K-report
 

Archiv diskuse Budějovické trolejbusy do 29. 10. 2012  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Autobusy a trolejbusy » Budějovické trolejbusy » Archiv diskuse Budějovické trolejbusy do 29. 10. 2012 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 738
Registrován: 2-2010

Odesláno Pátek, 19. října 2012 - 12:23:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kora: Dneska jezdí na Tescu
♥ 159 ♥
Být debilem je těžké, konkurence je totiž příliš veliká.
Dispečeři jsou totiž ty největší borci.
Roman Drechsler
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.91.49.12
Odesláno Pátek, 19. října 2012 - 16:30:59    Odkaz na tento příspěvek  

B741127: odcházející nápravy, nespolehlivé kompresory a podobně... To si snad děláš srandu. Právě, že oproti Tr25 mají tyto vozy nápravy a kompresory naprosto v pořádku.
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 5-2010

Odesláno Pátek, 19. října 2012 - 16:52:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsem rád že se nikdo 15Tr zastane dle mě sou to pořád pěkné vozy,a možná že dle některých se sem nehodí tak si myslim že hodí zas tak hrozný nejsou a ani nevypadaj tak příšerně.

Stonka:Souhlas
Nejlepší autobusy všech dob.....KAROSA B741

Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 4-2011

Odesláno Pátek, 19. října 2012 - 22:46:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


naftový agregát připojen

křižovatkou jako první projede A/ všichni B/ nikdo

v Budějicích se malují přechody A/ ve špičce B/ mimo špičku
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 693
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 19. října 2012 - 23:11:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co bys čekal, jsme v Kocourkově..
Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 694
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 19. října 2012 - 23:51:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak, ještě jeden příspěvek ode mě dneska..

Když sem našel tohle video teď na youtube, tak sem si vzpoměnl na vůz A-119, prostě ta převodovka mi už v těch Budějcích chybí..
Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2588
Registrován: 2-2006

Odesláno Sobota, 20. října 2012 - 00:00:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lampard: Aké video ?
"Okrem toho do premávky s cestujúcimi opäť zaradil zgenerálkovaný krátky trolejbus číslo 204."
"Ikarus 415 dostal celovečerný náter"
" V rámci Bratislavskej integrovanej dopravy jazdia aj posilové linky 131 "
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 20. října 2012 - 01:10:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidám pro zpestření nějakou tu fotku z Větrné a Čtyřech Dvorů. Barevné listí přímo láká v tomto úseku nějaké fotky spáchat. Konkrétně přidám vozy 52 a 87 .

203 , neb tu obdivoval už císař Franz .
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 695
Registrován: 2-2009

Odesláno Sobota, 20. října 2012 - 14:42:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hugo: když ho někdo dal že je soukromý, tak dám jiný..

Jinak je to naše ex. 103
Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 701
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 20. října 2012 - 17:29:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidám pár fotek z dnešní výluky. Celkem slušný provoz, během pár minut pořízeno slušné množství fotek. Linka 2 jezdila úplně mimo jízdní řád (patrně díky stavbě dalšího kruhového objezdu mezi Nemanicema a Borkem, kde se tvoří velké kolony). Na lince 5 jsme pak museli přestoupit u nádraží z 288 do 225.




Jen pro zajímavost jízdní řád linky 10 v zastávce Papírenská. V zastávce směr Kaliště byl vyvěšen jř ve směru Vidov, nepozorný cestující tak může čekat o hodinu déle.

203 , neb tu obdivoval už císař Franz .
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 510
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 21. října 2012 - 20:51:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Roman Drechsler: Tak jdi do města a poslechni si nápravy na takový 20,31, 48 či vzpomínej na zvuky co vydávala 23 či 51 než šla na GO...takže ono to zas tak v pářádku nebude...či snad nespolehlivá stará výzbroj která se nahrazuje při GO za IGBT? O tom, že 15Tr maj nespolehlivé kompresory se už ví už dlouho..
♥♥♥ Škoda 25Tr Irisbus ev.č. 72 ♥♥♥
Ňuf Ňuf
Nová metrobusová linka 21 Rudolfov - Haklovy Dvory! Ideální metrobusovej interval 15 minut ve špičce, no neberte to!!! Proč metrobus? Táhne se to přes celé město a jedna konečná (Haklák) je úplně v Háji!!!
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 703
Registrován: 10-2008

Odesláno Neděle, 21. října 2012 - 22:37:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na nízkopodlažně garantované 2/3 dnes jezdí vůz 06 .
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 704
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 22. října 2012 - 07:39:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


72 po nějakém tom roce vyjela, dnes na lince 3 i s novou CVR.
Dále krátká 269 na lince 21 a na 18 opět sólo (tuším že 225).
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 4-2009

Odesláno Pondělí, 22. října 2012 - 16:43:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: Jojo, pokud dle tebe 3 měsíce jsou "nějakej ten rok" tak si trošku mimo bohužel vůz nemůže za to, že Iveco není schopné opravit prasklou spěru na sedadle, kvůli stejné závadě stála aj 78, která vyjela v pátek na 1.
Foto krasavice

♥♥♥ Škoda 25Tr Irisbus ev.č. 72 ♥♥♥
Ňuf Ňuf
Nová metrobusová linka 21 Rudolfov - Haklovy Dvory! Ideální metrobusovej interval 15 minut ve špičce, no neberte to!!! Proč metrobus? Táhne se to přes celé město a jedna konečná (Haklák) je úplně v Háji!!!
Roman Drechsler
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.91.49.12
Odesláno Pondělí, 22. října 2012 - 16:54:46    Odkaz na tento příspěvek  

B741127: Neměl jsem namysli hlučnost, ale spolehlivost. Pokud vím, tak nápravy na Tr25 se mění každou chvíli. Co se týče staré výzbroje, tak ve 24ce zůstala i po GO a odcestovala s ní i na Ukrajinu. Nová výzbroj se dávala z důvodů jiných. Například, že byla menší a vyspělejší, ale také mnohem hlučnější co se týče nepříjemného pískání.
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 512
Registrován: 4-2009

Odesláno Pondělí, 22. října 2012 - 17:13:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Roman Drechsler:
Hlučnost náprav u 15Tr je způsobena "ojetýma" diferenciálama či sjetýma ložiskama na nápravě, tyto samé problémy mají nápravy u 25Tr. Frekvence měnění náprav je u 25Tr logicky větší (všechno odnáší zadní náprava, u 15Tr je to rozložené na dvě) ale zas tak tragicky bych to neviděl. Když se koukneš na budějovický silnice není se čemu divit.
Co jsem slyšel já, stará výzbroj byla celkem problémová a poruchová, proto bylo rozhodnuto o výzbroji s prvky IGBT. Tuto informaci mam z důvěryhodného zdroje, takže nemam důvod tomu nevěřit.
♥♥♥ Škoda 25Tr Irisbus ev.č. 72 ♥♥♥
Ňuf Ňuf
Nová metrobusová linka 21 Rudolfov - Haklovy Dvory! Ideální metrobusovej interval 15 minut ve špičce, no neberte to!!! Proč metrobus? Táhne se to přes celé město a jedna konečná (Haklák) je úplně v Háji!!!
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 705
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 22. října 2012 - 17:18:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

84 přijede coby linka 3, zastaví před zastávkou, na panelu se objeví "manipulační jízda" a odjede pryč. Pěkný to pohled .
Jó, u 25tr se holt poruchám bude říkat manipulační jízdy. U Solárek se zase zátahům říká "mimo provoz". No co .
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 513
Registrován: 4-2009

Odesláno Pondělí, 22. října 2012 - 17:36:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: Kroclove, Kroclove...možná to bude tím, že jí dispečer manipulačně poslal na konečnou, díky zpoždění, nebo byla vyměněna kvůli nehodě sběračů kterou dnes měla u nádraží, kdy předjíždějící linka 9 si nevšimla stojícího trolejbusu na lince 3.
viz foto:


♥♥♥ Škoda 25Tr Irisbus ev.č. 72 ♥♥♥
Ňuf Ňuf
Nová metrobusová linka 21 Rudolfov - Haklovy Dvory! Ideální metrobusovej interval 15 minut ve špičce, no neberte to!!! Proč metrobus? Táhne se to přes celé město a jedna konečná (Haklák) je úplně v Háji!!!
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 706
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 22. října 2012 - 17:48:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127: Fajn, beru to, ale není to jediný případ. Manipulační jízda se na 25tr dává při poruchách běžně. Mě ten pohled na ní prostě pobavil, o spolehlivosti se tu s tebou už dávno nehádám .

(Příspěvek byl editován uživatelem Kroclov.)
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 22. října 2012 - 18:09:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclove, né že bych zrovna teď měla potřebu kritizovat, ale co zkusit strýce google, aby ti našel, jak na to, aby ty fotky vypadali tak, aby se na ně dalo koukat a dalo se tam rozpoznat co tam je za vůz?
A k té manipulační jízdě, byls někdy na dispečinku, jak to tam chodí? Víš co to znamená, když dispečer někoho srovná? Nevylučuju, že to mohli měnit, nicméně srovnání je pravděpodobnější. Ovšem nechápu postup že 3 dojede na sady, tam lidi vyhodí, otočí se přes pekárenskou zas na nádro...

Lidická byla otevřená včera ve 12.50, ten asfalt rovnej prostě zase neni, ale 100% lepší než předtím.. A zastávka roku nová PK Jih, tak ta mě taky rozesmála :-)

♥ 159 ♥
Být debilem je těžké, konkurence je totiž příliš veliká.
Dispečeři jsou totiž ty největší borci.
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 5-2010

Odesláno Pondělí, 22. října 2012 - 18:26:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Konečně 72 vypadá normálně.A né ta hnusná vybledlá CVR.
Nejlepší autobusy všech dob.....KAROSA B741

Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 697
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 22. října 2012 - 21:01:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ach jo, tady je zase veselo..

Jedna fotka ode mě, když ještě byl A-171 provozu schopnej, asi za 4 minuty už K.O. Někdy si říkám, že bejt na dílnce 6,5 hodiny a večer budu muset taky ještě zapojit mozek, kde je zasraná pumpa nafty do filtrů mě nenapadlo.. Hold všechno je někdy poprvý..


Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Redjams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 3-2009

Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 01:12:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Stonka - zastávky: 1) doufám, že ta u Reginy se bude dodělávat, jinak je to naprostej diletantismus. Původní beton přetřený asfaltem a ta původní nástupní hrana. 2) ta na Jihu - mám doma knížku Kronika města Kocourkova...podobné. Kassel do oblouku je podle mně dost hovadina. Buď tam nedělám žádnej, nebo nechám jen kus pro přední dveře. Pochybuji, že se někdo z řidičů bude chtít k tomu štelovat.
www.mwc.cz
Pavell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 3-2011
Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 09:19:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Redjams - přesně tak, zastávka Pk Jih je další kapitolou z už dost obsáhlé Kocourkovské kroniky - proč se tam musel dělat oblouk ? Kvůli tomu jednomu stromu ? Proč se vlastně ta zastávka posouvala - naprostá většina tam vystupujích/nastupujích na zastávku přichází od křižovatky (od polikliniky, soudu, školy v Matici školské atd.). Mají to sice dál, ale zato do oblouku... Nemyslím, že by se tímto zásahem nějak zvýšila kapacita zastávky. Mmch. až tam na někoho spadne větev jako kdysi ve Zlíně, myslím že to nebude dobré.
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 708
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 16:17:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

81 dneska "srovnávala zpoždění" takovým způsobem, že pro ní přijela Tatra. Samozřejmě šlo opět o "manipulační jízdu", poruchy se u tohoto typu nepřipouští .
Fotka silně dokumentační .

Rutak11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 9-2009

Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 16:29:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: Já tam teda vidím Renault
Princezny by měly zůstat zazděný.
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 709
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 16:33:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rutak11: Jéé, to se omlouvám. Já si k těm všem věžkám DP prostě zafixoval "Tatra". Takže máš pochopitelně pravdu, je to Renault .
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 514
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 19:27:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclove, Kroclove...tvoje problémy bych opravdu chtěl mít
♥♥♥ Škoda 25Tr Irisbus ev.č. 72 ♥♥♥
Ňuf Ňuf
Nová metrobusová linka 21 Rudolfov - Haklovy Dvory! Ideální metrobusovej interval 15 minut ve špičce, no neberte to!!! Proč metrobus? Táhne se to přes celé město a jedna konečná (Haklák) je úplně v Háji!!!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2707
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 19:53:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

81 zdechla přesně v místě pravidelné zastávky. Tatra pro ni přijet nemohla, protože Tatra v tu chvíli plnila bojové úkoly na seřaďovacím nádraží (že by zbylé letošní Ternopoly?)
Na 34 pořadí doopravdy 32 vozů ve stavu nestačí. To většinou trefí i děti ve 2.třídě ZŠ. Nesnažme se je přesvědčovat o opaku, protože je téměř jisté, že je ani praktickou ukázkou nepřesvědčíme.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4200
Registrován: 5-2003

Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 20:11:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: Nevím teda důvod té odstavené 81 před zastávkou U Soudu, ale mám pocit, že v tom bylo něco jiného, než porucha... Budďto nějaká nehoda nebo problém s trakcí, v zastávce probíhalo frézování povrchu a situace tam byla trochu chaotická... Dle lana soudím, že jsi seděl ve 27 a ta další 25Tr byla na cvičných, ne? A když jsem jel asi za 15 minut zpět, tak 81 už jela opět na lince. Takže kdo ví jak to bylo

Přidám jednu fotku - aneb každodenní dopravní situace na Nádražní směrem k viaduktu. Aneb preference MHD v praxi, těch trolejbusů se tam ve špičce sejde i 7. Opravdu by bylo tak složité na těch 14 dní upravit cyklus tak, aby MHD v nejvytíženějším směru neměla nejhorší možnost průjezdu křižovatkou?

155 nám chtějí unést ufoni, včera si jí v Rožnově už obhlížely paprskem!


Dnes jsme se rozloučili s dalšími trolejbusy, tentokráte s čísly 16 a 29. Objasnila se tak otázka s odprodejem do Ternopolu - zatím tam odešla jen 24 a nyní tam míří tyhle dvě...

Vozy byly před prodejem poopraveny, zbaveny některých věcí, ale LED Buse panely tam, i když je na Ukrajině nepoužívají, bohužel zůstaly (ve voze č.16).


Jsou to poměrně zachovalé vozy, myslím si, že na UA ještě udělají velkou službu...
I když přes 10 let po GO už bylo zejména na voze č.29 znát. Vozy musely splnit přísné ukrajinské předpisy a tak se na nich objevily drobné úpravy a taky např. zaplombování všech pohyblivých částí na karosérii.
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 710
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 20:32:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: Po dobu co tam 81 zůstala stát (tak nešikovně, že zablokovala oba jízdní pruhy), byla auta odkláněna protisměrem, a my s 27 žádný problém neměli (krom toho že jsme museli čekat až 81 odtáhnou, protože s trolejbusem se to protisměrem objet nedalo) .
Jinak pěkné fotky z toho nádraží .

(Příspěvek byl editován uživatelem Kroclov.)
Člověk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 236
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 20:38:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil:
Ty by našli uplatnění i u nás v UNL...
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 698
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 21:12:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sákra, tak ty si už asi nebo spíš určitě doma nevyfotím.. Chjo, škoda, že sem nevěděl, že jsou na nádraží, hlavně tu 29 by sem chtěl vyfotít pro řidiče, kterej jí dostal hned po GO.. Škoda.
Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4201
Registrován: 5-2003

Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 21:37:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: Tak to pak jo, já to viděl zezadu a proto to působilo, jako by tam byl jiný problém.. Ale následnou jízdu 81 opět na lince jsem (snad) viděl dobře

Člověk: Možná našli, ale... Ty vozy jsou odstavené téměř půl roku, některé déle a určitě jsou nabízeny k prodeji. Podle mě ústecký DP neprojevil zájem. Ale dost jich tu ještě je a bude

Lampard: Nakládání bylo hodně rychlé, do oběda už byly naloženy, takže bys stejně musel asi opustit školu... Každopádně aktuálně se nacházejí zhruba v prostředku nákladového nádraží, takže tam možná budou ještě ráno.
Kami
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 12-2010
Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 22:07:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil : Můžu potvrdit. V té největší ranní špičce už okolo 7.10h byla 16 ke spatření na nádraží!! (docela brzy), a jestli byla 29 na nádru dřív nebo byla dovezena až po ev.č.16, to nevím

Jinak, když už jsme u těch "manipulačních jízd" tak můžu říct že dneska 2 ráby 02 a 09 byly na lince 2, naopak 06 si to klidně mastila po Pražský třídě jako "Cvičná jízda" . Kdo by taky nechtěl 06 jako za cvičnou..
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 24. října 2012 - 16:51:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

HP: Tak já zrovna včera měl padla v jednu.. Ale nevadí, snad příště.
Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 740
Registrován: 2-2010

Odesláno Středa, 24. října 2012 - 20:08:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Komu se nelení, tomu se zelení :P
Fotky z kolejiště nemám, na to jsem neměla koule tam jít, když se tam vagony bez mašiny hejbou samy

♥ 159 ♥
Být debilem je těžké, konkurence je totiž příliš veliká.
Dispečeři jsou totiž ty největší borci.
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 25. října 2012 - 12:05:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

LINKA 18 BUDE POSÍLENA, LINKU DO TESCA UŽ HYPERMARKET NECHCE / Rada města na svém středečním zasedání projednala úpravu jízdních řádů MHD, které budou platit od prosince.
Dobrou zprávou pro studenty a zaměstnance dojíždějící na Okružní ulici je posílení provozu linky 18. Spoje této linky, které dosud jezdily ve zkrácené trase, budou prodlouženy, a v pracovních dnech tak bude celodenně k dispozici spojení v celé trase mezi sídlištěm Máj a Nádražím přes Kněžské Dvory a Okružní.
Další změna se týká linky 41. Společnost Tesco Stores ČR, a.s., jednostranně vypověděla smlouvu, na jejímž základě je provozována účelová autobusová linka 41 v trase Nádraží –Tesco. Zastávka u hypermarketu Tesco tak od výše uvedeného termínu nebude obsluhována. Ostatní zastávky na trase jsou obsluhovány jinými linkami s dostatečnou kapacitou.
Změny jízdních řádů na ostatních linkách jsou drobného charakteru. Jedná se například o posuny jednotlivých spojů na základě požadavků cestujících, institucí či obecních úřadů. Nové jízdní řády budou k dispozici ve vyhledávači na webových stránkách Dopravního podniku měsíc před začátkem jejich platnosti.

a 21 NIC??????????
♥♥♥ Škoda 25Tr Irisbus ev.č. 72 ♥♥♥
Ňuf Ňuf
Nová metrobusová linka 21 Rudolfov - Haklovy Dvory! Ideální metrobusovej interval 15 minut ve špičce, no neberte to!!! Proč metrobus? Táhne se to přes celé město a jedna konečná (Haklák) je úplně v Háji!!!
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 66381
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 25. října 2012 - 12:11:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V sobotu se bude ve Zlivi konat další sraz. Začátek se předpokládá zhruba v 12:45 - po příjezdu Os 8010 z Budějc a R 1246 z Prahy.
Vítán bude samozřejmě kdokoliv. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. října 2012 - 12:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Posílení linky 18 na celodenní provoz v celé trase je opravdu velkým krokem vpřed, kterého si nesmírně vážím. Je fajn že dojde k takové pozitivní změně .
Sivon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 10-2010

Odesláno Pátek, 26. října 2012 - 14:17:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sraz: bude v nějaké hospodě, nebo kde? Rád bych se taky jednou zůčastnil.
SimTr
budějovická veřejná doprava
Rajče
Jdu po busu jako slepice po flusu.
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 741
Registrován: 2-2010

Odesláno Pátek, 26. října 2012 - 18:25:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Konečně máme v Budějcích BUS pruh,kterému se dá tak opravdu říkat a to po celé té opravené lidické. Tak tomu jenom
♥ 159 ♥
Být debilem je těžké, konkurence je totiž příliš veliká.
Dispečeři jsou totiž ty největší borci.
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 26. října 2012 - 20:05:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A všimni si, že v ten "vytoužený" BUS pruh, má fungovat ve všední dny jenom ve špičkách, jinak tam je normálně parkování dovoleno.
Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 4-2011

Odesláno Pátek, 26. října 2012 - 20:22:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sněhobílá královna, bílá je sexy

parádní lak bez zbytečných nápisů, čistě bíločerná linie, super
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 66391
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 26. října 2012 - 22:36:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sivon:
Ano, v Hostinci U Dvořáků (pod tratí).
Od Os 8010 půjde víc lidí, tak si můžeme dát sraz u něj.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 701
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 26. října 2012 - 23:09:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Štve mě, že nemůžu dorazit.. Odpoledne jdu na jednu akci a večer na druhou.. Omlouvám se.. Příště snad dorazím..
Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Vláčkomil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 1-2009

Odesláno Sobota, 27. října 2012 - 08:17:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vrtule:Nádherně jste ho vyfotil. Ale jakto že nemá červený lak?
Svět je cirkus který krachuje.....
Amaterské stránky o veřejné dopravě....www.vlackomil.blog.cz
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4203
Registrován: 5-2003

Odesláno Sobota, 27. října 2012 - 14:11:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vrtule: Ta sněhobílá královna je k dnešnímu počasí jak dělaná Pěkne jsi to přivolal Dobrý kousek na jízdu, co?

Když nám tedy začala zima, tak dám jen tak mimo téma jednu letní hádanku.
Kde v ČB by se dala pořídit podobná fotka? Na fotce je mmch. vůz č.57 v první den provozu.
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 27. října 2012 - 14:56:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: Zkusim hádat..těsně před zastávkou Otavská? Na levé straně snímku by dnes měl být Domov důchodců či co tam je
♥♥♥ Škoda 25Tr Irisbus ev.č. 72 ♥♥♥
Ňuf Ňuf
Nová metrobusová linka 21 Rudolfov - Haklovy Dvory! Ideální metrobusovej interval 15 minut ve špičce, no neberte to!!! Proč metrobus? Táhne se to přes celé město a jedna konečná (Haklák) je úplně v Háji!!!
Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 4-2011

Odesláno Sobota, 27. října 2012 - 16:42:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: no na jízdu je 226 na Solaris nějaká přidušená, lepší je (byla)225
Solaris je to nejlepší, co na DP je...já osobně se na "solárko" vždy těším
super je ovládání na pravou ruku, společné s posuvem volantu
Citybus to má taky, ale ta zastávková brzda na levou ruku
no a Crossway to má inteligentně na levou ruku všechno


jedna medová.....zlatá.....to ale asi padat nebude
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 702
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 28. října 2012 - 16:52:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak já se taky přidám k hádankám..

kde to je focený? Pro někoho to bude hoodně jednoduchý.


Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 10-2008

Odesláno Neděle, 28. října 2012 - 17:17:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lampard: Dle mě to je foceno na výlukové trase na mostě poblíž Boršovské železniční stanice. Tehdy byl uzavřen železniční přejezd na Včelné a linka 7 využívala trasu, kterou je vedeno několik spojů Jihotransu (které vynechávají Včelnou). Ale nejsem si úplně jistý .

(Příspěvek byl editován uživatelem Kroclov.)
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 5-2010

Odesláno Neděle, 28. října 2012 - 19:13:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já si tedy taky myslím že je to nájezd na most u Boršovského nádraží.
Nejlepší autobusy všech dob.....KAROSA B741

Zvědavý
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.120.222.17
Odesláno Neděle, 28. října 2012 - 23:19:02    Odkaz na tento příspěvek  

A co říkáte na tu zimu v těch nových trolejbusech? To je nový trend DP pro nalákání cestujících do MHD?
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 07:05:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zima je ve všech trolejbusech, jen autobusáci se nebojí zatopit
♥ 159 ♥
Být debilem je těžké, konkurence je totiž příliš veliká.
Dispečeři jsou totiž ty největší borci.
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 703
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 08:34:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trolejbusy maj udělaný topení na nějakých 12°C.. Dokud to čidlo, který je u topení nebude mít 12°C, tak to prostě nezatopí.. Takže proto tam je taková zima...
Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Pavell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 3-2011
Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 09:25:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127 - co bys chtěl na l. 21 posilovat ? Pokud jde o úsek Nádraží - Máj je tam spolu s l.1 int. 7,5 min. ve špičce, pokud jde Haklák tam si už mockrát vysvětlil, jak tam MHD nepotřebujeme a v úseku Nádraží-Rudolfov ? Pokud vím, ráno jsou tam vložené spoje a jinak int. 15 min. ti přijde málo ? Když byl dříve na l. 1(18) int. ve špičce 10 min. část spojů končila u Scanie patrně proto, že je Rudolfov nebyl schopen zaplatit. Na Rudolfov to pak jezdilo s dírami v pravidelném intervalu (takže i po 20 min. ve špičce) - současný stav mi přijde logičtější. Je nutné si uvědomit, že o počtu spojů na Rudolfov rozhoduje především Rudolfovská radnice, tak jako o počtu spojů do Haklových Dvorů zase CB radnice. To že nepochybně bohatší CB mají trochu jiná kritéria pro dopravní obslužnost svých občanů, než okolní satelity tě sice může rozčilovat, ale to je tak vše, co s tím naděláš.
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 714
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 10:55:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S tím topením v tr, to jde poměrně snadno oblbnout pomocí pár tlačítek, stačí jen vědět jak na to a hodně lidí už na to přišlo . Pak je teplota jak je libo .

(Příspěvek byl editován uživatelem Kroclov.)
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 381
Registrován: 5-2010

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 15:15:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No konečně se vrátí MHD do Žiškovky
Nejlepší autobusy všech dob.....KAROSA B741

Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 704
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 15:22:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov, jde to pouze od 73 a vejš..
Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!