K-report
 

Nehody  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Automobily, lodě a letadla » Nehody « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Zeke
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 1-2011

Odesláno Neděle, 15. února 2015 - 23:02:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Konečně je na to čas, tak nějaký postup oprav... nový blatníky v laku a tak[auto]
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3959
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 24. února 2015 - 14:10:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bratislava - Palisady dnes na obed:

Netusim, kto/co stvaral, ale ten Mercedes bude totalka...

Podrobná orienta?ná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordClub.sk, fordzona.sk, FordPolicia.sk
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3313
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 24. února 2015 - 17:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šmolko: Až se bude prodávat, tak to bude nebouraný garážovaný auto po dědečkovi z Německa, co nikdy nepoznalo zimu a sůl a najelo jen o víkendech na nákupy 20 tisíc kilometrů...

http://pardubickamhd.cz - fotogalerie a informace z MHD v Pardubicích
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3961
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 25. února 2015 - 09:42:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tr_man: Spravit z toho E-cka vonavku by chcelo vela casu a prace.
Z fotiek to poriadne nie je vidiet, ale cely motor bol posunuty tak, ze zacinal na urovni prednej napravy.

...garážovaný auto po dědečkovi z Německa, co nikdy nepoznalo zimu a sůl a najelo jen o víkendech na nákupy 20 tisíc kilometrů...
A preto, ze tak malo jazdia, resp jazdia kratke trasy - si ti nemecky dochodcovia kupuju zasadne motorizacie 200CDI resp 220CDI! [satan]

Podrobná orienta?ná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordClub.sk, fordzona.sk, FordPolicia.sk
Zender
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 16. března 2015 - 21:58:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pán vjel rychle do zatáčky, a zadkem vzal obrubník [auto]

transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1514
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 12. dubna 2015 - 18:44:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem v poslední době magnet na bouračky.... Včera ráno si to frčíme do supermarketu, a v dály ob dvě auta před námi je vidět jak se fábie co tam jela od něčeho odrazila do protisměru, nejdřív jsme si říkali, jestli nevletěl do sloupu, ale po příjezdu blíž jsme viděli že tam je z boku kompletně zbořenej Peugeot 206 a hromada lidí kolem něho. Tak jsme teda zastavily, jestli už se volala sanitka, a prej že jo, a policajti byly na místě celou dobu, protože hned za rohem měřily rychlost.. Tak jsme teda jeli, a dál už nevím.. Snad všichni ok... No a dnes v jedné ulici v RK tohle, nevím, co kdo dělal, ale vypadalo to jako fungl nový auto. Hned vedle u krajnice stál nějaký starší Renault, a ten měl jenom prasklý nárazník, a hned za ním Peugeot 106 a tomu chyběla přední značka. Fakt nevím, co tam vytvářeli..

IQ+Love= Škoda Auto [auto] [ok]
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.159.151
Odesláno Neděle, 19. dubna 2015 - 02:07:37    Odkaz na tento příspěvek  

Tohle jsem náodně objevil: https://www.youtube.com/watch?v=mhZqmxs7p5w
Jen doufám, že se nikomu nic nestalo...
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 897
Registrován: 4-2014

Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 20:55:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

22michal. Je až s podivem, že takový kolos a pomalu s tím ani nehnul.

Přidám jednu momentku z dnešní Ostravské Rudné.
Zender
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 418
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 23:03:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z kamer TSK Praha - nehoda u lanového mostu (Zahradní město)

Lubos1993
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1002
Registrován: 8-2013

Odesláno Středa, 13. května 2015 - 15:24:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slovensko:Nitra
Nitriansky hasiči dnes mali nehodu: takto rozbili novú Tatru ktoru dostali len začiatkom tohto roka
tu:
http://nitra.dnes24.sk/horuca-aktualita-pri-nitre-sa-stala-nehoda -policajti-odklanaju-dopravu-205372

http://s1sk.boxingduel.sk/r843
Mihyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1711
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 14. května 2015 - 22:17:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Uff, tak ta dostala dobře na [zadnice] nevím jestli by stálo za to ji ještě opravit. Každopádně doufám, že kluci jsou OK..
Lubos1993
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1005
Registrován: 8-2013

Odesláno Pátek, 15. května 2015 - 09:01:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

myslím že sú a ešte doplnim nové info v správach dávali že škoda je 250 000€ a vytieklo 9 000 litrov Vody a 400 litrov peny ale tak ale dostali 2kusy takže ešte 1 maju

http://s1sk.boxingduel.sk/r843
Mihyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1712
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 15. května 2015 - 20:09:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vodu a pěnu vem čert, to se dá nahradit. Lidský život ne. Jejich kolega ze Znojma tolik štěstí neměl...

http://www.pozary.cz/clanek/109731-cestou-k-zasahu-ve-znojme-hava rovala-cisterna-profesionalnich-hasicu-jeden-z-hasicu-zemrel/
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2692
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 05. června 2015 - 11:35:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nehoda ve vedlejší obci, dokud jsme měli pod barákem u tratě starý kulatý kamenný most, bylo tohle na denním pořádku. Ale s ním jen tak něco nehnulo.

http://video.idnes.cz/?c=A150604_131907_hradec-zpravy_pos&idVideo =V150604_125720_hradec_jda
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9044
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 06. června 2015 - 19:20:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tragická dopravní nehoda, která si vyžádala tři lidské oběti a jedno těžce raněné dítě, se stala dnes v pravé poledne ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. Řidič Fabie předjížděl v nepřehledném úseku v obci plnou čáru a v protisměru se střetl s odstaveným rýpadlem. Dítě bylo resuscitováno a okamžitě odvezeno helikoptérou do nemocnice.


Dle slov řidiče rýpadla nemohl dělat vůbec nic, jen slepě přihlížet, jak se na něj řítí ze zatáčky auto v plné rychlosti.

Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 31.5.2015
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 31.5.2015
Regiomap Zlínského kraje - update k 31.5.2015
Nystrom
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.34.225
Odesláno Čtvrtek, 17. září 2015 - 22:35:51    Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní nehoda dodávky u Vyškova - přestože dodávka nevypadá moc zničená, je tam 5 mrtvejch. Problémem patrně byla vysoká poloha konce sklápěčky návěsu na štěrk, kdy ta ocelová plocha šla přímo do předního okna. Došla tak vlastně k podjetí zezadu.
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1111
Registrován: 4-2014

Odesláno Neděle, 25. října 2015 - 22:19:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kamarádovi se dneska nezadařilo. Bohužel pro něj, co neubrzdíš, to neukecáš.
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.159.151
Odesláno Pondělí, 26. října 2015 - 23:08:32    Odkaz na tento příspěvek  

Z vyprávění známého- dnes dopoledne se vracel ze Slavkova jako cestující v autobuse, mezi Křenovicemi a Zbýšovem se proti nim vyřítil kamion od Lhotského. Bus musel intenzivně brzdit, ale zůstal na silnici, kamion skončil pár metrů v poli. Vyprostili jej až někdy odpoledne. Foto nemám.
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.159.151
Odesláno Sobota, 31. října 2015 - 01:42:57    Odkaz na tento příspěvek  

Tuhle nehodu by si měli zapamatovat hlavně ti, kterým v autě překážejí bezp. pásy: http://www.pozary.cz/clanek/124385-pri-stretu-nakladniho-a-osobni ho-automobilu-na-obchvatu-vsetina-zemrel-clovek/
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1116
Registrován: 4-2014

Odesláno Pondělí, 02. listopadu 2015 - 18:13:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokračování z příspěvku 1111.

Oprava trvala čtyři dny i s lakem. V pátek se ještě čistil interiér, v sobotu už auto zase vydělávalo penízky.
Krásná práce [ok]
JohnyTDI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1039
Registrován: 1-2013

Odesláno Úterý, 03. listopadu 2015 - 08:03:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Golf který to už má nejspíš zasebou


Moje album s autovraky ve Zlínském kraji
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.159.151
Odesláno Úterý, 03. listopadu 2015 - 15:11:44    Odkaz na tento příspěvek  

Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5984
Registrován: 12-2005

Odesláno Čtvrtek, 05. listopadu 2015 - 23:02:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

4 body 1500,- [uhoh]

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Rutak11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1079
Registrován: 9-2009

Odesláno Pátek, 06. listopadu 2015 - 17:20:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

co se stalo? [sad]

Princezny by měly zůstat zazděný.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5986
Registrován: 12-2005

Odesláno Sobota, 07. listopadu 2015 - 22:32:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Blbě sem se kouknul a schoval sem mi hyundai za zrcátko.... takže nedání přednosti v jízdě s následkem nehody.... naštěstí jen plechy/plasty všichni zdrávi. No ale příjemný to nebylo.
Nehádal sem se nebylo o čem prostě sem pochybil a díky deochapřítomnosti dědka co sem ho nabral to dopadlo tak dobře... nepozornej řidič by to řízení třeba nestrh a dostal by se z boku pod nástavbu .. to by byl průser jak brno... raději nedomejšlet.
Takhle sem ho vzal za zadní kolo na blatník takže zadní blatník, plastovej lem zadní světlo a nárazník jinak nic. Jo a trošku vyklepaná bába- jeho spolujezdkyně.

BTW je to první křižovatka cca 70 metrů od naší vrátnice takže z vostudy kabát.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1130
Registrován: 4-2014

Odesláno Neděle, 22. listopadu 2015 - 13:52:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pokračování příspěvku 1111.
Před měsícem kamarád, včera já [angry]


Bylo to těsně před půlnocí. Vezl jsem 6 zákazníků z Karviné do Orlové. Autu jedoucímu předemnou skočil do cesty totálně opilý chlap, jakože ho stopoval. Jelikož byl celý v černém a bylo to v úseku bez osvětlení, řidič ho zpozoroval na poslední chvíli, tak prostě dupl po brzdě. Téměř nová Toyota stála skoro na místě, plně naložený Sharan to bohužel nezvládl. Přestože jsem měl odstup poměrně velký, nestačilo to. Mea culpa. Přivolaná hlídka Policie chtěla ožralce dokonce pustit s tím, že vlastně nic neudělal. Nakonec ho vzali aspoň na záchytku, aby ho ještě někdo nepřejel. Naštěstí nám dali jen fouknout a nechali nás, ať si to vyřešíme sami. Aspoň jsem jako viník nemusel platit pokutu. Dneska se rozhodne, co se Sharanem dál, ale vypadá to, že nejspíš půjde k opravě. Z prvního ohledání je v hajzlu kapota, nárazník, světla, maska a chladiče. Po odstrojení se uvidí. Sklo to naštěstí přežilo, airbagy bohužel/naštěstí nebouchly, blatníky taky jako tako dobrý, tak uvidíme. Sory za strašné fotky, foceno mobilem za tmy, lípe to fatk nešlo.
Jabberwocky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 10-2007

Odesláno Neděle, 22. listopadu 2015 - 19:50:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ach jo, ono je to bohužel hned :-( Ať to všechno probíhá co nejlíp (nebo aspoň nejméně špatně)!

http://www.promonarchii.cz/
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6017
Registrován: 12-2005

Odesláno Úterý, 24. listopadu 2015 - 10:18:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Počkej a voni ho odvezli živýho? To ste ho neumlátili na místě zmrda?

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Pajzák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 6-2015
Odesláno Úterý, 24. listopadu 2015 - 11:16:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zjevně ne, když sem ještě píšeš.
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1135
Registrován: 4-2014

Odesláno Úterý, 24. listopadu 2015 - 12:08:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč myslíš, že nedostal do držky? Akorát jsme si naivně mysleli, že bude popohnán k zodpovědnosti. Kdybych jen tušil, že chudák vlastně nic neprovedl, tak by dopadl hůř. Sharan je ve stádiu opravy, rozpočet vychází zhruba na 7000kč. Včera večer jsem se zajel podívat do garáže, jak to pokračuje a byl jsem mile překvapen. Pokud půjde dobře, mohl by být dneska hotový. Je super mít za zády spolehlivé lidi.

(O5 sory za fotky, zase foceno za tmy mobilem. )

Ještě něco k osobě opilce. Byl to z.....ý Polák. Já nevím, ale téměř u každé bouračky v Karviné asistuje nějaký Polák. Jen za poslední 2-3 měsíce. Kámošovi jeden Polák nafáral zezadu do auta, když zastavil před přechodem. Tchýni málem sundal Polák na přechodu, auto v pravém pruhu ji pustilo, Polák v levém ne. Skončil smykem v lampě. Polské kamiony jsou kapitola sama o sobě. Stojím v pravém pruhu na červenou, polský kamion přijel v levém. Rozsvítila se zelená, po cca. 200 metrech se kamion začal řadit do pravého, aniž by ho zajímalo, že tam má auto, zachránila mě autobusová zastávka, do které jsem byl donucen zajet. Něco podobného se mi už stalo asi před rokem a taky to byl Polák. Běžně jezdí přes město v levém pruhu tak 80-90kou. Nebo ten chuj, co se na výjezdu z Karviné začal otáčet přes čtyři pruhy a odsral to motorkář. Teď kvůli dalšího mám rozbitej taxík a ještě si to zaplatím ze svého. Mám na ně totální averzi.
Jo a ještě mi jeden Polák utekl v sobotu večer z taxíku bez placení, ale tohle je specifikum jiné sorty lidí.
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3061
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 24. listopadu 2015 - 13:34:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky jsem včera potkal jednu zajímavou nehodu:


A ani to nebyl polák, ale jinak mám na ně podobný názor. Podle mě největší prasata na českých silnicích spolu s maďarama.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6018
Registrován: 12-2005

Odesláno Středa, 25. listopadu 2015 - 11:46:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous - ááá hele tachov ... no vono to tam brzo ráno klouzalo a ten krpál je to řádnej....

Bobesh - poláci sou zbytečnej národ. Jak vidim polský značky v pohybu tak se snažim co nejdřív zmizet z dosahu.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3691
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 25. listopadu 2015 - 11:54:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin 100
Jak vidím polský značky v pohybu tak se snažím co nejdřív zmizet z dosahu.
Já v zásadě s Poláky problém nemám, ale za volantem to jsou fakt hovada. Takže s touhle tvojí větou souhlasím, vidím-li polskou "tablici", tak se snažím zmizet také co nejrychleji...
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3069
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 15:28:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin: ano, sám jsem byl překvapen, jaký kopec je uprostřed města. Nechtěl bych tam denně chodit do školy :D. Navíc ráno svítí sluníčko přímo proti. Takže pokud to tam neznal, celkem to chápu, jen štěstí, že nikoho dole neslisoval.

Možná je to ohrané, ale prostě tato zakázaná reklama poláky vystihla naprosto dokonale: https://www.youtube.com/watch?v=QBu6UyzPdHA

Polákům se nikdy nedalo věřit. Na silnicích jezdí jak burani a je jedno jestli tady a nebo u nich. A kdo jezdí například v neděli po D11, musí si bohužel připadat jak na polské dálnici, to je každé druhé auto polské. Všichni antény na střeše jak kdyby vysílali na Mars, někteří přívěsy a na nich vraky z Německa..no a o řidíčích kamionů netřeba psát.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6022
Registrován: 12-2005

Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 16:26:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No mě stačí na D1 kde se pohybuju často tlupy plachtových dodávek a jak říkáš vesměs starších passatů s anténama. Kamiony s polskou značkou to je veliký zlo. Do kopce mu to nejede tak ho předjedeš aby tě z kopce vopelášil v rychlosti silně nad 90 takže do dalšího sebemenšího stoupání ho zas předjedeš a tak se to opakuje furt do kola. A nedej bože abys ho nestih předjet před vrcholem stoupání páč ti samozřejmě neubere. A i kdybys byl skoro celou dýlkou auta před nim tak ten plyn podrží na podlaze a klidně ti ujede v pravym pruhu a podobný dobroty umí.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9332
Registrován: 7-2006

Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 17:08:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mno, ještě nedávno jsem tady z láskou vzpomínal na životní zážitky a cesty s rodinnou Felicií a dnes otáčím list a musím říct, že to vypadá, že se Nového roku Felicie asi nedožije. [sad] Dnes dostala v Kuníně (opět ne vlastní vinou) výprask zepředu i zezadu.

Jak k nehodě došlo:
Před Octavií odbočovala nákladní Avie někam do dvora, já a Octavie jsme v pohodě zastavili, ovšem druhá Avie nás jaksi přehlédla a posunula mou Felicii zezadu na Octavii. Felda má hnutou celou kostru (nejdou otevřít zadní dveře), rozflákaný přední nárazník a světlo, prohnutý zadní nárazník s kufrem a dle slov chlapa z odtahovky to s ní nevidí dvakrát růžově. Ach jo, to už je třetí nehoda za posledních 8 let a opět ne mou vinou. [angry]






Líto mi bylo té paní v Oktávce, byla to její první nehoda a byť dopadla oproti mě ještě dobře, celou dobu plakala a třásla se.

Každopádně zítra se dozvím ortel, co mi na servise řeknou, to zase bude probdělá noc. [sad]

(Příspěvek byl editován uživatelem Rul.)

Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 31.10.2015
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 31.10.2015
Regiomap Zlínského kraje - update k 31.10.2015
Vildo, pořádně to tam ze shora analyzuj! R.I.P.
Lubos1993
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1240
Registrován: 8-2013

Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 18:39:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rul Nepríjemné čo sa týka predku keby octávia nemá tažne tak by nebol predok tak rozbitý ale čo už snád sa bude dať dokopy Držím palce

www.autoskodaklub.sk
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6024
Registrován: 12-2005

Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 19:18:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosimtebe neplaš kdyť tý filetě skoro nic neni.
Vepředu nárazník s výztuhou světlo a lišta pod světlo a mřížka kolem mlhovky... v zadu stačí za protikus zámku víka zapřáhnout lano a druhej konec ke stromu a trošku cuknout.
Tak sme s kamarádem rovnali jeho filetu 2x po té co dostal babu.
Do 3 litrů opraveno během jednoho odpoledne a jupí čerte jezdíme dál.

Jinak reakce paní z voktávky je klasika. Hovno se stalo ale i tak je potřeba řvát jako kdyby hořela plná školka dětí a hroutit se.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 12-2008
Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 21:18:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A to ještě měla štěstí, protože někdo méně ovládající se by jí to tažné mohl vrazit někam. Ano, přesně tam, kam by všem takovým patřilo.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3322
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 22:24:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rovněž mám na autě tažný. Co mám tedy učinit pro to, aby mi nebylo tažné vráženo někam?

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Hřib
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 00:19:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rul: vždyť té feldě nic není, pojišťovna vyplatí totálku tak kolem 15 tis. a zbyde i na výměnu obrezlého LP blatníku, hlavně se nenechat uvrtat do aukce nebo nějakou nehodovkou, ne, nechci, chci si to spravit [wink]
P.S.: o těžké hromadné nehodě dvou osobáků a nákladního vozidla v Kuníně hlásili odpoledne na Orionu [lol]
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 12-2008
Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 07:10:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doktore, oddělat ho a nebo umět couvat [happy]. Hlavně v Olomócu.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13357
Registrován: 8-2002

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 08:50:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já měl včera incident s jednou slepičkou v centru Plzně, ona R Clio vs. já v dodávce. z cca 20-30 km/h zastavila na fleku, protože chtěla zacouvat k chodníku do řady zaparkovaných aut.

šorotovalo mi to v hlavě, vrátil jsem se na místo a následně přikvačila i slepice, pokusem se ověřilo, že jí nesvítí ani jedno brzdový světlo [crazy], takže jí pak asi došlo proč jsem vyletěl z auta a zasypal jí zhoršeným slovníkem...

tipuju že policajt by nám v případě kolize oběma nadělil aspoň pětibábu pokuty. nehledě na sraní kolem nabouranýho auta.

no, byla překvapená, když se přesvědčila na vlastní kukadla, že to má vzadu mrtvý a blinkr pro zaparkování fakt nestačí. ještě aby jí někdo naučil používat ty špígly...

Rosťo nevěš hlavu, Felda se vyřeší. třeba tě to přiměje i k opravě těch orezlých lemů atp.

tabulka P-rekordů | S-analýza
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1139
Registrován: 4-2014

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 10:23:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jà s Poláky neměl zásadní problém kdysi dávno. Ale od dob, co jsem dělal na šachtě jsem názor změnil. Jsou to arogantní [cunik], co si myslí, že jsou všude zdejší. Okupanti zas*aní. Já bych se jim taky strašně rád vyhnul, ale v Karviné bohužel není možno, je jich tu jak nasráno.

No a Sharánek už zase brázdí karvinské ulice. Pozůstatek po nehodě je snad jen zničená RZ.


Rul. S Felicií nevěš hlavu, já taky myslel, ze Sharan dojezdil a hle... Držím ti pěsti.
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3070
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 10:51:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hoši, hoši. Trošku Vás vyvedu z omylu. Ono se na první pohled opravdu zdá, že té Feldě nic moc není (Rule, v jaké rychlosti do Vás Avie naprala?), ale je to prostě Felda, která je furt z papíru. Bohužel se dostala zrovna doprostřed. Být první, nebylo by to tak zlé. Pokud je hnutá celá kostra, asi se to moc nevyplatí opravovat. Opravy alá Martin natáhnout to na lano jsou dobrý někde v Rusku. Každopádně záleží na Tobě, jaký postoj k tomu autu máš a taky, jestli máš na jiné. Tvoje Felda vypadá stále v dobré kondici a osobně si myslím, že jí je škoda. Díly na Feldu jsou za hubičku, nevím, kolik Ti dá pojišťovna, takže podle toho si musíš spočítat, jestli se to vyplatí a nebo ne. Každopádně chlápka z odtahovky bych nebral vážně, opravit se dá vše. Každopádně tyhle imbecily ze smradlavých Avií nesnáším, stejně jako Poláky. V drtivé většině to říděj dědci, co se večer před tím vožrali v putice, ráno sednou do šrotoidní Avie ( i když tahle vypadá celkem použitelně), z vedlejší to tam říznou auto neuato a jedou si svých 40 prostředkem silnice. Dlouho jsem bydlel na vesnici, kde takoví "řidiči" byli tři, dokud všichni neskončili bez papírů. Ten jeden Avii oklopil dvakrát do příkopu.

No Rule hodně zdaru a dej vědět, jak to dopadlo. Osobně jsem sám zvědavý, jak se rozhodneš a na kolik Ti to pojištovna ohodnotí. Je tu krásně vidět ten rozdíl mezi náklaďákem, papírovou Feldou a novou Koktou, Ávii a Koktě evidentně není nic.
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1281
Registrován: 8-2009

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 15:00:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když do naší Fabie minulé léto ve Švýcarsku vletěla zezadu paní s novějším Berlingem, taky nebylo vidět téměř žádné poškození. Až po chvíli jízdy se rozsvítila kontrolka otevřených dveří kufru. Nakonec z toho byla oprava za téměř 70 tis. Kč (rovnací lavice, páté dveře, nárazník a podobné prkotiny).
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3074
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 15:03:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A to zrovna Fábie byla na svou dobu dost tuhé auto. Ale Berlingo je prostě tužší [happy]. To víme z vlastní zkušenosti, kdy jeden rodinný člen jedno Berlingo poslal do stromu a ještě se překulil a vylezl ven jen v šoku. Auto ovšem totálka.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6025
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 15:39:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

natáhnout to na lano jsou dobrý někde v Rusku
Ale hovno s mákem panáčku. Tuto je ještě prd. Ta kamarádovo se vohnula že si kolem sv ětla prostičil do kurfu nataženou dlaň.
Párkrát sme škubli tu a tam bouchli palicí doštělovali sme zámek aby zacvakával jak má a felina jezdila jak nová. Kdyby nebyl odřenej nárazník tak to nepoznáš že dostala.
Bylo by škoda zahodit hezkou filetu pro takovou kosmetickou ranku.'

Ať na ty fotky koukam jak koukam tak vidim že PZ roh se trošičku hnul takže je ve u zadních dveří nepatrně menší spára ale to ničemu nevadí. Tuto je opravitelný jak sem řek do 3 litrů za jedno odpoledne. Teda samozřejmě svépomocí. V servisu ti za trojku maximálně řeknou dobrý den.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3075
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 16:08:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak samozřejmě, že to metodou "lano" opravíš, ale nakolik si myslíš, že ta Felda bude mít zpět své vlastnosti? tedy tím myslím tuhost karoserie (ona i z výroby stála za prd, ale po bouračce je to ještě horší). Takový auto jsou potom pojízdní rakve a nezlob se na mě, na silnici to nemá co dělat.
Vsuvka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 12-2008

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 19:11:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RUL: Ozvi se mi když tak na e-mail. Nějakou opravu by jsme mohly udělat s klukama a nějaké díly by se taky našli.

E-mail: mbenes48@gmail.com

MHD Ostrava
Autobusákem se člověk nestává ale rodí!!
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6028
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 21:08:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vidíš to moc černě. Felina neni supersport ta nikdy žádný vlastnosti neměla a pojízdná rakev to byla už v autosalonu.
Je to jenom felda pořád takže nemá smysl řešit nesmysly.
Hlavně neni nijak zmuchlaná takže lehkym vytaženim jí z jejích neexistujících vlastností rozhodně nic nesebereš.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9335
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 28. listopadu 2015 - 01:59:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za podporu a za rady hoši, včera jsem si byl jen vyzvednout náhradní vozidlo a v pondělí mi auto přijde nafotit pojišťovák z ČPP, což byla pojišťovna viníka nehody. Takže jsem zvědav, na kolik onu škodu vyčíslí a co všechno ČPP uhradí, popravdě auto už jednou bylo roztahováno na stolici a tehdy vyšla oprava na 40.000,-, to byl ovšem rok 2009, čas letí a auto už má 15 let a na to taky bude pojišťovna přihlížet, což mi moc do karet nepřihrává. Nicméně auto budu bránit zuby nehty a i kdybych do něj musel vrazit něco navíc ze své kapsy, tak udělám vše pro to, aby nešlo šrotu.

Avia naštěstí jela tak max 40km/h, tak snad kostra nebude až tak moc posunutá.

Jak říkám, vše zlé je k něčemu dobré, takže snad se mi konečně v rámci pojistky podaří i opravit tu rez ze zadního blatníku.

Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 31.10.2015
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 31.10.2015
Regiomap Zlínského kraje - update k 31.10.2015
Vildo, pořádně to tam ze shora analyzuj! R.I.P.
Pavluscha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4210
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 28. listopadu 2015 - 11:30:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rul (9335):
Felicie je mi líto chlape a věřím, že ještě půjde dát do kupy,ale hlavní je vždy zdraví řidiče a spolujezdů a tak je dobře, že tady v proběhlo bez ztráty kytičky.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3326
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 30. listopadu 2015 - 20:22:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drjekylle_and_mrhyde, paní ovšem do Rula nenacouvala, což ti poněkud nabourává tvůj konstrukt. V podstatě ho posouvá do míst, kam bys vrážel tažná zařízení ;-)

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 12-2008
Odesláno Úterý, 01. prosince 2015 - 08:59:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nenacouvala, ale kdyby tam to tažné nebylo, škoda by byla podstatně menší. A pokud by nacouvala, tak taky [happy]. Přední RZ by mohly vyprávět.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13379
Registrován: 8-2002

Odesláno Úterý, 01. prosince 2015 - 10:28:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

předpokládám, že tohle by měl ocenit policajt při vyšetřování anebo pojišťovna tý pani v průběhu likvidace, když je koule sundavací.

zase na druhou stranu, kdyby se Rulovi nárazník nerozbil o kouli, vytrhnul by se z úchytů v blatnících a možná by úplně upadnul a blatníky by byly v kelu...

tabulka P-rekordů | S-analýza
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6036
Registrován: 12-2005

Odesláno Úterý, 01. prosince 2015 - 10:49:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdyby babička měla koule říkáme jí dědečku ....
Nevím jak je tu nás ale v říši pokud je koule sundavací bez použití vercajku tak jí musíš mít sundanou. Pokud musíš použít nějaký nářadí tak jí sundat nesmíš. Jenže drtivá většina tažných je levnějšího typu kde koule drží většinou přes dva šrouby. Tudíž bys jí "neodborně" neměl sundavat.
Pokud je to nějakej sofistikovanější systém kde se koule po uvolnění pákou vytočí v bajonetu nebo tak by na autě bejt neměla pokud netaháš.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3327
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 01. prosince 2015 - 18:03:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M_100: Stejně tak to platí i u nás. Pokud je koule sundávací, musí být sundaná, pokud není používána. A pak je ještě řešeno, kdy musí být sundávací.

Drjekyll_and_mrhyde: A kdyby v prdeli byly ryby, nebyly by potřeba rybníky... Jen ta otázka, co dělat, aby duševně labilní jedinci neměli potřebu cpát jiným do rekta tažné, zůstáva nevyřešena.

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Vsuvka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 12-2008

Odesláno Středa, 16. prosince 2015 - 14:21:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rul: Tak co jak jsi dopadl s feldou?

MHD Ostrava
Autobusákem se člověk nestává ale rodí!!
Gale
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 7-2014
Odesláno Čtvrtek, 17. prosince 2015 - 11:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad nehody s koulí:
řešil jsem před časem drobný ťukanec, kdy řidička staršího kombíku "hodila kotvu" před přechodem i když na semaforu svítila zelená (Praha, Resslova, směr dolů). Za ní jedoucí auto těsně nedobrzdilo a předním nárazníkem se jí zavěsilo na kouli. Slečna (ačkoli přišla jen o krytku koule) trvala na PČR, během čekání se prý chtěla přesvědčit jestli jde otevírat kufr, proto nečekaně popojela a ten nárazník úplně urvala (včetně mlhovek, ostřikovačů světel a těch drobností co k tomu patří).
Policisté neřešili kouli ani záznam kamery zadního auta, jako viníka určili klienta který nedobrzdil, uznal to a na místě zaplatil pětikilo. Pár dnů poté však slečna začala zkoušet "zdravotní následky" i nějaké jiné způsoby jak z klienta vyrazit prachy, tehdy se ukázala být přítomnost koule (zadokumetovaná na žádost té dámy, která uplatňovala poškození krytky) naprosto klíčová. Z policejních fotek bylo zjevné že je to tažné s odnímatelným čepem, stejně tak že nebyl nijak poškozený chladič. Znalecký posudek pak dopočítal a dokázal, že kdyby na předním voze byl čep TZ podle předpisů demontovaný, ke kontaktu vozidel by nedošlo. Taky trochu řešil rozdíl mezi následky při kontaktu různě velkých ploch.

Oficiální změnu rozhodnutí o zavinění jsme nakonec neřešili, neboť ten posudek a jeho závěry stačily jak na uklidnění té nenasytnice, tak její pojišťovně (která navíc ani nezkusila obvyklé triky s opotřebením apod a bez řečí uhradila i cenu toho posudku). Ještě pár týdnů budu doufat, že to nakonec nebyla chyba.
Těch cca 15cm délky čepu je vlastně docela dost
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1156
Registrován: 4-2014

Odesláno Sobota, 19. prosince 2015 - 09:28:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rule, taky by mě zajímalo, jak si dopadl. Přišel rozpočet na tu Toyotu, co jsem naboural. Sharan se opravil svépomocí za 8000 včetně laku. Měnila se kapota, nárazník, světla, chladiče, maska, nádobky ostřikovačů a serva plus pár nějakých bebechů v motorovém prostoru. Toyota byla Corolla Verso, tzn. max ročník 2009. Na první pohled to odnesl jen nárazník, světla a víko kufru nebyly poškozené, kufr šel otevřít i zavřít bez problémů. Oprava byla vyčíslena na 67 tisíc. Spadla mi brada.