K-report
 

Archiv diskuse Bahn do 09. 07. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Hry a simulátory » Bahn » Archiv diskuse Bahn do 09. 07. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
3034
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 09. února 2011 - 19:41:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nevíte kde se dá stáhnout Bahn 3.81?
R_H
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.178.45.50
Odesláno Čtvrtek, 10. února 2011 - 22:31:25    Odkaz na tento příspěvek  

Na hlavní straně JBSS.de najít odkaz "Software-Museum" a zde si už najdeš verzi BAHNu, kterou potřebuješ.
Jasnysokol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 6-2008
Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 11:08:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, poradíte mi jak spustit u některých vozů otevíraní dveří na zastávkách?
Díky moc
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 3-2011
Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 14:10:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak udělam, abych tam měl tu neviditelnou silnici.

Jasnysokol: U některých vozů, to neni nastavené
Jasnysokol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 6-2008
Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 15:07:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj Klobaso Plzeň, ale jestli to jde nějak nastavit to otevírání. Nebo to jde jen u těch některých vozů samo. Pokud víš u jakých vozů napiš.
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 5-2006

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 21:01:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasnysokol: Otevírací dveře jsou součásti grafiky vozu. Pokud je autor nevytvořil, tak se nebudou otevírat. Podotýkám, že pro možnost otevírání dveří musíš síť prohlížet ve verzi 3.85r3 (nebo novějsí).

V nejnovější verzi (3.86b2) se dveře otevírají například u standardních vozů T3, K2, KT8, u všech ostravských tramvají, a u mnoha dalších vozů, které ani všechny neznám

Klobasa_plzen: Nevím, co myslíš tou neviditelnou silnicí, ale nejspíš ti pomůže tohle:


(Příspěvek byl editován uživatelem b01.)
Jasnysokol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 6-2008
Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 10:41:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, neměl by někdo ke stažení Solaris Urbino 18, Solaris Trilino 18, Citelis a SORku v barvách DPO?
Díky za Odpověď
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 3-2011
Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 14:04:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jo dík, to jsem myslel
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 3-2011
Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 15:17:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No bezva, ted se mi to kouslo a ztratily se mi 2 hodiny práce
Zxs91
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 21:44:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klobasa_plzen:
Ukládat, ukládat, ukládat
Nebo ještě lepší řešení - autoukládání třebas po deseti minutách
S T3 na věčné časy a nikdy jinak...
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 3-2011
Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 22:06:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no ted už to vim taky aklidně stačí, když budete psát klobasa

PS: jsou tu docela bezva smajlíci
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 60392
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 02:55:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale netřeba to s nimi v příspěvcích zbytečně přehánět.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 10:34:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klobasa_plzen: Jako sorry, ale 2 hodiny bez uložení... to si fakt koleduje
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 3-2011
Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 21:50:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No jo, se toho fold člověk někdy zamyslí, jdu to ted dělat znova, ještě kdybych si tak pamatoval, co tam vždycky doudělam :D
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 3-2011
Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 22:13:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No bezva, ted zase , vždycky se to stane, když chci otevřít seznam signalizací. Nevíte co s tim?
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 3-2011
Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 22:19:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B01: promiň, ale verzi 3.86 jsem nenašel
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 3883
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 22:21:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doporučuji při takovém toku myšlenek používat "editaci příspěvku", což je ikona bločku s tužkou v pravém horním rohu

Tady není chat, takže je třeba dodržovat aspoň nějakou "štábní kulturu"

Reakce na příspěvek níže: samozřejmě, bloček... to je tak, když člověk furt upozorňuje na možnost posílání SZ Díky za opravu
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 471
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 30. března 2011 - 06:09:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Obálky? Spíš listu s tužkou ne? Ale splést se může každý.

Klobasa: Tak vždy než ten seznam otevřeš, ulož síť.
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 3-2011
Odesláno Středa, 30. března 2011 - 16:16:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: ok, je mi ot jasný

Petrof: To mi asi nepomůže

EDIT: Nejde to, ani když přeistaluju hru, ani když přesunu složku s tratí. Prosím PORAŤTE!

(Příspěvek byl editován uživatelem klobasa_Plzen.)
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 5-2006

Odesláno Středa, 30. března 2011 - 22:59:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vždycky se to stane, když chci otevřít seznam signalizací
Když chceš ten seznam otevřít, nebo když ho otevřeš?

verzi 3.86 jsem nenašel
Však to taky nepíšu tobě, jedná se o beta verzi, a najít se .
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 3-2011
Odesláno Čtvrtek, 31. března 2011 - 14:32:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B01: Díky za odkaz, vyskoušim

Když chceš ten seznam otevřít, nebo když ho otevřeš?

Když kliknu na všechny/závislé signalizace, tak se otevře ta tabulka, ale místo, aby se oběvili signalizace, je to prázdné a hra se "zasekne" a můžu jí jenom zavřít
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 3-2011
Odesláno Čtvrtek, 31. března 2011 - 15:50:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zjistil jsem, že mi ot dělá jenom ta moje sít + se mi roztentili ještě další 2 miniprográmky k růzdným hrám
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 5-2006

Odesláno Úterý, 05. dubna 2011 - 23:06:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klobasa_plzen: Při popisu jakéhokoliv problému s počítačem je potřeba uvést verzi programu, ve které se ti to stává, a verzi operačního systému (případně další parametry) - nicméně vzhledem k tomu, že problém je nejspíše na tvém počítači a ne v tvé instalaci programu Bahn, tak ti nejpíš tady těžko někdo poradí.

(Příspěvek byl editován uživatelem b01.)
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 3-2011
Odesláno Středa, 06. dubna 2011 - 13:48:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B01: No to právě bude něco v tý hře protže

1)Dělá to jenom ta moje síť
2)Dělá to i na jiných PC
3)Nwm, co s tim je

Jo a mam Bahn 3.85r3
Michalk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 1-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. dubna 2011 - 08:26:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klobasa_plzen: to vypadá na chybně uložený soubor sítě - něco se prostě zapsalo tam, kam nemá. Zkusil bych se vrátit k nějaké záloze sítě (pokud je to samozřejmě možné), a zkusit otevřít signalizaci (nebo to, při čem to padalo). Pokud to projde, pokračovat dál ve stavbě od tohoto bodu (vím, že od této chvíle jsou všechny úpravy v pr.., ale jiná možnost mě nenapadá - hledat, která část se uložila špatně je ještě větší šílenost, než znovu vybudovat kus sítě)
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 3-2011
Odesláno Sobota, 09. dubna 2011 - 10:29:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky, moc už mi to jde, ale začal jsem ted dělat na tý druhý síti víkendový provoz a narazil jsem na problém . Možná je to taková kravina, ale kam se ukládají průjezdy Log Bodů. Díky
Zemi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.103.228
Odesláno Pátek, 22. dubna 2011 - 14:42:12    Odkaz na tento příspěvek  

Preview sítě Prahy (PID)
Charakteristika:
- provoz všech linek PID na území Prahy
- vlastní grafika významných budov a objektů viz.obrázky
- vypravování vozů podle skutečnosti

}
Zxs91
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 22. dubna 2011 - 17:53:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zemi:
Paráááda!

Bude hotová síť ke stažení? :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem ZXS91.)
S T3 na věčné časy a nikdy jinak...
Zemi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.103.228
Odesláno Pátek, 22. dubna 2011 - 18:20:00    Odkaz na tento příspěvek  

Samozřejmě, na webu www.bahn.wu.cz, ale ještě je na tom dost práce tak buď trpělivý .
Zxs91
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 23. dubna 2011 - 12:29:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zemi:
To jsem, čtyři roky práce na síti člověka naučí trpělivosti
S T3 na věčné časy a nikdy jinak...
Boond007
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 4-2011
Odesláno Sobota, 30. dubna 2011 - 17:16:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,jelikož jsem prohrabával staré zálohy souborů,našel jsem svou síť Ústí nad Labem,na které jsem dělal dobré tři roky.Na stažení bohužel nikde není.A asi zřejmě už nikdy nebude je na tom spousta práce.Trolejbusová doprava sice funguje skvěle aji aktuálně,ale vše ostatní je na levačku.Hlavně co se týče uživatelských vozidel,v těch je takový zmatek,že si řikám jak jsem mohl být tak blbej.Kvůli mé tehdejší nezkušenosti jsem si kvůli každému vozu s reklamou zakládal novou sadu vozidel.Síť jsem neměl nikdy v plánu zveřejňovat,takže jsem si dělal co chtěl.Možná bych se do toho měl zase pustít,protože vím,že ústí nikdy krom tramvají nebylo vytvořeno a myslím,že je to velká škoda,už jen proto,jakou pestrou mhd tu máme.Jenže už není tolik času,bohužel.Zkusím si pohrát s těmi uživ.soubory a eventuálně bych ji mohl dát na stažení,třeba bude mít někdo zájem jí dodělat,popřípadě vylepšit.Mimochodem té zelené vpravo,si nevšímejte,tehdá můj první pokus o vysazení lesa
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 3-2011
Odesláno Úterý, 10. května 2011 - 18:33:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Potřebuju zase poradit . Když si zapnu Bahn z flešky na nootebuku (Bahn 3.85r3) a otevřu si tu mou sít, tak mi Bahn spadne. Ještě to zkusím zapnout na druhym nootebuku, ale ten ted nemám k dispozici. Díky za rady
Zxs91
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 3-2007

Odesláno Úterý, 10. května 2011 - 21:40:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klobasa_plzen:
Mohl bys trochu rozvést "spadne"?
S T3 na věčné časy a nikdy jinak...
Zemi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.103.228
Odesláno Středa, 11. května 2011 - 14:50:32    Odkaz na tento příspěvek  

Klobasa_plzen:
viz.nápověda pro BAHN:
Soubor obsahuje tzv. segmentování, a proto není většinou celý zaváděn do paměti. Proto je doporučeno nezavádět program z diskety, CD-ROMu nebo USB disku, nebo nesmí být nosič vyjmut z mechaniky.
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 3-2011
Odesláno Čtvrtek, 19. května 2011 - 16:32:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za radu, už to mam zazálohovaný a přesunutý. ale potřebuju radu: přes co fotíte obrázky ze hry? Přes Fraps mi to nejde a HyperCam mi zase prozmněnu nejde pustit .

Jinak abych řekl pravdu: Sice Bahn hraju už přes půl roku, ale věci který tam jdou dělat objevuju pořát . Kdo ví kolik je tam věcí, o kterých já ještě nevim.
Zxs91
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. května 2011 - 18:47:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klobasa_plzen:
Kombinace klávesy Print Screen a malování
S T3 na věčné časy a nikdy jinak...
Zemi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.103.228
Odesláno Pátek, 20. května 2011 - 16:35:48    Odkaz na tento příspěvek  

Klobasa_plzen:
Stačí si pročíst nápovědu a hned budeš vědět co je všechno BAHN schopen vytvořit. Najdeš tam i užitečné informace jako zadání akcelerace/decelerace aby odpovídala použitému vozidlu.
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 3-2011
Odesláno Pátek, 20. května 2011 - 23:04:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zxs97:
Ještě budu potřebovat poradit, kam se to ukládá. Díky

Zemi:
To zase vím, protože na to koukam při vatváření vlaku. Nedávno jsem našel, že jde pomocí F4 přepínat signalizace. Pro někoho je to běžná věc a má mě ted za deb..a, ale nééé každej je expert, umí vytvářet vlaky apd..
Zemi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.103.228
Odesláno Sobota, 21. května 2011 - 09:43:44    Odkaz na tento příspěvek  

Klobasa_plzen:
Když dáš Print Screen uloží se ti to do schránky Windows, pak jen stačí v malování kliknout na vložit a oříznout obrázek.
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 3-2011
Odesláno Sobota, 21. května 2011 - 13:42:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky, posílám tedy pár obrázků z mého DP.




na celé mapě, to vlevo, buduju přehradu

Edit: přikoádám ještě mapu hlavního nádraží, které se předělává


Vpravo: zbytky staré vozovny. dole: Jedna stanice metra - příde zrušit ( je to jediná stanice na mapě ). Nádraží je už hotové, nyní stačí položit koleje, ketré jsou prozatím řešeny provizorní smyčkou. Přesunout vozovnu pro busy a najít někde místo pod zemí pro výjez/zátah aut.

(Příspěvek byl editován uživatelem Klobasa_Plzen.)
Jasnysokol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 6-2008
Odesláno Pondělí, 23. května 2011 - 17:33:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, neměl by někdo ke stažení Solaris Urbino 18, Solaris Trilino 18, Citelis a SORku v barvách DPO?
Díky za Odpověď
Zxs91
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 23. května 2011 - 18:03:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasnysokol:
Urbino 18 je tady. Co se týče ostatních, netuším, zkuste se zeptat kolegy b1 - většinu z těchto vozů namaloval.
S T3 na věčné časy a nikdy jinak...
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 23. května 2011 - 22:23:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zxs91: Solarisy mám pouze v bílé barvě (+ jihlavské), autorem ostravských nejsem. Obecně nic v ostravských barvách nedělám.

Klobasa_plzen: Jestli můžu doporučit, tak dají se stáhnout osobní vozidla místo těch tvých kočárů, podle mě nejlepší jsou tyto. Tento autor má mimochodem v archivu i několik zdařilých sad autobusů.

A s tou přehradou opatrně, prý velké plochy (typicky právě ty přehrady) žerou dost paměti a běh simulace se pak zpomaluje.
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 3-2011
Odesláno Úterý, 24. května 2011 - 11:34:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B01: Příde mi, že ta simulace běží poslední dobou rychlejš .

Jo a až budu mít slabost, tak těch cca. 400 aut vyměnim. Leda, že by tady někdo znal lepší způsob, o kterým nevim .

Ještě se chci zeptat: Jakou máte nastavenou rychlost simulace?

EDIT: Ještě se chci zeptat : Nevíte, kolik má cca akceleraci/deceleraci průměrné auto?



(Příspěvek byl editován uživatelem Klobasa_Plzen.)
Zxs91
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 3-2007

Odesláno Úterý, 24. května 2011 - 11:37:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klobasa_plzen:
To je indivuduální, a u mě každá síť jinak. Ale podle mě je nejlepší rychlost 5, brzdící násobitel 1.

B01
Myslel jsem právě ty bílé
S T3 na věčné časy a nikdy jinak...
Jasnysokol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 6-2008
Odesláno Sobota, 28. května 2011 - 14:34:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zxs91: Ano Urbino i Trollino jsou na těch webovkách, ale oni nejdou nejsou v UFG ale v nfz. Jinak bych se po Urbinu 18 a Trollinu 18 neptal.
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 3-2011
Odesláno Pondělí, 30. května 2011 - 18:08:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte, jestli se někde dají sehnat prolejzačky, kouzačky, houpačky atd. na sídliště?

Díky
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 3-2011
Odesláno Pondělí, 30. května 2011 - 18:53:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska před jedenáctou hodinou došlo ke kolapsu dopravy. Ochromené linky: A,1,4,5,7 (z celkových 9) Důvodem byla nehoda vlaku na hlavním nádraží, kdy vlak stál až po nedaleký zajištěný přejezd .

Foto krátce po odsunutí vlaku


Neobvykle prázdno na hlavním tahu.

Jen pro srovnání už zveřejněný obrázek


(Příspěvek byl editován uživatelem Klobasa_Plzen.)
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1480
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 31. května 2011 - 06:50:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na stránkách autora Bahnu uvolněna nová verze programu 3.86
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 3-2011
Odesláno Pátek, 03. června 2011 - 14:46:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mzitka: Díky za upozornění

Pozor výluka!

Dneska se chystá výluka, kvůly rozbitým křížům na jedné křižovatce ( Nechal jsem se inspirovat) Výluka bude probýhat 52. dnem v simulaci (dnes). Na křižovatce je přes kříže povolená max. rychlost 5 km/h.

Co se bude měnit?



X - Místa, která se vymění

šipky - možné směry jízdy při výluce

Malý dokument na zastávky

application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.documentNa oznaèníky
Upozorneni.docx (42.4 k)


Pro lepší orientaci přikládam ještě mapku za nor. provozu


Tak, úspěchu zdar ( večer přidám ještě fotky z výluky )


Dále jsem oběvil, že si můžu otevřít více oken a koukat na více míst v síti. To nevim, jak je to pro koho dost známe, ale já mám nyní přehled o všech důležitých a snadno blokovatelných křižovatkách

(Příspěvek byl editován uživatelem Klobasa_Plzen.)


(Příspěvek byl editován uživatelem Klobasa_Plzen.)
Zxs91
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 10. června 2011 - 11:28:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasnysokol :
Pokud vim, tak *.nfz by melo fungovat, pokud nemate nejakou opravdu historickou verzi Bahnu.

Klobasa_plzen : ad akcelerace - mám pocit, že něco je v nápovědě, případně se to dá spočítat

Klobasa_plzen : ad prolejzačky - Tady tohle proklikejte a to by v tom byl čert, aby se něco nenašlo... A nebo si je namalovat

Klobasa_plzen : Více otevřených oken ja parádní věc v kombinaci se dvěma monitory

(Příspěvek byl editován uživatelem ZXS91.)
S T3 na věčné časy a nikdy jinak...
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 3-2011
Odesláno Sobota, 11. června 2011 - 22:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dík, máš recht . Prolejzačky jsem sice nenašel,ale našel jsem pár dalších jiných souborů.

Jinak opět jsem se pustil do přestavby nádraží (snad už poslední), protože jsem našel novou budovu nádraží. Rekonstrukci by se dalo říkat relase 6


Zemi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 6-2011
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 15:21:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

CZ Osobní vozy

Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 522
Registrován: 3-2009

Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 06:40:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zemi: Skvělá práce!
Vypadá to, že zoom2 to má, mám pravdu? Aspoň bude s čím jezdit.
Jsem pro MHD Ostrava a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Zemi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 6-2011
Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 13:07:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, má to vlastní zoom1 i zoom2.
Zemi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2011
Odesláno Středa, 22. června 2011 - 14:36:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karlštejn

Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 3-2011
Odesláno Pátek, 24. června 2011 - 19:45:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nádhera
Klobasa_plzen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 3-2011
Odesláno Pátek, 24. června 2011 - 20:43:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Narazil jsem opět na problém.

Na nádraží mám nastavenou rychlost 30 km/h, ale když vlak projede návěstidlem, které je proti (pro vlaky, který jedou z druhé strany), tak zrychlí opět na svou max. rychlost. Nevíte co s tím? Pro lepší pochopení přikládam obrázek

Edit: tak to dělá, i když to projede návěstidlo ve svém směru.


(Příspěvek byl editován uživatelem Klobasa_Plzen.)
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 27. června 2011 - 11:56:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na nádraží mám nastavenou rychlost 30 km/h

Nastavils ji ručně, nebo rychlostníkem?

Pokud ručně, tak je to běžné chování BAHNu.
Kraken_470
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 4-2011

Odesláno Sobota, 09. července 2011 - 21:04:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak mam udělat,aby mi tam jezdila auta a kde seženu normalni semafory?mam bahn verze3.84r3a