K-report
 

Archiv do 30. března 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » 471, 671 a 575 LG » Archiv do 30. března 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tommasel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 956
Registrován: 10-2008
Odesláno Čtvrtek, 25. března 2010 - 10:24:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik:
Jakto, že jsem jaksi ještě neměl čest ji potkat?
To ji přemalovali, prodali do Disneylandu, sešrotovali, nebo z té žáby pak ten pomalovaný papundekl zase sundali?
Chystám se žst. Strančice a kus trati 221 (22a) na Senohraby modelovat v TT. Budu vděčný za každé info (foto, zab.zař., rozměry a umístění budov, používané loko i vozy, i upozornění na materiály k prostudování...) použitelnou pro rekonstrukci místního stavu a provozu v 70. nebo i 80. letech
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3873
Registrován: 10-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. března 2010 - 11:47:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ááá pán nechápe. Nevadí, tak pro méně chápavé: byla akce na hl.n. s normální jednotkou, kde proběhlo i fotografování a to s tím najbrtem je fotomontáž. Mě jde o číslo, které bylo takto "přelakováno".

Dokonce existují i fotografie s originálem laku i číslem jednotky.
Natix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. března 2010 - 13:47:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik:
Tady ho máme...

(Příspěvek byl editován uživatelem Natix.)
Benpat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. března 2010 - 13:48:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to 971 031.

EDIT: Byl jsem pomalejší.

(Příspěvek byl editován uživatelem benpat.)
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3874
Registrován: 10-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. března 2010 - 16:13:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Velmi správně. Dokonce jsem na velkém kalendáři ČD objevil drobnou vizualizační chybu, kdy je upraveno pouze číslo na čele vozu, ale na boku se nikdo neobtěžoval.

Máte oba jedničku s hvězdičkou.
Montas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 12-2009
Odesláno Čtvrtek, 25. března 2010 - 18:52:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V pondělí 29.3. 471059 dělá TBZ
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8858
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 25. března 2010 - 22:45:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa:
Tak jsem nedávno četl v knize X Tvůj záznam o nefunkčnosti dveří na jakési jednotce..myslim, že to byl vložák 020, ted si nejsem jist páč ta jednotka byla splácaná ze tří čísel...019 a 032 snad?
Knížka zajímavá, ale prase aby se v tom vyznalo, není nad klasickou knížku oprav!

Penik:
To tam záměrně necháváte ve všech knížkách ten žlutej i růžovej list??jeden z nich by si měla dílna nechávat a vždy to podepsat, že je to provedeno atd ne??Prej se tak velice často neděje nevíš o tom něco??
Jinak vozítko vcelku zajímavé...jak sem ešusy neměl rád, tak po prvním svezení jsem vcelku změnil názor, docela primitivní ovládání...skoro jak na taurusu:-)Ale asi by to ještě chtělo pár zácviků...:-)
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4035
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 25. března 2010 - 23:04:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chystáš se přestoupit k ONJ?
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5652
Registrován: 4-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. března 2010 - 23:23:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Třebováku, klidně se tady ještě víc o svém "zácviku" rozepiš. On to tu vůbec nikdo z ONJ nečte....
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8860
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 00:58:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn:
Jako že bych třeba napsal jméno, čas a čísla vlaků?
Však ať to tady čte, třeba se přestane navážet do vlakových čet co dělají a nedělají správně...

Pes38:
V žádném případě:-)
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3875
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 05:49:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: To tam záměrně necháváte ve všech knížkách ten žlutej i růžovej list??jeden z nich by si měla dílna nechávat a vždy to podepsat, že je to provedeno atd ne??

A odnesl někdo tuto knihu na patřičné místo? Pokud se nám do ruky dostane Kniha X, tak se vše děje jak má. My nebude chodit a každému utírat zadek. Máme jiné povinnosti než po někom něco někde řešit. Pokud nebylo v knize ani vyjádření, tak jsme ji v ruce neměli.

Však ať to tady čte, třeba se přestane navážet do vlakových čet co dělají a nedělají správně...

Nepřestanu. Za poslední týden opět samá perla. Stačí si vyjet z db kolikrát jsem byl kontrolován za poslední týden vlakovou četou.

Z doslechu za posledních 10 dní: Při mimořádné události říká vlaková četa cestujícím takové bludy, že fakt nechápu. Proč nejdříve nejde vlaková četa zjistit ke strojvedoucímu, co se děje (toto bylo ve stanici) a poté neinformuje cestující? Sděluje jim jen své dojmy, které si plete s pojmy.

Já nejsem vysazen na vlakové čety obecně. Tato profese mi nevadí.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5656
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 06:14:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Však ať to tady čte, třeba se přestane navážet do vlakových čet co dělají a nedělají správně...

A ty jsi k nám z carga dostal delegačenku na udělání pořádku? Hele, nechceš se radši držet svého kopyta?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8866
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 11:27:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik:
Mě osobně je to fuk, jen ventiluju názory některých vlakvedoucích co Tě mají plné zuby...jezdit několikrát tam a zpět a kontrolovat zda tě četa kontroluje nebo ne je trošku uhozený si myslim...proto jsem už několikrát psal, nepaušalizuj:-)Škoda, že už zbývá jenom pár dní na to zjistit, který pak ty jseš:-)
A odnesl někdo tuto knihu na patřičné místo? Pokud se nám do ruky dostane Kniha X, tak se vše děje jak má.
Hele nevim kdo k vám tu knihu má nosit nebo ne, předpokládám, že vlakové čety určitě ne, ty mají svou povinnost vytrhnout bílou část a poslat na komando, tím to pro ně padá pokud vím...a jednu z té žluté či růžové části si nechává dílna a prej se tak velice často neděje!
My nebude chodit a každému utírat zadek
Logicky bych uvažoval tak, že když se k vám ešus dostane na dílnu, pošle se maník pro knihu do prostřední části aby ji zanesl tam kam má...pokud tenhle systém nefunguje, tak je evidentně někde něco špatně ne??

Stačí si vyjet z db kolikrát jsem byl kontrolován za poslední týden vlakovou četou.
Drž se toho co mi tady radí Drn, uděláš možná lépe!

Drn:
A ty jsi k nám z carga dostal delegačenku na udělání pořádku?
Už bys mohl vědět, že si nenechám jen tak něco líbit...řešim tu něco za někoho, byl jsem požádán:-)
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3876
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 13:26:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je dobře že mě vlakoši mají plné zuby. Ještě aby konečně začali fungovat. Rozhodně nepaušalizuji a to jsem tu uvedl několikrát. Někdo má v popisu práce nosit Knihu X - já ani moji kolegové to nejsou, tak jak můžeme cokoliv v knize X vyznačit? A jen tak mimo: příjezd jednotky do depa neznamená automaticky, že je vedená jako správková. Na to existují postupy, kdy a za jakých podmínek lze na vozidle začít práce. Takže zpátky na stromy nebo někteří k označovacím kleštím.

A není náhodou jednou z povinností vlakové čety kontrolovat cestující? Já osobně nejezdím tam a zpět, abych počítal, kolikrát jsem byl kontrolován. Jezdím standardně 2x denně (do práce a z práce).

Jinak mám svoji hlavu, takže něčí názor můžu, ale nemusím, respektovat.

(Příspěvek byl editován uživatelem penik.)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8870
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 14:47:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě aby konečně začali fungovat
no a ještě byste mohli začít vy pořádně fungovat a budou všichni spokojení...
Někdo má v popisu práce nosit Knihu
Vlakoši to nejsou, nikdo od vás to není, tak kdo to teda je??že by strojvedoucí??
Na to existují postupy
jo postupy, bez nich by to vlastně vůbec nefungovalo...
Jezdím standardně 2x denně (do práce a z práce
není to tak dlouho, co si tady vypisoval, že si jel třikrát ve stejné trase...:-)viz toto:
A co se týče vlakových čet: dnes jsem jel 3x na S2 vlakem Os (úsek LNL - PHA) a byl jsem kontrolován pouze 1x
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3877
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 15:46:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

není to tak dlouho, co si tady vypisoval, že si jel třikrát ve stejné trase...:-)viz toto: - jestliže nechápete rozsah mé práce v Praze a navíc ještě v Mladé Boleslavi, tak se může stát, že se někdy (jednou za čas - při psaní onoho příspěvku bylo zrovna jednou za čas) pohybuji po jedné trase i vícekrát. Standardně to je 2x/den. Ovšem stále nechápu, jestli tím omlouváte práci vlakových čet. Pokud ano, tak jste těžce nezpůsobilý střízlivého pohledu na věc.

A aby toho nebylo málo: nepamatuji si, že bychom si někdy někde potykali.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8872
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 17:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jestliže nechápete rozsah mé práce
skutečně nechápu a je mi to uplně u
Já píšu fakta, kdežto Vy pane Peniku se ve finále ohrazujete nesmyslama typu tykání a vykání...
Já práci vlakových čet neomlouvám, jen hájím ty, které Vaše výroky značně poškozují a velice (s prominutím) serou!Takže zameťte si laskavě před vlastním prahem, než začnete zase rozebírat profesi někoho, po kom je Vám uplný houvno...
Vykat o pár let staršímu člověku mě opravdu baví, ale budíž, hrajme si na zdvořiláky, není problém pane Peniku:-)Klaním se...
Rumek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 18:22:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včerejší zkušební jízda s jednotkou 471 059 ve Studénce

Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3878
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 19:01:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: Já píšu fakta, kdežto Vy pane Peniku se ve finále ohrazujete nesmyslama typu tykání a vykání...
Já Vás upozornil na to, že jsme spolu krávy nepásli, jak si to přeberete je Váš problém.

Jak vidno, můj historický příspěvek si najít dovedete, tak proč si nenajdete také ten, kde píšu o tom, že to neplatí na všechny a že těch pár nemakačenků je vidět více než ti co vykonávají svoji práci velmi dobře? Asi se Vám to nehodí do krámu. Upřímně lituji těch, které se tu snažíte rádoby zastupovat.

Rozhodně mi po uvedené profesi houno není bo má přímý dopad na kulturu cestování, kterou nejenže může průvodčí svoji prací udržet na velice solidní úrovni, ale dokonce plněním svých povinností ji zvyšovat. Ale to je na Vás asi moc (asi proto děláte tam kde děláte - ale to sem nepatří).

A co se týče vykání: budete mi tykat na ulici, když se potkáme? Pokud jste slušně vychován, tak předpokládám, že nikoliv a je naprosto jedno kolik komu je let.
Faigja_162
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 12-2008

Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 20:01:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co bude tento víkend jezdit na U1?
Banááni - nejlepší mašiny
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3879
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 20:24:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

004+027
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8880
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 21:15:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik:
Co sem chtěl říct jsem řekl, tím debatu končím mistře a o to kde dělám se nestarejte...tak rád bych byl sprostý, ale jeden Penik mi za to opravdu nestojí!!


(Příspěvek byl editován uživatelem Luboš_ct.)
Los_pantos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 21:29:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zítra, tj. 27.3. 2010 kolem 13-té hodiny dorazí do Velimi 671.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5663
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 26. března 2010 - 23:33:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Faigja162:

Hele, nefotils náhodou v pátek 162019 v Lovosicích?

Penik:

Ta 004 je pěkná sračka.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Montas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 12-2009
Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 08:51:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn : buď rád ,že tam vůbec nějakej ešus jezdí....
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3880
Registrován: 10-2004
Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 09:52:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct Co sem chtěl říct jsem řekl, tím debatu končím mistře a o to kde dělám se nestarejte...tak rád bych byl sprostý, ale jeden Penik mi za to opravdu nestojí!!

Za mistra se nepovažuji a ani jím nejsem a starat se kde děláte? To nemusím, to lze velice snadno dohledat a zjistit i další podrobnosti - neanonymita internetu je svinstvo.. A co se týče sprostých slov? Rád bych se naučil nějaké nové, tak sem s tím.
Faigja_162
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 12-2008

Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 10:54:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn - V pátek jsem našel nové místo a pasoval jsem se spíše na kamzíka Aspoň jsem našel krásný flek ;-)
Jsem zvědav, kdy 059 půjde do ostrého provozu?
Banááni - nejlepší mašiny
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6309
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 11:15:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolik bylo už dodaných 575 do Litvy?
Díky
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 12:34:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Měl bych dotaz. Když budou jednotky od čísla 61 "najbrt", půjdou do tohoto nátěru i starší jednotky na opravách?
Můj email: vspingu@gmail.com
-------------------------------------
oblíbené číslo 17 + jméno Vojtěch + místo bydliště Olomouc => 954.217 "Vojta" DKV: Olomouc :D
Zubacka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 13:29:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Náhodou jsem narazil na toto video,v němž je vidět 471 v Najbrtu v prostřihu.
http://noviny.joj.sk/z-domova-zilinsky-kraj/11-3-2010/video/na-sl ovensku-budu-jazdit-poschodove-vlaky.html
Nejhezčí pohled na svět je z kabiny lokomotivy
Montas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 12-2009
Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 14:05:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak totot video už tady asi 3x kolovalo,NAJBRT bude od čísla 028...
Banan151
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 6-2009
Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 14:12:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zubacka-už teď vypadá jako
Martin-2
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 12-2009
Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 14:37:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

575- dodány 3.
4.čeká na dokončení zkoušek motoráku, poté odjezd do Litvy.
Jeffer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 417
Registrován: 1-2005

Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 14:48:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

971.043 pri odjazde z Mstetic: pristi stanice piiiip (neprijemne vysoke pipnutie) nasledne prijazd do Zelence ohlaseny bez problemov.
Grrrrrr... Gorrrrr... Gorila! (14.2.2003 v Košiciach na stanici na R604 Dargov do Bratislavy)
Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 604
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 15:22:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A nepůjdou nějaké 471 v Najbrtu do Stř. Čech? Laicky řečeno -> Bude šance znajbrtované 471 potkat na lince S1 (Té středočeské)?
Ještě jedna věc, budou se "Najbrtovat" i zevnitř?
Skype:CZkrtek11/ICQ:438187387(krtek11)/mail: krtek11@spoluzaci.cz
VW Polo 1.2 9A6 2272 -> Nezapomeneme!!!

Nejsem proti nikomu zaujatý, jen dělám svou "práci"
VencaP
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.87.237.241
Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 15:29:37    Odkaz na tento příspěvek  

teda tady to je zase diskuze
traťmistr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.243.192.143
Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 15:34:38    Odkaz na tento příspěvek  

Než ukončej sérii 471, bude 001ka už muzejní typ. Chtělo by to změnu.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4008
Registrován: 10-2003

Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 17:09:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: Jen otázka, kde sedáváš v ešusu? Jestli někde v patře, tak to je jasný, že se tam někteří starší kolegové ani nevyhrabou. Ono to není , pořád lítat nahoru a dolu mezi zastávkama. Já dneska obsolvoval 8 takových vlaků, poctivě odchozených (abych nekecal, tak 80% určitě) a můžu tě ubezpečit, že nohy cítím teda dost brutálně a ne jen nosem.
Jo jinak co je s hajzlíkama na 38 motoráku? Údajně tam nejdou seštelovat tlaky?
Nic jsem ale nepsal, protože to tam bylo už alespoň 10x (evidentně se tento kus povedl , zlatý český ruce - stejně jako převodovky 380...) a hlavně nebylo kam, protože a jelikož byla kniha knih popsaná (poslední záznam někdy v lednu). Novou jsem objednal přímo u strojmistra, fýra tu starou také už vzal.

Luboš ct: Tak jsem nedávno četl v knize X Tvůj záznam o nefunkčnosti dveří na jakési jednotce..myslim, že to byl vložák 020, ted si nejsem jist páč ta jednotka byla splácaná ze tří čísel...019 a 032 snad?

Jó, jestli to nebyla ta 32 motorák. Dneska jsem zrovna do ní (do knihy X) koukal a bylo tam cosi o nefunkčním otevírání dveří WC, resp. se nějak musely "popohánět" kličkou, aby se vůbec otevřely.

To tam záměrně necháváte ve všech knížkách ten žlutej i růžovej list??jeden z nich by si měla dílna nechávat a vždy to podepsat, že je to provedeno atd ne??Prej se tak velice často neděje nevíš o tom něco??

No tohle mě také docela štve, protože pak člověk neví, jestli už to bylo v opravě a podělalo se to znova, nebo jestli se na to vybodli, protože nejsou ND, nebo se to do opravy ještě vůbec nedostalo.
Milacek01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 11-2009
Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 19:02:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sloni na Mysaryčce, chci se zeptat, u fotografie kde se sloni liší orámováním horního světla jde o různé výrobní série? Děkuji
T4440276
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 9-2009
Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 19:05:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní Lysá nad Labem mezi 10. a 12. hodinou:
http://www.youtube.com/watch?v=ilcdobd6axQ
http://www.youtube.com/watch?v=XOYHTUtqQwQ
http://www.youtube.com/watch?v=aFrauqdfTsw
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4010
Registrován: 10-2003

Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 19:31:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milacek01: Tak oni se neliší jen orámováním světla. To čelo je celé jiné.
Jeffer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 418
Registrován: 1-2005

Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 19:36:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oprava: nebola to 043, ale 047 (kto si má pamätať, v čom to práve sedí)
Milacek01: Po troche hľadania by si našiel, že od súpravy 15 ubudol na čele jeden pár svetiel, tmavší náter sa prvý krát objavil na súprave 22 a nový dizajn čela (nie je to len reflektor, ale aj okno ďalšie časti) prišiel na súprave 27, ktorá technicky stále patrí do prvej série. Stroje 28-30 z prvej série snaď budú zanedlho a už v Najbrtovi, ale najprv sa dokončí druhá séria (teda kusy 59 a 60). Nespomínal tu niekto Kocúrkovo?
Grrrrrr... Gorrrrr... Gorila! (14.2.2003 v Košiciach na stanici na R604 Dargov do Bratislavy)
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 28. března 2010 - 01:24:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krtek11: Nejlepší bude až se mi začnou pod oknama na stř. S1 prohánět rozkuplovaný soupravy tak aby jeden vagon byl ledovec, jeden najbrt a jeden ten červenomodrý
ICQ: 368229645, mail: cityelefant@navara.wz.cz
www.navara.wz.cz programuju simulátory www.erwes.wz.cz
[S1 ->Úvaly ]
Faigja_162
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 12-2008

Odesláno Neděle, 28. března 2010 - 12:35:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

971.027 dokumentačně z Mostu

Banááni - nejlepší mašiny
traťmistr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.243.192.143
Odesláno Neděle, 28. března 2010 - 21:00:34    Odkaz na tento příspěvek  

Zde je foto 671 na okruhu. :-)
http://www.vlaksim.cz/index.php?file=fotogalerie/foto2&id_foto=39 31
Filďa_0270
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 2-2010

Odesláno Neděle, 28. března 2010 - 21:37:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní Slonik na Svinově.

www.zeleznice.4fan.cz
VencaP
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 13:10:33    Odkaz na tento příspěvek  

Dnes objeveno na netu
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3882
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 13:34:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poloha 471 059 ve 13:34
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8896
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 13:54:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak Peniku a teď mluv!Něco na těch knihách bude nebo ne??Sere se tam na to, tak si to přiznejte!
To nemusím, to lze velice snadno dohledat a zjistit i další podrobnosti - neanonymita internetu je svinstvo.
A k tomuto dodám: nápodobně:-)Ale jinak mě vcelku zajímá, co tím chtěl básník říci?
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3883
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 14:12:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tentokráte jsem si nechal od kolegy poradit: začátek citace: "pošli ho na uhlí a ať se stará, jesli mu nepropadává vagonem uhlí na trať " - konec citace
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8904
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 14:55:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik:
ok, já dám tedy taky na kolegovi slova: "už se na toho Penika vyser":-)
Pravdu všichni známe...
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3885
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 15:07:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je správný přístup

A jen abych nebyl mimo téma, tak dnes jsem byl kontrolován v horním patře 971.
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3886
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 15:09:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poloha 471.059 v 15:08.
Tommasel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 965
Registrován: 10-2008
Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 15:27:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct 26. března 2010 - 11:27:30: Hele nevim kdo k vám tu knihu má nosit nebo ne

Luboš_ct: Pravdu všichni známe...
Tak jestli jste si to přes víkend zjistil, proč to sem nenapíšete?
Chystám se žst. Strančice a kus trati 221 (22a) na Senohraby modelovat v TT. Budu vděčný za každé info (foto, zab.zař., rozměry a umístění budov, používané loko i vozy, i upozornění na materiály k prostudování...) použitelnou pro rekonstrukci místního stavu a provozu v 70. nebo i 80. letech
Pospa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 11-2007
Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 16:18:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jednotka 671 pro Slovenské železnice je již na okruhu v Cerhenicích.
Mono_mono
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 914
Registrován: 9-2009
Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 18:13:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pospa: Co tak číst příspěvky o něco výše?
ICQ: 580-130-194
ICQ: 550-950-324
Pospa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 11-2007
Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 20:18:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mono mono : Omlouvám se, nevšiml sem si.
Tommasel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 973
Registrován: 10-2008
Odesláno Pondělí, 29. března 2010 - 20:41:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: Poloha...

... se to blíží ...
Chystám se žst. Strančice a kus trati 221 (22a) na Senohraby modelovat v TT. Budu vděčný za každé info (foto, zab.zař., rozměry a umístění budov, používané loko i vozy, i upozornění na materiály k prostudování...) použitelnou pro rekonstrukci místního stavu a provozu v 70. nebo i 80. letech
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8913
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 30. března 2010 - 10:44:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tommasel:
A proč bych to dělal??Napsal jsem snad jasně jak to evidentně je...
Ale o té knize nevim stále kdo ji má kam nosit, jen vim, co má kde zůstat...že tomu tak není je jiná věc a to je ta pravda, o které jsem mluvil.Je třeba řešit to dál?Stejně se nic nezmění...
Honzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 653
Registrován: 12-2003

Odesláno Úterý, 30. března 2010 - 15:15:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

poloha 471.059 v 9:00

... jako by se z 058čky zrodila
Gatto nero
www.pendolino.cz
ZRUŠTE ŠESTIDÍLNÉ ŽABOTLAMY!