K-report
 

Archiv diskuse Tratě v Karlovarském kraji do 13. 10. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Železnice » Tratě v Karlovarském kraji » Archiv diskuse Tratě v Karlovarském kraji do 13. 10. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2146
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 19. září 2015 - 19:04:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2147
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 19. září 2015 - 19:13:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



Ochutnávka ze dne železnic
(Příspěvek byl editován uživatelem mzitka.)

(Příspěvek byl editován uživatelem mzitka.)
Žirafa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.233.102
Odesláno Úterý, 22. září 2015 - 10:26:07    Odkaz na tento příspěvek  

Stíhá se prosincové otevření tratě Aš - Selb?
Ferii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 847
Registrován: 4-2005

Odesláno Úterý, 22. září 2015 - 11:19:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Znam sukec, co tam dal aj 87. Vyborne, na schuzi beru robe.
Malufky maji poradi podle absence/neabsence zebriku, jako vetsi pruser vsak beru, ze na t140 je misto kde kulaty z jedny strany jsou a z druhe nikoliv ;-)

Brilantně distingovaná, z inertních sfér termicky vystresovaná, kauzálně symetrická, bázicky kubistická, senzitivně hyperaktivovaná. Áno, áno to je řada T478.1,2 ...

Evžene, stojíme u vjezdu!
luky92
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 3-2013

Odesláno Úterý, 22. září 2015 - 11:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12678
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 22. září 2015 - 15:41:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Žirafa- v čr hotovo, de netušim

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2149
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 22. září 2015 - 16:20:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ferii - třeba to v jednom směru nevadí :-) :-)
Jiří_marel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 22. září 2015 - 16:28:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mzitka:Děkuji za pěkné fotky z bourání starých
nádražních budov na nádraží Karlovy Vary horní
nádraží.Také luky 92 děkuji za video a článek
v I Dnes Karlovarského kraje o přestavbě tohoto
nádraží. My fandové železnice se na další dokumenty
z pokračování této přestavby budeme těšit.
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 22. září 2015 - 17:15:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ferii: vím, řeším (teda jestli to není taky v Dalovicích, tam jsem ještě neměl čas zajet), holt je to marný, už jsem zavedl vyšší level v názornosti, tak to snad u nových staveb dopadne. A ty joudové, co to osazujou...[angry]
PS k osazování kulatých, dle sdělení gestora nevadí, v jakém jsou pořadí, předpokládá se, že strojvedoucí jsou dost inteligentní, aby rozeznali obdélníček od kroužku [crazy]
To, že se to nepovede jednotně má důvod v tom, že za a) joudové a za b) a to většinou, že musí zůstat zachováno pořadí u V100 a V130 a musí zůstat viditelné i různé opičárny, co mají dráteníci na trakčácích. [andel]

"Nechápu vyhrazené pruhy pro autobusy, proč by měli být chudí lidé v cíli dřív než já?", Jeremy Clarkson
hedonism.bot
Neregistrovaný host
Odeslán z: 178.202.155.95
Odesláno Středa, 23. září 2015 - 00:15:00    Odkaz na tento příspěvek  

Patral jsem, v netu nasel jsem - stav Asch-Plößberg http://www.turnverein-selb-ploessberg.de/infos/2015-bahnlinie-hof -eger/
Žirafa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.233.102
Odesláno Středa, 23. září 2015 - 13:58:39    Odkaz na tento příspěvek  

Díky za info, tak to asi na otevření v prosinci nevypadá...
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12679
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 23. září 2015 - 15:40:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hlavně aby joudové neviděli starou fotku, kde sou hranatý rychlostníky v opačném pořadí. že to tehdá mělo jiný význam, a co?[kladivo][proud]

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 660
Registrován: 6-2006
Odesláno Středa, 23. září 2015 - 19:18:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mají vybetonováno a ještě 3 měsíce, takže bych to viděl jako velmi reálné, že se to stihne.

"Nechápu vyhrazené pruhy pro autobusy, proč by měli být chudí lidé v cíli dřív než já?", Jeremy Clarkson
Pružinskij
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 4-2015

Odesláno Čtvrtek, 24. září 2015 - 13:57:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stihnou to určitě, před měsícem již skládali pražce na nový svršek... a je to jen nějakých 6 km.

PS k osazování kulatých, dle sdělení gestora nevadí, v jakém jsou pořadí, předpokládá se, že strojvedoucí jsou dost inteligentní, aby rozeznali obdélníček od kroužku
Pokud si to gestor nevydá oficiální cestou, je to zcela irelevantní. A navíc v rozporu s výše uvedeným čl. Koukal jsem i do výnosu a je tam všude kulatej nahoře.
důvod a) chápu. b) už moc ne - viditelnost musí být IMHO stejná u obou provedení. A když jí nelze dosáhnout, tak holt přesun návěstidel do jiné, vhodnější polohy.

šotoinfo on:
UNIDO na t140 stále jen v nezávislé trakci. TRAXX údajně jen jednou, na odklonu přes Plzeň.
šotoinfo off
R_H
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.178.45.50
Odesláno Čtvrtek, 24. září 2015 - 14:28:43    Odkaz na tento příspěvek  

Může mi někdo potvrdit, jestli se tu včera nepohyboval tento měřičák? (viděno včera ráno o 0745 z busu v KV z křižovatky Jáchymovská x Sedlecká).
Ferii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 848
Registrován: 4-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. září 2015 - 19:59:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

včéra před poločasem se šmoulí 742 10X/9?/v socko na ohradě, dnes už nichts.

Brilantně distingovaná, z inertních sfér termicky vystresovaná, kauzálně symetrická, bázicky kubistická, senzitivně hyperaktivovaná. Áno, áno to je řada T478.1,2 ...

Evžene, stojíme u vjezdu!
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 661
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 25. září 2015 - 20:23:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad W.: Co je v osazování v rozporu s uvedeným článkem? Nějak nechápu. Nikde jsem neobjevil, že by bylo napsáno závazné pořadí, čl. 1372 je nadepsán příklady seskupení...
Jak může být viditelnost stejná, když jsou každé jinak vysoké? A která poloha je vhodnější? Jako třeba zkrátit každý těžce vydobytý km/h o desítky metrů?

"Nechápu vyhrazené pruhy pro autobusy, proč by měli být chudí lidé v cíli dřív než já?", Jeremy Clarkson
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12680
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 26. září 2015 - 13:08:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

měřák byl a už neni

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2150
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 26. září 2015 - 13:21:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stav rekonstrukce KV horní nádraží dnes dopoledne. Více fotek v galerii zde.
Na stavbě se pohybovali řádově 3 lidi - záměrně nepíšu pracovníci, neb asi zrovna měli svačinu a poradu. Pracovat jsem je neviděl. Zato na lávce další dva fotiči a jeden výpravčí :-)
SDK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 199.217.116.171
Odesláno Sobota, 26. září 2015 - 14:33:44    Odkaz na tento příspěvek  

Ale to je zločin, to nádraží se mělo kompletně zrekonstruovat! Pokaždé když jsem byl v KV, tak si někdo fotil to nádherné zastřešení!
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11123
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 26. září 2015 - 15:57:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zrekonstruovat nebylo co, ten objekt byl cca třetinou původního rozsahu původní staniční budovy. Torzo zachráněné po válce, aby se na dráze mohlo fungovat.
Zastřešení I. nástupiště je památkově chráněné, jediné, co je na kosočtverec, že se neví, kam a CO s ním.

DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Pružinskij
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 4-2015

Odesláno Neděle, 27. září 2015 - 13:20:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono se i ví, ale nikomu se nechce to platit...

Poljaq: To je právě ten průser. Ano - je to po právní stránce jasné - příklady, tedy je to nezávazné.
Ovšem, když to extrapoluješ ještě dále, tak celý ten článek je zbytečný, protože se tím nemusí nikdo řídit, lze ho tedy vypustit, osazovat návěstidla zcela ad hoc.
A to - dovolím si predikovat - je minimálně nerozumné. A teď by mě zajímal názor např. strojvedoucích.
Jak může být viditelnost stejná, když jsou každé jinak vysoké? A která poloha je vhodnější?
Když prohodíte "kulatej" za "N", tak se nějak změní viditelnost celého uskupení? ... Nerozumím.
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 662
Registrován: 6-2006
Odesláno Neděle, 27. září 2015 - 13:36:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne viditelnost seskupení, ale viditelnost různých opičáren, co mají dráteníci na sloupech. Je pak problém, že se zase dostaneme moc nízko, kdyby se to přehodilo...
A přístřešek, nejsem si jist, ale památkově chráněnej asi ještě není nebo mi něco uniklo. A varianty, jak s ním bude naloženo jsou tři a všechny přiměřeně ucházející... PS: žádná není šrot [wink]

"Nechápu vyhrazené pruhy pro autobusy, proč by měli být chudí lidé v cíli dřív než já?", Jeremy Clarkson
luky92
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 3-2013

Odesláno Neděle, 27. září 2015 - 16:02:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R_H
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.237.230
Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 09:06:05    Odkaz na tento příspěvek  

Za Vary ted kope 814 014 z Plzenskeho kraje, aktualne sjizdi na varske dolni nadrazi v cele 17105.
Džejár
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 3-2012

Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 11:00:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Strhávání budovy horního nádraží pokračuje tempem nevídaným...... stav v pondělí 28.9.2015.

Obdivuji osobní statečnost řidičů linky 294 [ok]
Žirafa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.233.102
Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 15:46:35    Odkaz na tento příspěvek  

Je v Regio Shuttlu VGB z Chebu do Plauenu automat na německé jízdenky, kde by se dal koupit SachsenTicket?
Pružinskij
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 4-2015

Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 16:06:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, myslím, že je. Ale nejspíš nebude žrát jiný platební karty, než vydané v SRN. A bankovek mít raději víc. Opakovaně se mi stává, že automaty vyplivují zpět pomačkané pěti, deseti i více eurovky.
Mikulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2965
Registrován: 3-2006

Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 16:44:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A hlavně počítat s tím, že automat vrací pouze mince. (jako ostatně všechny automaty)
Jednou jsem platil Bayern ticket padesátkou, pamatovat si to budu hodně dlouho.

Upozornění: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, cynismu a černého humoru.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává vzdálené vize, bláznivé sny a šílené nápady.
G-BOWN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 52.8.248.227
Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 17:06:04    Odkaz na tento příspěvek  

No, hlavně aby to "horní" nádraží nestavěli tak dlouho jako to dolní[pozor]
Ferii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 849
Registrován: 4-2005

Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 19:58:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jako třeba zkrátit každý těžce vydobytý km/h o desítky metrů?

Vždyť přechody rychlostí jsou mnohde na ousecích o nesmyslné délce desítek metrů :-). Celé to na mě působí dojmem výprodeje rychlotníků u výrobce, je jich víc jak sklonovníků. Třeba na fotce od Jujinga, za obloukem 90/85, oblouk a new propustek nedovolil kilko?

Proč? Stavba dolního byl zlatý důl pro všechny zůčastněné[rofl]

Brilantně distingovaná, z inertních sfér termicky vystresovaná, kauzálně symetrická, bázicky kubistická, senzitivně hyperaktivovaná. Áno, áno to je řada T478.1,2 ...

Evžene, stojíme u vjezdu!
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12681
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 22:10:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

na sloupu tv je třeba vidět akurát numero. občas turistická značka. ostatní není dráteníků.

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 663
Registrován: 6-2006
Odesláno Středa, 30. září 2015 - 17:56:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Občas pochybuji, že opravdu někteří strojvedoucí jsou schopný rozeznat ten kroužek od obdélníčku... [crazy]
Jasně, že by to novej most a oblouk dovolil, ale museli jsme nechat vydělat i výrobce rychlostníků. Nebo se to nechtělo projektantům navrhovat na tak vysokou rychlost, asi stará škola a měl strach, že by se to převrátilo... Konec ironie...
A dle čeho jste ráčil určit, že je to nesmyslná délka desítek metrů, nějaký relevantní podklad nebo jen pohled ze Čmeláku... Asi bylo lepší nechat všude 80 a byl by klid.
A právě to číslo a turistická značka občas dost překáží.

"Nechápu vyhrazené pruhy pro autobusy, proč by měli být chudí lidé v cíli dřív než já?", Jeremy Clarkson
Ferii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 4-2005

Odesláno Středa, 30. září 2015 - 21:14:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

občas pochybuji, že opravdu někteří strojvedoucí jsou schopný rozeznat ten kroužek od obdélníčku... V tom s Vámi souhlasím, akurát termínově nehanit fíry ale řidiče ;-). Jinak mrkněte na chodovské zhlaví v Neu Sedle jak se tam hranatá kilka povedli k zemi za klacky.

Z jakého čmeláku? :-D. Ano očekávál jsem, Vám tedy skutečně připadá zvýšení rychlosti na 500m prospěšné? Vždyť to nedá ani lodówka, natož krychlík a tím pádem jsme kde? U návěstního spamu a ouředního šimla...

Brilantně distingovaná, z inertních sfér termicky vystresovaná, kauzálně symetrická, bázicky kubistická, senzitivně hyperaktivovaná. Áno, áno to je řada T478.1,2 ...

Evžene, stojíme u vjezdu!
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 6-2006
Odesláno Středa, 30. září 2015 - 21:59:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevidím jediný důvod, proč by to neměly dát...
I když jsem na kontrolních jízdách občas fascinován, co někteří taky strojvedoucí předvádí třeba i přes zpoždění. Namátkou, horní rychlostník raději nevyužívat... Místo 80 jet 75...
A i kdyby, dělá se to hlavně na potom a vždy se dělá graf rychlosti kde je prokázáno, že to má smysl. Jinak bychom mohli opravdu nasekat rychlostník ke každému oblouku.

"Nechápu vyhrazené pruhy pro autobusy, proč by měli být chudí lidé v cíli dřív než já?", Jeremy Clarkson
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5666
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 01. října 2015 - 08:02:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě chybí klopící rychlostníky... Což teda je mj. doopravdy škoda že se pinďa nedostane na takhle obloukový tratě...
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12685
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 03. října 2015 - 22:33:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nutnou podmínkou tisovníků je schopnost tratě tisovat

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 6-2006
Odesláno Neděle, 04. října 2015 - 16:11:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale trať to umí, ale je otázkou, zda kvůli 2 odklonům dělat výstavku rychlostníků NS za mooooc desítek tisíc...

"Nechápu vyhrazené pruhy pro autobusy, proč by měli být chudí lidé v cíli dřív než já?", Jeremy Clarkson
Pružinskij
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 4-2015

Odesláno Neděle, 04. října 2015 - 17:45:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, zvlášť když dnes máme chaos ve stylu kulatej nahoře dole nahoře dole nahoře dole... :-)))

-HK- Řekl bych, že dřív než začne jezdit do KV, tak se rozpadne nebo tu linku vyhraje někdo jinej.
Což už je pomalu načase, vzhledem k tomu, co ČD nabízejí za bídu v 1. třídě. Myslím, že v klidu stihnu na režijku dostudovat :-)))
Poljaq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 667
Registrován: 6-2006
Odesláno Neděle, 04. října 2015 - 19:06:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Můžeš si dát brigádu a popřehazovat je, když tě to tak irituje [wink]

"Nechápu vyhrazené pruhy pro autobusy, proč by měli být chudí lidé v cíli dřív než já?", Jeremy Clarkson
Ferii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 851
Registrován: 4-2005

Odesláno Pondělí, 05. října 2015 - 03:47:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Noo hlavne ze se shodnem :-D. Pravdu bych videl nekde v pruniku. Tomu co nekteri vyvadeji se nelze divit, kdo by se furt vecne stresil vatou z 500m, rozdilu 5kmh ;-).

Pru: to je furt lepsi nez kuloid 50m za hranoidem bez predvesteni.
Ja osobne jsem zvedav jakou jednicku nabidne GWTR :-D.

Brilantně distingovaná, z inertních sfér termicky vystresovaná, kauzálně symetrická, bázicky kubistická, senzitivně hyperaktivovaná. Áno, áno to je řada T478.1,2 ...

Evžene, stojíme u vjezdu!
Pružinskij
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 4-2015

Odesláno Pondělí, 05. října 2015 - 13:05:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jó, to určitě. Já mám tolik přesčasů, že se vám o tom nesnilo ani v nejhorších snech o práci :-))) Ostatně moje vizitka to není, já mám stůj čistej :-)

Ferii: Kuloid a hranoid nepoužívej - je to z řeckého -idní (= tj. něčemu podobný). Třeba Boboidní, znamená bobovi podobný. Ale Kuloid (naštěstí ne Kulišoid :-) ) by muselo být těleso jen kouli podobné, hranoid těleso hranolu podobné ...[wink]. Zatímco neproměnná návěstidla nám většinou konvergují do 2D prostoru.
(Úvod do materiálů, Machek&Sodomka, minus pět let)
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6146
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 05. října 2015 - 17:01:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12686
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 05. října 2015 - 22:01:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já pořadí hranato-kulato nigdy neřešil.
1 klasa je naprosto fajn. klasický á je lepší než nějaký rekosračky.

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
742 290-0 pj-Cv
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.48.33.188
Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 11:56:04    Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj kluci:tak kdy se sejdem ve Varech zas na pive?
Bobo:co delaj me obrazky uz se prestransformovali???

A ted ke Zluticke trati:
V dobe vyluky ktera byla ukoncena ke poslednimu dni v mesici,tak jsem potkal 730 v Touzimi odstavenou na mn koleji
bez cisel .730 to byla Tss Usti a hopry z Tss Stary Plzenec.
Zajima mne cislo te 730.Kdo odpovi blize na tuto hadanku?

Honzik z chomutova(ted jiz bydlim v Ratibori u Zlutic druhym mesicem)
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5016
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 14:17:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mouka:Aš se bojí ostudy. Nová trať přiveze Němce ke zpustlému nádraží


Já bych se toho nebál, při otevření se akorát řekne, že se to nestihlo a že do roka a do dne to bude jinak. Ovšem pak se politici zdejchnou, na trať zapomenou a tomu, vzduchu, který tam v těch mezistátních vlacích bude jezdit, to fakt vadit nebude[biggrin][crazy][sad].


Češi akorát budou brblat, že to nejede od Chebu až na městké nádraží a to samé brblání bude slyšet i od Němců ze Selbu. Taky budou bručet, že to nejezdí na městské nádraží.

V konečném důsledku tato drahá hurá akce povede k menšímu využití vlaků na obou stranách hranice. Ale jo, celkově ale můžeme být spokojeni, máme zas další obnovenou trať přes hranice[vypravci].
Ferii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 4-2005

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 15:33:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dalo by se polemizovat, v širším spektru podobné nikoliv hodnověrné ;-)

Přirovnávám:

Hvězdičku vidím, kostol vidím, a kdě som ja?!“ Černí Baroni, Miloslav Švandrlík, 1992

Brilantně distingovaná, z inertních sfér termicky vystresovaná, kauzálně symetrická, bázicky kubistická, senzitivně hyperaktivovaná. Áno, áno to je řada T478.1,2 ...

Evžene, stojíme u vjezdu!
Ferii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 855
Registrován: 4-2005

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 15:40:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zimmermanne, 602 a počkej 13.10, to ti okolo pojede 749 262 ;-)

Brilantně distingovaná, z inertních sfér termicky vystresovaná, kauzálně symetrická, bázicky kubistická, senzitivně hyperaktivovaná. Áno, áno to je řada T478.1,2 ...

Evžene, stojíme u vjezdu!
Pružinskij
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 4-2015

Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 16:03:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bram:
Já bych to zkrátil: Je to vynikající ukázka toho, jak jsou politici - i ti komunální - totálně, ale totálně odtržení od reality.
Jenom idiot totiž může řešit barák, když má rozesraný jízdní řády tak, že mu těžce dotovanými spoji skoro nikdo nejezdí. Chápu Blažka, že to je možná pod jeho rozlišovací schopnosti, ale desetiticícový město není až tak velký, aby to nezvládal.

Z. Sraz v listopadu.
PSted jiz bydlim v Ratibori u Zlutic
Za trest??? :-)))
749.243-2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.140.61
Odesláno Úterý, 06. října 2015 - 16:58:45    Odkaz na tento příspěvek  

Divíš se tomu, ve stavu, kdy se v honbě za fondy EU vysoutěží za nejnižší cenu (sice a druhém konci republiky, ale to je jedno) zhotovitel na megavýluku a ve skutečnosti se ani nekopne?
Mezi námi, tu nádražní energeticky neskutečně náročnou obludu v Aši by bylo asi nejlepší zbourat a jeslti se to myslí s osobní dopravou aspoň trochu vážně, tak postavit normální domeček. Vůbec bych se nebránil budově vzhledu 2H, aneb skleněnou krychli, nebo flusanec [nene]
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12689
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 07. října 2015 - 16:25:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

742 290-0 pj-Cv hm eště sem na to nesách.......

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12492
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 07. října 2015 - 19:37:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Češi akorát budou brblat, že to nejede od Chebu až na městké nádraží a to samé brblání bude slyšet i od Němců ze Selbu. Taky budou bručet, že to nejezdí na městské nádraží.
"Mezi řádky" navrženého JŘ t-148 pro příští rok odhaduji, že vlaky Cheb - Aš - Hof budou v úseku Hof - Selb-Plössberg NAVÍC nad rámec stávajícího (a nadále nezměněného) 1 h taktu vlaků Hof - Selb Stadt.

Odpovídá tomu časová poloha vlaků Cheb - Aš - Hof, znamenající mj. návaznosti v Plössbergu z vlaku Cheb - Hof na vlak Hof - Selb Stadt (totéž symetricky v opačném směru).

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12691
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 10. října 2015 - 12:17:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

až to uvidim v gvd, tak uvěřim.
bylo by to dobře.

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4887
Registrován: 6-2010

Odesláno Pondělí, 12. října 2015 - 10:40:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

354.7152, Regionální den železnice na karlovarsku, 5. 10. 2013 https://www.youtube.com/watch?v=Euqv84EeCbY

FOTOGALERIE a VIDEA
pohrobek čkd
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.11.93
Odesláno Pondělí, 12. října 2015 - 12:19:06    Odkaz na tento příspěvek  

dle isoře má zítra dopoledne jet 749+5vz z dolního přes blatno do mladotic a odpoledne zpátky, dopravce rs.
Ferii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 860
Registrován: 4-2005

Odesláno Pondělí, 12. října 2015 - 19:14:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jaké isoře[crazy]? Žlutice-Blatno je sice C3 ale jen pro 720, 735, 742 a to pouze jednoduše, takže papírově C3, reálně A1[kladivo]

Dopolední dolní-Mariánky proběhnou jako 87903[fotic]

Brilantně distingovaná, z inertních sfér termicky vystresovaná, kauzálně symetrická, bázicky kubistická, senzitivně hyperaktivovaná. Áno, áno to je řada T478.1,2 ...

Evžene, stojíme u vjezdu!
749.243-2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.131.38
Odesláno Pondělí, 12. října 2015 - 20:30:59    Odkaz na tento příspěvek  

Ferii: ???
2x742 se v létě před 2 lety objevovaly v čele Mn do Toužimi, když se tam a ve Žluticích ložilo větší množství dřeva. Na mimořádnou přechodnost to nebylo.

Asi to (na výjimku) nějak jde, když na cyklovlaku jel do Bochova čtyřkový brejlovec.[wink]
Martin_Pechát
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 2-2014
Odesláno Pondělí, 12. října 2015 - 20:55:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravim, je k tomu zítřejšímu vlaku nějaký jízdní řád, nebo aspoň nějaké odjezdy a příjezdy ze stanic na trase ? Dík. Popřípadě kdyby někdo ten vlak fotil,tak napište sem [happy]
Ferii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 861
Registrován: 4-2005

Odesláno Pondělí, 12. října 2015 - 21:36:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

?? tétetpé tab12 ;-) O dvojčeti banglí, ponorce, brýlích víme ale stát ve státě.

Pechát: časy neznám ale podívej se jak to jezdí na/z dolní a moc variant není ;-)

Brilantně distingovaná, z inertních sfér termicky vystresovaná, kauzálně symetrická, bázicky kubistická, senzitivně hyperaktivovaná. Áno, áno to je řada T478.1,2 ...

Evžene, stojíme u vjezdu!
Ferii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 862
Registrován: 4-2005

Odesláno Úterý, 13. října 2015 - 09:40:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

87903 čeká na x 7102 v bře...

Brilantně distingovaná, z inertních sfér termicky vystresovaná, kauzálně symetrická, bázicky kubistická, senzitivně hyperaktivovaná. Áno, áno to je řada T478.1,2 ...

Evžene, stojíme u vjezdu!