K-report
 

Archiv do 13. listopadu 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Tratě pod Beskydy » Archiv do 13. listopadu 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8738
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 19:53:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych se klidně pod toho neregistrovaného podepsal.

Doufám, že se mi ozve mailem a mohli jsem si domluvit schůzku. Rád bych mu osobně pogratuloval k nejlepšímu přísvěvku za tento rok.
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 703
Čiernohronská železnica » čHž
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1387
Registrován: 8-2009

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 20:04:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Z piedestálu moderátora nám laskavě vysvětli, k čemu tato diskuze slouží. Tím jak vidíš nemířím na nikoho. Prostě pouhý dotaz. Děkuji za odpověď.
Život je hořký. Bohudík !
oběhy Bohumínských brejlovců
Dobi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1747
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 20:08:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Garfield: tak mi řekni, oco se dozvíš méně věcí, když tu jsem? Zrovna Ty, který tu nic nenapíše, nedá, ale mudrovat, to by šlo každému

Šari: A je to tu Tys to rozsoudil, neregistrovaný je letadlo a všichni okolo něj jen bázni, co?

Jinak taková fraška jako ozvání na mail... je to k smíchu Stejně víš, kdo to napsal...takže takové to, jakože Pan tajemný anonymní napsal to a ono...
www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Dobi + Matěj (433.002) = nerozlučná dvojka!
433.002 - nejkrásnější lokomotiva
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1690
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 20:29:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Víceméně o všechno co by mě tu zajímalo. Než bych se prohrabával desítkami příspěvků abych našel jednotky pro mě zajímavých tak se na to radši a nepřečtu si tady nic. To teď nepíšu o nikom konkrétním, prostě to tak je.
A to že tady nepíšu neznamená, že mě zdejší dění nezajímá, jen se u těch tratí nevyskytuju, takže těžko můžu psát nějaké přínosné příspěvky.

(Příspěvek byl editován uživatelem bugear.)
»Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu (Java)«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát či provádět typovou zkoušku.
363eso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1771
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 20:38:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tohle už s některýma nemá cenu, fakt nevím co si o někom mám myslet.
Šari: je důležité si takto rýpnout?
ICQ - 473947128
http://www.flickr.com/photos/okdbrejle/
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1636
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 21:02:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

-a v neposlední řadě už dlouhou dobu sleduji, jak napíše neregistrovaný...neregistrovaného se zastane FZF a pak příjde například nejmenovaný moderátor...

Ty toho nějak víš! Když my jsme odráželi podobné střelby, tak tys ještě chcal do K-písku ;-)



Připojím se k Vojtagovi...


(Příspěvek byl editován uživatelem 754_037.)
FOTO 754
Sledování TS 703 DKV Brno
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7867
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 21:08:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ať vás všecky "uhádance" vezme Rudý ďábel do pekel...
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3044
Registrován: 5-2003

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 21:24:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych řekl, že pod blbým názvem blbá diskuse. Ty tratě by snad měly být pod Beskydami a ne pod Beskydy, a tudíž Valmezem to končí.
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1602
Registrován: 1-2007

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 21:28:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když my jsme odráželi podobné střelby

a to je konec přátelé... (chtěl bych poplácat po ramenou)
Scuderia Ferrari
Sensation =>
Vše je o lidech. Železnice nevyjímaje.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7868
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 21:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhlas. Rozdělte to na tratě v Beskydech (322-325) a tratě na Kroměřížsku (303, 305 a další) a třeba se to trochu pročistí.
Johnson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 21:31:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Unipuls: To je fakt, od ValMezu dolů by se to možná mohlo spojit s tématem o trati 330 a 331
Filous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 7-2009

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 21:37:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhlas s unipulsem, diskuzi rozdělit.
Všude dobře, na 323 nejlíp ;-)

WWW.FRFOTO.WEBNODE.CZ
Dobi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1748
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 21:41:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754 037: Možná jsem chcal do písku...ale rozhodně lepší, než tahle fraška spojená se Šarim a neznámými a neregistrovanými...

Raději už vyřeště problém kruháče ve Zlínce... To je o "hodně menší" sračka než se píšou zde...
www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Dobi + Matěj (433.002) = nerozlučná dvojka!
433.002 - nejkrásnější lokomotiva
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1637
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 22:07:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sem si vzpomněl, že Páňula tomu tady taky kdysi "vládl."
FOTO 754
Sledování TS 703 DKV Brno
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

Ck_eram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 3-2010
Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 22:27:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já to vidím tak, že jedna strana se snižuje k podlému jednání a anonymnímu očerňování lidí, čímž se ovšem staví ještě pod jejich úroveň. Druhá strana by měla být méně panovačná a vztahovačná.
Chodím si sem také občas číst a co nepotřebuju, přeskočím jako kdekoliv jinde; každého věc, jestli ho baví radši každý druhý den dojít na plk do hospody, na k-report nebo fotit na Krhovou.
lokomotivy.net
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8739
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 22:30:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Páňula: Bys nevěřil, jaká o tobě byla na poradě FZF řeč. Ale teď to myslím vážně, a v dobrém...
Ti snad kúpí FZF flašku, aby ses vrátil a začal přispívat.

Rozdělte to na tratě v Beskydech (322-325) a tratě na Kroměřížsku (303, 305 a další)
Dost možná dojde k rozdělění této diskuze. Do kroměřížska by se mohla zárověň sloučit Tovačovka. Zbytek by bylo, jak píšeš.

Připomínka dobrá, píšu si to. Ale kdy bude revoluce, netuším.
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 703
Čiernohronská železnica » čHž
ZŽb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 1-2010
Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 00:53:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jena kdysi kdesi pořád cinkají
ZŽb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 1-2010
Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 00:55:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čeladná roste
Dobi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1750
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 07:54:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Stejně Ti to nepomůže..., protože stejně anonym si do 303 napíše a zase budou jen hádky...
www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Dobi + Matěj (433.002) = nerozlučná dvojka!
433.002 - nejkrásnější lokomotiva
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 810
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 08:28:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobi: ten neznámý není ten koho myslíš.Je to někdo z Brna :-(
FOTO GALERIE:http://www.flickr.com/photos/51447776@N06/

POSUN BEZTLUMIČOVÉ 751: http://www.youtube.com/user/MrTom754#p/a/u/0/tauz-3Y1NP0
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1388
Registrován: 8-2009

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 08:29:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ZŽb: No tak Čeladná dělá viditelné pokroky. Tady jedna dokumentační ode mě ze 3.10. ze stejného vlaku

Život je hořký. Bohudík !
oběhy Bohumínských brejlovců
zamysleni
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.240.188.226
Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 08:47:36    Odkaz na tento příspěvek  

Jééé není možný že by Toma napadlo že nejsem 7540164 jak už tady Dobi jasně předesílá.
Jestli si myslíž že jsi hvězda když máš vedle sebe holky po Brně tak tady určitě ne!
Machrovat a házet machry ve škole umí každý.

Dobi: Ty jsi ještě tak větší uboháček, že to až pekný není, obvinuješ lidi, fotíš na Krhové apod.
Celá trať obsahuje spoustu hezkých míst jako třeba uvedl 754037.

Jéé Jurek se ozväl to je kapitola sama o sobě, to už radši budu čumět na 749.247 než si číct jeho debiloviny týkající se pořád stejných a stejných věcí.Za dobu co fotíš by ses mohl snažit taky o lepší snímky.

Šari každopádně poznat tebe moc nechci a to ztoho důvodu že tu hraješ na 2 strany.

Jinak se přikláním k názoru esa vyjímečně otom jak píše o Pospecovi, ten totiž ten dům nějak zná a tohle je železniční diskuze a ne diskuze nějakých ústavů.

Když se tak každý diví, že tu jsou jen ohrané fotky, tak proč je tu nikdo jiný nedá, když to fotí.

No jo Dobi rozhodl co tu bude a tak to bude-roztahovat se na Krhové a hrát si na pána k-reportu dovede každý.Roztahovat se po Bystřici, chodit si jak se zachce to zas dovede jiný.Pozor aby jsi na to někdy nedoplatil
zamysleni
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.240.188.226
Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 08:52:03    Odkaz na tento příspěvek  

Jurek a ty se prosím zamysli nad tím co říkáš když meleš pořád o stejných věcech.
To je ještě více trapné než 754.016 na Krhové na 1445.

Rozhodně nejsem pro, aby se tyto tratě rozdělovali.Pochopte co by to tomu ulehčilo-vůbec nic.303 bude mít aspon fotky ikdyž psaní o hovně ale 323 nebude mět nic než jen odpad z telefonu nebo pokud fotit fotákem.Takže bych to tak horké neviděl.

Dobi kvůli tobě se registrovat nebudu, já na 303 jsem dříve bydlel a psal zde!Ale teď pracuji a není třeba se kvůli Tobě registrovat.Jen musí někdo napsat co ajak.
Proti nikomu nic osobního usuzuji jen podle diskuze.
A poradil jsem pár rad jak tuhle diskuzi zbytečně nezatěžovat.Místo ustavičného řešení mého 1.příspěvku tak se vrhněte do upravení sledovačky a bude klid.
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 811
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 09:10:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jdi už vážně do pi... jestli miníš vytahovat to co dělám v Brně, může Ti to být naprostu u prdele!
Jestli máš nějaký problém tak si mě to řekni, ale tahat sem nějaké osobní věci sem nepatří!Já se taky nestarám co děláš po městě.Určitě radši budu s holkama a spolužákama než číst tuhle debilní diskuzi, která je uplně trapná.Na to fakt nemám čas a ani chuť.

Otom jak se kdo chová v žst. nech na zaměstnancích železnice.Až budu někomu tam překážet, rozhodně se sněma patřičně dohodnu na řešení.Nebot v BpH nejsou takový debilové jako někteří tady a z každým vyjdu normálně.Je zajimavé že jen zdejších pár lidí si myslí opak.

Si klidně tratě rozdělte mě to tak bude trhat žílý, to je spíše pro smích.
FOTO GALERIE:http://www.flickr.com/photos/51447776@N06/

POSUN BEZTLUMIČOVÉ 751: http://www.youtube.com/user/MrTom754#p/a/u/0/tauz-3Y1NP0
Dobi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1752
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 09:15:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zamyslení: dám na Tvé rady, psát tu, co jede nebudu a vyřešeno

To s tou Krhovou...to je snad moje věc, jestli si zajdu na nasvícenou Krhovou a projdu se z domů přes pěkné místo na Helštýně, nebo dojdu jen na nádraží a budu fotit u nástupiště Navíc 754037 neuvedl R 1445 pokud jsis nevšiml Pokud vím 1445-ka je nasvícená u Kojetína, Hulína, Krhová a Frýdek-Místek a když mám Krhovou cca 4 km od domu, nevím, proč bych měl někam jezdit...

Hrát si na pana K-reportu jde nejlépe jedné nejmenované osobě, já si na něj rozhodně nehraju a nemám důvod si hrát na pána K-reportu
www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Dobi + Matěj (433.002) = nerozlučná dvojka!
433.002 - nejkrásnější lokomotiva
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1389
Registrován: 8-2009

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 09:36:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zamysleni: Jenom posledni reakce ať to tady zbytečně neplevelím, protože ta žumpa vzniká právě ponejvíce z toho, že tu někdo začne někoho osočovat a pak se to tu propírá. Jestli máš něco proti mě, tak máš mejla k dispozici. A jestli ti smrdí moje dva poslední snímečky tak na ně nečum. Většina zajisté pochopila proč jsem je tady dal, že mají nějakou pointu a pokud ji nechápeš, tak mi napiš mejla já ti to vysvětlím.
P.S. Neboj, čeština není můj kobyl ale u tebe velké T psát nebudu.
P.S. 2 Zkus se podívat do jiných sekcí lokálních tratí, je zajímavé že tam nikoho nepohoršuje když píšou co tam jezdí.
Život je hořký. Bohudík !
oběhy Bohumínských brejlovců
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 09:37:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fakt, ale nechápu proč je vůbec tahle diskuze založena, když se tu nemá psát co jede na R a co na Sp, co na Mn.
Co se teda tady má psát, to , že 1x za rok čeká BpH výměna nástupiště na jaře.
A pak celý rok nic zajimavé no.
Fotky sem nepatří, neboť jsou pořád dokola a na stejném místech.To tu patří 1x za rok nějaký AWT a pak nic nebo co!
Už vidím jak někdo fotí Mn mezi KM a BpH na x-tých flecích a totéž platí u R 1445.
A co kdo fotí, je snad každýho věc.

A co se týče narážky na Jurka, tak nevím otom, zda je někde napsané, jaké fotky sem patří a jaké ne.Pokud je to někde vyvěšeno tak sem s odkazem díky!
FOTO GALERIE:http://www.flickr.com/photos/51447776@N06/

POSUN BEZTLUMIČOVÉ 751: http://www.youtube.com/user/MrTom754#p/a/u/0/tauz-3Y1NP0
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 813
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 09:41:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jurek_fm: je zajímavé že tam nikoho nepohoršuje když píšou co tam jezdí

to je tím, že to někoho tady stále baví a nemá nic na práci zajimavějšího.To nezměníš!.Každýho baví vytahovat věci , do kterých je mu prd, ale to je známka toho, že sedí u PC a neví co by dělal.
FOTO GALERIE:http://www.flickr.com/photos/51447776@N06/

POSUN BEZTLUMIČOVÉ 751: http://www.youtube.com/user/MrTom754#p/a/u/0/tauz-3Y1NP0
Dobi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1753
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 10:03:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zamysleni: Odkud víš s kým chodí Tom po Brně...? Už víš, kam tahle narážka míří...??? Řekneš nám třeba v dalším příspěvku, co Tomáš večeří?

Zkus se podívat do jiných sekcí lokálních tratí, je zajímavé že tam nikoho nepohoršuje když píšou co tam jezdí.
Pravda, pravda, hlavně, že ve Zlínce může být například X+1 komentář o kruháči Ale to jen jako příklad, který mě hned napadl...

Prostě osoba neznámá je zasedlá na klasiky a Mn...

Osobo neznámá, tak nám řekni, co by jsi tu rád viděl? Díky za odpověď.
www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Dobi + Matěj (433.002) = nerozlučná dvojka!
433.002 - nejkrásnější lokomotiva
N. B.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.66.128
Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 11:17:33    Odkaz na tento příspěvek  

Dobi, bylo by slušností omluvit se za křivé nařčení, nemysĺš?
Dobi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1755
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 12:44:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

N.B. Další neregistrovaný?

Když se vyvrátí podezření, pak ano...Ráno jsem otom uvažoval, že to nebyl nejmenovaný, ale náhle jsem změnil názor a čekám, jak nejmenovaný odpoví, jak přišel na tohle?

Jestli si myslíž že jsi hvězda když máš vedle sebe holky po Brně tak tady určitě ne!
Machrovat a házet machry ve škole umí každý.

www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Dobi + Matěj (433.002) = nerozlučná dvojka!
433.002 - nejkrásnější lokomotiva
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 5960
Registrován: 6-2002

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 12:52:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dokonale to vystihnul Ck_eram. Laskavě se uklidněte a své osobní problémy si běžte řešit do putyky. Mládežníci nebudou šílet když je někdo popíchne a ostatní z nich zas nebudou dělat úplný blbce.

Jestli se diskuse rozdělí, tak určitě ne kvůli averzi pana X ke Krhové a stejně to bude nejdřív v lednu.
Jarek_km
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 3-2004

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 15:11:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi je hloupost něco dělit, těch příspěvků tu zase tolik není, snad jen úprava názvu, třeba Beskydy + Kroměřížsko. A někomu nařizovat co tu může psát a jaké fotky dávat, to mi připadá spíš jako šikana. Každý má zálibu v něčem jiném a není důvod někoho zde napadat a určovat co tu bude a co né. Ti co tu přispívají aspoň zde udržují život a tak tu není naprosté mrtvo. Věřím že zdejší příspěvek od neregistrovaného neodradí ty co zde přispívají!! Navíc pokuď má někdo problém tak tu nemusí chodit, to je jednoduché a účinné.
MHD Kroměříž: www.mesto-kromeriz.cz/mhd/

Fotky SPVD (rok 2006): www.spvd.cz/fotogalerie/kromeriz_2006/
Fotky SPVD (rok 2007/2008):www.spvd.cz/?p=cz/kromeriz/kromeriz_foto_2007_2008.html&m=menu_cz.html
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8226
Registrován: 10-2004

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 16:34:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na bioceli byl dneska čmelák 771.045. Hyundai 751.093.

(Příspěvek byl editován uživatelem Garfield.)
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 814
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 16:53:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jarek_km:

Dobi má naprostou pravdu!
Já vím pouze o 1 osobě, která to ví a ta by to sem 100% nevytahovala.
Žádná omluva si myslím není na místě pane N.B zatím .Jak můžeš vědět Ty vůbec , že to bylo křivé nařčení?

A co je komu do toho, kde a ským v Brně chodím.
Starám se snad já otom, kdo ským chodí a jezdí?
FOTO GALERIE:http://www.flickr.com/photos/51447776@N06/

POSUN BEZTLUMIČOVÉ 751: http://www.youtube.com/user/MrTom754#p/a/u/0/tauz-3Y1NP0
Dobi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1756
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 17:22:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jarek km: Jak říkáš Konečně pořádný názor

Asi nemá cennu ptát se znovu, co by zde bylo, kdyby ne fotky klasik, mn a obyčejného provozu... Ale to už nikdo ze zde "chytře" hádajících se nezodpověděl, že...?
www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Dobi + Matěj (433.002) = nerozlučná dvojka!
433.002 - nejkrásnější lokomotiva
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 8743
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 18:06:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Traťová reforma se již připravuje delší dobu, ale vážně to není k vůli tomu, že: averzi pana X ke Krhové. Poupravil bych na : pánů

Ovšem, když už se to nakouslo, tak je to alespoň podnět pro nás, že by sme konečně mohli s tím něco dělat

Vize už nějaké jsou, např. Sloučením Tovačovky, Morkovičky, Zdounky a části 303 by mohli vzniknout "Tratě na Kromšřížsku"...
Uvidíme...

Nikdo tu nepíše vulgárně. Tak proč od tebe, Tome, najednou začaly padat zbytečně sprosté výrazy?
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 703
Čiernohronská železnica » čHž
Dobi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1757
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 18:09:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Odpovíš konečně?

Z piedestálu moderátora nám laskavě vysvětli, k čemu tato diskuze slouží. Tím jak vidíš nemířím na nikoho. Prostě pouhý dotaz. Děkuji za odpověď.
www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Dobi + Matěj (433.002) = nerozlučná dvojka!
433.002 - nejkrásnější lokomotiva
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 18:16:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Vulgárně? každý se vyjadřuje podle svého uvážení a zase nedělej, že jsi nikdy podobná slova nepoužil. Píšu jak mě to zrovna napadá.Možná iproto, že se zrovna někdo stará o to co nemá a považuju za nesmyslné, aby tu někdo probíral co dělám po Brně, kam chodím a tak.To je každýho věc, já třeba taky nezjišťuju co děláš ve škole, po škole a tak.Je to tvoje soukromá věc, stejně jako moje
Tohle ale neřešme.

Jinak, když už jsi nakousl rozdělení tratě, zamys-li se spíše nad-tím co se bude psát do Kroměřížska, když Mn nikoho nezajimají, klasiky se mají psát do sledovačky.Stejné fotky nikdo nechce vidět.Tak potom co tam má být -to že jednou za rok vyjede pára.Ono možná pak radši nic takého nezakládat.To samé je Rožnovka-očem tam chceš mluvit?
FOTO GALERIE:http://www.flickr.com/photos/51447776@N06/

POSUN BEZTLUMIČOVÉ 751: http://www.youtube.com/user/MrTom754#p/a/u/0/tauz-3Y1NP0
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 817
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 19:48:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nedělní Sp1642 ve své cílové stanici mimořádně u 2.nástupiště


FOTO GALERIE:http://www.flickr.com/photos/51447776@N06/

POSUN BEZTLUMIČOVÉ 751: http://www.youtube.com/user/MrTom754#p/a/u/0/tauz-3Y1NP0
Jerry66
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 227
Registrován: 10-2007
Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 23:12:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neregistrovaný buzerante nech toho!Važně toho bylo dost, nadávat umíš a kritizovat.
Tom754, Dobi, Jarek_km nenechte se rozhodit nějakým idotem co se skrývá pod Neregistrovaný host.
Autobusem nikdy !Vlakem to je svezení
Vojtag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 6-2007

Odesláno Úterý, 09. listopadu 2010 - 23:34:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tom754: Na Rožnovce je toho taky spoustu zajímavého... Třeba srážka s kradeným autem které řídil zfetovaný řidič, ukradené propojky a nefunkční přejezd v Zubří, nebo to že minulý týden se z Rožnova stáhlo přes 20 beček od mazutu, 9 vozů dřeva z Rožnova, 1 vůz dřeva ze Stříteže a jedna zetka z Charity z Rožnova. Ale to tady asi nikoho nezajímá.
Proto už tu ani nepíšu když vím že jedou bečky do Osíčka, protože to zřejmě není tak atraktivní jako třeba 754.016.
V případě nějakého dělení diskusí bych byl pro sloučení valašských tratí do jedné diskuze, kde by byl ValMez, 280,část 323 a 303, 281, 282 a 283
www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Fotogalerie

T4784086
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1160
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 10. listopadu 2010 - 00:10:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Strčte už se ty vaše hlupe řeči do řiti, jeden jak druhy. Male děcka by se od vas mohli učit.

Spiš kdyby tu někdo napsal kde se vzali odpoledne, kolem 17,18 hodiny Okři (OKDD/AWT) ve Frydlantě n/O a kam jeli.
Vyluka?
To by ale nebylo dvojče 740...
"Proti blbosti i bohové bojují marně" Jan Werich
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1396
Registrován: 8-2009

Odesláno Středa, 10. listopadu 2010 - 00:29:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T4784086 : Pokud ČD nebo SŽDC neklamou tělem (jako nedávno plánovaná a proklamovaná nepřetržitá výluka která se smrskla do dvou denních)
tak 10 a 11.11.2010 výluka Frýdlant - Frenštát tuším 7:10 - 13:40 ale zda to má souvislost opravdu netuším. Vím jen že v cca 15:48 projelo něco Lv kocouřího zvuku po mostě přes Morávku z F-M směr Baška. (Tohle je informace nepotvrzená vizuelně, pouze slyšeno)
Život je hořký. Bohudík !
oběhy Bohumínských brejlovců
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 822
Registrován: 6-2010

Odesláno Středa, 10. listopadu 2010 - 00:30:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T4784086:

To samý , ale možu říct já, že jsou to sračky, které mě nezajimají, ale neříkám-to neboť vím, že to zde patří stejně jako bečky do Osíčka, 754.016 na 1445, Mn v Km a další věci, které mimojiné vyjmenoval Vojtag.
Už by sis, ale taky mohl uvědomit, že zatím k žádnému dělení nedošlo, takže to sem patří ať se Ti to líbí či ne!

Navíc, když se někomu nelíbí, kdo sem co píše, tak proč se nepřičiní a nepíše právě on!Každý se objeví, jen když může přidat nějakou kritiku , ale aby vyfotil něco někde kde to ,,není ohraný,, ho nenapadne

Se divíš, že tu není pořádný info-proč by mělo být, když to nikoho nezajimá, stejně jak to uvádí Vojtag a má úplnou pravdu.
Já jsem věděl x-krát kdy pojedou třeba AWT odpoledne za slunka, ale proč to tu psát, když stejně potom nikdo netouží.No možná touží, ale v zápětí to dalších 5 neregistrovaných odsoudí.

To není problém machrovat jako nezaregistrovaný, to dovede každý přesně jak píše Jerry

Jerry66: neboj mě tohle neodradí, já se narozdíl od někoho za svůj názor nestydím.To umí jen typ člověka, jak už jsi uvedl

Vojtag má pravdu co se týče rozdělení diskuze, aby úsek VM-Fren nespadal pod horní část tratě.Zas tam budou mít ostraváci fotky z Krhové a zas se zbytečně bude řešit furt to samý dokola.Stejně vozidla co jezdí na 303 jezdí i v úseku Fren-VM.A navíc od prosince přibudou spojení mezi Frenem a Kojetínem(ať už Sp vlak tak Os vlaky)

(Příspěvek byl editován uživatelem tom754.)
FOTO GALERIE:http://www.flickr.com/photos/51447776@N06/

POSUN BEZTLUMIČOVÉ 751: http://www.youtube.com/user/MrTom754#p/a/u/0/tauz-3Y1NP0
Jarek_km
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 10. listopadu 2010 - 16:38:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen si tak stale rikam ze urcovat co se tu ma psat a fotit je dosti nelogicke, kazdeho zajima uplne neco jineho a tak si kazdy muze vybrat co si chce precist a na jakou fotku se chce podivat, je to kazdeho svobodna volba. Treba v televizi je v TV novinach take spousta zprav a take me tam vsechno nezajima. Proste kazdy je jiny a kazdy ma jinou zalibu a tak neni problem bud TV vypnout a zde na K-Reportu proste bud ctu co chci a nebo sem vubec nechodim. Je to velice jednoduche! Ale je zde jeste jedna moznost ktera me napadla, osobne bych to udelal tak ze bych v patek a sobotu zde vubec nedaval zadne prispevky a ani zadne fotky a nechal bych tvorbu informaci na tech kteri maji stale nejaky problem! At se ukazou Ti co maji spoustu pripominek a ukazou ostatnim jak se to ma na K-Reportu delat. Jsem osobne moc zvedavy co tu bude pekneho k precteni a na jake nove fotky se podivam. Tak jestli bude zajem tak doporucuji v patek 12.11. a v sobotu 13.11. zde nedavat zadne prispevky, nazval bych to malou stavkou :-). Uvidi se co se zde pekneho bude v tyto dny nachazet.
MHD Kroměříž: www.mesto-kromeriz.cz/mhd/

Fotky SPVD (rok 2006): www.spvd.cz/fotogalerie/kromeriz_2006/
Fotky SPVD (rok 2007/2008):www.spvd.cz/?p=cz/kromeriz/kromeriz_foto_2007_2008.html&m=menu_cz.html
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1400
Registrován: 8-2009

Odesláno Středa, 10. listopadu 2010 - 18:50:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jarek km: (máme to podobné aspoň ten avatar je na první pohled nezaměnitelný) .
Kvůli blbým kecům se tu člověk ani nedočte, že byla třeba včera někde nějaká výluka a co se tam dělalo, jinde byla dnes a bude zítra, příští týden zase jinde. Třeba
Šari: Asi jsi to tady zařízl. Z postu moderátora ses moc neukázal (klidně se rozepíšu na mejla v případě zájmu ať to tady neplevelím)
A když mám jenom ty blbý kecy tak se můžu na to abych tady dal třeba slíbenou dokumentaci z nájezdu na bývalé frýdecké stavědlo.
P.S. Normální diskutující mají samozřejmě můj mejl k dispozici. Howg

(Příspěvek byl editován uživatelem jurek_fm.)
Život je hořký. Bohudík !
oběhy Bohumínských brejlovců
Fory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 519
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 10. listopadu 2010 - 19:28:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hoši, upravil jsem trochu Jurkovu sledovačku, je tam kolonka pro R1445/1444, Sp1643/Os3917/Sp1642, Mn 81055/81052, Biocel, Hyundai. Dodělal jsem i HV z PJ Bohumín, doufám, že jsou všechny, kdybych na některé zapomněl, tak ji tam prosím dopište. U 750.119,750.121,754.079 mám napsaný otazník, jelikož mám tušení, že jsou na na reku/MH/MVy.
Jsem domluvený s Jurkem, že TS 741 PJ Bohumín vylepšíme o provoz o víkendu. Ostatní kluky co ví, tak prosím, ať popřípadě vyškrtnou Mn/Biocel/Hyundai, ve které dny nejedou. Toť vše, co mám na srdci, myslím, že takto by to mohlo fungovat a co se týče fotek, tak jen opakuji už několikrát vyřčené, když chceš, podívej se na ni, když ne, tak ji přeskoč.

PS: v TS 708, kde je R1445/1444 je turnusovaná 754.016

(Příspěvek byl editován uživatelem Fory.)
http://www.kmd.bilysklep.cz/
363eso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1772
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 10. listopadu 2010 - 21:07:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fory: tohle rozšíření je z mého pohledu velkým přínosem. Alespoň se manipuláky nebudou muset psát sem ale každý kdo bude vědět tak bude sledovat tabulku.
ICQ - 473947128
http://www.flickr.com/photos/okdbrejle/
neznámý
Neregistrovaný host
Odeslán z: 178.17.94.4
Odesláno Čtvrtek, 11. listopadu 2010 - 06:45:36    Odkaz na tento příspěvek  

Pro Jurek_fm
Registrovaný uživatel
... a ostatní: nasazení 750/754 PJ Bohumín
741/1 754 077-6
741/2 750 042-4
741/3 754 068-5
741/4 754 047-9
741/5 754 086-7
741/6 754 039-6

správkové: 750 243-8, 750 259-4, 754 076-6, 754 079-2, 754 080-0, 754 081-8,
návrat olomoucké 749 257-2, 749 261-4 zůstává
Jerry66
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 11. listopadu 2010 - 06:58:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtag: Rožnovka mně zajímá klidně tu napiš co se tam děje,budu ti vděčen.
Autobusem nikdy !Vlakem to je svezení
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2739
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 11. listopadu 2010 - 09:39:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

neznámý: správkové ..., 754.076-8 - ještě včera byla na Os 3121. Takže opět nějaký problém? 754.080 byla včera také v akci. To aby sem při tak velkém správkovém stavu přišly ještě další brejlovce.

(Příspěvek byl editován uživatelem Semolina.)
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 8-2009

Odesláno Čtvrtek, 11. listopadu 2010 - 10:42:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Semolina: Mrkni do brejlovců, tam najdeš odpovědi.
Život je hořký. Bohudík !
oběhy Bohumínských brejlovců
Error
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 11. listopadu 2010 - 15:29:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, co si mám představit pod kolonkou Hyundai? Ranní patra jezdí i s postrkem, takže, co tam prosím psát?
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1412
Registrován: 8-2009

Odesláno Čtvrtek, 11. listopadu 2010 - 15:46:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Error: No patra zpravidla do Frýdku vozí berta, zůstane na svém konci a na druhou stranu nastupuje "domácí kocourek" (momentálně už delší dobu 742.126) který pak jede do Dobré jako vlaková . Takže psát bertu.
Život je hořký. Bohudík !
oběhy Bohumínských brejlovců
Error
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 12. listopadu 2010 - 14:12:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jurek - Ok

Dnešní zajímavost - Os 3144 v řazení 742.046 + 4x Btax
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 834
Registrován: 6-2010

Odesláno Pátek, 12. listopadu 2010 - 16:06:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn 81055 do Bystřice solo 742 .
Zde obratový 81052:


Os 3910: 810.191


+1 neželezniční


(Příspěvek byl editován uživatelem tom754.)
FOTO GALERIE:http://www.flickr.com/photos/51447776@N06/

POSUN BEZTLUMIČOVÉ 751: http://www.youtube.com/user/MrTom754#p/a/u/0/tauz-3Y1NP0
Dobi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1762
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 12. listopadu 2010 - 16:37:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní Os 3105 v podání 742.028 + 4x Btax

R 1445 + 6 minut (fotka nebude, jen jsem se díval)
www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Dobi + Matěj (433.002) = nerozlučná dvojka!
433.002 - nejkrásnější lokomotiva
363eso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1777
Registrován: 2-2009

Odesláno Sobota, 13. listopadu 2010 - 18:41:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


ICQ - 473947128
http://www.flickr.com/photos/okdbrejle/
Vojtag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 866
Registrován: 6-2007

Odesláno Sobota, 13. listopadu 2010 - 19:01:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve čtvrtek odpoledne jezdila na Rožnovce místo jedné regíny 810.394 - konečně zas pohodové svezení, zatímco všeci se nacpali do regíny, jel jsem v 810 skoro sám

Ve Valachoch se na bečkách do Osíčka drží dvojče 742.108+742.263 (o kterém tu ještě zmínka nebyla), 742.104 dnes jezdila do Lhotky
Na 12.koleji u skladiště stojí 750.202 s pokladačem a vozy s novými kolejovými poli a kolejnicemi.
Na spěšňáku dnes něco červeného, zřejmě 754.044
Alespoň fotka dopoledních beček, bohužel, ovce se mi do záběru nahnat nepodařilo , už tak jsem dojel na místo pár vteřin před průjezdem


www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
Fotogalerie