K-report
 

Trolejbusy a autobusy v Hradci Králové  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Autobusy a trolejbusy » Trolejbusy a autobusy v Hradci Králové « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv diskuse Trolejbusy a autobusy v Hradci K... do 08. 03. 2015Jenda_z_hk60 08-03-15  23:22
Archiv diskuse Trolejbusy a autobusy v Hradci K... do 06. 05. 2015777760 06-05-15  19:11
Archiv diskuse Trolejbusy a autobusy v Hradci K... do 11. 07. 2015Jenda_z_hk60 11-07-15  15:41
Archiv diskuse Trolejbusy a autobusy v Hradci K... do 07. 09. 2015Rosťav60 07-09-15  08:51
Archiv diskuse Trolejbusy a autobusy v Hradci K... do 29. 11. 2015host z hk60 29-11-15  23:10
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Ešus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 9-2013
Odesláno Pondělí, 30. listopadu 2015 - 21:40:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To, že se nějaký borec postaví na začátek uličky, a znemožní tak průchod, je věc typická pro Hradec. A taky choroba tašek u okna nebo vůbec ostychu si vedle někoho sedout. Je to katastrofální, že když přijede 12m autobus s 40 lidmi, už stojím na jedné noze ve dveřích.

Obecně všechny SORy mají stejnou chorobu - jsou jakž takž pěkné, dokud všichni sedí. Jejich trolejbusy nesnáším, člověk musí pořád vystupovat a nastupovat, protože se není kam postavit. Uličky úzké, do prostoru na kočárky postavíte max. 6 lidí, další 4 do kloubu. A to je celé. Zbytek stojí v uličce, ve dveřích. Podle mě by bylo logičtější zvětšit přední dveře, druhé zrušit a vpředu zavést uspořádání 2 + 1. Nehledě na to, jak málo sedadel je na zemi, vylézt nad motor je horolezecký výkon.
ZLATÉ CITYBUSY! To ještě mysleli na stojící cestující. I kloubové citelisy mám rád - 2 + 1 vepředu, 2 prostory na kočárky, široký měch na kloubu, možnost dát batoh na palivovou nádrž, postavit se k ní, a lidé přesto kolem projdou.

Ať už delší nebo krátký SOR je na nic, stát nahoře je nepříjemné a navíc nebezpečné (nechtěl bych seshora padat). Zadní náprava je kvůli tomu nepřirozeně vzadu, což zhoršuje řízení. U delší verze jsou druhé dveře opět na nic, výrobce by si měl uvědomit, že úspěch autobusu netkví v počtu dveří. Kdyby neměl perun tolik chyb, byl by podle mě jednoznačnou volbou. Jenže SOR je schopen pro soutěž udělat cokoli - i třeba 13metrový paskvil EBN...
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3794
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 30. listopadu 2015 - 23:27:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U SORů EBN 11 chybí zadní dveře a mají vzadu úzkou uličku. Také ten přístup k sedadlům v zadní části - ta zkosená podlaha pod sedadly. V plné EBN 9,5, když chce někdo ze sedících vystupovat, tak si pak musí vystoupit půlka busu. U EBN 11 se to týká zadní části, pokud by v ní stáli cestující, což ale stejně moc nejde, jak už tu bylo napsáno.

host z hk: jenže to tady nezměníme, to by si lidé museli aspoň stěžovat na DP a městě.

Ešus: kolik chyb má Perun? Napadá mě naklápění k jedné straně kvůli bateriím za řidičem, dotyková palubka u řidiče a trochu uspořádání interiéru (od druhých dveří více čtyřek, kočárkový prostor vpravo). Pořád je ten interiér ale o dost lepší než u všech SORů. S druhým odstavcem souhlas.

Další možností je nový český elektrobus Ekova Electron. Ale tady se obávám ve VŘ upřednostní SOR. Jenom pak zase dojde k úbytku cestujících. Jinak Iveco už má, v rámci koncernu, taky elektrobus.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Ešus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 9-2013
Odesláno Úterý, 01. prosince 2015 - 18:16:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohledně perunu se tu psalo o problematických čidlech ve dveřích - za jízdy si usmyslí, že jsou dveře otevřené, a autobus prudce zabrzdí. Kromě toho je vůbec celá koncepce elektrického topení v dnešním provozu scestná - v zimě se rychle vybíjí. Perun by měl smysl, kdyby se dobíjel vždy na konečné, na celodenní provoz to není. Pak by také mohlo dojít na zmenšení počtu baterií. Dokážu si představit třeba pantograf na střeše pro připojení k 400 V v trolejovém vedení trolejbusů.
___________

Mimochdem, nedávná událost na terminálu mě přivedla k myšlence, že by bylo dobré si v hlavě připravit, jak v případě nouze zastavit vozidlo MHD. Dveře do kabiny se asi bez problémů otevřít dají, nebo je tam nějaká páčka? Funguje zastávková brzda (taková páčka, která je napravo od volantu u citelisů) i za jízdy? Je i u jiných autobusů a trolejbusů jiná možnost než pedál?
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3795
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 01. prosince 2015 - 18:56:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ešus: o tom jsem tedy neslyšel. Zažil jsem jednou v létě, že Perun zastavil normálně v zastávce a pak se čidlo zablokovalo, že po zavření dveří (i ručně) se nešlo rozjet, ale to bylo jak byly ty extrémní vedra. Ale ty čidla se už vyladily, nebo ne? To elektrické topení údajně vyžaduje u dotací EU, takže pak i SORy budou muset mít el. topení. a tedy budou mít +- stejný dojezd jako Perun. No ono na jednu stranu, proč mít v elektrobusu naftový topení, pak ten provoz není výhradně na elektřinu.

Včera odpoledne 175 na THD u nabíjecího stojanu v doprovodu dvou pracovníků, ani po 3 týdnech to ještě zřejmě není zprovozněné.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Philip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1089
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 01. prosince 2015 - 23:59:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ešus: v trolejovém vedení pro trolejbusy (tramvaje) je 600V, v Chomutově-Jirkově a Českých Budějovicích mají 750V
Prostě ty elektrobusy jsou stejný módní peklo, jako CNG autobusy, nacpat to všude ať to stojí co to stojí[cunik], místo toho aby se to využilo tam kde to má opravdu smysl

(Příspěvek byl editován uživatelem Philip.)

SWISSTROLLEY - kvalitní ekologická doprava
HESS musíš se s ním svést
Dovolujeme pokroku aby diktoval našemu jednání...
Ešus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 9-2013
Odesláno Středa, 02. prosince 2015 - 20:50:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já teda nevím s tím napětím, ale na DOD v roce 2013 mi říkali, že je tam 400 V...
Rop
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 706
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 02. prosince 2015 - 21:15:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Llama here, llama there, I see llamas everywhere.
sirsi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 6-2012
Odesláno Sobota, 05. prosince 2015 - 12:11:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MHD (Myslivecká Hromadná Doprava) Vysoká nad Labem
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3797
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 05. prosince 2015 - 12:57:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do Kluků dnes jezdí 141. Na 9 a 24 kloubáky.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Pajavlk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.248.248.138
Odesláno Sobota, 05. prosince 2015 - 16:36:07    Odkaz na tento příspěvek  

ahoj, víte někdo jakou vhf frekvenci používá Hradecká MHD ?

pomocí tohoto poslouchám frekvenci pardubické MHD, dispečinku, nebo rozvoz pacientů Hradecké nemocnice, letiště Hradec nebo Jaroměř a další.

http://sdr-radio.webeye.services/

ale na mhd hk jsem zatím nenarazil. Víte někdo ?
host z hk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.248.248.155
Odesláno Středa, 09. prosince 2015 - 19:48:00    Odkaz na tento příspěvek  

SOR EBN 11 dnes na lince č.9
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3802
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 10. prosince 2015 - 16:08:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska EBN 11 ráno na 15, poté na THD, odpoledne místo něj jezdí ev.č.134. V úterý jsem si u OD Tesca všiml, jak u EBN 11 přední dveře při otevírání škrábou o chodník.

Ev.č.164 dnes s novou CVR na šejdru linky 11.

Ev.č.295 předevčírem viděn u Milety zaparkován mezi autobusy Mrázka. Ještě měl nalepené ev.č. a nápisy.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
hrejzadarmo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 2-2014

Odesláno Pondělí, 14. prosince 2015 - 09:11:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes okolo 7:35 srážka dvou autobusů DP (l.15 a l.13) na kruhaci u nádraží.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3805
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 14. prosince 2015 - 21:17:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Březhradští přišli o vlakové spojení. Navzdory slibům
Město také jedná s hradeckým Dopravním podnikem, aby dvanáctka jezdila do Březhradu častěji a aby se zlepšila její návaznost na vlaky na Královéhradeckém nádraží.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
sirsi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 6-2012
Odesláno Úterý, 15. prosince 2015 - 16:03:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

host z hk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.248.248.155
Odesláno Sobota, 19. prosince 2015 - 21:42:06    Odkaz na tento příspěvek  

Renault citybus ev.č.118 už nevyjede.Odstaven po nehodě.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3807
Registrován: 8-2005

Odesláno Neděle, 20. prosince 2015 - 19:37:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
-OndraS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.116.85
Odesláno Neděle, 20. prosince 2015 - 19:48:44    Odkaz na tento příspěvek  

Taková informace pro hradecké obecenstvo; na seznamu plánovaných dílenských prohlídek se nám objevil mimojiné vůz číslo 3064, kterej ještě v Brně ovšem nemáme. Jedná se totiž nadevší pochybnost o vaši 55, takže se s ní můžete definitivně rozloučit [ok] Předpokládám že někdy v průběhu ledna bude do Brna i odvezen.
host z hk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.248.248.155
Odesláno Neděle, 20. prosince 2015 - 20:27:14    Odkaz na tento příspěvek  

Nehoda Palachova.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3808
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 22. prosince 2015 - 20:08:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

host z hk: díky za foto [wink].


Jinak dnes ev.č.173 měl odpoledne na lince 12 (směrem k Hypertescu) asi nějakou nehodu na Hl. nádraží u zastávky. Kolem 15:35 tam stál odstavený a u něj sanitka, o cca hodinu a půl později tam stála policejní dodávka. Za ev.č.173 vyjel ev.č.116, který ráno jezdil na 25 místo Perunu (odpoledne už Perun jezdil). EBN 11 dnes i včera na lince 12.

Kolem 11:15 kvůli poruše zůstal na THD stát Citybus ev.č.112 na lince 4, takže si trolejbus (ev.č.15) na lince 3, který na něj čekal na nádraží, počkal asi 10 minut než se zajistila náhrada, kterou byl vůz ev.č.114 z linky 8 (akorát končící ranní šejdr), později byl nasazen vůz ev.č.122. Tohleto čekání linek 3 a 4, až se sjedou na nádraží zasebou, je stejně k ničemu a pro většinu cestujících obtěžující [ko].

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
host z hk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.248.248.155
Odesláno Středa, 23. prosince 2015 - 00:04:52    Odkaz na tento příspěvek  

Tady se čeká na dotace a všechny Renault citybusy jsou za hranicí životnosti. Hlavně že jsme stále nejmodernější.
host z hk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.248.248.155
Odesláno Středa, 23. prosince 2015 - 09:16:17    Odkaz na tento příspěvek  

Na druhou stranu pořád lepší CITYBUS, než paskvil EBN 11.[happy]
Ešus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 9-2013
Odesláno Středa, 23. prosince 2015 - 21:03:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Citybusy jsou to nejlepší, na co lze v Hradci narazit. Tehdy se ještě myslelo na stojící lidi... Jakékoli SORy ať si strčí do [zadnice].
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4196
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 23. prosince 2015 - 21:51:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před časem jsem sem psal, jak v trolejbusech na lince 7 na "duobusových" spojích přes Čajkovského ul. ukazují vnitřní LCD panely (ty, co jsou uprostřed vozu pod stropem) základní trasu linky po ul. Náhon, takže např. cestou z centra panel vyčerpá zastávky ze seznamu už někde u kina Mladých a dál neukazuje nic...

No a evidentně se to řešilo, ale... Dnes jsem jel opět sedmičkou do Malšovic a na zastávce Náhon jsem si všimnul, že LCD panel ukazuje delší trasu přes Čajkovského ul. Tak jsem si řekl "no jo, holt se projedu o pár minut déle" a napadlo mě podívat se za sebe, jestli tam je bedna s dieselagregátem. Nebyla. On to totiž byl spoj po běžné trase a zastávky pro "vyhlídkovou" variantu trasy byly zobrazovány neprávem. Na zastávce Husův pomník se jako aktuální zastávka zobrazovala Štefcova a poté se seznam šmahem posunul na správnou příští zastávku Malšovice-U Čechů.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3809
Registrován: 8-2005

Odesláno Středa, 23. prosince 2015 - 22:20:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera řidič v EBN 11 zavíral přední dveře u Tesca snad na počtvrtý, protože byly zaseklé na chodníku...

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
host z hk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.248.248.155
Odesláno Středa, 23. prosince 2015 - 23:01:54    Odkaz na tento příspěvek  

Kuba j: Už sem to tam taky viděl. Řidič kopal vzteky do dveří. Nakonec je udolal[lol].Osobně mne zaujal elektrobus EKOVA.
XXL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.220.138
Odesláno Pátek, 25. prosince 2015 - 10:11:03    Odkaz na tento příspěvek  

Tak si tak říkám, když čtu předchozí příspěvky, zdali by nebylo elegantnější elektrobus u Tesca zvednout pomocí tlačítka na palubce, místo kopání do dveří... [crazy]
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4200
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 25. prosince 2015 - 19:40:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aktuálně v sedmičce mezi zast. Husův pomník a Náhon... Aneb je to blbě i na bočním panelu. Když byl opačný problém (nezobrazení zastávek pro "vyhlídkovou" variantu trasy), tak tento panel ukazoval zastávky správně, chyba se týkala jen panelů pod stropem. Teď, patrně po "opravě" dat, ukazují blbosti všechna LCDčka...