K-report
 

Archiv diskuse 750, 753, 754 - brejlovce do 19. 07. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Železnice » 750, 753, 754 - brejlovce » Archiv diskuse 750, 753, 754 - brejlovce do 19. 07. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9353
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 09. července 2015 - 23:15:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

L1987: ale ono to srozumitelné je, ale až na druhé čtení, tedy vyžaduje to mnohem víc času ze strany čtoucího - a o to nám jde.

Kdyby ovšem Jeník ve svém příspěvku 138 místo navážení se do Savika jednoduše konstatoval, že je dys***, tak je to úplně v pohodě. Bohužel je (zejména dnes) víc těch, kteří na to prostě séřou.
Mourek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1506
Registrován: 1-2006
Odesláno Pátek, 10. července 2015 - 09:27:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

sloh: Savik slušně naznačil rezervy v projevu a následně byl ukamenován.

Principielně, pokud je něco blbě je třeba něco uničinit pro náprvu nikoli na popravení posla špatných zpráv.

Dnes je skvělý zvyk omlouvat chování ratolestí "To víte on je dis.. tak mu musíme vycházet vstříct". Případně "No víte, on má syndrom ADHD s tím se nedá moc dělat" říkala matka zatímco její dítě řádilo a ona si povídala, místo aby vymyslela způsob jak v daném prostředí svou ratolest zaměstnat vhodněji.
Jeník_H..
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 3-2015

Odesláno Pátek, 10. července 2015 - 17:57:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem tady abych to uvedl na pravou míru,nechápu kam jsme se to dostali od mašin.
Nemám žádné postižení co se týká psaní a i kdybych měl tak do toho nikomu s prominutím nic není, mam akorát vadu zraku.
Ten původní příspěvek jsem měl napsat asi trochu jinak nebo nepsat vůbec nic.
Savikovi se tímto omlouvám nepřiměřená reakce, už tu nechci být dál za pitomce řeknu to na rovinu.
Tak se pojdme zase bavit jako normální lide kteří mají rádi železnici od toho tu přeci jsme.
754.067-7
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.146.195
Odesláno Pátek, 10. července 2015 - 19:11:10    Odkaz na tento příspěvek  

Neví někdo, kam se v posledních dnech ztratila Petruška (a vlastně i další brněnští nemodernizovaní brejlovci, podle sledovačky dnes odpoledna v akci pouze dva)? Porucha nebo odpočinek?
Jeník_H..
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 3-2015

Odesláno Pátek, 10. července 2015 - 20:37:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Brejlovci dnes odpoledne Plzni
matijoso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 3-2013

Odesláno Pátek, 10. července 2015 - 21:02:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754.067-7 - porucha, ale dále to osobně rozvíjet nebudu... Není to nadlouho to odstavení...[happy]
balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2176
Registrován: 11-2002

Odesláno Pátek, 10. července 2015 - 23:14:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fuj knírek. To má dlouho?

2koridor.websnadno.cz
matijoso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 616
Registrován: 3-2013

Odesláno Pátek, 10. července 2015 - 23:31:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějakej měsíc už to bude, kdyby Vás to zajímalo moc, zapátrejte v archivu v tomto vlákně :-) každopádně je to lepší než ten žlutej pruh... ale to je samozřejmě subjektivní názor...
Jeník_H..
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 3-2015

Odesláno Pátek, 10. července 2015 - 23:54:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754 066 s knírkem nebo bez něj stále je to rudý dábel.

Původně asi měla jet bleskovka 754 057
742 290-0 pj- Cv
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.75.218.9
Odesláno Sobota, 11. července 2015 - 21:28:39    Odkaz na tento příspěvek  

Ja jsem take dys....
Telefon to za mne neupravi a za druhe na to s....(ale to je spise moje lenost,ze text odflaknu..
A ted k tematu:Mate nekdo fota 753 109 s poslednich jizd????
750.096
Neregistrovaný host
Odeslán z: 176.222.228.254
Odesláno Sobota, 11. července 2015 - 22:18:37    Odkaz na tento příspěvek  

750.096 se nam v utery projede z Praglu pres Vrane do Cercan a zpet do Praglu. Odj ze Zlicina po 15 te hod...
Nikolas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 6-2010
Odesláno Neděle, 12. července 2015 - 16:25:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Video z pravidelného provozu na trati 183 Plzeň - Klatovy - Železná Ruda
https://youtu.be/woCDK-lx2Q0

Více železničních videí ZDE
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8980
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 12. července 2015 - 19:24:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wosum polib [zadnice] kosům.

intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3932
Registrován: 12-2011

Odesláno Pondělí, 13. července 2015 - 00:38:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Červené zvolenské retrovky

Řídící systém INTELO

Vítejte na PKP - tam, kde dnes znamená minulý rok[pozor]
Host_07
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 1-2015

Odesláno Pondělí, 13. července 2015 - 07:19:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trafo ze včerejška:

A fotky z dnešního rána:
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4818
Registrován: 6-2010

Odesláno Pondělí, 13. července 2015 - 19:43:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


FOTOGALERIE a VIDEA
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3256
Registrován: 9-2011

Odesláno Pondělí, 13. července 2015 - 22:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Rage!
Mirko a spol: řešíte tu akorát blbosti a taky když toho dotyčnýho neznáte, tak ho třeba pozvěte na sraz, když je tu sami čas od času pořádáte.

Dovolil jsem si pár švestiček z vlastní zahrádky...

Jinak se též hlásím do křídla interpunkistů. Psát tak, aby to ostatní přečetli, patří ke všeobecné kultuře. Když ještě pisatel navíc zdůrazňuje, že žádnou dys-ií netrpí, pak zároveň říká, že na nás čtenáře prostě se*e.

Mourek: Dnes je skvělý zvyk omlouvat chování ratolestí "To víte on je dis...
Bať bať. Mám to z první ruky. Sousedi nad námi absolutně nezvládají výchovu svého tříletého dítěte, takže např. dítko jde spát, až se jemu zachce, a třeba v půl třetí ráno skáče po bytě či si hraje s rodiči na honěnou.
Když jsem sousedovi maznačoval, že je nějaký noční klid a né všichni chodí do práce na jedenáctou jako on, tak se mi strašně omlouval s tím, že dítě je "hyperaktivní". Dřív bylo takovéhle dítě prostě nevychované, ale "hyperaktivní" zní určitě lépe.
Mirko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3384
Registrován: 6-2006

Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 07:54:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DOTAZ:
Kdo jste v sobotu dopoledne fotil na Šumavě a jela kolem Vás banda asi 150 motorkářů a máte náhodou jejich foto, tak mi ho pošlete na: mirek.koc@volny.cz. A taky klidně ukažte co jste nafotili, zdravil jsem Vás troubením. [fotic]

Má videa na YouTube Moje Zonerama fotogalerie PUMPA Sázava - motorbike ride

#KeepFightingMichael #forzaJules
Franta Jetel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.183.19.4
Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 09:52:54    Odkaz na tento příspěvek  

Mirko: motorky jsem nefotil fakt ne, ale 754.045 ano[happy]

Mirko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3385
Registrován: 6-2006

Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 10:01:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Franta Jetel: to neva, já jen kdyby náhodou [wink], díky.

Má videa na YouTube Moje Zonerama fotogalerie PUMPA Sázava - motorbike ride

#KeepFightingMichael #forzaJules
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5557
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 10:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč ty patra vypadají, jako kdyby byly v najbrtu už tak deset let? Že by za to mohla absence myčky v ČB?

Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Heme
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 10:40:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V ČB se používá silnější chemikálie, než v Brně na havlíčkobrodský patra. Havlíčkobrodské se umývají častěji než ty českobudějovické a paradoxně ty havlíčkobrodské jsou špinavější, než českobudějovické. Ruční mytí bylo je a bude vždy lepší co se výsledné čistoty týče, takže i když je v Brně myčka, tak to za moc nestojí. Ty brodský patra jdou čas od času na zásadový čištění (minerální usazeniny, rez) a to se použije silnější chemikálie, ale do té doby ty patra místo bílé mají nažloutlou až narezavělou barvu. A protože se v budějicích myje ručně a silnější chemií, tak patra vyjíždějí čistá, nereznou tolik, ale výsledek se podepíše na laku.
Heme
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 743
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 10:44:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapomněl jsem dodat, že patra v Brně na běžném umývání jsou spíš jen opláchnuta vodou. Protože v té myčce se sotva nastříká chemikálie, tak okamžitě to bere kartáč a "umývá". Jenže na všechno je potřeba nějaký čas - především aby ta chemie zaúčinkovala - což tady určitě není. Hlavně že se vymýšlí stále nové technologie, plno automatizace a ve výsledku ta čistota vůbec není. Proto zlatý ruční čištění.
Jeník_H..
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 3-2015

Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 18:31:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dnešní úlovky brejlovců z Plzně, opět je v provozu po dlouhém odstavení 754 063 mám radost
Jeník_H..
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 3-2015

Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 18:42:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta Regína musí být taky všude...
Sukafon534
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1576
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 14. července 2015 - 20:43:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

včerejší večer v žst. Volary

horší kvalita fotek

sledovačka: Volarské 810
Bara_749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 961
Registrován: 12-2011
Odesláno Středa, 15. července 2015 - 10:21:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sukafon: Horší kvalita? Tenhle hnůj bych se sem v snešní době styděl nacpat. A ano, taky jsem nějak začínal a na moje první fotky se nedá koukat, ale...
Radec5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1436
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 15. července 2015 - 15:50:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byly tu i horší snímky.

Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla jízdního kola
Bara_749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 962
Registrován: 12-2011
Odesláno Středa, 15. července 2015 - 16:08:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byly, pravda
kozlikzd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 1-2014

Odesláno Středa, 15. července 2015 - 17:56:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Však je to jedno...
Každý nemá na dobrý fotoaparát či kameru, protože důležitější je snaha. [wink]

[masinka]Vlaky z okolí Příbramska
[pozor]Prosím pozor.[pozor]
Dbejte pozornosti tomuto textu. Upozorňuji, že videa na youtube kanálu kozlikzd nejsou nějak profesionálního charakteru, ale slouží pouze jako dokumentace. Děkuji Vám za pochopení a omluvte prosím kvalitu videa.
750 013
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.99.229.100
Odesláno Středa, 15. července 2015 - 18:56:59    Odkaz na tento příspěvek  

Pravda pravda,nejsme tady přeci sorta lidí ze želpage, kde si schvalují jen své foto,at si každý publikuje fotky které sám uzná za vhodné.
matijoso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 619
Registrován: 3-2013

Odesláno Středa, 15. července 2015 - 18:58:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě se na to šero zdají dobré :-) když vidím, co sdílel Nikolas v 750.7 za fotky, tak toto je ještě dílo...
Mph
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 5-2009

Odesláno Středa, 15. července 2015 - 23:04:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

750 013: Jsi úplně vedle [wink] Evidentně nesleduješ od kterých autorů jsou fotografie na ŹP zveřejněny, aby si mohl vyplodit takový výrok. Podobně nemáš tušení jaké fotografie chodí do správy fotografií.
Petr Kovář
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.215.2
Odesláno Pátek, 17. července 2015 - 07:19:20    Odkaz na tento příspěvek  

Že se nestydíte se takhle urážet navzájem, jenom kvůli fotce. Hold šotouši a ŽP, ty mají najlepší fotky a nikdo jiný.
Mph
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 5-2009

Odesláno Pátek, 17. července 2015 - 09:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr Kovář: Bohužel si nepochopil o čem byla řeč :-( Vracel jsem se k tomu, že si na žp schvalujeme fotografie mezi sebou, což není pravda. Stačí se podívat na hlavní stranu webu, od kterých autorů jsou fotografie zveřejněné. Fotky zde neřeším, jsou převážně dokumentačního charakteru, bez zásadní kompozice, kresby, editu apod.
Duchodce_z_vysočiny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 12-2010

Odesláno Pátek, 17. července 2015 - 11:22:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

na ŽP jsou všechny zase na jedno brdo, pořád stejné záběry, každé má své pro a proti, tak se nehádejme a řešme brejličky a tohle si nechte na jindy
brejlovci
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.158.129.130
Odesláno Pátek, 17. července 2015 - 17:25:02    Odkaz na tento příspěvek  

Tak dnes poprvé 750.096 a 753.197 spolu na vlaku a nikde žádné foto?
AD 750.096
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.188.98
Odesláno Pátek, 17. července 2015 - 19:58:15    Odkaz na tento příspěvek  

750.096 by v tuto chvíli již měla být v depu Praha Vršovice kde by měla být minimálně do pondělního dopoledne/odpoledne ?
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1721
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 17. července 2015 - 21:19:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak se mi zdá, že mi zvoní v uších. Ach tak, ha ha.

nejsme tady přeci sorta lidí ze želpage, kde si schvalují jen své foto

Za poslední měsíc (17.6.2015 - 17.7.2015) vyšlo na ŽP 134 fotek, z toho bylo 38 fotek od 10 správců a 96 fotek od 46 dalších autorů.

Fakta, to je prostě svinstvo, já to říkám furt!

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9403
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 17. července 2015 - 23:30:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary: z toho bylo 38 fotek od 10 správců a 96 fotek od 46 dalších autorů.
Fakta, to je prostě svinstvo, já to říkám furt!

A co teprve když ta fakta zpracujeme: 3,8 fotky na správce a 2,1 fotky na externistu...
Mad_noodle
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 753
Registrován: 9-2008
Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 05:21:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když pominu fakt, že tohle je vlákno o brejlácích a ne o focení, tak mi to nedá zareagovat:
ad a)kydy typu ,,Horší kvalita? Tenhle hnůj bych se sem v dnešní době styděl nacpat" by si autor příspěvku mohl klidně odpustit.Proč? Jednak se ho nikdo neptal,druhá věc - jak psal MPH,fotky tady jsou z větší části prostě dokumentačky a tak je nutno k nim přistupovat...

ad b),,Pravda pravda,nejsme tady přeci sorta lidí ze želpage, kde si schvalují jen své foto"...Další skvost jistě podložený vlastní zkušeností, že... A je na něm pravdy asi tolik, jako že na želpage nikdy neprojde fotka bez násvitu...Kdo nevěří ať tam běží...Ale ono to tak nějak patří k místnímu folkloru - když to neumím líp, zlí správcové galerie mi zamítli fotku a neunesu kritiku, tak si aspoň budu o ně otírat ,,ústa" na káčku... Asi bych s tím měl taky začít, když mi některé moje výtvory buď neprošly vůbec a nebo až na x-tý pokus... Ach ta zláááá a ošklivá želpage a její správci.... [crazy]
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1722
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 06:18:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hajnej, A co teprve když ta fakta zpracujeme: 3,8 fotky na správce a 2,1 fotky na externistu...

Tak, a co takhle se zamyslet, proč tomu tak je?

Fotky jsou jen od lidí, kteří je chtějí dávat.

Dále, z této skupiny jsou jen od lidí, kteří je umí vyfotit a zeditovat tak, aby to tak nějak odpovídalo laťce v galerii zavedené, plusmínus.

To, že někdo dá jen jednu fotku za dva měsíce a někdo dá dvě za týden, to je jen a jen na daném autorovi. A je úplně jedno, jestli je ten autor správcem nebo ne.

Když se na tohle podíváš, čemu přesně z toho nerozumíš? Klidně dovysvětlíme i s čísly ;-)

Například, ve sledovaném období, mezi nejaktivnější autory (čtyři a více fotek za měsíc) spadá šest správců a šest nesprávců. Vůbec nejaktivnější autor (8 fotek za měsíc) je nesprávce.

Jeden správce má v daném období jen jednu zveřejněnou fotku, zatímco 23 nesprávců má 2 a více.

Když budu sledovat poslední rok (17.7.2014 - 17.7.2015), tak je tam 35 lidí, kteří mají jen jednu jedinou zveřejněnou fotku, a fakt to není tím, že by jich dali na stůl sto parádních a my jsme teda blahosklonně vybrali jednu, aby se neřeklo. Třeba jich dali pět a jedna byla použitelná. Nebo třeba taky dali jednu, ta byla dobrá, a víc toho prostě nedali. No a nejaktivnější se 106 fotkami (a náskokem +40 na druhého v pořadí) je... nesprávce.

To, že správci zpravidla nemají problém udělat fotku takovou, že do galerie projde, zatímco autoři velmi často naopak a mnohdy je to s pomocí správců dotahováno do zveřejnitelného stavu, to je prostě fakt a to, že to ti správci umí spíš (neboli je pro ně v průměru jednodušší udělat zveřejnitelnou fotku), to je tak nějak i jeden z důvodů, proč jsou těmi správci.

Galerii můžeme také přirovnat k redakci. Přijít, vložit nějakou zprávu či článek, může kdokoliv. Je tam zavedená skupina redaktorů, kteří to dělají ve velkém objemu. Baví je to, umí to, proto jsou tam redaktory. Vkládají vlastní zprávy a pomáhají neredaktorům s dotažením jejich zpráv. A zatímco redaktor1 napíše dvě zprávy za týden, redaktor2 jednu za týden, redaktor3 tři zprávy za měsíc, tak podíl zpráv z široké veřejnosti (tedy nikoliv vložené redaktory) je zhruba uživatel1 jednou za půl roku, uživatel2 jednou za rok, uživatel3 jednou a dál nic. Těch redaktorů je třeba 15 a "aktivních" uživatelů třeba 50. Jelikož jsou redaktoři sami aktivní a vědí, jak to dělat, tak přestože tam je relativně velké množství vkladatelů, průměrný redaktor bude mít na kontě víc zpráv za období než průměrný neredaktor.

Je i tahle analogie k nepochopení?

Konečně, těch 46 nesprávců za měsíc, jak se to přesně slučuje s tím tvrzením "sorta lidí ze želpage, kde si schvalují jen své foto"? Ať se na to dívám jak se na to dívám, na jednoho správce je tam 4,6 nesprávce, který vložil alespoň jednu fotku.

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
754_0669
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 1-2009

Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 10:03:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, opravdu nevím proč řešíte špatné fotky od Sukafon534. Je to čistě dokumentační.
A ŽP, to je epizoda sama o sobě. Já osobně ji nazývám EDITPAGE. Ale jako všude jsou tam super lidi, ale také blbci, kteří jméno ŽP kazí.

Trainweb.cz
intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3943
Registrován: 12-2011

Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 16:31:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754.028 přivezla TLK Monciak do stanice Zagórz


Kontrolní otázka soudruzi: Proč mi tato fotka nebyla schválena na "Editpage"?[biggrin]

Řídící systém INTELO

Vítejte na PKP - tam, kde dnes znamená minulý rok[pozor]
Maršál
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4497
Registrován: 1-2010

Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 17:01:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Protože jsi zlobil.[lol] Za mne[ok].

T 478 1.,2. nejlepší lokomotivy u ČSD.
1510015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2437
Registrován: 1-2010

Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 18:17:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve Volarech se taková souprava nevyskytuje příliš často, proto můžou být takové fotky pro někoho i zajímavější, než Bardotka na Pacifiku s výborným násvitem.. [wink]

intelpetr: návěstidlo v konci vlaku, bez slunce, kolize budova x mašina... [lol] (a našli by tam mnoho dalšího. Leckdy se člověk diví, co všechno si v diskuzi pod obrázky přečte za "chyby" fotky..) Přitom je ta fotka pěkná [ok]
--

https://youtu.be/bS4cSgynHa0

Web - přehledy laků a dislokace některých lokomotivních řad u ČD
YouTube - VlakyLesan
Honza_o
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3430
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 19:39:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Žádný modrý hnus, ale o 25 % krásnější stroj [jidlo] :
Jeník_H..
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 3-2015

Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 20:21:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klatovské čtyřky na Šumavě
Mad_noodle
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 754
Registrován: 9-2008
Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 20:32:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754.042 se po celém dni na 070 asi udělalo nevolno, právě projela Neratovicemi nečinná s třemi bdtn, v čele 742
754042
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.179.202.189
Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 21:06:23    Odkaz na tento příspěvek  

Mad_noodle: Nejvíce nevolno se jí udělalo mezi Všetatami a Mladou Boleslaví... V Mladé Boleslavi pak fíra řekl: Dál nejedu, pošlete mi mašinu... Na dotaz "copak je brelovci?" odpověděl: "vaří, svině" [biggrin]
754041
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.61.170
Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 21:38:26    Odkaz na tento příspěvek  

A kvůli tomu se nechal odtáhnout? Probůh, to je teda materiál...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17366
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 18. července 2015 - 21:48:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A to v MB stála až do 18hod..pak na oný R najela 742 383 a táhla to vše do Turnova...pak hnedka na R 1151 zpět vše do Prahy...
Nechápu jednu věc
V MB jsou loko ČD-C 742
v MB dneska na 2-loko i celou dobu někdo seděl..
Proč od 15hod. byla zdechla 754 042 v MB až do 18 hod??
To prostě ta loko od ČDC se nemohla na to mimořádně nasadit?

Tichá voda...však to známe[happy]
intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3944
Registrován: 12-2011

Odesláno Neděle, 19. července 2015 - 00:12:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maršál, 1510015: Dík. Jojo, vždycky jsem zlobil. A za to návěstidlo v konci vlaku to bylo také [andel]

Řídící systém INTELO

Vítejte na PKP - tam, kde dnes znamená minulý rok[pozor]
P.Zitko
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.211.114
Odesláno Neděle, 19. července 2015 - 00:24:40    Odkaz na tento příspěvek  

Nějak mi přijde,že ty brejle na Tanvaldech udělaj víc ostudy než užitku.Ještě,že bude výluka,alespoň si odpočinou...[wink]

754041-vy víte,co s tím bylo,že tak soudíte?
Maršál
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4499
Registrován: 1-2010

Odesláno Neděle, 19. července 2015 - 11:02:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

intelpetr: za takovou hovadinu? Si můžou koukám s hňupama na lokomotivách podat ruce.[biggrin] Já už na tyto pičuse seru. Jednou je fotka zelená, podruhé modrá, nakonec se dozvíš, že má každý hňup nastavený jinak monitor. škoda se rozčilovat.

A kdyby ses jich zeptal, kde to je, ani prstem po mapě to nenajdou.[biggrin]

T 478 1.,2. nejlepší lokomotivy u ČSD.
Maršál
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4500
Registrován: 1-2010

Odesláno Neděle, 19. července 2015 - 11:06:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

151015: máš pravdu. A nejvíc mne štve, když jeden zdejší Bukózník mi neuzná fotku, že z lokomotivy leze sloup, ale když sám vyfotí nějakou novinku a není schopen si na hlaváku ani popojít, najednou ten sloup trčící z lokomotivy nevadí a nacpe jí tam. Taky na lokomotivy lezou poslední dobou pěkné hnusy. Horší než ty, co mi zamítli. Proto nikam nic necpu a mam svatý klid.[biggrin]

T 478 1.,2. nejlepší lokomotivy u ČSD.
Prcekzlipy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3035
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 19. července 2015 - 11:41:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maršál:Na to už jsem si taky zvykl.Někdy mi ty argumenty přijdou také...
Ale na druhou stranu,když si někdo zřídí fotogalerii na netu,ať si uzná sám za vhodné co tam umístit.
Fotím si hlavně pro sebe a pokud se rozhodnu něco uveřejnit i pro ostatní a komisi se to nelíbí,mně to žíly trhat nebude [happy]
Maršál
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4502
Registrován: 1-2010

Odesláno Neděle, 19. července 2015 - 11:50:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pcku: mě to taky žíly netrhá. Web lokomotivy zřídil vím kdo a těmto hňupům jí předal, za jistým účelem. Jenže jistí nadjedinci si z toho dělají nadgalerii a potom na ní umístí takové hnusy, asi z důvodu toho, že chvílemi není co zveřejňovat. A když k tomu dojde, místo zaplácnou nějakou cizinou. Díky jejich blbosti přišli o dost super snímků ode mne.

Jediného, kterého uznávám, je Marek Cerman. To je u mne pan fotograf a dá se s ním i rozumně bavit.

Nedávno jeden z nich mi sliboval tuny fotek plecháčů na přípřeži. Dodnes jsem neviděl jedinou.

A tak bych mohl pokračovat dál a dál.[biggrin]

T 478 1.,2. nejlepší lokomotivy u ČSD.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10833
Registrován: 11-2002
Odesláno Neděle, 19. července 2015 - 13:07:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maršál: pokračuj, člověk se rád poučí...
senimo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.92.49
Odesláno Neděle, 19. července 2015 - 14:06:52    Odkaz na tento příspěvek  

Jena: no zrovna ty si jeden z tech co vi nejlip jak se ma fotit...

Marsal: napsat o sobe ze mas super snimky chce notnou davku odvahy. I kdyz u cloveka s tvou povahou tolik odvahy nepotrebujes co? Ale jinak se s tvym napsanym textem da v zasade souhlasit, zcela vyjmecne[proud]