahoru. Otázka, co s elektronikou udělá každodenní protřepávání na panelech. Nevadilo ani 10 min. zpoždění, které jsme nabrali kvůli čkání na opozdilce, který měl mít v Brně přípoj do Itálie.
Dispecer111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 6-2011
Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 22:25:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Toompoop: tzn.že 126 místo 76?
Tomasso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 7-2009
Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 23:02:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pánové mohl by někdo nastínit budoucí oběhy vozů 124 - 127 díky