K-report
 

Archiv diskuse Doprava v Moravskoslezském kraji do 12. 01. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Moravskoslezském kraji » Archiv diskuse Doprava v Moravskoslezském kraji do 12. 01. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mhdfmov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 2-2011

Odesláno Středa, 02. ledna 2013 - 13:59:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tento bus je jediným ve F-M který má BUSE, že? Jezdí ještě? Jak k BUSE ČSAD přišlo? Díky,MHDFModkaz

(Příspěvek byl editován uživatelem mhdfmov.)

MHDFM
Radek558
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 8-2011

Odesláno Středa, 02. ledna 2013 - 17:49:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den. Mám dotaz, když používám ve Frýdku-Místku v autobusech ,,zelenou kartu'' musím mít usebe i ten kupon za 1 korunu? A je něco pravdy na tom, že se zavádí v autobusech hlášení zastávek? Díky za odpověď.
fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1521
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 00:35:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MhdFmOv ... ČSAD k BUSE přišlo s autobusem a na to že těch autobusů bylo daleko více, jsi asi ještě moc neopeřený, aby jsi to pamatoval ... Jinak pokud máš oči a klikl jsi na druhou fotku na všeznalém SeznamuAutobusů, jistě sis ráčil všimnout, že ten vůz již BUSE panely DÁVNO NEMÁ (minimálně rok a 3/4), neb je další Tobě podobní, mladí, krásní a perspektivní sk****li po týdnu co jim byl vůz přidělen a tím pádem šly dolů. Samotná FMA 93-18 stále jezdí, již minimálně týden kupříkladu místo 4T2 8329, což kdybys onu MHD FM alespoň pozoroval a nemlel o ní jen stupidně zde na foru moc dobře víš!

Radeček558 ... Dotaz máš blbý, přítomnost kuponu u karty je naprostou samozdřejmostí od dob jejich zavedení, jak jinak bys v případě nefunkčnosti karty chtěl prokázat, že onen roční kupon opravdu máš? A co je na tom pravdy, že jeden řidič povídal, že slyšel, že mu někdo někde řekl ...

Vy jste opravdu pozorovatelé na dvě věci ...

MIMOCHODEM, DĚKUJI, STABUSI, ZA POSLÁNÍ POZVÁNKY NA NĚJAKOU ÚCHYLNOU SEZNAMKU, ALE NEMUSEL SIS DĚLAT ŠKODU, JÁ, NAROZDÍL OD TEBE JSEM ORIENTOVÁN NA SLEČNY, ČIŽE PŘÍŠTĚ SI NEDĚLEJ ŠKODU A ZKUS SE DO 5TI MINUT ZAMILOVAT DO NĚKOHO JINÉHO, MĚ JE PO ZKUŠENOSTI S TEBOU NA ... JIŽ JEN SLYŠÍM TVÉ JMÉNO NEBO TĚ VIDÍM POBÍHAT V TÉ SEXY ZIMNÍ ČEPIČCE PO MĚSTĚ!! Nejsi schopen to pochopit v e-mailu, veřejně to tedy možná pochopíš snáze! Zkus si dát rande s Radečkem nebo tady těma různýma MHD FM a podobně, možná se dočkáš ...

Tak alespoň jednu loňskou ... nebo dvě, když on Stabus má tak rád tu FMB 21-93


He, he, he, sem si vyfotil váš autobus, he, he ,he, mohl jsééém ... Málem bych na to zapomněl, nepřipomenout mi to včera známý, kterému jsem tehdá dělal GPSku na ty Hukvaldy. Se už nedivím že Tě všichni tak milujou, nebo Ty miluješ je a oni to ještě nepochopili?
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4481
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 07:33:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Škoda, že už nežije Dostojevskij, měl by tady krásný námět na pokračování...

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1522
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 11:19:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkuji Ti za ranní kompliment, potěší od člověka, který vidí u cesty na šrotišti autobusy a protože je to blízko města, musí to být zaručeně autobusy z toho města, protože ON TO VIDĚL.

Ale přesně todle sem čekal, příspěvek od někoho kdo "našeho" Stabuska absolutně nezná a že 20x NE je pro něj 30x ano.

A když už to tu opět plevelím, Stabusi, kdy bude na stránkách TŘETÍ verze PFka? Já jen že 2 sou nuda ...
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4483
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 11:48:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Strašně se omlouvám, že zpoza volantu 14 metrové obludy jedoucí stokilometrovou rychlostí nedokážu na tu vzdálenost přesněji zjistit bývalého majitele. A děkuji, že mi někdo alespoň částečně na půl roku starý dotaz odpověděl.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1523
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 13:09:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tedy za tu "strašlivou omluvu" Ti tedy po onom půl roce prozradím že všechny 3 byly z Havířova.
Známá stránka Tě pak utvrdí v tom, že se jednalo o KIA 78-05, KIA 82-05 a KIB 17-15 vyřazeny podle tamní informace 7/2012.


Obecná otázka, k čemu tedy je onen www.seznam-autobusu.cz, když je jednodušší se někde ptát?
Další "sprostá" doména bude předpokládám rovněž www.google.cz, není-liž pravda?
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4486
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 14:13:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když ono to jaksi jde dost blbě, když člověk nestihne zjistit/zapamatovat ani typ vozu, neví přesně majitele a v SA není napsáno, že jde o vozy tam likvidované. Nemluvě o tom, že když tam člověk jede jednou dvakrát do měsíce, nemůže jaksi tušit, kolik vozů se tam za tu dobu objevilo a zmizelo.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12472
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 14:42:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, když se podívám pár příspěvků zpět, soudím, že to fakt číst a něco mezi tím hledat nebudu a raději se zeptám přímo a aktuálně (nevím jak jsou v tomto ohledu aktualizované databáze) - jsou ještě v provozu v tomto kraji nějaké CNG sedmistovky?

Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Stabus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 14:43:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak fma se zase rozjel, vidím. No moc to nemá cenu rozebírat, protože mu dělá největší radost, když se může do druhých trefovat...
Ale 1) nic jsem ti neposílal, nevím o jaké pozvánce tu píšeš-navíc s tebou by to bylo opravdu terno
2) Vidím, že ti dělá pořád problém pochopit, že nejen ty se můžeš zajímat o dopravu a busy a fotit je. Navíc, když jsi tvrdil, že už tě vůbec nezajímají.
Zkrátka pořád ten stejný fma...zatrpklý a plný zlosti, kopající do všeho a do všech....

www.csadfm.webnode.cz
Jawa 21 sport
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.175.9.107
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 15:33:14    Odkaz na tento příspěvek  

Co je to ten BUSE ?
Banan151
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 6-2009
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 15:34:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To jsou zase konverzace...
CNG sedmistovky určitě ne, ale i tak ČSAD Havířov provozuje poslední dvě 700 v kraji (když nepočítám vozy soukromých osob). B732.1666 KIA 75-07 (zatím) a tu reko 3T6 6552.
Mimochodem, o těch C934 jsem tu psal, že je vyřadili, stačí číst trochu archiv..

EDIT: mimochodem, nesmíte věřit všemu, co je na těch stránkách, například dle těch stránek jsou KIA 52-63 a KIA 78-90 i nadále provozní, přitom

(Příspěvek byl editován uživatelem Banan151.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Banan151.)

http://www.youtube.com/user/pantograf460023024

Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12473
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 17:07:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky. Ptal jsem se proto, že sháním na svého plyňáka žebrované dekly v různých provedeních, u nás jsem pobral ve šrotě co šlo, ale pořád to není optimální a ty staré raznice snad už nejsou.

Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Radek558
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 8-2011

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 19:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

fma_0526: Jestli neumíš číst, tak jsem Radek558, ale to je jedno. Když se tu někdo na něco zeptá, tak chce asi vědět odpověď a když odpověď neznáš, tak na dotaz nemusíš reagovat, nikdo není zvědavý na tvoje ubohé urážky. K mému dotazu: než abych čekal na tvoji odpověď, tak jsem si to zjistil sám. Zatím je ten systém pouze ve zkušebním provozu, zatím jsem ho osobně viděl jen v jednom citelisu. A mimochodem, existují i jiné zdroje informací, než řidiči.
Buď je ti 10 let a v tom případě je tvé chování omluvitelné a nebo jsi dospělý a měl bys se nad sebou zamyslet. Osočovat někoho za to, že nosí v zimě čepici a podobně...
Tohle je poprvé a taky naposled co na tebe reaguji.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7791
Registrován: 4-2006

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 23:02:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Banan jak si na tom se čtením??
Věřit se těm stránkám dá. Kdyby sis přečetl tak zjistíš že evidence je nekompletní a nebyla zveřejněna. Nebo ji snad na úvodní straně vidíš? Já ne.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Stabus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 23:26:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jawa 21 sport: odpověď máš tady: www.buse.cz

www.csadfm.webnode.cz
fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1525
Registrován: 11-2004

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 00:05:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Robert_08022 ... Pakliže sis byl jistý, že se jedná o vozy 3 ČSAD je již takový problém proklikat si evidenci všech 3 ČSAD na seznamu? Já myslím že není, mimojiné barvu jsi věděl (dva modré, jeden se zeleným pruhem), takže už se pouze jednalo o to zjistit, který podnik ještě vozy v tomto laku má, modré B 932 tady nikde nebyly, zbývaly pouze C 934. Ale kdo chce výmluvy, vždy si nějaké najde.

Stabusku, no to víš, že já když už, tak se vším všudy. Škoda, že už sem to zhnusením smazal, ale ten nadpis "Standa Vám poslal zprávu, prosím zaregistrujte se na Badoo" asi jen tak nezapomenu, ale když nevíš co děláš, to je potom hodně smutné. A pokud tedy ani nepřiznáš, co si mi tehdá do očí řekl, nezbývá mi, než si myslet že jsi opravdu ubohoučký, snažíš se za každou cenu před veřejností zachovat dekorum, ať to stojí, co to stojí, takže ne pořád stejný fma, ale pořád stejný Stabus, prostě to jako chlap na rovinu přiznej. Ale to Ty neumíš ... (Pročpak se vlastně jako čert kříži vyhýbáš FMB 21-93? Pan řidič říkal, že by si s Tebou docela rád popovídal, ale to ty se zmůžeš jen na fotku ze zadu, abys nebyl vidět.) Mimochodem kde píšu že se zajímám / nezajímám? Vyjdu ven, vidím autobus, jdu do Tesca, přijíždí autobus, jdu přes přechod, jede autobus ... to, že se po něm ohlídnu, znamená že se zajímám? Mám oči, všímám si, nepotřebuju diskuze abych ze své lenosti naťukal písmenka a Vy, všichni ostatní mi to zjistěte ... Mám nohy, umím je používat, něco mě zajímá, dojdu (dojedu) si za tím. A to že někde zveřejním fotky jisto jistě znamená že jsou focené včera a fotil jsem je já viď? Jo a hlavně zase nezapomeň, až si budeš svému kamarádovi stěžovat, že Ti praskla žárovička v zadním světýlku na autě, že s tím musíš zajet do 30 km vzdáleného krajského města na výměnu natáčet video. Tedy všem ostatním doporučuji tvoje videa na youtube, člověk se opravdu neskutečně pobaví, hlavně jak taháš informace, po kterých Ti je ...

Jawa 21 Sport ... Jo tak ten BUSE To bude asi nové sprosté slovo

Banan151 ... V dnešní společnosti je číst obzvláště namáhavá činnost, snažší je se 157x zeptat, on se možná najde někdo, kdo odpoví, třeba po půl roce ...

Rade(če)k558 ... Ten systém? Pokud vím, ptal jsi se na HLÁŠENÍ zastávek, čili zvuk jdoucí z reproduktorů, ohlašující současnou a následující zastávku, ten ve FM není NIKDE. Mimochodem který Citelis je to pod vým nickem, 1247 nebo 1944, já jen odkud vítr fouká s tvými VIP informacemi. Jo ještě jedna věc, tu odpověď jsi chtěl vědět ASI nebo URCITĚ? A ptal ses na kupon, odpověď si dostal ...

(Příspěvek byl editován uživatelem fma_0526.)
Banan151
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 407
Registrován: 6-2009
Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 07:24:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Evidence vozů čsad tam je, stačí hledat.

http://www.youtube.com/user/pantograf460023024

Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4490
Registrován: 3-2004

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 08:07:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

FMA: Když si přečteš mlj tehdejší dotaz, zněl, kolik vozů se bude vyřazovat. Opravdu nemám čas každou chvíli myslet na to, že bych měl zase projít evidenci 3ČSAD, navíc nekompletní, a tam hledat změny od minula. Stačilo mi číslo, víc jsem toho vědět nepotřeboval. Proto jsem k tvému opovržení zvolil tuto ohavnou cestu dikuzního fóra, které já považuji za cenný zdroj informací, narozdíl od tebe, který jej využíváš k léčení svých komplexů.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7792
Registrován: 4-2006

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 10:53:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Banan je ale není kompletní je to tam výslovně napsáno. A pokud není na úvodní straně tak nebyla zveřejněna a to proto že je rozpracovaná.
Zkus číst to co píšu ne to co sis vymyslel.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Banan151
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 6-2009
Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 13:09:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ares: seznam sice není kompletní a není na titulní straněale je veřejný. Já umím číst a proto jsem napsal že seznam není vždy přesný. A tudíž se na něj nedá vždy spolehnout. Nejen u 3CSAD jsou nějaké chyby.

http://www.youtube.com/user/pantograf460023024

Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7793
Registrován: 4-2006

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 13:32:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Promiň ale vymlouváš se. Prostě si přestřelil.
Veřejný je, ale je rozpracovaný. Víš co znamená rozpracovaný? Proto v něm není vše tak jak má být. Kritizovat umí každý, ale něco proto udělat to už je horší. Sám se starám o pár dopravců na tomto seznamu a vím co to dá práce.
Ale Seznam autobusů považuji zatím za to nejlepší co tady vzniklo. kritizovat klidně můžeš ale konstruktivně.
Nezapomeň že někteří z nás mají ty dopravce i stovky kilometrů.
Zkus přispět a uvidíš že se zlepší úroveň zrovna třeba u 3CSAD.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Banan151
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 409
Registrován: 6-2009
Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 14:40:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ares1: já neříkám, že je ten seznam blbý. Naopak. Jen jsem upozornil jen některé jedince, že tam můžou být i chyby. Ty jsi mě doplnil, proč to tak je. Proč není na titulní straně jsem doposud nevěděl.
Co znamená slovo rozpracovaný. Vím
Taky už se díky jednoho zdejšího jedince, kterého jsem potom na další chyby upozorňoval, seznam aktualizoval.
Přiznávám ale, že díky mé nevědomosti jsem to s kritikou přehnal. Za co se omlouvám }.

http://www.youtube.com/user/pantograf460023024

Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7794
Registrován: 4-2006

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 14:57:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ok beru i já se omlouvám za trošku prudší reakci než bylo zapotřebí. Ono není jednoduché registrovat každou změnu která proběhne když jsi 300km od místa dění.
Třeba taková Veolia Morava je velký oříšek díky své rozloze.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Radek558
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 8-2011

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 19:24:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

fma_0526: Ten citelis je 6T7 7623, ale se zdrojem mých informací to nijak nesouvisí.

,,Ten systém? Pokud vím, ptal jsi se na HLÁŠENÍ zastávek, čili zvuk jdoucí z reproduktorů, ohlašující současnou a následující zastávku, ten ve FM není NIKDE.ˇˇ

Ještě si to ověř.
Mimochodem, v tom autobusu je i nový automat na lístky od Emtest.
fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1527
Registrován: 11-2004

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 19:52:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo tak automat na lístky, to potom jo ... a kam házíš korunky?

EDITka ... Ty si zase ověř, čím si jel dneska domů, číslo řidiče rozhodně nepatří do 7623, ten má jiný Citelísek.

(Příspěvek byl editován uživatelem fma_0526.)
Radek558
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 8-2011

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 19:55:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

fma_0526: To vážně nemá cenu...
fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1528
Registrován: 11-2004

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 19:57:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale má, ujasni si základní pojmy.
Radek558
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 8-2011

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 20:13:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wikipedie: Slovo automat označuje technické zařízení, stroj nebo přístroj, který je zařízen tak, že na nějaký spouštěcí impulz samostatně a spolehlivě vykonává předem určené činnosti, a to bez přímého lidského zasahování.

Přiložíš kartu - dostaneš lístek. Peníze nejsou potřeba

Promiň, odpovídal jsem na tvůj dotaz, jaký mám citelis na obrázku pod jménem, ne jakým jsem jel. Omlouvám se, že jsem to neupřesnil.

(Příspěvek byl editován uživatelem Radek558.)
fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1529
Registrován: 11-2004

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 20:35:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne, Ty nevíš cos napsal ... "Ten citelis je 6T7 7623 ..." a následně "Mimochodem, v tom autobusu je ..." Takže se chyť na nos sám. Navíc 7623 vyjížděla s novým "automatem" po 13 hodině, čemuž nějak v 17:30 neodpovídá 14tý vydaný lístek ... A čistě z podstavy věci bych ono "zařízení" nazval "odbavovacím zařízením" "automat na lístky" bych hledal v systému dopravních podniků, kupříkladu v Ostravě na ÚANu.
Radek558
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 8-2011

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 20:51:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

fma_0526: Ten lístek není z 7623 je z nějakého jiného , omluvil jsem se a chytat si na nos nebudu
fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1530
Registrován: 11-2004

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 21:03:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Měl by být z 6741. Mimochodem, spočítej reakce na mě od doby co jsi napsal že to byla ta poslední
Michalosp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 609
Registrován: 4-2006

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 21:25:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže už ve Frýdku-Místku ČSAD přistupuje k výměně odbavovacích zařízení. A je k tomu tedy hlášenía a nebo není kluci? A do Frýdku se mi vážně nechce :-) Ne v tomto období.

Když jeden hlupák hodí do moře kámen, ani sto moudrých ho nevytáhne.

Foto-Galerie vozů 3ČSAD
Jawa 21 sport
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.175.9.107
Odesláno Sobota, 05. ledna 2013 - 22:32:09    Odkaz na tento příspěvek  

fma_0526 se zase rozjel.Tady asi někdo stával levou nohou že ?
Jan_Širc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1543
Registrován: 1-2005

Odesláno Sobota, 05. ledna 2013 - 22:49:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kéžby vstával, on se narodil levou nohou...

Magnetický rychlovlak Transrapid - http://jansirc.ic.cz/transrapid
Všechno jde, když se chce
Soudruh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 309
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 19:49:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale pan Širc kdyby vstaval levou nohou a take ji vychazel z domova tak bude mit vic stesti a dobre nalady nez my vsichni dohromady,to uz jsem za ty roky co jsem s nim studoval poznal dokonale, ze pane nedelni stistko

http://fotodoprava.cba.pl tramvaje,trolejbusy,autobusy,vlaky...foto foto foto
Stabus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 8-2010

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 20:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

První Irisbus Crossway LE 10.8M ve vozovém parku ČSAD Frýdek-Místek a.s. vyjel dnes na pravidelné linky.






http://csadfm.webnode.cz/news/prvni-kratky-irisbus-crossway-le-10 -8m-ve-vozovem-parku-csad-frydek-mistek-a-s-/

www.csadfm.webnode.cz
lukas5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 11-2012
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 22:36:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pěkný Crossway
Ivecoing
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 6-2011

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 16:15:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stabus: Mohl bych tě poprosit o to, jestli je motor Euro 5 ne EEV? Děkuji
Stabus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 179
Registrován: 8-2010

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 16:53:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ivecoing: Motor splňuje emisní normu EEV. Jak se můžeš dočíst i v mém článku. Odkaz na něj je u příspěvku pod fotkami.

www.csadfm.webnode.cz
Ivecoing
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 6-2011

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 17:02:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vím, ale ještě jsem si to chtěl ověřit podle mě je to 99,9% Crossway co byl na Czechbusu 2012, ale ten zvednutý. Sedí mi tam dveře, skla, zelené sedačky a zelené tyče. Když jsem ho viděl tak mě napadlo, jestli není pro 3ČSAD. Ty zelené sedačky a tyče jsou hodně pro ně typické. Navíc vozidlo v bílém, a oni si tam ten proužek dodělávají oni standardně. Navíc úchyt na SPZ má www.irisbus.com to taky souhlasí, jindy tam maj něco jiného. Ten vůz měl taky už namontovaný displeje, co jsem viděl, a tu střechu (vevnitř) měl něco jako zelenou, což je taky správně. Vůz byl po celou akci nahoře a tím pádem nikdo ho nemohl poškodit a na sedačkách měl igelity.

(Příspěvek byl editován uživatelem Ivecoing.)
Stabus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 8-2010

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 17:31:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ivecoing: Aha, je to možné, musel bych se na to zeptat.

www.csadfm.webnode.cz
Jawa 21 sport
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.175.9.107
Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 20:54:42    Odkaz na tento příspěvek  

Ten LE 10,8m vypadá komicky :D
PzC
Neregistrovaný host
Odeslán z: 95.103.0.59
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 09:17:53    Odkaz na tento příspěvek  

Frýdeckomístecký a třinecký deník: Autobusová linka číslo 5 k hypermarketu od prosince nezajíždí

Podle nového jízdního řádu, platného od 9. prosince 2012, se lidé autobusy MHD už za nákupy do hypermarketu Albert (bývalé Hypernovy) či Baumaxu dostanou jen stěží.
Stabus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 09:37:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ivecoing: Takže máš pravdu. Crossway LE 10.8M 7T7 9773, co přišel do ČSAD FM je kusem, který byl vystaven na veletrhu Czechbus 2012 na stánku společnosti Miteral dodávající vybavení servisů a pneuservisů. Když jsem ho tam tehdy fotil, tak jsem netušil, že půjde potom k nám.

www.csadfm.webnode.cz
lukas5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 11-2012
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 10:26:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když si dopravce koupi nový vůz např. Crossway z Vysokeho Myta tak si pro ten vůz jede s nějakým řidičem nebo mu to pošlou po železnici ?
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7800
Registrován: 4-2006

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 12:34:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AD Lukas po železnici nic nejezdí. vše po vlastní ose.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4500
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 12:55:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukas5: To by se taky nemusel dočkat :-)

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Bulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 10-2009
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 14:57:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

lukas5: U nás v Blansku se většinou vozy předávali přes prodejce buď přímo u prodejce, nebo je jejich zaměstnanci dovezli. Jen poslední dvě dodávky byly akorát načasovány se spuštěním nových dporavců IDS, to bylo moc autobusů najednou, proto se busy přebíraly přímo v Mýtě za účasti prodejce.
Ivecoing
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 6-2011

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 15:34:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, když jsem tam byl tak jsem se ptal, jestli ten Crossway LE 12m někomu patří a už v té době se vědělo, že půjde někam do Veolia Transport Morava. Pak jsem se zeptal, jestli ten co je vzadu a nahoře půjde k 3ČSAD (7T7 9773). Bylo mi řečeno, že je to předváděcí vůz. Ale než mi to řekli, tak se ptali, jak mě to napadlo (sedačky, tyče, barva vozidla). Takže co jsem říkal na Czechbusu, tak se i tak stalo. Hlavně ať slouží dobře!!!
lukas5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 11-2012
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 16:03:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkuji za odpovědi
Stabus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 16:50:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ivecoing: Tak snad vydrží déle než jeho shořelý předchůdce

www.csadfm.webnode.cz
Ivecoing
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 6-2011

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 17:02:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlavně, aby to nedopadlo jako co mělli Citelis na MHD v BB.
Jawa 21 sport
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.175.9.107
Odesláno Čtvrtek, 10. ledna 2013 - 17:46:47    Odkaz na tento příspěvek  

Crosswaye moc dlouho nevydrží...
Mhdfmov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 2-2011

Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 18:53:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes místo 7T7 7693 jel FMA 92-51

MHDFM
Jawa 21sport
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.45.61.118
Odesláno Pátek, 11. ledna 2013 - 21:50:02    Odkaz na tento příspěvek  

FMA 92-51 je podle mě nejzachovalejší c934 ve F-M,neli v celém 3ČSAD
Mhdfmov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 2-2011

Odesláno Sobota, 12. ledna 2013 - 10:50:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jojo... to asi je. Doufám že nebude za chvíli vyřazena.

MHDFM
Mhdfmov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 2-2011

Odesláno Sobota, 12. ledna 2013 - 14:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A taky se zaregistruj!!!

MHDFM
Mhdfmov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 2-2011

Odesláno Sobota, 12. ledna 2013 - 14:44:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


MHDFM
fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1531
Registrován: 11-2004

Odesláno Sobota, 12. ledna 2013 - 15:05:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Upozornění na možné problémy které už minimálně od Vánoc visí v každém voze a nikdo ho nečte, spíš se řve po řidiči jakto, že mi nejde kartička a mlátíme do snímačů jak blbí ... a že už i pár těch nových je poškrábaných ...

Registrace? Sprosté slovo! Anonym je dneska yn

Jawa 21sport ... Ty jezdíš v ČSAD, že chceš přestavovat C 934?