K-report
 

Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 20. 08. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » Tratě a lokálky v okolí Prahy » Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 20. 08. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8931
Registrován: 8-2004

Odesláno Úterý, 06. srpna 2013 - 20:30:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

čelakovičan:
Byl to tento přejezd. (coze)
Auto zdemolovaný předek, vlak s cca +130´ dorazil vlastní silou prázdný do Lysé nad Labem.

9421 přijel cca +28´ a pokračoval do Milovic už jako 25639 s přípojem od 5837, který jel "na hradlo" za 9421.

Při těch teplotách to bylo úžasné zpestření cestování.crazysmrt

"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)

Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.177.69.136
Odesláno Úterý, 06. srpna 2013 - 20:59:33    Odkaz na tento příspěvek  

Dan1977: Plus večerní "PS motorový rychlík" do Volar a noční "novinář" do Strakonic. Plzeňský "novinář, alias flamendr" mi chybí v počtu rychlíků ma Plzeň. Ale ten byl jednosměrný, neměl druhý vlak do páru opačným směrem.

Spelcr: To je věc názoru, také nemáte pacičky, ale ruce a nohy. Každý obor má svoji terminologii a slovo "sklo" nebo "sklon trati" mi nepřipadá nesrozumitelné. Toť vše...
Tratovak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 843
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 06. srpna 2013 - 21:00:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V 2002 som sa viezol zo štutgartu práve cez 173. 2x742 už niekde od Zdíc, v Beroune zhasnuté návestidlá, do krpálu snáď 30 km/h. Vo Vráži sme križovali s osobákom i s oproti idúcim R - v pohode, iba my sme boli dlhší ako stanica. V Řeporyjích bol už výpravca o poznanie "šťastnejší", keďže oproti išiel R, ktorý sa rovnako ako my do stanice nevošiel. Ešteže vtedy existovala na berounskom zhlaví vlečka... V tomto kontexte nechápem, prečo sa tam vlani kolaje skrátili...
čelakovičan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3315
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 06. srpna 2013 - 21:09:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hroch: Podle mapy to vypadá na nějakou spíš polní cestu a rozhledově by to taky mělo bejt v pohodě. Co tam ten řidič vyváděl?coze Co se týče 5837, tak tím jsem jel. Přijeli jsme do HoPo a u nástupiště stál dvoješus, který se rozjel směrem OD Prahy na Lysou.coze Takže asi opravdu souprava od 5832, která ale točila na 9421 snad v HoPo?blush
Mareček000
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.177.88.78
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 00:06:23    Odkaz na tento příspěvek  

Hroch: nemuset SŽDC udržovat ty proklaté lokálky, tak tam už mohl být nadjezd, viďte? :-)
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 00:35:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pikehead: jak je to mozne kdyz povoden 2002 byla na Berounce mnohem horsi nez povoden 1981 kdy odklony byly?
Tratovak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 844
Registrován: 12-2007
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 06:51:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Našiel som to:

Dalo by sa určiť, ktorý to bol presne deň?
Zvídavej
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.158.128.159
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 07:06:37    Odkaz na tento příspěvek  

Kdy to u u těch Řevnic spadlo ? V noci ze soboty na neděli.

SŽDC : Jak dlouho to ještě budete spravovat, dneska už je středa !!! Proč dostala přednost úplná oprava obou kolejí u Karlštejna, kde jezdí méně vlaků, než do Řevnic ?

ČD : Váš přístup také nechápu. V neděli, pondělí i včera všechny koleje zasra.ý ešusama a žábama, dneska úplně prázdný nádraží a vlak od Berouna má zase 15 minut. To by nešlo řevnický obracečky nekončit v Dobřichovicích a dotáhnout je až do Řevnic, když nic nejezdí a je prázdný nádraží ? Přece už nemají 6 min obraty jako dřív.

Tak schválně, bude už se odpoledne jezdit normálně ?
Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 08:53:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zvídavej: Spadlo to v neděli večer.

Jak dlouho to ještě budete spravovat, dneska už je středa !!! Proč dostala přednost úplná oprava obou kolejí u Karlštejna, kde jezdí méně vlaků, než do Řevnic ?

Protože byl vyvrácený sloup TV a dával se tam nový a zalíval betonem (přednostně v pondělí ráno!!) a beton musí nějakou dobu tvrdnout(odborně zrát), takže by se tam nedalo jezdit elektricky stejně. Proto se nejdřív opravil úsek z Řevnic do Berouna, kde se daly natáhnout jen dráty.

Váš přístup také nechápu. V neděli, pondělí i včera všechny koleje zasra.ý ešusama a žábama, dneska úplně prázdný nádraží a vlak od Berouna má zase 15 minut. To by nešlo řevnický obracečky nekončit v Dobřichovicích a dotáhnout je až do Řevnic, když nic nejezdí a je prázdný nádraží ? Přece už nemají 6 min obraty jako dřív.

Nedalo, protože v Řevnicích jsou zapnuté elektricky jen 2 koleje (sudá skupina). Lichá je kvůli tomu sploupu a opravě vypnutá. A na 2 koleje to prostě nenarvete. Navíc jízda z Řevnic po nesprávné do Dobřichovic trvá 5-7 minut. Proti rychlíkům byste to tam prostě nevyjezdil. Už tak to dostává sekery, natož když se k tomu přidá nějaké OPčko.

Tak schválně, bude už se odpoledne jezdit normálně ?

Ne, zřejmě až večer.
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 442
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 11:40:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja tedy za sebe sice priznavam ze jsem na 3 dny (po-st) presedlal z vlaku na 171 do auta nicmene stav na trati i obecne v okoli Dobrichovic sleduju a podle me vsechna cest SZDC i CD za to ze po te kalamite vubec neco jezdi a ze to za 3 dny daji do kupy.

Proc my Cesi furt nadavame misto abychom i na tom spatnym videli to dobry?
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7176
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 11:42:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V roce 1981 nebyl ani tak průser s Berounkou jako potokem ve Všenorech kde se ucpal propustek a vznikla jáma v obou kolejích někde mezi hradlem Kozín a zastávkou Všenory...

2002 samosebou odklony přes Prudnou jezdily, leč už ne tolik jako 1981. Minimálně se neodklonovaly osobáky na Plzeň a myslím že ani všechny rychlíky.

Jinak 1981 jsem jel z Berouna do prahy právě odkloněným osobákem přes tu Rudnou. V Berouně bylo přepřahnuto z brýlovce na zamračenou.
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.92
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 12:14:25    Odkaz na tento příspěvek  

Petr Vlček - propustek potoka je na 49°55'50.508"N, 14°18'0.793"E. Bylo to rozlité opravdu široko a daleko, neb těleso trati fungovalo jako hráz. Zcela super byla náhradní autobusová doprava!!!!! Myslím, že na jeden vlak byly až 3 autobusy (po ucpané II/115)....
Dneska se to zvládá o řád lépe.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7179
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 13:27:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No já to tehdy projel ze šotodůvodů tam spodem. Do Černošic (Mokrejch Psů?) pendlovaly 2 soupravy v podobě dvouhlavých zelenejch pater se zamračenejma na obou stranách + kredenc-2xBalm+kredenc. Busy poměrně elegantně a dost rychle objely do těch Břichovic, tuším že byly 2-3 a byly sic na stojáka leč pobraly. Dál jela do Berouna čtyřtlama tamo "zamčená".

Ono tehdy ještě nefungovalo okolí Prahy výhradně jako noclehárna (jezdilo se do práce i do Berouna a Králováku, nejen opačně) a dálkoví cestující byli přepraveni odklony via Rudná. A II/115 nijak ucpaná tehdy nebyla. Jednak proto že aut jezdilo řádově míň než dnes a druhak proto že byla tradičně zaplavená a neprůjezdná loukou od Radotína.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 12650
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 14:35:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tratovak:
Jo, tak to X ve Vráži je super. V předchozích dnech to bylo obdobné, jen s Brejlovcama (či Katrama)

Z pondělí:

lokomotivy.net
FZF
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 14:35:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To jste správně připomněli ten Všenorský potok, pokud se dobře pamatuji tak právě v reakci na povodeň 1981 byla brzo poté provedena jeho regulace (betonové koryto prakticky v celém průtoku skrz Všenory).
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7182
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 14:41:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jesli regulace nevím, já mám v paměti nějaký články v novinách na téma že je třeba koryto hlavně vyčistit od bordelu...
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3829
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 15:54:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr Vlček: Hradlo Kozín? Já měl za to, že se to jmenuje Kazín. happy
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7186
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 19:44:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jo? Ja myslel ze je to podle Jiraskovo Stare povesti ceske "Kozy tety Libuse".
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8936
Registrován: 8-2004

Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 20:28:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

čelakovičan:
Co tam ten řidič vyváděl?
To by mě také celkem zajímalo.nene

"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Pikehead
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 903
Registrován: 3-2007
Odesláno Pátek, 09. srpna 2013 - 09:18:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Povodně 2002: tou dobou jsem bydlel u Radotína a jediné, co fungovalo celou dobu, byl vlak. S naprostou genialitou bylo těleso trati vždy o kousek výš než okloní zaplavené úseky, kde byl konec světa.

Je ale pravda, že jsem tehdy nejezdil každodenně do práce a nezjišťoval jsem, odkud dorazil vlak přijíždějící do Radotína, takže nějaký problém dál mohl odklony způsobit. Celkový dojem ale je, že se jezdilo a respekt za to.
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.92
Odesláno Pátek, 09. srpna 2013 - 09:39:32    Odkaz na tento příspěvek  

Pikehead - ó nikoliv! Trať byla místy pod vodou (Řevnice) a v onu kritickou středu nás vyhodili z vlaku v Radotíně a já šel domů pěšky po kolejích. Nicméně dráha pak opravdu fungovala, to je svatá pravda.
Na strakonickou se mohlo na zvláštní bumážku (někde ji mám schovanou, dostal jsem ji jako likvidátor následků v Řevnicích a Letech), jezdil jsem tudy do práce na kole, neb to bylo absolutně nejrychlejší. To co tam člověk viděl byl děsběs.
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 5-2010
Odesláno Pátek, 09. srpna 2013 - 18:20:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co ja si pamatuju z 2002 jezdilo se po 171 jakztakz do Dobrichovic a dal uz ne (mluvim o tech nejhorsich dnech kdy Berounka kulminovala).
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 989
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 09. srpna 2013 - 22:12:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak přátelé mám tady jeden nemalej špíček jenž nás v práci opravdu hodně pobavil.
Ve střednědobém plánu výluk na 171 se poslední víkend v září kdy se na Karlštejně koná vinobraní objevily v sobotu i neděli celodenní výluky 1TK v úseku Karlštejn - Zadní Třebaň - Řevnice což znamená hodinový takt biggrin biggrin
Není nad to tohle vymyslet na víkend kdy se na Karlštejn chystá přes 20 000 lidí a převážná většina z toho vlakem crazy Za normálních okolností mají co dělat dvoješusy v půlhodinovém taktu aby se vůbec lidi vešli, hlavně v sobotu dopoledne návoz a odpoledne odvoz biggrin

BobligvonEdelstadt
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.181.67.91
Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 00:28:47    Odkaz na tento příspěvek  

Ghost:
Běžný příspěvěk - vlastně obou - Tvých zaměstnavatelů ke spokojenosti přepravovaného substrátu. Začínám uvažovat o spojení se s organizátory a nabídnutím nějaké rozumné bus kyvadlovky na Butovice.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7147
Registrován: 10-2003

Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 08:58:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Boblig: rozumné bus kyvadlovky

To je přesně to, co dost dobře v tomhle objemu asi nepůjde. Myslím, že hned v Třebani by byl autobus zeblit od stropu až k podlaze. Zastávky na močení by byly kde?biggrin

Začínám uvažovat o spojení se s organizátory

Myslím, že organizátorovi to je jedno. Jestli myslíte, že by jste jednal o finančním přispění, tak sněte dál.

Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Lukfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1329
Registrován: 10-2010
Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 10:45:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Že by se ani ČD nevyplatilo vypravit dvouešus navíc, když zaplnění je celkem jisté?

„There once was a time when all people believed in God and the church ruled. This time was called the Dark Ages.“ -- Richard Lederer
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7148
Registrován: 10-2003

Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 12:25:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukfi: Dvoješusy jsou už vypravovány, ale momentálně to záleží hlavně na SŽDC, jestli pojede dvoješus po hodině, nebo dvoješus po půl.

Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 686
Registrován: 7-2007
Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 15:06:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Troješus se udělat na Berounech nedá? Nevím, ptám se... přece jen peróny jsou dlouhé ne?
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 990
Registrován: 1-2011

Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 15:19:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jarda kučera: V Zadní Třebáni by už možná směrem ku Praze s troješusem trochu problém byl. Nehledě na to, že ani troješus v odpoledním čase od 14.00 do 17.00 v hodinovce by vůbec nic neřešil. Když jezdějí za normálních okolností v té době po střechu našlapané dvoješusy v půlhodině tak jak by asi vypadal troješus po hodině. To je jen minimální náplast.
Možná by ještě taky šlo obětovat všechny odpolední R směr Praha do konce výluky a vyhlásit odbavení jako v Sp a zastavit také v Řevnicích, Černošicích a Radotíně. Ale to už je dost divoká fantazie, navíc by neúměrně dlouho trvaly nástupy a výstupy úzkými dveřmi, bude milion kočárků apod. crazy
Ale já stejně nejvíc věřím (nebo bych spíš chtěl věřit) tomu že se někdo vzchopí a ta výluka nakonec nebude. Jinak totiž smrt

Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 688
Registrován: 7-2007
Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 15:50:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak se musíme modlit, aby ty výluky byly opravdu přesunuty. Ale známe to, jak to chodí, ne?sad
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5523
Registrován: 9-2002

Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 16:32:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

přece jen peróny jsou dlouhé

Nejsem si jistej... Mam pocit, ze jsou tak akorat na dvojitou Zabi tlamu. Ja na pantacich nejezdil, ale se 141 a sedmi Bmto ano. A musel jsem vzdy az na konec peronu, hlavne v Trebani a v Cernosicich. Ve stanicich jsou mozna perony o neco delsi, ale ty zastavkovy urcite NE.

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 18:57:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když při výlukách jezdila 2x 6 žabotlama, tak se nevešla jen ve v Černošicích, Všenorech, Třebani a Srbsku.

Podle mne stejně nic nebude, bo peníze...
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7206
Registrován: 5-2004
Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 19:34:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kdyz pri vylukach jezdila 2x sestitlama (castejc 6+4) tak zadni byla bez lidi. A nekdy kolem r 95-8 jezdil podvecerni os z plzne ze Zdic v sestave 3Bt+BDs+5Bt a to se tedy veslo malokde...
Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 498
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 19:59:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr vlček: No jak kdy. Většinou ano, ale už jsem i zažil, že byli lidi i v té zadní.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3997
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 12. srpna 2013 - 02:08:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

>už jsem i zažil, že byli lidi i v té zadní.

Tak to asi omylem. Na šestivozovkách byla úprava, aby se na druhé neotvíraly při ovládání z první dveře (a nelezli tam lidi).
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7152
Registrován: 10-2003

Odesláno Pondělí, 12. srpna 2013 - 08:42:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: To sice byla, ale protože se to tak různě překuplovávalo, tak ne vždy to bylo (ne)funkční. Osobně jsem to minimálně jednou hlídal.

Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Suri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 831
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 12. srpna 2013 - 10:54:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poprvé jsem se svezl po obnoveném úseku tratě 173 z Berouna do Rudné. Dojmy vesměs pozitivní - obnovená trať začíná v Závodí, Vráž zůstala netknuta. Přejezdy jsou všechny opravené, ale PZZ se nikde nebudovalo, takže všechna rychlostní omezení na přejezdech zůstávají. Vysvětlit od někoho znalého bych potřeboval to omezení na 10 přes přejezd v Loděnici, kde přitom normálně fungují závory a blikače. V Loděnici na vrážském zhlaví je vložena výhybka, ale není napojena na druhou kolej, která ale také zjevně prošla obnovou. V Nučici zast. stejně jako ve Zbuzanech došlo ke zvýšení nástupiště za použití původních panelů, jinde nástupiště nejsou, resp. jsou v podobě udusaného štěrku. Měl jsem pocit, že v některých obloucích došlo k mírnému narovnání. Rychlosti zůstaly tedy všude na původních hodnotách. 814 na obnoveném úseku ladně pluje, jízda je velmi klidná a poměrně tichá, snad jen v úseku, který prochází intravilánem Rudné - tam to naopak dost házelo, a to i když se to tam z velké části plazí 30. Celkové jsou tam ještě obrovské rezervy, jak cestovní dobu Beroun-Smíchov stlačit, snad dojde časem i na ZZ.
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.92
Odesláno Pondělí, 12. srpna 2013 - 14:01:43    Odkaz na tento příspěvek  

Suri - přejezd v Loděnici jsem zažil jako řidič. Úchvatné! Šraňky dole a furt se nic neděje. Pak ti, co nemají puštěné rádio uslyší houkání a těší se, že něco pojede - marně....
Asi to má nějaký oficiální důvod, ale nasíradlo řidičů je to perfektní!
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5541
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 12. srpna 2013 - 14:14:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsem samozrejme myslel ctyrtlamu...

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 503
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 12. srpna 2013 - 17:09:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maldějov:
Tak to asi omylem. Na šestivozovkách byla úprava, aby se na druhé neotvíraly při ovládání z první dveře (a nelezli tam lidi).

Jo to vím, bývalo to i ve výlukáčích. Jestli to bylo poruchou, nedostatkem času nebo leností jsem tehdy neřešil.
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14787
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 13. srpna 2013 - 09:14:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...nějak mi uteklo, proč tedy ta druhá šestivozovka jela...

Sraz tramvajové sekce K-reportu bude v restauraci BOŘISLAVKA(P6,Kladenská ul.7, kon.st.131 a 216 Bořislavka)v tradičním datu 21/8 2013 od 18,00.pozor POZOR!!!Z OKNA VÝHLED NA MÍSTO, KDE KONČÍVALA LINKA 23!!!tramvajpozor
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4003
Registrován: 3-2007
Odesláno Úterý, 13. srpna 2013 - 09:19:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Protože bylo třeba v protišpičkovém směru ty soupravy protlačit přes výluku zas na začátek :-)
Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 13. srpna 2013 - 10:05:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Káem:
To bývalo při výlukách Dobřichovice - Radotín. Kdy ráno jezdily soupravy 2x Praha, 1x Beroun a odpoledne zase naopak. 2x Beroun, 1x Praha. A jak píše Mladějov, aby se soupravy dostaly přes výluku zpět.
Terezie Kadrnožková
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.80.85.124
Odesláno Úterý, 13. srpna 2013 - 23:19:06    Odkaz na tento příspěvek  

Tak se musíme modlit, aby ty výluky byly opravdu přesunuty. Ale známe to, jak to chodí, ne?

Výluky budou přesunuty. A jak to chodí? Chtěla bych se poučit.
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14794
Registrován: 8-2005

Odesláno Středa, 14. srpna 2013 - 09:17:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mlad., Spelcr: Jo, dík, unikly mi souvislosti diskuse :-)

Sraz tramvajové sekce K-reportu bude v restauraci BOŘISLAVKA(P6,Kladenská ul.7, kon.st.131 a 216 Bořislavka)v tradičním datu 21/8 2013 od 18,00.pozor POZOR!!!Z OKNA VÝHLED NA MÍSTO, KDE KONČÍVALA LINKA 23!!!tramvajpozor
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.92
Odesláno Pátek, 16. srpna 2013 - 06:56:27    Odkaz na tento příspěvek  

dnešní 8807 odklonem přes krč a Vršovice. Fíra hlásil"nehodu na trati". Neví někdo co se stalo?
Jinak perfektní, přivezli jsme si jen 4 minuty, z toho 2 dalo křižování s regínou v Krči.
Cernys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 9-2004
Odesláno Pátek, 16. srpna 2013 - 14:08:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5585
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 16. srpna 2013 - 16:36:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dezodemont, pripadne nejaka jeho konkurence ?

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 12672
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 18. srpna 2013 - 12:53:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud jsem ráno dobře viděl, ve Vršovicích zbouráno stavědlo, po levé straně na hostivařském zhlaví.

lokomotivy.net
FZF
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 68580
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 18. srpna 2013 - 13:37:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vida, tak tam zřejmě skutečně chybí...

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 529
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 18. srpna 2013 - 16:29:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak v pondělí a úterý nepředpokládané výluky na 171.
19.8. 1.TK Karlštejn - Zadní Třebaň 10:00-13:00
20.8. 2.TK Karlštejn - Zadní Třebaň - (Řevnice) 10:00-13:00
Důvod:Definitivní oprava TV po poruše (pád stromů).
mkcomp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 12-2012
Odesláno Neděle, 18. srpna 2013 - 18:38:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vrútecká šlechtična 475.196 na návštěvě na Křivoklátském expresu z Prahy přes Beroun, Křivoklát , Rakovník do Lužné u Rakovníka.
http://www.youtube.com/watch?v=2wZn2RtGItQ
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.251.98
Odesláno Neděle, 18. srpna 2013 - 19:09:49    Odkaz na tento příspěvek  

Toho zbouraného stavědla jsem si v pátek také všiml! Co k tomu vedlo? Doupě bezďáků?
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 12675
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 18. srpna 2013 - 20:06:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Spelcr: Neviděl jsem opatření, předpokládám 1245 a 1248 odklonem přes kopec...

Honza: Je fakt, že to byl solidní bordel. Ale nedávno se do oken a dveří daly mříže, aby se zabránilo vstupu. Kupodivu tam ty mříže vydržely do poslední chvíle. Otázkou je, kdy padne St na opačné straně.

Spíš bych srovnal se zemí ten feťácký squat přímo naproti hr. Železný most. Tam je to cozebombablesk Pokaždé, jak jedu ptg domů to tam sleduju. Fakt otřesné. Dělat tam toho hradláře bych opravdu nechtěl kecal

lokomotivy.net
FZF
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 995
Registrován: 1-2011

Odesláno Neděle, 18. srpna 2013 - 20:52:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: 1245 projede v poho ještě před výlukou. Při výluce Karlštejn - Třebaň 1 TK (pondělní) nejsou odklony třeba, vyjezdí se všechno. V úterý Řevnice - Karlštejn to už je horší tam bych to viděl na 1248 přes kopec.

Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 12676
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 18. srpna 2013 - 20:59:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ah so, to je KA - ZT. Tak to beru zpět. Já myslel, že KA-BE. Nu dobrá, tak nic no proud

lokomotivy.net
FZF
Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 19. srpna 2013 - 14:08:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V opatření o odklonech není ani čárka. Takže v úterý to bude buď vše při normálním provozu, nebo se udělá opetření Švejky ven. Obávám se spíš 1. varianty.
Karlis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1965
Registrován: 1-2010

Odesláno Pondělí, 19. srpna 2013 - 16:06:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari:


Bardotky na mém kanálu youtube : odkaz
Mé fotky na K-Reportu: odkaz
DENNIS*EMO-KIDS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.116.79.201
Odesláno Pondělí, 19. srpna 2013 - 16:33:30    Odkaz na tento příspěvek  

To je v zadnice a já se tam chystal. Z těch schodů byl super výhled na zhlaví shora. Je ale pravda že tam akorát byly houmáči a binec fuj.
Mořepetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1324
Registrován: 3-2006

Odesláno Úterý, 20. srpna 2013 - 18:39:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výlet na Třebáňku odkazkecal

Vraťte 842, patří na Protivínku.