K-report
 

MHD v Karlových Varech Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » MHD v Karlových Varech « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archive through 16.březen 2006Magiq60  16-3-06  15:11
Archiv do 16.května 2006Dan_sladek60  16-5-06  12:24
Archiv do 09.září 2006Fedos60  09-9-06  22:26
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 477
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 14. září 2006 - 22:15:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad swe ty klimy v 954 jsou na přání dopravce.
Je to ve stejném provedení uvnitř jako v Axerech?Mám na mysli výdechy z klimy.
Jeden dotaz na KV.četl jsem že výběrové řízení (zatím)vyhrála Karosa.Má jít prý o linkové vozy cng tudíž citelisy line si pod tím mám představit??
Pokud má někdo lepší info.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 02. listopadu 2006 - 14:48:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdar, je to mimo MHD,ale třeba si někdo z vás všiml zda bus AKV linky 421232 příjezd 13:35 do KV,jestli pak jede 410440 ve 14:20 do sokolova nebo jestli jak jezdíval dřív, přejede do Chodova a jede 480820 v 13:50 do vřesové?
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2331
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 15:52:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravní podnik Karlovy Vary bude provozovat autobusy na CNG.

V březnu 2007 dodá Karosa Vysoké Mýto 4 a postupně v dalších letech celkem 16 autobusů na zemní plyn. V Karlových Varech vznikne veřejná plnicí stanice CNG (Compressed Natural Gas = stlačený zemní plyn).
AlternativyStředa, 22. listopad 2006,dabrareklama
Karosa Vysoké Mýto je definitivním vítězem výběrového řízení, jež vyhlásil Dopravní podnik Karlovy Vary. Současně s dodávkou prvních autobusů bude v provozu i nová plnicí stanice CNG, kterou v areálu DPKV vybuduje a začne provozovat počátkem roku 2007 Západočeská plynárenská, a.s. na základě dohody s Ministerstvem průmyslu a obchodu o podpoře užití CNG v dopravě. Plnicí stanice bude veřejná a bude sloužit jak Dopravnímu podniku Karlovy Vary, tak ostatním motoristům, využívajícím vozidla na stlačený zemní plyn CNG.


Neví někdo, jestli půjde i o klouby?
Redakce DPKV-BUS.cz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.83.192
Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 22:09:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

více informací najdete také na http://www.dpkv.wz.cz
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2333
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 16:48:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm, ale nic nového jsem se nedozvěděl. Já se ptal, jestli mezi 16 vozy CNG budou i kloubové autobusy?
Redakce DPKV-BUS.cz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.83.192
Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 18:18:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bohužel, kdyby jste četl stránky pořádně, je tam napsáno, že se jedná o vozy Karosa Citelis 12M CNG v hodnotě 110 mil. korun a celkový počet vozů je 16 ks. Více info na http://www.dpkv.wz.cz
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2339
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 09:41:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V dubnu příštího roku přijdou první vozy značky Karosa Citelis 12M CNG na zemní plyn. Během čtyř let by po Karlových Varech mělo jezdit 16 plynových vozů
Já tam čtu akorát to, že příští rok přijdou první Citelisy 12 CNG. Jaké vozy bude obsahovat celá 16kusová zásilka se tam ale nepíše.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5620
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 11:17:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hm, to zas bude u tržnice smradu....
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1374
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 16:26:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím jak je to myšleno s tím smradem. Pokud je to myšleno na ty plynové Citelisy, rozhodně tam bude čistěji, než od dieselů. Tak třeba v Mostě se jezdí na plyn už léta a nesmrdí to tam.
Kdo není aspoň trochu blázen, ten snad ani nemůže být normální.

www.fotodoprava.com
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5633
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 01. prosince 2006 - 13:03:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hm, ale 10 plynů smrdí určitě víc než 10 t-busů
a do toho ještě ty hovada s cigárem.
ještě že mhd nemusim používat.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Sanos312
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 07. prosince 2006 - 11:06:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebylo toto náhodou vaše:http://www.ikarusy.net/slovensko_ikarus_280/sk-trencin-sad/77.html
Trolejbusy jsou budoucnost všech národů.
Zlínský trolejbus náš vzor.

THE BEST CAR IS SKODA 100 AND MY TRABANT 601 S.
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 841
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. prosince 2006 - 11:33:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sansos:bylo ale evidenční číslo ať někdo upřesní,nevim.
AV 15-30
Jpmp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 2-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. prosince 2006 - 16:38:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bylo to ev.č. 282.
Sanos312
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 07. prosince 2006 - 21:29:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak té 311 je opravdu škoda. No ale co se dá dělat i takový je život.

Jo a kde ještě skončily vaše vyřazené Ikarusy?
Trolejbusy jsou budoucnost všech národů.
Zlínský trolejbus náš vzor.

THE BEST CAR IS SKODA 100 AND MY TRABANT 601 S.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28686
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 21:12:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z budějcké diskuse od BMBČ:

Karlovarský kraj
Českobudějovický deník - 22.12.2006

Karlovy Vary ľ Konfliktem s řidičem autobusu městské hromadné dopravy skončila před několika dny cesta studenta Střední odborné školy logistické v Dalovicích Daniela Sládka. Když student nastupoval, řidič ho údajně chytil, dal mu ránu pěstí do břicha a z autobusu ho chtěl vykázat. A to podle studenta i jeho spolužáků jen proto, že si Daniel na zastávce autobus fotil mobilním telefonem. äPřitom vůbec o nic nešlo. Autobusy jsou mým koníčkem, věnuji se historii autobusové dopravy a s kamarádem jsme založili o autobusové dopravě na Karlovarsku i webové stránky, kde uvádíme i jízdní řády a spoustu fotografií autobusů a zastávek,ô vysvětluje Daniel. äV ten den řidič nemohl autobus nastartovat. Otevřel kryt motoru, aby závadu odstranil. A já jsem mezitím fotil,ô líčí student příčinu konfliktu a vypráví, jak řidič začal reptat, že to není normální, aby si někdo fotil autobus. Řidiči se podle Danielových slov podařilo závadu rychle odstranit. äNastoupil jsem a označil jízdenku, načež mne řidič jednou rukou chytil a za bundu mě k sobě přitáhl. Řekl mi, že až bude mít volno, že mě zmlátí. Pak mě bouchl do břicha a chtěl, abych vystoupil,ô popisuje student. Daniel oponoval, že má označenou jízdenku a tudíž že nevystoupí. Řidič mu tedy přikázal, aby si šel sednout dozadu. äSedl jsem si dopředu, jeho řeči jsem už přehlížel a ani nekomentoval,ô uzavřel rozhořčený student, který se cítil ponížený i před svými spolužáky. I když neutrpěl fyzickou újmu, na chování řidiče si chtěl ústně stěžovat na MHD. Když neuspěl, obrátil se na policii. Zbytečný konflikt tak možná bude mít dohru u přestupkové komise. äO konfliktu nic nevím. Pokud cestující mají nějaký problém, mohu jim poradit, aby podali na ředitelství Dopravního podniku písemnou stížnost. My ji prošetříme,ô radí vedoucí dopravního útvaru MHD Jiří Tlučhoř.

EVA SLOVÁČKOVÁ

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1418
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 23:24:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ó, můj oblíbený bývalý diskutující Daniel Sládek... Nu, nechci obhajovat fyzické násilí, ale soudě dle povahy pana Sládka, kterou nám zde měl příležitost ukázat soudím, že řidič nejednal takto pro nic za nic. Holt některým stačí málo, já se mu musel smát, ale někdo má zřejmě nervy slabší...
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 686
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 23:31:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no já spíše nechápu proč někomu vadí focení busů.Jak že to neni normální někdo fotí květiny další krajinu nebo zvířata a my autobusy,tramvaje atd... !Proč vlastně někomu vadí jedna jedíná fotka busu a natož ve větší firmě př.hotliner když ten bus není řidiče ale firmy ?někteří řidiči vesele gestikulují či mávájí a vypráví o foceném předmětu př. b.černý jiný zase vyhrožují kladívky na gumy př.spojbus
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5890
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 00:21:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, vadí..... Podívej, já se pohybuju mezi řidičema a vím, že někteří kolegové jsou "proškolení" a vědí, že fotiči jsou neškodní, třeba se i s nimi dají někde na konečné do řeči, jiní to prostě nikdy nepochopí a nemá smysl jim cokoliv vysvětlovat. Další v tom pak vidí udání nebo útok na jejich osobu. A tak dál.

V Košicích za mnou dokonce přišel jeden řidič s prosbou, ať si tu fotku, kterou jsem právě pořídil, nechal pro sebe - ta blondýna v kabině by se prý vedoucímu hodně špatně vysvětlovala. Ujistil jsem ho, že tohle přání samozřejmě budu respektovat, neb i já mám vedoucího a i já jsem kdysi musel něco podobného vysvětlovat.

P.S.: Výrok jednoho košického tramvajáka: "Prečo si tu električku fotíš? Keby sis radši baby pofotil!"
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1420
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 00:23:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, někteří řidiči si myslí, že fotiči jsou lovci chyb a určitě už nějakého řidiče fotiči dostali do průšvihu a ani ne úmyslně, ale kdo má čisté svědomí, nemusí se ničeho bát, že.
Nebo jak již zde někdo uvedl, nějakému náměstkovi by se asi taky nelíbilo, kdybyste za ním přišli do kanceláře a začali ho fotit... Pro řidiče je to to samé.
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 690
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 10:11:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano to chápu že nechtějí být na fotce ty řidiči ale proč jim vadí prázdný bus v dobrém stavu a bez problémů?diť já jsem radší když tam ten řidič neni ,minulý týden jsem fotil v Lýsé nad Labem elektriku na nádraží a řidič uviděl objektiv a ochotně se šel schovat někam dozadu aby nebyl v kabině vidět
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5891
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 10:21:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale kdo má čisté svědomí, nemusí se ničeho bát

Ale kdo o sobě může prohlásit, že má čisté svědomí? Kdo mě zná, ví, že jsem člověk, který nedělá cestujícím ani ostatním lidem kolem sebe naschvály, a to ani tehdy, když mu ti lidé pěkně lezou na nervy - a i přesto se mi včera během odpolední směny "povedla" jedna věc, za kterou se budu ještě pěkně dlouho tiše stydět v koutku... Budiž mi omluvou, že co jsem provedl, to jsem také napravil, takže v konečném důsledku je vše v pořádku - ale správně umístěný fotograf a správně použitá fotka by mi nadělala ještě hodně problémů.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 903
Registrován: 4-2005


Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 11:18:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sladek?ten mě tvrdil na mou otázku někdy loni "kdy bylo možno na lince 17 naposled jet I280?"že žádnej vůz tohoto typu vypraven na tuto linku nikdy nebyl!!Sám sem tam cca v 90-tých letech někdy do roku 95 jezdil celkem pravidelně právě tímto vozem hlavně ve špičkách pracovních dnů.Takže sládek mě utvrdil v tom že o historii mhd toho moc neví a ještě jeho doměnky vydává co by fakta Paradoxní ovšem bylo poslední nasazení tohoto vozu právě na tuto linku.No ale samozřejmě že sládkovi jinak nepřeju aby ho řidiči na konečneých mlátili ale jeho informace beru s velkou rezervou.
AV 15-30
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 940
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 23:34:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Fedos Martin j tak já mám zatím štěstí zatím mě žádný řidič busu nekáral.Fotím také radši bus bez řidiče.Dovedu si představit,že mu to může být nepříjemné.Snažím se je proto nedráždit.
Fyzickému napadení bych se ovšem bránil aktivně.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 908
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 24. prosince 2006 - 09:01:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dovedu si představit,že mu to může být nepříjemné.Snažím se je proto nedráždit.
ty možná jo ale sládek asi ne,podle toho jak to popisuje sám na stránkách http://www.dpkv.wz.cz/ tak se vůbec nedivim že se ten řidič naštval.řidič byl na nervy protože se mu to sr*lo a do toho se tam objevil někdo s foťákem a začal ho fotit..prostě každej by měl vyhodnotit situaci kdy je to vhodné a kdy ne!
AV 15-30
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 943
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 24. prosince 2006 - 12:07:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 6120 to souhlasím.Podíval jsem se na ty stránky v tvém odkazu a je fakt,že tohle bych nikdy neudělal abych fotil řidiče při opravě nebo něčem podobném.Prostě vše má své meze a tohle je za hladinou lidského chápání.Dost se divím,že to někdo zatím neudělal,před tím řidičem.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1431
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 24. prosince 2006 - 16:06:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když už si chci vyfotit detaily a vidím, že se, třeba na konečné, u autobusu vyskytuje řidič, tak se slušně zeptám a ve většině případů je mi vyhověno a občas se od něj člověk i něco zajímavého dozví. zvlášť to platí právě v případě, kdy má nějaký technický nebo provozní problém, to bych ho bez souhlasu a vysvětlení mého zájmu nedráždil, on nemůže vědět, jestli snímky fotograf nechce použít proti němu nebo dopravci třeba někde v bulváru nebo podobně.
Kdo není aspoň trochu blázen, ten snad ani nemůže být normální.

www.fotodoprava.com
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5897
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 10:01:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotím také radši bus bez řidiče.

Pravda, o to se taky snažím, mám-li tu možnost. Předcházení možným problémům.

abych fotil řidiče při opravě nebo něčem podobném.

Jo, tohle je ono, je rozdíl mezi focením autobusu, ve kterém sedí řidič, a focením řidiče autobusu při nějaké jiné činnosti. První případ třeba mě osobně nevadí, ještě ochotně a rád zapózuju, i neznámému fotografovi, protože vím, o co mu jde - kdežto v druhém případě bych asi začal hodně přemýšlet, k čemu může být někomu fotka mé osoby. No a když tak koukám na ty fotky, které D.S. nafotil, tak ta poslední, pátá, s řidičem v záběru..... To už podle mě překračuje hranice, za které bych byl já ochoten při focení zajít.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1709
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 10:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak. Uvědomte si situaci řidiče.
Ráno dostane místo svého vozu nějakou rozhrkanou zálohu, kterou mj. nenatočí. Při natáčení zezadu se na konečnou přikrade nějakej hejsek, který ho nejen fotí v této "milé" pozici, kdy už řidič měl bejt pryč a on zasviněnej opravuje vůz, ale ještě mu radí, že si měl zavolat zálohu....
To nereagovat by fakt vydržely jen silný povahy.
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1427
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 10:34:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, vy zde rozebíráte situaci tak, jak jí popsal naprosto neseriózní a arogantní člověk, to já bych si ještě poslechl verzi toho řidiče (ukrajinského původu s přízvukem )
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
DS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.83.192
Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 11:06:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

www.dpkv.wz.cz - Vše o MHD v Karlových Varech
DS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.83.192
Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 11:10:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechápu, proč mě tady rozebíráte a berete si mě s prominutím do huby, ale vy jste nebyli svědci celé události co se týče napadení a rád bych nechal věc na vyšetření Policie ČR a kdyby jste tady nebyli tak chytrý a nechali jste si to pro někoho jiného. Miuju lidi, kteřím huba jede a nic nevyřeší. Tak si mé jméno Daniel Sládek neberte do té své tlamy. Vůbec nevíte, jak se to vše odehrálo a navíc nikde není napsáno, že je zakázáno fotit dopravní prostředek z venku.
www.DPKV.wz.cz
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2049
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 11:29:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.DS: Jsou sice svátky klidu a míru, ale nějak se ve mně probouzí pocit, že ten řidič byl ještě mírný a že ta situace vypadala trochu jinak.
Pokud jednáš takovým stylem, jak píšeš, tak se nediv, že po té hubě dostaneš.
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1428
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 11:36:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doufám, že jsi tomu řidiči taky nezapomněl dát odkaz na ty svoje supr stránky...
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5900
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 12:33:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale ještě mu radí, že si měl zavolat zálohu....

A ještě tedy jedna věc. Pokud mi nejde natočit autobus klíčkem:
NAPŘED: Jdu dozadu, otevřu motor a zkusím to nahodit odtamtud. Pokud se povede, jedu, pokud ne, ...
PAK: volám teprve zálohu.

navíc nikde není napsáno, že je zakázáno fotit dopravní prostředek z venku

Mám pocit, že to tu nikdo neřekl, dokonce mám pocit, že je mezi námi mnoho lidí, kteří se téhle činnosti věnují taky.

A když už se tu tak objevují různé odkazy, přihodím odkaz na stránku, kterou by si měl povinně prostudovat každý fotograf a z jejíhož obsahu by měl být povinně přezkoušen:

http://www.spvd.cz/?p=ruzne/fotopravo/fotopravo.html&m=menu_ruzne.html

Cituji:

Občanský zákoník č. 40/1964 Sb.
Ochrana osobnosti
§ 11
Fyzická osoba má právo na ochranu své osobnosti, zejména života a zdraví, občanské cti a lidské důstojnosti, jakož i soukromí, svého jména a projevů osobní povahy.

§ 12
(1) Písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy týkající se fyzické osoby nebo jejích projevů osobní povahy smějí být pořízeny nebo použity jen s jejím svolením.

(3) Podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy se mohou bez svolení fyzické osoby pořídit nebo použít přiměřeným způsobem též pro vědecké a umělecké účely a pro tiskové, filmové, rozhlasové a televizní zpravodajství. Ani takové použití však nesmí být v rozporu s oprávněnými zájmy fyzické osoby.


A tak dále. Každopádně bych řekl, že tohle se týká té poslední fotky, a to tak, že velmi. Že řidič nemá napadat cestující ani fotografy, to je ovšem věc druhá, já jsem za tu dobu, co jezdím s autobusem, napadl jediného člověka, a to proto, že se mi nelíbilo, že dotyčný fackuje revizorku a vystupuje zavřenými dveřmi, protože nechce platit pokutu.

Tak či tak, doufám, že nás na tomto místě bude D.S. informovat o tom, jak policie celou věc prošetřila, zcela vážně a bez jakékoliv ironie říkám, že tohle bude určitě pro mnohé z nás poučné. Střety mezi fotografy a řidiči se stávají, staly se i mě, jednou dokonce s asistencí pražské městské policie, nevím ale o tom, že by se to někdy řešilo formou trestního oznámení.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5717
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 16:56:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já v dubnu fotil v plzni u soudu odstavenej výlukovej bus 1/2. než jsem vytáhl foták, řidič byl pěkně rozloženej xichtem na volantu. po té co mě zmerčil se narovnal do sedačky a maskoval se za sloupek :-) chápu, že mu nebylo příjemné, že ho fotim v odpočívací poloze. timto se mu za vyrušení z odpočinku dodatečně omlouvám
stalo se v sobotu v dubnu :-)

to jenom trochu k tématu...
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28761
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 19:20:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, že jsem se s tou vánoční amnestií na bany trochu unáhlil... Snad toho nebudu litovat
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5902
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 19:27:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, nejmenovaný kolega (329 -> 342) od nás z DP zásadně odpočívá tak, že sedačku posune dozadu, sklopí opěradlo, nohy hodí na volant a podrážky přimáčkne na čelní sklo. Když jsem ho ještě neznal, byl jsem v DP teprv asi týden... - stačilo vytáhnout foťák a během vteřinky seděl normálně.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 946
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 20:25:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Martin j jsi zákeřný takhle nenechat kolegu odpočinout.
Počkej až tebe někdo blejskne s 69 letou blondýnkou na klíně.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 08:57:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad MJ: pak je ještě jedna možnost přeci. Zevnitř na krátko! Udělat ohňostroj a jede se. Startovací tlačítko vzádu u nás dost často chybí ...
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5911
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 14:11:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Tehdy jsme se ještě neznali - dneska už kolega ví, kdo jsem, a na můj foťák je imunní.

Repelend: My máme startovací tlačítko úplně všude - a že to nenaskočí ani s tlačítkem, to se stává obvykle ráno ve vozovně a tam stačí zajít na dílnu pro pána s bateriovým vozíkem a startovacími kabely. Zavnitř nakrátko jsem startoval snad jen jednou.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2221
Registrován: 7-2003


Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 14:28:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

DS : Hmm tak u ty posledni fotky se nedivim ze byl nasr**j zbytek je dokumentacni, ta posledni zavani osobni fotkou.
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1365
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 21:23:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nám skutečně zase zavedou sedmičku... By mě zajímalo, co tam bude jezdit, pamatuju kloubovej Ikarus...:-) No, aspoň se s tím půjde taky dostat na Vyhlídku...:-) A nějak umřela zastávka u Toscany...:-)

(Příspěvek byl editován uživatelem H K.)
d.sladek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.83.192
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 22:32:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Linka č. 7 byla zrušena ke konci roku 1995 a od roku 1996 do roku 2006 ji provozoval Jaroslav Havlíček. Tento rok mu končí licence. Linka č. 7 bude jezdit o prac. dnech po hodině a o víkendu po dvou hodinách.
d.sladek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.83.192
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 22:39:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a zajímavost této linky bude, že o prac. dnech na ní budou jezdit Karosy řady 700 a 900, v sobotu na této lince budou převážně jezdit ostrovský autobusy, jelikož to budou jezdit linky IDKV. v neděli to budou opět jezdit turnus Karosa. v sobotu navíc pojedou vozy IDKV rovnou z březové do stanovic, pak do kolové a zpět do březové. více najdete na www.dpkv.wz.cz
d.sladek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.83.192
Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 11:38:58   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jízdní řády MHD Karlovy Vary a další zajímavé věci najdete na www.jizdnirady.unas.cz
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1366
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 11:47:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Licence Havlíčkovi nekončí, má jí i nadále, ostatně viz IDOS. Pouze si u něj obec Březová provoz dále neobjednala.
Jpmp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 16:59:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a zajímavost této linky bude, že o prac. dnech na ní budou jezdit Karosy řady 700 a 900

Co je na tom zajímavého?

v sobotu na této lince budou převážně jezdit ostrovský autobusy

Žádný ostrovský autobusy na lince č. 7 samozřejmě jezdit nebudou. Budou na ní autobusy Dopravního podniku Karlovy Vary, a.s.

jelikož to budou jezdit linky IDKV

Linku 7 budou jezdit linky IDKV? Co je to za blábol?

v sobotu navíc pojedou vozy IDKV rovnou z březové do stanovic

Z Březové do Stanovic vozy nepojedou rovnou, ale budou stavět na 4 zastávkách po cestě.

A jak už uvedl správně H_k, pan Havlíček má stále platnou licenci a bude jezdit i nadále (i když jen velmi "zřídka").
d.sladek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.83.192
Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 18:09:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

myslel jsem vozy IDKV - tzv. ostrovský
d.sladek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.83.192
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 15:05:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

www.jizdnirady.unas.cz - veškeré jízdní řády MHD Karlovy Vary
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28960
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 15:23:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

d.sladek:
Tohle už tu jednou bylo! Jestli nepřestaneš vkládat nicneříkající opakující se (navíc jen o kousek výše) příspěvky, bude Ti opět odepřeno přispívání.

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace