K-report
 

Archiv do 28. května 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Tramvaje a metro » MHD v Mostě, Litvínově a okolí » Archiv do 28. května 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 494
Registrován: 7-2005

Odesláno Pondělí, 10. května 2010 - 09:20:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T3M.3 304 prochází zřejmě VP. cca před týdnem sem ji viděl bez podvozků a smetáku.
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 10. května 2010 - 20:59:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741: kdyby tak radši 300
Cruchote, co to zase děláte?!!
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 11. května 2010 - 16:45:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pro fotiče
V neděli bude odklon linky č.23 z ulice Mezibořská. Náhradní trasa bude nejspíše st. Ruská, Valdštejnská přes kruhák u Máje, pokud budou stavební práce probíhat hladce, tak se linka vrátí zpět do své trasy odpoledne.
Orlí_spár
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1185
Registrován: 8-2004

Odesláno Středa, 12. května 2010 - 12:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak po delší době vás opět všechny zdravim Časem se vrátím i k minulm příspěvkům.

Něco z Brüxer Zeitungu:

Mosteckému dopravnímu podniku klesl zisk, tržby mírně vzrostly

Most - Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova vykázal za loňský rok zisk po zdanění 464 tisíc korun, což je meziroční pokles o 71 tisíc korun. Celkové tržby naopak mírně vzrostly na 438,88 milionu korun, na konci roku 2008 činily 414,85 milionu korun. ČTK o tom informoval ředitel podniku Milan Dundr.

Autor:
ČTK

Hospodářství firmy podle něj ovlivňuje výše úhrady ztráty z provozu městské hromadné dopravy od obou měst, jež jsou i hlavními akcionáři společnosti. Zatímco podnik vypočítal pro letošní rok prokazatelnou ztrátu na 174 milionů korun, zastupitelé Mostu a Litvínova vyčlenili v rozpočtu celkem jen 132 milionů korun. "Pokud to tak zůstane, dá se na konci letošního roku očekávat propad hospodaření podniku do ztráty," uvedl.

Vozový park podniku zahrnuje 138 autobusů a 67 tramvají. Předloni firma investovala do nákupu 39 nových autobusů 149 milionů korun. Nyní usiluje i o výměnu sice spolehlivých, ale už zastaralých tramvají T3. Most proto podá žádost o dotaci z programu EU zaměřeného na modernizaci městské hromadné dopravy. Na nákup nízkopodlažních tramvají může město získat 220 milionů korun, dalších potřebných 50 milionů korun představuje spoluúčast města.
Na 8. června svolalo představenstvo podniku valnou hromadu. Kromě schválení účetní uzávěrky za loňský rok či návrhu na vypořádání výsledku hospodaření budou na programu i personální změny v orgánech společnosti.

Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova s 530 zaměstnanci zajišťuje městskou a příměstskou hromadnou autobusovou a tramvajovou dopravu v Mostě, Litvínově, Meziboří, Lomu a Oseku na Teplicku. Pro Ústecký kraj zabezpečuje i meziměstskou linkovou dopravu. Od roku 2003 podnik provozuje sanitní přepravu nemocných a rodiček.


Myslím, že to jsou zajímavé údaje. Zvýšení tržeb o 25 milionů je určitě potěšující zpráva (byť k těmto číslů je asi možné dojít všelijak).
K připravované publikaci o trati Praha-Most-Moldava sháníme všechny zajímavé materiály: fotky (i negativy) do r. 1995,pohlednice,dokumenty a ostatní zajímavé materiály.
Máte-li něco,ozvěte se prosím na : prag_duxer_eisenbahn@centrum.cz

DĚKUJEME
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Středa, 12. května 2010 - 14:05:44    Odkaz na tento příspěvek  

Zaujalo mne, že D.P. měst Mostu a Litvínova již řadu let zajišťuje přepravu nemocných a rodiček sanitními auty. To by se mohlo zavést i v Praze, Schwarze by z toho mohlo "klepnout".
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 12. května 2010 - 17:29:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes 271 na mostecké 7 a odpolednní konečná Citadela s vozy 307+301 a 279+264

Cruchote, co to zase děláte?!!
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 648
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 12. května 2010 - 22:03:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz, kde vzalo ev.č. 73 v Teplicích? V únoru jsem ho ještě fotil v Litvínově.

CVMHD.IC.CZ - Můj web o MHD v Chomutově a Jirkově.


Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 12. května 2010 - 22:28:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebylo to na náhradě nějakého jiného autobusu na lince DPMaL?
Cruchote, co to zase děláte?!!
Vladass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2691
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 13. května 2010 - 09:31:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Samot: Víš to jistě? Nemáme o něčem takovém žádnou zprávu!!
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 13. května 2010 - 21:38:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vladass: máme tam havárku, která se musí řešit, teď nám to v žádosti malinko komplikuje dopravní inspektorát s vyjádřením pro dopravní značení a zamítnutí oprav v sobotu, díky ohlášenému pochodu Reho 2010, upřimně s váma jako s DP asi ani dodavatelská firma na opravu nejednala. Ani nevím jestli vám to bude oznamovat, ale to je v její kompetenci.
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 495
Registrován: 7-2005

Odesláno Čtvrtek, 13. května 2010 - 23:15:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já mám pro změnu 271 u DP v Mostě:


Další je T3M.3 243:


Také přidám Astru 202:


A na závěr B 931 98 a odtahový vůz LIAZ


Potom by mě zajímalo, co hodlá DP dělat s tímto:

Podobně jsou na tom ještě 254, 302 a 309.
Vladass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2692
Registrován: 3-2004

Odesláno Pátek, 14. května 2010 - 07:54:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741: Nalakovat?!

Samot: Já tedy nevím úplné detaily. Ale o uzavírce silnice třetí třídy (což dotčená ulice Mezibořská je) rozhoduje místně příslušný dopravní úřad, což by měl být příslušný odbor MěÚ Litvínov. A ten o ničem neví, tak nevím.
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 14. května 2010 - 12:18:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

co to kleklo za Karosu v Chemopetrolu před kruháčem na lince 11 ve středu 12.května?
Cruchote, co to zase děláte?!!
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 14. května 2010 - 15:09:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vladass: víme neděláme to poprvé, navíc já tohle nedělám, loni se třeba dělalo pod PKH mezi hodinami a Citadelou a také to něják dopadlo, mě šlo jen o info odklonů linky 23, jako zajímavost, navíc zastávky zůstavaj.
Slayer_
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 3-2004

Odesláno Pátek, 14. května 2010 - 16:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vladass, Samot: MěÚ Litvínov podá Rozhodnutí o povolení zvláštního užívání pozemní komunikace na základě kladného stanoviska PČR DI v Mostě. Jelikož čerpám dlouhodobé studijní volno před státnicemi, neznám podrobnosti ani pohled PČR k celé věci. Pravdou je, že v sobotu je opatření REHO a vše ostatní je z důvodu bezpečnosti podřízeno tomu pochodu, který v ul. Valdštejnská zasahuje do navrhované objízdné trasy. Na druhou stranu havárie se vždy pochopitelně řešili urgentně, takže opravdu netuším.

Orlí_spár: Zajímavý článek, ale těhle jsem už četl... Přál bych si zde nové tramvaje, ale není to tak dávno, co už jsme se mohli vozit kočkopsem k Trianglu? Nebo projekt inteligentních zastávek, hlášení zastávek ve vozidlech apod.? A do toho nám zde neskutečně hnijou B931 a nejen ty.
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 14. května 2010 - 17:58:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slayer: ju vše víme, mě jen nebaví to tu rozebírat, to ať si vyřídí firma.
Já jen chtěl napsat, že bude odklon jako zajímavost a kde lítat s povolením a jestli to DP ví mě nezajímá To že to vím a na DP ne je věc druhá, tak proto to píšu, ať tady pak nejsou dotazy, že někdo viděl 23 na Valdštejnské a proč? apod..
A hezky se uč ať máme ten státní aparát vzdělanej
Zazaoffice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 623
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 14. května 2010 - 18:03:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zatláčečka kolejnic mezi Prirorem a Centralem směr DP
*Z
Vladass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2693
Registrován: 3-2004

Odesláno Sobota, 15. května 2010 - 09:01:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak opravdu od cca 8:00 do 14:00(když to půjde dobře) bude linka 23 dnes odkloněna do ulic Ruská a Valdštejnská.
Nám šlo spíš o to, že Ruská je do 3,5 tuny. Proto jsem se ptal, abychom měli čas vše zařídit, případně vymyslet jinak.

Slayer: Uč se uč, vzdělaných není nikdy dost.
Vše bude, ale chce to čas. Navíc první 931 je na generálce.
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 15. května 2010 - 10:10:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes? zítra ne? bude odkloněna, navíc u té Ruské je dodatková tabulka mimo vozidel stavby, tak že vyjímku mají i jiní, tak jí můžete mít také - chápu Tě, že šlo o časový prostor. Ale mě nepřísluší nic oficialně oznamovat a někam hlásit a jednat navenek.
Orlí_spár
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1190
Registrován: 8-2004

Odesláno Sobota, 15. května 2010 - 11:35:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slayer: no mě přišla zajímavá hlavně ta první část ohledně tržeb. Rychlodráha na Tringl mi přišla jako Sci-fi od začátku...
Nové tramvaje mi přijdou určitě realnější, ale asi to je pořád ve hevězdách.

Samot+Vladass: ale no tak, kluci, tak se tu tak nekočkujte Dneska (teď) se na Mazibořský určitě nic zvláštního neděje-autobusy jezdí normálně a žádný stavební ruch se nekoná (koukám na to z okna).

Zazoffice: díky za info. Kvůli tomu je i výluka. Myslím, že takhle by oznámení o výluce opravdu, ale opravdu vypadat nemělo (bude výluka rychlodráhy, dle grafikonu, Tramvaje budou stavět na CHEMOPETROLU, okolo bývalé průmyslovky, VÚHU To psal nejspíš nějakej tatar. Ještě mi tam chybí něco o stanici "U stovky" Já bejt obyčejnej cestující, tak se budu do toho Mostu vůbec bát jet.
K připravované publikaci o trati Praha-Most-Moldava sháníme všechny zajímavé materiály: fotky (i negativy) do r. 1995,pohlednice,dokumenty a ostatní zajímavé materiály.
Máte-li něco,ozvěte se prosím na : prag_duxer_eisenbahn@centrum.cz

DĚKUJEME
Orlí_spár
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1191
Registrován: 8-2004

Odesláno Sobota, 15. května 2010 - 12:07:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No a opět něco z novin. Musel bych se zase nasrat, tak to raději nechám bez komentáře:

Dopravce dál chce od kraje peníze na tramvajové linky

Most – Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova se nevzdává a stále po Ústeckém kraji požaduje finanční podporu na provoz tramvají mezi oběma městy.


Autor:
Miroslava Huláková

dnes 11:06

Dopravce s krajem řeší problém s penězi každoročně. Vloni dopravní podnik od kraje získal dvacet milionů a předloni deset milionů korun. Letos ale Ústecký kraj smlouvu s místním dopravcem neuzavřel. Ročně se přitom tramvajovou dráhou přepraví čtrnáct až šestnáct milionů cestujících.

„Rada Ústeckého kraje si je vědoma možných následků nepřispěním kraje na provoz tramvajových linek mezi městy Most a Litvínov. Vzhledem k rozpočtové situaci kraje vyvolané ekonomickou krizí nemůže být o případném přidělení příspěvku a jeho výši znovu jednáno dříve než po posouzení hospodaření kraje v pololetí tohoto roku,“ napsal dopravci Jindřich Fraňek, vedoucí krajského odboru dopravy a silničního hospodářství.
Požadavek dopravního podniku podpořili starostové obou měst i Hospodářská a sociální rada Mostecka. Na jejím včerejším jednání prezentoval ředitel dopravního podniku Milan Dundr další možný postup.

„Vyvíjíme tlak od října loňského roku, máme několik usnesení rad, že nejsou peníze. Počkáme tedy na vyhodnocení prvního pololetí a znovu s krajem zahájíme jednání,“ uvedl Milan Dundr, který stále věří, že se dopravní podnik s krajem na finanční podpoře dohodne. Podle ředitele Milana Dundra může dopravní podnik ze zákona získat až 42,5 milionu korun. To je přesně vypočítáno délkou trati. Včera ale Dundr na jednání uvedl že kraj nepřihlíží, jaká je to vzdálenost, ale jak krajská rada nebo zastupitelstvo přihlédne k důležitosti této dráhy a uvolní finance.

„Je to nárok, není na to právo, já jsem spíše apeloval na to vést jednání, že drážní doprava plní jistý charakter, podporu zaměstnanosti, spojení Mostecka a Litvínovska a horských oblastí,“ vysvětlil Dundr.

Ústecký kraj ale na konci loňského roku podepsal smlouvu na deset let s Českými drahami. „S Českými drahami uzavřeli smlouvu všechny kraje. Ve smlouvě jsou vyjmenované spoje, na kterých se již kraj s ČD domluvil,“ uvedl Zdeněk Rytíř z odboru kanceláře hejtmanky.

Dopravní podnik každoročně finančně podporují i města. Most letos na ztrátové linky vyčlenil 82 milionů korun, sousední Litvínov pak 40 milionů korun. Dopravce přitom požadoval více.

Podle poslance Petra Červenky města na to, aby mohla dát dopravnímu podniku více peněz, nemají.

„Ale souvisí to také s politikou, pokud někdo jezdí zadarmo, tak tam peníze chybí,“ uvedl Petr Červenka.

K připravované publikaci o trati Praha-Most-Moldava sháníme všechny zajímavé materiály: fotky (i negativy) do r. 1995,pohlednice,dokumenty a ostatní zajímavé materiály.
Máte-li něco,ozvěte se prosím na : prag_duxer_eisenbahn@centrum.cz

DĚKUJEME
Zazaoffice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 626
Registrován: 1-2009

Odesláno Sobota, 15. května 2010 - 20:31:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fotky z dnešní výluky


*Z
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 649
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 15. května 2010 - 21:29:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vnutím vám nějáké fotky z dnešního Litvínova. Snad to nebude vadit.

CVMHD.IC.CZ - Můj web o MHD v Chomutově a Jirkově.


X-4
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.136.187.129
Odesláno Sobota, 15. května 2010 - 22:23:24    Odkaz na tento příspěvek  

Orlí spár a víkendová výluka: Máš pravdu, že způsob podání informací o výluce tramvaje je úsměvně neprofesionální. Přeci jen je tu ale vidět jistý pokrok: zastávky náhradní dopravy jsou označeny (donedávna tomu tak nebylo) a v textu je i zmínka o tom, že v noci je náhradní autobusová doprava v celé trase. Není to zas tak dávno, kdy jsem jel během víkendové výluky posledním denním autobusem nahrazujícím tramvaj z Litvínova do Mostu, u Chemopetrolu téměř všichni vystoupili a pak jsme je s řidičem volali zpět, že do Mostu pokračuje ten autobus a ne tramvaj stojící ve smyčce...
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 7-2005

Odesláno Sobota, 15. května 2010 - 23:09:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V rozmezí cca 17:40 - 18:25 došlo k výpadku elektrické energie v celé síti rychlodráhy, tudíž se v tuto dobu konala NAD až do Litvínova k Citadele. v roli NAD se objevili Citelisi 113 a 117.

Zazaoffice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 627
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 16. května 2010 - 13:56:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedělní fotky z pokračování(?) výluky. Tentokráte mezi Priorem a Centralem.


*Z
Jarda1950
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 1-2009
Odesláno Neděle, 16. května 2010 - 17:49:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkuji všem, za vložené fotky.
Pajas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 12-2009

Odesláno Neděle, 16. května 2010 - 21:43:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano výluka byla zajímavá mimo jiné víte že v pátek kolem půl desáté klekla u polikliniky astra ev. č. 202 nevím co to bylo za závadu vím že ji asi o půl hodiny později táhlo dvojče 244+245 do Mostu situace byla vyřešena tak že ze zastávek od citadely až k nádraží stáhly lidi ze zastávek řidiči autobusů z ostatních kurzů a od nádraží byly z vozovny litvínov vypraveny dvě tramvaje. Dále jsem na lince 23 zaregistroval vždy jednoho človíčka jak sedí ve voze na konečné jde o lidi kteří píší kolik lidí vystoupí a nastoupí v danné zastávce že by DP chtělo zkrohnout nějaké spoje no nevím nevím. Vladass: nevíš jaké je evid. číslo B931 na generálce? A naposled myslím že by se v provozovně Most měly dílenští zaměřit na karosy B 731 a 931 na nepříjemné vrzání dveří při jejich otevírání a zavírání vždyť to stačí jen promazat.
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 498
Registrován: 7-2005

Odesláno Pondělí, 17. května 2010 - 10:08:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pajas: o 202 sem se dověděl včera. O té 23 by Ti Vladass mohl povídat:-) Na GO je 70.
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 17. května 2010 - 14:28:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741: ad Olomoucká 160 versus naše 204, ale jinak by to sedělo né? Dneska 204 na první trojce, na druhé 229
Cruchote, co to zase děláte?!!
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 7-2005

Odesláno Pondělí, 17. května 2010 - 21:49:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzatomi: jinak zevnějšek sedí.
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2266
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 18. května 2010 - 12:09:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jezdi na mostecku cyklobus (případně cyklotramvaj)? Pokud ano, tak na jakých linkách a jak často?
Autobusová doprava v Ústeckém kraji
Městská doprava v Klášterci nad Ohří
MHD Chomutov & Jirkov
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 7-2005

Odesláno Úterý, 18. května 2010 - 14:08:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tzv: cyklobus se zavádí podle počtu zájemců, tento víkend nevyjel. Cyklotramvaj je v provozu každou sobotu, neděli a svátky od května do října na lince č. 4. První jízda cyklotramvaje začína v půl 9 v Mostě a končí ve třičtvrtě na 8 večer taktéž v Mostě Trasu Most - Litvínov a zpět absolvuje 7x.
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2267
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 18. května 2010 - 15:05:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cyklotramvaj jsem našel, ale o cyklobusu na stránkách DP ani slovo. Je nějaká zvláštní trasa(y). Přeprava kol probíhá jak, upraveným autobusem, nebo s vlekem? Díky za odpovědi.
Autobusová doprava v Ústeckém kraji
Městská doprava v Klášterci nad Ohří
MHD Chomutov & Jirkov
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 18. května 2010 - 20:13:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

307+301, velebnosti to je hnus

Cruchote, co to zase děláte?!!
Pajas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 12-2009

Odesláno Úterý, 18. května 2010 - 20:49:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tzv: Cyklobus byla každý rok městská karosa B731 ev. č. 84 nijak upravená + vlek. Ale přesnou trasu neznám nejsem si jist jestli je každý rok stejná. Ale myslím že byly dvě a jedna z nich jezdila na Dlouhou louku.
Zazaoffice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 630
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 18. května 2010 - 21:17:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzatomi: Mohu se zeptat proč hnus?
*Z
Vladass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2694
Registrován: 3-2004

Odesláno Úterý, 18. května 2010 - 22:18:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Samot: Pohoda, já po tobě nechci, aby jsi nám něco hlásil. Chtěli jsme být jen připraveni. Nakonec k nám i to oficiální info dolezlo.
Nicméně jezdilo se přes Ruskou celou neděli, trošku se to protáhlo.
Překvapila mě absence fotek z tohoto jedinečného odklonu zde.

Cyklobus není produktem DP, pouze ho zajišťuje na objednávku třetí strany. Jezdí se s vlekem na kola.
Vůz 84 má právě speciální úpravu, má tažné zařízení.

Na ostatní otázky odpověděli ostatní.
E-mail: vladass@seznam.cz
ICQ: 196 184 286
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 502
Registrován: 7-2005

Odesláno Úterý, 18. května 2010 - 22:19:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cyklobus je jen jeden, pokud se nepletu a to, jak psal Pajas, na Dlouhou Louku. Co se týče autobusu, tak ho jezdí 84,, která jako jedinná z městských vozů má tzv. kouli.
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 19. května 2010 - 11:20:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zazaoffice: no jako by tady na severu bylo té uprášené šedivé málo. Ještě když měla tu reklamu, no, budiž
PS: já na Tebe uplně zapoměl s tím skenem 261+241

Cruchote, co to zase děláte?!!
Zazaoffice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 19. května 2010 - 14:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzatomi: Šedivé? Sakryš, já měl za to, že se jedná o hnědou:D Původní provedení je teda pěknější. Ohledně skenu to nevadí, já se pustil do něčeho jiného, ale poslat to můžeš, T3 už mám připravenou komplet ve žluté :-) Děkuju
*Z
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 20. května 2010 - 21:52:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vladass: ozvali se pak ne ;-) o to šlo, dlouho se čekalo na vyjádření PČR, pak šli na další dotčené viz DP..
jinak v pohodě však Ti nic nevyčítám, jen jsem chtěl zvýšit informovanost (neoficiálně) na K-reportu ohledně neděle :-)
Orlí_spár
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1194
Registrován: 8-2004

Odesláno Pátek, 21. května 2010 - 09:56:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tzv: ten ckylobus jezdí na Dlouhou Louku, ale i na Novou Ves v Horách.

Cyklobus
sobota : Litvínov – Nová Ves v Horách
neděle : Litvínov – Dlouhá Louka


zajišťuje MěÚ Litvínov a INTUS Litvínov

Odjezd: Litvínov (aut.nádr.) v 9,00 hod. stanoviště č. 5
Příjezd: Dlouhá Louka (parkoviště) v 9,30 hod. , Nová Ves v Horách (parkoviště) v 9,30 hod.

Jízdné:
kolo 20,-Kč
dospělí 20,-Kč
děti do 10let 10,-Kč
pěší turisté 20,-Kč

Pro vypravení cyklobusu je nutné minimálně 7 cyklistů !!!

Rekreační dopravu finančně zajišťuje Unipetrol RPA

K připravované publikaci o trati Praha-Most-Moldava sháníme všechny zajímavé materiály: fotky (i negativy) do r. 1995,pohlednice,dokumenty a ostatní zajímavé materiály.
Máte-li něco,ozvěte se prosím na : prag_duxer_eisenbahn@centrum.cz

DĚKUJEME
Pajas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 12-2009

Odesláno Pátek, 21. května 2010 - 15:03:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes opět po dlouhé době sor 7,5 ev. č. 109 tak schválně jak nám dlouho vydrží v provozu.
Jirik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 11-2004
Odesláno Pátek, 21. května 2010 - 19:13:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak Sor ev. č. 110 byla už ve středu ráno, ale nedojezdila.
http://sweb.cz/jisa19/
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 21. května 2010 - 22:27:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

109 stála teď ve 21:25 u hlavní brány v Chemopetrolu s označním B
Cruchote, co to zase děláte?!!
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 503
Registrován: 7-2005

Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 22:17:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B 931 70 již v provozu.
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 504
Registrován: 7-2005

Odesláno Neděle, 23. května 2010 - 11:35:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busy C 934 9 a 7 jezdí NAD pro ČD v úseku Blatno u Jesenice - Žihle. Od pondělka budou jezdit za R až do Mostu a zřejmě přibudou další vozy.

http://www.cd.cz/cd-online/vyluky/mimoradnost.php?mimo=1695
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 7-2005

Odesláno Pondělí, 24. května 2010 - 11:05:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tuto fotku sem našel na úvodní stránce k-reportu.

https://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=217618.jpg&stranka =1
Honzaloko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1259
Registrován: 7-2006

Odesláno Úterý, 25. května 2010 - 20:53:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



ExMostecká?
Nevěř každé informaci, kterou na internetu získáš!!
BERYHO DRÁHA-muj pohled na železnici
Zazaoffice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 639
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 25. května 2010 - 21:03:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzaloko: Vypadá tak, nevím o jiném DP, který by měl tyhle barvy. Nebo je souhra náhod a byla to nějaká raklama a toto po ní zůstalo :-)
*Z
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 25. května 2010 - 21:15:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzaloko: Hradec Králové
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 506
Registrován: 7-2005

Odesláno Úterý, 25. května 2010 - 21:45:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T3M.3 248 dnes jezdila jako solo vůz na 2
Zazaoffice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 642
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 25. května 2010 - 21:52:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741: Tu jsem snad ještě samotnou neviděl...
*Z
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2234
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 26. května 2010 - 12:55:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzaloko: Takhle barevné byly i autobusy v Mělníku, když tam jezdil místní dopravce B. Černý. Nátěr vycházel z nátěru DPmHK, od kterého měl část autobusů, když provoz převzalo ČSAD Střední Čechy, tak se přebytečné autobusy nejspíš rozprodaly. Ale tohle je koukám "prdeláč", tak to bude opravdu originál Hradec, Černý měl všechy Karosy celohranatý.
Petrd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 11-2009

Odesláno Čtvrtek, 27. května 2010 - 10:06:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co se podívat na Citybus, resp. na seznam majitele autobusu?
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 383
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 28. května 2010 - 00:21:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741: A nevíš co je s 246?
Cruchote, co to zase děláte?!!
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 7-2005

Odesláno Pátek, 28. května 2010 - 07:26:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzatomi: nevím, ale možná prodělává VP
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 384
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 28. května 2010 - 09:29:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741: V každém případě to chce nafotit 248 v solo provozu
Cruchote, co to zase děláte?!!
Zazaoffice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 647
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 28. května 2010 - 15:02:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Počítám že jezdí jako dvojka, tak možná půjdu na "lov"
*Z