K-report
 

Archiv diskuse Osobní vozy do 10. 10. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Železnice » Osobní vozy » Archiv diskuse Osobní vozy do 10. 10. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5655
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 12:56:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Další příklady polepů v interiérech WC se nabízí ve Švýcarsku. Když je vidím, přijdou mi ty české lepší. Nejméně se mi líbí slovenské.

Určitý stupeň útulnosti udělá i pouhé prkénko ze dřeva/dřevěné imitace.

Podle mého by nebylo špatné střídat více vzorů na tapetování WC. Pokud jde pouze o samolepky, tak nevidím důvod proč všude mít stejné zútulňování.

Každopádně ČD by se měly snažit kromě WC pořešit i nemocniční interiéry, barevně uklidnit výstřední interiéry (Bee273 + Dunakeszi) a vpustit do nich trošku dřevěné imitace, chromu a dalšího co je v trendu (a co lze paradoxně najít v interiérech starých béček [biggrin]).

Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8046
Registrován: 10-2003

Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 19:15:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono by třeba stačilo, kdyby se na toaletách některých starších ešusů, podařilo prkénka a hlavně dekly, ustálit v poloze "OTEVŘENO" tak, aby se kvůli tomu nechcalo místo do mísy, po podlaze, jak se dařilo o víkendu při vinobraní na Karlštejně. Ale já už jsem na tohle dávno rezignoval, protože psát to je to marný, je to marný, je to marný.[ko]

Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9630
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 21:35:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejen dekly s prkýnkama co padaj uprostřed chcaní ale i takovou kravinu jako je tlačítko na vodu u lavoru. Jednou je napravo od zrcadla u hajzlsplachu a fukaru, jindy vlevo "kam se to trefilo". Nejspíš důsledek dobastlování po zjištění že fotobuňky u starších echálů vesměs nefungovaly...
1510015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2659
Registrován: 1-2010

Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 21:44:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bbdgmee po úpravě - WC a kupé pro vozíčkáře..


(Příspěvek byl editován uživatelem 1510015.)

Web - přehledy laků a dislokace některých lokomotivních řad u ČD
YouTube - VlakyLesan
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1907
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 30. září 2015 - 18:25:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Skvěle, dvě tlačítka na geniálních místech a vyrvaná sedačka. Kolik že to stálo milionů?[biggrin]

To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?!
Jirka_E
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 6-2015
Odesláno Středa, 30. září 2015 - 20:00:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na co jsou tam ty dvě udělátka na toaleťák? Nestačilo by jedno?

,,Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.'' (A.Einstein)
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5709
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 30. září 2015 - 21:40:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirka_E: Rezerva. Umožňuje to použiť štandardné malé "osobákové" kotúčiky papiera aj na dlhších tratiach bez rizika, že dôjde.
Thingie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1113
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 01. října 2015 - 10:28:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na co jsou napojena ta SOS tlacitka? Predpokladam jen nejaky alarm ve voze?

Východní Evropa jste vy.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6698
Registrován: 3-2007
Odesláno Čtvrtek, 01. října 2015 - 10:43:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano. Ke strojvedoucímu.A umístění beru jako logické (vozíčkáři/komukoli je nevolno, upadne/svalí se, těžko dosáhne na tlačítka metr a půl vysoko).

(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
CZE
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 628
Registrován: 8-2012
Odesláno Čtvrtek, 01. října 2015 - 11:17:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov
Na tomto voze je to napojeno do buňky pro vlakové čety,žáden strojvedoucí :-)
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6700
Registrován: 3-2007
Odesláno Čtvrtek, 01. října 2015 - 11:20:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sry, já si tam nějak přiřadil 471.
CZE
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 629
Registrován: 8-2012
Odesláno Čtvrtek, 01. října 2015 - 12:11:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě to napadlo :-)
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1908
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 02. října 2015 - 19:25:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže invalida se musí cvičit, aby padal směrem k těm dvěma tlačítkům třicet centimetrů od sebe[lol]
Ale zase bych chtěl vidět, až se to tlačítko podělá, jak budou na dílně hlasovat, kdo to půjde opravit. Protože opravovat to ležmo vedle mísy je opravdu výhra[satan]
Nehledě na to druhé tlačítko spláchnutí, které tam umístil zřejmě stejně geniální konstruktér, co dělal dveře v 056[rofl]

To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?!
1510015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2667
Registrován: 1-2010

Odesláno Pátek, 02. října 2015 - 19:39:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Druhé tlačítko splachování (to vodorovné) je umístěno v místě, kde předtím končilo madlo, takže bylo třeba otvory po něm něčím zakamuflovat... Stejně tak modré "rámy" v místech býv. vozíčkářských sedaček.

Web - přehledy laků a dislokace některých lokomotivních řad u ČD
YouTube - VlakyLesan
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1909
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 02. října 2015 - 20:02:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Což je opravdu skvělé, při rozpočtu 1/4 mega uvažovat "čím to zamaskovat" [lol] Bohužel jsem přesvědčen, že lepší konstrukční provedení i rozmístění by zvládl vymyslet každý, kdo má IQ vyšší než 60...

To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?!
Ady
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 8-2010
Odesláno Pátek, 02. října 2015 - 21:50:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mol: Proč ses nepřihlásil do výběrového řízení? Určitě bys s nejnižší cenou vyhrál[biggrin]
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1910
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 03. října 2015 - 20:52:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já ti chtěl dát šanci, aby jsi taky mohl jednou něco vyhrát[lol]

To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?!
Ady
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 8-2010
Odesláno Sobota, 03. října 2015 - 20:59:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pořád bys všechno přihrával mě[nene] Ukaž taky jednou co je v tobě[biggrin]
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1911
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 03. října 2015 - 21:15:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty furt chceš něco soutěžit, já ne[biggrin]

To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?!
Ady
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 8-2010
Odesláno Sobota, 03. října 2015 - 21:19:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já narozdíl od tebe nemám kecy[biggrin] I když si o tom myslím svoje...
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4347
Registrován: 4-2005

Odesláno Neděle, 04. října 2015 - 12:49:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden poštovní Balm (BFalm, BixPost) na oslavách Národního dne železnice dne 26.9.2015 v Hradci Králové:
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5660
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 09:18:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak na ŽelPage vyšel článek o Bdpee, který uvádí předběžné rozložení všech 62 vozů v depech:

Praha: 33 kusů
Plzeň: 10 kusů
České Budějovice 19 kusů

Tím pádem odhaduji, že vozy Bdpee v Plzni pouze nahradí 11 kousků Bdtee na rychlících do Klatov (chebská větev na které se Bdpee zkouší bude asi řazena podle dríve uniklých návrhů - tedy 2x Bpee a 1x Bee)

Z Prahy se asi podívají na více směrů než jen Budapešť. Kam všude nacpou 33 vozů těžko říct. Napadl mě jen Mnichov, tam ale vrazí max 4 kusy.

Budějky se zaslouženě dočkají komfortnějších souprav.

Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1474
Registrován: 1-2011

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 11:43:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže se dočkají nakonec i Hradečtí, neboli místo Bp skutečně nakonec budou Bdpee. Hradec, Budějovice, Klatovy - ideální možnosti nasazení dle mého úsudku. Jakkoliv mě mrzí z Plzeňské větve odchod Bdtee276, které jsem si docela oblíbil.
Jako slušný úlet považuju ty tři roky na EC do Budapešti [crazy]
Docela by mě zajímalo kam všechna Bdtee půjdou když nebudou jezdit v Plzni ani v Brně (tam budou nahrazeny Interpanterem).
Thingie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1115
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 11:43:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak treba na Plzen - CB - Brno by asi nikomu nevadily... (tam, kde puvodne byly ty Bp)

Východní Evropa jste vy.
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1475
Registrován: 1-2011

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 11:55:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A nějaká Bdtee by se mohla udat (taktéž místo Bp) na R Kolín - Ústí.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9640
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 12:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já tím tuhle jel a musím konstatovat, že se v tom blbě sedí. Z Planý do Prahy mně v tom bolely záda a jestli to jsou stejný sedačky jako v kravínech 054 tak asi nejsou úplně stejný. Má to jinak tvarovaný záda takže "tlačej do hřbetu".

Ostatní jevy jako je kravál protože nefunkční dveře na představek a světlo jak na operačním sále už je klasika (zlatý starý Bpee).

Hradec odkud když maj bejt v Prase, Plzni a Budějicích? To že by se tam spíš objevily ty Bdtee z Plzna a Brna....
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5661
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 12:42:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jako primární bych taky považoval ušetřit těch pár Bdpee na rychlíky Kolín - Ústí nad Labem-západ. Tam se snad přesune něco z Brna.

V Plzni Bdtee zůstanou nasazovány do příchodu Bdpee. Kdyby se potom přesunuly na pozici 368 nebo 369 do souprav Plzeň-Brno a ušetřená Bdčka by nahradila BDs a B249 v osobákových soupravách na plzeňsku, asi by to bylo nejelegantnější řešení.

Zároveň by bylo pěkné jimi alespoň mírně kosit béčka pryč z posil Ryxlíků, protože na nově optimalizovaných tratích jsou velmi často dva rychlostníky nad sebou a jedno béčko (resp. vůz se špalíkovou brzdou) v soupravě znamená pomalejší cestování.

Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1477
Registrován: 1-2011

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 13:34:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Než se kompletně dodělá koridor Praha - Plzeň (nebo alespoň Beroun - Plzeň) tak tam budou stejně takové vaty jízdních dob, že béčka ničemu nevadí a nic nezpomalují.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9641
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 14:05:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zejména když tam každou chvíli jede brýlovec s vmax = 100.
CZE
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 630
Registrován: 8-2012
Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 17:07:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malý_fotograf
Zároveň by bylo pěkné jimi alespoň mírně kosit béčka pryč z posil Ryxlíků, protože na nově optimalizovaných tratích jsou velmi často dva rychlostníky nad sebou a jedno béčko (resp. vůz se špalíkovou brzdou) v soupravě znamená pomalejší cestování.
Mám dotaz:
Jakápak řada lokomiv ty Ryxlíky táhne?Mimochodem staré Béčko má Vmax 140km/h...
1510015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2674
Registrován: 1-2010

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 17:29:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dva rychlostníky nad sebou a jedno béčko (resp. vůz se špalíkovou brzdou) v soupravě znamená pomalejší cestování.
staré Béčko má Vmax 140km/h

Asi bylo myšleno, že pokud jsou (např. v oblouku) dva rychlostníky pod 140, Béčko soupravu "zpomalí" na ten spodní, tudíž se jede trochu pomaleji. Ale dokud nebudou jízdní doby tak akorát pro soupravu s kotoučema, nemá to smysl.
A mimochodem, špalíková brzda na mašině se v potaz nebere?

Web - přehledy laků a dislokace některých lokomotivních řad u ČD
YouTube - VlakyLesan
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5731
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 17:33:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1510015: Neberie, pretože sa ňou spravidla nebrzdí.
Jirka_E
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 6-2015
Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 19:21:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jakápak řada lokomotiv ty Ryxlíky táhne?
No většinou táhnou Rx esa.
Malý fotograf: Pořád lepší posilový Béčka, než se mačkat, i na úkor rychlosti...

,,Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.'' (A.Einstein)
Kůň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1302
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 19:35:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hradec asi [nene], protože to nevozí Praha, ale Hradec sám (resp. Vepřová).

Každý má právo na můj vlastní názor.
Na K-Reportu již od 09/2005.
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5662
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 21:05:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tak, nebyla myšlena maximální povolená rychlost vozu, ale možnost jezdit podle horních rychlostníků. Vmax 140 mají i slavné ABpee od Pesy.

Kdo ví jak to s Hradcem bude výhledově. Snad se má to rychlíkové vozební rameno zkrátit pouze na Praha-Hradec. Třeba jeho vozbu dostane ONJ a v Hradci v rámci úspor zruší údržby osobních vozů a budou spravovat pouze Regíny, Regioštrůdly, RegioPantery a další regiovýmysly.

Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Kůň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1305
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 21:12:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prvně by spíš měli spravit správkárnu, zvenku to vypadá zuboženě, vymlácená okna, atd.

Každý má právo na můj vlastní názor.
Na K-Reportu již od 09/2005.
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1478
Registrován: 1-2011

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 21:22:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro ty co jsou líní kliknout na ten článek:
Bdpee jsou tak určeny pro linky Praha – Plzeň – Cheb/Klatovy (Železná Ruda) a Praha – České Budějovice – Linz. Dále by se měly objevit na relaci Praha – Hradec Králové, kde by měly markantně zvýšit kvalitu poskytovaných služeb pro cestující oproti současnému stavu. Naopak do pozadí ustoupilo nasazení vozů na mezinárodní vlaky kategorie EuroCity Praha – Budapešť. Radek Joklík, tiskový mluvčí ČD, dodává, že vozy Bdpee budou na lince do Budapešti nasazeny jako dočasné řešení po dobu cca tří let. Poté by tam Dráhy rády nasadily jiné, ideálně nové vozy.
Takže Hradec se zatím předpokládá, ale je pravda, že to nemusí nic znamenat.
Kubam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1395
Registrován: 12-2007
Odesláno Středa, 07. října 2015 - 09:53:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, chci se zeptat, neví někdo, jestli jde v MÁV Bvmz61 polohovat sedadla? Čeká mě v tom cesta přes noc a obávám se, že jako u Bmz to možné není. Předem díky za případnou odpověď
Milloss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 473
Registrován: 9-2008
Odesláno Středa, 07. října 2015 - 11:16:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kubam: nejdu, sklopit a natiahnut sa ako u Bmz nehrozi
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2629
Registrován: 9-2007

Odesláno Středa, 07. října 2015 - 18:36:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bdpee do Lince? [cunik] Zlaté Bee240, co tam jezdí teď.

NORTHSHOOT
Můj cestovní blog[happy]
1510015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2675
Registrován: 1-2010

Odesláno Středa, 07. října 2015 - 20:13:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V letní sezóně budou Bdpee na Linec lepší, protože mají vyšší obsaditelnost (nejen papírově, i reálně-vizuálně) a je tam možnost přepravy kol, která byla v Bbdgmee malá a byla pouze s povinnou rezervací - zneoblíbení služby. Jen se obávám, jak budou právě po první letní sezóně vozy vypadat po nájezdech "vodáků"..
Budou na ČB i po dodávce Bdpee jezdit pravidelně nějaká Béčka, nebo již čistě v režii "ledniček"?

Web - přehledy laků a dislokace některých lokomotivních řad u ČD
YouTube - VlakyLesan
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4533
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 07. října 2015 - 21:06:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes na Ex541 pokusně nasazen nový koncept multikina na kolejích. [proud]
CZE
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 8-2012
Odesláno Středa, 07. října 2015 - 21:43:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

George
Co tam zas nasadili? :-)
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4534
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 07. října 2015 - 21:44:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2x Bmz229 [proud]
R_206
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 7-2010

Odesláno Středa, 07. října 2015 - 23:37:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedno pro děti, druhé pro dospělé. Ruku na srdíčko, kdo z nás by se na chvilku nepodíval na Pata a Mata? [happy]
czmarda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 1-2013
Odesláno Čtvrtek, 08. října 2015 - 06:57:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sedím v Ex570 v Bdmpee a je tu Wifi. Podle řazeni to vypadá, že to bude asi pravidlem. [happy]
Pavel_Večeřa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1121
Registrován: 11-2012

Odesláno Čtvrtek, 08. října 2015 - 09:16:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R_206: To jo no, dospělé bude prázdné a dětské bude natřískané dětmi i dospělími.
Dosti mi to připomíná hit našich studenstkých let "Teletubbies" kdy na koláči sledovanosti pomalu 3/4 dělali lidé starší 20 let. xD
Ale takové Šmouly, Toma a Jerryho či další hitovky devadesátek musí ocenit každý.

ČMŽO Elektronika.
Slyda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 539
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 08. října 2015 - 09:29:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1510015: Bdpee by ale mely mit povinnou rezervaci, viz navrh k-170.

Loxodonta urbana
Jirka67
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 7-2011
Odesláno Čtvrtek, 08. října 2015 - 09:51:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, dnes ráno na Rx 766 místo jednoho Bdpee jelo Bpee. Hned jsem ho využil, protože se mi fakt na těch sedačkách Bdpee sedí blbě. Hlavně ty sedáky jsou strašně moc šikmo nepohodlný. O skoro žádných "dvojkách" raději ani nemluvím. Takže pro mě zlaté staré Bpee.
nickie
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.174.168
Odesláno Čtvrtek, 08. října 2015 - 21:50:48    Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj, mevíte někdo co se děje s BMZ241? Dlouhou dobu jsem na žádný nenarazil. Místo nich jsou nasazovány ex rakušáci BMZ235.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 71521
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 09. října 2015 - 07:44:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejsou na reko a část na překopání na maštal?

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Chodec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 09. října 2015 - 08:26:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmz241 na maštal asi nee [wink]
S 123
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.178.30.172
Odesláno Pátek, 09. října 2015 - 09:09:21    Odkaz na tento příspěvek  

Bmz241 jsou na reko a ty co už jsou hotové stojí na ONJ a PRAS na nich opravuje co podělali - reklamace.
Člověk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 1-2009
Odesláno Pátek, 09. října 2015 - 12:17:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když se tu dotazuje, tak co se děje s Bmz 234? Už se na nich pracuje nebo stále stojí v halách a neví co s nimi?
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1479
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 09. října 2015 - 12:22:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No to by mě také zajímalo. Minimálně jeden kousek rekonstruovaný v Nymburce (s vaku WC) by měl snad jezdit. Další snad přijdou.
Ty 4 kusy co dělala Janoza a jsou teď předmětem nějakého sporu stojí někde v kopřivách, škoda takových kočárů [sad]
Valdav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1426
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 09. října 2015 - 14:16:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, jeden rekonstruovaný Bmz234 byl včera řazen na Ex 146 Landek ze Žiliny do Prahy.

Možná, že neznamenáš nic pro svět, ale pro někoho můžeš znamenat celý svět...
Nasazení CityElefantů v TS 441 a 442 PJ Bohumín
Javy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1790
Registrován: 9-2003

Odesláno Pátek, 09. října 2015 - 16:30:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jezdí 3 ks Bmz 234 a čtvrtý se dostane do provozu o víkend
CZE
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 632
Registrován: 8-2012
Odesláno Pátek, 09. října 2015 - 18:50:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na tom Landeku jel i Ampz po PARSu?
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5666
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 10. října 2015 - 15:14:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ryxlík 761 Cheb - Praha, aktuálně se zeleným vozem Ds!! Údajně tato souprava jezdí už od včera, kdy byla souprava vyšší kvality stažena pro nedostatek vozů na ONJ.

Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1480
Registrován: 1-2011

Odesláno Sobota, 10. října 2015 - 15:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je jen další hořká rána pro směšný koncept vlaků kategorie Rx.