K-report
 

Archiv do 11. března 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Železnice » 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a 131 » Archiv do 11. března 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2794
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 02. března 2009 - 23:14:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klbaak: Tu nie si na pokeci, tu si píšeš s ľuďmi ktori sa do toho rozumeju maju na to školy alebo su to rušnovodiči tak si tie svoje dristy nechaj lebo to je ako keby si sa hadal s pilotom stihačky vo svojich 3 rokoch a poučoval by si ho, že zle lieta.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@centrum.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1715
Registrován: 12-2003

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 02:31:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Potřebuju asi nový jazykový translator...!!
ICQ: 328251980 SCT - magazín žel. modelářství http://modely.firenet.cz
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 07:16:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klbaak : Takže obrázek co jsi tu naposledy poslel je obrázek 4TE10S. Na země bývalhé SSSR se vůbec nemůžeme dívat. Takové stroje co tam skládají nemají jinde obdoby. U nich není problém před dvojdílnou lokomotivu nacpat ještě další jednu část z jiné lokomotivy stejné řady (narážím na dvojdílné VL) a nebo udělat vícedílnou variatu dieselových lokomotiv (3M62U, 2TEP60, 2TE116...)
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2384
Registrován: 6-2004

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 07:35:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takové stroje co tam skládají nemají jinde obdoby

Hmm, a co třeba USA, od kterých to mmch. sovětští soudruzi okopčili?
Klbaak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 10:30:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: Máš pravdu, ale tá 4TE10S má špeciálne vnútorné sekcie(ktoré sú skoro také isté), ale samostatne by ich asi neprevádzkovali. Čo sa týka tých VL, tie môžu byť spojené až zo šiestich celkov.
Od čoho to vlastne záleží, koľko častí sa dá riadiť z jedného stanovištia?

Statistik: Aké lokomotívy myslíš v USA?
zabudnuté rušne v Haniske pri Košiciach

"http://trainzistor.webgarden.cz/"
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5935
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 12:08:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klbaak:
No já myslim, že obrázek o tobě si každý udělá sám, když napíšeš s takovou jistotou takovou koninu jako je toto:
131 to sú vlastne dva trvale spojené peršingy
Zaosai
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 7-2005

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 15:22:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teď to zaznělo správně - Klbaaku ty píšeš samé kokotiny.
Klbaak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 15:46:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no coment......úroveň tejto diskusie
zabudnuté rušne v Haniske pri Košiciach

"http://trainzistor.webgarden.cz/"
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1716
Registrován: 12-2003

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 15:54:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no coment......úroveň tejto diskusie


....Kterou jsi zde zasemenil Ty sám Jánošíku
ICQ: 328251980 SCT - magazín žel. modelářství http://modely.firenet.cz
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 15:58:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klbaak : V USA jsou to hlavně diesely jako F7, E7 apod. Jinak pozor, v zemích bývalého SSSR je možno spatřit střední díl (třeba zrovná té 4TE10S) samostatně se pohybující. Někde jsem viděl fotku kde střední díl posunoval s krátkou soupravou vlaku. Stanoviště strojvedoucího vypadá velmi podobně ale je mírně zkrácené (Něco jako u nás duhé stanoviště řad 742, 771...)
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1717
Registrován: 12-2003

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 16:00:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mňo ale aby to tad nevedlo někam - kam by nemělo, prošmejdil jsem archiv 2006 na svém serveru a jal se hledat nízká čísla:

ICQ: 328251980 SCT - magazín žel. modelářství http://modely.firenet.cz
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2387
Registrován: 6-2004

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 16:20:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecsi, pokud já vím, střední díly lokomotiv 3TE3, 3TE10, 4TE10, 4TE130, 3M62 atd. mají pouze POMOCNÉ stanoviště strojvedoucího, sloužící pouze k posunu s dílem samotným (což samozřejmě nevylučuje ani posun s vozy), takže jestli jsi někde viděl posun této sekce s vlakem, tak to byla tak leda mimořádná situace a dost pochybuju, že to bylo na trati někde mimo uzavřený obvod depa nebo nějaké stanice. Ony ty střední sekce třeba nemají snímače pro VZ (není je kam dát, dávají se u čelních sekcí za pluh na takovou konzolu), s čímž by ani v Rusku jaksi takový vehikl nemohl na běžnou "trochu civilizovanou" štreku za normálních okolností vyrazit.

Sorry za OT.
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 16:37:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statistik : Za středním dílem, který byl v čele vlaku byl připojen ještě čelní díl stejné řady, čimž se kruh možností zvětšil Jinak dík za označení Pomocného stanoviště - To mi skutečně vypadlo z hlavy
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2388
Registrován: 6-2004

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 16:48:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prve jsi tu ale psal něco jinýho o samotným středním článku...

A ještě tohle: Stanoviště strojvedoucího vypadá velmi podobně ale je mírně zkrácené (Něco jako u nás duhé stanoviště řad 742, 771...)

To by mě zajímalo, co třeba v případě té 742 srovnáváš. To si mám jako vyložit tak, že 742 má podle Tebe druhý pult v boudě ve srovnatelné výbavě, jako ty ošizené pulty středních sekcí ruských mašin? Člověče, neber si to osobně, ale byls vůbec někdy na nějaký bangli fyzicky???
Klbaak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 16:50:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: Toto pomocné stanovište nemá ani sedadlo. Je to fakt iba pre výnimočné prípady, ale táto Americká F7 čo si písal, tam nemá žiadne stanovište.

zabudnuté rušne v Haniske pri Košiciach

"http://trainzistor.webgarden.cz/"
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 334
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 17:07:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klbaak : O ef sedmičkách jsem mluvil jen v souvislosti se skládáním souprav.

Statistik : To víš že jsem byl jak na 742 tak na 770 fyzicky. Myslel jsem to tak že stejně jako třeba na bangli je jedno stanoviště "velké" kompletní a druhé obsahuje jenom některé vypínače a přístroje, tak přesně tak je to i u těch ruských vícedílů. Koncové díly mají kompletní stanoviště, kdežto na stanovišti středního dílu chybí určité přístroje, čili je to stanoviště středního dílu oproti koncovému dílu jak ty říkáš ošizené.

Jinak už o tom raději přestávám diskutovat
Diskuze
Neregistrovaný host
Odeslán z: 160.218.160.162
Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 18:20:12    Odkaz na tento příspěvek  

Diskuze zcela mimo
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2389
Registrován: 6-2004

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 18:59:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad diskuze: tak ji nečti.

Svecs: Myslel jsem to tak že stejně jako třeba na bangli je jedno stanoviště "velké" kompletní a druhé obsahuje jenom některé vypínače a přístroje, tak přesně tak je to i u těch ruských vícedílů.

Fakt "přesně"? Takže třeba na tom pomocném stanovišti středních sekcí ruských mašin je i rychloměr a brzdič vlakové brzdy, jako jsou třeba na obou pultech banglády? Ale kdepak...
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 19:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statistik : Jak tak na to koukám tak ty mě asi nepochopíš. Chtěl jsem říct, že stejně jako je u banglí pomocné stanoviště trochu očesané, tak že stejně je tomu i u středních sekcí těch ruských dieselů. To znamená že tam nejsou všechny prvky kompletní kabiny z čelních sekcí.

Pokud chceš v tomto tématu pokračovat tak si najeď na "Železnice bývalého SSSR". Tady to nemůžeme takhle plevelit.
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1176
Registrován: 7-2006

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 19:42:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: Panebože jsi tak zabedněný skutečně nebo to jen děláš? Bangli jsi nemohl nikdy vidět ani na obrázku natožpak live. To je jako kdybys napsal, že každá lokomotiva/motorový vůz má druhé stanoviště pouze pomocné. Navíc na bangli, pokud je mi známo, je stanoviště pouze a jenom jedno jediné, které obsahuje dva řídící pulty. A ani jeden z nich není POMOCNÝ. Už jen z principu, že je to lokomotiva i pro traťovou službu a obsahuje vše co je pro bezpečný provoz potřebné. Tedy ovladače, brzdiče, rychloměr a rozhodně ne jen některé vypínače a přístroje

Klbaak: Já už nevím jakým jazykem s tebou mám mluvit? Patříš k maďarské menšině na Slovensku? Že bych to zkusil ještě maďarsky? I když bojím se, že u tebe by ani svěcená voda nepomohla.

Ruskú lokomotívu (fotka, ktorej mimochodom vôbec nieje moja, ale z netu)
A autorský zákon Ti kamaráte niečo hovorí?

A mohol by si mi povedat niečo ke kvalite udajně tvojich snímkov 131? Myslím, že každý by sa mal zamyslet nad fotkami. A na tie tvoje otrasné "fotky" sa skutočně nedá pozerat. Navyše vzhledom k tomu, že chýbá i to základné. Kdy, kde, co, ako, prečo a s kým.

Lokomotíva sa volá 4TAE10S a skladá sa zo sekcií A,B,G a V. Vnútorné sekcie majú iné čelá, ale stanovištia samozrejme majú. Tu ich máš vyznačené ty Italiááno.... a netrep somariny

Tak podívej kamaráde. Nadávej si svojej mame. Husy jsme spolu nepásli to za prvé a za druhé i kdyby se lokomotiva jmenovala třeba Gagarin, Brežněv nebo Lajka tak ty stanoviště jsou stále pouze pomocné. Jediný kdo tu trepe nie somariny ale priamo kokotiny je Klbaak a nejsem jediný kdo ti to již napsal.

no coment......úroveň tejto diskusie
No já bych řekl, že uroveň tejto diskuzie je rovna inteligenci Klbaaka
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 20:34:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glex : Já teda zabedněný nejsem. Představ si že v bangli jsem byl i live. Zřejmě se mi tu pletl pojem stanoviště a řídícího pultu. Každopádně jako hlavní řídící pult označuji ten, kde jsou všechny ukazatele, a spínače. Jako pomocný označuji menší řídící pult kde všechny ukazatele nejsou, kde chybí spínače (hlavně většinou světla).

Pilot_1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 8-2008
Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 20:45:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

svecS : Já tomu tvému výkladu náhodou rozumim. Nevim co všichni děláte
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2390
Registrován: 6-2004

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 20:55:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecsi, rozdíl je ale v tom, že u bangle můžeš řídit vlak jak z předního, tak ze zadního stanoviště, resp. pultu (žádný hlavní a pomocný, ale říkej si tomu, jak chceš), kdežto u té vícedílné ruské mašiny ze středních článků, kde je pouze jedno jediné stanoviště s jedním, a to pomocným pultem, vlak řídit nemůžeš. Tečka.

PS pro rejpaly: srovnávám to s banglí, ne se čmelákem.
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 21:04:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statistik : Dobře. Já jednotlivé panely v bangli nazýval mylně stanovištěma. Pokud beru že je to větší a menší pult, tak taky tak beru že se dá bangle ovládat přes jeden i přes druhý. Zda-li můžu či nemůžu řídit ruskej vícedíl jenom ze středového vozu to nevím. Bohužel jak tak na to koukám, tak se tu hádáme kvůli nesmyslu, který všichni dobře chápeme. Doufám že už nikdo nebude dále rýpat a rýpat. Nerad bych si zkazil náladu.
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1177
Registrován: 7-2006

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 21:11:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: Jenže na bangli máš i ty světla na obou pultech. Nedokážu si představit, že bych jel a u každého přejezdu si odběhl dálkový reflektor ztlumit k druhému pultu.
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2391
Registrován: 6-2004

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 21:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobře. Já jednotlivé panely v bangli nazýval mylně stanovištěma. Pokud beru že je to větší a menší pult, tak taky tak beru že se dá bangle ovládat přes jeden i přes druhý.

Jaký panely zase? Panel je v kabině tak leda na elektrickým rozváděči... Ale jinak fajn, když to tedy bereš, tak by Ti taky mělo být konečně jasné, proč nelze srovnávat tyto dva pulty na bangli s pomocným pultem ve středních sekcích těch ruských vícedílných lokomotiv.

Zda-li můžu či nemůžu řídit ruskej vícedíl jenom ze středového vozu to nevím.

Nevím, jestli ze "středového vozu", ale ze střední sekce této lokomotivy určitě ne. A jestli to vážně nevíš, tak si ty předešlé příspěvky přečti nejméně ještě jednou.

No jo, hlavně, že to tu všichni dobře chápeme... Celá diskuze na h...o.
Džejár_jujing
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 21:38:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statistik: velmi spravne. A cele to zacal nejaky Madar nebo Ukrajinec nebo ktery individum - Klbaak...
Proti madarskym cikanum nic nemam, to jen predesilam, aby me nekdo nenarkl z rasismu!
www.jujing-ojl.com
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 22:01:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glex : Já jsem tu předesílal oba dva pulty z banglí jenom pro velikostní porovnání. Pro nic jiného.

Statistik : Panel je jiný výraz pro pult. Jak jsem již psal, pulty jsem srovnával hlavně po ohledu velikosti.

Jinak aby to nebylo špatně chápáno tak jsem tu celou dobu srovnával velký a malý panel bangle a hlavní a pomocné stanoviště těch dieselovejch krámů.

Rád bych to tu ukončil. Nebýt Klbaaka tak jsme tu dneska nic neřešily a byl by klid. Na stanovištích lokomotiv jsem byl takže skutečně vím jak to tam vypadá a zvytečně jsem tu plácal páte přes deváte, když jsem vám chtěl vysvětlit jak to s těmi pomocnými stanovištěmi v těch dieselech ze SSSR je. Doufám že už to tu doopravdy nebudete řešit a doufám že se této diskuzi Klbaak pro příště raději vyhne nebo si jí jenom přečte.
Emil Šiška
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.56.128
Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 22:03:16    Odkaz na tento příspěvek  

já myslel že je tohle diskuze na téma 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a 131
....nemýlím-li se, jedná se o elektrické loko...tak co sem někteří jedinci cpou mot.loko, běžte si to řešit jinam a nezasírejte tématicky cizí diskuzi.....za posledních 24hodin (neberte to vážně,je to pouze orientační čas),splňuje podmínky snad jen jeden příspěvěk
Chápu,že některým jednicům nevlastnící ani OP se nedá domluvit a budou mlít ty své kecy, ale držme se raději tématu téhle diskuze prosím
Klbaak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 218
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 03. března 2009 - 23:28:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glex: haha sklidni hormón a vrať se pást ovce...
zabudnuté rušne v Haniske pri Košiciach

"http://trainzistor.webgarden.cz/"
Antiklbaak
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.112.158.213
Odesláno Středa, 04. března 2009 - 01:17:19    Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: Statistik : Panel je jiný výraz pro pult. ...
... Omyl, pult se skládá z několika samostatných panelů.

Klbaak: Glex: haha sklidni hormón a vrať se pást ovce...
... Klbaak je opravdu vymaštěný pubertální čobol. To nemá obdoby. Takového šotouše zablokovat !
Emil Šiška
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.56.128
Odesláno Středa, 04. března 2009 - 10:56:28    Odkaz na tento příspěvek  

Klbaak: Ty jsi opravdu upadl na hlavičku a teď se to s tebou vleče celý život...chlapče,neopruzuj tady..již jsem to psal...tématicky jsi uplně mimo (řekl bych, že i server pro tebe není dosti vhodný) , běž si hrát raději na pískoviště nech toho nebo bude zákrok.

Tímto prosím moderátory zda by to zde nešlo trochu pročistit (Sobota, 28. února 2009 - 19:47:55)
Děkuji a jsem s pozdravem
Kloubák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Středa, 04. března 2009 - 14:57:47    Odkaz na tento příspěvek  

Klbaak: Toto už není normální. Tys upadl na palici z hodně velké výšky. Glex se tě na něco opakovaně zeptal a ostatní Tě rovněž upozorňovali na Tvé chování. Jenže jakákoliv diskuze u tebe ztrácí účinek. A neříkej o dalších co děláš sám, protože pokud je mi známo ovce se pasou spíše v Čobolii. Slováci mi nevadí, se Slovenkou dokonce chodím, ale ty jsi de*il a tuplovaný Čobol
kloubová karosa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Středa, 04. března 2009 - 15:03:37    Odkaz na tento příspěvek  

Klbaaku sežeň si fujaru, u vás v Čobolistánu je to prej národní pastevecký hudební nástroj, a běž si vyhrávat na kotáry...
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 04. března 2009 - 15:25:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo: 121.010 mám taky, jen se omlouvám za kvalitu, momentálně nemám skener, tudíž jsem to jen na ukázku přefotil digitálem..můžu dodat v lepší kvalitě po přeskenování

severočeši.cz
ivw
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.50.226
Odesláno Středa, 04. března 2009 - 23:25:18    Odkaz na tento příspěvek  

Ad diskuse o ruských vícedílných mašinách - jak by se našim kolegům líbilo vést osobní vlak v celém úseku takto? - A dnešní Libeň k tématu.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6049
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 05. března 2009 - 12:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ivw: před nedávnem se tohle řešilo v jiné diskuzi (snad SSSR). Jsou i fotky takto jedoucí lok v čele X vozového krychlíku. V Rusku to holt funguje jinak. Navíc fíra s pomocníkem si v poklidu "hoví" v kabibě a mizerný (resp. skoro žádný) výhled na trať se moc neřeší. Nedovedu si představit, že by takto vyrazila na trať 131...
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8462
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 05. března 2009 - 12:28:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kdybych se měl inspirovat sssr, tak bych vzal vložáky ze zelenýho krakena a dal je mezi díly 131. a náhrada za 460 je na světě
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3220
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 05. března 2009 - 17:26:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No to by bylo hustý))))
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 05. března 2009 - 19:12:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To by teda bylo hustý, ale nevím jestli by se to osvědčilo


No a dneska z Nymburka.
Zaosai
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 7-2005

Odesláno Čtvrtek, 05. března 2009 - 21:49:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to by byl panťák.Pár fotek z dneška.130 007-8 v Nex 43319 v Kralupech.A pohled při vjezdu na Praha Hl.n.
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2444
Registrován: 4-2004

Odesláno Čtvrtek, 05. března 2009 - 21:58:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dva konce kolony v RD Haniska pri Košiciach:

Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
www.rlz.estranky.cz
ivw
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.50.229
Odesláno Čtvrtek, 05. března 2009 - 22:00:00    Odkaz na tento příspěvek  

Ad Jena:
ještě bych chtěl doplnit k těm "polovinkám" 2TE116 - oni by s nima v tom Rusku takhle nejezdili (vadí jim to), kdyby vedení drah nenechalo z úsporných důvodů všude zrušit točny.
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 06. března 2009 - 07:08:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Valach : Koukám že má ta 125.834 pěkně ostříkané čelo.
Robi_ros
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 06. března 2009 - 08:20:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jojky, někde nebylo "naokolo" ... ???

Larva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 421
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 06. března 2009 - 19:55:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Valach:
Kdyby bylo více fotek z letoška z Hanisky p.K.tak sem s nimi.
Trať 250 ČD a tratě 180,190 ŽSR-4 ever!!!
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1995
Registrován: 3-2004
Odesláno Pátek, 06. března 2009 - 20:47:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mimichodem, neuvažuje se na ŠRT také o nějakých nových strojích? Byť ty krasavice tam udržují v pěkném (vizuálním) stavu, už taky nejsou nejmladší.
Larva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 423
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 06. března 2009 - 21:14:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzasl:
O tom pochybuju,vzhledem k tomu,že je tam rok od roku menší přeprava a traťová rychlost docela malá,nemluvě o vyhybnách,kde je asi 20,nebo30km.h.A navíc tyto mašinky nejsou zase tak moc staré.Tuším někdy z poloviny 70 let.

Trať 250 ČD a tratě 180,190 ŽSR-4 ever!!!
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1996
Registrován: 3-2004
Odesláno Pátek, 06. března 2009 - 21:22:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem to soudil podle mašinek 130 DNT (SD), o jejichž náhradách se tu mluví už nějaký čas a jsou podobně staré.
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 06. března 2009 - 21:59:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzasl : Mluví se o náhradě 130 od DNT ? Dej pokoj ! Já je ještě nemám vyfocený tak to budou muset chvilku počkat
141001
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.81.72
Odesláno Sobota, 07. března 2009 - 20:12:37    Odkaz na tento příspěvek  

Ad ŠRT:
spíše se několik 125.8 zakonzervuje, dokud se nezvedne přeprava ...
Prodloužení tratě do Vídně je asi hodně scifi ...
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1998
Registrován: 3-2004
Odesláno Neděle, 08. března 2009 - 08:35:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs
Abych nemystifikoval "mluví se" na K-reportu :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem honzasl.)
Prádlo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.85.7
Odesláno Neděle, 08. března 2009 - 21:34:49    Odkaz na tento příspěvek  

Jen mne napadla malá úvaha na téma dvojiček 131. Archív jsem nečetl, tak prosím za prominutí, pokud budu někoho kopírovat. Předpokládám, že opravdu dojde ke spojení ČD Cargo a ZS Cargo Slovakia a vznikne "ČSD Cargo". Dvojiček je 50ks. Dvoudílné loko se dnes jaksi nenosí, tak co z nich neudělat lokomotivy jednodílné a díky počtu 100 ks by se tak mohly stát nosnou řadou na 3 kV ss. V případě Štrby a Jablunkovského průsmyku by jezdily přípřeže nebo dvojité postrky. Dále by stálo za úvahu rekonstrukci na regulaci výkonu pulsní (IGBT) nebo jít dále, rovnou tam dát asynchronní motory a trvalý výkon by se mohl pohybovat okolo 4000 kW. Tak to je konec mé pohádky na dobrou noc
350009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 7-2006
Odesláno Neděle, 08. března 2009 - 22:43:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pred dvomi mesiacmi sa tu spomínala rekonštrukcia dvojičiek na dvojsystémové (treba prelistovať). V skutočnosti je však reko na IGBT úplne zbytočná a navyše aj dosť drahá, lebo dvojičky väčšinou behajú na hospodárnych stupňoch, čím majú vyššiu priemernú účinnosť ako tyristorky. Ak zhospodárniť (rovnako ako 130), tak dosadiť šuntovanie aj na sériové spojenie TM.
141001
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.81.72
Odesláno Pondělí, 09. března 2009 - 08:11:38    Odkaz na tento příspěvek  

Ad Prádlo ...
A do Ostravy bude jezdit přípřež dříve dvoudílných 131 a na postrku další jeden díl 131???
Problém je jinde:
Stačilo by odstavit téměř všechny 183 a nechat je jen na postrky. Ovšem 131 jsou v SNV a tím by bylo v Žilině a v Košicích hodně lidí nadbytečných ...
Takže radší od všeho zakonzervujeme několik kusů a počkáme až to celé zkrachuje ...
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2874
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 11. března 2009 - 04:24:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lubos ct tak dnes cca 2hod před hodinou duchů přijedu modrobílou
více když tak na emilu
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2454
Registrován: 4-2004

Odesláno Středa, 11. března 2009 - 16:04:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

123.022 v Přerově:

Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
www.rlz.estranky.cz
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3258
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 11. března 2009 - 16:33:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jee to byla jedna z posledních zeleno-žlutých ....
L_f
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 10-2008
Odesláno Středa, 11. března 2009 - 17:00:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už zbývá jen 2022:-( (plus 1017 a 1030)
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1516
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 11. března 2009 - 18:14:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co "známé firmy" 123.009 a 25? Dělá se na nich? Jak vidím, některé 122/3 je v tom Přerově vesele předbíhají.
Spolehlivý prostředek ke snížení nehodovosti na našich silnicích? Fyzické tresty pro narušitele předpisů! Pokuty a nesmyslné body to nevyřeší...