K-report
 

Archiv diskuse Staničář do 20. 02. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Hry a simulátory » Staničář » Archiv diskuse Staničář do 20. 02. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Bezdek96
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 5-2010

Odesláno Pondělí, 31. ledna 2011 - 21:32:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím. Chtěl bych se zeptat. Baresm nemá nyní čas na dělaní GVD pro Zábřeh na Moravě. Já jsem si teda řekl, že GVD udělám, ale mám zkušenost pouze s osobní dopravou. Proto bych se chtěl zeptat kdo by byl ochoten udělat nákladní dopravu. Budu rád když se přidáte.Tak zatím
Rumcajs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 389
Registrován: 6-2007

Odesláno Čtvrtek, 03. února 2011 - 13:03:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chalani, da se eště někde stáhnout Brno, nebo už je nenávratně v ? Ať hledám a gůglím jak chcu, prd nachazam...
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 3737
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 03. února 2011 - 20:25:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen na požádání, vzhledem k tomu, že stránky jsou už delší dobu fuč...

application/x-zip-compressed
Brno_1-00.zip (390.3 k)
Kubis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2011
Odesláno Čtvrtek, 03. února 2011 - 21:14:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za zveřejnění odkazu na Brno,taky jsem to hledal a hledal,páč jsem na diskuzích jenom o tom viděl komentáře ale mapa nikde, tak teď si ji aspon můžu zahrát :-)
Rumcajs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 6-2007

Odesláno Čtvrtek, 03. února 2011 - 22:08:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Veliké ti dík, pán Bůh ti to oplatí v bajtech
Rumcajs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 392
Registrován: 6-2007

Odesláno Pátek, 04. února 2011 - 08:26:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz na Kapříka a jeho Děčín:
Stanice je moc fajn, ale proč se mi míchají zásobníky pro Dolní a Prostřední žleb? Co udělám v jedné stanici je okamžitě v zásobníku i stanice druhé... Mám verzi 1.0.9
Kaarfii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 3-2010

Odesláno Pátek, 04. února 2011 - 15:28:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky simuluju v Děčíně, ale tenhle problém jsem nikdy neměl. Mě na chvíli pomohlo (mám zase jiný problémy), když jsem celej Staničář smazal a nakopíroval znovu do Program Files. Mezitím ještě zkus vyčistit a opravit přes ňákej vhodnej program chybný registry.
_________________________________

Jak to chodí na stag.strasil.net? Jsem tam už registrovanej (doufám) a nemůžu se tam vůbec přihlásit. Po přihlášení mi vyjedou na stránce úplný kraviny...
Díky
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1032
Registrován: 10-2009

Odesláno Pátek, 04. února 2011 - 15:49:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kaarfii: Pokud vím, tak ty kolonky na přihlášení jsou pozůstatkem toho, kdy to běželo pod stag.stanicar.cz a přihlašovalo se tam uživ. jménem z Mantisu. Jenže ten skončil, web se přesunul a nyní je přidávání/editace vozů odemčena bez přihlášení...
Život je boj, sebevrah je ulejvák !!
Milda11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 9-2008
Odesláno Sobota, 05. února 2011 - 08:35:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj všichni.Nemáte někdo nafocenou JOP Ústí nad Labem-západ,Lovosice.A oběhy Cargo.Když tak prosín na email.Ještě malou připomínku.Když někdo dává nové vozy do editace,tak prosím i s řadou vozidla.Nechápu co je vůz_BRKS.Myslím že BRKS je dopravce a ne řada vozidla.Nechci se tím smozřejmě nikoho dotknout.
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1561
Registrován: 11-2002

Odesláno Sobota, 05. února 2011 - 09:10:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mildo, jsou tam klasicky ovládané RZZ (nikoliv z JOP) - na západě dvě velké číslicovky (1 a 5) a v Lovosicích tlačítková s cestovou volbou (indikační stěna + samostatné ovládací stoly s pavouky).
2koridor.websnadno.cz
Milda11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 9-2008
Odesláno Sobota, 05. února 2011 - 12:16:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Balik:Dík za vysvětlení.Nějak se s tím poperu.
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 12-2008

Odesláno Sobota, 05. února 2011 - 16:26:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milda11: Přišel ti email ohledně databáze?
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - hlaseni.webnode.cz
Milda11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 9-2008
Odesláno Sobota, 05. února 2011 - 16:39:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Baresm:Myslíš dnes nebo minule.Jestli myslíš 452.2 tak to jsem opravil.Že by Kralupy? Jo
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 12-2008

Odesláno Sobota, 05. února 2011 - 16:47:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milda11: Super, já ti děkuji a těším se na tvůj výtvor.
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - hlaseni.webnode.cz
Kaarfii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 3-2010

Odesláno Sobota, 05. února 2011 - 20:46:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám dotaz k tvorbě vozů. V čem a jak to děláte? Já to zkouším přes Malování a v GIMPu, ale jenom změnit barvu, např. červenou na žlutou je pro mě několikahodinovej výkon. Nechci pořád vymalovávat čtvereček po čtverečku a dávat pořád majzla, o kolik měním odstín barvy...
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1033
Registrován: 10-2009

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 00:16:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kaarfii: Obvykle jsou ty obrázky osobních (ale i nákladních) vozů podobné jiným (tvarově i barevně), takže pak stačí jen něco poupravit. Nebo Bt277 / Bt278 / Bt283 / Bt288 - jaký je mezi nimi rozdíl? Moc tvarový snad ne! To samé lak lokomotiv - 111_CD a 210_CD - moc velký rozdíl mezi nimi není! To samé jako u řad 230/240, 754/750.7 - tmavý rám se dnes natírá běžně, světlý rám byl jen v začátcích.
Jinak někteří pochopitelně (ikdyž by se to nemělo) přejímají obrázky z ŽelPage nebo VagonWebu...

Když jsem hrál Jihlavu, všiml jsem si chybného Najbrt nátěru u řady 714. ŠPATNÝ NÁTĚR (Staničář), SPRÁVNÝ NÁTĚR (ŽelPage) - důkaz
A vzhledem k tomu, že Advanced World Transport koupili OKD Dopravu, má jejich mašiny. Aby se ušetřilo, má jen přestříkaná loga. Takže s vlaky AWT mohou jet i lokomotivy v nátěr. schématu OKDD

Pozn.: Co je to za kvalitu Jánošíka ??

A ještě jedno: Prosím vkládejte vozy pokud možno s černým pozadím - jak by pak vypadala takováto souprava v řádce??
380_CD
WLABmee61
Amee ZSR
Ameer61
Bmeer61_ZSR
Bmeer61_ZSR
B_ZSSK

Pro ty, co si to nedokážou představit, tady je řešení tohoto cirkusu...


(Příspěvek byl editován uživatelem pekarekjiri.)
Život je boj, sebevrah je ulejvák !!
Rudolf_vávra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 00:28:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JP: Jinak někteří pochopitelně (ikdyž by se to nemělo) přejímají obrázky z ŽelPage nebo VagonWebu...

Tak to prrr :-) Když jsme ještě na databázi pracovali s Vojtikem, tak jsme se při přejímání obrázků z ŽP dotazovali, zdali můžem Tudíž jsme měli povoleno obrázky přejímat. Bez povolení bychom do toho skutečně nešli Samozřejmě nevím, jak to dělají ostatní a zdali o povolení při přejímání žádají...

(Příspěvek byl editován uživatelem Rudolf Vávra.)
ICQ: 593465557
Skype: rudvav
Oblíbené tratě: 174, 120
Oblíbená vozidla: 812.613, 811.082, 811.494, 854.216
Kaarfii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 3-2010

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 00:52:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A konkrétně jak měníte barvu? Mě se nedaří v GIMPu většinou chytit tu správnou požadovanou barvu. Např. u týhle lokomotivy, kterou se snažím vhodně přebarvit.

Bohužel, tohle je zatím můj nejlepší výtvor (paskvil), co se mi zatím poved:


Červená by jakžtakž ušla, ale ta modrá...!

(Příspěvek byl editován uživatelem kaarfii.)
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 01:06:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj, chci se jen zeptat, zda-li byly do Staničáře postaveny stanice: Hradec Králové, Trutnov, Pardubice, Nymburk čo něco v tomto okolí? At hledám, jak hledám, najít nemůžu. Děkuji za pomoc.
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 3743
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 01:12:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hradec Králové byl ve stavbě (autor Prochy, GVD jsem měl vyrobit já), leč nebyl dostavěn kvůli konci Staničáře.

O Trutnovu nevím.

Pardubice se dají stáhnout tady na Káčku jako vánoční dárek.

Nymburk byl ve výstavbě (autor Pardál).
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 10-2009

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 01:24:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kaarfi: Na VagonWebu jsou jako autoři obrázků psaní tito:
Autoři obrázků: Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Špáňa, Hans van der Want, Adam Vanting, pd.
Občas se něco objeví i u Brnosimu, mám dojem, že tžakovou barďu maj...
Život je boj, sebevrah je ulejvák !!
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 12-2008

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 10:23:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chlapi, pokud to není vyloženě nutné (chybějící obrázek, vkládání nového vozu), tak se v databázi vůbec nevrtejte. Myslím, že obrázku tam je dost a pro potřeby simulací bohatě postačí.

Navíc Staničář přeci není o obrázkách...
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - hlaseni.webnode.cz
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 14:27:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doufám, že se vám Nbk a HK podaří dostavět co nejdřív! :-) Určitě by to bylo skvělé :-)
Valdav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 627
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 16:57:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bezdek96: Pardon, letošní GVD k Zábřehu na Moravě mám rozdělaný já. Sice zatím nic moc, cca 70 vlaků osobní i nákladní přepravy.
Silnice I/11 - nová naděje pro Opavsko
Poloprázdný prostředek městské hromadné dopravy obvykle nejede naším směrem. Zákon dopravního chaosu.
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 3749
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 16:58:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Však ten GVD můžete vydat oba, aspoň bude možnost porovnání, ne? :-)
Valdav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 628
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 17:14:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Samozřejmě můžeme, ale přijde mi to jako blbost. Vždyť tvůrců GVD není zrovna nadbytek a mají dělat dva to samé?
Silnice I/11 - nová naděje pro Opavsko
Poloprázdný prostředek městské hromadné dopravy obvykle nejede naším směrem. Zákon dopravního chaosu.
Bbf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 11-2009
Odesláno Pondělí, 07. února 2011 - 02:01:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pratele, puvodni obrazky v databazi jsou prevzate v roce 2006 nebo 2007 od techto lidi s jejich svolenim:
Zdenek Svacina - sprava novych obrazku vozu a komunikace s Zelpage.cz
tym Zelpage.cz - nove obrazky vozu
Zbynek Kypta - obrazky vozu + vozy.ini

Doufam, ze nikoho nenapada nekde neco brat bez domluvy, vzdyt jsme prece slusni lide.

Zaheslovana databaze bude, vim o tom, ale i vzhledem k tomu, ze jsem jeste ted v praci, prosim o pochopeni meho nedostatku casu:-)
Kaarfii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 3-2010

Odesláno Pondělí, 07. února 2011 - 09:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pekarekjiri: Už se mi ji povedlo dotvořit...
vojtishek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.220.208.193
Odesláno Pondělí, 07. února 2011 - 20:02:40    Odkaz na tento příspěvek  

chystá se někdy v dohledné době nová Praha-hlavní nádraží??? Předem děkuji za odpověď
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1035
Registrován: 10-2009

Odesláno Pondělí, 07. února 2011 - 22:27:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vojtishek: O tom dost pochybuji, ikdyž je tam jen osobní doprava. Naházet vlaky by tam bylo jednoduché, horší to bude s rozvržením kolejí. Bohužel Pražák nejsem (a ani z blízkého okolí), takže pomoci nemohu. Ale naděje umírá poslední. Podotýkám, že poslední verze Prahy je s GVD 2008/9 !!

Už se těším na nějakou trať s //REGIOJETem (Šimralův ->RailTransport si u mne moc obliby nenašel...)

(Příspěvek byl editován uživatelem pekarekjiri.)
Život je boj, sebevrah je ulejvák !!
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 235
Registrován: 12-2008

Odesláno Pondělí, 07. února 2011 - 22:33:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pekarekjiri: Nemáš pravdu, poslední verze je s GVD 09/10 viz.
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - hlaseni.webnode.cz
Kubis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2011
Odesláno Pondělí, 07. února 2011 - 23:59:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,vyskytli se mi takové menší problémy co se týče Builderu,byl bych rád kdyby někdo, prosím, poradil:
1)jak mám udělat železniční přejezd pro 4 traťové koleje,nevím jak ho mám nastavit protože když jede vlak na 1 a 3 TK tak blikají ty přejezdy jen těchto kolejích a né vlastně celý přejezd
2)jak mám nastavit indikaci železničního přejezdu u dvoukolejné tratě,zkoušel jsem indikaci svázat s přejezdem příslušné TK pomocí klávesy W ale po znovu načtení upravované tratě to svázání tam nikdy nezůstane a ve Staničáři pak indikace nefunguje
3)kde mám sehnat jízdní řád pro nákladní dopravu,jestli vůbec nějaký takový existuje,dělám GVD poprvé,proto možná takový hloupý dotaz co se týče ND.
Předem díky za odpovědi
Kubis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 1-2011
Odesláno Úterý, 08. února 2011 - 00:32:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Omlouvám se za překlik,svazuje se pomocí klávesy T ta indikace přejezdu s přejezdem.
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1036
Registrován: 10-2009

Odesláno Úterý, 08. února 2011 - 18:15:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kubis:
3) A podle čeho stavíte tu osobku? Podle NJŘ? Tak to tam nemáte Sv, čas. polohy projíždějících vlaků, ... Sestavuje se to podle SJŘ (šešit. jízd. řád - VIZ. SZ) - jsou dva typy nákladní a osobní. Dále doporučuji "plachtu" - (NJŘ - nákr. jízd. řád - tzv. "grafikon") - tam je semleto vše, co po trati má jet; popř. ještě SJŘ zvl. vlaků (odklony)...

(Příspěvek byl editován uživatelem pekarekjiri.)
Život je boj, sebevrah je ulejvák !!
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 10-2009

Odesláno Úterý, 08. února 2011 - 19:13:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Baresm: Ano, ale ta je jen pro ty (dnes již nelegální) testovací verze (alespoň mi to ve 2.2.8.8 a 2.3.0.2 nikdy nešlo - dnes už je to možná jinak)...
Život je boj, sebevrah je ulejvák !!
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1038
Registrován: 10-2009

Odesláno Čtvrtek, 10. února 2011 - 22:34:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak něco pro odlehčení - jedno výlukování:
ŽR dodělávám postupně, stále hraji...


Život je boj, sebevrah je ulejvák !!
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1565
Registrován: 11-2002

Odesláno Sobota, 12. února 2011 - 19:27:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolega baresm si dal spoustu práce s letošním grafikonem pro Prahu hl.n..



Visí na praha.websnadno.cz.
2koridor.websnadno.cz
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 10-2009

Odesláno Sobota, 12. února 2011 - 21:44:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Balik:
optimalizováno pro nejnovější zkušební verzi Staničáře z mantis.stanicar.cz/main_page.php
(Staničář 2.3.0.35 a vyšší)

Na legálnější verze by to nešlo?

EDIT 21:49: Ono to vlastně na 2.2.8.8 jde, takže nešla by ta větička s webu stáhnout?
Děkuji autoru simulace, jen mne mrzí, že tam pravděpodobně není zahrnut jeden nejmenovaný žlutý dopravce...

(Příspěvek byl editován uživatelem pekarekjiri.)
Život je boj, sebevrah je ulejvák !!
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 12-2008

Odesláno Sobota, 12. února 2011 - 22:25:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pekarekjiri: Na webu se nikde nepíše, že by to pod 2288 nejelo, tato simulace je pouze optimalizována pro verze 23035 a vyšší. Není důvod něco z webu stahovat.

Co se týká Regiojetu, ten má všude uvedeno, že bude v provozu ode dne vyhlášení. Kromě SJŘ nejsou známy žádné další podklady. Neviděl jsem tedy důvod tam tyto vlaky zpracovávat.
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - hlaseni.webnode.cz
Jarda111
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.201.48.24
Odesláno Neděle, 13. února 2011 - 01:06:30    Odkaz na tento příspěvek  

Kde Stanicare sezenu? Nejak nemuzu najit zadne funkci stranky? Dekeju
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3356
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 13. února 2011 - 08:06:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Baresm: jak může být simulace optimalizována pro něco, co oficiálně neexistuje? Takže důvod tu je, pokud se nechcete dohadovat s Merlinem o použití nelegálního sw. Nebo snad oba patříte k těm vyvoleným (u Balika bych předpokládal), kteří mohou jet i na neoficiálním?
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
.... a další stroje slavné doby odlétají na jih..
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 12-2008

Odesláno Neděle, 13. února 2011 - 12:01:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jgcp: Vzhledem k tomu, že několik lidí evidentně licencí a určitou verzí disponuje, tak není důvod tuto informaci z webu mazat. Nicméně oba uznáme, že v podstatě jde jen o slovíčkaření.
To, že v současné době už je pro ostatní uživatele téměř nemožné "testovací" (i veřejné) verze sehnat, je problém úplně jiný.
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - hlaseni.webnode.cz
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3358
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 13. února 2011 - 20:39:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V podstatě je mi to jedno. Jen jsem vyjádřil obavy z nějakého dalšího lovení a pronásledování hráčů a tvůrců.
Já to třeba udělal jako Vojtik.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
.... a další stroje slavné doby odlétají na jih..
Bezdek96
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 5-2010

Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 19:37:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám tady na příspěvek Baresm - Regiojety mám ověřené, že mají začít jezdit od 1.3.2011 pokud se nic nestane, nebo pokud nebude změna.
www.infozel.webnode.cz
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3360
Registrován: 6-2006

Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 19:50:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Info: www.regiojet.cz
V těsném závěsu za první lokomotivou, která nese označení 162.119-2, projde schvalovacím procesem druhá lokomotiva - 162.120-0. Do provozu by pak obě měly být nasazeny do konce března . Průběžně jsou rozpracovány 3 - 4 lokomotivy; další pak budou následovat podle harmonogramu dodávek, což odpovídá tempu přibližně 2 lokomotivy měsíčně.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
.... a další stroje slavné doby odlétají na jih..
Kubajz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 6-2006
Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 20:31:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám tady na příspěvek Baresm - Regiojety mám ověřené, že mají začít jezdit od 1.3.2011

A teď ještě prosím tu o té Červené Karkulce.
Myšák_tom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 10-2010

Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 21:28:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bezdek96: Jenom mašiny - docela se o tom mluvilo v Železniční složce, dokonce za přítomnosti pana ředitele Paroubka... odkaz
Milda11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 9-2008
Odesláno Úterý, 15. února 2011 - 07:11:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jarda111: Staničář se nechá se stáhnout ze Slunečnice.cz.http://www.slunecnice.cz/sw/stanicar/
Kozel205
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 16. února 2011 - 17:38:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mohu se zeptat jestli si můžu změnit soupravy ve staničáři?
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2549
Registrován: 8-2008

Odesláno Středa, 16. února 2011 - 18:05:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kozel205: Můžeš. Stačí si zapnout program Stag, otevřít dotčený GVD (sobor *.xml), najít si vlak a soupravu upravit.
Andulka "Ančí" = + 21.8.2010 - NEZAPOMENEME !!! :-( :-( :-(
Kozel205
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 16. února 2011 - 18:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3:Ale mě to potom nejde v simulátoru?
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2552
Registrován: 8-2008

Odesláno Středa, 16. února 2011 - 19:19:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kozel205: Tak je někde chyba mezi počítačem a židlí.
Andulka "Ančí" = + 21.8.2010 - NEZAPOMENEME !!! :-( :-( :-(
montekuko
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.4.165
Odesláno Čtvrtek, 17. února 2011 - 11:44:07    Odkaz na tento příspěvek  

prosim o odkaz kde si obnovit novou databázi vozidel vyskakují mě jen písmena místo obrázků vozidel předem moc děkuji
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 10-2009

Odesláno Čtvrtek, 17. února 2011 - 16:11:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

montekuko: Jaká "písmena" - to je široký pojem!
http://stag.strasil.net/

Pokud jsou to písmena v okně vlaku (např. 151_CD, Bt283_CD, ARmpee_CD, 814+914_CD, B_DB, ...), tak si otevři Stag, v horní liště Soubor > Update VOZY.INI z Internetu > Update...
Život je boj, sebevrah je ulejvák !!
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1568
Registrován: 11-2002

Odesláno Čtvrtek, 17. února 2011 - 16:48:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

montekuko:

1) Stáhni si verzi Stagu 1.22 (2.2 MB), ve složce Stanicar/Stag/ otevři soubor stag.ini pomocí poznámkového bloku, přepiš v úplně posledním řádku směrování namísto původního base=http://stag.stanicar.cz/vini/ na nové base=http://stag.strasil.net/vini/ .

2) Potom můžeš updatovat přímo ve spuštěném Stagu:
- z menu Soubor položka Update VOZY.INI z Internetu,
- butonek Update, OK,
- butonek Stáhnout definice vozů, asi minutu stahuje - průběh vidíš na teploměru, OK,
butonek Konec.
2koridor.websnadno.cz
Spitipater
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 9-2009

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 15:16:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdyby někdo měl chuť hrát Ostrava hl.n. tak pište na mail.
Kecup
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 7-2009

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 20:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Balik

Chtěl jsem se zeptat, zda při zkoušení DOZ Plzeň - Cheb si vyzkoušel jízdu vlaků mezi Ošelínem a Pavlovicemi, mě to tam házelo vždy chybu a tím spadnul celý staničář. Tak jsem trať obšlehnul, ale upravil přejíždění mezi částmi tratí (dispečer 1 a dispečer 2) bez dalších klikyháků (v pravé skryté části) a zatím to funguje
Kozel205
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 11-2010
Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 20:32:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kecup: A jakej staničář máš?
Kecup
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 743
Registrován: 7-2009

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 20:42:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to je jedno ... u všech to funguje stejně ... jak 2.2.2.2 tak i 2.3.0.2 u obouch to spadne při stejné závadě
Kozel205
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 11-2010
Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 21:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kecup:To je to samí jako u mě jde to pouze u 2.2.8.8.