K-report
 

Archiv diskuse Tratě kolem Mladé Boleslavi do 17. 09. 2012  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Železnice » Tratě kolem Mladé Boleslavi » Archiv diskuse Tratě kolem Mladé Boleslavi do 17. 09. 2012 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Haldir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 800
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 13. září 2012 - 21:26:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

-aa-
Takže vše jde řešit rozumně vlakem. Také mě štve, že dost akcí se řeší pomocí auta. Jenomže to auto často představuje příliš velkou výhodu a jeho použití je tak příliš lákavé když stačí dojít na parkoviště.
Ne každého nadchne představa nutnosti vyrazit den předem nebo kolem půlnoci jenom protože není jiná možnost jak se na dané místo dostat včas. Hlavně jde pořídit více fotek a být více operativnější aniž by se jednalo o zběsilé nahánění o kterém píšeš. Naopak máš více času si najít dobré fotomísto a to nachystat. Ty pod pojmem autoakce vidíš především šílené nahánění a bezohledné jednání. Šílené akce kde jde jen nafotit co nejvíce fotek bez ohledu na kvalitu, nejlépe od přejezdu také nemám rád.
KOKI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 2-2012

Odesláno Čtvrtek, 13. září 2012 - 21:27:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb:To je pravda.Takových příspěvků tu nikdy nebylo.Kdyby ale aspoň byly o něčem.Takových hezkých fotek od šílenyho maxe a k tomu nic,ale že si někdo vyfotil vlak někoho jiného,tak hned kolem 50ks příspěvků.
Haldir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 801
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 13. září 2012 - 21:47:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

KOKI, Manemb
Reagoval jsem protože mě rozladilo tvrzení aa, že auto při focení použivá jen liný šílený bezohledný naháněč když vše jde tak pohodově udělat při použití HD. Nevadí, že toho jezdí málo, stejně tak jak málo je slutečně pěkných dnu nebo že tratě jsou čím dál víc zarostlejší. Auto je zkrátka jen pro lenochy.
T. H .
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.181.56.8
Odesláno Čtvrtek, 13. září 2012 - 21:51:26    Odkaz na tento příspěvek  

Chary: Nejprv bráním šotouše ve foťáku a pak zesměšňuju oponenta? Copak je topič mojím oponentem?
No když byla ta fronta na vtipnou kaši, tak jste asi byl zrovna někde fotit hektora. Nu což, nepochopil, co se dá dělat. O mně tu taky jeden tvrdil, že vulgárně nadávám, asi to patří ke zdejšímu koloritu.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 13. září 2012 - 21:53:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne každého nadchne představa nutnosti vyrazit den předem nebo kolem půlnoci jenom protože není jiná možnost jak se na dané místo dostat včas.

Tak nejen každého, ale rovněž každého rodina. Příklad - kámoš z moravské vesničky, aby si vyfotil dva páry na zubačce, tak musí odjet v pátek odpoledne hned po práci, ubytovat se někde v Tanvaldě, pofotit, a návrat přinejlepším v neděli v osm ráno, když pojede přes noc a bude kysnout dvě hodiny v Pardubicích a dvě hodiny v Brně. Přijede hotovej a do dvou dospí noc. Dovedete si představit, jak nadšená bude jeho manželka z krásnýho víkendu.
Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 506
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 13. září 2012 - 21:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H., můžeš mi teda laskavě ukázat, kde jsem jakýho oponenta zesměšňoval? Reagoval jsi bez citace a bez oslovení, tedy na poslední příspěvek, což byl můj. Já jsem v něm zesměšňoval topiče ve stylu Npv_pvr, čili souvislost je nabíledni, jenomže ohledně tohoto platí již napsané. Nuže?

(Příspěvek byl editován uživatelem chary.)
Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Diamant v písku
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.218.151
Odesláno Čtvrtek, 13. září 2012 - 21:57:10    Odkaz na tento příspěvek  

V případě akce s T458.1190 se ptám: Kdo tady soudí, a kdo hříchu nečiní?
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 4-2005

Odesláno Čtvrtek, 13. září 2012 - 23:07:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdyby někdo potřeboval za barákem máme pískoviště ... tam si můžete hrát ty své boje dohady a podobné ... fakt nuda si to tu číst
ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 4-2005

Odesláno Čtvrtek, 13. září 2012 - 23:56:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A vůbec taky mám hektora ve Skalsku
...

ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 00:03:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A když jsme u toho Skalska


ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 362
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 00:06:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

odkud jsme si zajely do Mšena

a následně se i vrátily k Bukovnu

ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 00:10:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cesta naše však nekončí dostaly jsme se do Mladé Boleslavi


a skákly jsme i na Město


... ale nastupovat jedeme dále ....
ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 00:11:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

na městě na nás čeká již


a tu se valí přez Krásnou louku


ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 00:13:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

... A po návratu zpět na hlavní nádraží cestujeme na sever tentokrát Mnichovo Hradiště


....
ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 00:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cestovaly jsme však červenou krabičkou


Jen se nám podařilo trochu zaspat ...




A dostaly jsme se z přez Bakov a Turnov až na Malou Skálu ...
ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 367
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 00:17:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže zpět v Turnově

ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 00:19:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co člověk chce či nechce nic jiného nám nejelo ...



....
ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 00:20:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a nejely jsme tímto směrem jen jednou ...



A cesta naše je již zpět ve Skalsku


ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 00:24:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A toto se nám nikam jinam nevešlo






Od příspěvku č360 je vše z roku 2009 a nesedí to vůbec popořadě za sebou ...
ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
KOKI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 2-2012

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 06:34:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Haldir:O autu nemluvim.Jen se mi nelibí ty slohy,které mají ve většině případů pouze pošpinit toho druhého.Neuznává se tu ,že každý má jiný názor.
Můj názor je asi takový:

1)Takže,začalo to tak,že jeden vyfotil vlak,který si druhý zaplatil.Na veřejném pozemku si můžete fotit co chcete,nesmíte ale zveřejňovat obličeje osob,které s tím nesouhlasí.

2)Auto.
Pokud nebude stát na soukromém pozemku,či tam kde nesmí,je to v pořádku.Já se ale přikláním k nohám či vlaku.Je to to,co k shotoustvi patří.

Všem se omlouvám za můj sloh,ve kterém sem chtěl vyjádřit svůj názor.
Pozor-je tam určitě hodně chyb.(prosím omluvte je)
KOKI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 2-2012

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 06:36:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Silenymax:Co mohu říct.Prostě
Jáchym_a_stroj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 06:53:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šílený Max: fotky nádherný
Zkuste prosím ještě něco udělat s pravopisem (jely, cestovaly, skákly). Nebo vy jste "vona"?
Wodě vale!
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12990
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 07:05:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Max
Ale moc pěkné spestření..ale zas to vidím jen po ránu, až se zde zastavím kolem poledne, určitě to zas bude o velkém HOWNU a určitě nikdo další pěkného nevloží:-(
-aa-
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3498
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 07:28:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavča Novotný: Až uznám za vhodné vystoupit, věřte že se tak stane.

Manemb: Tak T.H. prohlašuje, že Topiče nezná, já také ne.
A v každých pár řádcích je nějaká myšlenka. Jenže je jich zapotřebí vyslovit nějak mnoho. Nicméně nikoho nenutím to číst, není přece povinnost přečíst všechno nebo snad ano? Ačkoli pro některé by bylo značným přínosem tak učinit.

Haldir: Pod pojmem autoakce dokážu rozlyšit tyto dva pojmy. Znám fotografy, kteří dokáží auto využívat tak jak píšeš. Ale obvykle potkávám ty druhé. Možná je to tím, že zatímco ten klidný auto-šotouš udělá jednu fotku, ti zběsilí jich zvládnou sedm, a tak jsou prostě víc vidět.
Ale je fakt, že jevy v podobě rally šotouš na silnici podél vlaku konané za běžného silničního provozu, kácení někdy až vzrostlých stromů motorovkou (zájemcům doporučuji navštívit úsek cca 0,5 km před Kropáčovou Vruticí od Všetat, tam v praxi uvidíte co dokáže šotoušova vášeň natropit na březovém hájku), šplhání do korun stromů, kde již pomalu strom ani nemá větve, štafle dosahující už pomalu výšky prvního patra.... stále častěji jsou vidět. Prostě začíná to být o tom, kdo rychleji, kdo výše, kdo víckrát....
A slunečných dnů je stále stejně. Auto není JEN pro lenochy, ale mnohdy to tak vypadá. Někteří šotouši by si nejradši fotili z okýnka (protože platí "kdo výš", tak obvykle ze střešního). Ale ať si každý jezdí fotit autem, nevadí mi to, ale proboha v klídku. Žádná rally, žádné zběsilé ježdění po loukách, lesích či dokonce zahradách!

KOKI: Víte co znamenají slova diskuze. Diskuzní skupina? Jejich primárním účelem není předvádění fotek. To obvykle řeší institut nazvaný např. fotogalerie. A myslím, že zdejší DF funguje ještě velmi umírněně a slušně, doporučuji navštívit nějaké diskuze na všeobecnějších webech. Třeba diskuze k nějakým kontraverzním článkům.

Chary: Jojo, v takových případech neříkám ani popel, obzvláště pokud se dotyčný šotouš-řidič nechová jako šílenec. Ovšem máme tu i jiné případy. Základní povzdech ale zněl tak, že čím dál více fotošotoušů už té železnici nedá ani halíř na jízdném a mnozí už možná ani nevědí jak vlak vevnitř vypadá. A ještě se pak budou divit, že třeba vlaků ubývá. Proč asi? Na druhou stranu přemísťovat tím rodinu na výlety a dovolené taky není jednoduchý.... No, směřují nám některé tratě k vyhynutí.

Anonym: Přijde na to, který hřích máte nyní na mysli. Nicméně každý činí v životě nějakého hříchu. Kdo říká, že on ne, tak právě v tom okamžiku se hříchu dopouští, konkrétně lži.

Silenymax: Ani Vás nikdo nenutí to číst. Stejně tak jako mě zase nezajímají ty kvanta fotek, kterými se asi zoufale snažíte rozbít probíhající diskuzi (byť je tato převážně o sračkách). Já Vás s nimi taky neposílám do nějaké fotogalerie, tak mě prosím nežeňte na pískoviště. Ať chcete nebo nechcete, diskuze se stále týká problému tratí na Mladoboleslavsku. Připomínám, že její vznik se týká jakési události vzniklé na dohled hradu Bezdězu. Holt do problematiky tratí na Mladoboslavsku nepatří jen fotky na nich pořízené, ale třeba i chování těch, kteří se kolem těch tratí pohybují.

KOKI: Ale uznává se tu, že má každý jiný názor. Bráním snad Topičovi jej vyslovit? Bráním Vám jej vyslovit? Žádám snad smazání Vašeho příspěvku? Tak mi nebraňte vyslovit ten můj. A v délce, kterou uznám za vhodnou. Já Vás zase nenutím to číst. A sloh (a především pravopis) je jedna ze základních dovedností vzdělaného člověka.
Tento příspěvek není určen pro uživatele 750371 a neočekává se od něho žádná reakce na tento příspěvek.

Děkujeme za pochopení!
Poděbraďák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.75.128.26
Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 07:33:53    Odkaz na tento příspěvek  

Luštěnice 10.9.

Poděbraďák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.75.128.26
Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 07:37:11    Odkaz na tento příspěvek  

Luštěnice 10.9. pokračování:


T478.3002
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1667
Registrován: 7-2007

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 08:07:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  





-aa-: zoufale snažíte rozbít probíhající diskuzi
Bingo.

Názory všech bych řekl, že už známe. V tuto chvíli je to už jen o přesvědčování druhé strany, že její názor na danou problematiku je špatný. Což se nejspíš nikdy nepodaří, takže už to začíná být tak trochu never ending story...
Haldir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 808
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 08:54:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden májový den v roce 2001. Konkrétně 11.5.2001.
Silenymax
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 13:10:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

-aa- : uděláte-li nějakou akci na moravě budete probírat v jiné sekci ale furt jedno a to samé tak proč proboha to není jen v jedné ? a to třeba do "Fotografování + fotografové + fotografie" ? takže finíto a ende mindráky řešte tam ...



a třeba někoho zaujme ale 25.9. - 18.11. Bude na Boleslavském hradě výstava "PLNOU PAROU VPŘED!"

a pak v Galerie arkáda od 18.9 "Boleslavské nádraží a železnice v obrazech"

(Příspěvek byl editován uživatelem silenymax.)
ICQ 134407993 , Http://picasaweb.google.com/sileny1081
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 293
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 14:09:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Abych ukončil O.T.: Nikde jsem nic o Topičovi ani nikom jiném konkrétním nic nepsal. Záměrně! A s těma kecama - chcete říci, že jsem si typ a poznávačku auta jenom náhodou tipnul? Asi těžko... Potrefená husa nejdřív kejhá. Zmíněná akce navíc nebyla na zubačce ale na západě, při jízdě jedné zdejší čoudy (t.č. neprovozní).
KOKI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 2-2012

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 14:28:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

-aa-:Ne ne,Tak jsem to nemyslel.Jen to jen o tom,že názory obou stran už známe,ale stále se obě snaží převědčit,že to jeho je pravda.Mohu si o tom myslet svoje,ale ne stále a stále napadat druhého,že on tohle a tohle.A ten druhý musí na obranu taky tohle a tohle.To k ničemu nevede.

Jak sem pročítal diskuzy.Tak se asi všichni shodnem na tom,že auto ano,ale v rozumné míře(slušná jízda,správné parkovaní atd.)
Tím bych ukončil diskuzy o autech a šotoušství
W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.49.12
Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 14:52:32    Odkaz na tento příspěvek  

Hodně hustá diskuze! Pánové -aa-, TH , je vidět, že všichni ještě nezblbli :-)
1500 Kč je možná sice tržní cena, ale neuvěřitelná, málem jsem spadl smíchy pod stůl :-))) A já řeším jestli dát nějakých 100 eur za fotovlak v okolí Zagrebu (HR) (ovšem v nesrovnatelně lepších podmínkách a souvislostech) ... Inu, když vám někdy za to ty prachy dá, proč ne.
Jedním si ale buďte jistej - jak vás nachytám, že jezdíte autem po poli nebo lezete po návěstidlech nebo do kolejí, volám PČR. Dřív ovšem dostanete nejspíš po právu po tlamě, jak už naznačil TH....
Jáchym_a_stroj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 15:55:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

W.
V případě polních škůdců Vám, budete li potřebovat, mohu předat své zkušenosti s policií.
Wodě vale!
ze škodovky
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.168.179.90
Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 16:07:04    Odkaz na tento příspěvek  

zdar silenymax!!!vím o tom,už chystám nějaké artefakty na výstavu...modely taky chtěj,přijď se tam mrknout
KOKI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 2-2012

Odesláno Pátek, 14. září 2012 - 18:29:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ze škodovky:Já přijdu
Jamesc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 15. září 2012 - 14:42:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Historická souprava zvláštního vlaku "Bezděz" v Bakově nad Jizerou:

A jedna "všední" fotografie vlaku R 1140 "Metoděj Vlach":


Bakovští příznivci železnice - http://www.okridlenekolo.euweb.cz/
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3426
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 15. září 2012 - 15:21:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OPLAVDU ŽAJÍMAVÉ, TAKOVÉ ŽVLÁŠTNÍ. A dokonce bez mého přičinění.
Papoušek123
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 8-2010
Odesláno Sobota, 15. září 2012 - 21:26:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 00:21:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedním si ale buďte jistej - jak vás nachytám, že jezdíte autem po poli nebo lezete po návěstidlech nebo do kolejí, volám PČR. Dřív ovšem dostanete nejspíš po právu po tlamě, jak už naznačil TH....

Může mi někdo objasnit, který zákon (právo) umožňuje komukoliv legálně (po právu) dát někomu po tlamě za lezení do kolejí?
Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 00:58:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proboha to je diskuse! Kejhání kvůli dvěma fotkám ( obžalovaný byl shledán viným, jelikož si objekt nadjel na kole a uvržen do škatule naháněčů příživníků :-D). Osobně považuju fotovlaky za směšné divadýlko. Aranžovaný vlak na šotofleku a houfní focenì ? To bych z fotky vůbec neměl radost. Já mám rád ty přirozené vlaky v provozu. Ale utvrdili jste mne, že zvláštním jízdám se určitě vyhnu ( ač svést se třeba 801 mne lákalo), protože obrázek o lidech nalepených na tyto vlaky jsem si právě udělal... Ale Topičovo doznání mne pobavilo :-D
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1178
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 06:19:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechic: K čemu jsem se měl doznat, smím-li vědět?
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3427
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 06:50:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přemýšlím nad tím, že se pokusím vyplodit poučný list pro focení všech možných sort vlaků, který by vzal v potaz etické,finanční, bezpečnostní a jiné aspekty této závažné činnosti.

Jáchym- pane Jáchyme ,jděte už,prosím ,se svými bláboly do prdele, uchopte pana T.H. za ruku a vykročte stejnou nohou k vytčenému cíli.

A ještě droboučká poznámka - na mlácení musí být vždy dva - jeden, co by mlátil a druhý ,co by držel.
Pokud nejste náležitě vybaven mohlo by to dopadnout tak, že byste byli oba od krve - Vy na tlamě a napadený na rukách. Nejsem si jist, byl li by to kýžený výsledek.
Jáchym_a_stroj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 550
Registrován: 2-2006

Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 12:25:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M.n.2: Nápodobně. Bojim, bojim

Ba ne, s Váma bych se nepral. Nerad bych měl vopletačky, že jsem zabil vola na černo.
Wodě vale!
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3429
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 12:56:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jáchym - můžeme to zkusit kdo bude kterej, Vy vemeno. Zní to ušlechtile, že ? Ne jako to sprosté Ty vemeno. Jsem rád vůl, zvlášť ve Vašich očích, dává mi to punc normálnosti.

Bát se nemusíte, pochybuju, že bychom se potkali. Důvod je nasnadě - už jsem Vám to nabízel a nějak jste si přibarvil spodní prádlo.Předčasně.
Jáchym_a_stroj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 551
Registrován: 2-2006

Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 13:08:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

už jsem Vám to nabízel a nějak jste si přibarvil spodní prádlo.Předčasně.

Vy jste nejen ješita, ale i lhář. Tenkrát jsme si to vyříkali k oboustranné spokojenosti po mailu. Ale Vy mi fakt za ránu nestojíte. Leda byste si začal.
Wodě vale!
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 16:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro osvěžení paměti Topiče:
Topič
13.9.2012 12:25:00
Mimochodem, kteří to jsou, ti nejdokonalejší fotiči s největšími ofrouty a nejdelšími štaflemi, kteří se slétají na zubačku. No tak buď konkrétní. Vypadá to, že máš dokonalý přehled.

Npv_pvr
Čtvrtek, 13. září 2012 - 12:59:57
Nevím jak to chodí v okolí Zubačky, ale na několika akcích byl k vidění LandCruiser pražské poznávací značky - začínající 1AH... Tenhle dobytek si to krosil přes lesy a pole jako by se nechumelilo. Vše dorazila nechutná ovarová hlava, která se z auta vyvalila a začala řvát na maminky s dětma ať táhnou od předmětu jeho zájmu do hajzlu. Ještěže sebou měly dětičky nejen maminky ale i tatínky. Docela by mě zajímalo co to bylo za

Topič
Čtvrtek, 13. září 2012 - 13:51:33
Npv pvr: Ale nepovídej bobánku, kam na tyhle pohádky chodíš, že jsem řval na maminky s dětičkama. Nespad jsi náhodou v práci hlavičkou na kolejnici.
Tak ještě chybí několik dalších dementů a bude panoptikum kompletní.


Npv_pvr reagoval na tvůj dotaz a ty jsi to hned stáhl na sebe (že by ses v tom zhlídnul s LandCruiserem s SPZ 1AH?). Popřel jsi řvaní na maminky, ale zbytek asi sedí, že? Chary to ani pořádně nečetl a obhajuje, že na zubačce jsi nebyl ačkoliv z příspěvku je zřejmé, že o zubačku nešlo

Kdysi jsem viděl tzv. šotouše jakožto korpulentní osoby s nabouchanými fotoaparáty, ale oblečeny jako bezdomovci. Myslel jsem si bláhově, že jde o vyjímky. Diskuse mne utvrdila, že asi ne a raději se vyhnu událostem, kde by se jich mohlo vyskytnout množství větší než malé

EDIT: Že já se snažím, když už jsi se dostal až na Lamera

(Příspěvek byl editován uživatelem Nechic.)
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 508
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 16:54:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechici, ty máš komu co vyčítat, tys ten můj příspěvek a následně ten dodatkový taky četl jen jako, z rychliku a pouze záhlaví, co? Pokud se chceš vo mě vodírat, tak asi aspoň pořádně přečti, co tu píšu

(Příspěvek byl editován uživatelem chary.)
Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 17:02:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ten zbytek? Však to, že nadával maminkám popřel i sám Topič, ale kdyby se rovnou k tomu příspěvku nehlásil, tak je to jen "Stalo se jednou na jedné trati"
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 509
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 17:16:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale ale, povidali že mu hráli. To popisovaný auto je přece mezi šotoušema tak hrozně moc běžná věc, že to mohl být prakticky kdokoliv. U nás v ulici stojej tři takový a všechny patřej šotoušům... Tohle bylo cílený na topiče a průhledný jak dobře umytý vokno. Přece mi nechceš namluvit, že to neni pravda

Ale vlastně to topič bejt nemohl, protože Vše dorazila nechutná ovarová hlava, která se z auta vyvalila a začala řvát na maminky s dětma ať táhnou od předmětu jeho zájmu do hajzlu. A tohle na topiče prostě nesedí. Proč si teda Npv_pvr vzal do merku jeho auto (kdoví odkud ho zná, topičův fanklub je velký, třeba ho ani v životě neviděl a třeba jel za ním na spp, cojávim) a roubuje na něj fabulace? A ještě tu pak předstírá, že to nepsal účelně? Hádám, že to zůstane nezodpovězeno jako už několik mojich otázek v této diskusi za poslední tři dny.
Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
KOKI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 2-2012

Odesláno Neděle, 16. září 2012 - 20:43:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zítra začíná naplno kampaň v cukrovaru Dobrovice.Z toho plyne,že vlečka bude čile provozovaná.A bacha na s řepou
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3430
Registrován: 2-2009
Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 06:19:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vážený Jáchyme a ctěný stroji. Toto je diskuze o trati 070, mě blízké. Proto končím půtku s Vámi na tomto vlákně. Odpověď hledejte ve vlákně Šotouš novy živočišný druh.
T478.3002
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1668
Registrován: 7-2007

Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 06:37:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak něco málo ze soboty i ode mě.
Osobní vlak BEZDĚZ na cestě do Doks

To ještě jel podle JŘ uvedeného na plakátu. V žst. Bezděz musel počkat, než projede R 1110 a i Os 6007

S malým zpožděním dorazil do žst. Doksy, kde vystoupil zbytek cestujících, kteří dali přednost Doksům před návštěvou hradu Bezděz

T 435.003 při objíždění soupravy

A tady ještě při cestě zpět

No a nakonec sobotní klasika do Tanvaldu


Tímto bych chtěl poděkovat pánům z Posázavského pacifiku za hezký výlet a vstřícnost ohledně zajištění nástupu. Manželka a oba synové byli nadšeni. Jen škoda počasí, které nakonec zapříčinilo, že jsme s vámi už zpět nejeli. Ještě jednou díky.
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 12:10:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tedy já už se jen bavím - neřeší se tady teď to, co já jsem tady cca před měsícem kritizoval? Vážení - pobijte se, rozlámejte si hračky, poměřte si je, ale ostatním už s tím dejte pokoj - proč si to nemůžete soukromně vyřešit po mailu, to nechápu...
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6464
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 12:56:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miloslav_kolář

Ted si malinko protiřečíte,nebaví vás to číst,ale sám do te debaty vstupujete. Ono je v těchto případech lepší nepsat nic,než se snažit mít takové to "poslední moralizují slovo"
Navíc zrovna tahle debata byla kupodivu i docela čitelná i když už moc dlouhá.

Ale rohodně ted do vás nechci prudit,berte to tak,že sedím doma,nemám co dělat,foták taky nemám a těším se jak půjdu večer na pivo

A protože tu ted vznikly dva absolutně zbytečné příspěvky do diskuze klidně at mě kolidně moderátoři smažou ...

----

Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3432
Registrován: 2-2009
Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 14:08:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miloslav kolář - Vy vůbec těžko chápete, zdá se. A s radami jste poněkud stereotypní.
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 16:02:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jnd:

Skoro měsíc jsem na K-R nenapsal ani čárku. Myslel jsem si, že když jsou tu dvě stránky nových příspěvků, tak že se člověk aspoň něco dozví. Bohužel...
Nebojte, i já mám na večer svoji zábavu - otevřu si dobré červené a půjdu si číst o německých pomocných křižnících (HSK) z velké války...
Híhou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 9-2008

Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 19:27:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedělní mohykán s autama
My YOUTUBE Channel
T. H .
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.181.56.8
Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 19:31:16    Odkaz na tento příspěvek  

Ta auta v prvních pěti vozech, to jsou nějaká instantní, jako masox, stačí hodit do vody a čtvrt hodiny povařit?
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4634
Registrován: 6-2006

Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 19:51:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pěkné video. To byla náhoda nebo tam ve stanici Mladá Boleslav město chvilku čeká pravidelněji?
http://smoubernvald.rajce.idnes.cz/

http://www.loko-film-tv.cz
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6468
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 21:03:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta auta v prvních pěti vozech, to jsou nějaká instantní, jako masox, stačí hodit do vody a čtvrt hodiny povařit?




Copa to teda veze ,teké mě to zaujalo ....