K-report
 

Archiv diskuse Historická vozidla do 23. 02. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Automobily, lodě a letadla » Historická vozidla » Archiv diskuse Historická vozidla do 23. 02. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Sobota, 14. února 2015 - 18:20:12    Odkaz na tento příspěvek  

Obytna dodavka VW Zlin Lesni ctvrt 2015-02-14. Není to prestavba ze sanitky? Fotka je zesvetlena.
1510015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1990
Registrován: 1-2010

Odesláno Sobota, 14. února 2015 - 19:04:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tráboš od českobudějovického Lidlu na sídl.Vltava...


Web - přehledy laků a dislokace některých lokomotivních řad u ČD
YouTube - VlakyLesan
Arj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2529
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 14. února 2015 - 20:29:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zprávu o tom, že se buduje historický trolejbus (který vlastně nebude opravdu trolejový), dám i sem:
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=12376&secid= 7
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Neděle, 15. února 2015 - 16:17:01    Odkaz na tento příspěvek  

Skoda 120? starsi typ Zlin Podvesna benzinova pumpa. Vozidlo je v horsim technickem stavu, plne pytlu, a sedel v nem pes :-) , pradvedopoidbne pojizdne?
V nedaleke hospode jsem vyfotil na stene dodavkovy Citroen Kachna
Všechny fotky 2015-02-15
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 4-2011

Odesláno Pondělí, 16. února 2015 - 15:15:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní písecké nádraží. Stává tam poslední dobou docela často, tak jestli ji někdo koupil už letos z Jihlavy a zůstaly mu značky...?

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5218
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 16. února 2015 - 17:31:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To mi připomíná, jak jsem loni koncem léta procházel Břevnovem, hned na začátku si vyfotil pěknou 2 CV se SPZ vzoru O86 a po nějakých dvaceti minutách přesunu zahlédl o kus dál mezi zaparkovanými auty velmi podobnou siluetu... a on to byl zase jiný červený s O86:




Jinak je v Praze 2CV k vidění ještě poměrně dost, aspoň tedy mimo zimu - tady je ještě pár kousků z posledního cca roku:

Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5219
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 16. února 2015 - 17:52:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A abych sem dal i něco novějšího, tak něco z párminutové procházky (spíš jsem jen vyplnil čas při čekání na 197[wink]) mezi paneláky poblíž tržnice SAPA - nemluvě o tom, že proti vjezdu do tržnice je (už bývalé?) parkoviště odtažených vozidel, na kterém zůstává chátrat několik kousků už mizejících typů, tak přímo v sídlišti jsem si občas připadal jak před dvaceti lety:







Cestou zpátky před Thomayerkou R9 na původních značkách z 80. let - žádný velký krasavec, ale tohohle jsem ještě neznal a ostatní z ulic většinou zmizely.

Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2590
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 10:01:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jef
Modrobílou Kachnu AHK 44-45 jsem před pár lety fotil někde na Smíchově, pár ulic od Anděla. Zajímavý je ten bílý kousek s PHH, jenž stává na sídlišti Červený Vrch. Ty značky totiž ještě tak +-4 roky dozadu byly na tmavě modré Kachně (myslím měla oranžové blatníky a hranatá světla). Jinak ve tvém okolí jsem tak dva roky dozadu viděl hned několik pěkných 2CV. Někde myslím ve Verdunské ul. stávala jedna světle modrá Kachna s RZ-tami v moc pěkném stavu a na třídě Jugoslávských partyzánů jsem fotil jeden kousek s TAH.

Ad sídlišťátko u Sapy. Naposled jsem tam byl před dvěma lety v březnu a docela mě překvapilo, že některé vozy jsou tam dodnes. Pamatuji si minimálně na toho oranžového VW T3 v ulici Na okruhu a na béžovou 613-ku v ulici Ke Kurtům (i ten modrý Favorit s AEA tam stával [wink]).
Bezva úlovek je to BMW E12, dnes již dosti raritní kousek (zejména na okresních značkách). Jak to vidím, tak mám úplně chuť se tam vydat (už jen kvůli tomu BMW)... Mimochodem, nefotils tento konkrétní exemplář někde na P6? Pamatuji si, že kolem roku 2006/2007 se občas na Ořechovce dalo potkat krásné bílé BMW E12. Myslím, že bydlelo někde na rozhraní ulic Střešovická a V Průhledu. Nikdy jsem neměl to štěstí ho vyfotit.

Jediný, co jsem nedokázal podle tý fotky vydedukovat, že kde stojí ta vínová Fiesta?
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4130
Registrován: 10-2004

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 10:17:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V neděli v Turnově [happy]

a v Harrachově

ICQ: 364517937 Skype: Mirek_Zika
Co já? :-)
http://110.rajce.idnes.cz/
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5220
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 10:59:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr. Peugeot: Co ty si všechno nevzpomeneš! BMW s ADV mi skutečně bylo povědomé ze Střešovic, tak jsem to teď dohledal.

Shodou okolností jsem ulicí za hotelem Diplomat šel i dnes a nic z toho příspěvku, jen kromě červeného wartburgu kombi, tam už není. Ale Volha VB holt jen stává trochu jinde...

Kachny skutečně nebyly na Praze 6 žádnou vzácností, ani jsem si jich vlastně tolik nevšímal. U té bílé PHH je to docela možné, já asi tuším, který příznivec klasických citroenů ji v těch místech má...

Vínová fiesta byla na parkovišťátku přímo u hlavní silnice, na druhé straně obchodního komplexu než 613 a spol. Možná tam ale byla jen nakoupit...
Podobnou taky na O86 teď vídám v okolí Kačerova:


(jo, fotka je hodně špatná, bohužel mi nějak odešel foťák v mobilu, nebo teda přinejmenším zaostřování... ale co, aspoň si budu s sebou víc brát foťák)
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5221
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 11:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Repelend: Moc pěkná stovka, no a na takhle starých libereckých značkách[jidlo]
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 219
Registrován: 9-2011

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 11:31:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

včera když sem šel k autu,parkoval sem v celkem dobrý společnosti[happy]jak nová...


nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3942
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 11:42:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

gred: To mi pripomenulo jedno matne cierne BMW 5 (E34), ktore parkuje v BA nedaleko Polusu.
Ten ma zas pre zmenu na zadnom skle biely napis "pohrebna sluzba".

Podrobná orienta?ná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordClub.sk, fordzona.sk, FordPolicia.sk
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2594
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 12:01:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jef
No jo no, vzpomenu... Co bys čekal od člověka, který si pamatuje ulice podle toho, kde jaké stálo auto? [lol]

Pak už mi došlo, že ta Fiesta byla zaparkovaná přímo proti tomu opuštěně vypadajícímu odstavnému parkovišti. To místo bylo od pohledu zanedbané už naposled, když jsem kolem něj jel. Mám takový pocit, že se odtamtaď měli stěhovat ty vozy přímo na Dubeč, ale nevím co je na tom pravdy.

Když se už bavíme o těch starších Fiestách, já našel předminulý týden tohle v Čelákovicích:

Ač již dost staré kousky, tyto Fiesty mk2 se drží zuby nehty. V provozu je již člověk sice moc nevidí, ale na sídlištích se dají najít ještě i teď v roce 2015.

Co se kachen na P6 týká, tak jich bylo jednu dobu fakt jak máku... Jen pro ilustraci něco z toho, co jsem popisoval v příspěvku 2590.
Modrobílá, kterou jsem v roce 2011 fotil u Anděla a posléze v roce 2013 na Puškinově náměstí na P6:

světle modrý kousek, který jsem ve tvém okolí viděl na minimálně dvou rozdílných místech:

Černá 2CV6, stojící v ulici Ronalda Reagana:

Na Petřinách, nedaleko od obory Hvězda jsem viděl v roce 2012 toto sjetí:

A zde původní nositel té PHH (kolo bylo oranžové, ne blatník [happy]) + ta s TAH z Dejvic:


gred
No jo, u tebe v Holešovicích se Granady pohybují celkem často. Je tam občas k vidění kousek s veteránskými RZ. I když je fakt, že jsem tam již delší dobu nebyl...
Zato tak pěkné Sunny N13 jsem již dlouho neviděl. Jen škoda těch nových značek...
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2454
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 12:09:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

gred: já si říkal, že jsem tu Granadu někde viděl a už vím, je na prodej na bazoši, zajímavé je, že na jiných značkách. Takže buď už je prodaná, nebo nevím, nevyznám se v SPZ abych mohl posoudit, jestli na Tvé fotce je to nová registrace:

http://auto.bazos.cz/inzerat/43330214/Ford-Granada-28-Ghia.php
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5222
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 12:21:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, tak kachnu s TAH asi ani neznám (zato to místo moc dobře[wink]). Nějaké mimopražské okresní jsem u nás vídal, ale tuhle si nevybavuju.

Zato černá ADY je i se sousední Alfou 164 stále na místě.
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5223
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 12:23:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo a jak jsem říkal, že u té PHH asi tuším, kam vedou stopy, tak tady se mi to potvrdilo:

http://auto.idnes.cz/tata-bojs-jezdi-veterany-0xc-/automoto.aspx? c=A040727_170216_auto_osoby_fdv
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2596
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 12:37:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jef
No jo, Tatabojs, před nějakou dobou jsem viděl i fotku někde v novinách, když dělali rozhovor s Caisem, jak pózuje u tmavě modré kachny. [lol] Že mi to nedošlo...
Ten kousek s TAH tam podle mě byl jen na návštěvě. Už jsem ho tam nikdy víc nepotkal. Takže jsem onehdá byl ve správnou dobu na správném místě. Když nad tím takto rychle uvažuji, ani nevím jestli jsem ještě vyfotil nějakou jinou přespolní kachnu s okreskami. Většinou již potkávám kousky s RZ-tami.

Mirous
Hm, to fakt vypadá na stejné auto (až na ty ráfky). Ne, že_bych se vyznal hlouběji v RZ-tách, ale myslím si, že 4H5 již není úplně aktuální registrace. Usuzuji to i podle toho, že značka na té Granadě od greda má obě nálepky, ovšem od 1.1.2015 se již nevylepuje ta zelená. Takže pokud by byla Granada registrovaná letos na ty značky (což nesedí ani s datumem na inzerátu), tak by měla nálepku pouze jednu.
Spíš to vypadá na "přepapírování" s jinou Granadou. I na obrázcích z inzerátu je totiž vidět, že auto je od nějakého fandy (hlavně ta světle zelená mk1 je tam zajímavá), tak si možná hodil papíry z nějakého vraku na tohle. Rychnov n.K. je Královéhradecký kraj, takže by to sedělo. No a také kdo by si v tomto kraji (a hlavně v samotném HK) nechával pardubické okresky, že?
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2455
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 12:51:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Také se mi nezdá, že by to byla nejaktuálnější registrace. Ráfky má jiný, ale v inzerátu jse psáno, že k autu jsou ALU ráfky, které nejsou na fotce, což by odpovídalo. Fanda to bude, má jich víc. Díval jsem se právě nedávno na to, protože Granada by se mi docela líbila [happy]. No a ta s nápisem "coroner" mu utkvěla v paměti.
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2597
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 13:04:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ráfky samozřejmě není problém vyměnit. Mě se postupem času ale začínají více líbit ty, které byly na autě v inzerátu. Ty co jsou na gredově fotce totiž má poslední dobou snad každá Granada, kterou potkám...
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 9-2011

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 14:12:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to s těma spztkama mě taky zaujalo,nebo možná fotky v inzerátu nebyly úplně aktuální a byly třeba z doby kdy to koupil předchozí majitel?

edit: jo to bude ono,prohlídl sem si fotky v inzerátu líp,a mají datum z roku 2010

Mr._Peugeot:tu granadu na veteránskejch číslech sem mám pocit viděl v inzerci na prodej,aspon bych řek že to byla ona,ale nevyděl sem jí tu pěkně dlouho,takže asi jo...jinak dík,eště nějaký mouchy to má,ale tedkonc je sunny čerstvě po vyvářce,spz sou nový protože sem to kupoval loni v srpnu v HK,ale když sem to kupoval mělo to 2H5,takže i tak už nebylo o co stát[proud]

(Příspěvek byl editován uživatelem gred.)

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2457
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 14:55:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pravdu máš, fotky jsou staré, toho jsem si nevšiml.

BTW: koukám, že máš v podpisu Nissan Sunny, to máš jakého? my měli model B12, coupé, super auto [happy].
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2598
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 15:04:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

gred
Že se nepochlubíš hned. Tak ještě jednou zopakuji, že ten Nissan je moc pěkný. [ok]

To, že ty fotky v inzerátu mohou být starší mě nenapadlo. [happy]
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 9-2011

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 16:21:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

díky,tady jedna pár minut stará fotka,abych měl taky nějakou po vyvářce,časem udělám lepší,trochu zabarvený pneumatiky si nevšímat[proud]tedkonc sem právě blbnul venku a řešil klasickej problém u starejch japonskejch aut-ulomenou vysouvací anténu,eště že sem si tenkrát nechal tu vysouvačku z favorita,tak nějak sem je zkombinoval a dobrý[happy]



jinak je to n13,z roku 1991,takže jedna z posledních,nějakej akční model trend,interier totožnej s interierem co má gti,všechno v elektrice včetně šíbru,posilovač řízení,ztlumovač osvětlení budíků,zrcátka v elektrice atd atd,co sem tak koukal tak asi nejvyšší výbava co mohla bejt[proud]eště musim co nejdřív vyměnit zadní uložení předních ramen a udělat novou geometrii,pak časem by bylo asi vhodný udělat celej vejfuk,a bude to v cajku...sem s tim spokojenej,zatim nejlepší auto co sem měl[happy]

mimochodem celou dobu ta granada postávala o pár aut vedle,nenapadlo mě se zajít podívat jestli má parkovačku teda,ale asi bude nakonec zdejší,a novej majtel už sundal ty přiblblý nápisy z kufru

(Příspěvek byl editován uživatelem gred.)

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2458
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 18:30:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moc hezkej Nissan, my měli Nissan Sunny 1,6 GTI B12, na svůj rok výroby to auto jízdními vlastnostmi konkurovalo dnešním autům, sedělo jak přilepený. Celkem bylo i živý, ale při vyšších rychlostech dost hlučný s vysokou spotřebou. Mělo jen dve nevýhody, pro mě s mými 192cm bylo nízký, mlátil jsem se do střechy,a vzadu na kraji sedaček měl odkládací kapsy, který byly zešikmený. Jednak to dost vzadu ubíralo prostor a dost zbytečně ale hlavně si neměl kam dát ruku, po té šikmině strašně klouzala, kdyby to bylo řešeno rovně, jako loketní opěrka, bylo by to dobré. Nakonec ho rozesral mechanik, vyměnil motor 1,6 za 1,8 ale bez nové řídící jednotky a motor to odnesl. Nakonec se to ještě nějak opravilo, ale začalo to hrozně blbnout a nakonec cestou do servisu ho slisovala dodávka na křižovatce.



transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1332
Registrován: 9-2012

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 18:52:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Těmhle autům jsem nikdy nepřišel na chuť, přitom potkat něco takovýho tady je skoro zázrak..Bůh ví proč. Ale je logický, že je tady zaškodovokováno, a nejezdí tady Japonci, když hned vedle jsou Kvasiny.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
Je to velký špatný..
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 9-2011

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 19:02:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous:pěkný,koukám taky žlutý mlhovky,já sem si je tam už dodělával sám,předtim tam byly nějaký polský a eště každá jiná,a náhodou sem sehnal uloženky cibie,docela jiná liga[lol],na jednu b12 coupe sem se taky jel podívat když sem si umanul že si pořídim japonský auto,1.8gti,taky v bílý barvě až někam ke slovenskejm hranicím,ale stav byl dost žalostnej...

transit01:ono potkat tyhle sunny je celkem vzácnost obecně,já toho svýho mám od srpna a za tu dobu sem potkal jednu n13 gti na parkovišti u tesca...pak vim po praze o 2 stálicích n13,jedna slouží jako sklad a nehla se minimálně 7 let,nanejvejš o metr dopředu,a ta druhá je v celkem zuboženim stavu...b12 coupe sem naposled potkal asi 4 roky zpátky dole v holešovicích zaparkovanou

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2600
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 19:05:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit01
Každý kraj je něčím jiný. V RK jak koukám máte opravdu ještě přehršle 120-ek, které ve středočeském kraji již silně mizí a třeba v ústeckém kraji to vypadá jak by ani nikdy neexistovaly.
Na Písecku je zase dost těchto starších Nissanů z druhé poloviny 80. let a všemožných Renaultu 21 apod. Domažlicko je zase posetý Peugeoty 205 a 309, nikde jsem jich snad v republice tolik nepotkal za den...

gred
Pokud ti bude někdo toho Nissana na ulici fotit, tak jsem to já. [lol] Sakra tak pěknou N13-ku jsem fakt již dlouho neviděl. A to občas nějakého sedana ještě člověk potká. Jeden šedý se pohyboval na Barrandově a tmavě modrý zase ve Stodůlkách. V Pelhřimově jsem zase v zimě 2013 fotil 3dveř.
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 9-2011

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 19:13:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr._Peugeot:směle do toho[lol]ale nějaký oděrky a podobně to má,přecejen nový to neni[wink]

jinak eště k tý granadě,dle všeho novej majtel je majtel obchodu s gramodeskama a starym audiem obecně co tady v ulici je,předtim měl celkem luxusně zachovalýho mercedesa...190 myslim?v tom označení u mercedesů se celkem ztrácim

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
Jožin_z_bažin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 10-2014

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 19:31:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hoši, s těma kachnama jste mi udělali radost, o tý písecký vím, opravdu tam stojí a tu táborskou jsem potkal před rokem v Bechyni..

Kachen s RZ je docela dost, s O86 se taky dají relativně potkat ve větším množství, ale s o53 jsem viděl jen dvě
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5507
Registrován: 12-2005

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 20:24:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Gred - to je pěkná krabička ale ty puklice .... [nene] udělej si 4 jednorázový freesbee a zkoušej trefit otevřenou popelnici [satan]

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2602
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 20:33:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jožin z bažin
To je fajn, že ta světle modrá táborská dodnes jezdí. Díky za foto.

Jef
Mě to dneska nedalo a musel jsem se podívat k té Sapě. [happy] Jel jsem tam hlavně kvůli tomu BMW a naštěstí ho tam i našel. Myslím, že tam chyběla akorát ta bílá Sierra.
BMW je bohužel již dost orezlé, tedy zejména spodek, ale jsem rád, že alespoň nějaký ten kus dodnes existuje:


Z tvého příspěvku 5219 mě samozřejmě zaujal i ten hezký Renault 9 a říkal jsem si, že opravdu jich již moc není. Málem jsem tomu neuvěřil, ale dneska jsem potkal rovnou dva kusy:

Červený je na Roztylech a šedý zase v Záběhlicích.

gred
Zde posílám nějaké N13-ky, které jsem ulovil za poslední roky:
Barrandov (tento kus jsem přednedávnem viděl v provozu):

Stodůlky:

Kolín (ten už tam bohužel není):

Pelhřimov:


Co se Granad týká, tak jednu mk2 jsem dneska viděl v Kunraticích. Na oploceném parkovišti v ulici U Kunratického lesa smutně čeká na naplnění svého osudu jeden tmavě modrý kousek již bez značek...
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 20:40:54    Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj,
nevite odkud pochazi tato fotka dvoucestného Haflingera? Nasel jsem ji tady: http://flickrhivemind.net/Tags/narrow,railtruck/Interesting Diky Kwasi
Ještě pridam dalšího z Jizni Afriky: http://tdc.haflinger-4wd.com/countries/southafrica.php
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2459
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 17. února 2015 - 20:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

gred: tyhle mlhovky tam byly originál, před sešrotovánim auta jsem je demontoval s tím, že je dám na Fáčko, jenže tam se o chlup nevešly, tak jsem je prodal. Auto bylo bez jediného kousku koroze, pečlivě o něj bylo staráno, najeto 80 tisíc, v Písku jezdil ještě jeden černej. Nějaký týpek je tam hromadně dovážel z Německa. Možná, že bych dodnes to auto měl, škoda ho. Dneska se skoro nevidí, minimálně dva roky jsem žádnýho nepotkal a když, tak jsou to trosky.
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 226
Registrován: 9-2011

Odesláno Středa, 18. února 2015 - 02:27:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_100:poklice sou jen na zimu,nejradši bych sehnal origo,nebo prostě nějaký jiný origo nissan 13ky,ale ne z micry,ty sou hnusný[lol]na léto mám litáky,zatim 14ky z felicie laurin a clement se stočenym středem aby seděli,ale chtěl bych sehnat borbet type a,ideálně taky 14ky nebo originální z gtička

Mr._Peugeot:pěkný,koukám ten červenej sedan má i docela podobnou spz jako já[lol]jinak jednoho renaulta 9 eště na starejch "tuzexovejch" číslech občas potkávám po praze,jezdí s tim mladá holka[happy]mám pocit že sem ho tu nedávno vyděl vyfocenýho

Mirous:našel sem jedinou další zmínku o modelu trend na internetu,náhled bložurky,a podle toho to taky mělo mít žlutý mlhovky,ale předpokládám že se asi zničili tak tam někdo narval wessemky,náhodou sem sehnal ty cibie,žlutý mlhovky sem chtěl řešit už na nějakym ex ex ex favoritu,líbí se mi to[proud] a svítivost oproti klasickejm mnohem lepší řek bych

(Příspěvek byl editován uživatelem gred.)

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 715
Registrován: 4-2014

Odesláno Čtvrtek, 19. února 2015 - 11:59:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byly tu Fiesty, přidám jednu Karvinskou.


A ještě Trabi.


(Příspěvek byl editován uživatelem Bobesh.)
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2614
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 19. února 2015 - 12:28:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobesh
Pěkně, hlavně ten Trabant s OVI. Tyhle registrace z počátku 80. let už jen tak nepotkáš.

Jak říkám Fiesty mk2 se ještě celkem drží. Pamatuji si, že jednu dobu jsem jich hodě vídal v docela zuboženém stavu (tak 5-10 let dozadu), ale to se teď mění. Ty kusy už jsou na povětšinou na věčných silnicích a ty co tu zůstaly jsou vesměs v pěkném stavu.
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Čtvrtek, 19. února 2015 - 19:01:49    Odkaz na tento příspěvek  

Dvoucestna vozidla VW Brouk a KDF: https://www.youtube.com/watch?v=dwFuW8vzcpg; https://www.youtube.com/watch?v=k2vhbss2H5E ;
Zertovny dotaz: Slo by pomoci prestavbove sady z videa udelat dvoucestne vozidlo i ze Schwimmenwagenu? :-) Diky Kwasi
DonSalieri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 11-2012

Odesláno Čtvrtek, 19. února 2015 - 20:05:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To BMW e12 na starých značkách rozhodně potěší... Už by ale potřebovalo trochu té péče a údržby, snad se mu jí dostane a neskončí v hutích. To by byla věčná škoda, páč tyto pětky už prostě nejsou.....
JohnyTDI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 853
Registrován: 1-2013

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 08:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

něco pro transit01

hezká leštěnka s ještě hezčí SPZ!



Moje album s autovraky ve Zlínském kraji
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2617
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 08:29:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JohnyTDI
Leštěnkou bych to asi nenazval, ale pěkná 120-ca to rozhodně je.
JohnyTDI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 1-2013

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 08:31:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr._Peugeot: tak já to myslel jako zachovalá no [biggrin] ne moc či skoro vůbec prorezlá

Moje album s autovraky ve Zlínském kraji
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1333
Registrován: 9-2012

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 09:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pekna je, ale ma zašli lak, to lestenky nemaji [biggrin]

odeslano z mobilu potají ve škole [proud]

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
Je to velký špatný..
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1336
Registrován: 9-2012

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 18:09:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ritmo?! a v Rychnově? to snad ne..

Než jsem se rozkoukal, a zjstil to to je vůbec zač, tak byl pryč..

Stát odpoledne u hlavní silnice tak mám úlovků hromadu..

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
Je to velký špatný..
mardob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 317
Registrován: 1-2013

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 19:02:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Garde jak vidím se líbilo-tak ještě pohled z boku a jedna starší ze stejného rodu

http://neofolk.blogosphere.cz
Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 852
Registrován: 7-2010

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 19:14:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Schweik Dnes jsem v Hranicích tu žlutou Zastavu taky zahlédl, ale nefotil jsem [wink]
Naopak jsem fotil dvě žabičky , jednu v Havířově a druhou ve Valašském Meziříčí, sice za jízdy, ale alespoň něco
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 227
Registrován: 9-2011

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 19:23:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mardob:líbilo...myslim že kdyby tu víc lidí vědělo jakym stylem to auto vzniklo a je opečovávaný tak by se to asi pěkně rychle změnilo[lol]

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
mardob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 1-2013

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 19:56:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasně,měl jsem spíš napsat zaujalo. A hned v první vteřině ,když jsem to spatřil...tak takhle udělali kabrio ve filmu Jízda. Víceméně mi to potvrzuješ.

Tahle Volha už tady někde byla,ale poslal jsem ji kolegům do Ruska...docela se líbila.

http://neofolk.blogosphere.cz
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2623
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 20:16:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Diddy
Tak tu máš toho Moskviče z Valmezu ve stoje:

Je fajn, že ještě žije. My ho s kolegou Rul-em našli u Tesca ve Valmezu. Vlastně jsem ho viděli jak přijel a počkali si, až majitel zašel do obchodu. [happy]
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1339
Registrován: 9-2012

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 20:21:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

viděli jak přijel a počkali si, až majitel zašel do obchodu
Taky vždycky čekám, a největší zklamání je, když zjistím že vystupuje jenom spolujezdec bez řidiče [proud]

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
Je to velký špatný..
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2624
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 20:43:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit01
Víš kolik aut jsem vyfotil tak, že uvnitř seděli lidi? Čím suverénněji k tomu nakráčíš a vyfotíš, tím míň lidí se tě napadne vůbec na něco ptát. Toť moje zkušenost. Kdybych měl třeba i na sídlištích mít mindrák z toho, že někdo čumí na mě a furt někdo chodí kolem, tak bych nevyfotil ani prd.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1340
Registrován: 9-2012

Odesláno Pátek, 20. února 2015 - 20:51:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Však já jsem taky jeden z těch, co fotí normálně v pátek odpoledne před Kauflandem, a nevadí mu to, ale je mi blbý se toho člověka ptát na fotku, to se na to radši vyprdnu, když je to nějaký tuctová 120cítka.. Jinak kolemjducím to rád vysvětlím, a těm to může být jedno..

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
Je to velký špatný..
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 9-2011

Odesláno Sobota, 21. února 2015 - 01:23:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mardob:ano,něco na způsob mazdy z jízdy,až na to že tohle má i něco jako střechu[yawn]

(Příspěvek byl editován uživatelem gred.)

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1344
Registrován: 9-2012

Odesláno Sobota, 21. února 2015 - 13:42:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myčka? co to je?

Jsem si říkal, že už asi bude K.O, když nestála na svém místě, ale on s ní jezdí nějakej kluk... Pokuď se nemýlím, tak stál na druhé straně parkoviště, a něco na mě křičel [happy], ale ještě lepší byly ty pohledy lidí co kolem toho šli, snad každej se alespoň pousmál .

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
Je to velký špatný..
Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 853
Registrován: 7-2010

Odesláno Sobota, 21. února 2015 - 16:04:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr. Peugeot
Já ho tam kdysi cca 2013 u tesca zahlédl, nebyl čas ale zastavit, a teď se vyloupl předemnou, ale jak to bývá ve Valmezu ucpaný, tak jsem myslel že mi ujede, ale na třetím kruháči od Vsetína se otočil a jel mi naproti, to jsem ale nečekal, tak jsem rychle tasil alespoň mobil, a cvakl, výsledek jsem trochu ořízl a zbytek je už znám v předchozím příspěvku [happy]
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Neděle, 22. února 2015 - 18:33:46    Odkaz na tento příspěvek  

V rodinnem archivu jsem nasel tuto pohlednici z Rostocku 1972, zajímalo by me, co je za auto vlevo od budky? Diky Kwasi

Jinak jsem dnes videl jet asi starou Octavii Kombi s kroměřížskou značkou. Zítra povezu svou Skodu 120 na vyvareni. S pozdravem Kwasi
Minor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2260
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 22. února 2015 - 19:00:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Záporožec (ZAZ), trapná napodobenina FAITu 600.
Zoufalí občané DDR jich pár koupili (pořadníky na auta dávaly šanci získat auto v horizontu 15 let,
kdo nevzal co zrovna bylo, měl smůlu..). ZAZ byly tak nepovedené, že export záhy přestal.

www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2469
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 22. února 2015 - 19:02:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tuším že to je ZAZ 965 A
Combaynista
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 421
Registrován: 12-2013
Odesláno Neděle, 22. února 2015 - 19:40:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tieto Zaz-y 965A boli tak nekvalitné, že napr. ich dovoz do Maďarska bol podnikom na kontrolu kvality zakázaný.
Dvoutakt
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.39.4.167
Odesláno Pondělí, 23. února 2015 - 10:55:03    Odkaz na tento příspěvek  

Já mám také jeden zajímavý snímek z dob NDR. Pěkný přehled vojenské techniky...