K-report
 

Archiv diskuse Železniční přejezdy do 15. 11. 2012  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Železnice » Železniční přejezdy » Archiv diskuse Železniční přejezdy do 15. 11. 2012 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Václavs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1592
Registrován: 10-2005

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 07:18:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hisymak:Pozitivka je běžná v Belgii,Norsku,Švádsku,Finsku,pár míst i v Nizozemí. Nevím nakolik je rozšířená v zemích bývalého SSSR. Mimo Evropu jsem se s ní nesetkal.
Železnice Českého Krasu: Soubor tratí pro Microsoft train simulátor (093,120,122,124,171,173 a 174)
Tato verse tratě již nebude rozvíjena
Kam jsme to dotáhli?! V roce 1986 16 párů, v 1995 7párů a dnes 2 náklady z toho jeden podle potřeby!
Hisymak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 7-2012

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 12:25:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VÚD Brno hned před vjezdem vlečky do areálu Výstaviště



AŽD 71 umístěné jako semafory na vlečce kousek před vjezdem do Výstaviště



Myslíte že jsou funkční? Jezdí po té vlečce někdy něco?
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.211.48.35
Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 12:48:01    Odkaz na tento příspěvek  

Hisymak- po vlečce jezdí vše kolejové, co můžes pak obdivovat na veletrhu. Výstražníky jsou funkční při každé přepravě, navíc se ještě přidává asistence policie (přece jen vlak na živé čtyřproudové silnici není zas tak častý jev).
Prohledej internet, fotek je hodně, hlavně z jízd parních lokomotiv.
Dělal jsem 4 roky na výstavišti, takže jsem měl párkrát tu čest si postát v koloně, než projel vlak. Byl jsem asi jeden z mála, který z toho měl radost
VÚdfan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 13:45:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímavě řešené umístění PZZ na stožárech pro silniční semafory. Takové PZZ jsem viděla pouze zatím v Brně, nikde jinde jsem na podobný exemplář nenarazila.
Geoff_M296
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 8-2012

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 15:52:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AŽD 71 na stožárech pro silniční semafory je ještě na jedné vlečce v Českých Budějovicích.
Hl_verměřovice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 16:40:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes zabezpečováci v Kyšperku, neboli Letohradě, něco podnikali. Viděl jsem u nich na dvorku složené starší výstražníky a hned vedle fungl nové. Asi se to někde v jejich obvodu mění.
Vasekpetr1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 8-2006
Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 17:13:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K těm přejezdům na brněnské výstaviště - mám dojem, že se oba spouštěly z budovy vlečky, umístěné hned u plotu za "béčkem" (pavilon B). Tam stávalo pravidelně výstavištní prasátko - "poříčanka". Pro přejezd na Heršpické a ovládání ostatních křižovatkových signalizací měli tuším posunkáři klíče od "antoníčků" na křižovatkách.
Pene
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1080
Registrován: 8-2009
Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 17:32:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Geoff: je to tato křižovatka, že? Je to krásně vidět z vlaku z trati 220.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2493
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 17:42:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hl Verměřovice: Měnily se výstražníky na přejezdech (aktuálně nevím jestli na všech, ROV jsem k tomu nečetl) v km 0,433; 0,788; 1,432 a 2,167 úseku Letohrad - Lanšperk. Už sem to tady anoncoval. Zítra začně výluka (do 4.11.) a budou se místo KO zřizovat počítače náprav atd...
Hisymak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 7-2012

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 21:55:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to je fajn, rád bych si to VÚD u výstaviště natočil. Jen by se mi hodilo vědět, kdy tam zrovna něco pojede.
Jinak v Brně je ještě jedno AŽD 71 na semaforových sloupech, a to zde: 0%2C5.23,https://maps.google.cz/maps?q=brno&hl=cs&ll=49.188548,16 .628151&spn=0.016464,0.038366&sll=49.175868,16.625662&sspn=0.0163 56,0.038366&t=h&brcurrent=5,0,0&hnear=Brno&z=15&layer=c&cbll=49.1 88583,16.628263&panoid=r6-NRsgowGiK8-CJ9DE8MA&cbp=12,53.56,,0,5.2 3
A jak tak slyším, že se zase někde předělává PZZ na nové, říkám si, kde proboha SŽDC na tohle pořád bere peníze. Existuje spousta jiných tratí, kde je třeba zlepšit stav (elektrifikace, zvýšení rychlosti, zdvoukolejnění...) ale s tím se pořád otálí. Typický příklad trať Frýdlant nad Ostravicí - Frýdek-Místek - Ostrava, kde cesta z FnO do Ostravy trvá kolem 55 minut, což je hrůza!!! Spousta lidí tak jezdí do Ostravy autem...
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.13.123.3
Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 23:52:11    Odkaz na tento příspěvek  

Hisymak- dlouho jsme nebyl na strojírenském veletrhu, ale dřív asi na každém bylo něco z kolejové dopravy. Čili to tam nějak musí dostat. Otázkou je, zda se zadaří odchytnout info včas. Zkus někoho, kdo se pohybuje hlavně na Dolním, od tama ta vlečka vede.
Na Hladíkově je obsluha snad každý prac. den, tam by se určitě něco dalo natočit/nafotit. Když jsem dřív jezdíval autem do práce, tak jsem párkrát zůstal trčet na Křenové kvůli obsluze posvitavských vleček, bylo to kolem půl deváté ráno.
Kecup
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1312
Registrován: 7-2009

Odesláno Úterý, 30. října 2012 - 05:46:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hisymak

Výměna výstražníků je potřebná. Jde o bezpečnost na železnici ale i na silnicích.
VÚdfan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 30. října 2012 - 11:31:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Kecup: No, myslím, že to s tou bezpečností nebude zase tak horké,výmněna výstražníku PZZ tu bezpečnost moc neovlivní.

Spíše je to o stavu trati a rozhledových podmínkách,navíc je to o lidech a ne o technice.

Protože, jak tak čtu pravidelně zprávy na internetu, tak se mi nezdá, že by se snížila nehodovost na přejezdech, spíše se zvýšila.

A souhlasím s Hysimakem, že SŽDC by ty peníze měla investovat do rozumějších projektů, než do výmněny výstražníků na přejezdech.
Spousta tratí by chtěla opravit, což je pravda.

Je totiž zbytečné, vyhazovat peníze za něco, co ještě slouží a funguje.
Český řidič, je prostě tvor nepoučitelný a riskuje a bude riskovat i na moderních přejezdech.

To by se musel před každým přejezdem vztyčit plot, jakmile začnou blikat červená světla, případně spadnou závory.

Vím, že ti to bude asi připadat, naivní a hloupé, ale je to bohužel tak,samozřejmě, že ne všichni řidiči jsou stejní, nejde je házet všechny do jednoho pytle, ale někteří by ten řidičák měli vrátit či lépe řečeno ho vůbec nedostat.
Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3711
Registrován: 10-2003

Odesláno Úterý, 30. října 2012 - 11:40:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VÚdfan: Hezký román, ale např. nedávno zde proběhlo odborné srovnání jednotlivých typů výstražníků co do "svítivosti". Nemusím tu snad znovu psát, jak dopadly typy staré několik desetiletí... Každé zařízení má také svoji životnost, náklady na údržbu, apod. Kolega Kecup jako zasvěcená osoba jistě doplní další důvody výměn. Ano, historický a nostalgický úhel pohledu je v tomto (bohužel) až na druhém místě.
www.mechaniky.cz — přehled mechanických závor v ČR na mapě
Hisymak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 7-2012

Odesláno Úterý, 30. října 2012 - 12:34:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VÚDfan mi přímo mluví z duše.
Ano samozřejmě souhlasím s tím (a je to objektivní fakt), že plasťáky svítí jak čert (z vlastní zkušenosti) a jsou v noci schopny osvětlit okolí skoro jak reflektory auta.
Nicméně nemysím si, že by všechny starší výstražníky svítily "tak příliš slabě", že to nějak významně ohrožuje bezpečnost. Když takováto světelnost dostačovala a dobře plnila svůj účel před 20-30 lety, proč nedostačuje teď? Že by se řidičům zhoršil zrak? Ano jsou případy, kdy se svítivost zhorší vlivem stáří, ale není to tak určitě všude. Co takhle vyčistit sklíčka, vyměnit žárovky? Byl jsem například v Loukově a tam je VÚD a AŽD 71. Obojí mě velmi překvapily svou nadprůměrnou svítivostí. Takže to jde, když se chce. Co se týče životnosti výstražníku, určitě by byla lepší kdyby se o ně v minulosti lépe starali a nenechali některá VÚDéčka zreznout na kost.
A modernizace zabezpečení? Samozřejmě, někde (hlavně na koridorech) je to vyžadováno z hlediska norem, jinde to zařízení prostě dosluhuje. Ale na mnoha místech by klidně mohlo sloužit dál.
A například VÚD stačí malá kovová skříňka a docela malý příkon, moderní zařízení potřebují obrovskou zděnou budku s klimatizací, takže jejich provoz bude určitě dost nákladnější. To je zřejmě také důvod, proč na některých místech bylo rozhodnuto VÚD ponechat.
Podtrženo sečteno, souhlasím a sám si myslím, že modernizace zařízení je nutná, ale až příliš se to přehání. Peníze se hodí invetovat jinak. A i když jsou moderní zařízení bezpečnější, nikdy nebudou mít své kouzlo, takovou oblibu a fanoušky.
Sysel sysel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.32.23.45
Odesláno Úterý, 30. října 2012 - 16:13:07    Odkaz na tento příspěvek  

Také se přikláním k tomu, že výstražníky se mají měnit tam, kde je to opravdu potřeba.

Jeden příklad za vše - nedávná nehoda v Českém Těšíně. Třeba by se vůbec nestala, kdyby tam místo špatně svítících "parohů", umístěných na takovém širokém přejezdu, blikaly pořádné třeba 97ky, které jsou vidět z více úhlů a hlavně místo zvonku, který sem tam občas jako že by cinknul tam řvalo pořádné Pé Blé.

Zrovna tak Lysá nad Labem Dvorce, kde vede úzká lesní cesta naprosto v rovině s kolmým křížením, kde ty výstražníky nelze přehlédnout a navíc svítily celkem dobře a i dávali dobrou zvukovou návěst, zmizely nenávratně.

Mimochodem, údajně se dají u VÚD výstražníků vyměnit objímky a dát do nich žárovky, jako mají AŽD 71, tak by snad nebyl problém tam dát dvouvláknové žárovky. Otázka je, jak je to se signalizací, ostatně když se na VÚD dávají AŽD 71 výstražníky, tak se to nějak zřejmě vyřešit dá.

A neškodilo by docela, kdyby se některé výstražníky na noc ztlumovaly, obzvlášť ta pozitivka když svítí řidiči přímo do ksychtu, tak je to oslňující, velmi nepříjemné.
Kadlos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 383
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 30. října 2012 - 17:38:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě zajímavější řešení v Č. Budějovicích je u křižovatky ulic Pražská a Strakonická u OBI, kde jsou krom konzolí na silniční semafory taky AŽD 71 umístěné přímo na branách nad silnicí. Jedná se o vlečku do podniku Ferona. Část vlečky kopíruje původní trať na Plzeň, která byla v roce 1968 přeložena přes Nemanický triangl.
VÚdfan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 30. října 2012 - 17:59:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Hisymak: Nostalgie je hold nostalgie. Ale kdoví, až se za x let naplní čas i dnešních moderních AŽD 97, také se nám bude po nich stýskat, nyní jsou nám trnem v oku, protože vytlačují z tratí starší PZZ.

Ale musím uznat, že Zeleznicni má pravdu v tom, že nic není na věky, vše jednou doslouží a objeví se mladší nástupce.

Co se týká svítivosti, četla jsem, SSSR a VÚD na tom byly dost špatně, SSSR úplně propadly a VÚD na tom nebyly o moc lépe.

Samozřejmě, že se dá každé zařízení zmodernizovat, když jsou schopni dát do SSSR Pé Blé zvonek a jde to, tak by šly dát VÚD silnější žárovky.

A ztlumování svítivosti PZZ bude nereálné řešení.

Zvonění se dá u PZZ ztišit, ale je dána zvuková norma, která předepisuje určitou hlasitost, jen doplním, že tenhle problém již ne málokrát nadzvedl spoustu lidí ze židlí.

Řekněme, pokud se nezmnění chování lidí v autech na silnicích, tak kdyby se pánové v AŽD rozkrájeli, tak nepomůže nic.

Nová PZZ mají i své přednosti a nejsou to jen počítače náprav, tichá signalizace a nyní i LED diody místo žárovek, ale hlavně tzv. černou skříňku, která mnohdy pomůže při vyšetřování problému.

U starých PZZ typu SSSR, VÚD a dnes již bohužel i AŽD 71, řidič řekl, přejezd nefungoval, myslel jsem, že nic nejede ... atd, stará písnička.

U nových PZZ, přijde zabezpečovák s notebookem, stáhne data a hned se ví, jak se PZZ chovalo.

I to je z části důvod výmněny výstražníků, či rovnou celého PZZ.

(Příspěvek byl editován uživatelem VÚDfan.)
Pavel_379
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 5-2010

Odesláno Úterý, 30. října 2012 - 18:24:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

České Budějovice
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2840
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 30. října 2012 - 19:55:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pokud se nezmnění chování lidí v autech na silnicích, tak kdyby se pánové v AŽD rozkrájeli, tak nepomůže nic


Neoficiální web 4. železničního koridoru
vlasak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 10-2011
Odesláno Středa, 31. října 2012 - 07:17:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je stará fotka
Hisymak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 7-2012

Odesláno Středa, 31. října 2012 - 15:07:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VÚD Vladislav
http://www.youtube.com/watch?v=p0JHSBnEmdw

VÚD Smrk
http://www.youtube.com/watch?v=sOLeDqqAaFU

VÚD Studenec
http://www.youtube.com/watch?v=0ceQ31Wi5ec

Příště: VÚD na trati 276 Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou.
Kecup
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1315
Registrován: 7-2009

Odesláno Středa, 31. října 2012 - 19:28:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono to je také o technologii. Když bude nový přejezd (myšlena celková rekonstrukce zařízení), ušetří se nějaký čas na výměnných lhůtách prvků. Nehledě toho faktu, že počítače náprav se nemění do okamžiku vážnější poruchy.

Na VÚD kolejové obvody se musí dělat každé 2 roky prohlídka zařízení, výměna prvků kolejových obvodů, relé.

Na mojí trati zůstávají ventilové KO, výstražníky AŽD 71. Došlo k výměně jednoho návěstidla ESP za AŽD. Dále byla doplněno záznamové zařízení, které snímá až 8 provozních stavů PZZ. A doplněny elektronické stabilizátory pro svícení světel.

Jinak pokud se nepletu, původní VÚD výstražníky jsou na 24V=, pokud by mělo u těchto výstražníků dojít k výměně patice za AŽD a doplnit dvouvláknové žárovky Osram, Varta a buhví jaký ještě výrobce, muselo by se snížit napětí celého PZZ na max 12V=.

(Příspěvek byl editován uživatelem kecup.)
Hisymak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 7-2012

Odesláno Středa, 31. října 2012 - 22:20:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to tady není moc optimismu pro VÚDéčka. Stačí jen doufat že ty co přežily ještě nějaký pátek zůstanou.
Ale teď něco radostnějšího. Asi jste si všimli, že Slovensko dostalo od Googlu halloweenský dárek v podobě Street View. A hned tady přidám jednoho rezouna:
0%2C0.1,https://maps.google.cz/maps?q=vranov+nad+toplou&ie=UTF8&l l=48.858052,21.724992&spn=0.016489,0.038452&oe=utf-8&client=firef ox-a&hnear=Vranov+nad+Top%C4%BEou,+Slovensko&gl=cz&t=h&z=15&brcur rent=5,0,0&layer=c&cbll=48.858139,21.725066&panoid=h6Rr5HNwOkkNmC O6_WDpug&cbp=12,31.94,,0,0.1
Doporučuji si výstražníky důkladně prohlédnout. Na trati Humenné - Medzilaborce jsem našel hned 4 VÚDéčka což mě dost překvapilo. Jen škoda že je to tak daleko.
vlasak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 10-2011
Odesláno Pátek, 02. listopadu 2012 - 11:39:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zhruba před rokem jsem se tady ptal na jistý přejezd a nadjezd na Slovensku. Teď, když dostalo Skovensko Streetwew, jsem se na ono místo chtěl podívat, ale za Boha si nemohu vzpomenout, kde to bylo. Může mi prosím pradit třeba Zeleznicni, kde to bylo?
Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3721
Registrován: 10-2003

Odesláno Pátek, 02. listopadu 2012 - 11:59:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vlasak: Můžu: Nižná Myšľa.
www.mechaniky.cz — přehled mechanických závor v ČR na mapě
Martin96
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 9-2011

Odesláno Pátek, 02. listopadu 2012 - 22:26:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zeleznicni: Má pěkný kšilty
Webové stránky o MHD Pardubice a železnici v ČR
Youtube kanál
Facebooková stránka
FB stránka Železniční přejezdy
Václavs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1594
Registrován: 10-2005

Odesláno Sobota, 03. listopadu 2012 - 14:49:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Existuje ještě PZS vzor SSSR v Brezové pod Bradlom? V roce 2005 ještě určitě ano. Jde(šlo) o 4 výstražníky s krátkými kšilty a zvonkem.
Železnice Českého Krasu: Soubor tratí pro Microsoft train simulátor (093,120,122,124,171,173 a 174)
Tato verse tratě již nebude rozvíjena
Kam jsme to dotáhli?! V roce 1986 16 párů, v 1995 7párů a dnes 2 náklady z toho jeden podle potřeby!
Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3722
Registrován: 10-2003

Odesláno Sobota, 03. listopadu 2012 - 15:03:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Václavs: Bohužel už ne...
www.mechaniky.cz — přehled mechanických závor v ČR na mapě
Híhou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 735
Registrován: 9-2008

Odesláno Neděle, 04. listopadu 2012 - 22:00:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AŽD 97:
Vratislavice nad Nisou (malý)
Vratislavice nad Nisou (velký)
Horní Růžodol (u kostela)

AŽD 71:
Horní Růžodol (trať 030)
Jablonné v Podještědí (na Cvikov) - VÚD s AŽD 71 výstražníky
Česká Lípa (přechod u berňáku)
Horní Růžodol (u kurtů)
Vesec (se závorami)

+ jedna lahůdka z Hrádku nad Nisou:
Mech. závory s VÚD a AŽD světly
My YOUTUBE Channel
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2334
Registrován: 5-2007

Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2012 - 23:24:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před výměnou výstražníků na jednom z přejezdů mezi žst.Katy Wroclaswskie a Mietkow:
Hisymak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 7-2012

Odesláno Středa, 07. listopadu 2012 - 15:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VÚD Mankovice
http://www.youtube.com/watch?v=CHUGY-VaERw

VÚD Odry
http://www.youtube.com/watch?v=Wl0R_R-93Bc

VÚD Heřmánky
http://www.youtube.com/watch?v=NPXPVRb2oXM

Na této trati je ještě jedno VÚD ve Vítkově. Tento přejezd jsem ale nenavštívil, kvůli horší dostupnosti a malému počtu vlaků.
Nicméně na Youtube jsem našel video tohoto přejezdu od GeoffM296 a dovolím si přidat na něj odkaz:
http://www.youtube.com/watch?v=RzmsQOFAUHU

Příště: VÚD na trati 277 Suchdol nad Odrou - Fulnek.
Václavs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1597
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2012 - 00:00:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Existuje ještě PZS vzor SSSR v Pribete, nebo je stihl osud strekovskeho souseda (náhrada výstražníků typem AŽD 71)? V roce 2009 fungoval, šlo o závory s dlouhými kšilty a zvonkem. Google earth bohužel tam nemá street view, tak se nemůžu podívat.
Železnice Českého Krasu: Soubor tratí pro Microsoft train simulátor (093,120,122,124,171,173 a 174)
Tato verse tratě již nebude rozvíjena
Kam jsme to dotáhli?! V roce 1986 16 párů, v 1995 7párů a dnes 2 náklady z toho jeden podle potřeby!
Václavs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1599
Registrován: 10-2005

Odesláno Neděle, 11. listopadu 2012 - 07:42:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak mám potvrzeno, že tyto SSSR závory stále slouží v původním stavu.
Železnice Českého Krasu: Soubor tratí pro Microsoft train simulátor (093,120,122,124,171,173 a 174)
Tato verse tratě již nebude rozvíjena
Kam jsme to dotáhli?! V roce 1986 16 párů, v 1995 7párů a dnes 2 náklady z toho jeden podle potřeby!
Martin96
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 508
Registrován: 9-2011

Odesláno Neděle, 11. listopadu 2012 - 11:36:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Železniční přejezd u západní nádraží v Ústí nad Labem: http://www.youtube.com/watch?v=NBH61K9HqC0
Jinak jsem projel úsek Kolín - Ústí Střekov - Děčín, je tam prakticky všechno co se dá potkat(až na VÚD), SSSR jsou stále v Otradovicích, Lysé nad Labem a také u Polep(tam ale je zřejmě klasický zvonek). U Lysé nad Labem jsou také závory jako na trati 260(kdo ví jak znějí)
Webové stránky o MHD Pardubice a železnici v ČR
Youtube kanál
Facebooková stránka
FB stránka Železniční přejezdy
Jardik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 1-2006
Odesláno Neděle, 11. listopadu 2012 - 13:23:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin96 : U Polep není ani zvonek ani houkačka.
Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3732
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 11. listopadu 2012 - 16:00:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Václavs:
www.mechaniky.cz — přehled mechanických závor v ČR na mapě
vlasak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 10-2011
Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2012 - 15:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dva dotazy-
Existují ještě mechaniky v Pilníkově nebo už ne? Dají se ještě vyfotit závory AŽD 71 v Hostinném na Nádražní ulici nebo už jsou tam 97?

U obou míst můžete dodat v případě rekonstrukce fotky pro porovnání..
Brejlovec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 14. listopadu 2012 - 09:15:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den nevíte náhodou kde sehnat vyřazený výstražník VÚD?
Sysel sysel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.32.23.31
Odesláno Středa, 14. listopadu 2012 - 14:57:28    Odkaz na tento příspěvek  

Doporučuju fotit a točit AŽD 71 v Úvalech, v rámci koridoru půjdou do kytek.
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Středa, 14. listopadu 2012 - 18:38:05    Odkaz na tento příspěvek  

v trutnově nedávno byl SSSR přejezd ale teď jsou tam ažd97}}
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6181
Registrován: 6-2004
Odesláno Středa, 14. listopadu 2012 - 19:05:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vlasak: mechaniky v Pilníkově? Myslíte závory, nebo návěstidla? Snad ještě vše mechanikuje...

Jinak mech. závory (směr Trutnov) třeba zde:

http://www.youtube.com/watch?v=HFwjSCocZ-0&list=UU28-qv8fvwTZYRBA WDYPmnQ&index=10&feature=plcp
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Středa, 14. listopadu 2012 - 19:20:17    Odkaz na tento příspěvek  

nemáte někdo fotky novosedlického přejezdu
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Středa, 14. listopadu 2012 - 19:22:21    Odkaz na tento příspěvek  

fany: super
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Středa, 14. listopadu 2012 - 19:40:35    Odkaz na tento příspěvek  

neví někdo co je v praze na veleslavíňe za přejezd?
Hisymak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 7-2012

Odesláno Středa, 14. listopadu 2012 - 20:12:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VÚD Hladké Životice
http://www.youtube.com/watch?v=cGLaj7VLwOU

Bonus: VÚD kousek za stanicí Rakšice, o kterém jsem se tu už dříve zmiňoval
http://www.youtube.com/watch?v=OEQm7S2fMXk

Příště: VÚD na trati 262 Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice.
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Středa, 14. listopadu 2012 - 20:27:33    Odkaz na tento příspěvek  

v náchodě mají ažd71
Pene
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1094
Registrován: 8-2009
Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 01:20:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ondřej vokoun: na ten Veleslavínskej přejezd se můžete podívat třeba sem.
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 06:34:30    Odkaz na tento příspěvek  

pene : no jo , děkuji
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 06:52:03    Odkaz na tento příspěvek  

jedno VUD jsem zahlédl v Ruprechticích na trati
Otovice-Meziměstí,ale není to jisté třeba už
ho viměnili
Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3741
Registrován: 10-2003

Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 08:12:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No potěš koště, ondřej vokoun objevil káčko
www.mechaniky.cz — přehled mechanických závor v ČR na mapě
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 15:17:57    Odkaz na tento příspěvek  

zeleznicni:něco bodobného sem hledal leta
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 16:16:12    Odkaz na tento příspěvek  

jsou jěště v černčicích mechaniky?
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 17:41:24    Odkaz na tento příspěvek  

dáte mi někdo typ na SSSR přejezd
v okolí říčan u prahy?
hned tam pojedu
možá budou i fotky
z náchoda
Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3743
Registrován: 10-2003

Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 18:22:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ondřej vokoun: Tak jinak - během 24 hodin jsi sem naflákal 10 příspěvků s nulovou informační hodnotou. Myslíš, že ti kdokoliv bude promptně odpovídat na každou tvoji otázku? Měl bych pro tebe dvě přátelské rady:

1) Projdi si postupně celý zdejší archiv, najdeš tam spoustu zajímavých informací a určitě i odpovědi na plno tvých, třeba i budoucích, otázek.

2) Abys tomu rozuměl - klidně se zde zeptej na cokoliv k tématu, rozhodně tě nevyháním a ani k tomu nemám mandát. Bude ale lepší, když si přes den ty otázky budeš postupně někam zapisovat a třeba večer je sem všechny hodíš do jednoho příspěvku. Kdo se tímhle má probírat...
www.mechaniky.cz — přehled mechanických závor v ČR na mapě
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6184
Registrován: 6-2004
Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 18:22:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ze všeho nejdříve bych doporučil zaregistrování se..
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 19:33:25    Odkaz na tento příspěvek  

vlasak: podle streetwiev jsou tam ažd71
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 20:00:51    Odkaz na tento příspěvek  

Víte o VUD v Předměřicích nad labem? je na vlečce.
Václavs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1603
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 20:45:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ondřej vokoun: SSSR na trati 221? Nikdy, byly samá AŽD 71, případně mechaniky až do koridoru (dnes AŽD97). SSSR byly nejblíž v Praze. Z 10 přejezdů s PZZ vzor SSSR existuje jediný v původním stavu (s původními výstražníky AŽD) v Litovické ulici. Nejbližší zachovalé SSSR výstražíky jsou u Otradovic. V Praze hledat SSSR chtělo do roku 1998.

Pražská (ex) SSSR
Bubenská ulice (2000 nahrazeno PZZ AŽD 71) 6xzávory
u Vorlíků (2001 nahrazeno PZZ AŽD 71) 6x závory
Pelleova (2001 nahrazeno PZZ AŽD 71) 6xzávory + 2 sam. výstražníky
Bubenečská (1998 nahrazeno AŽD 71 a následně 2011 AŽD 97) PZM 1 + 2 výstražníky
Litovická (PZZ SSSR s výstražníky AŽD 71)2x závora + sam. výstražník
Starochuchelská (náhrada výstražníků AŽD 71 před rokem 1993) 2x závora + 2x sam. výstražník
Na Betonce (náhrada výstražníků také již před rokem 1993, také náhrada PZZ typem AŽD 71, byť stojany jsou původní) 2x závora + sam. výstražník
Karlická (náhrada výstražníků AŽD 71 2001) 2x závora
Semilská ulice
Schollerova ulice
(o těchto přejezdech mám nejméně informací, nicméně v obou případech jsou tam SSSR závory s výstražníky AŽD 71, rád uvítám jakékoliv doplnění).

(Příspěvek byl editován uživatelem Václavs.)
Železnice Českého Krasu: Soubor tratí pro Microsoft train simulátor (093,120,122,124,171,173 a 174)
Tato verse tratě již nebude rozvíjena
Kam jsme to dotáhli?! V roce 1986 16 párů, v 1995 7párů a dnes 2 náklady z toho jeden podle potřeby!
ondřej vokoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.123.20
Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2012 - 20:50:57    Odkaz na tento příspěvek  

václavs: dík za informaci