K-report
 

Archiv diskuse Microsoft Train Simulator (MSTS) do 28. 12. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Hry a simulátory » Microsoft Train Simulator (MSTS) » Archiv diskuse Microsoft Train Simulator (MSTS) do 28. 12. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
ad Pavel23
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.67.17.120
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 02:13:49    Odkaz na tento příspěvek  

Tu -:- http://3x.cz/di-D38C.jpg
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 679
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 10:20:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel23: Zkus si udělat print screen třeba z plochy a následně vložit do malování nebo jiného grafického programu. Tím si ověříš, zda ti tlačítko funguje. Ve složce Train simulator mají obrázky ze hry většinou pojmenování scrgrb1 atd.
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
MstsOva
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.46.64
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 13:32:28    Odkaz na tento příspěvek  

Obrázky mají příponu *.pcx
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 535
Registrován: 10-2007

Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 14:44:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No to jsem zkoušel již při chtění vložení fotky do diskuzní sk. Transport Tycoon Deluxe CZ, právě že mi nejde ani ofotit tu plochu a následně vložit do malování...nevím čím to, je to tlačítko v noťákovi, nahoře je insert, pod ním prt sc, nefunguje ani při ang.klávesnici... :-(
Moje TT Video : Zde
Slanour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 306
Registrován: 6-2008
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 18:16:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel23:mě to tlačítko v msts funguje..u ostatního nevím, zkus to tlačítko stisknout s ctrl a uvidíš.. potom stačí vložit do malování

(Příspěvek byl editován uživatelem slanour.)
Slaňour
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1644
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 19:59:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel23: napiš sem typ toho tvého notebooku.
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 10-2007

Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 21:28:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to manželky strojovna, já ani nevím, kde to hledat, snad....
HP620-HP ? Win7...tak ale ani s tím ctrl to ne a ne jíti :-(
Já přes písidla moc nejsem...
Moje TT Video : Zde
ad Pavel23
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.67.17.120
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 22:28:58    Odkaz na tento příspěvek  

Tak zkusíme jiný výstřel do tmy.
Máš msts nainstalovaný s právy administrátora/správce systému?
Pokud ne, je to jasné - scr se ukládají do user nebo virtual, čili jinam než na správné místo. Je-li tomu tak, místo najdeš hledáním *.pcx.
Tahle varianta je špatná a zůstat to tak nesmí, je potřeba dodat správná práva - nejjednodušeji správnou instalací.

Spouštíš msts jeko správce/administrátor systému?
Jestli ne, opravit (viz obrázkové Šemorovo desatero).
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 537
Registrován: 10-2007

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 08:58:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tento výstřel je opravdu výstřelem :-) Ano mám všechna práva....ale to nemá co s funkčností prt sc co společného...to musí fungovat ať s hrou, či bez ní...faktem je, že to tlačítko nic, ale vůbec nic nedělá a o to tu jde...
Moje TT Video : Zde
Petan363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 8-2007

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 13:16:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím
Měl bych dotaz ohledně ,,tlačítka bdělosti" Jde to nějak nastavit v ENG souboru,aby i při překročení rychlosti mi lokomotiva nezastavila?U každé lokomotivy je to nastaveno tak,že když překročím rychlost vlak mi automaticky zastaví na ,,záchrannou brzdu".Už jsem se hrabal v ENGu a při překročení rychlosti mi vlak nezastavil,ale zase jsem obsluhoval tlačítko bdělosti jízdní pákou při přidání/ubrání výkonu.Už si nevím rady jak to poštelovat,jestli někdo víte a máte s tím zkušenosti,prosím o radu.
Děkuji
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2101
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 15:04:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K těm screenům, po stisknutí CTRL+Print Screen otevři jakýkoliv program na úpravu fotek a v něm klikni pravým a zvol Vložit (Získat) obrázek a máš to, nemusíš to někde hledat.
K té Jaroměři, počítám, že jedeš s motorem, takže chceš po příjezdu jen přejít na opačné stanoviště a jet zpět do HK. Takto ovšem nedocílíš funkčnosti ve hře a zobrazení nástupiště v JŘ, to, že si RB vrazil až za peron a pak ještě dva někam k peronu s tím, že jsi v editoru viděl motor jak poskakuje a pak odfičí neznamená, že se tak stane i ve hře samotné, Editor versus hra je pokaždé něco jiného. Takže musíš trasu nadefinovat buď jen za návěstidlo s tím, že peron nebude v JŘ, nebo prostě budeš muset projet celé nástupiště což zase nebude ve hře ono.
Aktivitu musíš v Editoru dát "Zabalit úkol", který se ti objeví ve složce Activities jako soubor apk. Tu pak pošleš.
Petan363:
ČITAJ
http://tkanlokopage.webnode.cz/
zas a znova
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.67.17.120
Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 15:18:11    Odkaz na tento příspěvek  

Petan363, postupuj tímhle vláknem pomalu zpátky a uvidíš, že se na to nedávno ptal jiný kindermafián.
Vypisovat každému joudovi znovu to samé netřeba.
Petan363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 8-2007

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 18:24:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tkan : díky za odkaz,prostuduju
zas a znova : na MSTS foru byli ochotní (a nejsem žádná kindermafie) !!!
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 10-2007

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 22:08:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tkan: vypadám už jak neschopnej, ale vážně nejde jak tlačítko prt sc, ani s kombinací +ctrl. K tomu ,zabalit úkol, ano to jsem dle pokynů pročtených již z jiné dizkuse udělal, ten soubor uložený mám, ale je vidět pouze opět v editoru ve složce Activities, to souhlasí, ale když otevřu dokumenty, MSTS,dále až ke složce Activities, tak tam jsou jen původní ,mise, nahrané a ty mé nikoliv. Soubor .apk má ukázaný nějaký zámeček...
Moje TT Video : Zde
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2102
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 23:12:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže se vrať zpět k příspěvku
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 22:28:58
to by tak odpovídalo. Jinak pokud chceš lépe vyřešit Editor úkolů doporučím do 4. února laborát a pak se zůčastnit sleziny členů msts fóra v Praze, tam si můžem ukazovat v Editoru aktivit do nekonečna.
http://tkanlokopage.webnode.cz/
zas a znova
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.67.17.120
Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 02:52:20    Odkaz na tento příspěvek  

Petan363, kindermafián byl ten, co se tu ptal minule.
Ten Tkan-ův odkaz je platný jen napůl. Pokud to podle něj uděláš neuváženě ve všech nebo nesprávných monitorech, zaděláš si na další problémy - třeba nebude vůbec fungovat rychlobrzda ani navolená fírou. Ten návod byl dělán hóóódně dávno ještě před binem.
Jediné správné řešení je zde v tomto vlákně.
msts 29. října 2011 - 20:14:48
Petan363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 660
Registrován: 8-2007

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 09:27:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zas a znova : DĚKUJI za odkaz na příspěvek,já na tohle fórum zase tak často nechodím,jen když potřebuji radu a to zase není tak často,proto jsem zde napsal můj dotaz,kdybych věděl,že se zde již někdo ptal,tak bych sem svůj dotaz nepsal.Ale přeci od toho je fórum.
Ještě mi někdo odpověděl na jiném fóru ohledně tlačítka bdělosti,tak to vyzkouším udělat dle jejich rad a i dle Vašeho odkazu a uvidím co a jak.
Děkuji tedy.
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 4695
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 17:39:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ptal jiný kindermafián

Čím to, že jsem si vysloužil takové oslovení? Tím, že dělám překlepy v příspěvcích? Aspoň umím napsat správně slovo "výjimka"...

Ke tlačítku bdělosti si dovolím ocitovat uživatele Davida Hájka z fóra MSTS:

"Měl bych ještě dodat,že u lokomotiv řad 162,163,363,362 a odvozených je možné vybavit mobilní část VZ nejen stiskem TB,pohybem kontroleru či pohybem rukojeti OBE-1,ale také např.stiskem tlačítka houkačky,pohybem páky voliče směru,manipulací s pákou EDB apod. Tolik tedy alespoň u nás Cargonautů."
C_73403
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 18:29:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dobrý den, dnes jsem si nainstaloval MSTS a jsem začátečník tak se chci zeptat jestli se někde k této hře dá stáhnout čeština. Děkuji za odpověď
Trolejbus497
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 8-2006

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 18:39:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

C_73403: Použij google a češtinu určitě najdeš hned
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1651
Registrován: 5-2005

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 19:07:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

C_73403: co třeba tady?
VZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 72.47.224.13
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 01:45:43    Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik Moderátor Číslo příspěvku: 4695
Ke tlačítku bdělosti si dovolím ocitovat uživatele Davida Hájka z fóra MSTS:
"Měl bych ještě dodat,že u lokomotiv řad 162,163,363,362 a odvozených je možné vybavit mobilní část VZ nejen stiskem TB,pohybem kontroleru či pohybem rukojeti OBE-1,ale také např.stiskem tlačítka houkačky,pohybem páky voliče směru,manipulací s pákou EDB apod. Tolik tedy alespoň u nás Cargonautů."

Informace není úplná. Toto platí jenom za podmínky zhasnutého návěstního opakovače = není přítomen žádný kód. Při přítomnosti kódu se část vybavovací větve s podružnými prvky vykrátí a v činnosti zůstává pouze hlavní vybavovací větev.
Není to jen u cargonautů, je to typem zařízení (už od Bobin).
zas a znova
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.67.17.120
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 04:31:44    Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik, svým chováním. Stejně s Gajdmou a Dominikem. Že? Nic ve zlém. Klídek.
Scrc3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 12:13:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, mám takový problém, při načítání aktivity trati BP mi hra spadne do windowsu a řekne to hlášku viz. obrázek. Může mi prosím někdo poradit ? Děkuji předem.
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2103
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 14:06:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V aktivitě bude zřejmě špatná trasa vlaku.
http://tkanlokopage.webnode.cz/
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1660
Registrován: 5-2005

Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 14:12:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aktivita nebude kompatibilní s novou verzí tratě.
cizinec
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.92.51.49
Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 16:21:01    Odkaz na tento příspěvek  

U Jardy Skůry jsou zveřejněná perfektní chrochtadla.... http://skura.msts.cz
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1661
Registrován: 5-2005

Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 16:29:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opravdu nádhera:

Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1664
Registrován: 5-2005

Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 23:41:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tu máme další nádherné modely: http://modely-msts.cz/

Mezi nimi i dlouho očekávaný RegioJet.
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 539
Registrován: 10-2007

Odesláno Sobota, 24. prosince 2011 - 00:25:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teda ty chrochtadla jsou krasavci !!
No já mám už téměř dokončenou svou aktivitu, délka je 3 h 40 min :-)
Tady je opravdu pár obrázků přes mobil z DKV Hradec Králové při odstavování stroje 853.021


Škoda že se nikomu nechce udělat funkční stanoviště pro tyto stroje
Moje TT Video : Zde
Wendy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 730
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 24. prosince 2011 - 10:03:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel23: Pěkně našlapanej HK!!
Škoda že se ti nepodařilo rozhejbat Prt Sc...
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1666
Registrován: 5-2005

Odesláno Sobota, 24. prosince 2011 - 13:30:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dalšími dárečky jsou 2 nádherné motorové vozy 831 s animovanými dveřmi: http://ondraj-msts.ic.cz/index.php

Poděkování patří Odrovi Janišovi.
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 540
Registrován: 10-2007

Odesláno Sobota, 24. prosince 2011 - 20:39:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám nové postřehy a k tomu pár dotazů pro starší znalce hry...
1)při nájezdu na nákladní vozy s el.loko 122 mi byla napsaná hláška zničené spřáhlo, nárazníky mašiny i vozu RAJ byly dotklé, ale spřáhlo nezacvaklé, najížděl jsem velmi malou rychlostí 0-1 km/h, dal jsem na kontroleru druhý stupeň a nic, konec, zničeno...podruhé jsem na soupravu najel asi v 3-5 km/h a vlak vykolejil...také mi v bobině hra padá a to se jinak neděje, je chyba v mašině ?? Protože jinak na vozy najíždět umím bez problémů :-)

2)Další dotaz....v ŽST HK jsou u 3.nástupiště uprostřed přejezdové výměny kolejí 5 a 6, tam je trpasličí návěst, už mi ve hře fungovalo přepínání modrá - bílá s tím, že výměna byla trvale do odbočky, ale najednou po dalších nadefinovaných parametrů pro servisní vlaky se děje něco jiného. Přijedu do nástupiště, svítí bílá, ale výměna je přehozena rovně, po odjezdu servisu2, se výměna přehodí, návěst bílá stále svítí. Zadal jsem servis2 o 5sec dříve tedy i na kolej rovně, ale po testu ten stejný problém...proč se výměna přehazuje rovně, když po dobu celé hry po ní jedu jen 2x já a to odbočkou...

3)Jde lépe nadefinovat na návěstidlu svit bílé ? Na odj.návěsti svítí 40 a zkrácená vzdálenost výstrahy, takže návěst dokáže svítit bílou, proč když vedu trasu z nástupiště někam za na výtažnou kolej a pak dál...mi nesvítí pouze bílá ? Nebo je v tom nějaký fígl ??

Za odpovědi moc díky Pavel
Moje TT Video : Zde
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2104
Registrován: 1-2005

Odesláno Sobota, 24. prosince 2011 - 21:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad1: špatně nastavená spřáhla buď loko nebo vozu
ad2: pokud si po ní přejel již předtím a měl si kromě loko i nějaké vozy, výměna se hodí až po přejetí reverzního bodu a změně směru na výměnu, vzdálenost mezi výměnou a RB musí být delší nebo stejně dlouhá jako projíždějící souprava jinak se RB nepřehodí (souprava se musí celá vejít mezi výměnu a RB)
ad3: je to podle linkování návěstidla, bílé docílíš nejlépe pouze pokud vedeš trasu na nákladní kolej.
http://tkanlokopage.webnode.cz/
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 541
Registrován: 10-2007

Odesláno Sobota, 24. prosince 2011 - 21:51:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad2) po té výměně jedu v HK, ale začátek/konec mám Jaroměř, Chlumec - to jsou ty RB. Přes danou výměnu jedu prvně odbočkou po hrotu, pak za cca 90 min proti hrotu též odbočkou...nemám nikde zadáno trasování této vexle rovně...proto se divím, že se začala přestavovat sama jinam...
Moje TT Video : Zde
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 542
Registrován: 10-2007

Odesláno Sobota, 24. prosince 2011 - 22:31:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

..tak koukám, že jsem se snažil tak moc vylepšit chod MSTS dle desatera, až jsem si asi blbostí vymazal onu debatovanou misi.. :-( Dopisoval jsem mem512 do editors a tools, pak jsem zástupce neviděl, znovu jsem přepsal na původní cíl, po otevření nahrání úkolu tu mnou vytvořenou .act nevidím..jejda, už se v tom hrabat nebudu !! pls poraďte, najdu tu .act ještě někde ?? Pomůže, že je v programu Activity Mover jako ostrá ?
Moje TT Video : Zde
s_j_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 9-2011
Odesláno Sobota, 24. prosince 2011 - 23:36:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý večer,měl bych jeden dotaz.Po nainstalování MSTS se hra spustí bez problému,pustím si kterýkoliv úkol,vše naběhne ale v samotné hře už mi nejde klávesnice krom F1 a Esc???To samé i když nainstaluji trať Bratislava-Brno-Praha.Za případný nápad a odpověď děkuji mnohokrát,už se s tím nějakou dobu trápím
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1670
Registrován: 5-2005

Odesláno Sobota, 24. prosince 2011 - 23:41:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

s_j_h: Ve složce Global smaž soubor startup.mpg
s_j_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 9-2011
Odesláno Neděle, 25. prosince 2011 - 17:36:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavlík:díky,vyzkouším :-)
pro s_j_h
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.67.17.120
Odesláno Pondělí, 26. prosince 2011 - 02:19:18    Odkaz na tento příspěvek  

s_j_h, ... nebo odinstalovat IR zařízení v PC.
Viz poslední problém: http://mstsbin.uktrainsim.com/cz/cz.html
v návštěvní knize João Gamito 3.12.2011 (19:11)/8.12.2011 (00:46)X
Scrc3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 26. prosince 2011 - 10:25:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta mašina REGIOJET je dobrá, akorát se chci zeptat jestli jsou někde ke stažení i vozy ? Děkuji
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2105
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 26. prosince 2011 - 10:49:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Scrc3:
Zatím ne, ale vyplatí se vydržať prďka
http://tkanlokopage.webnode.cz/
s_j_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 9-2011
Odesláno Pondělí, 26. prosince 2011 - 14:16:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavlik,pro s_j_h:děkuji,bohužel nepomohlo ani jedno :-( Teď se mi nespustí MSTS vůbec :-( dám spustit,ale nic se neděje :-(
Ec_174_jan_jesenius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 11:11:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,mám prosbu,ninstaloval jsem si trať 310 v.1.1 od Jacka a při naččítání tratě mi to vyhodí hlášku : Nelze otevřít soubor s texturou:
Global\Textures\liteglow.ace a když to odkliknu a dostanu se do hry,tak u světel vozů i lokomotiv jsou velké čtverce,podle toho,jestli světla svítí nebo ne.
Nevíte prosím někdo co s tím
Děkuji moc!!!
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 4709
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 11:17:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A používáš ke trati správný GLOBAL?
Ec_174_jan_jesenius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 11:34:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtík: Ano,používám ten,který byl přímo u autora na stránce ke stažení k této trati
Ec_174_jan_jesenius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 13:33:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtík: Záhada vyřešena...stáhl jsem nový soubor liteglow z netu a už to funguje
Helpdisc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 313
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 15:02:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tkan: Kefalin, co si predstavujete pod pojmom nakladni kolej?
http://motoraky.wgz.cz/
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 543
Registrován: 10-2007

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 15:19:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Snad nebudu kamenován, když zde nabídnu mnou 2 vytvořené a dokončené mise. Jde o vozbu osobního vlaku Hradec Králové hl.n. - Jaroměř a zpět a druhá návaznost na předešlou a to Hradec Králové hl.n. - Pardubice hl.n. a zpět. Vozba zajištěna žabotlamou, tak jak to bylo v době 90tých let...soubory jsou .apk, pro hratelnost jsem vycházel ze základního balíku BP. Každá aktivita má přes hodinu a obsahuje spousty zajímavých věcí, křižování, atd...


Při Vašem zájmu aktivitu zašlu mailem po zaplacení 50 Kč na můj účet, obě aktivity za 90 Kč
Moje TT Video : Zde
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 4712
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 15:33:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pak sem napište, jaký byl o aktivity zájem...
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 544
Registrován: 10-2007

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 15:56:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím si, že zájem bude dosti malý, nebo žádný, vím, že aktivity se dají stáhnout zdarma, nebo si je daný člověk vytvoří sám. Já jsem každou aktivitou zabil celý den a noc času, proto tu práci nepošlu jen tak :-) Ale myslím že nejde o nijak závratné částky :-) :-)
Moje TT Video : Zde
Ú.Di.Š.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.79.110.12
Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 16:47:13    Odkaz na tento příspěvek  

50 Kč za jednu aktivitu??? Si asi někde upad. Zde a nejenom tam jsou aktivity ke stažení zdarma a obsahují taky mnoho křižování a zajímavých věcí, jak píšeš. A skoro všechny mají víc jak hodinu a autoři se s tim leckdy dělali taky víc jak celý den. Ten kdo si koupí tu tvoji, tak asi bude pěkně blbej.
Zdejv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 11-2009

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 16:51:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nechci urazit,ale myslím že třeba takový Vlado (a ne jen on) a jeho 5 hodinovky plné všelijakých událostí a nabité traffic stály daleko více času a trápení než den a noc a též za ně nic nechce... (trochu zamyšlení nad těmi penězi by neuškodilo,že? )
s_j_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 9-2011
Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 17:24:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přeji opět dobrý večer.Poprosím o další radu.Drive jsem měl problém s nefunkčností klávesnice,ale nyní se mi nespustí MSTS vůbec.Napoprvé se objeví tabulka Profiling,která po chvíli zmizí a nic se neděje:-( když vyzkouším podruhé,přes jakýkoliv odkaz spustit MSTS,tak se neděje vůbec nic :-( nemáte někdo prosím tušení proč?předem děkuji za odpověď.
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 684
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 17:32:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A kolik by měla stát moje 9 hodin dlouhá aktivita zahrnující jednu celou službu řidiče tramvaje DPMO?
Pracuji na ni již NĚKOLIK dní, protože tramvajový provoz v MSTS je nevyzpytatelný. A to mám okolní provoz zhruba po 5 minutách .
Ne fakt, placení za model, který někdo dělal několik dní beru, ale platbu za aktivitu? .
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2106
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 19:44:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel23:
Cháá no tak tys mě pobavil, tak mě na účet pošli za každou radu tobě poskytnutou 100 Kč!!! Nejsi schopen udělat blbej screen, ale chtěl bys platit za aktivitu, kterou si dělal den a noc. Neuveřitelné. Co takhle kdybys těm s jejichž modely si tu aktivitu dělal poslal na účet 2000Kč za kus! To asi ne viď?
http://tkanlokopage.webnode.cz/
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 545
Registrován: 10-2007

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 22:10:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To určitě ne, protože to jsem již jednou platil při základním DVD BP
Moje TT Video : Zde
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 685
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 27. prosince 2011 - 23:39:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel23: Nemáš pravdu: z ceny za DVD BP nejde autorům modelů vozidel ani koruna, platba je za práce související s distribucí tratě, vypálení dat, kontrolu dat atd.
Software (trať i trainset plus doplňkové utilitky) na DVD je zdarma. Tyto produkty nelze prodávat - toto má přímo pan Šemora psané na webu .
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
pro Pavel23
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.67.17.120
Odesláno Středa, 28. prosince 2011 - 01:06:53    Odkaz na tento příspěvek  

Pavel23, připojuji se k ostatním v bojkotu. Posílat/neposílat nějakému blbečkovi pajcku za to, že sám umí hovno a riskovat zbytečně poslané love do nekvalitně odvedené práce.
To tak! Na to ti nemůže naletět ani hloupej Dééžo s Eržikou.
O tom, že bys byl schopen předvést pořádnou práci, tu nemůže být ani řeči.
Nezvládáš základy, tak co bys tak mohl předvést krom své hlouposti?!

Jenda:"..toto má přímo pan Šemora psané na webu"
Ať tam má psané, co chce, nejednou sám přiznal, že se jedná o komerční projekt bez ohledu na okolokecy.
A vše tomu i nasvědčuje. Čti pořádně jeho stezky o druhé práci, vedlejšáku, apod.
Rozdíl je v tom, že nevyplácí přímo "svoje zaměstnance" - modeláře dobrovolníky a tito občas dostanou zdarma aktuální koncový produkt.
(Apropó, na vše, co má na svém DVD nemá licenční práva, pořád je tam dost věcí, které sosnul a poskytuje bez svolení autorů. To je ale jiná písnička.)
812_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 12-2011
Odesláno Středa, 28. prosince 2011 - 21:38:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den chtěl bych se zeptat nemá někdo k poslaní vozy a masiny od Regiojetu díky 812.001