K-report
 

Archiv diskuse 750.7, 752.6, 753.6, 753.7, 755,... do 15. 05. 2012  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Železnice » 750.7, 752.6, 753.6, 753.7, 755, 756 a 757 - modernizované brejlovce » Archiv diskuse 750.7, 752.6, 753.6, 753.7, 755,... do 15. 05. 2012 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2872
Registrován: 2-2009
Odesláno Pondělí, 07. května 2012 - 19:26:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Filip Stožecký - pokud myslíš 750.7 jsem v pokušení podepsat.
Mourek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1201
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 07. května 2012 - 20:42:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Filip_stožecký: Pokud jde o aktuální stav, tak určitě 701, 702, 703 a 704 tedy pražské, které mají asi největší denní kilometrické proběhy.

No, léto nic moc, ale náprava se realizuje.

Já myslím, že spolehlivé jsou a jejich provozní nasazení to potvrzuje. Zda jsou levně pořízené radši nesoudím, nevím totiž jak to vychází.

Léta asi sloužit budou, žádné exotické komponenty snad nemají.
Filip_stožecký
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 779
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 07. května 2012 - 21:10:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn2: Co podepsat?.Že to byl dobrý kauf pro dráhu? Já nevím,já jsem řečeno slovy klasika z Tábora jen "blbec" od uhlákú a jako takový mám zkušenosti jen s "nákladní" verzí Catrů a jsem rád za ně-děsím se okamžiku kdy by měli dorazit 742 7,ev.nějaké jiné mutace zparchantělin s dlouhým čumákem. Samozřejmě člověk se občas podíví,co to na něj vříská z obrazovky,zanadává si na ty vědátory co to tam cpou za zhovadilosti a hlavně kam (zásadně tak aby to bylo co nejdál a nejnemožnějc obsluhovatelné,svítilo to do ksichtu v noci a informovalo m,ě to např.o tom že jsem na dvojčeti přešel z "master" na "slave" (nevím proč nemůže být napsáno krásně česky jako dříve na 853 "řídící" "řízený" . No a hrůza spočívající v tom,že se musí na druhé mašině vypínat brzda a zavírat milion kohoutů,tak to je opravdu už .
Prostě "dokonalý" výrobek
Mourek: dík za info.
ŠUMAVA-drsnej kraj,krásnej život
polánek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.104.248
Odesláno Pondělí, 07. května 2012 - 21:37:02    Odkaz na tento příspěvek  

polaaanek: ze 755 budou 753.6
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2875
Registrován: 2-2009
Odesláno Pondělí, 07. května 2012 - 21:44:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

FS- Jo, vše nové se nepovede, nebo alespoň zdánlivě. Plzeňští páraři taky nad T478.3,4 nejásali. Zpočátku....
Napsáno hezky česky by to mohlo být jenže takhle to zní ušlechtileji. A pro uživatele PC to není slovo neznámé - a těch bude přibývat, i mezi fíry.
To samé byl Kyklop -Barevná hudba na kolejích ho titulovali a dodávali - relátko sirkou podložíš, diodu těžko ......
Zkrátka není li koncepce úplně zmršená, jednou to bude jezdit a dobře. Motor na to má a to ostatní se možná poddá.
Často zde bývám obviňován z nepochopení textu - v tomto případě asi právem.
Jen na okraj - borce od AWT a Carga jsem zatím skučet neslyšel - čím to může být ?
Mourek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1203
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 07. května 2012 - 21:46:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tyristor: První den proběhlo nějaké profouknutí kabelů, další den ráno vyrazili a odtahali nějaké ty vlaky, takže asi normálka.
Mourek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1204
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 07. května 2012 - 21:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mad_noodle2: Oldcerry tu skučí docela často.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2876
Registrován: 2-2009
Odesláno Pondělí, 07. května 2012 - 21:58:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

FS - dodatek - a od čeho jste tam vy,fírové než abyste kritizovali, co se nepovedlo? Na začátku muselo být zadání a to si asi výrobce z palce nevycucal. Jestliže u vás vázne komunikace mezi personálem a vedením není to problém výrobce. Podotýkám ,že nejsem ani vlastníkem, ani akcionářem,zaměstnancem ani agentem CZ Loko.
Ad 742 - nejdřív brečíte, že z 742 přes dlouhý nos prd vidíte, když už vidíte vadí zas cosi jiného?
To bych od Tebe, jako starého jezdce na Sergejích nečekal. Nebo že bych se splet ? Jezdil jsi kdysi v Libni? Jestli ano, pak platí co jsem napsal, jestli ne , pak jde o politování hodný a zásadní omyl.
Haribo7
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 1-2011
Odesláno Pondělí, 07. května 2012 - 22:58:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb : A dá se tam dostat nějak bez problémů? já tam známe nemám. Tak leda, že by se to dalo přes někoho domluvit.
T458.1 Forever
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4863
Registrován: 7-2007
Odesláno Pondělí, 07. května 2012 - 23:08:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mourek:Oldcerry tu skučí docela často.
Ale jděte...
Zrovna 7 CargoBrejle jsou docela povedené, máte tam pár koumesáckých podpisů, ale na to už jsem si zvykl. Když se neumíte domluvit a dělat lokomotivy, ale soubory komponentů, tak s tím nic nenaděláme. Jen jděte už do háje s těmi všemi otravnými neregulovatelnými ksichtosvítiči...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12735
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 00:08:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Haldir:
Uvidíme jak bude vypadat v reálu
Dle mne skvěle!

Myslím si že dost lidí bude rádo, že se rekonstruovalo tolik 753 a příliš se u nich se něměnil jejich vzhled....
Jo tak maximálně šotoušstvo brejlovcofilní..viz Manemb, Savik a já nevim kdo ještě..bez urážky panstvo:-)

Oldcerry:
jděte už do háje s těmi všemi otravnými neregulovatelnými ksichtosvítiči...

Konečně něco pořádnýho melodickýho!!
ReOrder & Stine Grove - Seize The Day (Original Mix)
Temple One - World Beyond (Daniel Kandi & Phillip Alpha Remix)
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5516
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 02:09:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

F.S.: No a hrůza spočívající v tom, že se musí na druhé mašině vypínat brzda a zavírat milion kohoutů
To je jak v tom vtipu o tom křesťanským pekle - když oni to tak chtěj...
Na 471 se - ó ta hrůza - žádná brzda nezavírá. Asi by to chtělo přimět pachatele předpisů podívat se do kalendáře i na letopočet...
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3527
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 03:14:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Casem se stejne budou muset vyrabet novy masiny. A Brejlaky zmizi v pristich 20 - 30 letech. Vic jim nedavam.

Si tak vybavuju jednu situaci z energetiky - jeden ten vynalez z myho avataru stoji cca 2 mil €. 1,2 mil daavala energetika a zbytek stat. Od r. 2010 je veskera realizace novych staveb zastavena, bo neni tech 0,8 mil € od statu. Jenze ja nevim, proc se na to energetika vykaslala, bo jeden ten kram ma indikovanou zivotnost 65 let, takze se ta investice vrati tak jako tak, jen asi o dva roky pozdeji. Nekdy fakt nechapu myslenkovy pochody vrahu z Wall streetu.

No a s tema brejlakama je to podobny po ty ekonomicky strance - je to levny a je subvence: papiry + ram. A investice se diky tomu vrati drive. Ze ten pekac zkoroduje driv nez nova masina je sice pravda, ale zaplati se to a vydela na novy, takze Big Boss bude spokojenej.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4867
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 08:54:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Filip_stožecký: dovolím si upřesnit..jen "blbec" od uhlákú Tupec kolego, tupec. Blbec je diagnóza, tupec je fakt.
Mourek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1205
Registrován: 1-2006
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 08:57:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry: No nenápadný projev tedy nemáte .

Ona je ta osobka celá nějaká divná, brzdy nezavírá, HJP jí vyhovuje, doplňkovka nevadí a tak.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2879
Registrován: 2-2009
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 09:04:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Agent - i tak to může být, jenže ne všechno se řídí ekonomickými aspekty a ziskem. Větrník, vyjma toho, že hyzdí krajinu, má specifické požadavky. Například místo, kde vane vítr neustále a pokud možno stejnoměrnou silou. Což v Česku není.Dle mého soudu je větrník stejně bídným zdrojem jako fotovoltaika - nespolehlivým = závislým na počasí.
Ve spojení s geniálními zákony pak neméně geniální stavitelé, provozovatelé, dojí nás všechny. A za bezvětří a v noci budeme svítit loučema. Nebo budovat monstrozní akumulátotové stanice s obludnými střídači ? Nebo stavět desítky přečerpávaček ?
Nic takového reko Brejle nepotřebují ani nepřinášejí.

Nemá li provozovatel na lepší, musí volit tuto cestu. Navíc tam může být i politické pozadí - dát práci lidem v Česku, podpořit firmu na území Česka a v neposlední řadě, možná, zachovat výrobu loko do doby, než firma vyroste natolik, že bude schopna dodávat i velké / větší/ stroje vlastní konstrukce. Tak to zase vidím já.

Ovšem pokud zadání dává někdo od zeleného stolu a neexistuje, nebo je ignorována, zpětná vazba z provozu je pak cosi shnilého ve státě dánském. Pak to asi bude bída nejen s produkty z CZ Loko ale i s rekonstrukcemi strojů stávajících.
Paca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 8-2008
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 09:11:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímavý inzerát
http://tr.aukro.cz/show_item.php?item=2331915343
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4868
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 09:24:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mourek:Ona je ta osobka celá nějaká divná tak to se shodnem ,osobka je šílená.., brzdy nezavírá, Ale měla by , předpis stále platí , ale asi mají vyjímku HJP jí vyhovuje, Budiš jim přáno, když Zázrak jezdil v Cargu, tak i HJP zkušení, zrovna nejásali o HJP v nákladní dopravě.. doplňkovka nevadí a tak. nevím, ale vzhledem k tomu, že už jsem pár ešusů slyšel ve valčíkovém rytmu...
Vaše 7osobkoBrejle mohou jezdit s řídícím vozem? Nezmrvili jste náhodou díky doplňkovce mašinu?
Doplňkovka bez protismyků - ani náhodou. Jen jsem jí v neděli vyzkoušel a moc nechybělo do valčíkového rytmu. To je takový nesmysl, že to až bolí. Proč asi se sníží výkon EB, no protože to klouže a tak jí tam naperu 4 Bary aby si sklouzla ještě víc...a jen fíro smutně koukej, co ti ta PC sračka udělala pod rukama...
A furt mi nikdo neodpověděl, jak P 44 tun brzdící váhy dokáže doplnit 140 tun brzdící váhy P+E v případě skluzu či poruchy EB.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12364
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 09:31:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo tak maximálně šotoušstvo brejlovcofilní..viz Manemb, Savik a já nevim kdo ještě..bez urážky panstvo



Lepší jen "Brejlofilní" než celý skvost HVJá se aspoň zajímám jen o jednu řadu, narozdíl od někoho

A stojím si za svým a budu, tato reko je už v dnešní době na velké H
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12365
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 09:41:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Haribo7
Když jsi slušný a slušně se zeptáš na patřičném místě, tak si mylsím že neni.

edit
Jo pardon, mám dojem, že musíš mít služební průkaz a výstaržnou vestu.Už to neni, jako dříve, navíc depo je střeženo více jak náš Prezident

(Příspěvek byl editován uživatelem manemb.)
Mourek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1206
Registrován: 1-2006
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 11:08:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry: když Zázrak jezdil v Cargu On tam taky jezdil osobní Zázrak .

pár ešusů slyšel ve valčíkovém rytmu a hnedle podle zvuku jste věděl, že je to doplňkovou brzdou .

750.7 má WTB a s řidičákem časem jezdit bude.

Nezmrvili jste náhodou díky doplňkovce mašinu? Jakou?

Zkuste někdy pochopit, že při prokluzu kol v EDB se DB neuplatňuje (má-li loko lepší protismyk než skluzovku, pak si protismyk cíleně vypne dynamiku a vyvolá DB), pokud místo EDB při smyku nabíhá DB a loko nemá PTSM je to problém. Jestli si pěti esa místo EDB při skluzu opravdu plní DB je někde chyba.
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1982
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 13:35:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry: S HJP mám jen jednu krátkou zkušenost a věř mi, že na ni občas s láskou zavzpomínám. Třeba při současném zhasínání hlavního reflektoru a manipulací s brzdičem u takové 130. A to mám docela dlouhé ruce.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4869
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 14:06:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mourek:On tam taky jezdil osobní Zázrak to je fakt, ale kolegové kteří na tom jezdili, měli hodně zkušeností s Ešus HJP.
hnedle podle zvuku jste věděl, že je to doplňkovou brzdou Ale prdlačky, věděl jsem, že má plochy a netvrdil jsem, že díky doplňkovce. Je to možné? Taky jsem psal "nevím".
750.7 má WTB a s řidičákem časem jezdit bude. To zcela jistě.
Odpovědět na otázku, otázkou? Proč tedy nejezdí 7Brejle eventuelně Plech se Syslem?
Jestli si pěti esa místo EDB při skluzu opravdu plní DB je někde chyba. Ano, to je, zcela jistě. Např.že si fíra doplňkovku nevypnul., nebo, že koumese nenapadlo, aby šla doplňkovka odvětrat OL2, nebo, že bez protismykovky je doplňkovka na pytel...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12741
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 14:28:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb:
Já se aspoň zajímám jen o jednu řadu, narozdíl od někoho
Výborně, to rád čtu..aspoň budu mít vcelku jednoduché poslat ti fotky na mejl jen jedné řady, paráda:-)To jsi mě potěšil...:-)
Konečně něco pořádnýho melodickýho!!
ReOrder & Stine Grove - Seize The Day (Original Mix)
Temple One - World Beyond (Daniel Kandi & Phillip Alpha Remix)
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12366
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 18:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš
No takUž zase
Ikdyž, ono teďka nic moc nikde zajímavého a extra tajného neniPokud tedy už od sousedu v něčem nejsou namočené 750 128 a 167
Tyristor
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.135.21.150
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 19:27:20    Odkaz na tento příspěvek  

Mourku díky.
Filip_stožecký
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 780
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 19:44:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MN2: Ale jezdil ,jezdil,žádný omyl. Ale na té 742 ,která třeba pro Cargo skončí v těch 2 exemplářích (nebo kolik jich je vyplivnuto z fabriky) je stejně dlouhý čumák,akorát že malý představek byl snížen.To už "zlý" soukromníci maj dávno a když to jede ve dvojčeti spojený "dlouhejma " k sobě tak to asi nemá chybu.
Ad komunikace s výrobcem,nebo vedením: šílíš,jsi v ČR. Co asi tak můžeš dělat když cargo brejle dorazí do CB po pár letech provozu a nestačíš zírat . Nejenže vypínat na druhé mašině brzdu,ještě i doplňkovou a přídavnou .. To jsou vyfikundace. Pak zas přejít na druhou ,vše pootvírat,na té řízené zas pozavírat,no jak u blbejch na dvork. Zajímavé že u AWT,ev. Unipetrolu či kde to ještě provozují nic takového nedělají a jezdí podle předpisů (ovšem svých). Je fakt že tam nějaké "vymoženosti v podobě doplňk. brzdy nemají.
Ale jinak celkově si myslím že ty 753.7 v Carg.verzi nejsou zas tak odsouzeníhodné .
ŠUMAVA-drsnej kraj,krásnej život
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2885
Registrován: 2-2009
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 20:07:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

FS - jo tak v tomhle já honěnej nejsem, to bez mučení přiznám. A taky jsem od začátku spekuloval o 742.7 ne o 742 s batohem. Takže se omlouvám.
Že panují v Cargu i ČD zvláštní vztahy je škoda. Ze své praxe vím, že projektant leckdy vymyslí něco zdánlivě vynikajícího, co má ale jednu drobnou vadu - nejde to posstavit nebo sestavit. To samé může být i rozmístnění přístrojů a jiné vifikundace. Já už to řeším přímo s projektantem, protože cezené přes tři huby to ztrácí efekt. To ale asi u vás nejde.
Mourek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1207
Registrován: 1-2006
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 20:37:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry: Ešus má protismyk, pokud to po ostavení EDB nezvládá ukočírovat vzduchem vyprší mu čas a zabrzdí to naplno. Ofšem normy jsou v tomto celkem nekompromisní.

750.7 se syslem nejezdí, protože se nevěřilo, že WTB s UIC 556 není všespásná a tudíž se musí Sysel i 750.7 spolu naučit. Plech, to se rozebíralo v plecháčích.
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5520
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 21:15:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OC: Proč asi se sníží výkon EB, no protože to klouže a tak jí tam naperu 4 Bary aby si sklouzla ještě víc
Člověče, na 750.7 a banglích si pošlu "nahoru" informaci o tom samým skluzu/smyku, kterej mi stáhnul EDB, a pak se na tu EDB dívám tak, jako kdyby neubrala, čímž doplňková odfoukne (jedinej problém je pak jestli to TR4 stihne, protože na rychlý odfouknutí v řádu desetin sekundy je holt jen a pouze protismykovej ventil).

Proč tedy nejezdí 7Brejle eventuelně Plech se Syslem?
Většina 750.7 tahá křídla od elektrickejch rychlíků, takže by se Syslem musela umět i ta tramvaj, nehledě k tomu, že třeba v Jihlavě by se tím přišlo o výhodu úvraťovýho přetahu.

U Plecháče je dost zásadní problém v tom, že mašina s odbočkama, bez EDB a se špalkama je víceméně přesnej pravej opak toho, na řízení čeho byla WTB navržená a čemu vyhovujou prakticky všechny moderní mašiny (snad leda vyjma těch velkejch Voithovic hydraulickejch zázraků).
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4870
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 22:09:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hajnej:Njn, když tam ten protismyk je....
Jinak děkuji vám oběma za osvětu.
Osoboperše se Syslem se ještě nepovedlo okovat?
Filip_stožecký: kolego, musím ti trochu oponovat.
Ad komunikace s výrobcem,nebo vedením: šílíš,jsi v ČR. Pokud se najde někdo, kdo vezme kus papíru a sepíše to, trochu osvětlí proč to tak chce, jde to. O tomto, si troufám tvrdit, že něco vím. Dá se vykomunikovat lecos. Možná jsme měli štěstí na dobré duše, ale dali se přesvědčit všichni. Někdy to ovšem narazí na "normu", nebo prašule. Ale pokud to jen trochu šlo, předělali to dle našich požadavků (5ES). Každopádně, jestli jsme něco domrvili, tak nám to dají pěkně sežrat.
Nejenže vypínat na druhé mašině brzdu,ještě i doplňkovou a přídavnou .. To jsou vyfikundace. Za to nemůže výrobce a částečně si za to můžem sami (fírové)!
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5522
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 08. května 2012 - 23:17:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OC: Njn, když tam ten protismyk je...
Kde? Na 750.7? Tam naopak není. TR4 je tlakové relé, protismykovej ventil je (u Daka) N8.

Osoboperše se Syslem se ještě nepovedlo okovat?
Zatím se mi nic nedoneslo. A ta spolupráce s pohonem je tam de facto stejná jako na 750.7, bo skluzovka pohonu je taky v CRV.

Ohledně zavírání kohoutů: to jednoho potěší, když utopí fůru času a stohy papíru ve FTA (analýza stromu poruch) na nežádoucí doplňování potrubí (jak snížit jeho riziko na minimum), aby to nakonec bylo kvůli rigidním předpisům -gh- (vyslovuje se "napiču")...
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2887
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 09. května 2012 - 04:59:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Plzni jezdil plecháč, tuším 264, se syslem do Rokycan a snad i do Zdic. je to asi měsíc. Jestli jezdí ještě, nevím...
Mourek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1208
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 09. května 2012 - 06:48:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mad_noodle2: No a tam se zjistilo, že to má jisté háčky viz: https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2480262 je to tam porůznu roztroušené.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12747
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 09. května 2012 - 08:59:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Není to tak dlouho co jsem šel kolem kolejí v ČT na vlak a jel kolem mne sysel s 163 a ten sysel tak nehorázně dupal, že se divim, že s tím někdo vůbec jel..to bylo jak buchar a byl slyšet ještě hoooodně daleko..i v době, kdy vlak už nebyl vidět..
Konečně něco pořádnýho melodickýho!!
ReOrder & Stine Grove - Seize The Day (Original Mix)
Temple One - World Beyond (Daniel Kandi & Phillip Alpha Remix)
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12370
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 09. května 2012 - 18:14:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš
Který pak to byl?Nevšiml jsi sis?
015 určo ne
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12371
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 09. května 2012 - 21:00:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Písek Jestřebí - Č.Budějovice

Směska MB Škoda auto - Nbk
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12763
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 10. května 2012 - 01:12:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb:
Čísla jsem si bohužel nevšimnul, ale předpokládám, že už s tím snad nejezdí a je to někde na soustruhu..
Konečně něco pořádnýho melodickýho!!
ReOrder & Stine Grove - Seize The Day (Original Mix)
Temple One - World Beyond (Daniel Kandi & Phillip Alpha Remix)
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12380
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 10. května 2012 - 15:09:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní Pn 64670 s loko 753 762+763(T4783240+356) u odbočky Zálučí (trať 070)

A u Bělé pod Bezdězem
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3166
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 10. května 2012 - 16:39:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak se vůbec řeší obutý osobák ČD na trati? Já jen, že nestátní dopravci jsou bráni bokem a zastaveni, dokud nenahlásí číslo dupajícího vozu, takže předpokládám, že Sysla za prvním indikátorem vzali taky hned i s cestujícíma bokem a fíra musel hlásit.
Rebel Yell
Mirek_svob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 12-2009
Odesláno Čtvrtek, 10. května 2012 - 20:53:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hajnej: Ohledně zavírání kohoutů: to jednoho potěší, když utopí fůru času a stohy papíru ve FTA...

Jakže, FTA? Skoro jsem nedoufal, že v oboru toto potkám :-).
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5526
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 10. května 2012 - 22:33:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M.S.: No na 380 jich byl celej sad...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12389
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 11. května 2012 - 16:42:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak zase něco z pokoukání


A zítra zkusíme ulovit 750 719
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12769
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 11. května 2012 - 19:17:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo zkusíme...
Konečně něco pořádnýho melodickýho!!
ReOrder & Stine Grove - Seize The Day (Original Mix)
Temple One - World Beyond (Daniel Kandi & Phillip Alpha Remix)
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3640
Registrován: 5-2003

Odesláno Pátek, 11. května 2012 - 21:37:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna pokročilá světová názvem, rychlostí ale spíš lokálková:
Sherwood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 12. května 2012 - 16:18:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přední Poříčí 10.5.2012
6612
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 3-2012
Odesláno Sobota, 12. května 2012 - 20:00:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dovolím si dokumentačně vložit pár fotografií strojů, jejichž fotografie tu nejsou příliš často...


Jen dodám, že u čtvrté fotky je 757.004 vyvěšena a na konci vlaku je vidět 757.001 která na tuto soupravu najela aby s ní udělala Zr1845
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12398
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 12. května 2012 - 20:41:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6612
Tak už vím, proč jsem se nemohl dovolat a hlásilo mi to vždy jedno a to saméHlavně se mi ozvi, jaké tel.číslo máš teďka aktuální.
Jinak pěkné
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12400
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 12. května 2012 - 21:20:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


a jedna z dřívějška
Bambe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 1-2011

Odesláno Neděle, 13. května 2012 - 00:01:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb: Chci se zeptat, proč vůbec byla nejdříve 753.740 AWT a poté UNIDO? Nějako mi to vrtá hlavou, už dříve jsem se na to chtěl zeptat...
Děkuji za odpověď
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12775
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 13. května 2012 - 13:49:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bambe:
Na tom není nic složitého, ale Manemb ti to určitě vysvětlí sám...
Konečně něco pořádnýho melodickýho!!
ReOrder & Stine Grove - Seize The Day (Original Mix)
Temple One - World Beyond (Daniel Kandi & Phillip Alpha Remix)
850.015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 2-2012

Odesláno Neděle, 13. května 2012 - 16:46:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

https://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=708578.jpg&httpref =28/126856 - Dnešní rozkvetlý R667 v Třebíči.
http://www.youtube.com/user/bardotka749051?feature=mhee - Videokanál o železnici
Zdraví vás 850.015!!!
Patnáctko, odpočívej v pokoji!, Jízdenky na termopapír = TERMOMOR... nesnáším je :-/
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 620
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 13. května 2012 - 20:18:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když tu Martin vzpomíná 753.740...

Cruchote, co to zase děláte?!!
Blábol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 14. května 2012 - 13:04:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V sobotu jsem viděl v Třebové 750.719. Asi je už nachystaná k expedici. Nevíte někdo, jestli se bude pokračovat v rekonstrukcích nebo je to poslední co se dělá? Díky.
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5535
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 14. května 2012 - 14:18:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Blábol: ze série 750.7 je poslední.
Lipan_z_coridy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 749
Registrován: 11-2010

Odesláno Pondělí, 14. května 2012 - 14:41:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hajnej : Jak to vypadá s tvojí návštěvou v Jeseníkách?
Historie železnice na Jesenicku : http://heide.sweb.cz/ozeleznice.htm
Vojtikj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 14. května 2012 - 15:02:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


jedna včerejší z Týniště nad Orlicí
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5538
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 14. května 2012 - 17:32:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lipan: Zatím nějak není čas...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12787
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 14. května 2012 - 22:58:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Blábol:
Je to poslední co se dělá s původní kabinou..aspoň doufám!
V tu sobotu si ji viděl kde přesně?

Lipan:
To budu v Jeseníkách dřív já
Konečně něco pořádnýho melodickýho!!
ReOrder & Stine Grove - Seize The Day (Original Mix)
Temple One - World Beyond (Daniel Kandi & Phillip Alpha Remix)
Taurus1216
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 11-2009

Odesláno Úterý, 15. května 2012 - 14:59:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Brejlovci 753.714 + 753.713 společnosti AWT na nákladním vlaku projíždějí stanicí Prosenice, dne 15.10.2011. Na konci vlaku je dvojice brejlovců 753.712 + 753.735 http://youtu.be/oJogfACQ_qI
moje další fotky na www.taurus1216.webovastranka.cz
moje videa na YouTube pod nickem taurus1216brno