K-report
 

Archiv do 29. září 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Železnice » Tratě na jihu Čech » Archiv do 29. září 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Lukyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 22:40:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co já sem si tak všimnul v pátek když jsme jel busem z Jihlavy, tak v Kostelci se něco asi kope, jsou tam kabely a šílené haldy šutrů, pak v Batelově je PJ na Cerekevském zhlavý přes vyhybku tak tam asi něco budou dělat, pak je PJ za Jihlávkou směr Cerekev, takže tam asi taky něco dělají, pak sem si všiml že v Počátkách stál vůz od MVTV, ale v Počátkách se prý nic nedělá, takže to muselo být někde z okolí. A ještě v H. Cerekvi jsou kolejnice na vozech a zase hromady šutrů + šutry už ve vozech připravený. A ještě prý v K. Řečici stál ten Bagr na koleje(teď si nevybavím jméno ani číslo v tomto stavu :-D )Jo a ještě v Jihlavě na městě se něco kope na Rantířovským zhlavý u toho přejezdu.
Tinhi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 22:46:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukyy: díky Ti za vyčerpávající informace
Lukyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 22:55:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tinhi: Nejni za co :-)...Třeba něco uvidím ještě zejtra...

Jinak ještě můžu dodat že na R 666 Petr Vok, jeli v pátek 3 busy ČSAD Jihotrans České Budějovice a jeden bus jiné společnosti.
Libcha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 588
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 23:56:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tinhi: akce a fotky !
Tinhi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 10:03:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Libcha: díky
Komarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 3-2009

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 14:13:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fotodeník aktualita České Velenice

už se pustili do váhy...

na Gmund už je nasypaná vrstva štěrku

most vybetonovaný, připravijí se pilíře


Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 960
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 17:12:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Komarek:
Nějaký foto + info z Gmundu a úzkých by nebylo ?
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 961
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 17:14:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šimek-no já to smáz,bo jsem si nevšiml,že to kromě prázdnin v ty kladiva jezdí..
Ale ty díry třeba večer z Velenic jsou šílený..
Dopoledne a v poledne to jezdí a ve špičce ne ?
Michal_Šimek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 17:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: Smázl jsem to taky, pravidelnost jízdy jsem nekontroloval, ale na 220 z Tábora v (6) a (+) v 12 a další v 17 a mnoho dalšího...
Jeli by v tom lidi a to si nemůžeme dovolit. To by se potom blbě rušilo.
Bohužel jediný řešení je
60 000 km vlakem za rok
www.michalsimek.borec.cz
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 962
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 17:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No..Lokálky to čeká asi k 1. změně a to bude likvidace..Takhle blbě šetřit,to je úplně stejný jako v 1997...
Tak co,elektrofilové,postavíme na 4h takt na 226 dráty ?

..EDIT: 4 h takt je na čerstvě (skoro)
zadrátované 199 v 6,7 skutečností..:-((((

Jako sorry,já jsem proti plýtvání,dovedu si představit 2h takt s dírou mezi 10-14h.ale jako čtyři hodiny mezi vlaky ? Kdo může,pojede autem.To je opravdu na zavření,soudruzi z Jč kraje :-((

(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 963
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 17:34:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No..třeba zrušení těch Sp na půlnoc do/z Prahy a současně vedení R v 5:16 z Prahy v kladiva celoročně považuji taky za pěknou peachovinu..Když i vlak v 6 mimo sezonu zeje prázdnotou- ale třeba se pletu a bude to kasovní trhák ?
Tím Sp na půlnoc do Prahy a někdy opačně jsem před pár lety ještě dost jezdíval-to bylo šikovné noční spojení.
Obutý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 7-2009

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 18:01:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak v Kostelci se něco asi kope, jsou tam kabely a šílené haldy šutrů

Komplet výměna výh. 1+2 a reko spodku, přeložky zabezpečováckých kabelů a klacky S1, S3 a S5 v nové poloze.
V Jihlavě město se dělá přejezd ve stanici.

Přidám něco ze západního konce (mobil :-() - odvodnění v obloucích nad Doňovem u Lhoty, loko 740.750, jel jsem náhodou okolo:

Účinné protismyky zvítězí nad lstivými IPK!
Michal_Šimek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 18:15:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na 220 mě napadlo jet 814 (lepší než nic) v 21.00 Sp z ČB, +- 0.30 P-hln, P-hln 0.50, ČB 4.00

Časy jsou jen z havy, nepočítal jsem to.
Vyřešilo by to večerní odjezd z ČB, noční z P-hln a raní dojezd do ČB.

Návoz a odvoz 814 by probíhal přes Volary (neměl by to být problém).
60 000 km vlakem za rok
www.michalsimek.borec.cz
Kadlos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 20:09:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A něco se možná dělá i v Jarošově na jihlavským zhlaví. Zdálo se mi, že tam stál bagr ale viděl jsem to jenom skrz větve z přejezdu ze silnice za jízdy, takže bohužel nevím...
Libcha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 593
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 20:13:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MŠ: 814 by byla dost plná, řekl bych, minimálně v neděli ... párkrát jsem s tím sp jel a na rozdíl od většiny cest denními rychlíky jsem celou trasu měl v kupé společnost, průmer na kupé tak 2,6 hlávek
Zamracenej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 430
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 20:35:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Spěšňák: on bývá dost plný i v pátek (Rakušáci si jedou po práci užívat do Prahy), dle vlastních zkušeností (jezdím s ním z hokeje v ČB), je obsazenost těsně pod 50%, což by na regínu nestačilo. Když by se ale spojily dvě, za uvažování už by to stálo. Ikdyž, je to trochu masochistický nápad poslat housenku na 2x169 km. Spíš by bylo vhodnější 842+Bmx (které už tu ovšem nejsou), do karet tomu hraje vyšší kapacita a taky Vmax 100km/h.
Brejláky a Barči, ty já mám nejradši. Akvárko ve šrotu je dobrá služba cestujícím!
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2287
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 20:53:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V návrhu JŘ je na trati 194 v úseku Kříž - Údolí a opačně u R Šumava nakreslena postel. To je zřejmě chyba. Postel přece zůstává v ČB.
Lépe pomalu jet vlakem, než rychle utíkat.
Tinhi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 469
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 21:02:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JHMD pár fotek z dneška

Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 51197
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 21:02:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A 363+Bmx by mohla i 120. :-):-)

Nicméěn co na tom, že tím vlakem jezdí lidi a chtěli by i nadále. O to přece ani trochu nejde.
Jezdit VHD se má pouze k lékařům, do škol a na úřady.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 968
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 21:04:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Postel Košice-Nové Údolí ?
To by bylo super
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2288
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 21:12:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: Postel je kreslena jen v úseku Kříž - Údolí a opačně. To by byla ještě větší
Než si stačím obléct pyjamo, už vstávám.
Lépe pomalu jet vlakem, než rychle utíkat.
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1709
Registrován: 1-2005

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 21:58:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo a místo půjčovny kol vznikne nová služba s povinnou registrací "Půjčovna pyjam" s možností vrátit použité pyjamo v cílové stanici a pozor bez poplatku.V případě půjčení v dopravně Stožec 40% sleva na jízdu po nejkratší železnici v EU.
http://tkanlokopage.ic.cz/
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2291
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 22:07:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

YES!
Lépe pomalu jet vlakem, než rychle utíkat.
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1710
Registrován: 1-2005

Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 22:26:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stejně si ale říkám,že to není špatnej nápad zařadit na tuto relaci postel.Vždyť v dnešní pokrokové době,kdy se máme všichni dnes lépe než včera,je to vlastně takový manažerský tah.Naplánuji si jako pražák výlet na kole na Šumavu a pojedu samozřejmě nejspolehlivějším a nejrychlejším prostředkem dnešní doby,kterým R Šumava zajisté je.Večer nemusím chodit spát a můžu v klidu s přáteli strávit noc na VIP party s celebritami,taxi mě dopraví na ranní vlak,kde spokojeně ulíhnu a kocovina mi ve voze řazeném za lokomotivou(ze stanice ČB bez tlumiče)vyprchá z hlavy raketovým způsobem,pyjamo my zdarma půjčí dopravce,které v cílové stanici vyměním za jízdní kolo a naopak a večer se tímto spolehlivým spojem vrátím zpět,vydýchán a zčerstva naladěn vyrazím na další VIP párty s pány ze skupiny ČEZ včetně známého mluvčího Aleše.
http://tkanlokopage.ic.cz/
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2292
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 20. září 2009 - 23:21:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pyjamo neměnit, nechat. Sloužilo by jako dres na kolo, takže v podstatě už z Prahy bych nemusel mít na sobě žádný vlastní oděv, čímž ušetřím za ošupné. Nové čisté pyjamo by se fasovalo až při zpáteční jízdě současně s odevzdáním kola.
Lépe pomalu jet vlakem, než rychle utíkat.
Michal_Šimek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 21. září 2009 - 11:04:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak už mi to vysvětlili. Dnes vedle mě jeli nějací důchdci a povídali si o tom, že od nového JŘ toho bude jezdit o dost míň.
"Ten Zimola to je chlapák ten s tim ČD zatočil, ten neni jako ten Zahradník vod ODSáků, co pořád dával ČD peníze."

Když jim seberu důchod budu taky chlapák???

Byli z Petříkova=žádná alternativní VHD k vlaku.
60 000 km vlakem za rok
www.michalsimek.borec.cz
Zrušený_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 7-2009

Odesláno Pondělí, 21. září 2009 - 11:49:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdyby blbost nadnášela, jižní Čechy by se ocitly v Himalájích...
Dnes zrušíme, zítra sešrotujeme, za týden postrádáme.
Orky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1943
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 21. září 2009 - 13:05:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohledně nekoncepčního rušení vlaků v JČ jsem posílal na kraj dopis. Přišla mi odpověď, kterou jsem dal do vlákna Platný a připravovaný GVD
Thomas van Trolleybus: "Hromadná doprava je proces, který spolehlivým způsobem přepraví své oběti, nazývané též cestující, co nejnepohodlněji a nejpomaleji do jimi žádaného místa, popřípadě úplně jinam."
Mibl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3048
Registrován: 6-2005

Odesláno Pondělí, 21. září 2009 - 14:22:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Meidálně několik týdnů propírané téma a totiž otevření hraničního přechodu v Slavonicích pro náklaďáky je opět v médiích (pokud jsem dobře postřehl, tak to tlačí hejtman Zimola s vidnou, že by se tím od náklaďáků odlehčilo Nové Bystřici), tentokrát dokonce ve spojení s 227. Zajímavá je v člábnku uvedená částka na znovuzprovoznění rakouského úseku.


----
MF DNES Jihočeský (Jižní Čechy)
Slavonice: protest Rakušanů
21. září 2009 0:00

Rakouské akce proti otevření hraničního přechodu i pro kamiony se česká strana vůbec nezúčastnila

Slavonice - Železnici místo náklaďáků. Slavonice a Fratres jsou stále ještě odloučené!

I to si mohli přečíst v němčině a češtině lidé, kteří projížděli v sobotu dopoledne přes hranice u Slavonic na Jindřichohradecku. Asi dvacítka Rakušanů totiž protestovala proti plánovanému povolení kamionové přepravy právě přes tento přechod.

Protest to však byl hodně vlažný. Ačkoliv byla akce plánovaná na devátou hodinu, ještě o třicet minut později nebyl v dohledu nikdo z organizátorů ani protestujících. V deset hodin už však bylo vidět, že se tady něco chystá. Nakonec dorazilo na místo i auto, které přivezlo transparent na podporu akce.

Nechyběl ani Egon Schmidt, šéf sdružení, které chce dostavbu železniční tratě Slavonice - Waidhofen. „Chybí spojit necelých šest kilometrů tratě. Ale politici raději souhlasí s tím, aby tu jezdily kamiony,“ rozčiloval se Schmidt nad tím, že Dolní Rakousko dosud nevyčlenilo v přepočtu 675 milionů korun na dokončení rakouské části trati. Vadila mu i nízká účast protestujících. Chladné sobotní dopoledne asi k postávání na hranicích příliš nelákalo.

Rakouských aut tu však projíždělo nezvykle mnoho. Jejich cílem byl totiž slavonický jarmark. Někteří řidiči signál k zastavení nevítali s velkým pochopením a na protestující si s gustem zatroubili.

Všichni si sice nechali vnutit leták s vysvětlením smyslu akce, ale k podpisu petice položené na stole u cesty se nikdo neměl. Zatím je na ní podle organizátorů už tisícovka podpisů. „Nesmíme se stát regionem, kterým budou projíždět kamiony,“ vysvětloval Schmidt.

Až do poledního ukončení protestu se na hranicích neobjevil nikdo z české strany. Přitom Slavoničtí zorganizovali podobnou petici, kterou podepsalo sedm stovek lidí.

Jak včera vysvětlila Martina Havlíčková z petiční komise, o rakouské akci na hranicích vůbec nevěděli. „Rakušané už dříve vyrobili dva transparenty proti povolení průjezdu kamionů, ale raději je pověsili na české straně. Nechtějí si asi rozházet svého hejtmana. To my Češi jsme větší rebelové,“ podotkla Havlíčková. A dodala, že zítra s peticí míří na budějovické náměstí na Den bez aut.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - jižní Čechy
Autor: * MIRKA NEZVALOVÁ
1899-2009 - 110 let blatenských lokálek!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 51208
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 21. září 2009 - 14:50:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak oblíbené, odvádět pozornost od zásadnějších problémů...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Tinhi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 471
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 21. září 2009 - 19:59:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Posílám dnešní pěknou 212 a pak náklad do Obrataně
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2256
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 21. září 2009 - 20:47:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tinhi: Netušíš, proč ty tři mašiny?
Tinhi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 473
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 21. září 2009 - 20:54:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mouka: no jednoduše první dvě se odvěsí v Nové Včelnici a připojí náklad a vezou ho do Obrataně a ta třetí pokračuje na svém vlaku také do Obrataně
Kadlos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 17:14:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To ze Včelnice vozí železnej šrot z Okrouhlý Radouně. Jeden vagón může mít na váhu od 15 do 50 tun a jedno téúčko by to neutáhlo
Komarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 3-2009

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 17:17:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mladějov: V Gmundu na úzké se uzavírala sezóna, jeli s 399 a 298 do Gross Gerungs a následující den do Litschau. Minulý víkend ještě jeli do Gross Gerungs, ale jestli pojedou ještě tehle víkend to už nevím. Asi podle zájmu nebo na objednávku.
Martin_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 18:11:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kadlos:U nás se taky nakládá šrot do Eas a vždycky to nakladačem udusávaj aby se toho vešlo co nejvíc a píšou do papírů náklad 50t. K tomu vůz 25t, dva podvalníky 5t a dvě brzdy 15t a je to skoro stovka.
Martin_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 153
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 24. září 2009 - 19:15:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

28.září přibližně v 19:00 má ject z J. Hradce na Veselí a Prahu vojenský vlak. 15 Resů s technikou má vézt údajně do Veselí Barča.
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1897
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. září 2009 - 20:29:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin b: Díky za info, jak to bude s výlukou, skončí dřív? Dle stránek ČD má být až do pondělka 23:59...
Martin_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 24. září 2009 - 20:46:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regent:To netuším, jen jsem citoval depeši.
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1898
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. září 2009 - 20:58:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin b: Neva, každopádně díky.
Mechanikofil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1330
Registrován: 6-2007

Odesláno Pátek, 25. září 2009 - 19:48:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Jihlavě město se dělá přejezd ve stanici.

Nové PZZ? Nebo něco jiného?
jel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.183.24.28
Odesláno Pátek, 25. září 2009 - 20:00:06    Odkaz na tento příspěvek  

dnes se projela po "hrbaté" laminátka 240.025, akorát byla zrovna napěťovka a tak dostala na přípřež 742.439 a na postrk 749.019, vše bude k vidění zítra na výstavce v Jindřichově Hradci, zamračená pak v pondělí nejspíš odveze ten voj.vlak.
Lukyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 25. září 2009 - 20:35:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...a tady je to po příjezdu do JH...
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 543
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 25. září 2009 - 23:27:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dnes se projela po "hrbaté".....
A zejtra večer naopak pojede(teda doufáme)"Žlutá nudle" v čele PA 300,SČ 600+ob.vozy+ZV 35+VVM 1000.A jedem do Budějc,páč v neděli navečer čistíme jednu z kolejí u Severní zastávky.
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1900
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 26. září 2009 - 11:32:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco z výluky:
V Řečici se nejméně od včerejšího odpoledne nakládá štěrk do vozů Faccs, naložené vozy pak odváží 740.750 TSS někam směr Doňov.
Obutý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 7-2009

Odesláno Sobota, 26. září 2009 - 15:15:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Jihlavě město se dělá přejezd ve stanici.
Nové PZZ? Nebo něco jiného?


Na první pohled jen nová přejezdová konstrukce vozovky.
Účinné protismyky zvítězí nad lstivými IPK!
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 16389
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 26. září 2009 - 21:32:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včerejší Mn 182900 u Pořína, tedy v místech, kde nákladní vlaky jinak moc nejezdí... A s lokomotivou, kterou zde taky jinak nespatříme.


Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1902
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 26. září 2009 - 21:45:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mcbain: A se solidní zátěží
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 16392
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 26. září 2009 - 21:59:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A se solidní zátěží

Mmch. v Hbilnsech se vezou kartáčky a kartáče z Pelhřimova do Švédska.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1903
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 26. září 2009 - 22:07:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mcbain: Dík za info. Když jsme teda u vozů, tak tipuju ty první dva Easy z úzký nejspíš ze Včelnice, modrej Eas nevim, Es z Obrataně?, čtyři Tds z pelhřimova z vlečky Agroalfy, další eas asi taky z Pelhřimova a ty Hblinsy do Švédska.

Pokud mě paměť neklame, tak Hbilnsy v Pelhřimově mívaly cílovou stanici Č. Budějovice. Tedy i Švédsko. Nebo ještě jinam?
Komarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 3-2009

Odesláno Neděle, 27. září 2009 - 08:48:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fotodeník aktualita České Velenice

trať do Gmundu



p.s. mladějov: včera jela 399 z Gmundu do Gross Gerungs a zpět
Tomala
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 678
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 27. září 2009 - 10:15:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dovolím si přidat foto té 399 :-):

Dneska jestli pojede tak jí vyfotím blíže
www.svetlokomotiv.wgz.cz
http://cz.youtube.com/results?search_query=Tomala1216&search_type=&aq=f
http://tomala.rajce.idnes.cz/
Lukyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 27. září 2009 - 19:18:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak něco ze včerejška z J. Hradce..


Ještě něco z Lovětína od JHMD...
Pépa_rákos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4507
Registrován: 1-2006

Odesláno Pondělí, 28. září 2009 - 17:00:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aktuel - v Horažďovicích - 831 045 - moc pěkná ....
Posláno z mobilu.
Wxdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 6-2003
Odesláno Pondělí, 28. září 2009 - 20:09:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Posun JHMD v Obrataně 25.9.2009:
http://www.youtube.com/watch?v=f0BoHlTugKI
Tinhi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 28. září 2009 - 20:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní J.Hradec


JHMD dnes:
T47.006 - Os256/257,
T47.015 - Os210/211,
T47.018 - Os212/213.
Pépa_rákos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4514
Registrován: 1-2006

Odesláno Pondělí, 28. září 2009 - 21:19:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

230 018 Pn 68 881 - uhel pro teplárnu Straky ....

Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1904
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 29. září 2009 - 10:53:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes ráno mezi čtvrtou a pátou strhl nákladní vlak trolej mezi Veselím a Řečicí. Os 8300 jel asi 40 minut opožděn a pobíral frekvenci i od R 927, který byl aspoň v úseku Veselí - Cerekev zrušen.

Jak to vypadá teď netušim.
Petr__pj_blatná
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 6-2007

Odesláno Úterý, 29. září 2009 - 20:15:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní vedení dopravy v žst. Strakonice:

15:07 - přijíždí od ČB R 662
15:09 - R 662 odjíždí ! křižovat s proti R! do KATOVIC
15:09 Os Blatná !!! čeká na opožděný R od PLZNĚ !!!
15:20 - Příjíždí s +11 R (přestup na Blatnou 0)
15:22 odjíždí Blatná, s zcela zbytečnými 13 minutami

Nad některými akcemi výpravčích zůstává rozum stát.
<b> WEB O BLATENSKÝCH LOKÁLKÁCH
http://blatenske-lokalky.huu.cz/</b>
Bar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 6-2009
Odesláno Úterý, 29. září 2009 - 20:26:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2 x tabulka nadmořské výšky - už nevím pro koho...