K-report
 

Archiv diskuse Budějovické trolejbusy do 14. 11. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Autobusy a trolejbusy » Budějovické trolejbusy » Archiv diskuse Budějovické trolejbusy do 14. 11. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pavell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 3-2011
Odesláno Pátek, 11. listopadu 2011 - 13:32:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada : 14 jezdí z N. Vráta odpoledne, nikoliv ráno, kdyby by bylo spojení potřeba. Odpoledne naopak nejede z centra do N. Vráta. Sám jste řekl, že 14 bude obousměrná, jen pokud si ji Rudolfov objedná vedle 18.
Sivon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 10-2010

Odesláno Pátek, 11. listopadu 2011 - 14:46:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavell 8 je dost plná, když jedou děti do škol (Máj, Oskarka, Bezdrevská, VŠTE,...) Na dušičky se taky vyplatí
Ad trolejbus skrz park To je proto, aby bylo zajištěno spojení Máje, v době plánované opravy ulice Oskara Nedbala. (A, že jí potřebuje)
VDP Šotov
budějovická veřejná doprava
Rajče
Pavell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 3-2011
Odesláno Pátek, 11. listopadu 2011 - 15:07:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sivon 8 - Bezdrevská, Oskarka - tam je souběh s 5, ostatní argumenty
Vlada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1095
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 11. listopadu 2011 - 15:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavell: Co nebylo, může být a možná i dřív A jeďte se podívat pořádně do VŠTE, ať víte, kam chcete posílat minibus.

Sivon: Kéž by. Zatím to byla pokaždé jen výměna povrchu na nestabilních panelech. Životnost 5 let. Snad se to jednou konečně udělá pořádně. Konečně bude lepší šance.
Krátký interval i přestup pro bezproblémovou cestu všemi směry.
Spolehlivost, jednoduchost a přehlednost jako základ kvality dopravního systému.
Pavell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 3-2011
Odesláno Pátek, 11. listopadu 2011 - 16:18:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada : ten minibus by byl v ranní a odpo špičce doplněn kloubákem (to už jsem psal), popojel by jen z Okružní, točna, popř. Husovy kolonie kam má stejně jezdit (zde zdůrazňuji váš argument, že až bude minibus, bude i kratší interval). K té samotné VŠTE zajíždí jen několik spojů l. 8 z mnoha - proč asi? Kdyby tam bylo tak narváno, tak se tam na tu točnu asi pošlou všechny, ne ?Že by mimo špičku k VŠTE jezdilo více lidi, než na HD+Zavadilka+ Oskarka+ (v budoucnu) Nám. Př. Otakara ? - tam minibus zas posíláte vy ?
Vlada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1096
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 11. listopadu 2011 - 17:00:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavell: A já jsem už taky psal, že vysoká škola není jen o špičkách a muselo by to tam být celý den (což je současný stav). Asi jste nepochopil, že interval u nárazového počtu studentů nevyřeší vůbec nic. Jedině kloubové vozidlo, jak prokázal i průzkum. Odkud berete tu jistotu, že studenti využívají jen spoje zajíždějící do areálu?

Nastavení minibusu v trase HD - náměstí bude velmi citlivá záležitost, toho jsem si vědom. Ale nebojte se, prioritou bude zajistit spojení Zavadilky a HD s centrem a nádražím, nikoli přibírat většinu ze sídlišť. Na to existuje několik postupů, každopádně se nemusíte bát. Možná Vás uklidním v tom, že se závlekem ke Kauflandu v případě vedení přes zastávku Výstaviště se nově nepočítá vzhledem k vývoji situace kolem koridoru linky 3.
Krátký interval i přestup pro bezproblémovou cestu všemi směry.
Spolehlivost, jednoduchost a přehlednost jako základ kvality dopravního systému.
Vlada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1097
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 11. listopadu 2011 - 17:08:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavell: Přestože nebudou minibusy primárně zamýšleny pro spojení do sídlišť, počítá se s větší poptávkou po nich v centru města. Z tohoto důvodu si všimněte, že v tomto úseku (Krajinská - nádraží) budou vedeny dvě linky v prokladu.
Krátký interval i přestup pro bezproblémovou cestu všemi směry.
Spolehlivost, jednoduchost a přehlednost jako základ kvality dopravního systému.
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 5-2010

Odesláno Pátek, 11. listopadu 2011 - 21:22:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

02je opavdu krásná :-))
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 10-2008
Odesláno Sobota, 12. listopadu 2011 - 18:42:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Stav čekáren na nové trolejbusové trati je hrozný, a to je ještě dost dlouhá doba do zprovoznění. Jedna čekárna má vymlácené sklo, další je uvnitř počmáraná... Obávám se, že to svědčí o tom, že se tam moc lidí nepohybuje.

Jinak dneska se u Rošického hýbalo i s již existujcíma výhybkama, př. č.13 před zastávkou. Tam se vždy zastavilo přesně na křížení, když stojí dva kloubáky za sebou. Nejspíš se tam chce předejít zastavování linky 1A, která to ve směru k Výstavišti bude mít bez proudu, možná to ale souvisí s napojením trati od kasáren.
DPMČB - Dojdi pěšky milý Českobudějovičáku.
Jezdit s DPMČB? To je jako skákat šipku do zamrzlýho rybníku.
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 2-2010

Odesláno Sobota, 12. listopadu 2011 - 20:58:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pobavilo mě ve voze 72 ty handymedie, jaký to má smysl? :D A ten panel ukazuje hezky modrý puntíky na bílém pozadí, vyčetla jsem z toho všechno, co jsem potřebovala

11.11.11 byl hezkej datum pro návštěvu citelisu..

V noci byla trošku zima..

A veverky už se nudili..

Btw, na 10m drátů dát 5m bezproudí v křižovatce.. Přeju pevné nervy řidičům a tatru schovanou někde opodál..
Jenom ona mě dokáže dostat na kolena..
♥ 159 ♥
Vlada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1098
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 12. listopadu 2011 - 21:26:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: To se řeší přendáním sběračů na druhou stopu (pod proudem) a Tatra může zůstat doma. Polohu bezproudí prověří čas. Myslím si, že by se našlo víc míst, která by se dala vylepšit. Často stačí jen prohodit polohu izolátorů (dát je do druhé, méně používané stopy). Třeba na Sadech před poliklinikou Sever se to povedlo. Tak uvidíme, kdy přijdou na řadu další místa.
Krátký interval i přestup pro bezproblémovou cestu všemi směry.
Spolehlivost, jednoduchost a přehlednost jako základ kvality dopravního systému.
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 473
Registrován: 2-2009

Odesláno Sobota, 12. listopadu 2011 - 21:30:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: Není nic inteligentního než sem dávat fotky z vozovny.. Každej tady víme, že to sem dávat nemáme, že z toho jsou problémy..

To je to samý proč na BS320 jsou nahraný starý data, takže to zastávky neukazuje.

11.11.11 byl hezkej datum pro návštěvu citelisu..
Taky sem si říkal..

Pardon za kvalitu, ale mám tam moc vysoký ISO, protože na nízký ISO tam nebylo nic vidět. A navíc sem zkoušel foťák pořádně ve tmě na clonu atd..

(Příspěvek byl editován uživatelem Lampard.)
Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Dopravní podnik města České Budějovice a.s. -> ROZJEĎTE TO S NÁMI
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 10-2008
Odesláno Sobota, 12. listopadu 2011 - 21:56:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To se řeší přendáním sběračů na druhou stopu
To sice ano, ale pokud nejde o výhybku sjezdovou, musí se přehazovat dvakrát. A pokud se zůstane na křížení, nejspíš Tatra, tam to asi jinak vyřešit nejde, ne? No jsem na tu novou trať hodně zvědavej...
DPMČB - Dojdi pěšky milý Českobudějovičáku.
Jezdit s DPMČB? To je jako skákat šipku do zamrzlýho rybníku.
Rožnovský Bořek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.14.14
Odesláno Sobota, 12. listopadu 2011 - 22:12:20    Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: Tak snad lepší přendat dvakrát jedno bidlo než tahat ven tatrovku. Už jsem o tom psal, zajímalo by mě, jak mohl někdo vyprojektovat instalaci výhybky do míst před semafor, když mohla až být v místě, kde skutečně odbočuje ulice Rošického z Oskara Nedbala (kde nedochází k zastavení trolejbusu).

Lampard: To určitě nikoho nenapadne přejet myší.
Rožnovský Bořek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.14.14
Odesláno Sobota, 12. listopadu 2011 - 22:17:08    Odkaz na tento příspěvek  

I na křížení se to dá přendat do druhé stopy. Tam už je třeba přebidlovat oba dva.
Vlada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 12. listopadu 2011 - 22:18:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bořek: Tak tenhle případ jsem slyšel z vyprávění. Jenomže namísto dvojí výměny jednoho sběrače prý řidič po cestujících prosil o tlačení vozidla
Krátký interval i přestup pro bezproblémovou cestu všemi směry.
Spolehlivost, jednoduchost a přehlednost jako základ kvality dopravního systému.
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 2-2010

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 10:17:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada: No nevím, podporovat nas*anost šoférů tím, že je vyženeš dvakrát v mrazu a dešti ven .. :-)
Lamaprd: Zkus si třeba vykakat oko, dost by ti to mohlo pomoct. Co tam je z tý vozovny vidět tak strašnýho? Až sem budu dávat PFko, kde je vidět celá plocha, tak pak zkus něco říct.. :-)
Jenom ona mě dokáže dostat na kolena..
♥ 159 ♥
Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 10:45:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lampard: ...., že si na tom Máji nebyl ráno?

Už nemám čas!!!
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 15:57:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: Pobavilo mě ve voze 72 ty handymedie, jaký to má smysl? :D Stonko, tobě říkají blesk? Handy media mají i vozy 61,66 a 67, montuje se to při prohlídkách a budou to mít všechny 25Tr, jelikož a protože 15Tr se pomalu vyřazují a reklamka chce určitý počet držáků v provozu. Koukám že si docela mimo a k čemu to je?
aby se blbky jako ty měly na co ptát

SOR moje značka
15Tr by si měly zahrát na Teletubbies "Je čas udělat papá" :-D
Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 16:34:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak se jako blb zeptám JÁ -"a na co to je dobrý?"
Kdo my to vysvětlí, má u mě bezvýznamný plus
Už nemám čas!!!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4029
Registrován: 5-2003

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 16:45:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzíku, a tobě říkají věčný rejpal?
K čemu jsou reklamce prázdné držáky? To ti sdělil kdo, nějaký řidič? Tyhle držáky nejsou na počet, ale co si kdo objedná.. Určitě si reklamka nebude diktovat, kolik držáků bude ve vozech, kor když jich půlka propaguje Handy Media a DPmČB..

Vaše starosti bych chtěl mít, aneb jak rejpat za každou cenu... Rejpejte alespoň na nějaký téma, kde je se rejpat dá, ale né tu plácat blbosti.
Dokud je pár skutečných přátel, nepotřebuju Facebook....
Některé lidi prostě asi nikdy nepochopím.

Proč? Proto....
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 2-2010

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 16:49:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127: To nevím, jak mi říkají, to nechám na jiných. Víš, řeknu ti to takhle - 1,11 a 13 jezdí autobusy = trolejbusy nevyužívám a když, tak mám většinou štěstí na ty nový pendolína nebo 15Tr. A co jsem si všimla, tak 61 jsem neviděla hoodně dlouho,66 vyjela taky po dlouhý době a 67 vídám max. poslední týden, jinak taky asi byla doma, ale netuším.
Nicméně, tak proto se ptám, tak mi zkus odpovědět jako normální člověk a ne jak zakomplexovanej blbeček :-)
Jenom ona mě dokáže dostat na kolena..
♥ 159 ♥
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 17:04:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vrtule: Ráno sem ve škole.. Si měl 125? To si mě docela potěšil, že si sem dal fotku, osobně sem jí celej tejden neviděl.. Takže díky za fotku. Můžeš mi do mailu napsat, jak se ti s ní jezdí, atd. Co si oní myslíš jako řidič. Díky!
Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Dopravní podnik města České Budějovice a.s. -> ROZJEĎTE TO S NÁMI
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4030
Registrován: 5-2003

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 17:10:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lampard: Já bych se tentokráte radši neptal, když byla vyměněna
Odpoledne se podívala na dílnu a byla zaparkována tam, kde se mi to moc nelíbí, tj. mezi vyřazené 134 a 124, tak snad to nic neznamená a ještě vyjede.
Dokud je pár skutečných přátel, nepotřebuju Facebook....
Některé lidi prostě asi nikdy nepochopím.

Proč? Proto....
Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 18:04:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Obr1 busová jednička se na Barcala už neobjeví(tak často)
Obr2 nejdelší linka mhd- s nástupní a konečnou 4 zastávky
Obr3 jeden z lepších busů DP...po 159 samozřejmě
Už nemám čas!!!
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 351
Registrován: 2-2010

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 18:51:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vrtule: Beruška vedeee

Jenom ona mě dokáže dostat na kolena..
♥ 159 ♥
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 18:55:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: no je vidět, že o tom nevíš vůbec nic, tak se do toho ne*er věř mi že mam daleko lepší informace než ty
a pro tvojí informaci reagoval sem na todle Pobavilo mě ve voze 72 ty handymedie, jaký to má smysl? :D a tam se zda jsou ty handymedie plný nebo prazdý nepíše a otázka jakej smysl má handymedia je otázka malýho fracka ze základky...
Na co asi jsou handy media? na reklamu, na co asi jinýho
Vozy 72,67 a 61 byly na prohlídce (nevím zda 61 už jezdí či se ještě na ní maká) a příště Stonko, na takovýdle blbý otázky se neptej, to už je jak u blbejch na normální otázku odpovím normálně, ale na blbou otázku nelze odpovědět normálně už seš tu všem akorád pro srandu...

(Příspěvek byl editován uživatelem b741127.)
SOR moje značka
15Tr by si měly zahrát na Teletubbies "Je čas udělat papá" :-D
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 19:03:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: Já bych se tentokráte radši neptal, když byla vyměněna Je vyměněna jednou za tři měsíce.. Zato ty držáky se jménem Citelis ev.č. 157 - 160, který jsou vyměněný každej den.. A nebo vůbec nevyjdou.. Ehm.

Odpoledne se podívala na dílnu a byla zaparkována tam, kde se mi to moc nelíbí, tj. mezi vyřazené 134 a 124, tak snad to nic neznamená a ještě vyjede.

Zaměřím se na tu podrženou větu:
Ev.č. 125 má místo pro stání v sektoru "B", což znamená vzadu u plotu u vyřezaných vozů. Normálně stojí mezi 127 a 124.. Takže vyjede minimálně ještě jednou..

Stoka: Vedení bude mít z těch tvých fotek problémy já ne.. Ale pak to odneseme všichni!
Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Dopravní podnik města České Budějovice a.s. -> ROZJEĎTE TO S NÁMI
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 19:21:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


když jede maják, tak i 159 stojí
(zábleskový maják se blbě fotí)
"nezastavujeme, máme zpoždění, vystoupíte si až ve Volyni"
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 2-2010

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 19:24:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lampard: Určitě sis všiml, že poslední týdny parkovala převážně vepředu, mezi devítistovkama
Nicméně, vzhledem k tomu, že tu žádnou "Stoku" nevidím, tak aspoň reakci na tvé rozhořčené komentáře ohledně mých fotek -> Normální člověk si toho nevšimne, že je to na DP. Ale vždycky se najde blbec, že.. Průser z mých fotek bych ti přála, mě to nějak netrápí... :-)
B741127: Tak sranda musí být i kdyby na chleba nebylo, že :-) Za sebe doporučuju při psaní na K-report si vzít příručku o "Pravidla českého pravopisu" třeba se ti uleví :-)
Vrtule: Béruš je rychlejší než nějakej maják, ta by jim to natřela
Jenom ona mě dokáže dostat na kolena..
♥ 159 ♥
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2577
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 19:36:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

když jede maják, tak i 159 stojí
ale to se divím, ten nízký průlet po Rudolfovský u Sfinxu v pátek (nebo už čtvrtek-zkrátka jeden tento den) v 17:30 směr Rudolfov, když už v křižovatce byly tři auta z Okružní a já jako čtvrtej jsem byl akorát pod semaforama, tak ten byl na hodně uzrálou červenou. Ale ke cti šestičlený pohybující se kolony od škodovky na tu brzdu všichni hamstli ve stejné vteřině, takže nebylo bum ani vepředu ani za mnou. Ale první auto v koloně dělily od letící 159 asi tak tři centimetry....
Takže jsem rád za snímek, kde je vidět, že i 159 někdy sem tam občas pravidla silničního provozu dodržuje...
"Stát si za svým slovem někdy pálí." (Jan Hus)
---------------------------------
ČéZeta: značka, která je věčná, nesmrtelná a nezničitelná
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4031
Registrován: 5-2003

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 19:47:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127: no je vidět, že o tom nevíš vůbec nic, tak se do toho ne*er věř mi že mam daleko lepší informace než ty - jo, dobře, máš lepší informace. Už mlčím a myslím si svoje
a tam se zda jsou ty handymedie plný nebo prazdý nepíše a otázka jakej smysl má handymedia je otázka malýho fracka ze základky... - to ano, taky na plný handy se tu nikdo neptal, ale vidím tam nesmyslně nacpaný velký množství "prázdných" a nad tím už se dost lidí zamyslí, což? Ale když teda reklamka požaduje osazování prázdných držáků, tak díky za vysvětlení

Lampard: Je vyměněna jednou za tři měsíce.. Zato ty držáky se jménem Citelis ev.č. 157 - 160, který jsou vyměněný každej den.. A nebo vůbec nevyjdou.. Ehm. - proč to hned obracíš? Evidentně jsi to nepochopil... Vzhledem k tomu, že došlo k výměně, tak bych se zrovna v tu chvíli řidiče na dojmy neptal, protože by asi nebyly dobrý... A ta druhá část věty je vtipná, aktuálně není opět odstavený žádný z těchto Citelisů pro závadu a jezdí denně. Proč se pořád do týhle série navážíte? Co vám ty Citelisy udělaly? Hm???

Ev.č. 125 má místo pro stání v sektoru "B", což znamená vzadu u plotu u vyřezaných vozů. Normálně stojí mezi 127 a 124.. Takže vyjede minimálně ještě jednou.. - nepoučuj mě kde stává, před měsícem jsem vedle ní skoro každý den parkoval Nevím teda kde stojí vyřezané vozy, ale vzadu u plotu stojí 4 vyřazené B741 - 121, 134, 124, pak mezera a 127. Jasný, pardon, napsal jsem to blbě a posunul 124 o místo. Takže aktuálně parkuje mezi 124 a 127, tj. tam, kam běžně parkována nebyla. Ale nic to neznamená.
P.s. já jí vyřadit nechci, nehodnotním jednotlivý vozy podle sympatií "nepřátel", naopak doufám, že se dožije roku 2012, i když tímhle tempem střídání řidičů a čím dál větší sešlosti tomu přestávám věřit...

A abych tu jen tak blbě netlachal, tak ještě dvě fotky z pátku na trochu lepším světle.
Již brzy venku.

Dokud je pár skutečných přátel, nepotřebuju Facebook....
Některé lidi prostě asi nikdy nepochopím.

Proč? Proto....
Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 19:51:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil:02 čekal jsem dlouho, ale už jsem se konečně dočkal fota
"nezastavujeme, máme zpoždění, vystoupíte si až ve Volyni"
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2578
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 19:55:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JPribil: pěkné fotky nádherného vozu. Já ji potkal ve středu v poledne, když jsem se vracel do práce, jel jsem za ní (pak vedle ní a pak chvilku před ní ) a hodně jsem slintal. Velmi povedená práce. Ačkoliv tam ten pruh mezi světly v originále nepratří, tak z mého pohledu to vypadá líp, než kdyby tam nebyl.
"Stát si za svým slovem někdy pálí." (Jan Hus)
---------------------------------
ČéZeta: značka, která je věčná, nesmrtelná a nezničitelná
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4032
Registrován: 5-2003

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 20:07:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vrtule: Možná je to myšleno na oba příspěvky, ale další fotky (horší kvality) jsou v posledním archivu, zhruba v půlce

Vencabocku: No ve středu (nebo úterý, teď nevím) jezdila poprvé...
S tím pruhem na víku souhlasím, původně tam nebyl a teď to vypadá mnohem líp, i logo tomu dodá úplně jiný vzhled.
Každopádně oceňuji použití původních odstínů a přesně dodrženého schématu vč.střechy (samozřejmě lehce upraveného kvůli absenci lišt), a kalitu laku, nemá to chybu!

Mmch. se divím, že to nikdo nezbystřil, ale v týdnu se už zkušební trolejbusy, včetně 02, proháněly na nové trati v Horákové s otáčením přes kruháč
Dokud je pár skutečných přátel, nepotřebuju Facebook....
Některé lidi prostě asi nikdy nepochopím.

Proč? Proto....
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2579
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 20:19:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Počkej, ten kruháč je zadrátovanej celej? Tj. lze se vyhnout "kostkám"? Původně jsem právě slyšel verzi, že tam čtvrt kruháče zadrátovanýho nebude.
"Stát si za svým slovem někdy pálí." (Jan Hus)
---------------------------------
ČéZeta: značka, která je věčná, nesmrtelná a nezničitelná
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 476
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 21:46:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: nepoučuj mě kde stává, před měsícem jsem vedle ní skoro každý den parkoval Tak když to víš, tak proč to sem píšeš, že stojí mezi vyřezanýma B741 Neboj všimnul sem si, že tam stál tvůj autobus.. Byl sem od něj cca 50 metrů..
Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Dopravní podnik města České Budějovice a.s. -> ROZJEĎTE TO S NÁMI
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 21:48:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: ty si taky zbystřil brzo první trolejbus už tam byl cca před 14ti dny
Vencabocku: ten kruháč je průjezdnej celej, všema směrama něco jako kruháč v Chomutově u AN
ad. Handymedia- vůz 72 se ukázal poprvé venku po prohlídce tuším ve středu na šejdru linky 9 a Stoky fotka je focená v pátek na lince 3, a pokud si myslíš že reklamka je tak rychlá a dá tam reklamy už po dvou dnech, si dost naivní
SOR moje značka
15Tr by si měly zahrát na Teletubbies "Je čas udělat papá" :-D
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 5-2010

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 22:20:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes se dodělaly troleje na Rošického,tak tam toho 11.11.2011 by mohli v klidu vyjet trolejbusy a nemuselo by se čekat do března,pro lidi akorát zase zmatky jako 12.6.2011,bylo by to lepší.!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4033
Registrován: 5-2003

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 22:33:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lampard: Tak když to víš, tak proč to sem píšeš, že stojí mezi vyřezanýma B741 - protože od pátku stojí v mezeře mezi 124 a 127, která se vytvořila, když se před časem s těmi vraky hýbalo na dílnu kvůlu demontáži použitelných věcí a pneumatik... Prostě stojí přímo mezi vyřazenými, na Buse vůbec nic. Dali jí tam tak asi dílňáci, když jí v pátek opravovali. Prostě působí jako by tam už měla zůstat, nic víc, nic míň. Neříkám že tomu tak bude, ale pohled to není pěkný. Ještě něco?
byl jsem od něj 50 metrů - tak tohle když sem napíšeš, tak je mi jasný, že jsi byl přímo u něj a vsadím se, že jsi ho i fotil

B741127: ty si taky zbystřil brzo první trolejbus už tam byl cca před 14ti dny - tady diskutují pořád normální lidi, které to zajímá a neví o tom. Že je tu holt párek tupých machýrků, co leze po vozovnách a otravuje kde koho aby z něj dostali informace, které když sem někdo napíše ho za to seřvali, že je to blesk apod, za to nemůžu. To, že tam byly prováděny napěťové zkoušky už dřív neznamená, že tam jezdily pravidelně trolejbusy. Ty se tam začaly objevovat více až tento týden a protože to tu nezaznělo, tak to sem napíšu, aby to věděli i ti NORMÁLNÍ diskutující.
a pokud si myslíš že reklamka je tak rychlá a dá tam reklamy už po dvou dnech, si dost naivní - když jsi tak chytrý, tak bys měl vědět, jakým způsobem se do vozů dávají reklamy / polepy / handy... Prostě jednou za čas někdo přijede, obejde dvůr a osadí reklamy na určený počet vozů. Často i na vozy, co už do provozu nezasáhnou To jestli je vůz na prohlídce nebo se používá jako pomník celkem nikdo neřeší...

Vencabocku: To by pak ta trať si myslím neměla smysl vůbec
Kruháč je nepojen jednou stopou na odbočení na Rošického a druhou jako objízdnou. Nemůžu teď najít fotky po dokončení, tak snad to bude vidět na těch před natažením objízdné stopy, odbočující větev je už natažena.


(Příspěvek byl editován uživatelem Jpribil.)
Dokud je pár skutečných přátel, nepotřebuju Facebook....
Některé lidi prostě asi nikdy nepochopím.

Proč? Proto....
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2819
Registrován: 6-2005

Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 23:35:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta 02 je fakt pěkná, stejně jako ta 27. Nechystáte se ještě na lakování vozu do schématu Kotas? Vím, že to u vás nejezdilo, ale byl by to pěknej komplet.
:::jihlavskymhd.ic.cz...MHD v Jihlavě
:::www.zhta.ic.cz...stránky o.s. Za záchranu historických trolejbusů a autobusů
Sivon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 10-2010

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 06:25:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eugen Ještě historická 01, ale to až časem...
VDP Šotov
budějovická veřejná doprava
Rajče
Pavell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 3-2011
Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 08:50:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada : "vývoj situace kolem koridoru l.3 " - to znamená, že je ta situace dobrá (brzy bude), nebo špatná (dlouho nebude) - ale opravdu mě to potěšilo. Na druhou stranu jsem na Facebooku zahlédl info, že int. té 21 do zavedení minibusů bude 40 min. ve špičce (jen jedno pořadí) - je to možné ? Tak špatný interval nemá ani takové Kaliště nebo Třebotovice. To asi abychom se tam na ty minibusy nedočkavě těšili. Jaký je vlastně teď časový výhled jejich zavedení (měsíce, roky?)
Vlada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1100
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 10:13:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavell: Uvidíme, na to neumím zatím odpovědět. Na první (bude/nebude), druhou (int. 40 minut) ani třetí otázku (časový výhled). Zdá se mi ale, že 40-minutový interval na lince 21 by mohl být možný v sedle, večer a o víkendu.
Krátký interval i přestup pro bezproblémovou cestu všemi směry.
Spolehlivost, jednoduchost a přehlednost jako základ kvality dopravního systému.
Pavell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 3-2011
Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 10:48:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada - taky bych to viděl tak,ve špičce by měla jezdit dvě pořadí, aby int. mohl být těch 20 min.
Vlada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1101
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 10:54:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavell: OK. Na otázku kolem koridoru MHD u výstaviště (i jinde) a nákupu minibusů a jejich provozu v centru se ptejte komunálních politiků, kteří v tomto mají konečné slovo.
Krátký interval i přestup pro bezproblémovou cestu všemi směry.
Spolehlivost, jednoduchost a přehlednost jako základ kvality dopravního systému.
Vltavák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 5-2011
Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 11:45:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No podle mně jsou ty minibusy úplně zcestné řešení. Samy o sobě ty vozy jsou docela drahé (oproti autobusům nijak výrazný rozdíl). Vyvstává tím potřeba desítek milonů (!) na koupi těch vozidel, které by jinak nebyly potřeba. Stárnou ještě rychleji než normální autobus, o nějakém šetření z důvodu prodloužení životnosti autobusů nemůže být řeč. Jinými slovy ty desítky milionů by zbyly na provoz normálních autobusů místo minibusů. O kolik je ujetý km minibusem levnější než autobusem?
Dále je pro ně potřeba vymejšlet speciální linky. Vymejšlet linku tak, aby tam nejezdilo moc lidí mi přijde jako totální volovina. Snad jí vymyslím tak, aby tam bylo těch lidí co nejvíc, ne?
Jako význam to má třeba u dálkáčů, když ty vesnice prostě nemají potenciál naplnit autobus. Tím není potřeba kupovat autobus, takže to fakt ušetří. Ale tady je nutnost koupit autobus i minibus, doufám že mi rozumíte
Ale my jedeme podle hesla: "Ušetříme, ať to stojí co to stojí"!
Vlada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1102
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 15:41:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

minibusy úplně zcestné řešení
Aha, a proto je o ně stále větší zájem. Samozřejmě, že mají úspornější provoz i pořizovací náklady.

prostě nemají potenciál naplnit autobus.
To je přesně případ Zavadilky a HD, takže je to na místě.

Vymejšlet linku tak, aby tam nejezdilo moc lidí mi přijde jako totální volovina.
Souhlasím, pokud se jedná o primární úsek Máj - Zavadilka - HD. Pokud je však cílem dovézt lidi ze Zavadilky a HD k nádraží, pak se jedná o něco jiného a řešení může být funkční.
Krátký interval i přestup pro bezproblémovou cestu všemi směry.
Spolehlivost, jednoduchost a přehlednost jako základ kvality dopravního systému.
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 258
Registrován: 4-2009

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 15:57:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: tady diskutují pořád normální lidi, které to zajímá a neví o tom. Že je tu holt párek tupých machýrků, co leze po vozovnách a otravuje kde koho aby z něj dostali informace, které když sem někdo napíše ho za to seřvali, že je to blesk apod, za to nemůžu. --teď ses dokonale vystihl jedinej kdo tu leze po vozovnách a otravuje aby si tam mohl zaparkovat přes noc autobusy (131) a pak tady troubí info jsi ty či tvoje kecy typu že ten a ten vůz ten a ten den stál na vozovně a podobně, kdo je tu na to zvědavej, že tam lezeš?
když jsi tak chytrý, tak bys měl vědět, jakým způsobem se do vozů dávají reklamy / polepy / handy... Prostě jednou za čas někdo přijede, obejde dvůr a osadí reklamy na určený počet vozů. Často i na vozy, co už do provozu nezasáhnou To jestli je vůz na prohlídce nebo se používá jako pomník celkem nikdo neřeší... --já to vím moc dobře, jak pracuje reklamka ano přesně tak, jednou začas někdo přijde a obejde vozy, a vozy 61,66,67 a 72 maj ty handy asi tejden, takže to ještě někdo nestihnl osadit, to je toho a pro tvojí informaci docela záleží na tom zda ty vozy chodí na prohlídky, jelikož a protože se tam ty handy aplikují PŘI opravě, takže je jasný že v tomdle případě na tom hodně záleží
SOR moje značka
15Tr by si měly zahrát na Teletubbies "Je čas udělat papá" :-D
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 16:31:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127: Uklidni se, ano? 131 už přes rok stojí na svém místě, DP neviděla už hoodně dlouho. JPribil tam parkuje jeden svůj autobus na který má i vyhrazené místo. Vedle vyřazenin parkovalo něco, co mělo na panelu "159" což jasně svědčí o tom, že to jeho asi nebude. A i kdyby, do toho ti nic není. A JPribil narozdíl od tebe nemá čas na takové p*čovinky, jako lézt po vozovnách, už nechodí narozdíl od tebe do školy
Jenom ona mě dokáže dostat na kolena..
♥ 159 ♥
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 4-2009

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 16:42:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: můžeš se laskavě starat sama o sebe a nestrkat nos do toho do čeho ti opravdu nic není? buď tak laskavá a starej se o sebe, o svůj koňskej salám a o svojí 159, buď tak laskavá
SOR moje značka
15Tr by si měly zahrát na Teletubbies "Je čas udělat papá" :-D
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 16:59:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127: Narozdíl od tebe mi do toho opravdu něco je
Jenom ona mě dokáže dostat na kolena..
♥ 159 ♥
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 4-2009

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 17:07:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: není ti do toho VŮBEC NIC, něco tu řeším s Jpribilem, ne s tebou, je mi jedno co spolu máte a kdoví co, řešim něco s Jpribilem ne s tebou, tak si to uvědom a zalez
SOR moje značka
15Tr by si měly zahrát na Teletubbies "Je čas udělat papá" :-D
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 17:14:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127: Akorát tu zbytečně spamuješ diskuzi
Jenom ona mě dokáže dostat na kolena..
♥ 159 ♥
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9176
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 17:14:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.B741127: Nauč se nejprve chovat a pak vstupuj do diskuze. A už vůbec neříkej, co má kdo dělat.

P.S. Vidím, že i na jihu se urodilo
VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2580
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 18:04:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děti moje téměř vlastní, nechcete si to vyříkat někde na pískovišti, tam si můžete dupat po bábovičkách dosytosti...

JPribil: To by pak ta trať si myslím neměla smysl vůbec
Kruháč je nepojen jednou stopou na odbočení na Rošického a druhou jako objízdnou. Nemůžu teď najít fotky po dokončení, tak snad to bude vidět na těch před natažením objízdné stopy, odbočující větev je už natažena.

Ano, ta trať skutečně za současné situace moc smysl nemá. Tím, že by byl zadrátován celej kruháč, šlo by 1 točit zpět přes kruháč a vést ji logicky obousměrně po O.Nedbala a kdyby EU frflala, tak po kostkách honit max. jedno pendolíno na lince 20 Vltava-Máj, tak aby dotace nepropadla...
To samý s budoucí 18. Prostě ji utnout u nádru a basta. Nevím kdo se zhlídnul v těch objezdech půl Budějc, ale už od dob 9/17 přes Palačák je snad všem jasné, že tudy asi cesta nevede..
"Stát si za svým slovem někdy pálí." (Jan Hus)
---------------------------------
ČéZeta: značka, která je věčná, nesmrtelná a nezničitelná
Fida94
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 12-2010
Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 20:13:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já mám takový pocit že linka 18 jezdila v roce 2002
při povodních ke Kauflandu a otáčela se přes parkoviště ale pak ji zrušily a mě došlo že tam žádné cestující nejezdily touhle linkou a docela se divím že se 18 vrátí ale ne na bývalou trasu z roku 2002 ale na Rudolfov což se divím že historická linka bude jezdit a chci se všech zeptat co od 11.12.2011 bude jezdit k nemocnici když linka 13 nahradí 15 Vltava nebo jak to celé bude víte to ? děkuji
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 477
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 20:30:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: tak tohle když sem napíšeš, tak je mi jasný, že jsi byl přímo u něj a vsadím se, že jsi ho i fotil
Nemáš pravdu, nefotil sem ho a u něj sem taky nebyl. Časy se mění. Nefotím kde co vidím.. Upřímně na focení cizích autobusů na vozovně čas opravdu nemám a mít nebudu..

Stonka: To by mě zajímalo, proč se mezi ně sereš, když se tu hádají oni dvá..
Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Dopravní podnik města České Budějovice a.s. -> ROZJEĎTE TO S NÁMI
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 20:41:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vencabocku: Mo-je bá-bo-vi-čka je ale hez-čí!!

ad. Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 477
Registrován: 2-2009 -> V tom případě, co jedo toho tobě? Nj, kámoši z 4% menšiny drží při sobě
Jenom ona mě dokáže dostat na kolena..
♥ 159 ♥
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 63344
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 14. listopadu 2011 - 20:46:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A nechcete se už radši uklidnit všichni? Koho ty vaše sračky zajímají?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz