K-report
 

Archiv diskuse 750, 753, 754 - brejlovce do 20. 09. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Železnice » 750, 753, 754 - brejlovce » Archiv diskuse 750, 753, 754 - brejlovce do 20. 09. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10887
Registrován: 11-2002
Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 11:10:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A dyť jo. Jen, je to škoda, ta mašina jako celek měla větší cenu, než jen kus šrotu. To máš jako s autem, šroták je až poslední volba, ne první. Pokud je tedy to auto ještě v ucházejícím stavu.
ze škodovky
Neregistrovaný host
Odeslán z: 185.15.111.26
Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 11:57:54    Odkaz na tento příspěvek  

ano,z vlastní zkušenosti[happy][ok]
frenkus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 7-2013

Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 13:04:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754 049 na os. vlaku do Frýdlantu
Haldir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1289
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 13:13:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je bohužel život. Potkalo to řady 556.0, 464.0, 464.1 475.1, 477.0.... Potká to i řady T478.1,2,3,4.
Manyžér
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.56.208
Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 13:18:31    Odkaz na tento příspěvek  

Jo, život je pes. Akorát je k nepochopení, proč se nezachovala žádná 750 jako muzejní kus, když jich bylo vytipovaných hned několik.
Vlak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 547
Registrován: 6-2011
Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 13:24:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manyžér: Sice už není v rukou ČD, ale co 750.308? [wink]
jjjjjj
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.134.150.151
Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 13:33:24    Odkaz na tento příspěvek  

takže Jeno a všichni ostatní: v garáži máte Š 1000 nebo Š100 či Wartbugra neb Moskviče a přemýšlíte jestli nechat sešrotovat i když před garáží máte nového Rapida?
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 961
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 13:42:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jnd: pár dní ta 218 jezdila no, já ji chytil asi 3x
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2724
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 13:42:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jjjjjj:Jádro pudla bude v tom, že v garáži nestál vrak, ale zrepasovaný vozidlo a to je oč tu běží Plho

Stroje v retro laku:
ČD:151 023,242 213,362 001,362 078,451 001+002,451 025+026,460 079+080,560 023+024,809 281,854 021+027,742 201
ČDC:230 001

ZSSK:240 022,263 005,350 001,350 004,750 300,754 054,754 036

Ještě nějaké???
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10888
Registrován: 11-2002
Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 14:04:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jjjjjj: ale že těch nových Rapidů ČD před garážemi stojí.[lame] Navíc, pokud na tom Moskvičovi udělám generálku, tak jej zkusím prodat (tyhle vozy v dobrém stavu už mají rozhodně větší cenu, než váha x cena za 1kg železa). Možná, kdyby ČD byly v černých číslech, tak ani nemuknu, ale nejsou. Navíc - náhradní díl na tu 750.213 byl, ale hodil se do šrotu a pro další se rozebral kompletní stroj. Tohle dobrý hospodář prostě neudělá.

(Příspěvek byl editován uživatelem jena.)
Bereters
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1171
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 14:46:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jena: přesně tak, soukromá firma se svůj nepotřebný majetek snaží co nejlépe zpeněžit. Ne nadarmo se řiká, že nejhorší hospodář je stát...

www.hval-dislokace.websnadno.cz
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 14544
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 15:35:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Savik: Ty Svatoňovice jsou taky echtovní prasárna!
A to jako proč? Prasárna proto, že už si tam nevyfotíš svého milovaného brejlovečka? [crazy]

lokomotivy.net
FZF
[vypravci]
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13911
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 17:52:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari:
Že se u Savika ještě něčemu divíš. Takový exemplář...
Těch exemplářů je tady mnohem víc. Klidně mohu jmenovat[biggrin]

Above & Beyond - Hello
Above & Beyond - Peace of Mind
*Naprosto nejlepší pohodový TRANCE z Anglie*
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2452
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 20:50:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja sice taky NEVIM, co tim chtel Savik rict, ale brejlovecka nepochybuju, ze uz tam cvakleho ma. Ja taky. A nejen ja.
Spis by me zajimalo, proc se tam ta “echtprasarna“ vubec konala. Nestacilo zrekovat zastavku na puvodnim miste?
Asi nestacilo.
Ale neco mi rika, ze je tady nekdo tak meganasrany, ze si tam toho brejlovecka ne nevyfoti, ale hur, nez driv, a tomu Savikovi to proste pricte; ostatne neni to poprve a asi ani naposled, co se tu do neho nekdo navazi kvuli hovnu.
Jako vzdy...

FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

lukykl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 9-2015
Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 20:53:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidávám fotku ze stanice Kájov, která se brzy uzavře a za pár měsíců se změní k nepoznání. 754.039 odjíždí s Os 8121/8120.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 14545
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 21:33:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_čt: Jo, samec, v klidu. Já jen chci vědět, v čem nespočívá ta prasárna, co tu Savik pise.

754.037: Aniž bych vědět podrobolnosti o stavbě, tuším, proč tomu tak bylo a vznikla zastávka tady. Nastuduju si...

lokomotivy.net
FZF
[vypravci]
750_235-4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 2-2014

Odesláno Neděle, 13. září 2015 - 22:38:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nikdo neříká, že se člověk nedokáže smířit s tím, že se to sešrotuje, ale každý kdo tu železnici má rád (a že zde pokud je to forum pro ty, co dráhu mají rádi, nebo by ji alespoň měli mít rádi, když sem lezou) tak hlášky a keci o tom, jak se těší, až se něco sešrotuje, opravdu dává najevo že se sem leda chodí rád hádat, místo toho, aby měl alespoň blbý pochopení pro ty, co jim to vadí. Když by měl ten co zachránil 750 308 ty keci jako vy, asi by se nikdy nedostala do bezpečí prěd autogenem.. Tohle je tak typicky české, žvanit co je blbě, ale sám se o nic nepokusit.. Nevím proč sem vůbec lezete, když Vás baví se akorát věčně hádat.. A že tu toho nebylo málo.
Bouřka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1742
Registrován: 12-2003

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 01:54:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Že by třeba někomu mohl vadit hnusný europerón za zbytečně nadměrný peníze? Nebo že se mu v souvislosti s tím jen nelíbí ztracená přírodní atmosféra toho místa? Kdo používá smajlíka vrtícího očima, ať nejdřív ty oči obrátí sám k sobě.

Trochu odbočím, ale ono je to vždycky o úhlu pohledu - nechápu, jak potenciálně a dřív i kvalitní stránky mohou zařadit do svý galerie něco takovýho ... Úhledná rojnice, co to je? Opravdu vás baví, že máte 15 lidí plus mínus stejnou fotku? Samozřejmě uznávám, že jsem z toho už spoustu let venku a taky že to, že by za prezentaci na takových zavedených stránkách stálo něco úplně jinýho, je čistě můj pohled. Ale proč bych to měl shazovat třeba komentářem k tomu? Je to vaše věc. Tudíž proč shazovat někoho jinýho. Že je tady Savik pro řadu lidí dlouhodobě univerzální plivátko, to mně přijde jen jako vizitka plivajících.

Kecy jsou samozřejmě k ničemu, nějaká fotka je lepší.

Každý by si jednou měl dát RUC.
Savik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1665
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 10:06:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi tak - prasárnou jsem samozřejmě myslel vyhozený peníze z okna do ještě více betonu do české krajiny. Jediný přínos přestavby bude v lepším přehledu vlakvedoucího při odjezdu. To ale pardon, to za tuhle estakádu fakt nestojí. "Brejlovečků" jak píšete, tam samozřejmě mám nespočet. Stejně už tam jezdí poskrovnu. Na druhou stranu, kdo jste někdy byl na týhle štrece, neříkejte mi, že to místo nebylo krásný... mohlo bejt krásný i nadále. Ale je to názor.

Vadí mi zbytečný věci, a k nim se občas vyjátřím. Řekl bych, že výrazně méně než dříve. Zpětné plivance mi dávno nevadí, spíše se nad nimi bavím (ostatně to bych se přece ani nevyjátřoval).

Zdravím staré bardy, Honzu a Peťu [wink]

Brejlovec. Bez diod, bez uic, bez najbrta. Nic víc, nic míň.
http://picasaweb.google.com/savikVP | http://www.youtube.com/user/savikVP | www.vpetru.ic.cz | ldkt.mujblog.cz
Maršál
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4566
Registrován: 1-2010

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 10:13:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bouřka: hezká řeč. To víš. Bukóza si na tyto stránky může vylepit kdejaký schit. A ty co jsou před ním asi dali na řeči sterilních šotoušů. Vždy 100% násvit v úhlu 45¤, z nadhledu nejlépe 10 metrů a naprosto vyvážené barvy. Jinak nemáš šanci, pokud nejsi admin, na tyto nad stránky cokoliv procpat, není li to v těchto parametrech.

T 478 1.,2. nejlepší lokomotivy u ČSD.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 14546
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 11:34:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maršál: No a o tom to je, Bukózko. Ti, co stojí v popředí dali na 100% násvit v úhlu 45¤, z nadhledu nejlépe 10 metrů a naprosto vyvážené barvy, jak říkáš. A to já jsem právě nechtěl. Chtěl jsem si udělat momentku s fotiči, jenž daný vlak standardně fotí. Já tu žábu mám vyfocenou 30x v normálním provozu, proto jsem si udělal tuto momentku. Rozumíš mi?

pokud nejsi admin, na tyto nad stránky cokoliv procpat, není li to v těchto parametrech.
No jo, parametry. Zase nějaké vsugerované myšlení, že se fotí podle pravidel. Nejlépe těch nastavených na ŽP. Jaké, že to jsou? To nemá cenu řešit, ostatně bylo toho o několik vláken níž napsáno až až. Ještě by se někdo mohl ozvat s "šablonami" [biggrin] Zvláštní, že tito "neadmini" procpali na stránky toto, toto či toto. Jasně, jinak nemáš šanci. Ale proč to vlastně říkám osobě, která není s fotkou ochotna udělat základní úpravu a po upozornění se zbaběle nafoukne, práskne dveřmi a vyvaří to "u Slováků".


Bouřka: Myslím, že jsi to ne zcela správně pochopil. Ta fotka ani komentář nikoho neshazuje. Ostatně viz, co jsem psal výše. Prostě jsem nechtěl mít jako 15 lidí plus mínus stejnou fotku.

Svatoňovice: Je potřeba se smířit s tím, že se železnice modernizuje, díky bohu. Chápu, že spousta z vás by nejradši všude viděla čtverky s béčkama, mechanická návěstidla a nastupovala ze štěrku. Ale je rok 2015, prostě se stim smiř. A jsou horší prasárny, než nově postavená zastávka ve Svatoňovicích. Podle mapy odhaduji, že původní zastávka měla 145 metrů a byl v oblouku . Nová zastávka má 170 metrů a je v přímé koleji. Na dráze celostátní může být zastávka zřízena v oblouku o poloměru nejméně 600 m (je-li delší nástupiště než 100 m). Tak je zřejmé, že oblouk v místě původní zastávky nevyhovoval současným technickým parametrům pro výstavbu nového nástupiště.

Ale to už jsme docela dost mimo téma...

lokomotivy.net
FZF
[vypravci]
Fotič z Ještědu
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.13.191
Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 12:05:08    Odkaz na tento příspěvek  

Jsou tací, co si na ty stránky procpou uplně všechno a druhýmu podobný snímky neschválí. Zajímavé...Hlavně, když je to dobře okecaný...

Třeba tahle fotka mi přijde totálně mimo, takovou tam dát někdo jiný, tak mu neprojde.

Viz: http://www.lokomotivy.net/zobraz2.php?rada=r122&loko=5100&cislo=

A dalo by se pokračovat. Proti tomu je ta rosnička ještě pěkná fotka. A nebo si ten dotyčný, který tam procpe cokoliv musí dokázat, že on tam prostě byl, že náhodou jel kolem a přidal se. A takových je také víc...
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4540
Registrován: 6-2004

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 13:39:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zvláštní, že tito "neadmini" procpali na stránky toto, toto či toto.

Upřímně řečeno, Šari, zrovna pod druhým odkazem je sice zajímavá fotka, která popírá to výše napsané o šablonách, mně osobně se líbí, ale... Nepovažuju se za odborníka, ale že bych zrovna tohle dával jako příklad... Editace fotky se autorovi moc nepovedla. Barvy jsou fakt úplně mimo. Nevím, v čem a jak to editoval, jestli to třeba jen neproběhlo nějakým D-lightem ve foťáku, ale je to fakt s prominutím strašný. Přitom motiv je to moc pěkný, neokoukaný, ale to zpracování... Celkem škoda.
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2323
Registrován: 8-2012
Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 13:43:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fotič z Ještědu: Pořád je to něčí stránka (stejně jako třeba tenhle G-rep) a ten dotyčný si s ní a na ní může dělat co chce. Pokud se to někomu jinému nelíbí, může si založit vlastní stránku a převálcovat ho svými šlehy.

informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu
Strom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 7-2008

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 13:51:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svatoňovice: Je potřeba se smířit s tím, že se železnice modernizuje, díky bohu. Chápu, že spousta z vás by nejradši všude viděla čtverky s béčkama, mechanická návěstidla a nastupovala ze štěrku. Ale je rok 2015, prostě se stim smiř. A jsou horší prasárny, než nově postavená zastávka ve Svatoňovicích.

Šari: že se zastávka Savikovi nelíbí bylo z příspěvku celkem jasné a nebyla na místě nutná tvoje poznámka:
A to jako proč? Prasárna proto, že už si tam nevyfotíš svého milovaného brejlovečka? [crazy]


Většině lidí docvaklo hned, co tím Savik myslí, zase zbytečné m3 betonu nevhodně umístěné. K tomu se tvoje poznámka o milovaných brejlovečcích nehodila, viz i reakce ostatních jako Petra 754 037, Bouřky i reakce Savika. Zbývá dodat, že snad peníze byly pro ten téměř sedmivozový peron vynaloženy účelně, když už nějaký ten pátek se objevují zprávy o tom, že MD nemá na příští období chuť objednávat dálkové vlaky z Trutnova, ale jen z Hradce Králové, že?
"Ale peníze je třeba ivestovat smysluplně", už jsem to tady na K-reportu letos v létě psal minimálně jednou a tohle je další smysluplná rekonstrukce. Stejně tak jako vysoké perony 550 mm nad TK v Mezipotočí, Hořicích, Polné, Hodňově, Žlábku, Perneku, Ovesné a Pěkné, kde nastupují davy lidí. Ale chybí nám pak vysoké a dlouhé perony jinde, kde by využití našly, třeba ve Stožci, kde by se mimo jiné hodila i normálně řešená dopravna s možností křižování, ne to co je tam teď, stejně tak rekonstrukce dopravny a nástupiště v Novém Údolí, aby se manipulace dala při zpoždění urychlit. Ovšem to modernizace trati 194 stojící přes 1 mld. Kč nezahrnuje. Stejně tak jako rekonstrukci svršku ve velmi dobře směrově vedené trati z Černé v Pošumaví do Nové Pece, kde by šla rychlost zvednout poté klidně i o 20-30 km/h, možná i na 100 km/h.
Nebo třeba ve středních Čechách rekonstrukce svršku bezstykovou kolejí na trati 076, ale rychlost ponecháme stejnou. Investice za 4 PZZ s přejezdníky na silnici 2 třídy ze Mšena do Mělníka by již byla moc vysoká, tak tam zas bude zcela zbytečně vlak brzdit, i když strojvedoucí pohledem na PZZ vidí, že je toto funkční, ale kontrola do dopravny do Mšena není a přejezdníky taktéž chybí a rychlost 10 km/h přes přejezdy zůstane.
Nebo rekonstrukce perónů v Mostě, to chce taky fištróna, použiju právě oblíbenou Savikovu větu na nesmyslné plýtvání.
Ostatním se taky omlouvám za odbočení od tématu, kdyžtak si to přesuň někam jinam...
K fotkám na lokomotivy.net se nevyjadřuju, ale Bouřka to taky napsal pěkně.

Nejlepší byl zatím topírenský posun v DPOV Nymburk na stroji 703 717[ok]
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10624
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 14:18:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zrovna to rušení R HK-TRT je kachna z Krp. Nic takového nikdo (MD) nikdy nechtěl(o).
To je jako fotič z Ještědu, který nemusí být z Ještědu...internet toho snese.

s Ropidem na věčné časy! ámen...
Fotič z Ještědu
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.13.191
Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 14:54:21    Odkaz na tento příspěvek  

T_._H_. : ano, to je pravda, ale když je tam takový systém, jaký je, tak se má měřit všem stejným metrem přeci. A né, že si někteří budou zvýhodňovat a schvalovat své snímky, které né vždy jsou super na 100% a druhému ty samé chyby vytknou. To je co za způsob?
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10625
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 15:01:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale to je všude, vč ŽP. Založ si galerii a nalej si tam co chceš.

s Ropidem na věčné časy! ámen...
zákulisí
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 15:02:56    Odkaz na tento příspěvek  

Šari dává největší shity na lokomotivy.net, bohužel svojí povahou se vetřel mezi ostatní kvalitní adminy a hraje si na "velkého" fotiče [crazy] A Savik, škoda mluvit, ultraz v nejhorší podobě, ale aspoň se mají ostatní komu smát [lol]
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2941
Registrován: 6-2007

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 15:09:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včerejší Pn 94733

Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12663
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 15:27:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svatoňovice: je špatně, že se zast posunula blíž k vesnici? na fotoflek je to blbejch 100m. eště by se měla přesunout hospoda k přejezdu, neb k vjetnamcoj pro lahváče je to daleko.
a že je dlouhá? a co? to měla bejt na 3 hydry a posilová 7 klasa se tam nemá vejít?

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Savik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1666
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 16:00:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, tam se to výrazně posunulo směrem k vesnici [biggrin] ...ale uznávám, že do hospody by to z přejezdu mohlo býti blíže.

A tak si dáme dvě vzpomínkové:

Brejlovec. Bez diod, bez uic, bez najbrta. Nic víc, nic míň.
http://picasaweb.google.com/savikVP | http://www.youtube.com/user/savikVP | www.vpetru.ic.cz | ldkt.mujblog.cz
Mrkef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1121
Registrován: 10-2007

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 20:50:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A lehce z druhe strany, aktualni [happy]



Btw jsem ty masiny videl zase po dobe a cumel jsem jak jsou uz olezly a vysisovany.

(Příspěvek byl editován uživatelem mrkef.)
Haldir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1290
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 21:46:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve Velkých Svatoňovicích se na vlak půjde stejně daleko jen na přejezdu se půjde do leva. Hlavní předností fotofleku byl násvit který pro směr Trutnov zde začínal nejdřívě a sportovně zdatnější jedeinci mohli vyfotit oba rychlíky.

Při daných parametrch to nešlo udělat jinak. Skutečně si musíme uvědomit, že železnice tu je pro cestujicí. A ne každy má náladu šplhat do vozů z nízkého nástupiště. Když železnice bude dostatečně atraktivní tak na této trati vydrží ještě dlouho klasické soupravy i když budou jezdit ne-brejlovci. Lze čekat, že prostor pod nástupištěm zaroste tak zastávka nebude vypadat až tak špatně i když jako fotomísto bude nepoužitelná.

Když se to vezme, tak vývoj dává focení smysl. Kdy se se současnosti stavá minulost.

(Příspěvek byl editován uživatelem Haldir.)
Grafikon
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.88.174
Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 22:11:22    Odkaz na tento příspěvek  

Do Jaroměře míří 721.549. Něco s sebou veze, ale nevím co.
Před chvilinkou projel Převýšov.
Grafikon
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.88.174
Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 22:14:56    Odkaz na tento příspěvek  

Omlouvám se, upsal jsem se na debilním telefonu.
Martin_ben
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 983
Registrován: 4-2009
Odesláno Pondělí, 14. září 2015 - 22:41:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

savik: Díky.
Maršál
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4567
Registrován: 1-2010

Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 11:19:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Tak to mi křivdíš Bukóza, že jsem fotky needitoval!! Jenže jeden to vidí zeleně, druhý modře, třetí tmavě a když už to dám vše dohromady, přijde Bukóza jako jsi ty a napíše, že mi z lokomotivy čouhá sloup a fotky zamázne. To se na mne nezlob, akorát si mně pěkně nasral. A já nemam čas denně sedět u PC a dodělávat edit podle vašich led displejů. Když máte ještě blbě nastavené barvy.[kladivo]

A s tím sloupem: http://lokomotivy.net/zobraz2.php?rada=r371&loko=20102&cislo=371

Že tam tobě vůbec neleze z lokomotivy. Jsi určitě nemohl chvilku si počkat na odjezd. Ne, vyfotit a hned vyvařit, ať jsem první, sloup nesloup. Holt u někoho vadí, u jiného ne.[crazy]

T 478 1.,2. nejlepší lokomotivy u ČSD.
Honza_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1587
Registrován: 11-2008
Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 17:29:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marsal: a jeje, je to tady zase. Polozim ti stejnou otazku, jako asi pred mesicem, na kterou jsem se tady nedockal bohuzel odpovedi.

U 2 fotek ti bylo vytknuto, ze jsou v malem rozliseni. Asi cca neco okolo 600-700 px na delsi strane mely. Uz nevim kdo ale nekdo ti slusne napsal, ze by to chtelo vetsi rozliseni. Na to si nas se svym vybranym slovnikem poslal do [zadnice] ze to staci a ze to delat nebudes. Tak fajn, zamitnuto.

A ja se tedy najednou ptam, proc asi cca o tyden pozdeji se ty fotky objevily na nejakych slovenskych strankach, v rozliseni dokonce 1200 px ??? Tak kde je potom chyba? At si kazdy zamete nejdriv pred vlastnim prahem a pak kyda na nekoho spinu.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17472
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 17:45:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Svatoňovice
To je pecka ten peron, konečně v rovince, konečně pěkné nástupiště[bomba]prostě Pecka[jidlo]On, kdo tam na podzim jezdí, ví své[ok]

a že by nějaké info, že 750 061 jezdí aktuálně pod HK, třeba dneska až v Trutnově.To ne, budou se zde opět řešit naprosté "píčoviny"[kladivo]

Tichá voda...však to známe[happy]
Maršál
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4569
Registrován: 1-2010

Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 17:54:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honza j: já jsem na toto nikde nereagoval. Mě to v plném rozlišení nešlo nahrát. Když má fotka velkou velikost, musím jí očesat daleko více, abych jí na vaše stránky dostal. Pořád melete o dvou rozměrech, ale uniká vám třetí, což jsou pixely. Ale stejně byly zamítnuty ještě z více důvodů. Proto jsem asi na to již ani nereagoval.

T 478 1.,2. nejlepší lokomotivy u ČSD.
Af78
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1275
Registrován: 3-2011
Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 18:05:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

750 061 byla dál než v Trutnově[proud]dokonce až v Kalné Vodě s ucelenkou Easů k čištění!
Honza_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1588
Registrován: 11-2008
Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 18:48:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marsal: tak to je celkem dobra vymluva. Zrovna jsem koukal na ty fotky v tom rozliseni 1200 px a obe dve maji neco malo pod 500 kb. V tom problem u nas rozhodne neni, kdyz kolikrat prijde fotka uplne v originalu, tj puvodni velikost okolo 3000-4000 px a nekolika mb.

Jinak velka cast fotek neprojde kvuli neaktivite uzivatelu. Nahrat fotku a pak 2 tydny se nevyjadrit ani do diskuze, no at kazdy zacne hledat vinu nejdriv u sebe.
Mirko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3430
Registrován: 6-2006

Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 19:56:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honza_j: Tak schválně jsem se na lokomotivy.net kouknul jaké máte limity při vkládání a nic jsem nenašel. Je to tam někde, anebo musím registrován a přihlášen?

Má videa na YouTube Moje Zonerama fotogalerie PUMPA Sázava - motorbike ride

#KeepFightingMichael
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17475
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 20:14:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

malá hádanka
...copak to ...


Tichá voda...však to známe[happy]
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10894
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 20:19:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

750.218, resp. to, co z ní zbylo. [wink]
Zababa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 641
Registrován: 1-2010

Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 20:36:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lokomotiváři, dávejte si pozor na jazyk, nevíte ani v nejmenším s "kim" máte tu čest! Mohlo by se stát nejen to, že stránky zmizí z internetu, ale postupně by mohli začít mizet i jednotliví oponenti z povrchu zemského. Našel jsem náhodou fotku Maršála po boku svého bratra, kterak si cvičí střelbu do živých cílů... [biggrin]
Tridvatri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2366
Registrován: 7-2002
Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 20:37:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirko: Limit je 5 fotek na 10 dní a velikost fotky 700-800px na kratší straně fotky (tento není hlídán automaticky, v případě že autor nahraje menší, je na to upozorněn). Toť vše.

Maršál: jiná pohádka by nebyla? Ale co vlastně čekám, že...

http://www.lokomotivy.net
Balďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1812
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 21:57:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb: A tohle dynamo mělo dokonce roubíky, víš která? [proud]
nitram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 2-2015

Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 22:29:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byla tady zmínka o trutnovské 4.030, v neděli byla vystavena na Dni železnice:

a jestě přidám ranní cargo vyštosované v HK, i se zmiňovaným přírůstkem v podobě 0.061:
Přemet Podlaha
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.133.165
Odesláno Úterý, 15. září 2015 - 23:55:58    Odkaz na tento příspěvek  

ad Zababa: Já si říkal, koho mě pan Maršál Podlaha připomíná. Chová se stejně jako Kim Čong-Un (tedy jako debil), podobný mu také velmi je, přezdívkou by se taky líbil velkému vůdci. Jediné, v čem se liší je to, že Kim čong-Un dá jednou střelou na branku 7 gólů, kdežto Maršál jedním příspěvkem dokáže urazit zatím pouze 5 lidí...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17477
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 16. září 2015 - 09:38:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Balďas
Tak to byla jedině 750 342.Ikdyž i 750 289 je dlouho měla.
Ovšem záleží, kdy to máš focené, ale dne špíny soudím, na 750 342[wink]

Tichá voda...však to známe[happy]
taptap
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.48.43.97
Odesláno Středa, 16. září 2015 - 14:32:14    Odkaz na tento příspěvek  

Júúú tady to vře. Někdejší hvězdy k-reportu pod palbou kritiky[jidlo]
Brabula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 7-2009
Odesláno Středa, 16. září 2015 - 22:46:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes to v Nym.-depu už odnesla 750282.
V 15.h. už jen rám a motor.

www.mamba754.wz.cz
martans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 4-2012

Odesláno Čtvrtek, 17. září 2015 - 13:13:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobré odpoledne,

sháním na výstavu NDŽ 2015 v Hradci Králové tyto fotografie z 90. let,

R 680, R 681, R 682, R 683 - JEŠTĚD, NISA (Liberec-Brno)
R 750, 751 (Praha - Hanušovice)
R 756, 757 METUJE (Praha - Meziměstí)
R 756 METUJE (Meziměstí - Františkovy Lázně)
R 254, R 255 BALTIC ( Praha - Gdynia)


Děkuji za pomoc.

[fotic]
[masinka]Tratě kolem Hradce Králové na Facebooku [pozor]
[vypravci]
intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4089
Registrován: 12-2011

Odesláno Čtvrtek, 17. září 2015 - 15:53:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


754.027-1, 14.9.2015, Janovice nad Úhlavou

Řídící systém INTELO

Vítejte na PKP - kde dnes znamená minulý rok[pozor]
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9731
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 17. září 2015 - 17:44:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Strom: zase zbytečné m3 betonu nevhodně umístěné
Kdyby někdo mermomocí toužil po tom vylejt ve Svatoňovicích kubíky betonu, tak ten perón vystřihl jako monolit...
T4440276
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2397
Registrován: 9-2009

Odesláno Čtvrtek, 17. září 2015 - 19:44:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kýbl sraček
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.198.164
Odesláno Čtvrtek, 17. září 2015 - 20:43:18    Odkaz na tento příspěvek  

Zase jeden nereg. kretén. Tyto ubožáci jsou nejlepší. Už je ti lépe ubožáku?

Honza j: myslíš, že všichni mají čas denně sedět u PC a opravovat fotky dle vašich stupidních připomínek? Já myslím, že [nene].

No a Šarmánek radši na své sračky nereaguje. Víme, jak si jako nereg. prosazoval své umělecké foto.[lol]
Bukóza
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.120.217.13
Odesláno Neděle, 20. září 2015 - 08:43:07    Odkaz na tento příspěvek  

Zase jeden krásný edit mistra Bukózy.[ko]

http://lokomotivy.net/zobraz2.php?rada=r452&loko=201