K-report
 

Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 31. 08. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Automobily, lodě a letadla » Registrační značky - diskuse » Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 31. 08. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2979
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 15. srpna 2013 - 09:15:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jsmb: Paci sa mi ta aplikacia atypu.
Radsej nech pominaju vsetky tieto stvorce a US rozmery, nez rozmyslat kam zas posunut krajske pismeno. :-)

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1375
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 15. srpna 2013 - 09:26:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak koukám, že nejsem sám kdo má pocit, že jim ty exportky v "klasickém" formátu někde došly. Včera jsem viděl Opla Astru s takovým dvouřádkem jak je na té Fábii.
Schweik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 15. srpna 2013 - 18:18:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

4B8 9310 je vedena v policejní databázi (odkaz). Doporučuju ji tedy vrátit. wink
JohnyTDI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 1-2013

Odesláno Pátek, 16. srpna 2013 - 09:26:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pražský přírustek do sbírky od kamaráda :-)

2z5_0409
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3935
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 16. srpna 2013 - 14:56:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kapitán: Ilustračně typ 105 z Lysé nad Labem v úpravě do typu "107"
Ta fotka mě doslova nadchlajidlo
S dovolením jsem si tvou fotku vypůjčil a zkusil řádky vystředit, tak jak by mohl typ 107 v budoucnu vypadat..


Myslím že po vystředění vypadá tabulka skvěle, i na přívěsu, nebo popř. na nákladním autě (jako typ 106).. Najednou tabulka nepůsobí opticky tak těsně jako aktuální vzor.. Myslím že zrušení typu 103 a 104 a nahrazení vystředěným typem 106 a 107 bude krok vpředok

Zlínský kraj - orp Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem..
Okres Kroměříž - databáze všech typů spz..
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 862
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 16. srpna 2013 - 18:10:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Štyry nuly na Fabii na MS v motokrosu v Lokti u Karlových Varu. wink

Správný autobusák potřebuje pět rukou... První rukou točit volantem, druhou řadit, třetí je potřeba zdravit kolegu, čtvrtou troubit na okolní havěť a pátá musí být vyvalená v okně.

ICQ: 432-642-789

Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 644
Registrován: 10-2010

Odesláno Sobota, 17. srpna 2013 - 19:38:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Při pohledu na tohle jsem si málem rozbil hubu na kole,přejel jsem to a musel jsem to otáčet a fotit.Zajímavé je,že tudy jezdím skoro každý týden a nikdy jsem to tam neviděl.Až pojedu zas kolem a budu mít čas tak se pokusím je nějak získat proud.


www.lovec-vraku.cz
www.spz-rz.cz
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 566
Registrován: 9-2012

Odesláno Sobota, 17. srpna 2013 - 20:01:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lovecvraků pokusím je nějak získat
Doufám že legálně, né jako je z těch vrat odšroubovat lol

V Jakémkoliv příspěvku se mohou objevit Pravopisné Chyby a Zato mě prosím omluvte Děkuji Jakub.
(IQ + Love = Škoda Auto)
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 652
Registrován: 10-2010

Odesláno Sobota, 17. srpna 2013 - 20:55:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Toho se nemusíš obávat,protože 1.Bych něco takového neudělal a 2.Skoro naproti je hospoda,vždy plně obsazená spousta zvědavýma očima wink

www.lovec-vraku.cz
www.spz-rz.cz
2z5_0409
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3938
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 19. srpna 2013 - 10:44:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

363eso: Ten Xerion je brutálníjidlo
Radost pohledět na takovej stroj.. S dovolením jsem si fotku uložil..

rozstřikuje tu močůvku. Následně ji hned přejede pluhem, takže to skoro vůbec nesmrdí.
Já to říkám pořád, že budoucnost už dávno začala..:-)


2Z9 8177 vyrobená 22/11/06 a Felicie s moc pěkným číslem..:-)

Zlínský kraj - orp Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem..
Okres Kroměříž - databáze všech typů spz..
2z5_0409
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3940
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 19. srpna 2013 - 16:51:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolegové, máte někdo spz, neb i rz s Y? Potřeboval bych změřít kam jdou horní nožičky, jestli zhruba do sředu prostřední nožky, nebo níž..?

Zlínský kraj - orp Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem..
Okres Kroměříž - databáze všech typů spz..
Guldys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1173
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 20. srpna 2013 - 10:25:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera jsem v Bauhasu potkal zajímavou frýdlantskou soupravu:
3L3 0033 + 3L3 0303 - VW Sharan stříbrný + vozík. Asi má pán rád trojky :-)
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8748
Registrován: 10-2003

Odesláno Úterý, 20. srpna 2013 - 15:12:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY 10 LET na K-reportu
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1569
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 20. srpna 2013 - 18:34:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2z5_0409: Mám vzorek s Y http://spz.euweb.cz/cz/THN_Z4.JPG

Snad nezapomenu to změřit

Moje Cabrio za tohle léto nemůže. Chyba je někde jinde.
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1570
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 22. srpna 2013 - 11:29:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedošlo už náhodou k duplicitě v aktuálním systému - motorka S kraj a exportní značka z S kraje. U motorek jsou běžně značky 1SE xxxx?

Moje Cabrio za tohle léto nemůže. Chyba je někde jinde.
Standač
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 22. srpna 2013 - 11:40:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

motorky mají 6 znaků, ne 7
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5779
Registrován: 5-2004
Odesláno Čtvrtek, 22. srpna 2013 - 12:06:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pajda: motorka S kraj a exportní značka z S kraje. U motorek jsou běžně značky 1SE xxxx?

U exportních značek je písmeno E pevně na poslední pozici a nehýbe se s ním, takže k duplicitě s motocykly dojít nemůže.
Duplicita ovšem v akutálním systému je - mezi typem 119 a trvale manipulačními značkami.

PLZEŇ. DŮVOD K HRDOSTI. www.plzen2015.net | SPZ - Sdružení přátel značek, o. s.
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1572
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 22. srpna 2013 - 15:57:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

POZOR NOVINKA

Doufám, že to tady ještě nikdo nepsal. Značka 101 3AP 7755 (opravdu to tak vyšlo), tabulka z 6.8.2013.
Reflexní folie jako obvykle, ale bez vlnovek a čtverečků s CZ. A přibyly dva oválky CZ mezi nálepkami. Snad to bude vidět.

Moje Cabrio za tohle léto nemůže. Chyba je někde jinde.
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4499
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 22. srpna 2013 - 16:06:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3AP 7755 - Výroba 6.8. a první spatřená z této objednávky 16.8. coze Docela mazec

:-) Analýza Registračních značek Ústeckého kraje :-)
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7778
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 23. srpna 2013 - 12:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pajda (1572):

Skvělé, čekal jsem, že to bude větší extrém, tohle se dá skousnout. Každopádně by chtělo zachytit onen přechod z vlnovky na CZ v jednotlivvých krajích, u Prahy alespoň víme, že to bylo někde na 3AP.

Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 31.7.2013
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 31.7.2013
Regiomap Zlínského kraje - update k 31.7.2013
Voy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 984
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 23. srpna 2013 - 13:05:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes tento Mercedes McLaren SLR Stirling Moss potkal kamarád na STK. ORP Hodonín, přihlášeno asi na podzim 2009. Cena vozu cca 20 mil.



Kdo si to chce koupit, nechť si přečte toto:
http://auto.idnes.cz/mercedes-slr-stirling-moss-pripravte-si-20-m ilionu-a-helmu-pm2-/ak_aktual.aspx?c=A081219_132331_ak_aktual_jm
Minor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1952
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 23. srpna 2013 - 13:06:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Pajda
Proč je dobře že to tu někdo ještě nenapsal??
Pokud se tohle provedení tabulek dostalo skutečně celorepublikově do distribuce (srovnej s momentálním stavem obdržených a "rozepsaných" objednávek)tak má výrobce co vysvětlovat a je definitivně vymalováno.
Zobrazené CZ totiž nesplňuje požadavky na předepsanou ochranu tabulek a jejich platnost je tedy otázkou. Právě povinnost aplikovat tyto konkrétní ochranné prvky vedla k tomu, že Smlouva o dílo s výrobcem obdržela razítko důvěrné a není veřejně (zatím) přístupná. Tabulky s touto ochranou (ne kódování) se tak hodně pofiderně dostaly materiálově na úroveň úředního merkantilu.

www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1574
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 23. srpna 2013 - 18:36:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zúžím interval podivných značek aspoň trochu. 3AP 1411 z 10.4.2013 je ještě klasika, ale už 3AP 5774 z 6.8.2013 je již novinka.
Minor: Šlo mi o to, abych tady neopakoval něco, co už někdo napsal.

(Příspěvek byl editován uživatelem pajda.)

Moje Cabrio za tohle léto nemůže. Chyba je někde jinde.
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7779
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 23. srpna 2013 - 18:57:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Litovel na cestách [wink]

Foceno v obci Lesce u slovinského Bledu.

Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 31.7.2013
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 31.7.2013
Regiomap Zlínského kraje - update k 31.7.2013
Minor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1953
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 23. srpna 2013 - 20:05:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Pajda OK
Další lokalizace (předběžně) dokazuje, že do 3AP 1622 proběhlo vše standardně, od 3AP 5243 už jinak...
V dalších dnech se ukáže, kde je číselný bod zlomu.

www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4500
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 23. srpna 2013 - 21:58:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pajda, Minor: Bod zlomu bude určitě tam, kde začíná nová objednávka. ČKP zná zatím nejvyšší 101 na 3AP 1781, pak jsou atypy (ČKP od 3AP 1803 typ 102) a z nové objednávky jsem na ČKP viděl zatím nejnižší 3AP 4019.
Řekl bych, že to bude u všech krajů stejně. Od první značky ve 3.Q.2013.

:-) Analýza Registračních značek Ústeckého kraje :-)
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1575
Registrován: 9-2005

Odesláno Sobota, 24. srpna 2013 - 09:08:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevěřím,že by fabrika něco udělala od nějakého přesného data. Spíš si myslím, že v okamžiku, kdy došla jedna role s folií typ A se vyndala role s folií typ B.
Nicméně na začátku výroby byl byl definovaný hologram, který měl být vidět pod určitým jasně definovaným úhlem a to umělo jen 3M. A najednou je to pryč.

Moje Cabrio za tohle léto nemůže. Chyba je někde jinde.
Minor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1955
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 24. srpna 2013 - 12:13:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi tak, jen je otázka zda si výrobce může dovolit ignorovat předepsanou úřední podobu dokumentu (tak se dnes RZ definuje) a použít něco jiného. Výrobce je smluvně vázán odebírat od 3M která má ty ochranné prvky patentované a jsou zaintegrované do dodávané folie stejně jako europruh. To, co je tam teď, může být obyčejný laserový otisk co se aplikuje během výroby finální tabulky nebo už jako součást dodané fólie (asi nejspíš). Jenže tohle se nedá koupit za týden, to se musí specifikovat objednat atd.
Možná ministerstvo změnilo požadavky na ochranu českých tabulek aby otevřelo dveře všem, kdo je budou chtít vyrábět. To by byla dobrá zpráva.
Pravost tabulek je zjistitelná např. i u německé produkce. Nemají sice ochranné prvky ve folii když jsou ještě jen jako polotovary pro lisovny, ale každá finalizovaná (vylisovaná alfanumerika) tabulka už je snadno dohledatelná (kdo kdy ji vylisoval). Totéž by mohlo platit i v Česku...

www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8755
Registrován: 10-2003

Odesláno Sobota, 24. srpna 2013 - 21:07:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kobercový nálet - srpen 2013

Trošku v předstihu přináším poslední report z města Brna (a protože jsou prázdniny - nejen odsud...). Proč poslední? Projekt Kobercový nálet se dostal do svého šestého dějství (zahřívací pilotní únorové kolo o 11ti fotkách nepočítám). Během té doby jsem nachodil spousty kilometrů a vyplnil větší půlku vnitřního Brna. Mapa náletů tedy vypadá takto:


V horkých srpnových dnech jsem se pohyboval v samém centru Brna, prohlížel si secesní domy:


i minoritní svatostánky:


chodil jsem z kopce do kopce:


a potkával staré známé kolegy:


nejcenější skvosty v této části Brna však skrývala zákoutí - dvory uvnitř domovních bloků, kam jinak člověk nepáchne (jak to tam asi vypadalo na počátku tisíciletí?):


Ale vůbec nejkrásnější místo mi přišlo na Peliccově ulici - tak blízko centra a takový klid ve výšinách nad Brnem:


Největšími nepřáteli byly prázdninové rekonstrukce:


Ovšem to pravé mě čekalo až tento čtvrtek - dostal jsem pokutu za parkování se vším všudy ( i s odtahem) - naštěstí to nebylo v souvislosti s náletem, ale během výkonu služby pro rodinu :-)

Tím se tak nějak tento měsíc uzavřel [happy]

ODKAZ zde:
KOBERCOVÝ NÁLET

ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY 10 LET na K-reportu
truff
Neregistrovaný host
Odeslán z: 91.197.118.74
Odesláno Sobota, 24. srpna 2013 - 21:38:50    Odkaz na tento příspěvek  

Jako prazak rozmazleny kvalitni architekturou jsem jel poprve do Brna nevedom jak to tam bude vypadat a byl jsem velmi mile prekvapen. Co me nejvice prekvapilo byl skutecne az velkomestsky charakter mesta. Asi mam jako prazak geneticke predispozice predstavovat si vsechna ostatni mesta vnimat jako malomestske diry[lol] ale Brno skutecne dela dobry dojem. Nektere ulice bych si klidne spletl s Vidni. Co mi trochu nejde do hlavy je to obrovske halo s vilou Tugendhat ale nejsem odbornik, tak to halo asi neni bez duvodu.
extrem
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.13.106.142
Odesláno Sobota, 24. srpna 2013 - 22:36:55    Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím aktuálně mám na výměnu tyto RZ za RZ s EU pruhem krajů K, L, P, T, U, Z v pěkném stavu a s pěknou číselnou kombinací.

url:https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1234613_101518314 19159920_1181134177_n.jpg

Nabídky na miloslav.rozsypal@seznam.cz.

Díky

Další na výměnu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.361087584919.153771.353 032384919&type=3&uploaded=1
Minor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1956
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 09:16:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Až tu bude zase někdo slovně napadán za to, že tu zveřejňuje bezvýznamná fota s bezvýznamným komentářem,
případně úplně mimochodné fotografie, nebo také že "nevhodně řadí fotky čímž zabere spousty místa a příspěvky rychle mizí v archivu" tak se může oprávněně a úspěšně bránit poukazem např. na KOBERCOVÝ nálet - srpen 2013.

www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1577
Registrován: 9-2005

Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 11:29:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Uvažoval bygh i o variantě, že Hicon z nějakého důvodu neměl správnou folii (Hicon neobjednal, 3M nedodalo, chyba v logistice apod.)tak prostě sehnal nějakou reflexní folii a vyráběl aby byly značky. Ve prospěch tohoto trochu nahrává velmi krátký rozdíl mezi datem výroby a datem výdeje.

Je třeba zjistit, zda aktuální podoba nejméně pražských značek je nějakým způsobem verifikovaná nebo jde o partizánskou akci Hiconu. Když nic jiného, tak už vidím hypoteticky možný problém kdesi na hraničním přechodu, kde budou mít v ruce český text o značkách a tetnto typ tam prostě nebude.

Kdysi, když jsem se na švýcarsko-německé hranici dohadoval (s Němci) o čemsi, tak tento asi 15 stránkový text měli k dispozici v němčině a tam byly vyobrazení všech možných typů značek ale i dokladů.

Moje Cabrio za tohle léto nemůže. Chyba je někde jinde.
Minor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1957
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 13:18:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Pajda
Výrobní linka PZ spojuje folii a podklad. Aby tento proces probíhal bezchybně je elektronicky kontrolován = např. na folii jsou místa, která průchozí brána musí zaznamenat, jinak kus dál nepustí resp. rovnou zastaví linku. Celý výrobní proces je nastaven tak, aby se zabránilo zmetkovitosti a to ve všech směrech.
Jinak řečeno - do výroby se nemůže dostat nic, co tam nepatří. Před každým spuštěním linky se kontroluje slitina i folie.
MD o situaci ví, něklik ORP se už ujišťovalo, zda je vše jak má (nedá se to přehlédnout). Představa naštvaných zákazníků, které budou honit k výměně protože vyfasovali zmetek jim kazila náladu. Myslím, že příští týden se k tomu MD nebo 3M oficiálně vyjádří.

www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8757
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 13:30:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad vlnovky: nehledej v tom Pajdo nějakou vědu.V tichosti se vlnovky kdysi objevily a v tichosti zase mizí. Nějaká dokumentace či pokyn k tomu zcela jistě jsou, ale netřeba jimi občana otravovat.

A záměr: třeba úspory ve výrobě. Netřeba z RZ dělat pomalu více než peníze, když si je stát nechává válet po příkopech. [wink]

ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY 10 LET na K-reportu
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1578
Registrován: 9-2005

Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 13:38:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3260: Hologram v podobě vlnovky viditelný pod definovaným úhlem byl v počátku jedním ze zadávacích kritérií při výběru dodavatele folie. Proto to nevidáím jako jednou vlnovka je jindy není, ale je to z mého pohledu závažný problém, který se samozřejmě zamete pod koberec.

Moje Cabrio za tohle léto nemůže. Chyba je někde jinde.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8759
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 14:02:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro většinu lidi to závažné nebude. Nic není dogma. Tehdy to kritérium bylo, dnes asi není. Určitě to mají v uvozovkách ošetřené. Zmizení vlnovek neproběhlo ze dne na den. V kuloárech se o tom mluvilo již před pár měsíci. [happy]

Ale chápu tvé rozhořčení.

ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY 10 LET na K-reportu
obcasny prispevatel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.20.5
Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 15:16:34    Odkaz na tento příspěvek  

Pokud jste nekdo pobliz brnenskeho vlak.nadrazi, potom mam tip na upadlou RZ, kterou jsem pred par minutami videl z okna autobusu. Je uprostred jizdnich pruhu, kdyz se jede z nadrazi pod most smer Krenova a pak vpravo smer Vankovka, tak kousek pred Vankovkou. Na urovni tram zastavky, ktera se ted rekonstruuje. Pokud tam jeste bude, dejte sem pls fotku, byla otocena a tak neni jasne o jakou se jedna.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8762
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 15:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A tady ještě středočeský motoformát ve zprzněném polsko-slovinsko-exportním uspořádání:


Výrobně by to sice byl zásah navíc, ale přesto by to za to stálo...


(Příspěvek byl editován uživatelem 3260.)

ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY 10 LET na K-reportu
Minor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1958
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 16:00:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Střídání VST a Ensure, případně použití obojího najednou není téma...
každý tento ochranný prvek je plnohodnotný ve smyslu dodatku ke Smlouvě o dílo mezi výrobcem a ministerstvem.
Za ochranný prvek evidence se považuje i to, že europruh je součástí fólie a existují další možnosti viz:
http://www.czechplates.cz/images/prezentace_senat_15.11.2011.pdf strany 19 - 25.

Všechno může být ovšem (legálně) úplně jinak. Teoreticky si mohl výrobce objednat hotové polotovary v zahraničí,
kde docílil mnohem nižší nákupní cenu, než je jeho vlastní výrobní... Globalizace to umožňuje. Nic není ovšem zadarmo.
Použitá reflexní folie nebude mít výdrž 7 let, originální VST a Ensure bude chybět, o kvalitě hlinikové slitiny nemluvě.
Klasický ašus řekl bych, ale co dělat když stát tvrdě tlačí cenu dolů...ač by konkrétně tuhle záležitost mohl okamžitě
přenechat k vyřízení zákazníkovi ve vztahu k dodavateli (výrobci) a věnovat se užitečnější práci (registry, mýto atp.).

www.czechplates.cz
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4391
Registrován: 12-2005

Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 19:58:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rul - Foceno v obci Lesce u slovinského Bledu.

není se co divit 15. - 18. srpence tam probíhal sraz vzduchem chlazených VW kam se každoročně vypravuje dost českých broukařů


Jináč sem zahlíd moc hezkou zančku 1H2 8888 na černym jeepu (snad cherokee) vzadu dvouřádek předek nevim. Předjížděl mě minulej tejden za plzní na varský.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2999
Registrován: 10-2008

Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 21:46:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3260: Tvoj navrh moto znaciek je oku lahodiaci. [jidlo]

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Voy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 985
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 21:59:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen tak... pro ty, kteří archivují "prvních 100", 1B0 0093 a pak skoro samé 5, 5B5 5055 na BMW řady 5.

JohnyTDI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 1-2013

Odesláno Neděle, 25. srpna 2013 - 22:28:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní magické čtyřčíslí dnes ve Vizovicích



3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8768
Registrován: 10-2003

Odesláno Pondělí, 26. srpna 2013 - 05:29:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tvoj navrh moto znaciek je oku lahodiaci

Ano, ano. Dokonce i kouzlo nechtěného způsobilo, že je text značky i opticky (nikoliv metricky) vystředěn (levý/pravý okraj značky).

Originál Made in MD je poněkud naprán k levému okraji - písmeno D se pere s europroužkem. [cunik]

ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY 10 LET na K-reportu
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 10-2010

Odesláno Pondělí, 26. srpna 2013 - 10:37:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco pro kolegu 2Z5 0409


1H0 3333+2H9 5115


4A1 7757+3H2 2221

www.lovec-vraku.cz
www.spz-rz.cz
Bratři_grimmové
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 512
Registrován: 3-2010

Odesláno Pondělí, 26. srpna 2013 - 12:50:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco z Českého Těšína


Moje první viděna 8T9 v Polském Těšíně
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 598
Registrován: 9-2012

Odesláno Pondělí, 26. srpna 2013 - 17:25:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lovecvraků Co ten Žigo tam? [wink]

V Každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvtewink Děkuji jakub
(IQ+LOVE= ŠKODA AUTO)
Voy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 986
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 27. srpna 2013 - 23:02:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Hiconu testují nový typ tabulek. Jedná se o zatím utajený typ 101 Stealth. Vpředu již maskování funguje, vzadu to zatím trochu drhne...

šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3003
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 28. srpna 2013 - 09:16:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Voy: Zadnu tabulku treba prejst zlahka dratenkou a efekt je zaruceny.

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8779
Registrován: 10-2003

Odesláno Čtvrtek, 29. srpna 2013 - 10:52:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes se mi podařilo konečně dofotit:


Tento Mercedes bývá skoro většinou ukryt v garáži. Dnes k odlovení stačilo vyjít v papučích na ulici. Přistál u našeho domu.

ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY 10 LET na K-reportu
Bmc5365
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1202
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 29. srpna 2013 - 13:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Louňák (4500):

Mě jako sběratele by jistě zajímala značka 3AP 4081 [wink]

V mé jihomoravské sbírce mi chybějí série značek: 7B8 8B3 8B5 8B7 8B8 9B0 9B1 9B2 9B3 9B4
V mé jihomoravské sbírce mi chybějí série značek: BZ BME BMP BMV BZC BZK
(¯`·.¸¸. > MCCCLXXI <.¸¸.·`¯ )
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4401
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 30. srpna 2013 - 10:51:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak vono stačí v zimě když je tabulka zasratá od soli a mokráho prachu z cest jí hrubějš očistit hadrem a písmenka blednou...

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
2z5_0409
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3952
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 30. srpna 2013 - 13:55:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3260: Dnes se mi podařilo konečně dofotit:
Já mám hned vedlejší[happy] Takže mám si k fotce dopsat orp Kuřim jo?


Jinak tvůj návrh 1SD 026 versus nynější složení 1S D026 je, jak píše Šmolko, oku lahodící[jidlo] Nějak jsem si tohle rozvržení 3+3 nedokázal nikdy představit, popravdě sem se tohodle složení na CZ rz bál.. Ikdyž teď vidím že nebylo potřeba
Sice by to bylo nesystémové řešení, ale budiž stále je to koukatelnější než co výdávají středočeši nyní..
Škoda že na MD mají jiný názor.. Přesně i s atypy 103 - 106..[lame]

Zlínský kraj - orp Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem..
Okres Kroměříž - databáze všech typů spz..
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5733
Registrován: 3-2004

Odesláno Pátek, 30. srpna 2013 - 23:25:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2Z5 0410, vínová Felda, to je asi nošení dříví do kroměřížského lesa, co?

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
JohnyTDI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 1-2013

Odesláno Sobota, 31. srpna 2013 - 08:45:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Možná si tady někdo vzpomíná jak jsem tu dával ten starší pražský prohoz,tak konečně mu to někdo řekl a přehodil to správně! [happy]



A tady tomuto vysí SPZ na vlásku

Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10964
Registrován: 8-2002

Odesláno Sobota, 31. srpna 2013 - 14:26:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vydět, vyset, vynit, vyrus, vyšeň jsou vyjmenovaný slova?
bacha na ten češtin [wink]

tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
zachráněná a znovuobnovená S-analýza
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 661
Registrován: 10-2010

Odesláno Sobota, 31. srpna 2013 - 16:55:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Transit01 : Co žigo?Stál tam,ale to asi vidíš sám[proud].Nefotil jsem ho,ve městě zrovna byly slavnosti a bylo tam moc lidí.Jinak v Jičíně jsem viděl nejvyšší koncentraci Žigulů,Trabantů,užovek...za tři roky.Bylo jich tam fakt hrozně moc někde klidně stály i tři Žiguly za sebou.Až tam někdy budeš mít cestu tak nebudeš vědět co dřív fotit [wink].

www.lovec-vraku.cz
www.spz-rz.cz
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 613
Registrován: 9-2012

Odesláno Sobota, 31. srpna 2013 - 19:15:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lovecvraků No, moc lidí na té ulici nevidím [proud] zato jsem si ale všiml že na druhé fotce je v pozadí starý Transit [wink]. Co se týčě těch aut tak Jičín mám docela mimo ruku, samozřejmě bych se tam taky chtěl někdy podívat a něco nafotit ale v dohledné době to určitě nebude,V dohledné době mám vlastně všechny okolní města mimo ruku, myslel jsem že bych se jel tenhle týden podívat do Prahy ale to taky nevyšlo [uhoh] Hold v 14 letech si nemůžu dělat výlety jako vy, kdybych mohl tak už prošmejdím snad všechny hradecký sídliště s fotákem [lol](Konec OT)

V Každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvtewink Děkuji jakub
(IQ+LOVE= ŠKODA AUTO)
Voy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 989
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 31. srpna 2013 - 22:10:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Brně v Technologickém parku se stále něco staví a upravuje, proto mě ani moc nepřekvapila pěkně upravená unimo buňka, ve které sídlí pobočka ČS, včetně bankomatu.


Text ve smyslu, že vítají v mobilní pobočce trochu napověděl. Nakonec jsem zjistil, tento domeček má RZ, přitom kola a nic podobného nevidět. Když jsem skoro vlezl pod přívěs, zjistil jsem, že podvozek je dosti upraven, snad dokonce s hydraulickým ovládáním. Tím pádem nejsou kola ani nápravy vidět, zřejmě podobný systém jak u letadel.


Exportka:SF8 70E na SCANIA tahači, který se veze na polském návěsu, foto z Blanska.