K-report
 

Archiv do 5. prosince 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » 470 » Archiv do 5. prosince 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2215
Registrován: 10-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. listopadu 2008 - 13:08:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: asi nechápeš závažnost situace a proto píšeš to co píšeš. Nejde jen o ne/šoto. Tímto jednáním totiž dojde k tomu, že budou odstřiženi všichni, stejně jako jinde. Kdepak budeš hledat oběhy jednotek, když k síťovým diskům budeš potřebovat přístup? Já problém s přístupem k informacím nemám, ale je to něco za něco (platí pevně daná dohoda, kterou nechci porušit jen kvůli tomu, aby se tu nabažilo něčí oko a mysl).

A jen tak pro zajímavost: oběhy stále nemusí být na 100%, do 15.11. se dělají nečíslované změny a po tomto datu pak již číslované změny.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8014
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 13. listopadu 2008 - 13:15:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

s interními daty si jistě fšichni vzpomínají jakej byl řev kolem psího webu.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2216
Registrován: 10-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. listopadu 2008 - 13:29:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Někteří jsou nepoučitelní.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2579
Registrován: 10-2003

Odesláno Čtvrtek, 13. listopadu 2008 - 13:44:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik, Bobo: Největší řev byl vždy hlavně kolem zveřejnění návrhů JŘ. Pochopitelně, že zveřejňování opravdu interních věcí není asi OK, ale zrovna případ kolem oběhů Krakena (to bylo také to jediné co jsem sem ve své verzi hodil, přičemž se to dostalo až tam, jestli je Bn Benešov nebo Beroun ), bych mezi to nepovažoval. Z psího webu sosalo plno lidí a jak byli spokojení. Dnes tu z nich plno říká, jak to bylo špatné.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
http://emj471.euweb.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 45857
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 13. listopadu 2008 - 15:41:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím si, že kdyby sem Halbstadt opsal oběh a nedával sem rovnou ono pdf, byla by spokojenost oboustranná.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2580
Registrován: 10-2003

Odesláno Čtvrtek, 13. listopadu 2008 - 15:52:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ: Chtěl být zkrátka nejrychlejší. Stačilo se ale podívat trochu zpětně a nemusel si tu kazit pověst.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
http://emj471.euweb.cz
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2363
Registrován: 5-2003

Odesláno Čtvrtek, 13. listopadu 2008 - 21:39:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No ale poněkud nechápu, čeho se Penik bojí. Pokud k těm informacím má mít přístup služebně, tak bude mít i nadále. A pokud je má mít jako šotouš, tak pak je asi v pořádku aby to bylo utnuto všem, když už by měly ČD obavy o únik tajných informací. Nechápu proč by pak měli mít výhodu jen "někteří od dráhy". Ona ta spravedlnost má poněkud širší kontext.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 3-2007
Odesláno Čtvrtek, 13. listopadu 2008 - 23:14:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad úniky: Penik a Martin Z. mají pravdu předsedo !

Myslím,že rozumnou je jakási střední cesta.
Je to tak trochu jako s ježděním šotoušů na lokomotivě.Kdo měl poctivý zájem A BYL OCHOTEN RESPEKTOVAT URČITÉ ZÁSADY,byl jistě svezen i znovu.
Těmi zásadami míním především uvědomit si,že ti "profíci" riskují násobně víc než ti fandové a tedy je rozumné jim to nekomplikovat.
Tady už to bylo 1000 x řečeno: Od čeho je mail a telefon ?
A v případě jízd se držet přísloví "Co se doma /na mašině/ upeče,to se taky sní.
Ono právě ti,co sedí za řízením vědí,že splést se může každý-a každý to taky odséře,i nepodmíněným trestem.
A "únik" info ?
Kdyby sem Halbštat OPSAL vlaky, tak OK.
Ale to stahování dat věřte řadě lidí vadí a moc.
Přesně jak to píše Penik: Tak se prostě omezí přístup na minimum-a nejen qůli šotoušům,ale především těm chlubilům.
Halbštat dělá výpravčího daleko od Prahy,ale umí udělat odkaz,tak se chlubí,k čemu se dostane,bo je též šotoušem.
Václave,vzkazuji ti,chováš se jako blb.
Ony ty úniky informací a bonzy šotoušů se totiž veelmi hodí některým vedoucím pracovníkům Dráhy k dokazování nutnosti represí a odpoutání pozornosti od kvality práce jich samých.
A "užiteční idioti" /citát/ jim ještě nadšeně pomáhají.
Ani nevíte pánové,kdo to tu čte a má to moc jednoduché- Češi /a Moraváci/ přeci neumějí držet jazyk za zuby,ty ta informace pálí tak,že s ní musí ven,aby bylo vidět,jaké mají konexe.
Stejně jako drbna na rohu: "Pani,ale nesmíte to nikomu říct"

A ještě poslední věc: nedivte se,že vás někdo vyhodí nebo je na vás nepříjemný,když se sápete na mašinu nebo do doprkanclu s foťákem či dotazy.
To,že vám někdo něco vysvětlí a ukáže by měl být pro vás bonus,ti lidé na vás obvykle moc času nemají,vstávali třeba ve tři,nebo měli s nějakým bonzem už zlou zkušenost.A je to jen jejich dobrá vůle,ne povinnost.
A nakonec trochu používat IQ prosím.
Onehdy jsem zrovna pozoroval na jednom nádru jednoho fotiče,jak zuřivě fotil z pár metrů fíru žabotlamu,který si na 10 minut rozbalil oběd.
Zkusit si v hospodě od vedlejšího stolu z metru fotit jak někdo jí,tak by se asi se zlou potázal.

Takže pánové,prosím obě strany trochu na úrovni.
Taový ty kecy "ten blbec mně nesvez" ve vlaku jsou úžasný pro ty lidi okolo.Stejně jako opačný extrém.

Ne,každého věc,jen jsem si dovolil názor.
Osobně mám patřičná oprávnění jak na mašinu tak k síťovým diskům,tak mi to může být buřt,ale zkazíte to jiným,hoši.Nic víc.Kecy o svobodě slova a demokracii na ev.zákazech nic nezmění.
Věřte.

Howgh.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5858
Registrován: 11-2002
Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 13:23:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: máš v tom příspěvku jednu chybičku. Chybí Ti kolonka, kde by to mohl člověk podepsat...
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2217
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 13:26:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Unipuls: viz příspěvek Mladějova. Věřte, že když k těm informacím mám přístup, nikde není napsáno, že se k nim mohu dostat podstatně později či budou vystaveny až to bude opravdu nezbytně nutné.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2123
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 13:40:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tady to zase vypadá. Jako autor dnes již neexistujícího psího webu bych k tomu rád něco dodal, ale nic vhodného mě nenapadá. Snad jen-co je JŘ týče, ať si dráha políbí šos, jsem pro zveřejňování a budu ho podporovat. Co se oběhů a věcí podobných týče, asi by byla na místě jistá zdrženlivost a snažit se to sem nedávat v originální formě, to asi štve odpovědné lidi nejvíc. Sice víceméně bezdůvodně, ale vysvětlujte to těm kreténům, co si ještě dnes myslí, že musí být vše tajné a ještě k tomu mají vyskoké funkce.

Takže bych řekl-zveřejňujte si co chcete, ale pokud možno ne v originální formě. Pravda, je to tak pracnější to přepsat...


Mladějov: Co se vožení na mašině týče, to je kapitola sama pro sebe a mohl bych o tom dlouze vyprávět...
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 1082
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 14:05:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějak nechápu - ČD zakazují zveřejňovat jízdní řád? On jim patří???
ČD: Zákazník? Co je to? ...
Předchůdce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 91
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 14:15:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

na krakena znovu zaútočili sprejeři
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2218
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 14:26:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vašut: nikoliv. Nyní se jedná o oběhy 470, které JSOU vlastnictvím ČD.
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 1083
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 14:33:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

P: Jo, tohoto konkrétního případu jsem si všiml, ale někdo tady psal, že ČD zakazují zveřejňování nového JŘ.
ČD: Zákazník? Co je to? ...
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2220
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 15:23:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím proč ČD. To by maximálně mělo dělat SŽDC jako celek. jak toto je ve skutečnosti nevím.
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 1084
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 15:50:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

P: No právě, navíc, mimo jiné, je to reklama...
ČD: Zákazník? Co je to? ...
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2582
Registrován: 10-2003

Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 17:50:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vašut: Věc se má takhle:
Jakékoli zveřejňování dat z jízdního řádu podléhá informačnímu embargu do 24. 11., kdy proběhne centrální tisková konference a bude zahájena distribuce a prodej jízdního řádu. V tomto smyslu, prosím, informujte i příslušné koordinátory, objednatele a obecní či městské úřady. Současně není možné v tuto chvíli data poskytovat novinářům a veřejnosti - toto podléhá souhlasu tiskového oddělení. Zodpovědnost za toto je na jednotlivých ředitelích KCOD.

...

Předem děkuji za spolupráci.

S pozdravem,

Ing. Aleš Ondrůj
České dráhy / Czech Railways
Ředitel odboru marketingu / Marketing Director


A ještě pro adminy. Když je tu s tím takový problém, tak proč to v zájmu těch "hodných" nesmažete? Já nereju, já se ptám.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
http://emj471.euweb.cz
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2222
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 18:40:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: jakmile budu mít chvilku, kouknu se do zákona o drahách, protože podle mě tam je 30 dní před změnou.

EDIT 19:00: našel jsem pouze povinnost zveřejnit jízdní řád, ale o termínech ani slovo. Hledal jsem to v rychlosti.

(Příspěvek byl editován uživatelem penik.)
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2583
Registrován: 10-2003

Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 19:09:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: Tam jde hlavně o to, že pokud to vydává SŽDC, tak ČD nemají co zakazovat.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
\newurl neklikejte
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2223
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 19:16:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: tak to zase pozor!!! Zveřejnění jízdního řádu je povinností dopravce, nikoliv dopravní cesty!!! Toť litera zákona.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2584
Registrován: 10-2003

Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 19:49:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já ten zákon neznám, jen vím, že to tentokrát vydává SŽDC, která vlasně přiděluje kapacitu jednotlivým dopravcům.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
\newurl neklikejte
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2224
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 14. listopadu 2008 - 21:02:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: sakra, kdo je provozovatel dráhy? To bude SŽDC? Ten má povinnost zveřejnit jízdní řád. (§22, odst.1d). Ovšem dle wikipedie je to i dopravce. Tak teď abych pravdu řekl nevím.
Raptor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 10-2007

Odesláno Sobota, 15. listopadu 2008 - 09:36:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A v případě jízd se držet přísloví "Co se doma /na mašině/ upeče,to se taky sní.

To je velice rozumné, když mě naposled jeden fíra bral, sdělil mi, že má tři podmínky:

1. Nikde necekneš, že jsi se dnes na tomto vlaku vezl na mašině.
2. Nic se nebude fotit.
3. To, co se bude říkat a dělat za zavřenými dveřmi stanoviště, je mezi mnou, tebou a touhle lokomotivou.

Souhlasíš?

Osobně to považuji za velice rozumné.

(Příspěvek byl editován uživatelem Raptor.)
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.
Honzaloko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 872
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 15. listopadu 2008 - 21:32:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.youtube.com/watch?v=_4PUtQpaEQE
Nevěř každé informaci, kterou na internetu získáš!!

http://www.bery-zeleznice.nafoceno.cz/
Předchůdce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 6-2008

Odesláno Pondělí, 17. listopadu 2008 - 11:14:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzaloko : je tam vidět i 45 46 ta zmalovaná
no pěkné video z trati.
Předchůdce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 09:48:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nástupce webu emj471

http://zeleznicepraha.blog.cz/

(Příspěvek byl editován uživatelem předchůdce.)
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 1087
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 13:45:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: Ale JŘ nevydává Ondrůj resp. ČD, ale SŽDC a jsou v něm i jízdní řády OSTATNÍCH dopravců. Tak co to má co nějakej Ondrchuj zakazovat???
ČD: Zákazník? Co je to? ...
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2595
Registrován: 10-2003

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 17:19:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vašut: A já s tím mám co dělat??? Možná by nebylo od věci si přečíst i něco nad tím.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
Špáňa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1280
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 21:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

rozjezd Krakenka v Srbsku: http://www.youtube.com/watch?v=_4PUtQpaEQE&feature=related
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 226
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 22:01:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Špáňa : rozjezd Krakenka v Srbsku

Už jsem se lekl, že byli Krakeni vyváženy do Srbska
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1176
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2008 - 10:10:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, do Srbska a Bílé hory.
Co je vrchol mazlivosti? Malý bílý kocourek nalezený před dveřmi na rohožce :-)
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1829
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 14:48:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: Zde je myšleno Srbsko u Berouna.
Honzaloko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 878
Registrován: 7-2006

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 18:40:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Špáňa: Tady někdo prezentuje cizí videa.
Nevěř každé informaci, kterou na internetu získáš!!

http://www.bery-zeleznice.nafoceno.cz/
Trainzaklancelot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 697
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 15:04:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Srbska a Bílé hory? Hm, myslím si, že tenhle "pekáč" by nedojel ani do Třebový
"vlečky na kladensku mají ještě budoucnost"
www.siky-zeleznice.nafoceno.cz
470_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 9-2008

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 00:07:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trainzaklancelot: máš snad něco proti krakenovi? myslim si, že kdyby jsi tam poslal třeba ešuse, tak se mu zavaří dřív jeho procesory a všechny tyhle vymoženosti doby
Kraken forever!!! http://encyklopedie-lokomotiv.webovastranka.cz/ http://pulty-lokomotiv.webovastranka.cz/
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 611
Registrován: 10-2005

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 13:23:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trainzaklancelot: Hlavně že 714.002-3 tam dojede...
Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos.
Buggy/Beatlesák
230100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 16:39:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Buggy" Plně s tebou souhlasím
Trainzaklancelot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 17:47:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no tak dobře, omlouvám se, já to myslel ze srandy..mě kraken nijak nevadí, ba naopak
"vlečky na kladensku mají ještě budoucnost"
www.siky-zeleznice.nafoceno.cz
3xHonzík
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.139.68
Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 01:01:30    Odkaz na tento příspěvek  

Tak co hodláte dělat z krakenem? První už jste vybrakovali na náhradní díly, druhý asi necháte zrezivět.
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2514
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 08:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kraken bude točit Řevnice a asi i pár berounů.
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1934
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 09:27:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

470.001: jakožto pamětníka Krakenů mě Tvoje nadšení pro toto vozidlo těší, ale 471 je přece jen někde jinde...

P.S. Nevadí, že ač zelenej máš na nicku modrýho...?
Jindřich Rosa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.155.50
Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 09:56:39    Odkaz na tento příspěvek  

Mě to prostě nedá - ad Hajnej:
A Vám taky nevadí, že ač "zelenej" (kamizolka atd...), tak máte v avataru modrou ??
(sorry za off-topic)
Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.123
Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 10:38:02    Odkaz na tento příspěvek  

470.001: myslíte, že v Krakenovi procesory nebyly?
Byly, panáčku, byly. A po zkušenostech ze 163.034, kde se nám vopravdu jeden zavařil (Teslova pětatřicítka), jsme si už dávali pozor :-). Začalo to výměnou za tu samou pětatřicítku, ale originál od Mattela. Nebo to bylo od Intela?
No a od té doby nám žijí procesory spokojeně a jestli neumřely, tak žijí dodnes.
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1936
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 13:06:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

J.R. - mně šlo o nesoulad čísla s fotkou.
Jinak moje barva je modrá, kamizolka nekamizolka.
470_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 9-2008

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 19:27:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aleš Liesk.: bylo to myšleno obrazně, jinak ešusů máž až pokrk (když mi to defakto vytlačilo krakeny z výroby)
Hajnej: jednou jsem to tu už vysvětloval, ale nevadí, modrýho mám proto, že zelenýho mám vyfocenýho pouze ze třebový (a párkrát na ONJ, ale oboje když už nebyl provozní), tak sem si tam dal modrýho, ale jinak se mi víc líbí zelenej, já ty ešusy nějak prostě nemusim, ikdyž chápu, že pro cestující je to asi pohodlný
Kraken forever!!! http://encyklopedie-lokomotiv.webovastranka.cz/ http://pulty-lokomotiv.webovastranka.cz/
Předchůdce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 6-2008

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 19:41:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

470_001 : v ešusech to pohodlný není to s vámi souhlasím,vzduch je tam je tam vydejchanej apod.hnus velebnosti zlatý žáby a kraken.
Já mám krakena ačkoliv je to atyp velmi rád společně s žáby,vzpomínku na zeleného se můžete svést s vagonem bdtn 3xx už jezdí v Praze dnes jsem v něm jel do Vysočan a jízda OK
tento komentář je výhradně určen tomu komu je adresován.

(Příspěvek byl editován uživatelem předchůdce.)

(Příspěvek byl editován uživatelem předchůdce.)
nástupce webu emj471

http://zeleznicepraha.blog.cz/
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2826
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 20:11:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jinak ešusů máž až pokrk (když mi to defakto vytlačilo krakeny z výroby)

Ježíš co to je zase za h@wna
Předchůdce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 6-2008

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 20:38:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jnd : ježís musíme se tadyna k-reportu furt hádat
nástupce webu emj471

http://zeleznicepraha.blog.cz/
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2628
Registrován: 10-2003

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 20:43:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Předchůdce: v ešusech to pohodlný není to s vámi souhlasím,vzduch je tam je tam vydejchanej apod.hnus velebnosti zlatý žáby a kraken.
Zajímavé je, že až na pár šotoušů, tento názor běžní cestující nesdílejí. Dejme tomu, že klimu každý nemusí, ale o kultuře cestování v žabotlamu a v ešusu se snad nemá cenu ani bavit.

vzpomínku na zeleného se můžete svést s vagonem bdtn
Jestli nebude jednodušší, když se sveze tím modrým....

tento komentář je výhradně určen tomu komu je adresován
V tom případě existuje email, jinak to tady asi dobře zdrbem.


470 001: jinak ešusů máž až pokrk když mi to defakto vytlačilo krakeny z výroby
To aspiruje na hlášku roku.


Qěcy: Kraken bude točit Řevnice a asi i pár berounů.
4xBeroun,3xŘevnice,4xRadotín, takže pokud jseš jeho obdivovatelem, tak si myslím užiješ. Mmch, ten oběh jsem sem už psal.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2828
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 20:50:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Omlovám se ,že jsem to napsal tak jak jsem to napsal,ale nepřijde vám to jako hloupost ??
Už jen rok výroby 470 a 471.
Udělejte schválně na Hlaváku anketu lidí čím raději jezdí ....
Jasně ,také mě nebaví ,že nejdou stahovat okna,ale to je tak jediný na co člověk může při cestě unavenej ze zaměstnání nadávat ...
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2829
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 20:51:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

he he koukám,že jsem to ani psát nemusel ....
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8092
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 04. prosince 2008 - 08:44:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a že by kraken v patře šel nějak dobře vyvětrat...
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
470_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 9-2008

Odesláno Čtvrtek, 04. prosince 2008 - 12:59:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud vím, tak se krakeni sériově nevyráběli díky těžkosem ČD,no a pak už byly vyvynutý ešusy, takže je dál vytlačily...jestli to tak neni, tak se omlouvám
Kraken forever!!! http://encyklopedie-lokomotiv.webovastranka.cz/ http://pulty-lokomotiv.webovastranka.cz/
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2638
Registrován: 10-2003

Odesláno Čtvrtek, 04. prosince 2008 - 14:47:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne, tak jak to podáváš, to skutečně není. Pravdou je, že 470 skončily pro nezájem ze strany ČD, naštěstí když se zájem vrátil, tak nikoho nenapadlo oprášit staré plány, ale udělat něco, co bude trochu odpovídat době a ne československému průmyslu konce 80. let. Tam nebylo co vytlačovat, tam byla potřeba udělat moderní jednotku, která odpovídá době.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
Jerry66
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 04. prosince 2008 - 22:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud by se vyrobily Krakeny tak žabotlymy by už dávno byly na žiletky .To je taky lepší řešení..
Autobusem nikdy !Vlakem to je svezení
Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.123
Odesláno Pátek, 05. prosince 2008 - 08:46:58    Odkaz na tento příspěvek  

470.001: koukáte se taky někdy do mailu?
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2640
Registrován: 10-2003

Odesláno Pátek, 05. prosince 2008 - 10:08:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jerry66: Jo, z tohoto pohledu se to také dá brát, jenže pokud by se vyráběly s kapacitou jakou mají, tak by na mnoha tratích jezdily zbytečně kapacitní jednotky bez možnosti dělení na menší. Zase na druhou stranu se díky tomu výpadku, začaly dělat ešusy, což si myslím také není k zahození.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
Jerry66
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 05. prosince 2008 - 13:09:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa třeba by se ešusy začly dělat tak jak tak.To je taky možnost..460 a 560 taky musí něco nahradit
Autobusem nikdy !Vlakem to je svezení
470_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 9-2008

Odesláno Pátek, 05. prosince 2008 - 17:57:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aleš Liesk.: ano dívám, já jsem Vám odepsal jestli Vám tam můžu dát i Váš titul, ale asi nedošel, odesílala jsem ho už včera
Kraken forever!!! http://encyklopedie-lokomotiv.webovastranka.cz/ http://pulty-lokomotiv.webovastranka.cz/