K-report
 

Archiv diskuse Doprava na jižní Moravě do 13. 09. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Autobusy a trolejbusy » Doprava na jižní Moravě » Archiv diskuse Doprava na jižní Moravě do 13. 09. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 924
Registrován: 8-2009

Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 18:07:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Robert: No co prodávali ten dlouhej Neopaln 316, tak ten je ještě pořád provozní, a Cityliner, pokud se nemýlím, taky.
RAJČE 9.7.2011 aktualizace.
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 925
Registrován: 8-2009

Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 19:50:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Omlouvám se, předchozí příspěvek je trochu nesrozumitelný. Myslel jsem tím, že Neoplan N 316 SHDL z tohoto odkazu jsem 26.7. viděl přímo v Tišnově na garážích. A tento Neoplan Cityliner (odkaz) jsem, mám pocit, také zahlédl.
RAJČE 9.7.2011 aktualizace.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1615
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 19:51:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, to, co se prodává, stále jezdí.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 926
Registrován: 8-2009

Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 20:01:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pak se to asi nedaří prodat, protože ty dva mnou zmiňované jsou na prodej už hooodně dlouho.
RAJČE 9.7.2011 aktualizace.
4karlos4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1334
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 20:35:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cityliner z roku 2002 má najeto 1423000 km? Asi překlep ne?
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2255
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 22:00:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

4k4: A proc ne?
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3199
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 01. srpna 2011 - 22:22:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Však ty devítistovky co nabízeli k prodeji snad začátkem minulého roku prodané taky nejsou pokud vím.
30.8.2005 - 30.8.2011... 6 let mého působení na K-Reportu

4karlos4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1335
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 08:15:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Porovnávám podle toho SDHL z roku 1999, kterej má v popisu zase "jenom" 102000 km
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8946
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 09:04:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.4karlos4: Ale na tom není nic divného. Záleží na typu práce, kterou vůz dělá. Pokud bude nasazen na "incomingu" převážně s jedním řidičem, tak natočí ročně třeba kolem 70 000. Pokud bude točit zahraniční linku, není problém třeba přes 180 000 ročně.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7240
Registrován: 10-2003

Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 11:49:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Crossway na svém víkendovém stanovišti v Hrubšicích:-)


Řidič Ivan Paul je již v důchodu, ale během letních dovolených si vzal záskok za kolegy. Na stará kolena (jezdil nejdéle ze všech řidičů v IDS JMK s atmosférákem) se dočkal alespoň takto nového busu
České registrační značky

Nejsem členem žádného ze sdružení věnujících se poznávacím značkám
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1624
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 12:18:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3260: On se některý atmosférák dočkal IDSJmK?
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7243
Registrován: 10-2003

Odesláno Úterý, 02. srpna 2011 - 13:04:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobyk: samozřejmě nedočkal, mohlo to tak vyznít, ale nebylo to tak myšleno. Do IDS nastoupil s klaickým sedmikilem, pak s městskou Karosou řady 700 a končil s devítikilem. Všechny busy mám na fotce.

Tady je ten atmáč (rok 2004):

České registrační značky

Nejsem členem žádného ze sdružení věnujících se poznávacím značkám
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 930
Registrován: 8-2009

Odesláno Středa, 03. srpna 2011 - 10:21:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak 5B3 5674 má od minulého týdne také LCD monitor Bustec.
Jinak ten motor sice tahá výborně, ale včera zase, jiný řidič, ale situace stejná. Motor se začal jakoby protáčet.
RAJČE 9.7.2011 aktualizace.
Domis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 07. srpna 2011 - 13:35:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nezná někdo výsleky výběrka na IDS? Nebo aspoň kdy budou?
Někde jsem slyšel, že výběrko mělo končit s koncem července, ale zatím nikde nic neproběhlo.
Děkuji mnohokrát za informace.
Twig
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 765
Registrován: 8-2004

Odesláno Neděle, 07. srpna 2011 - 17:42:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Domis: Zatím nikde nic, ale jestli ti jde o SEBUS, tak 701 a 702 mít nebude, přebírá to jiná regionální společnost. Povídali si o tom řidiči už někdy před měsícem.
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2258
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 07. srpna 2011 - 18:30:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cely vyberko dopadlo na kosoctverec, bude zajimave, co bude dal.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8959
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 07. srpna 2011 - 18:36:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výsledky stále nejsou, takže zatím stále jen spekulace, co kde prosáklo. Ale že zajímavé to bude, to souhlasím.
Domis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 07. srpna 2011 - 23:01:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Twig: Díky za info, nicméně toto jsem už několikrát slyšel a zatím to neberu příliš vážně.
Mně nejde jen o Sebus, ostatní linky mě taky zajímají - bohužel Sebus je mi nejbližší a je to trochu srdeční záležitost.

Ale rád si počkám na oficiální výslekdy a do té doby to nebudu komentovat.

(Příspěvek byl editován uživatelem Domis.)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11511
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 08. srpna 2011 - 15:07:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aktuálně ze dneška, devítka nachystaná na rozpal a sbírku obohatila Sorka:


Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Dprm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 7-2010

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 15:54:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já přinesu pár fotek z Kyjovska....Konečně jsem se tam dostal a vzal sebou foťák.


moje bydliště?Místo v krásné čtvrti Brna-v Řečkovicích
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3216
Registrován: 8-2005

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 16:27:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dprm: Těch Sorek mají více. Některé z nich by měly být i ex. předváděčky.
30.8.2005 - 30.8.2011... 6 let mého působení na K-Reportu

Dprm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 7-2010

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 17:44:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mají už 2 jisté(tuhle modrobílou a jednu žlutoučernomodrou..).Ale bohužel jsem na ní vždycky narazil až po odjezdu,takže foto zepředu jsem nestihl(u té druhé jsem nestihl vubec fotit,protože jsem vždycky kolem ní jenom projel).
moje bydliště?Místo v krásné čtvrti Brna-v Řečkovicích
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1652
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 16. srpna 2011 - 16:54:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na výluce na trati 300 mezi Brnem a Nezamyslicemi, popř Kojetínem, je k vidění pestrá směsice vozů Veolie. Jsou tu jak Renaulty, tak Iveca, k tomu i pár SORek z různých provozoven VTM a VVČ.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4983
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 16. srpna 2011 - 17:19:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Potkal jsem i Pernicu a u Vyškova na D1 směr Brno zdechle jedna modrobílá C10,5 od Veolie.
Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
950104
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 649
Registrován: 2-2010

Odesláno Úterý, 16. srpna 2011 - 19:38:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tam už to pozdechalo. Včera celkem 7 vozů z 18 nasazených. Před 19:00 dojela jedna C10,5 do Přerova z vypětím všech sil na dílnu a druhá stále stojí u Vyškova. Stává se z toho velká ostuda pro Veolii.
http://www.phdprerov.ic.cz//
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2262
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 16. srpna 2011 - 20:27:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A zavody dvou 934 v useku Rohlenka - exit 203 neni ostuda, ale hazard, tam je dost nehod i bez takovych frajirku.
Zdenek102
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 2-2011
Odesláno Úterý, 16. srpna 2011 - 23:44:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dprm:
Nevím co si mám představit pod výrokem: „Poslední dobou se konečně v ČSAD Kyjov objevují busy jiného výrobce než Karosa/Crossway a to SORka“
Hlavně to KONEČNĚ mě dost rozčiluje, protože toho hnusného SORového moru, který je všade po republice je hodně a je to pěkný hnus.. Jel sem 19:02 ze šardic linku 662 a místo Crosswaye tam dojel SOR! to ste měl vidět jak tím lidé rádi jeli. Místo kvalitních sedaček jakési tvrdé židle na kterých se nedalo sedět ani těch 12 minut(je mi velice líto cestujících kteří s tím jedou třeba z Kyjove do Brna. TO aby rovnou navštívili Neurologa). Pak ktomu připočtěme HLASITÉ vzdechy motoru které nebyli nikterak přijemné portože si SORka držela své celorupublikové renomé nejhnusnějšího zvuku motoru na světě(až sem se kolikrát bál jestli do teho motoru někdo nestřílí.) Můžeme skončit třeba tím, že i přes všechna otevřená okna a vykíře byl v tom SORu tak hnusný a vydýchaný vzduch že jsem si odpočítával sekundy kdy z té mučírny konečně vylezu.. mmch. absolutně nesačil pobírat cestující kteří mířili na nějakou akci v Kyjově a okolí(to se Crosswayovy velmi snušně dařilo). To se ještě nechci zmiňovat tom že se to super vozítko rozjíždělo tak pomáli že jsme nachytali 8 minut zpoždění.. Řidič se snažil seč mohl... Tolik asi z pohledu běžného cestujícího, který netušil co ho čeká (a do čeho to vlastně leze.) Abych neplival jen na ČSAD Kyjov tak si flusnu o na ČSAD Hodonín protože ti koupili SORek celá kvanta a řidiči si stěžují, stěžují, a stěžují... Není divu že Super sorky nepobírají zejména na lince 663 příval cestujících. Situace zašla tak daleko že musela v školní dny poslat na daný spoj starou C 934 E (a lidem v buse se značně ulevilo- a řidiči také). A nasekal se ve špičce nesmyslný 15-ti minutový interval, který je stejně akorát na houby portože se častosetkávají busy v mistříně z Hodonína SOR z Čejče IRISBUS ( C934 (-E) C 954 (-E) a hádejte čím lidé radši jezdí?) A tak bych mohl pokračovat až do zítřka.. Chcete ještě nějaké příklady neschopnosti a nepohodlnosti SORů? ( zapoměl sem na pkně hnusný šedý plastový interiér na kterém jdou hezky vidět nánosy prachu)
PS: Jsem velice rád že na jednom z obrázků je SOR který šel do šrotu a nezbývá mi nic jiného než si povzdechnout: Kéž by jich bylo 100x víc..!
Trať 257 nemusela být nikdy zrušena.
Jenže co naděláme když někdo musí mít zas*anou cyklostezku ....!!!!
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3229
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 16. srpna 2011 - 23:56:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

950104: No pokud všechny střediska zmobilizovaly všechny svoje zálohy a pokud jsou ve stavu jak ty naše tak se není čemu divit, že odpadá jedna za druhou.
30.8.2005 - 30.8.2011... 6 let mého působení na K-Reportu

Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1662
Registrován: 3-2004
Odesláno Středa, 17. srpna 2011 - 04:44:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdeněk102: Děkujeme za hodnotný a objektivní názor, na ranní pobavení výborné.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Dprm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 7-2010

Odesláno Středa, 17. srpna 2011 - 10:42:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenku...to konečně znamená všeobecně(a i kdyby se tam objevil třeba Solaris,či Tedom,tak napíšu Konečně a vám to může býti celkem jedno.Já mám se SORama zatím dobré zkušenosti(jako cestující),protože s ní jezdím denně pod dopravcem ČSAD Tišnov nebo Tourbus.A stěžovat si nemůžu.Já vím,že je rozdíl cestovat půlhodinu z Kr.Pole do Lelekovic než z Kyjova do Brna,ale ten výběr nepohodlných sedaček je na dopravci,nedávno jsem jel dopravcem ZDAR a ten má luxusní sedáky v SORce.Toť k tomu vše-já osobně jsem radši jezdit SORkou než C734,která tu nedávno ještě jezdila.
moje bydliště?Místo v krásné čtvrti Brna-v Řečkovicích
Honzamhdol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 433
Registrován: 1-2005
Odesláno Pátek, 19. srpna 2011 - 19:54:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím! Předem se kdyžtak všem omlouvám,že to píšu i sem,ale člověk nikdy neví. Nevíte náhodou někdo,zda nějaký dopravce z Brna nebo třeba i odjinud z Moravy pořádá zájezd na letošní Tramwaytag ve Vídni,který se koná v sobotu,10.9.? Ptám se,protože to vypadá že zájezd autobusem z DP Brno letos nebude

Předem všem díky moc za jakékoliv info!
Petan363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 599
Registrován: 8-2007

Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 16:06:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenek102 : plně s tebou souhlasím co se Sorů týče.Horší autobus snad neexistuje než je Sor.Takový paskvil to je prostě děs.Jak píšeš,zvuk motoru úplná katastrofa (jak nějaký mixér či co) a o interiéru a stanoviště řidiče ani nemluvím.Chudáci řidiči jsou tak nějak utísnění a vměstnaní,prostě žádné místo NIC!!!Bohužel jistý dopravce,který k nám zajišťuje IDS koupil dva Sory a jak naschvál oba jezdí směrem k nám - hrůza ! Dřív k nám jezdila C 934 a C 954 E to bylo svezení a dokonce ta C 934 zde byla od novoty!
Opravdu nechápu,proč oba vraky Sorky nasadili na IDS zrovna na našu stranu ! To je radšik měli dát jinam !!!
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4985
Registrován: 2-2005

Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 17:49:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petan363: Je to spiknutí, co jiného. Hlavně se nerozbreč!
Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Petan363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 601
Registrován: 8-2007

Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 18:15:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley : ne to se opravdu nerozbrečím,to byl jen můj osobní názor na toto vozidlo a jeho nasazení v provozu.

V práci jsem taky musel zkousnout,když mi sebrali B 732 a přidělili Citelis.
Zdenek102
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 2-2011
Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 20:33:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Robert 08022:
Nevím co je na tom vtipného- můj názor je naprosto objektivní... To sem ještě zapomněl o uplně neschopných a tvrdých podvozcích na kterých cítí obyč cestující každou nerovnost na vozovce.. A že jich po té zimně a deštích JE! Na to byly prostě Karosy a Irisbusy jedinečné se svým vypržením. Také sem vám ještě nepověděl o absoluní absenci ZÁVĚSŮ! (Má je pouze 1 SOR!) To když jedu z Hodonína do Kyjova a opačně v tuto roční dobu ä je v SORu víc jak 30 lidí tak strašně trpím! Sice sem už popisoval jak je strašně provedena ventilace busu ale vám to jaksi nestačilo napsat zhruba.. Na straně od dveří je 7 oken a z toho JEN 2 otvírací.. Na straně druhé je 7 oken z toho zase jen 2 otvírací! (Našel sem jen jeden bus co jich měl na jedné straně dokonce 3!)... U ČSAD Kyjov jsou pouze 4 Autobusy bez závěsů!)
Petan 363:
Nám tu jezdí z 29 spojů pouze 13 spojů neco jiného než Sor! a to je fakt očistec.. ještěže do kyjova se dá dostat ve špičcev uplně stejný čas i 662-jkou...
Trať 257 nemusela být nikdy zrušena.
Jenže co naděláme když někdo musí mít zas*anou cyklostezku ....!!!!
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 943
Registrován: 8-2009

Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 20:43:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenek: Tak moment, tohle mi nedá, na to reagovat musím. Za prvé, s tuhostí podvozků SOR jsem byl jako cestující nad míru spokojen.. A to jsem se projel za 3 dny cca šesti různými. Závěsy jsou čistě věc dopravce, jak si to objedná.

Ke kritikám sedaček. Beru, že je to individuální.

A zkuste si to vzít z pohledu dopravce.. Je to cca levný, spotřebu to má menší a jede to. Nekupto.

Nikomu neberu jeho objektivní názor, ale přijde mi, že to co tu předvádíte vy dva už nemá s objektivním názorem nic společného. Samozřejmě, že ten autobus musí odpovídat kvalitou ceně, ale já jsem s nim byl tedy spokojen.
RAJČE 5.8.2011 aktualizace.
Zdenek102
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 121
Registrován: 2-2011
Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 23:44:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lions coach:
Je možné že podvozky si také upravoval dopravce... Jel ste někdy s ČSAD Hodonín SORem ? Pokud ne - nevíte o čem mluvíte! Vy ste spokojen byl - já rozhodně ne.. Nic tu nepředvádím...
Dokončím vaši větu: „Je to cca levný, spotřebu to má menší a jede to“ a je to hnusný šmejd který je furt někde na opravě. Jen mě štvou vzdechy těch kteří spílají k tomu aby tu nebo onde jezdilo neco jiného když sou uplně z jinama a neví co tu nebo onde děje nebo jakou to má kvalitu
Trať 257 nemusela být nikdy zrušena.
Jenže co naděláme když někdo musí mít zas*anou cyklostezku ....!!!!
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1687
Registrován: 3-2004
Odesláno Neděle, 21. srpna 2011 - 10:45:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen tak dál, lepší jak Dikobraz...
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Dprm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 7-2010

Odesláno Neděle, 21. srpna 2011 - 12:33:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jezdím SORkou skoro denně a nestěžuju si(jak píšu v příspěvcích výše).Podvozky se mi jako neopružené nezdají.A jednou jsem měl možnost jet 2 hodiny ZDARskou SORkou a musím říct,že ty 2 hodiny jsem rozhodně netrpěl.Rozhodně radši jedu SORem než nějakou C734.Berte ty SORy prosím s rezervou-někteří dopravci udělají vše proto,aby měli autobus za nejnižší cenu a potom už to není chyba výrobce.

(Příspěvek byl editován uživatelem dprm.)
moje bydliště?Místo v krásné čtvrti Brna-v Řečkovicích
Zdenek102
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 123
Registrován: 2-2011
Odesláno Neděle, 21. srpna 2011 - 16:44:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dprm:
Asi to bude tím... No.. nezbývá nic jiníého než být nas*aný na ČSAD Hodonín (protože přece jenom nemohu být tvrdohlavý a tvrdit že všechny SORy jsou takové když vy mi to vyvvracíte a MOŽNÁ za tu velmi špatnou ventilaci a špatný podvozek výrobce nemůže..) aby se o to (co si za levno koupili) pořádně starali a přidělali si výborné vychytávky po vzoru BORSu Břeclav kdy má obyč C 954 VŠECHNA okna z části otvírací (i to menší v zadu je dokonce otvírací) - výborný nápad oceněný hlavně cestujícími !
Trať 257 nemusela být nikdy zrušena.
Jenže co naděláme když někdo musí mít zas*anou cyklostezku ....!!!!
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6416
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 22. srpna 2011 - 12:22:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty už to nehul...
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1692
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 23. srpna 2011 - 11:03:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

4B1 5530 na a-514/511.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1953
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 23. srpna 2011 - 13:09:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rob: už včera jsem na ni koukal. To je panečku kára :-)
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1693
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 23. srpna 2011 - 13:20:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Viděl jsem ji tam už v neděli i dnes.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2264
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 25. srpna 2011 - 08:52:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3B5 4537 jiz bez CVR.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1696
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. srpna 2011 - 12:33:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Komplet bílá, bez log dopravce, stejně jako nedávno vzpomínaná C 935E.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
M 152
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.97.190
Odesláno Pondělí, 29. srpna 2011 - 10:52:33    Odkaz na tento příspěvek  

Study: kde se nacházejí ty krásné vozy na fotkách, to je v kovošrotu, nebo jinde. Od jaké společnosti jsou?
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11564
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 29. srpna 2011 - 22:10:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Všechno ExVydos. Bylo to v HanáMetalu v Prostějově, výpadovka na Kroměříž. Minulý týden začali i ten zbytek pálit, v pondělí šla první Karosa (nechal jsem si tam ještě pálit nějaky věci na svoje), následovala Sorka a druhé sedmikilo a ve středu to bylo všechno na kusy i s C734, kterou dotáhli počas pálení od soukromníka odvedle. Zbytky tam ještě pohledáš.
Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Kalvik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 6-2010

Odesláno Pátek, 02. září 2011 - 20:30:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byl Krasobus na lince 235. Viděl jsem ho v 16:00 na Žernovníku a jel směr Lubě. Je normální výskyt Krasobusu na normálních linkách ?
http://www.kalvik.webnode.cz
Kalvik
Twig
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 766
Registrován: 8-2004

Odesláno Neděle, 04. září 2011 - 13:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kalvik: Vzhledem k tomu, že po prázdninách už jezdí Krasobus jen o víkendu, tak není divu, že se ten autobus podívá i na normální linky. Tohle vypadá na kurz 23501.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1736
Registrován: 3-2004
Odesláno Neděle, 04. září 2011 - 19:20:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Autoškola Kubičko. RZ tuším 4B6 6362.


Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1785
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 12. září 2011 - 18:42:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,není zde někdo z pamětníků linky Brno ÚAN - Zbýšov?
Jezdil na ní i kloubový Ikarus,patřil pod provozovnu ČSAD Rosice nebo pod Ivančice?
A kdy dojezdil?
Favoritmartin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 12. září 2011 - 18:54:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hook: Bydlel jsem v Rosicích a touto linkou jsem v roce 1992 -94 jezdíval do Zastávky na gympl, ranní a odpolední školní spoje obsluhoval právě tento Ikarus, patřící pod ČSAD Rosice. Ivančice měli taky myslím, ale ten co jezdil na Zbýšov byl rosický. Pamatuju si na to jako by to bylo včera, jaká byla vždycky bitka o stání na točně, obzvlášť když pršelo. Kdy ho vyřadili z provozu netuším, myslím kolem roku 1999, ale nezaručuji.
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1786
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 12. září 2011 - 19:16:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Máte pravdu,jezdil jsem s tím zhruba ve stejné době jako Vy,ze Zbýšova na Zastávku k vlaku do Brna.
Některé spoje otáčeli ve Zbýšově u kostela nebo před šachtou,některé jezdili až dolů na Anenskou.
A zimě ta klendra ve vleku...
Tuším s ním jezdil pan Ťopek,než dostal Karosu.
Díky.
Favoritmartin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 12. září 2011 - 19:19:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hook: Jóó´, ťopek to je myslím on. Strašně nervózní a furt nas....Pak myslím dostal LC965
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1767
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 12. září 2011 - 19:22:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Brno-Rosice-Ivančice-Zbýšov snad jezdily jen Rosice, ne? Aspoň kolem roku 2000, co jsem byl v Ivančicích na operaci a pak tam ještě dojížděl na kontroly, pamatuju do Zbýšova jen tuto linku.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Favoritmartin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 12. září 2011 - 19:27:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Robert08022: existovalo ČSAD Rosice - dnes ADOSA a ČSAD Ivančice - dnes Ivančická dopravní spol. s r.o.
Do Zbýšova jezdila linka Brno- Rosice - Zastávka - Zbýšov a a do Ivančic jezdila linka Brno- Rosice- Tetčice - Ivančice. O tom kdo jezdil linku z Ivančic do Zbýšova tu debata nebyla.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1768
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 12. září 2011 - 19:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasně, ne Ivančice, ale Zastávka, nevím, jak jsem tam ty Ivančice nacpal :-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Méďa_7777
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 13. září 2011 - 09:53:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Favoritmartin: ... a ČSAD Ivančice - dnes Ivančická dopravní spol. s r.o. ... podle mě ČSAD Ivančice neexistavaly (když tak mě opravte) a byla pouze ČSAD Ivančická dopravní společnost s.r.o. a dnes je to TREDOS
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1769
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 13. září 2011 - 10:21:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bez toho slova SPOLEČNOST je to přesnější.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)