K-report
 

Archiv do 21. listopadu 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Setkání členů Diskuzní skupiny » Archiv do 21. listopadu 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10540
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 26. října 2010 - 23:27:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mettys:
Že mu prostě rozumim, proč ho baba nechce někam pustit...:-)Ale ten kdo si babu v životě nenajde to třeba chápat nemusí...:-)

Mauricio:
ok
Mařin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2329
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 27. října 2010 - 08:41:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No teď musím fakt držet hubu a krok. Nejenže jsem byl poslední dobou furt v tahu ale nakonec jsem i zapomněl na její svátek...
Někdy mi připadá že se ČD řídí heslem Vikyho Cabadaje:
"Pojedeme zkratkou. Je to sice dál, ale za to horší cesta."
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 27. října 2010 - 09:29:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mařin: A tak to je celkem průser ne? Snad ještě horší než když zapomeneš na výročí....
Brno Kometa Brno KOMETA
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Jezdíme dle OeBB standardu! RailJet? NÁDHERA
Taurus? Eso? Dáša&Máša? To jsou aspoň stroje!!! :-)

Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5292
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 27. října 2010 - 13:10:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale nakonec jsem i zapomněl na její svátek...

Tak to ti nezávidím. Já taky takhle jednou zapomněl - a už 4 roky to mám každou vhodnou příležitost "na talíři" Oni jsou ty slečny na tohle docela háklivé.
Mařin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2332
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 27. října 2010 - 13:18:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No to je normální, každou takovou ptákovinu si pamatují, ale to že jí jednu věc na počítači vysvětluju už podesáté to ne....
Někdy mi připadá že se ČD řídí heslem Vikyho Cabadaje:
"Pojedeme zkratkou. Je to sice dál, ale za to horší cesta."
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10545
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 27. října 2010 - 16:18:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mařin:

Tak teď ti dávám opět a zase za pravdu kua kluci někteří ste stejně dobří...:-)
Mařin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2335
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 27. října 2010 - 20:52:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Víme, ne... Co děláš 13.11. večer???
Někdy mi připadá že se ČD řídí heslem Vikyho Cabadaje:
"Pojedeme zkratkou. Je to sice dál, ale za to horší cesta."
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10556
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 28. října 2010 - 20:05:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mařin:
Doufám, že budu doma po celém dnu stráveném v jižních čechách:-)
Pepík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2390
Registrován: 4-2005

Odesláno Čtvrtek, 28. října 2010 - 20:31:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak se mi ten sedmej listopad začíná nějak hroutit, dělám do 18:00 a v pondělí 8.11. nástup v 05:00 ...
Pépa_rákos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6463
Registrován: 1-2006

Odesláno Pátek, 29. října 2010 - 17:23:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kondy - co máme na jídelním lístku ?
Mařin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2336
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 29. října 2010 - 18:01:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš: Tak to vem přes jižní Moravu..;-)
Někdy mi připadá že se ČD řídí heslem Vikyho Cabadaje:
"Pojedeme zkratkou. Je to sice dál, ale za to horší cesta."
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 711
Registrován: 10-2005

Odesláno Sobota, 30. října 2010 - 19:35:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už jsem ani nevěděl jaký mám heslo.
Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos.
Buggy/Beatlesák
Kondy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 3-2009

Odesláno Sobota, 30. října 2010 - 20:58:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zase ožralý Buggy
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 58032
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 30. října 2010 - 21:31:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdyby pořádně jedl, tak to v jídle rozpustí. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 10-2005

Odesláno Sobota, 30. října 2010 - 23:30:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To ne ale nepsal jsem tady táááák dlouho, že jsem ten papírek s heslem někde ztratil, naštěstí jsem si na ty čtyři nuly rychle vzpoměl. A vždyť jsem tam nechal jenom 1000,- tak co.
Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos.
Buggy/Beatlesák
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 31. října 2010 - 12:10:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sraz je za týden, a ještě pořádně nevím, kde, kdy a hlavně kdo příjde.... Docela bych rád věděl kdo příjde, hlavně aby sme nedošli v 15 členech do hospy, a koukali že na nás není místo... Kdyžtak mi napište na mail kdo příjde (s nickem) a možná i kdy přijde...

Díky Mettys
Brno Kometa Brno KOMETA
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Hlasuji pro vyhoštění Hladíka ze sdělení, Marka3 z k-reportu a Willa Turnera z Brna
Taurus? Eso? Dáša&Máša? To jsou aspoň stroje!!! :-)

Karlos88
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 5-2008

Odesláno Neděle, 31. října 2010 - 18:09:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rád bych poděkoval Kondymu a účastníkům srazu za pěkný sraz,je pravda že to bylo komornější než na jaře ale stálo to zato. .
Pokud bude na jaře opět srázek ve Štětí,rád přijedu na skvělé pivo a výborné jídlo.
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1781
Registrován: 2-2005

Odesláno Neděle, 31. října 2010 - 20:46:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je už zasedací / zaléhací pořádek na Cerekev?
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 10-2005

Odesláno Pondělí, 01. listopadu 2010 - 00:11:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zatím má jisté místo pouze pejsek. Na zemi v koutě s miskou guláše u kamen.
Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos.
Buggy/Beatlesák
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1674
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 03. listopadu 2010 - 16:50:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chystá se někdo v sobotu do té Zlivi? Já bych jel.
S Hydrobusy, Bardotkama a rábou na věčné časy.

ICQ 312-249-479
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 03. listopadu 2010 - 18:26:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K Brnu.
Do zítřka se vyjádřete, nebo se ten sraz neuskuteční. Rád bych to věděl co nejdřív.

Díky Mettys
Brno Kometa Brno KOMETA
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Hlasuji pro vyhoštění Hladíka ze sdělení, Marka3 z k-reportu a Willa Turnera z Brna
Taurus? Eso? Dáša&Máša? To jsou aspoň stroje!!! :-)

Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 58140
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 03. listopadu 2010 - 18:28:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Macek:
Přijeď, minimálně já s vrchní tam budeme určitě. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8690
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 03. listopadu 2010 - 18:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mettys:
Mno,...
Vypadá to, že asi nic.
A kvůli dvou lidem do Pardubic přes Brno nepojedu
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 703
Čiernohronská železnica » čHž
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10628
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 03. listopadu 2010 - 21:52:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já už to avizoval dopředu, že v neděli se po celonoční kalbě v Práglu účastnit nebudu..
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1676
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 04. listopadu 2010 - 04:54:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ: Jasně, dojedu s R 1253. U tebe je mi jasný, že tam budeš, myslel jsem ostatní.
S Hydrobusy, Bardotkama a rábou na věčné časy.

ICQ 312-249-479
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 2-2009

Odesláno Sobota, 06. listopadu 2010 - 11:21:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pozvánka na výstavu žel. modelů trochu OT
Sice to není přímo sraz, ale členů diskusní skupiny tam pár bude, včetně mě :

Brno Kometa Brno KOMETA
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Hlasuji pro vyhoštění Hladíka ze sdělení, Marka3 z k-reportu a Willa Turnera z Brna
Taurus? Eso? Dáša&Máša? To jsou aspoň stroje!!! :-)

Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2279
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 10. listopadu 2010 - 22:14:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vážení přátelé, jedna ne moc dobrá zpráva:

Nádražní restaurace v Horní Cerekvi mění majitele

Vzhledem k této skutečnosti a (snad dočasnému) uzavření této provozovny, jsem nucen změnit lokalitu pro šotosilvestra.

Po delším uvažování navrhuji ve stejném termínu, tedy v sobotu 11.12., šotosilvestr v restauraci Střepina v Pelhřimově.
Na webu např. tady (je to cca 15 minut cesty od žst.):
http://www.penzionlucerna.cz/cz/strepina.php

Restaurace nabízí asi 8 druhů točených piv, mj. Poutník10, Poutník12, Regent11, Regent13 polotmavý, Pelhřimov10 kvasnicový. Nabídka hotovek a minutek je bohatá, vaří se do 20 hodin. Už se zda konaly dva šotosilvestry (2005 a 2006), ten druhý se sice nevydařil ideálně, ale od té doby se zde obměnil personál (jinak řečeno: ti dva experti, co tam tehdy roznášeli, už tam nejsou).

Spojení shrnul Špáňa tady:
http://www.my-photo.euweb.cz/pejr.htm

Případné zájemce prosím o nahlášení přes email (pod nickem) nebo přes soukromou zprávu - jen kvůli orientačnímu počtu. Dále prosím redakci o úpravu záhlaví. Těším se na všechny a na pokračování šotosilvestrovské tradice!
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 58237
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 11. listopadu 2010 - 02:23:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže zpátky na místo činu...

Zatím jsem změnil jen místo, zbytek dodělám snad v dohledné době.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2281
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 11. listopadu 2010 - 17:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky Martine
tmsq
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.87.180.22
Odesláno Pátek, 12. listopadu 2010 - 07:22:03    Odkaz na tento příspěvek  

Pro mě je teď Brno passé bo betony, roxory a tak...
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1677
Registrován: 3-2004

Odesláno Pátek, 12. listopadu 2010 - 21:50:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mně se Střepina v Pejru zamlouvá, a dobrá by byla pro nás ta školící místnost, koukám veškerý vybavení pro šotouše: Kapacita školící místnosti restaurace Střepina je do 35 osob, disponuje vybavením: projektor, plátno, flipchart, DVD/TV, WI-FI.
S Hydrobusy, Bardotkama a rábou na věčné časy.

ICQ 312-249-479
Jarda_krapas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 351
Registrován: 5-2007

Odesláno Pátek, 12. listopadu 2010 - 22:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Macek: no,vidíš, a mně zas nééé...
Bo 21:42 Brno je pro mě pozdě, páč domů
To zas budu muset z akce nehezky a brzo zmizet....myslel jsem původně Rožmberk, ten je B. o hod dřív ale z Pel. k němu nic...
A to jsem si konečně po letech i sehnal volno a navíc dokonce ušetřil,včas zakoupil a před ostatními zájemci svého okolí ubránil Kauflanděnku..
Holt větru dešti a tržní ekonomice neporučíš..
P.S. když už píšu sem, si mně Regente zapiš do účastníků...
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5364
Registrován: 4-2005
Odesláno Sobota, 13. listopadu 2010 - 10:11:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hmmm, Pelhřimov, to je tak v pět Čurbusem dom, problém v tom nevidím :-)

A prosím vás, kolegové, jak to letos vidíte s nějakou to u pivní výměnou? Mám zase něco málo vzít?
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2283
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 13. listopadu 2010 - 19:23:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano Macku, sjezd by se měl konat v té školící místnosti (pod tímto honosným názvem si představte pouze jednu ze tří místností restaurace ). Pár fotek (foto 3,4 a 5) :
http://www.penzionlucerna.cz/cz/fotogalerie.php?id=3

Chápu, že někomu změna lokality vyhovovat bude, někomu ne, ale takhle to bude vždycky, těžko se najde řešení, který by vyhovovalo všem.

Jarda Krapas: Připisuji Tě na seznam. Zpátky lze jet 16:25 do Humpolce a odtud vlakem, nebo (jak píše Mauricio) 17:00 buď rovnou do Brna, nebo z Jihlavy Rožmberkem.

Mauricio: Pivní výměna určitě, to by nebyl šotosilvestr . Nabízím Poutník, Regent, Platan, Eggenberg.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5381
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 14. listopadu 2010 - 00:16:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regent
Výtečně. Až zjistím, co mé chuťové buňky budou chtít, ozvu se, snad do týdne. A také do stejné doby napíšu, co bych dovezl já. Bohužel, cestu do Náchoda přes Rychnov a Dobrušku mám příští týden a měsíc to pivo nevydrží :-(
Lukyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 786
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 15. listopadu 2010 - 15:05:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jak na to tak koukám, tak já bych domů z Pelhřimova asi použil služby JHMD, protože přes Cerekev to nepude..Takže doufám že v tom Pejru vydrží někdo až do 19:50
Jinak se kdyžtak tímto hlásím k účasti v Pelhřimově
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10716
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 15. listopadu 2010 - 20:00:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové tam z jihu, zajímalo by mne, zda byste se účastnili nějaké podobné srazoakce kdyby se konala plácnu někde u Hradce Králové hm??Asi ani prd co?:-)
!!! Nej track z letošní Transmission v O2 Aréně - http://www.youtube.com/watch?v=VR1bpz_BhX4 :-)
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4283
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 15. listopadu 2010 - 23:08:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sic nejsem z jihu, ale (za sebe) proč by ne... Chlastá se tam dobře...
Rozčilovat se znamená ničit si nervy pro blbost druhých.
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2287
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 16. listopadu 2010 - 13:29:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na Střepině je to domluveno, s promítáním z vlastního NTB by neměl být problém.

Mauricio:
OK, můžeš rozmýšlet klidně i dýl (pro strážce čistoty spisovné češtiny: později ).

Lukyy:
Připisuji Tě na seznam. Pokud nepadnu, tak tam do 19:50 budu .

Luboš:
Někdy asi tak před rokem a půl byl sraz ve Staré Pace a něco přes deset lidí (hlavně místních) se tam sešlo...
Kondy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 3-2009

Odesláno Úterý, 16. listopadu 2010 - 16:13:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rád bych přislíbil účast v Pelhřimově, zatím jen ale na 50%...Dám ještě o sobě vědět :-)
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5389
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 16. listopadu 2010 - 16:22:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bude přítomen i pan Boblick?
Lukyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 788
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 16. listopadu 2010 - 16:32:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regent: Díky..Tak to sem rád..:-)

Jinak, pokud by byla potřeba tak já mohu vzít s sebou notebook. Mám to relativně blízko do Pejru, takže mi to nevadí..
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10740
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 16. listopadu 2010 - 23:31:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regent:
Já chápu, že tradice je tradice a proto se dělá šotosilvestr tam kde je..
Ale zajímá mě, zda bys třeba zrovna Ty dojel na nějakou podobnou akci tam kam jsem psal..a tento dotaz patří i pro vás všechny z jihu, co to máte do Cerekve relativně blízko..
Osobně si myslím, že by vás moc nebylo..
Takovej Pepa Rákos, Andrejka, Mik, Špáňa (vim, že není z jihu), Zlivák a jim podobní těm bych to věřil...:-)
!!! Nej track z letošní Transmission v O2 Aréně - http://www.youtube.com/watch?v=VR1bpz_BhX4 :-)
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7073
Registrován: 8-2004

Odesláno Středa, 17. listopadu 2010 - 12:26:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct:
Cílem Šotosilvestra je zřejmě řádně si naklepat řízky v 810 (popř. v Boblibusu), vyrazit ráno za tmy, aby člověk stihl oběd a pak brzy povečeřet, aby se do půlnoci ještě dostal do postele.

"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
Lukyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 790
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 17. listopadu 2010 - 13:27:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdyby byl nějakej sraz poblíž Č. Třebový nebo přímo v Třebový tak já bych klidně dorazil..
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2288
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 17. listopadu 2010 - 13:41:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kondy: Dobře, na 50% s Tebou počítám. Budu rád, když to vyjde a dorazíš.

Mauricio: Boblick se zatím nenahlásil.

Lukyy: jak chceš, většinou pár lidí s sebou NTB má (přinejhorším čokoládový ).

Luboš: Jasně, rozumim. Třeba zrovna v té Staré Pace jsem byl, ale je pravda, že poslední dobou už se mi tolik cestovat nechce. Ale, kdyby to byl šotosilvestr, tak bych nejspíš dorazil. Pokud jde o ostatní z jihu - nevím, asi by to bylo slabší než tady, ale někteří by snad dorazili. Viz srazy ve Štětí, z jihu je to přibližně stejně daleko jako do HK a někteří tam byli. Ono člověk dopředu nikdy neví, kolik lidí přijede, u šotosilvestrů bylo rozpětí 7-47.

Hroch: Když si zařídíš z Tábora nosiče s nosítkama s pěti vrstvami polštářů, tak si řízky v 810 naklepávat nebudeš.
Jinak (tak jak už jsem psal 13.11.):
Chápu, že někomu nebude místo na šotosilvestra vyhovovat. Pro někoho je prioritou blízkost domova, pro někoho kvalitní pivo, jiný zase dojede Pendolinem přes celou republiku, ale do 810tky by ho člověk nedostal. Tak to bude vždycky a nic s tím nenaděláme. Šotosilvestry byly v Horní Cerekvi proto, že to tam znám a měl jsem možnost to tam osobně domluvit. Pro příští roky se vůbec nebráním změně lokality. Stačí podat nějaký konstruktivní návrh. Taky chápu, že organizace z mojí strany není ideální, takže pokud má někdo pocit, že by to uspořádal líp, stačí napsat a pro příští rok mu to přenechám.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10757
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 17. listopadu 2010 - 14:59:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regent:
Naopak z mé strany si troufám tvrdit, že máš organizaci zmáknutou na jedničku...:-)
Zajímal mne jen názor, jak by se stavělo jihočeské šotoušstvo k akci někde severněji...sraz ve Štětí pokud vím nebyl tak "obsazený" jako tomu byla třeba Jihlava či ta Cerekev...s tím bych to nesrovnával:-)

Pro mne je Pelhřimov již natolik z ruky, že se zřejmě účastnit nebudu...fakt nevim kudy by to tam bylo nejrychlejší...jo už vím, autem tam vede od nás vcelku dobrá a rychlá silnice...hlavně je téměř přímočará:-)Ale jet vlakem to je kličkování po republice...to by se ještě dalo přežít, dalším aspektem je ale pak doba jízdy, která v součtu nedá ani čas strávený v hospůdce u pivka:-(Sice je to od Cerekve kosuek, ale furt je tam ten jeden přestup navíc a za další cesta do té hospůdky...

Bohužel jak píšeš, nedá se uspořádat sraz na místě, kde by byli spokojení všichni, to prostě nejde...každej sme odjinud..
!!! Nej track z letošní Transmission v O2 Aréně - http://www.youtube.com/watch?v=VR1bpz_BhX4 :-)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10758
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 17. listopadu 2010 - 15:02:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nicméně zkusím porozmýšlet, zda budu mít vůbec volno a zda se to dá nějak rozumně spáchat...účast ale zatím slibovat nebudu ač bych dorazil rád..
!!! Nej track z letošní Transmission v O2 Aréně - http://www.youtube.com/watch?v=VR1bpz_BhX4 :-)
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7074
Registrován: 8-2004

Odesláno Středa, 17. listopadu 2010 - 15:16:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regent:
Proti Tvé organizaci nemám naprosto nic. (Když už, tak spíš někteří jiní mají takové trošku zvrhlé organizátorské tendence.)
Jen jsem si dovolil podotknout, že zvolené místo je po železnici celkem špatně dostupné. Za sebe mohu napsat, že účast ještě zvážím, ale pokud bych dorazil, určitě to bude až po 12-té, protože vstávat za takovýmto účelem před šestou ranní po mě nikdo nemůže chtít.
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10760
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 17. listopadu 2010 - 15:31:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hroch:
Tak jsem to sledoval a když bych měl vstávat déle jak v 6 tak se tam dostanu nejdřív ve 14:50 což je absolutně bezvýznamné...a abych tam byl o půl 11 tak z ČT v 5:53 a ještě k tomu riskantní pětiminutový přestup v Brně...takže žádná sláva teda:-(
!!! Nej track z letošní Transmission v O2 Aréně - http://www.youtube.com/watch?v=VR1bpz_BhX4 :-)
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2289
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 17. listopadu 2010 - 17:07:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš: pokud by Ti nevadila cca 2 hodinová cesta busem, tak by bylo použitelný třeba tohle:
11.12. Česká Třebová 5:52 5:53 544 Ostravan
Praha hl.n. 7:51 Přesun asi 20 min
Praha,,ÚAN Florenc 8:15 790860 12
Pelhřimov,,žel.st. MHD 9:56 >
Celkový čas 4 hod 3 min, vzdálenost 283 km, cena 322 Kč / 271 Kč (zákaznické jízdné)

nebo:
7:39 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn. Spoje
11.12. Česká Třebová 7:38 7:39 574 Josef Václav Myslbek
Praha hl.n. 9:21 Přesun asi 25 min
Praha,,Roztyly > 9:50 2 350980 2
Pelhřimov,,Pražská MHD 11:32 >
Celkový čas 3 hod 53 min, vzdálenost 266 km, cena 307 Kč / 256 Kč (zákaznické jízdné)

Hroch: Ano, souhlasím, že Pelhřimov není po železnici dostupný ideálně. Ale rozhodně není cílem šotosilvestra naklepávání řízků v 810, proto jsem reagoval.

Luboš, Hroch: Budu rád, když oba dorazíte. To jestli vám vadí nebo nevadí vstávání nebo cesta už je na vašem rozhodnutí.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 58323
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 19. listopadu 2010 - 09:27:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po dohodě s Mikim rušíme zejtřejší Tejn. Pokud by přeci jen někdo chtěl dorazit, nechť se ozve a nějak to vymyslíme.

Osobně ale nechci už žádnou hospodu tenhle tejden ani z dálky vidět.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 714
Registrován: 10-2005

Odesláno Pátek, 19. listopadu 2010 - 23:40:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jó Martine, kdyby si pořádně jedl, tak se ti to v jídle rozpustí.
Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos.
Buggy/Beatlesák
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10772
Registrován: 9-2002

Odesláno Sobota, 20. listopadu 2010 - 16:38:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regent:
pokud by Ti nevadila cca 2 hodinová cesta busem
No ty ses snad zbláznil čeče, to teda vadila ani nevíš jak...!
Jak řikám, pokud budu mít volno, ráno to zkusím z Třebové jak sem chtěl...ale pokud mi to v Brně ujede (5min na přestup) tak už dál pokračovat nebudu!A pro příště by bylo fajn (pokud je teda opravdu ten šotosilvestr pro všechny!) zvolit jinou destinaci lépe dostupnou..jestli tě napadnou nějaký Slavonice tak si mě nepřej:-)Proč nevymyslíte třeba Tábor nebo tak něco prostě na hlavní štrece...?
Ale nechci ať mi odpovíš, ať nějakej zařídim já, že se na to můžeš vykašlat...já bych nějakej klidně zařídil, ale z jihu by tam nebyl nikdo samozřejmě...hlavně to neber jako, že ti nadávám ju??:-)
!!! Nej track z letošní Transmission v O2 Aréně - http://www.youtube.com/watch?v=VR1bpz_BhX4 :-)
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8851
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 20. listopadu 2010 - 21:51:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jestli tě napadnou nějaký Slavonice
No, mě dneska zrovna napadly...

FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 703
Čiernohronská železnica » čHž
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5400
Registrován: 4-2005
Odesláno Sobota, 20. listopadu 2010 - 22:20:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Osobně ale nechci už žádnou hospodu tenhle tejden ani z dálky vidět

To muselo vypada - semafory?
Mechanik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 1-2010
Odesláno Sobota, 20. listopadu 2010 - 22:24:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Osobně ale nechci už žádnou hospodu tenhle tejden ani z dálky vidět.

nebo dokonce autoblok??
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4285
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 20. listopadu 2010 - 23:44:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč nevymyslíte třeba Tábor nebo tak něco prostě na hlavní štrece...?

Kdysi jsem slyšel názor, že je to proto, že je Cerekev pro všechny stejně debilně dostupná...
Rozčilovat se znamená ničit si nervy pro blbost druhých.
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2290
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 21. listopadu 2010 - 13:42:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš:
No ty ses snad zbláznil čeče, to teda vadila ani nevíš jak...!
Ano to asi fakt nevim. Viděl jsem tě asi třikrát v životě, nevim co ti vadí na co ne. Ale přišlo mi, že se Ti příliš nezamlouvá spojení do Pelhřimova přes Brno, tak jsem se ti snažil nabídnout (nikoli vnutit) jinou alternativu.

Proč nevymyslíte třeba Tábor nebo tak něco prostě na hlavní štrece
Třeba proto že:
- Při cestě Rožmberkem od Brna je příjezd do Tábora až 13:01.
nebo proto že:
Pro někoho je prioritou blízkost domova, pro někoho kvalitní pivo, jiný zase dojede Pendolinem přes celou republiku, ale do 810tky by ho člověk nedostal. Tak to bude vždycky a nic s tím nenaděláme.
Ale to už se opakuju....

já bych nějakej klidně zařídil, ale z jihu by tam nebyl nikdo samozřejmě.
A na tohle jsi přišel prosím jak??? Třeba Lukyy psal ve středu toto:
Kdyby byl nějakej sraz poblíž Č. Třebový nebo přímo v Třebový tak já bych klidně dorazil

Pes38:
Kdysi jsem slyšel názor, že je to proto, že je Cerekev pro všechny stejně debilně dostupná...
Například z Jihlavy nebo z ČB, přímo rychlíkem až před hospodu. To je podle Tebe debilní dostupnost?

Prostě letos je šotosilvestr v Pelhřimově na Střepině, kdo chce ať dorazí, kdo nechce nechť nedorazí.
Vydoň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 3-2010

Odesláno Neděle, 21. listopadu 2010 - 22:27:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Regent: Škoda, že mám u nás denní, rád bych se zůčastnil. Kdyby to bylo od 20 hodin, tak bych dorazil v 19.57 R925, ale takhle ne! snad jindy!