K-report
 

Archiv diskuse 680 - Pendolina do 04. 09. 2012  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Železnice » 680 - Pendolina » Archiv diskuse 680 - Pendolina do 04. 09. 2012 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
245
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 5-2012
Odesláno Neděle, 12. srpna 2012 - 18:43:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tento víkend mě po měsíci opět čekala cesta Pendolinem (Pha-Ova a zpět) a o několik postřehů se musím podělit. Informační portál, který měl být spuštěn "během několika dnů", ani po měsíci od spuštění wifi neběží (cena projektu 20 milionů Kč...). Internet i webkamera běží naopak skvěle, pochopitelně pokud cestující o jejich existenci ví, neboť ve vlaku se o nich nedozví. Poněkud mě zarazil požadavek na instalaci plug-inu od nějaké obskurní společnosti, ale kamera běžěla i bez něj, nešlo však měnit kvalitu přenosu. Zarazila mě i švédská IP adresa, s níž se připojuji do internetu. Slibované blokování stránek vytěžujících připojení nefunguje, alespoň youtube a ČT24 fungují bez omezení.

Páteční návštěva JLV byla naprostou tragédií, neboť hlavní jídlo, které bylo na poměry JLV slušné, bylo servírováno v plastovém talíři a s plastovým příborem, protože v jídlením voze nefungovala voda (kolik souprav je v záloze? Dvě?). Personál mě pochopitelně při objednávce a placení o této skutečnosti neinformoval a když mi bylo jídlo přineseno, bohužel mě nenapadlo jídlo odmítnout a požadovat vrácení peněz.

Nedělní nabídka tisku byla tvořena výhradně Bleskem a jedním kusem MF Dnes, což je pokrok, protože v minulosti to býval pouze Blesk.

Tichý oddíl není tichým oddílem, protože v něm běží nahlas všechna vlaková hlášení včetně toho, v němž Halina Pawlowská (!) zve do bistro vozu. V neděli nechyběl ani prodej zmrzliny Magnum za "výhodnou" cenou 20,- Kč. Při pohledu na velikost zmrzliny dostal výraz výhodný naprosto jiný rozměr.

Obsazenost obou spojů byla tragická, v pátek večer nás ve voze na odjezdu z Prahy bylo asi 10, byť ve zbytku vlaku bylo v každém voze trochu více lidí. Na cestě zpět se obsazenost z Olomouce zdá být asi 40 až 50 %.

Příště asi ušetřím 2x116,- Kč a zvolím jinou kategorii vlaků či jiného dopravce. A koupím si normální Magnum :-)
Faigja_162
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1033
Registrován: 12-2008

Odesláno Neděle, 12. srpna 2012 - 21:32:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Web kamera běží i bez nutnosti dostávat se do ní přes nějaké IP adresy? Mohu se zeptat, jak se k ní dostanu, je-li už veřejná?
(nejen) Galerie osobních vozů
Martin96
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 9-2011
Odesláno Neděle, 12. srpna 2012 - 21:49:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sestříhané video o této jednotce: http://www.youtube.com/watch?v=mUTuEJOCejs&feature=g-high-lik
Webové stránky o MHD Pardubice a železnici v ČR
Youtube kanál
245
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 5-2012
Odesláno Neděle, 12. srpna 2012 - 22:20:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Faigja_162: Kamery běží na adresách 10.0.0.40 a 10.0.0.41, jinak se k nim, pokud vím, zatím dostat nedá.
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 991
Registrován: 8-2003

Odesláno Neděle, 12. srpna 2012 - 23:44:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky teď jezdim ova - frantíky kazdou sobotu. Wifi proti RJ exkluzivní, kamery super, jestli se nepletu jela minulý týden i včera jednotka 005. Minulý týden nešla kamera po směru jízdy do Fr. Lázní. Včera šly obě. Včera sem si dával řízek se salátem a byl jsem taky poněkud zklamán plastem s vlisovaným priborem. Jedna toćenà Plzeň do skla, další do plastu, prý není sklo. Nikoho jiného s tocenym jsem nevidel. V sobotu zase pojedu Ova - Fr. Lázně. Magnum bylo pokaždé, manželka si ho dávala, ale nic neříkala, že nesplnilo normy. Já to nejim.
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2025
Registrován: 11-2009

Odesláno Úterý, 14. srpna 2012 - 07:52:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jake je pokryti internetu mezi Berounem a Revnicema? S mobilem se v tomhle useku nechytam ...
ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6301
Registrován: 10-2003

Odesláno Úterý, 14. srpna 2012 - 11:57:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sim: Jakého máte operátora?
Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2028
Registrován: 11-2009

Odesláno Úterý, 14. srpna 2012 - 15:44:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa#6301 > kyslik
ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Quenya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 4-2009
Odesláno Úterý, 14. srpna 2012 - 17:04:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zrovna tudy jedu a internet jede jak divej.Ruzova vede :-)
Yery
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 4-2012

Odesláno Středa, 15. srpna 2012 - 12:22:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, byl by někdo tak ochotný a alespoň stručně mi popsal, co se bude dít po mém nástupu do vlaku, event. po odjezdu ze stanice? Všimne si mě někdo nebo musím křičet? Pojedu poprvé (a asi i naposled ), tak bych rád věděl, na co se těšit. Díky moc. :-)
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 938
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 15. srpna 2012 - 12:37:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, nejlepší asi je, nasadit hned po nástupu kozáčka a zpívat kaťuši, pokud si Vás ani tak nikdo nevšimne, tak k tomu rozhazovat drobné a části svého oděvu, případně napodobit tokání tetřeva...
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3864
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 15. srpna 2012 - 13:16:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Yery - a vo co jako jde ??? Tohle aspiruje na nejblbejsi dotaz roku tady na Krp...
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Yery
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 4-2012

Odesláno Středa, 15. srpna 2012 - 14:41:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak pardon, že jsem se vůbec na něco ptal...
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2417
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 15. srpna 2012 - 15:01:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Yery: Jel už jste někdy vlakem? Pokud ano, tak vězte, že v Pendolinu to probíhá stejně, tj. nastoupíte, sednete si, jakmile Pendolino dorazí do vaší cílové stanice, tak zase vystoupíte. Jasné?
ahoj :-)
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.119.223
Odesláno Středa, 15. srpna 2012 - 18:10:49    Odkaz na tento příspěvek  

Yery-A čeho by si jako měli všímat? Pokut pojedete ve 2 třídě tak nic ..V 1 dostanete jídlo tisk blbosti ..doporučuji tu 1 třídu
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6305
Registrován: 10-2003

Odesláno Středa, 15. srpna 2012 - 21:00:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ahoj: Vodu snad dostane i ve dvojce, ne? Alespoň já si z ní tu flaštičku neustále schovávám, protože je to ideální na poslední hlt do pouště.
Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2032
Registrován: 11-2009

Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2012 - 12:20:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Yery#38 > pokud vse bude fungovat jak ma, prvni trida probiha asi takhle:
1) nastoupite, najdete sve misto, sednete si ... vlak se rozjizdi
2) prijde pruvodci, zkontroluje jizdenku a plackartu, zmackne cudlik nad vasi hlavou a tim rozsviti modre svititko
3) az kolem pujde svacinar(ka), prinese vam obzerstveni v cene
4) pokud behem cesty cokoliv chcete, zavolate si pruvodciho a on poradi/pomuze zaridit/zaridi
5) pred prijezdem do cilove stanice se ozve hlaseni a vy vystoupite

No a ted pokud se neco zadrhne; muzou nastat treba tyto komplikace:
ad 1) nekdo sedi na vasem miste ... zpravidla mate oba stejne cislo sedacky, ale kazdy v jinem vagone/vlaku = jeden z vas je ve spatnou dobu na spatnem miste
ad 2) pruvodci nezmackne cudlik a modre svititko nesviti ... je to signal pro svacinarku, ze jste pristoupil a ze mate dostat dlabec. Pokud toto nastane, prihlaste se aktivne u svacinarky sam
ad 3) pokud jedete treba Praha - Pardubice a je plno, muze se stat, ze vas svacinarka nestihne obslouzit = mate smulu.
Obcas se stane, ze svacinarka nabizi vyber ze dvou veci, i kdyz jich ma 5 - proctete si v pruvodci nebo se zeptejte, co vsechno je na vyber. Sice ten pohled miva do usmevu daleko, ale pokud "to" je, svacinarka vam to prinese. Typicky to byval problem u ovocnych/zeleninovych salatu.
ad 4) nema cenu zkouset privolat obsluhu tim cudlikem nad hlavu, nikam to nevede a nikoho to neprivola (prestoze se v pruvodci pise opak). Pokud neco potrebujete, bud pockejte, az pujde nekdo kolem, nebo se seberte a jdete obsluhu hledat - kukan je v polovine vlaku.
Pokud si budete neco objednavat, je dobre se zeptat predem, jestli to budete jist z plastu, nebo z talire.
ad 5) pokud zaspite a prejedete, mate smolika

P.S. ve ktere fazi presne dostavate noviny si uz nepamatuju

Mol, Agent > ja vam nevim, panove, ale porad je rozumejsi se zeptat predem, nez machrovat, neptat se za nic a pak udelat nejakej pruser ... takze v cem je problem odpovedet normalne na otazku? Zvlast, pokud provozovatel potemkina tento oznacuje za nadvlak s nadpozemskymi vlastnostmi ... ze se lidi ptaji, jak to pak probiha, mi prijde jako logicky dusledek teto kampane.

Sam si pamatuju, jak jsem byl sokovanej, ze v nocnim vlaku je "vsecko jinak" nez v dennim rychliku. Takze priste bych doporucil min machrovat a snazit se pochopit, ze ne kazdej mel v kolibce misto piskaciho plysaka kus kolejnice.

Quenya#396 > dik za info, zkusim pegase
ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Karlis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1260
Registrován: 1-2010

Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2012 - 14:39:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sim: Tak to jste udělal radost i mně, protože také nemám s tímto zkušenost. Sice tohoto vlaku nevyužívám, a využívat nebudu, ale alespoň jsem o něco chytřejší, tímto bezvadně psaném podání, od Vás.
Za sebe říkám: DÍKY
Upozornění: V psaném textu mohlo dojít k zapomenutí, byť jen jednoho písmenka, a hned věty dávají jiný smysl, proto na to prosím berte ohled a za případný překlep se omlouvám.
Denis_novák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 10-2008
Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2012 - 15:12:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak noviny už člověk dostane i ve 2.třídě, stejně jako tu vodu.
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2036
Registrován: 11-2009

Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2012 - 17:21:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karlis#1260 > NZ :-)

Denis_novák#402 > je to rovnou pri kontrole jizdenek, nebo se pak jede extra s vozikem? A pripadne, vyuziva se i tady modreho svititka u pristupujicich?
ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3884
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2012 - 19:22:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Většinou proběhla kontrola jízdenek a pak vzal vozík s novina a nabízel.
"Svět na to nebyl připraven, prostě to příliš předběhlo svou dobu. Ale stejné zákony nakonec zvítězí a budou slavit triumfální úspěch."
Nikola Tesla
červ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.208.6
Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2012 - 21:49:07    Odkaz na tento příspěvek  

Sim: noviny a vodu rozdává ve 2.tř. zaměstnanec JLV, zpravidla až po kontrole jízdenek. Modrý čudlík se využívá, stejně jako v 1. tř., u přistupujících
Denis_novák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 10-2008
Odesláno Pátek, 17. srpna 2012 - 14:52:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

červ: Přesně tak.
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2039
Registrován: 11-2009

Odesláno Sobota, 18. srpna 2012 - 04:16:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

diky za info
ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 994
Registrován: 8-2003

Odesláno Sobota, 18. srpna 2012 - 06:02:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak škoda. Na 003 jsou kamery jaksi zaheslovány, to zas bude nudná cesta do František.
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 995
Registrován: 8-2003

Odesláno Sobota, 18. srpna 2012 - 09:42:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sim: Minulý týden jsem se taky s mobilem při odesílání sms nechytl (vodafone) a wifina jela slušně. Dnes jsem zkoušel jak to pojede v tunelech a v Krasíkově na Vyšehrad v pohodě.
Panťák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 19. srpna 2012 - 17:06:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nikolas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 6-2010
Odesláno Neděle, 19. srpna 2012 - 22:48:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pozvánka na čtvrteční pořad Těžká Dřina: http://www.prima-cool.cz/tezkadrina/epizody/tezka-drina-na-zelezn ici
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 65950
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 20. srpna 2012 - 05:55:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fucza:
Pod heslem by měly být nejspíš už všude.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Trs2004
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 2-2010
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2012 - 14:04:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a jak dlouho kamery budou pod heslem?
Knapido
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1263
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2012 - 15:24:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dokud ho někdo nevykecá
když tě všechno zradilo, pomůže ti kladivo.. a když né to tak použij flexu !! Jinak tě už nic nezachrání... Je to v řiti. Dneska ani flexa nepomohla !

Na K-reportu od 23.ledna 2006
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 999
Registrován: 8-2003

Odesláno Středa, 22. srpna 2012 - 11:26:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Knapido:
Ono jde spíš o férové přihlášení s nickem, takže bych na to moc nesázel
Yery
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 4-2012

Odesláno Úterý, 28. srpna 2012 - 16:43:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sim #2032: Moc díky za vyčerpávající info. :-)

Denis_novák #402: Jel jsem ve dvojce. Byla mi nabídnuta voda a denní tisk (obojí zdarma). :-)

červ: Já dostal noviny a vodu a až pak přišel průvodčí. Seděl jsem ve 4. voze.

(Příspěvek byl editován uživatelem yery.)
červ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.208.6
Odesláno Úterý, 28. srpna 2012 - 22:02:15    Odkaz na tento příspěvek  

Palubní portál SC Pendolino od zítřka
ahoj :-)
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.119.223
Odesláno Středa, 29. srpna 2012 - 16:46:30    Odkaz na tento příspěvek  

červ střík střík
s webkamerama na urovni roku 1990 ..rozlišení děs běs ..Kdyby měli kamery minimálně Full HD ..aby to vypadalo na notebooku aspoň dobře..
ahoj :-)
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.119.223
Odesláno Středa, 29. srpna 2012 - 17:19:50    Odkaz na tento příspěvek  

Sorry ale na mobilu mám full HD foťák + Retina display..na tabletu mám rozlišení 2048×1536 a také Full HD videa a fotografie....a na notebooku také 2048×1536 ..a nějaká ušmudlaná kamerka tam vypadá fakt blbě..jde o to že hodně lidí má kvalitní HW a myslím že budou sklamání ...
Masinka123
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.194.197
Odesláno Středa, 29. srpna 2012 - 18:42:05    Odkaz na tento příspěvek  

ahoj:-):než začneš machrovat nauč se česky
ahoj :-)
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.119.223
Odesláno Středa, 29. srpna 2012 - 19:35:58    Odkaz na tento příspěvek  

Masinka123
Kdo machruje ..beru ty věci jako běžný ..jen říkám že ta webka je děs běs ..
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4965
Registrován: 10-2004
Odesláno Středa, 29. srpna 2012 - 19:51:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ahoj: dobrá, tak máš HD displeje. Jaké v tom máš kamery?

Jakýpak bude potřeba datový přenos z HD kamery? Jaký bude datový tok na třeba 20 zařízení současně?
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 65993
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 29. srpna 2012 - 21:32:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Například při jízdě proti nízkýmu slunci ten obraz celkem odpovídá tomu, co (ne)vidí i fíra.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


pubíkům
Neregistrovaný host
Odeslán z: 199.204.248.102
Odesláno Středa, 29. srpna 2012 - 22:08:17    Odkaz na tento příspěvek  

Pro rozmazlené neskromné ahojšotopubíky je 640x480 naprosto dostatečné a ještě bych to přibrzdil na max.15fps. Ničeho si ta rozmazlená banda uřvanců neváží a neocení ani nadstandard. Taky by ten přenos mohl být nakonec i placenou službou a to by tu bylo zase řevu.
Honzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 919
Registrován: 12-2003

Odesláno Pátek, 31. srpna 2012 - 11:32:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V rámci bonusových benefitů bude vybraným cestujícím umožněna jízda na vysunutém spřáhle vpředu, kde si budou moci užívat rozlišení dle libosti.
Jinak Penik to napsal naprosto přesně. Wifina se instalovala pro přístup na internet. Kamery jsou přívěšek, který nesmí přístup na internet omezovat.
tady taky rozlišení nicmoc

(Příspěvek byl editován uživatelem Honzík.)
Gatto nero
http://www.pendolino.cz/
http://www.imdb.com/title/tt0481369/
NEJHEZČÍ ŽABOTLAM BYL POLOMÁČENÝ!
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3955
Registrován: 3-2004
Odesláno Pátek, 31. srpna 2012 - 20:44:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Umožňuje palubní portál v pendolinu on-line zobrazení vlaku v mapě, tak jako mají třeba vlaky Frecciarossa?
Honzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 920
Registrován: 12-2003

Odesláno Sobota, 01. září 2012 - 08:16:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzasl: ano
Gatto nero
http://www.pendolino.cz/
http://www.imdb.com/title/tt0481369/
NEJHEZČÍ ŽABOTLAM BYL POLOMÁČENÝ!
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2246
Registrován: 5-2007

Odesláno Sobota, 01. září 2012 - 09:57:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sedim zrovinka v "Tiché jedničce" v SC-32.Palubní portál a internet,funguje po celou dobu z Ovy prakticky bez chyby.Jen nejde webka(no bóže).Ale co mi zarazilo--Docela dost trhavý rozjezd soupravy.To jest normální?
Kecup
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1271
Registrován: 7-2009

Odesláno Sobota, 01. září 2012 - 13:52:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

před chvilkou SC511 začalo prodlužovat jízdní dobu od Stříbra a nakonec zastavilo pro nějakou technickou závadu v Pňovanech s 680.003 ... po 5ti minutách se rozjel a již dodržoval jízdní doby
4 Paveldacicky
Neregistrovaný host
Odeslán z: 199.204.248.102
Odesláno Sobota, 01. září 2012 - 23:31:21    Odkaz na tento příspěvek  

Paveldacicky, žeby uklouzané koleje?
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2247
Registrován: 5-2007

Odesláno Neděle, 02. září 2012 - 13:40:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

4 Paveldacicky

V každé stanici kde vlak zastavuje?To snad ne..
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 66024
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 02. září 2012 - 16:28:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemyslíš takové to "vrtění", které se vyskytuje při nízké rychlosti a maximálním tahu skoro vždy?
To spíš víc ruší vrzání na 003 (snad...) v 7. voze.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3147
Registrován: 9-2006

Odesláno Pondělí, 03. září 2012 - 15:21:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prodávají se na palubě SC lístky na MHD?
Denis_novák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 414
Registrován: 10-2008
Odesláno Pondělí, 03. září 2012 - 19:35:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím, že se tam nabízejí jízdenky na MHD v Praze...
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3148
Registrován: 9-2006

Odesláno Pondělí, 03. září 2012 - 19:59:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Právě ty potřebuju.
červ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.208.6
Odesláno Pondělí, 03. září 2012 - 20:06:59    Odkaz na tento příspěvek  

MHD Praha 24 hodinová za 110kč, MHD PID za 160 kč, Ostravanka za 75 kč
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2056
Registrován: 11-2009

Odesláno Pondělí, 03. září 2012 - 20:08:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

George_couser > celodenku nabizi urcite ... a misto papirovych pulhodinovek pouzivam smskovou variantu, stoji stejne.
ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1068
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 03. září 2012 - 20:09:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je nová doba a sms jízdenky
Pozdě Ale myslím, že existuje i sms celodenka...

(Příspěvek byl editován uživatelem mol.)
To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?!
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3149
Registrován: 9-2006

Odesláno Pondělí, 03. září 2012 - 20:12:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SMS jízdenka mi je na dvě věci, pokud si ji chci nechat proplatit.
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1069
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 03. září 2012 - 20:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jedna věc je s ní jezdit MHD a u druhé by si člověk asi umazal mobil
To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?!
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 66041
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 03. září 2012 - 21:51:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

G_c:
I na SMS jízdenku lze získat daňový doklad, minimálně v Praze. Stačí se aspoň elementárně snažit.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2057
Registrován: 11-2009

Odesláno Úterý, 04. září 2012 - 07:12:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je tu ovsem jedna drobnost ... sms jizdenka plati v praze na MHD a ne na PID, takze krtek jo, slon ne e.
ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 66044
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 04. září 2012 - 08:23:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na slona se u průvodčího lístek snad pořídit dá, ne? Navíc levnějc jak předražený městský tarif.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz