K-report
 

Archiv do 10. září 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Tratě na jihu Čech » Archiv do 10. září 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Trojaz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 904
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 08. září 2010 - 20:37:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ČouĎák: Pěkný fota! A nejsi Ty náhodou ten, co teď furt leze po těch sloupech je pořád ve zprávách v TV a sundavaji ho hasiči?
wwwTrojaz - slovem i obrazem nejen o železnici
Pépa_rákos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6209
Registrován: 1-2006

Odesláno Středa, 08. září 2010 - 22:07:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

751 316 v podvečer stažena do ČB ....

místo ní jede do Tábora 749 018....
Neinformovaný
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.167.178
Odesláno Středa, 08. září 2010 - 23:12:19    Odkaz na tento příspěvek  

Pépa_rákos: To počítáte, že zítra lehne 751.233?
749.241
Neregistrovaný host
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 07:21:47    Odkaz na tento příspěvek  

750.371: Aha, dobrý jezdec...
0) 70-80km/h v tom ranním mliku s viditelností 20m u Mácháče mi přišlo poněkud moc. Vono auto není 730 na kolejích, která ví kam jede
1) jezdec se málem nechá odřít v Kutné Hoře autobusem. Kdyby autobusák nekoukal do zrcátek, tak máš na boku obtisk Veolia
2) ohrožení (dů)chodce na přechodu v Ledčí
3)zoufalý pokus předjet na I/19 jeden nebo dva kamiony, když je tam 30 dalších, zejména těsně před Kamenem, kde je 90° zatáčka, plná a doporučená rychlost 30-40. Na myšky to chce jiný kočár než 1.4ku
4) chybělo pár cm abys v Pejru u nádru při couvání najel do parkujicích aut
4a) kdyby ti při tom zběsilém startu od ŽST Chýnov 20s před vlakem vyběhlo odněkud z baráku dítě, tak máš na krku kriminálku
5) couváni v Rynárci z odbočky dtto, tam jsi auta jedoucí po sílnici ohrozil
Hlavně, že tí vadí že HaDi a všichni další (skoro záchvat, když jsi zjistil, že byli v Šimpachu, kde jsme to dopoledne vyřezali) a pořád se do nich navážíš. Všichni tihle ostatní jedou daleko líp než ty. Papíry máš ještě mokrý, ale jedeš hůř než Vietnamec. Z řízení máš 3-, s nikým horšim jsem zatím nejel a doufám, že dlouho nepojedu.
Posláno z mobilu.
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6379
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 07:34:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749241:taky příště můžeš jet vlakem,když se bojíš nebo zkus Saxi Radima,ale tam dopuručuju rovnou pemprsky
Ono jako spolujezdec bys měl být lepší navigátor a ne nechat řidiče stavět každých 5km,aby si hledal cestu a fleky. To samé platí při couvání,kdy bráníš v rozhledu.
Zkus někdy řídit ty a zjistíš pár zásadních poznatků. Třeba,že se v mlze můžeš držet čar na silnici nebo,že z pohledu řidiče vidíš při předjíždění něco jiného než spolujezdec. A teď si vem,že by ti do toho někdo furt halekal,že se bojí,že neví kde jsme,že neví kam jedem a v Chýnově myslíš,že by dítě vyběhlo z toho skladu nebo z hospody?.... Kup si auto a udělej jízdy,pak zjistíš,že auto opravdu brzdí líp než lokomotiva.


Pro ostatní: 742.439 opět na Mn v Táboře, odklon 751.219+233 v HC.
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6380
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 08:08:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi došlo k informačnímu šumu. 742.322 z Veselí na opravě v ČB, místo ní na Mn do Velenic 749.018. Odklon už v TA,já zapoměl,že to bylo ze včera rozhozený. Tedy na odklonech lze stále (zatím) očekávat dvojče 233+219. (233 po MO,km v pc opravené)
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 18473
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 08:59:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

odklon 751.219+233 v HC.

Momentálně Lv Tábor - HC, teď Obratany.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6384
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 09:19:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tzn.že opět narušení původních tras. Z HC lze tedy předpokládat odj. až kolem 11-11.30h, dojezd do TA cca 13-14h. Z TA pak v úterní trase ve 14.45h, z HC 17.30h. Je to jen nástin!!! Fíra má ksm v 18.45h.
Kuře
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 600
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 10:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aktuálně: Bardoty právě dojely Lv do H. Cerekve, zpět povezou 11 vozů do Tábora, odkud bude 21 vozů do H. Cerekve. Tento vlak je zatím v Č. Budějovicích.
www.msts-trat240.cz
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2347
Registrován: 8-2005
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 11:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad 749.241: tak to máme podobný zážitek. Teď jsem se vrátil z jihozápadu Evropy, kde jsem byl pár dní. Kámoš, u kterého jsem tam byl řídil tak, že jsem se dost bál o život, hlavně když jezdil po úzkých horských silničkách. Na chvilku jsme se vystřídali a prý jezdím moc pomalu, takhle bychom se nikam nedostali a moc se divil, proč nejezdím těsně u střední čáry a proč z kopce nedávám neutrál . Pak už to nevydržel a jel zase on.
Krásně jsme se poštěkali, no já si pak četl noviny nebo spal a bylo to trochu lepší.
Nikdy více, takhle jsem se v autě dlouho nebál.
Martin
Kuře
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 602
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 12:30:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Odklon z H. Cerekve do Tábora teprve stojí od 12 hodin v Pejru.
www.msts-trat240.cz
jezdím vlakem
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 14:59:47    Odkaz na tento příspěvek  

750371: Socky bez řidičáku přece nejlépe vědí, jak máš řídit
ČouĎák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 7-2009

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 16:58:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

trojaz:
nejsem....ten co je v novinách to odemne odkoukal a dělá ještě u toho divadýlko ale na mě nemá,už mám sloupů 6 on jen 4.
cd.coudak@seznam.cz,icq 639-692-149
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2255
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 17:26:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

odklon z Tábora do HC stál 16:50 ještě v Táboře.
Mik
Moderátor

Číslo příspěvku: 518
Registrován: 3-2006

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 18:06:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A odklon do HC pořád stojí v Táboře. A bude s postrkem 742.
www.trainfoto.eu
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.10.51
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 18:06:23    Odkaz na tento příspěvek  

Hm, až na to že já jako pitomá socka řidičák získal před 14lety a to prosím pěkně legální docházkou do autoškoly a absolvováním plného počtu hodin. Tam mě například naučili, že plná čára, ostrá zatáčka a značkou doporučená rychlost 30-40km/h není nejlepší místo k předjíždění kamionu, kterých navíc jede po silnici souvislý kaloun. Předjetím 1 nebo 2 se nic neuspěchá. Vono je občas dobrý počítat s tím, že z tý zatáčky může taky někdo nečekaně vyrazit.

Jo, přiznávám chybu v navigaci, na objížďce v Mladé Vožici. Na předchozí křižovatce nic, ve Vožici na náměstí nejdřív nijak nepřeškrtané ukazatele, pak po 300m cedule uzavírka. Oranžová šipka byla asi 100m před ní a to kam ukazovala bylo spíš jako vjezd k někomu do dvora, než silnice. Jel jsem tam prvně, takže ty silnice a nábližky neznám. Místo v Chýnově jsme holt vyjeli v Pacově, protože už nemělo smysl se vracet. Zajeli jsme si max asi 8-10km (po silnici stejné třídy, takže žádný kličkování po vytlučený okresce) ale přišli jsme tím leda o 15min zevlování po Chýnově.

Sice nejezdím do práce/denně, statisíce km za sebou nemám, ale asi jsem za těch 14let najel víc než 750.371 za necelý rok.
Pokud si někdo myslí, že na mlhou oslizlé silnici zastaví z 80km/h na 20-30m (víc v tom totálním mlíku v před 5h ráno v úseku cca 2km okolo Mácháče vidět nebylo), nechť si to myslí, ale s takovým člověkem jsem jel poprvé a naposled. Ať se stínový strojmistr světa učí jezdit sám. Nepřeju mu nic špatného, třeba to napoprvé budou JEN plechy. Vedou ho v tom mlíku čáry. Fajn, ale těžko ty čáry nahlásí odstavené auto, neosvětleného cyklistu nebo jinou překážku.
Pochybuju že by pan strojvedoucí takhle jel s vlakem podle rozhledu, kdyby neviděl ani na půlku zábrzdný. No možná někdo jo, pár mašin už se takhle rozsekalo.

Chodce na přechodu v Ledči ani nekomentuju, z protisměru ho auta pouštěj, my jedem sice pomalu, ale furt a slyšíme, co sem leze dědek....

Couvání v Rynárci vypadlo tak, že po silnici přijíždí zvolna 3 auta (tak 40km/h, žádný nečekaný vylítnutí) já a následně další 2 lidi ukazujou a řvou stuj, zastav, ale ne hrrc, couváme do silnice. První auto už flekovalo a troubilo, bylo tak 10m od nás.

Budu rád, když mi jako socce jezdící vlakem někdo vysvětlí, co se skrývalo za manévrem, kdy v Kutné Hoře na parkovišti byl u nádraží puštěn protijedoucí autobus objíždějící auto, a když půl autobusu minulo to auto, tak se jezdec rozjel do zužující se díry mezi obrubníkem a zadkem autobusu. Kdyby ten autobusák nekoukal do zrcátek a nezastavil, moh mít peršink šrám.

Jinak mě mrzí, že jsem jezdce peršinkovitého nenechal nacouvat v Hříběcí levým zadním kolem do pankejtu, neboť zkušený pan řidič začal točit brzo. Krom orvanýho zadního nárazníku by se nestalo nic a Cruchot by měl starost.
Trojaz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 18:49:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Brejlovec, Bardotka: Pánové, těžko vás oba soudit, tenhle spor si hlavně musíte vyříkat spolu. Každopádně je velmi zajímavé sledovat vaše názory - jeden čerstvě papíry, druhej už něco najezdil. Vypadá to, že brejlovec byl moc hrr a bardotka ho nedokázal usměrnit. Chytat vlaky autem na víc místech je fajn, ale je fakt, že ta štreka se musí znát a musí k tomu být podmínky (nejen klimatické). A jistě nestojí za to mít milion fotek s vysokým rizikem, že se komukoliv něco stane. Těžko by si pak ve svědomí srovnával, že ta fotka suprextra manipuláku za to stála...
wwwTrojaz - slovem i obrazem nejen o železnici
Ú.Di.Š.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.246.199
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 19:31:14    Odkaz na tento příspěvek  

To je Díky kozatce s okýnkáčem, takhle jsem se už dlouho nezasmál Krišoti
Tinhi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 811
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 19:53:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní 257 na Bobelovce
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1043
Registrován: 5-2007
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 20:53:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trojaz:
Pro začátečníky v lovení vlaků autem doporučuji JHMD a vlak tažený párou. Ten mi koncem srpna z N. Bystřice ujel, chytil jsem ho v Kunžaku a než dojel do JH, stihl jsem nakoupit v Hypernově

750+749: Fakt zajímavá diskuze přes net
Fotografie nejen vláčkové: http://picasaweb.google.com/V.Simandl
Fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.vypravci.com
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3226
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 21:04:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

stihl jsem nakoupit v Hypernově

Tak třeba v Hypernově v Budějcích u nádraží bys kvůli frontám u pokladen nakoupit nestačil, i kdyby pasažéři tlačili vlak růčo.
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
Náklaďák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.3.237
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 21:04:40    Odkaz na tento příspěvek  

749.241
Takových blbů,jak zde popisuješ,jezdí bohužel ještě dost.Takže:když půjde pod kytky sám - žádná škoda,alespoň je o 1 blba na silnici méně.Pokud zabije nevinného - je to malér (ale ten malér si zpravidla tito blbi nepřipouští).
Tímto zde nikoho konkrétního neobviňuji,ale bohužel se s takto popisovanými skutečnostmi na silnici stále setkáváme.
Jindřich Rosa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.155.50
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 21:34:15    Odkaz na tento příspěvek  

750 x 749:
Tak tohle stojí za zkopírování a uložení do památečního archivu. Budete konat ještě někdy podobnou společnou akci, nebo jste se rozhádali nadobro?

No a podle informace od kamaráda odjezd odklonu z Tábora stejně jako včera v 18.50 ihned po příjezdu osobáku. 742 tlačila.
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3227
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 21:47:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749 - 750: Hezká výměna. Jako Simpsonovi:
"Už tam budééme? Už tam budééme? A kam vlastně jedéém?
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
Simyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1044
Registrován: 5-2007
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 22:07:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmbč:
Tak třeba v Hypernově v Budějcích u nádraží bys kvůli frontám u pokladen nakoupit nestačil
Hypernova v Mercury se mi před 3 lety stávala oblíbeným místem, kde jsem si koupil večeři, když u R100 svítila číslice 20 a více. A nikdy mi vlak kvůli večeři neujel
PS: Omlouvám se za úplné OT
Fotografie nejen vláčkové: http://picasaweb.google.com/V.Simandl
Fotoarchiv 4.koridoru: http://koridor4.vypravci.com
Hungry_bear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 1-2006

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 22:17:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Simyv:

tenkrát ještě byla Hypernova vcelku slušný řetězec - po převzetí Aholdem a zvláště po přeznačení na Albert nastalo "sockovatění" a kašlání na zákazníky, skrblením na počtu obsazovaných pokladen nevyjimaje
ČouĎák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 7-2009

Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 23:45:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera Sp1934 žst.Rybník a za,směrem na Č.B

cd.coudak@seznam.cz,icq 639-692-149
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6385
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 00:10:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749.241 je vždy chytrej,sám nejezdí a od spolujezdce moc dobře ví,jak vypadá silnice. Zrovna kolem Mácháče jezdím dost často,takže narozdíl od 749241,který tam nejel, vím kde se i v mlze nacházím. Rynálec neřeším,když mám couvat a závozník mi stojí u bočního okénka,tak prostě musím povyjet dál,abych viděl. Ještě mohl přidat historku jak zabloudit ve Zbraslavicích, jak v Poděbradech hledat Kut.Horu, navigaci v Pejru...atd.
Nevím,já bych možná viděl problém ve smyslové skupině. Já mám za jedna,ale u 749241 to bude jinak a to ještě neví co mu řeknou na té propadlé periodě
Holt chceme-li něco vyfotit a závozník je jak s filmu "Vesničko má,středisková" musíme jezdit rychleji,neboť řidič musí zvládat za jízdy i sledovat mapu.
Příště holt 749241 bude chodit s plnou polní kolem tratě. MMch jsi jediný kdo si stěžoval a to jsem vezl i Kuřete,Piškota,Maxu,LF a jiné....Takže?!

Tak nám ještě něco napiš,abychom věděli co děláme špatně. Možná přidat nějakou svojí historku,protože zatím píšeš je o druhých.

Jinak dnešní odklony žádná sláva,opět se nějak nedařilo a jezdilo se podle plotu.
Hungry_bear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 1-2006

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 07:21:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vím kde se i v mlze nacházím

A co se v ní (kromě tebe) na té silnici nacházi v zábrzdné vzdálenosti před tebou, to "víš" taky ?
Co ti do ní kdykoli může skočit ze strany (taková srnka dokáže udělat paseku nejen z předku auta, nýbrž i v jeho "obsahu", o vrávorajícím chodci/cyklistovi nemluvě), to víš taky ?


když mám couvat a závozník mi stojí u bočního okénka,tak prostě musím povyjet dál,abych viděl

Tak to doufám, že co nejdřív "povyjedeš" pod nějaký náklaďák - pak se možná poptáš, jak si v takovém případě má počínat řidič s mozkem.
Mmch, když přes někoho/něco nevidíš na přejezdu, tak si taky "povyjedeš" rozhlídnout se do kolejí ?


Chlapče, se svými názory na řízení auta bys měl honem rychle vrátit řidičák
Aa-aa-
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2194
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 07:23:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749.241: Koukám, že 750371 to má za 12 bodů. Doufám, že mu neseberou řidičák na kocoura, teprve to by totiž Cruchot nepřežil Každopádně si tyhle příspěvky Vás obou kopíruju do zlatého fontu DF K-reportu, moc jsem se pobavil To zas bude na Mladkově veselo!
Aa-aa-
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2195
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 07:41:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

750371, 749241: Jo teda ještě - divím se kudy jste to všude jeli.... Nicméně jeden dotaz místňáka - v čem je složité při cestě ze severu netrefit v Poděbradech do Kutné Hory? Já teda vždycky myslel, že je to prostě na kruháku rovně. Nebo Vy jste snad zbloudili do města a opustili I/35? To jste měli dát vědět, abych vycházel výhradně opancéřovaný, když to tak čtu!

Fakt ale jinak . Když se s Váma nepotkám na silnici. Zase jeden z argumentů, proč na šotoakce nejezdit gumokolem.
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6388
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 08:00:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

-aa- on to 749241 zas nafukuje a chce se ukázat,když nemá jiný téma,třeba HaDi nebo LF. Já jsem zvědavej,kdy napíše něco o sobě. Na mácháči na nadjezdu je mlha vždy,ale srnka tam asi těžko skákat bude. To zas Hungary Bar neví oč jde, jen chtěl něco napsat. Když nevidím,tak nakouknu,určitě nevystoupím a nejdu se podívat,abych se následně vrátil do auta a opět nic neviděl. Kamion po polňačce asi nepojede a u PZZ je vždy nějaké rozhled i za cenu popojetí,ale nevjetí do profilu.
On před Kolínem je podobný vysílač jako v KH,takže jsem byl navigován do Hlízova,který tam samo nebyl. Ono je to těžký,když se někdo ztrácí v mapě a nebo si nepamatuje trasu po které jel 3 dny předtím.
Nicméně za letošek mám najeto asi 6tisíc km a za kontrolérem lokomotivy o dost víc,což 749241 nemá ani na šlapací tříkolce od mateřské školky.

Co dnešní odklony? Teď se někde dvojče 223+219 řítí po 224,tím pádem zas úplně mimo plán.
Tonny_twetty
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 08:33:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pan ministr pojede na jih Čech vlakem.
Odkaz:http://www.mdcr.cz/cs/Media/Tiskove_zpravy/TZ_9_9_2010.htm

Doufám,že panu ministrovi ukážou, jak se dá nově pěkně plout na lodi po Vltavě a mezinárodní letiště.Ať vidí,jaké možnosti mají zdejší pracující na dojíždění do práce.
Hungry_bear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 1-2006

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 08:59:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale srnka tam asi těžko skákat bude

zkus z té věty dočíst i zbytek

a pak se někde poptej, jak se bude lišit nejbližších pár let tvého života, když v mlze přejedeš v cestě ležícího opilce autem a nikoli vlakem.
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6389
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 09:39:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

srna na obchvat a na most nevleze... a opilec také ne,jelikož je to dost daleko od obydlené zony. To je úsek asi necelý 500m. Jenže 749241 to zas nafukuje a věřím,že netušil ani kde je...

dnes odklony opět s problémem,stále čekají...
Aa-aa-
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2197
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 09:48:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

750371: Ty myslíš nadjezd mezi Doksama a Oborou? Tam bych si dal bacha, když jsem tam jel nedávno (= rok, dva?) z Daubitz (samozřejmě jako osádka), tak tam policajti řešili nějakou nehodičku. Někdo to tam nějak nezvládl, asi se mu to nějako šmíklo a vykolejil.
A tou srnou odmítající nadjezd bych si taky nebyl jistej. Od té doby, co byl viděn medvěd procházející se bravurně mezi električkami po nádraží ve Smokovci, nevěřil bych takovému dogmatu. Účast taky nemůžeš vyloučit nikdy a nikde. Takový opilec-cyklista padlý po průjezdu kamionu na asfalt (ale přehjedeš ho až ty), taky nic moc zážitek. Viděl jsi Slavnosti sněženek?
Aa-aa-
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2200
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 10:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak a zpátky na koleje. 219+233 momentálně se 17 odkloněnými vozy do Brna odhadem v Obratani, v Cerekvi už na ně čeká pro změnu 17 vozů z Brna do Budějic. A aby toho nebylo málo, tak na ranžíru v Budějicích jsou již připraveny další dva vlaky pro odklon, 1x Brno a 1xNymburk.
Hypernova
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.88.134
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 10:21:43    Odkaz na tento příspěvek  

Hladový medvěd: Až na to, že Hypernovy patřily Aholdu po celou dobu své existence v Čechách od cca roku 1991. Pokud nejseš spokojen můžeš si jít třeba do luxusního Lidlu, tam nakoupíš bezesporu na úrovni
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6392
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 10:23:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

-aa- ale to už řešíte co kdyby,to bych musel sedět doma a nevylejzat ani před barák. Vlastně ani doma není bezpečno,může spadnout dopravní letadlo. Jestli srna vyběhne ze tmy nebo z mlhy je to stejný,pokud bych jel 30km/h jelikož spolujezdec má střevní potíže,mohl by zas do mě ze zadu někdo najet,protože zrovna dodržuje předepsanou rychlost. Paradoxně víc nehod můžou zavinit sváteční řidiči co pro jistotu jedou v obci 30,protože co kdyby...spíš jde o smyslovou stránku věci a reakci člověka. My jsme v tomto docela OK,ale u lidí s horší smyslovou skupinou bych si až tak jistý nebyl.

Nevezme náhodou ten další odklon S 13 přes Prahu? Teď se někde řítí po 220ce.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2518
Registrován: 10-2005

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 10:31:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nepsalo se tu, že odklony budou do 9.9.? Jak dlouho ještě potrvají?
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6393
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 10:42:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do 9.9. ne,ale v plné síle pouze do SO 11.9. Dále do 13.9. pouze noční a ranní pár ne moc dobře fotitelný z HC.

To co jede nyní je nějaký zpožděný. Nejde tedy o více vlaků,ale o celkové narušení odklonové vozby,kdy některé relace nedojely.
Aa-aa-
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2204
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 11:27:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

750371: S13 tlačí do Střezimíře. Co dál se uvidí.
Zamračené dvojče postálo v Pelhřimově a před 15 min. pokračovalo směr Cerekev. Z Tábora zpět do Cerekve by pak mělo brát Nymburk. Mělo by....
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6394
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 11:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S 13 měla v plánu 366891, to bude relace Most-ČB.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3352
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 13:56:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

4 nové el. jednotky.
Více: http://www.euro.cz/id/mia1wrkirj/detail.jsp?id=1905
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
Aa-aa-
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2211
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 14:00:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím co S13 měla v plánu, plány já neznám, znám až realitu. Ta říká, že dopoledne strkala z Běchovic do Střezimíře odklon Nymburk - Budějice a momentálně se Lv vrací zpět do Libně.
219+233 se právě blíží do Tábora a měla by mít vlak zpět. Tam už na ně čeká 27 vozů do Nymburka. Otázka ale zní, zda ještě denní fíra vyjede nebo se počká na nočního.
Aa-aa-
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2215
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 14:08:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

750371: Teď koukám, že vrchní dispečer Carga v tom má chaos. 366891 nemá S13, ale T5. Ovšak taky jen tlačení z Malešic do Střezimíře a Lv zpět.
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6399
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 14:30:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To já už vím plán ráno,ale změny možný. Záleží jak rychle pk dokážou vrátit zpět,to už Cargo neovlivní,v tomto směru má snad i uklizačka ze Zenovy větší slovo. Nicméně je to jedno,protože jak S 13 tak i T 5 dnes musí dělat Pk na 220,aby se to vůbec vyjezdilo. To víš,když musí jezdit ropid po 10min. tak pro nás už moc tras není. Pak se divíme,že jsou pozamykané vlaky všude možně. Viz třeba včerejší konty s 372 v Oseku,to byl oříšek a hlavně problém jak dostat domu 372.
No a pak ze všech stran hlavně na Krp slyším,jak je Cargo nemožné,že nejede...jak úsměvné.

Takových plánů bylo...vlastně celá ROV a celé opatření k odklonům na 224.
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6400
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 16:15:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

233+219 Pacovem do HC, kde je těch 27 vozů na které vás lákal -aa- !!! ??? Možná Cargo udělalo ústupek,aby nezpozdilo místní osobku a nenabouralo to PID až v Benešově...
řidič profesionál
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.200.55.162
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 16:28:20    Odkaz na tento příspěvek  

Lidičky, kdo aspoň trochu znáte 750371..Je to opravdu takovej magor jako se tady jeví nebo to jen hraje?...
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13468
Registrován: 6-2003
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 16:34:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím, co je na S13 a co na T5, ale na tom Nymburku tlačila 753.773 a po 15. hodině se vrátila do Prahy, o hodinu později na uhlí pak tlačila další 753.7, ale ta se ještě nevrátila.

edit: tak kolem 17. hodiny bude zpátky v Praze i ta druhá, 753.774. Už je nedaleko.

(Příspěvek byl editován uživatelem Poborskiii.)
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6401
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 16:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749241: nepiš pod X nicky, LF už je na tebe taky naštvanej,když píšeš za něj a řešíš na to,že na Krp nechodí...


Jinak kdo nenafotil 316 na odklonech má už smůlu! Večer bude putovat z ČB do Volar,kde bude nasazena do svého oběhu. Z Volar bude stažena 223 (už je) a 232 přes Platanov do ČB. Info a realizece řekněme stínový šéf Carga...
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6402
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 16:44:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dispečerky tentokrát obsazuje SOKV UL,
S13 je 773, od postrku Lv do Prahy, zde střídání a bude strkat 1.násled 66891.
T 5 je 774 a vrací se Lv do Prahy, dál bez určení.
jel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.183.24.28
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 19:01:43    Odkaz na tento příspěvek  

Ad 750.371: 233+219 Pacovem do HC, kde je těch 27 vozů na které vás lákal -aa- !!! ??? Možná Cargo udělalo ústupek,aby nezpozdilo místní osobku a nenabouralo to PID až v Benešově...

To nějak nechápu, možná jich nebylo přesně 27, protože sem je nepočítal, ale bylo jich dost
Tinhi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 19:56:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní podvečerní Jindřichův Hradec


749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.50.2
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 20:00:32    Odkaz na tento příspěvek  

No tak to vidíte...v mlíkovité mlze na nadjezdu v 5h ráno prostě nemůže být překážka (sraženej divočák, zdechlej náklaďák potmě), protože před tejdnem tam nic nebylo. To by měli učit v autoškole jako základní axiom.

Vono na našich silnicích je značení kouzelné. Směrovka doleva-doprava-rovně a před správnou odbočkou doprava ještě odbočka víc doprava, která vede kamsi do JZD.

-aa-: trasa byla Zbraslavice, Ledeč, Kácov, Mladá Vožice, Chýnov (který se kvůli objížďce a mé chybě) změnil na Pacov, odkud se po I/19 sjelo do Chýnova.

Ostatní nestěžovali? Že LF povídal, že se mu při jízdě do Cebivi zdálo na šiškama pokryté silničce 80 moc?
Ten další (jmenovat ho nebudu) se otáčel u hřbitova v Pětipsech podobně jako ty. Pak místo focení vlaku s vojskem 2h vyndaval zpátky na silnici svou zelenou Fabii, předním kolem visící z betonového mostku. V současné době má tento človíček auto tuším nabourané...

No a když jsme u toho navážení do HaDů, kdopak měl v reálu a pak zde (citace níže) nervový záchvat z výskytu 751.137 26.8. t.r. na Vimperku?
já se obávám,že 751 na Vimperk je nějaký nesmysl,tedy pokud nebyla přečíslovaná na 742.284!!!

Ale jestli on to nebyl tzv model "syčák" kdy se 751 sice na Vimperk ukáže,ale potom co se to rozkřikne nejlépe hned druhý den je berta stažena zpět do ČB a na Mn jede normálně 742 s tím, že 751 tu nikdy nebyla,neexistuje,nesmysl.....

Tak ukaž fotku 751.137 ze Ssssstrunkovicssssss

(konec citace)

Dle tebe tam "HaDi" dělali 14 nasvícených záběrů, ale ve skutečnosti tam nikdo (natož autem) nebyl.

Další záchvat (trval od soboty, kdy se to stalo až do Út) byl z toho, že v Šimpachu, kde jsme vyřezali roští a udělali fotku dopoledne, "oni" fotili ten samý den odpoledne. Smyslovou skupinu sice máš první, ale paměť krátkou, tak to sem zkopíruju, opět citace:

mmch kolik toho HaD odkřovil,když ani neumí syknout,že tam jede. ssss dejte mi info,já sssi to vyfotím ssssám...
Ck_eram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 20:25:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

srna na obchvat a na most nevleze...
Když to tu řešíte, osobně jsem potkal dvakrát na stejném místě na R35 srnku pasoucí se v klidu dva metry od asfaltu za bílého dne, třetí zkušenost je z noci, kdy dokonce srnka stále téměř vprostřed silnice (R35 u křížení s tratí 030 u Sedlejovic). A před pár dny jsem zažil jednu srnku sebevražedkyni, co skočila u Kuksu z železničního mostu v panice před blížícím se rychlíkem.
lokomotivy.net
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6403
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 21:13:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jel: náklad v 15.30h byl sepsaný na 0, to víš Cargo...tam se situace mění každou minutu...


749241: no já se vůbec divím,že našich služeb ještě využíváš? Když se tak bojíš! Proč tedy nejezdíš sám?
Nicméně to co píšu je z legrace,protože vím,že Tě to vždy popíchne. Ale ona to přestává být legrace,když nám všem denně přijdou nejmíň 2 mejly s brázkama Hadů,slepicema a nebo s němci. Stejně tak,když nám chodí X sms o ničem... Pak se nediv,že Tě rád popíchnu,zvláště pokud vím,že se na tu bertu ženeš asi 1h po "spadnutí slunce" do mraků.
Na objížďky se nevymlouvej,před Kolínem žádná nebyla,to samé v Pejru, v Ledči, Zbraslavicích...Ale navigátor zpět už to zvládnul v poho a hlavně bez bez keců typu,že to obutí auta je špatné,že do deště potřebuju zimní! Zase my Tě známe,takže to berem s rezervou,prostě jsi svůj...příště zas nezapomeň odepsat pod jiným nickem,nejlépe kamuflovaným na někoho znás,ale to už Ti někdo psal,že...
jel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.183.24.28
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 21:26:16    Odkaz na tento příspěvek  

Ano náklad byl v 15:30 sepsaný jako Lv, ale to byl vlak z Horní Cerekve do Tábora, chtělo by to lépe číst z výpisů . Vlak z Tábora vyjel někdy před 15h a v Chýnově byl v 15:07, takže těžko mohl být sepsaný v 15:30 na 0.
A Lv před půl šestou odjel z Horní Cerekve do Tábora.
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6405
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 21:34:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no jo,přehodil jsem si směr,to víš to je těžký,když se jezdí obráceně než hovoří DPS. Ale to je Cargo na to si musíme ještě zvykat...
Nicméně v 15.30h se mělo jet s odklonem HC-TA,tedy s pravidlem!
Aa-aa-
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2221
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 21:45:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

750371: Pamatuj si, že obvykle mívám celkem přesné informace Jinak když tak na to koukám, zase byla pivínka nebo dokonce panáčky? Blábolíš tady teda zase pěkný koňoviny.... Co to tady meleš o nějakém čase 15:30 a Lv? Neopravuj mé údaje, když víš kulový co se na trati zrovna děje! Těch 27 vozíků tam prostě bylo.