K-report
 

Archiv diskuse Schotousch nový živočišný druh do 12. 01. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » Schotousch nový živočišný druh » Archiv diskuse Schotousch nový živočišný druh do 12. 01. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 10:28:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topiči, díky za link, já to včera nemohl najít. Každopádně je to tak jak jsem si myslel... to musel být fofr...

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Vltavák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 5-2011
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 10:30:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nápodobně Made noodle Pokud máš jinej názor než já na lezení kamkoliv, tak to beru. Ale že mi začněš určovat že jsem úplně mimo? Hele, když můžeš určovat jestli jsem mimo nebo ne, tak já budu určovat na co ty máš a nemáš.
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4541
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 11:26:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja znam jednoho, co si sel zahulit v HB nad tunel a preskocil na nej z troleje blesk. Prisel o ruku az skoro po rameno. Ani to neni sotous.

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 12:04:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vltaváku, tady jich je víc mimo... :-)

Agente, nad tunel občas chodím taky.

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3865
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 12:30:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vltavák -hele heláku, já jsem ti nic neurčoval, pouze konstatoval reálný stav. To za prvé. Rád bych Tě upozornil, že ne všem tady je 15 let. To za druhé. Fakt, že neumíš česky a jsi zřejmě stižen dyslexií je smutný. Leč nic se s tím ,asi, nedá dělat. Jestliže jsi schopen lépe vnímat mluvené slovo nejsem proti. Dej vědět na mail ale česky.
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4544
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 12:36:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nad tunel občas chodím taky.

Nad tunel v HB, kde je vic nez 8x vyssi napeti ??? 3000 V nepreskoci tak snadno jako 25 kV...

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 826
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 12:49:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na jakýchkoli elektrifikovaných tratích hlavně nezkoušejte čůrat z portálu tunelu na trolej.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 13:13:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cogwheele, díky za upozornění! Vůbec by mi to nenapadlo!!!

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1432
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 13:15:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus: No jde vidět, že neumíte nejspíš číst. V celém našem dohadování nešlo vůbec ! o fotky a fotografování, měl jsem pouze připomínku k lezení, to byl počátek toho, co jste rozjel vy. Mě je úplně jedno, jestli jste tam vylezl 4x či miliónkrát, šlo o ten princip. Vy jste se ale chytil části mého příspěvku a začal jste jej vztahovat na sebe, byť jste na sloupu byl jen 4x. A aby jste tedy tomu dal důraz, začal jste s hodnocením mých fot umístěných na K-r. O což původně vůbec nešlo, ale prostě vy jste musel vysvětlit důvody lezení, abyste se obhájil nejspíše před svým svědomím.
Že vás nudím, tak se na mě bodněte, ale nedá vám to pokoj asi jako mě. Jen tak mezi námi, urážím vás snad za předešlé příspěvky z léta, či jiné? Tyto móresy totiž zde používáte vy.
Jinak bez dovolení použiji váš výrok: "Tolik mě neznáte abyste dával takový závěry, to je poněkud drzé..". Nápodobně, akurát s připomínkou, náběh na to jste si spískal vy sám.
Vltavák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 5-2011
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 13:34:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn - Však já taky jen konstatoval reálný stav. Potom je tedy vše v pořádku.
Tvé pindy o mé češtině nechám stranou, do toho se zatahovat nenechám. Od tebe, kterej pochybuju že umí česky aspoň tak jako já mě to urazit nemůže. Když už ti teda neni 15, moh bys mít dost rozumu. Jen tu máme klasickou situaci: Když dojdou argumenty, začneme druhýho urážet a kritizovat ho za češtinu (kterou mám navíc správně, takže )
Na mail? Proč? Co bych ti měl psát? Jestli potřebuješ, napiš mi na můj, rád ti odpovím.
Ferniii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 6-2011
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 14:04:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lidé s čistým svědomím na jednoduchou otázku odpoví jednoduše. Lidé, co svědomí čisté ani trochu nemají, mají tendenci i na jednoduché otázky napsat stovky slov, aby se jako obhájili. Lze to vidět každý den skrze celou společností
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3866
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 15:07:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vltavák - OK napíšu.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 15:30:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slime, nikoliv. Je vlastně celkem zajímavé, že po Honzinovi se vozíš, ale třeba Vltavákovo Když polezu na střechu auta a zničim jí necháš uplně bez povšimnutí, o bezpočtu chyb v interpunkci u velké části zdejších přispívajících ani nemluvě. A vsadim se s tebou o co chceš, že ta Vltavákova chyba "zničim jí" má uplně stejnej původ, jako Honzinova "pravidla se vypozorovaly" nebo moje "stejnej původ, vsadim a mou", jenomže to bys musel zapojit tu část mozku, která je odpovědná za logické myšlení, a vypojit tu část mozku, která je odpovědná za účelový rejpání do hovna :-D leč na tvou omluvu dodávám, že chápu, že je to nad tvoje schopnosti.

A co teprv takovej překlep jako místo "takže" napsat "bo", kterýžto výraz ovšem navíc ani nemá ten zamýšlený význam :-D Jenomže to nenapsal nikdo z vhodného tábora, tak to jakože přehlídneš, co? :-D

Ferniii, to jsem zvědav na Bobmasterovo odpověď na mou jednoduchou otázku :-D

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3482
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 17:27:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary: rejpu do Honzinuse čistě z toho důvodu, že se tady furt onanuje svou profesí. Podle mých asi zastydlých představ by učitel měl mít v gramatice natolik jasno, že by neměl dělat chyby ani při nezávazném plkání na K-repu a bez přemýšlení. A když rejpnu, vymlouvá se idiotsky na dlouhé podržení klávesy (kdo z nás tohle v praxi při psaní dělá?) a přitom plodí další chyby. Takže to už si nabíhá sám.
Ostatní neřeším, neb jejich profese neznám a tím pádem netuším, kdo je blb, kdo je nevzdělanej, kdo je dysgrafik, jaké má důvody psát s chybami a jak moc je to u něj ostuda.

(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
Pershink
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 851
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 18:46:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VypravciXY:

Jo mas recht. Dokonce v Op16 je jasne napsano, ze do kolejiste smeji vstupovat jen proskoleny zamestnanci a to jen na dobu nezbytne nutnou pro vykon sve profese. To, ze to zatim u nas nikdo moc neresi je dano tim, ze zatim zadnej sotous se nevratil ze sotu v rakvi. Nechci byt sklodoliby ani nikoho strasit, ale porekadlo se dzbanem urcite vsichni znaji...
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 19:40:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sime, seš fakt totální pako...
Vlada749, taky elita, to se musí nechat. Přečťete si to ještě jednou, to bude lepší..

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1433
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 20:31:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus: No vy jste taky eso! Jen co je pravda.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13823
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 20:32:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus:
Nezlob se na mě, ale Slim to dle mne vystihl vcelku trefně..
Nemáš tu dělat takového haura zkrze focení a nemáš se vysmívat jiným, že fotí jinak (dle tebe samozřejmě hůře, protože kompozice je důležitá) než ty..pak bys nemusel podobné řádky vůbec číst..

!!!! I * L O V E * T R A N C E !!!!
Above & Beyond feat. Zoe Johnston - Alchemy (Myon & Shane 54 Redemption Intro Mix)
Této hudbě rozumím jenom já a John:-)
Ferniii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 6-2011
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 20:49:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vždyť pakem nazval jakéhosi Sima, nikoliv Slima, ne?
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3485
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 20:51:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus: co se týká pakovitosti, pak se obávám, že s učitelem s Vaší gramatickou úrovní bych mohl časem sdílet cimru...a radši nemluvím o tom, čemu straničtí kádrováci říkávali morálně volní vlastnosti...například chlubení se zde schůzkami se studentkami...
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 20:58:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slime, co je špatného na schůzce se studentkou?

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Ferniii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 6-2011
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 21:05:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sahat jí pod sukni
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 21:21:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ferniii: měl si být taky učitel, tak nezáviď!

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Klackolez
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.71.78
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 21:55:38    Odkaz na tento příspěvek  

Ferniii:
Proč by Honzinus sahal slečně pod sukni? Vždyť on je na ty klacky.... a hladí je hýžděmi.
Jirkas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 8-2003
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 22:05:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sice jsem se vůbec nechtěl zapojovat, ale stejně mi to nedalo. I když představy jsou všelijaké, schůzku se studentkou vidím jako potenciálně velký prů..r a nikdy jsem to zatím neudělal. A to několik nejspíš vážně míněných návrhů bylo, ale nevěřím, že se tím holka hned někomu nepochlubí. Mimo školu jsem se se všema sešel (a to většinou za účelem doučování) až po maturitě. S tím už nemám problém a není to nic proti ničemu, ale studentky z vlastní školy před maturitou nebrat .
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 22:15:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkas:

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3490
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 06:13:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus: Být ředitelem Vaší školy a tohle si tady přečíst, vyrazím Vás na minutu. Být ta studentka moje dcera, po svých byste neodešel. Pokud se s ní slejzáte až poté, co Vaši školu absolvovala, je to OK, ale pak je hodně ubohé prsit se tady schůzkou se studentkou. Respektive už to, že se tím chlubíte, o Vás vypovídá daleko víc než Vaše fotky se sebelepší kompozicí.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 09:04:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slime:
1) za co bys mě vyrazil? Já se můžu scházet s kým chci. Když je studentce třeba 25, je to nějakej problém? Je vidět, že o školství víš kulový.
2) Seš hlupák, nechápeš, že z větší části je to nadsázka.

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
perník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 8-2012
Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 09:36:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzine, už začínáš bejt všeobecně docela otravnej.
KPtrain
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 10:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

for perník : svůj příspěvek č.18 opravte následovně: slova začínáš bejt přelepte slovem jseš , slovo docela přelepte bez náhrady .

(Příspěvek byl editován uživatelem KPtrain.)
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 10:20:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, když váš tu otravuju, tak proč jsem chodíte? Jenom abyste mi to řekli? Tady probíhala docela věcná diskuze do té doby než přišlo pár jedinců, kteří z toho udělali osobní výpadky. Navíc mám pocit, že jsou to furt stejný známý firmy..

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4546
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 10:41:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajimaci ale na tom vsem je, ze tvoje prispevky nenachazim jinde nez prave v tomhle vlakne.

PS: Ja jsem na navestidlo vylezl dvakrat: Prvne to bylo na klacek vzor USSR, kdyz este delal sluzbu na vjezdu do Velesravina od Dejvic, ale fotka nicmoc. To bylo v dobe, kdy se nove zavadely rakve na 120, asi teda rok 1995, mozna 1996. O neco pozdeji jsem si to zkusil v Blbenci, ale to navestidlo se tak klatilo, ze jsem z nej radeji hodne rychle slezl a chut lizt po navestidlech me od ty doby presla. Taky me dost znervoznovala relativni blizkost troleje. Od r. 2005 jsem prestal pravidelne sotousit a prestal jsem bejt sotous, jestli jsem jim nekdy vubec byl. Nejak totiz nesplnuju ani ty zakladni definice sotouse.

PS2: Jednu dobu jsem na jeden cas delal pro jistou firmu, zbyvajici se montazemi a rekonstrukcemi draznich ZZ. Sice ne moc dlouho, ale muzu vas ubezpecit, ze provadeci narizeni k praci na navestidlech predpoklada pouziti jistych OOBP.

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
perník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 8-2012
Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 11:03:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus: Ne, chodíme sem proto, abychom si přečetli sem tam zábavnou a sem tam poučnou a zajímavou diskuzi. Jenže když polovinu té diskuze veden jeden a ten samý jedinec a bohužel jeho příspěvky nejsou vždy svým obsahem a/nebo formou akceptovatelné, tak to začíná poněkud otravovat. Toť vše.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 13:44:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kubicku, Tebe si zrovna pamatuju. Na jednom slovenském webu seš chytrej jak rádio. A na jednom našem webu nedokážeš ani povolit hodnocení. Mám pocit, že to docela vysihuje Tvoje sebevědomí. Kecy o otravnosti si prosím nech od cesty, ono je tu takových jedinců víc jestli sis neráčil všimnout.

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Shalomek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 612
Registrován: 10-2008
Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 14:09:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzine:
Kubíček to napsal velmi slušně a korektně. Co z jeho slov jsi nepochopil? Co a kde případně dělá Kubíček, po tom je tě s odpuštěním prd, to ať si řeší ony weby. Ty si laskavě důkladně přečti jeho slova a vyvoď z toho osobní závěr. P.S. Věř, že množina lidí, pro něž jsou Kubíčkova slova vyjádřením i jejich názoru, je výrazně větší, než množina těch, kteří jsou ochotni akceptovat tvoje slova.
perník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 8-2012
Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 14:13:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus: o moje sebevědomí se nestarej, na rozdíl o tebe netrpím jeho hypertrofií. Mimochodem, nechtěl jsem to sem tahat, ale právě tvoje maličkost je důvodem, proč jsem přestal dávat fotky na jiný nejmenovaný web. Samozřejmě hlavně z důvodu nízkého sebevědomí, protože mám strašný strach, že by mi je sám velký Honzinus-mistr kompozice sepsul.
Což už by asi stačilo, omlouvám se ostatním, že jsem se nechal vtáhnout do bezobsažné diskuze s tímhle trollem.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3493
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 14:24:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus:
ad 1)Učitel kamarádící se se studentkou mimo školu je průser bez ohledu na věk studentky. Minimálně podobný jako když se politik schází privátně s podnikatelem, který má zájem získat státní zakázku. Ale je mi jasný, že duševní gigant Tvýho kalibru to nepobere.
ad 2) vyzývám všechny, co nepochopili, že Honzinus píše v nadsázce, k založení klubu...

Tady probíhala docela věcná diskuze do té doby než přišlo pár jedinců, kteří z toho udělali osobní výpadky. Navíc mám pocit, že jsou to furt stejný známý firmy..
Školy fasovaly zrcadla? I když osobně bych gramaticky náckovsky viděl spíš osobní výpady a jen jeden osobní výpadek Ťukej do těch kláves trošku vostřejc..


(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
Bobmaster
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.226.93
Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 15:14:45    Odkaz na tento příspěvek  

Takže Topiči, ať vyrovnáme skóre.

Prostudoval jsem tvoje příspěvky č. 567 až 574 ve vlákně Schotousch živočisný druh uložené v archivu z roku 2011. Vyšlo mi z nich tohle:

Byl krásný den a ty jsi byl na výletě se svým dětmi (zřejmě bez partnerky). Asi jste už měli něco za sebou, protože jedno z dětí bylo unavené a spalo. Pohybovali jste se v Posázaví, a ty jsi se z nějakého důvodu rozhodnul vyšotit vlak na uvedeném místě. Bohužel zde byla jistá komplikace (výše zmíněné děti) proto jsi zvážil všechny pro a proti a jako nejlepší řešení jsi zvolil ZAJET AUTEM DO CIZÍHO POLE a pořídit snímek. Při tom jsi byl spatřen a vyfocen jinými šotografy, kteří o tom napsali na K-Report. Hned po návratu z dovolené (bez internetu) jsi začal urážet ty, kteří byli na poli s tebou ve stylu: Vy jste tam byli taky, jel jsem ve vyjetých kolejích, měl jsem v autě malé děti, atd. Následně jsi uznal právní pochybení, ale stále jsi trval na tom, že ostatní chybovali taky a chceš vidět jejich obličeje (oni tvůj neukázali).

Takže mě z toho vychází: v dané chvíli jsi udělal to, co jsi považoval za SPRÁVNÉ, tím myslím samozřejmě správné pro osobu velkého Topiče. Děti a auto jsi měl pod dozorem, pořídil jsi svoji vytouženou fotku a nějaké pole s řepkou - jel jsi přece ve vyjetých kolejích, tak co. Ponechávám stranou právní stránku věci (kde jsi svoji chybu připustil, při tom rovnou urazil pár oponentů, tam se není o čem bavit).

Takže: buď jsi udělal (podle tebe) SPRÁVNOU VĚC, jak jsem popsal v předchozím odstavci, nebo jsi udělal ŠPATNOU VĚC, a to je podle mě ještě horší, protože vjet někomu autem do pole kvůli fotce (už jenom že jsi ani přes přítomnost malých dětí nedokázal odolat šotu, mě překvapuje) a věděl jsi že je to špatné, tě staví na úroveň dosluhujícího prezidenta ČR, známého výrazy PERO a AMNESTIE. Vyber si sám, kam se zařadíš.

To je neúprosná logika věci, můžeš mi nadávat a urážet mě jak chceš, vytrhávat věci z kontextu, pořvávat po straně, ale vždy se můžeš rozhodnout jenom SPRÁVNĚ nebo ŠPATNĚ. Pojmy jako nejmenší zlo si nechej k volebním urnám.

Podle toho co o tobě vím (úroveň vyjadřování jako V. Klaus a SMT Regiojet dohromady, neprůstřelné ego, SUV, údajné podnikání - takže kšefování a úlevy z daní, snad i nějaké to novinaření - že by volontér, čili holka pro všechno, vyholená palice) tě tipuju na jednoho z nejodpornějších lidí co takhle země nosí. Je to jenom můj subjektivní dojem, ale na naše setkání se opravdu těším. Neboj, nejsem žádný Macek, stavím se čelem a jednám z očí do očí. Možná uvidíš i nějaké hvězdičky, Kojaku
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 20:41:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Perníku, nebyl to čirou náhodou web railgallery.cz?
Popravdě, nepamatuju si, že bychom spolu měli nějaký konflikt. V současné době na RG nemám konflikty s nikým, pouze jakožto jeden ze správců galerie schvaluju fotky, které jsou do galerie vloženy. Na tuto činnost nejsem sám, mám pouze jeden hlas. Takže jenom na mě rozhodnutí o přijetí či nepřijetí nezáleží, jsou tam i kolegové, každý hlasuje dle svého nejlepšího uvážení.

Abych přešel ke konkrétní ukázce, zde je link na Tvé fotky a komentáře:

http://www.railgallery.cz/member.php?uid=120&protype=2

Jak je z výpisu vidět, poslední fotku si vložil 10. 7. 2012. U ní Ti byla vytknuta kolize mašiny s domem, navíc neučinil jsem tak jenom já, ale hlavně kolega Vtou a to i v cenzuře (nyní již smazáno). Nutno podotknout, že editačně se mi fotka přiliš nepozdává, ovšem nechali jsme to být. Pokud by bylo jenom na mě, já bych to nepustil.

V odkazu jsou vidět Tebou naposledy přidané fotky, každý může sám posoudit kompozici (středovost, umístění hlavního motivu, horizont apod.)

Ano, od 10. 7. si žádnou další fotku nevložil. Poslední komentář si vložil k fotce klokana a to 16. 10. 2012.


Prosím tedy o vysvětlení toho, že 'díky mně si přestal publikovat'. Nějak to nemohu dohledat. Tvoje fotky v pohodě procházely, já k nim žádný výrazně nepříjemný komentář nikdy neměl.
Rovněž bych prosil upřesnění fráze "mistr kompozice". Je to jen další hloupá fráze, která vylezla z tvé nevymáchané huby.
Je evidentní, že se do toho začínáš zamotávat a osočuješ mě zde z naprostých kravin, které se možná staly tak akorát ve tvé slabé mysli.

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
363084
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 1-2010
Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 20:47:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak proč jsem chodíte
že by se i tady zasekla klávesnice?
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13825
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 21:18:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teda chlapi, vy co tak dobře fotíte..vy musíte mít bab

perník vs. honzinus - tak to už je na pováženou..

!!!! I * L O V E * T R A N C E !!!!
Above & Beyond feat. Zoe Johnston - Alchemy (Myon & Shane 54 Redemption Intro Mix)
Této hudbě rozumím jenom já a John:-)
perník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 8-2012
Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 21:37:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: stačí jedna, potomek zatím taky
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 12043
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 09:04:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobmaster: Tak to přibrzdi! Náznaky vyhrožování a podobně zde ani nezkoušej! Byť nepřímo vyjádřené...

lokomotivy.net
FZF
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3867
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 09:43:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari -neber to tak vážně. Víš, co to je básnická licence? Nebo nadsázka ?

I když, na druhé straně, je obecně známo, že facka je nejlíp pochopitelný argument. Už generál Belgiozo v Císařově pekaři říkal: ,, Ja ho probodnu, je to čestný a šlechtický."
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4560
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 10:05:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No ja uz jsem si obrazek o spouste zdejsich uzivatelu udelal uz davno. S nekym se znam osobne, ale tady to neni zas az tak podstatny. Nekteri jsou obcas... no zrali na par facek, ale to ja asi nekdy taky. No nic. Kazdej svyho nestesti strojvudcem, ze.

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2312
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 11:00:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Perniku, tys chodil s Janou S.,ze? Je-li to stale ona, ta tva jedina, pak ji ode mne vyrid pozdravy. Byli jsme spoluzaci z rocniku.

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
perník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 8-2012
Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 11:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doktor: ano, vím o tom, vyřídím

(Příspěvek byl editován uživatelem perník.)
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5828
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 13:09:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teda chlapi, vy co tak dobře fotíte..vy musíte mít bab


www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3497
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 14:19:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus:
Rovněž bych prosil upřesnění fráze "mistr kompozice".
Najlepší fór dnešného dňa..;-))) Totální absence sebereflexe by se to taky dalo nazvat. Nic nového, ale vyblejt to na sebe takhle prvoplánově...?
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4566
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 15:47:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

https://www.k-report.net/discus/obrazky/15/86/731586.jpg

Za tohle - bejt fira - tak tam frknu rychlobrzdu a pujdu ti rozmlatit hubu. Mas stesti, ze my dva se v tyhle situaci nikdy nepotkame. Uz po masinach nelozim. Ne ze bych ti to pral, ale kazdymu chodej ucty za to, co provedl. Driv nebo pozdejc dojde i na tebe.

Upozorneni pro vsechny strojvedouci vypravci a dalsi pracovniky: Davejte si bacha na stribrnou Toytu Landcruiser !!! Zaroven - pokud sem chodi nejakej policajt (nejlip od dopravky) - zameril bych se na tohoto velmi nezodpovedneho ridice. SPZ bohuzel dodat nemuzu, ale on se nekdo mozna najde,kdo to udela za me.

(Příspěvek byl editován uživatelem agent.)

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2313
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 16:09:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Agente, jde o fotomontaz vlozenou sem "anonymem" se snahou vyvolat reakci, ktera se ovsem nekonala a zverejneni se obeslo v podstate bez vyraznejsi odezvy.

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4567
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 16:33:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ja se na to necham nachytat... Takze vsechno zpet, jakobych nic nepsal.

Topicovi se omlouvam... Nicmene, ze je takove chovani kohokoliv nepripustne a neomluvitelne, za tim si stojim i nadale, byt v tomhle pripade se jedna o vybornou fotomontaz (vetsinou se nenecham nachytat.)

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 613
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 16:46:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Agente, Agente, tak lacino...? A zbytek toho upozornění? Tvoje karma asi nebude moc dobrá :-/ ale jelikož šlo o topiče, tak jsi tomu snad i chtěl věřit, hrozně moc, že? :-D

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4570
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 17:12:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja s topicem osobne nic nemam. Tak do toho moji karmu netahej. Ze jsem se nachytal na dobre udelanou fotomontaz... No moje blbost. A ted... ktery upozorneni myslis ??? Skoro mam chut rict adminum, aby to zlikvidovali, necejtim se diky svymu omylu zrovna nejlip. Jelikoz ale uz je tady vicero prispevku, tak holt to nemuzu smazat ani ja sam.

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Jan L.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.11.96
Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 20:35:07    Odkaz na tento příspěvek  

Je to fotomontáž, ale ne daleko od pravdy. Vyzvánění přejezdu není pro mistra Topiče žádný problém. Občas vyvrátí svým ofroutem i výstražník, když spěchá
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 8-2010

Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 20:36:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slime, jsi taky učitel?

Chary: "ale jelikož šlo o topiče, tak jsi tomu snad i chtěl věřit, hrozně moc, že? :-D"







Perníku, stále čekám na odpověď na mou otázku. Vzhledem k tomu, žes od 10.7. žádnou fotku nevložil a tvrdíš, že to bylo kvůli mně, určitě budeš mít nějaký nezvratný důkaz. ;-)

(Příspěvek byl editován uživatelem Honzinus.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Honzinus.)

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Bara_749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 591
Registrován: 12-2011
Odesláno Sobota, 12. ledna 2013 - 05:31:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ty vole tady to zas jede... Jste jak báby na trhu. Dal bych sem ještě jednu fotku, abych se mohl smát další 3 měsíce nad vaším ukázkovým slovním fotbalem, ale od zvečněného bych dostal přes držku, a vzhledem k tomu, jaké jsem postavy, tak se strašně nerad peru...

Takže asi budu muset poprosit jistého šotouše, aby sem dal fotku, odkud jsem na silvestra fotil 252 já. S tou fotkou jsem spokojen, pravda, asi není tak free, cool a in, jako ta z klacku, ale co se dá dělat. Holt já a výšky, to nejde dohromady (ze zdravotních důvodů).

Jinak můj skromnej a nezávislej názor je asi ten, že zrovcna 2x bezpečný to nebylo, stačí aby se zamotala škeble a je vymalováno. Nehledě na to, když "fíra" "zatáhne" za houkačku a dotyčný to nebude čekat a lekne se. za rovnítkem máme MU jako Brno, pač spadne jak pytel brambor rovnou pod mašinu. V tomto případě těžko říct, kdo to odsere, ale IMHO fíra... :-(
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 334
Registrován: 8-2010

Odesláno Sobota, 12. ledna 2013 - 17:31:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bara_749: ukaž fotku, jsem zvědav, co to zase bude! Tak ukaž a neboj, nic se ti nestane. ;-)

Dovolím si ještě narušit svoji statistiku az loňský rok, málem jsem na tuto fotku zapomněl.

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3868
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 12. ledna 2013 - 18:25:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus -tak to je špica.... Asi nebylo k dispozici návěstidlo ani sloupek. Tohle umím taky a to jsem umělecký analfabet.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 8-2010

Odesláno Sobota, 12. ledna 2013 - 18:27:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byl k dispozici příhradový sloup trakčního vedení.

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/