K-report
 

Archiv do 16. srpna 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Soukromí dopravci v osobní dopravě » Archiv do 16. srpna 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pekarekjiri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 601
Registrován: 10-2009

Odesláno Sobota, 31. července 2010 - 23:02:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr_Šimral

A prozradíte? Abych si přivstal?
//REGIOJET = jediný způsob midernizace vozového parku ČD a dodržování řazení
//REGIOJET = nebojte, on se vrátí! Přepravil již více jak 25.000 cestujících!

Život je boj, sebevrah je ulejvák !!
Honza_par
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 7-2010

Odesláno Neděle, 01. srpna 2010 - 08:16:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Máme požádáno o trasu s odjezdem 2.8. v 9.30 z Děčína.
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 124
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 02. srpna 2010 - 22:37:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chlapi, chci se zeptat kde se nachází ty 163? Je možné se k nim podívat?? Rád bych textury :-)
Brno Kometa Brno KOMETA
Podporuji přestavbu brněnského železničního uzlu.
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Jezdíme dle OeBB standardu! Souhlasím s programem TOP09
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 756
Registrován: 8-2009

Odesláno Úterý, 03. srpna 2010 - 04:24:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mettys: http://www.spz.logout.cz/novinky/novinky.php
Život je hořký. Bohudík !
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 03. srpna 2010 - 09:57:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Že tam jsou sem se dozvěděl již v diskusi tratě kolem Brna... Ale je možný se k nim podívat?
Brno Kometa Brno KOMETA
Podporuji přestavbu brněnského železničního uzlu.
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Jezdíme dle OeBB standardu! Souhlasím s programem TOP09
ovce
Neregistrovaný host
Odeslán z: 95.129.103.1
Odesláno Středa, 04. srpna 2010 - 17:34:43    Odkaz na tento příspěvek  

No je tam plot...
Ojakup
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 12-2009

Odesláno Čtvrtek, 05. srpna 2010 - 18:00:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.ct24.cz/doprava/97736-regiojet-svezl-200-tisic-cestuji cich-potom-vratil-vlaky/
Mě se nabízí jediná otázka... Nakoupí je zpátky???
SimTr-Nejupravovatelnější hra všech dob
kackovo.estranky.cz- mé foto
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1109
Registrován: 5-2006

Odesláno Pátek, 06. srpna 2010 - 19:37:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tady máme posunutí termínu...

http://ekonomika.idnes.cz/jancura-vybere-dodavatele-vlaku-pozdeji -puvodni-termin-firmy-nestihaly-1on-/ekonomika.asp?c=A100806_1609 35_ekonomika_spi
Nejlepší vzdělání, které můžete dostat, je pozorovat opravdové mistry při práci.
Michael Jackson
Porucik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 4-2009
Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 14:07:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jestli se tato věta z článku opravdu potvrdí: "Za jeden vagon chce RegioJet utratit milion eur (zhruba 25 milionů korun). To je o pět milionů na vůz méně, než před třemi lety zaplatily České dráhy za kompletní rekonstrukci vagonů pro dálkovou dopravu. , tak ať jdou celé ČD i se svým GŘ po prde.. hned za Bazalou. Je pak fajn na tyto zlodějeny přispívat ze svých daní. Je to stejné jako u mašin, kdy soukromníci repasují stejné mašiny levněji než ČD.
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.131.18
Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 15:45:50    Odkaz na tento příspěvek  

Poručík: A Vy už jste vagon za tu cenu viděl? Nic ve zlém, ale Vaše úvaha patří do hodpody k pivu a řečem o fotbale. Nebo na Novinky.cz, to je ještě horší.
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 860
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 15:49:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Porucik: Je otázkou, co chce Žlutý ďábel kupovat? Svého času stál jeden RICový vůz od Siemense 60 MKč.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.131.18
Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 15:56:51    Odkaz na tento příspěvek  

Poručík: snad ještě uvažte, že vlaky Praha - Ostrava budou mít 6 tříd, z nichž ta nejhorší bude na úrovni ICE. Ve třídě Premium budou křesla podobná postelím a ve vlaku bude kinosál. Nic z těchto slibů firma oficiálně nedementovala, takže to asi zatím platí. Panu Jančurovi fandím, ale obsah jeho mediálních prohlášení je nutno vynásobit koeficientem 0,1 k získání pravdivých a reálných informací. Zbytek jsou nabubřelé bláboly.
Doporučuji střízlivý pohled.

Pane poručíku, dovolte mi odejít!
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 5-2006
Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 16:06:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Křivi) S tím, že firma původní plány nedementovala, bych si nebyl tak jistý. To, o čem mluvíš, byl projekt HighJet (?HiJet) a s ním současná objednávka nemá nic společného. Tohle mají být prostě jen soukromé vlaky InterCity složené z vozů klasické stavby a tažené lokomotivama řady 163/162. A to, že nejde o HJ, firma psala jasně.
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 861
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 16:10:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nehledě k závazku lepších brzd u žlutých souprav, než byly u nešťastného Comenia ze Studénky. V téhle ceně a při takových technických požadavcích mu vozy vyrobí snad jedině číňani. Ale tak hluboko snad Honza Paroubek nenechá RJ klesnout.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Zdenek84
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 427
Registrován: 4-2007
Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 16:14:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ta cena je skutečně hodně nízká, ale cenou 60 milionů za vagony od siemensu bych tu neoperoval, v tom byla tlakotěsnost, 200 km/h a úplatky. četl jsem něco o nových vagonech pro švýcary za 30 milionů, ale dneska se mi to najít nepovedlo, třeba někdo doplní. uvidíme
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.131.18
Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 17:55:01    Odkaz na tento příspěvek  

JSpetrak: Vidím, že už ani Vy ani já si to jméno přesně nepamatujeme. Tak to jméno možná dementoval. Že tam nebude 6 tříd a ostatní výslovně slíbené věci nebyly výslovně dementovány. Takže budu ve vozech za 25M očekávat tu třídu premium
Domik
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.226.233
Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 19:29:37    Odkaz na tento příspěvek  

Nechte to koňovi, ten má vetší hlavu. Ale raději bych si došel na záchod u RJ než u ČD.
Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 19:58:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Za jeden vagon chce RegioJet utratit milion eur (zhruba 25 milionů korun). To je o pět milionů na vůz méně, než před třemi lety zaplatily České dráhy za kompletní rekonstrukci vagonů pro dálkovou dopravu."
Jó, tak tom u já rozumím nespolupracuje s MOVO Plzeň, allias Škodawerke...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6902
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 22:42:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale raději bych si došel na záchod u RJ než u ČD.

Jo? Já bych se ČD záchodům nevyhýbal. Jsou pravidelně čištěné. Sám jich užívám.
Zdenek84
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 4-2007
Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 23:16:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

u čd většinou člověk nesmí ve stanici
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6907
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 23:23:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

u čd většinou člověk nesmí ve stanici

To mi nijak nevadí.
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 07. srpna 2010 - 23:47:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přednosta: U RJ nelze předpokládat (nucenou) podporu kamarádů a kamarádů kamarádů.

Drn: U 471 člověk pro jejich použití nemusí být silná nátura jako třeba u vybraných klasik nebo motůrků.
Žmz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1703
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 01:05:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechte to koňovi, ten má vetší hlavu. Ale raději bych si došel na záchod u RJ než u ČD.

Zajímavé téma s těma hajzlama a poptávkou po nich. Nicméně, ten šestitřídníplus-vynálezce dělal už v zimě pro České dráhy. Ale ten s velkou hlavou byl u ČD pro změnu ukončen a nejsem si zcela jist, zda se jednalo zrovna o koně. Tedy v jednom máte pravdu. U záchodů ČD lze očekávat zácpu, ale zácpou to nebude. Tak je líp to jít vykonat jinam a hlavně včas. Kdo ví, zda bacilonosičská turistika nezasáhne časem i jiné dopravce
ZMZLONICE - VIDEO ZMZLONICE - AKTUALITY
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6908
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 13:06:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U 471 člověk pro jejich použití nemusí být silná nátura jako třeba u vybraných klasik nebo motůrků.

Já měl na mysli klasické vozy.
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 14:08:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co se týče toalet, zajisté nějakou kulturu drží vozy na IC / EC vlacích. Ovšem nedávno jsem cestoval rychlíkem, jehož první kupé bylo při pobytu ve stanicích téměř neobyvatelné právě kvůli puchu z WC. Bohužel se jednalo o poměrně obsazený vlak a zrovna tohle kupé nabízelo ještě jako jediné místa k sedění. Při pohybu vlaku vyššími rychlostmi se to naštěstí dalo přežít.
Samostatnou kapitolou jsou WC na některých pražských motorových vozech 854 (021, 031, 034), která bývají některými strojvedoucími dokonce "vyvoněna"
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6911
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 16:36:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Npv pvr:

Vyvoněna jsou vždy i WC na vlacích 6xx směr Cheb přes Ústí, nebo 7xx směr Děčín. Osobně vždy před odjezdem jdu v rámci dofasování trochy papírových ručníků na lok. kontrolovat jejich stav. V 99% je vždy vše v pořádku. Že jsou v Ústí již podělané a pochcané, není vina ČD. A také těžko možno očekávat, že v situaci, jaká je ve financování žel. dopravy obecně, bude mít u nás někdy děžurnou každý jednotlivý vagon, jako to mají v dálkových rychlících Rusáci.
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 2-2010

Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 18:05:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Npv_pvr: Vyvoněna jsou i WC na jiných rychlících z výchozí stanice. Jooo, že cestou někdo narve do hazlíku tunu hajzlpapíru, která ho ucpe a poté následuje stav popsaný výše, je věc jiná. Doporučil bych si prohlédnout někdy stav rychlíku ve výchozí a porovnat se stavem v cílové stanici.

Zrovna nedávno ... R867 ... z Prahy souprava čistá, vyvoněná, bez závad, vyzbrojena všemi hygienickými potřebami. V Brně vlak předáván s 8 závadami. 2 ucpané WC, 2 ukradené směrovkové kalendáře (k čemu to komu kua je?), u 2 oddílů servané záclonky, jedny vysazené dveře a po nájezdu přizpůsobivé rodinky neobyvatelné dvě kupé. Namísto koše se rozhodli použivat podlahu. Ačkoliv vlak byl procházen četou stále dokola nemohla dělat nic, pouze bezradně zamknout, polepit a nahlásit závady.


Ale, že by to dělali pouze Češi? Ani omylem. Doporučuji se někdy zajít podívat na příjezd R400 do Prahy hl.n. a poté projít soupravu. Vaše obzory zřejmě obohatí nové mínění o civilizovanosti našich západních sousedů, kteří v tomto vlaku tráví noc. Anebo žeby se na západě podlaha ve vlaku uklízela sama? Takový bordel v kupé jsem v životě neviděl. V týdnu jsem dva synky z Norska při této činnosti chytnul v R401 ... v Přelouči udělali pápá. Docela smůla ... chtěli do Krakowa.

(Příspěvek byl editován uživatelem Urpín.)
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3469
Registrován: 2-2007
Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 18:43:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2 ukradené směrovkové kalendáře (k čemu to komu kua je?)

K čemu to komu je? Aby si například puberťáci mohli mezi sebou mohutně machrovat, jací jsou borci

Když jsem měl průzkumy na rychlících v IDS JMK, tak jsem měl celkem často i olomoucký rychlíky. Jednou si tak čekáme na odjezd ve Vyškově, tož se koukám z okna a vidím nějaký 3 typicky inteligentní týpky (čtěte pitomce poslouchající jen hip-hop a podobný odrůdy moderní muziky, mající kšiltovky na stranu a v hlavě seno, popř. nic), jak si tak vykračují k vlaku. Říkám si, jestli pojedou s náma, to bude zase zážitek z nich dostat info, kam jedou Pak jsem se otočil do kupé a když jsem se po pár vteřinách mrkl zpátky, tak nikdo nikde... Mi to bylo jakýsi divný, a najednou jde kolem nějaký děda a prý "tak ti tři, co tu šli skočili do vlaku, vzali si tu směrovku a utekli druhou stranou". Jsem se tam byl mrknout a opravdu, směrovka v háji a dveře jen přivřený...

Předpokládám, že za rohem si nad tou směrovkou... é... (cenzura) a pak se chvástali, jací jsou borci, že to dokázali z toho vlaku sebrat... Nedivil bych se, kdyby to skončilo v prvním koši, co potkali (popř. na zemi).
Mirec_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 19:08:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten bordel ve vlaku bude vždy. Ať je to soukromník či ČD. Ty vlaky vyjíždějí z výchozí stanice čisté a to že už v další stanici,hajzlik ucpaný,všude odrobinky,polítá zem .... Lidi se chovají tak, že z cizího krev neteče. Dělám na odstavné v Brně a stačí mi to co vidím.

ICQ:457-187-436

Karl_von_bahnhof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 11-2009
Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 19:41:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když to tak čtu,mám štěstí,že nedělám průvodčího.
Dráhy by mne vyhodily,neboť by velice málo lidí dojelo do cíle své cesty...
Pikehead
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 414
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 21:59:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo jo - tohle castecne zlepsuje velkoprostor a nejvetsi excesy odstranuje kamerovy system.
Jinak bordel po lidech je docela i v letadlech a to je socialni slozeni zakaznictva nepatrne lepsi. V kazdem pripade kazdy obrat vyzaduje kontrolu + uklid v pripade potreby.
Honza_par
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 7-2010

Odesláno Pondělí, 09. srpna 2010 - 02:18:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Několik poznámek...
WC, interiér, směrovky - už z ČD a nejen ze svého působení na O12 vím, že vlaky vyjíždějí z výchozích stanic čisté, se směrovkami, s toaleťáky a pod. Cestou se ale stane cosi divného a situace se mění :-( Vandalismu a obecně lidské blbosti se těžko brání. Jsou ale některé možnosti.
WC se musí kontrolovat (případně papíry a ručníky doplňovat) i cestou. WC musí být už konstruován tak, aby byl použitelný ve vlaku. Tzn. litá podlaha s kulatými záhyby mezi podlahami a stěnou, obecně plynulé přechody i u umyvadel, mísa pokud možno na stěně s prostorem pro vytření pod ní a pod. A pak už jen čistit, čistit a čistit. I krátce v obratových stanicích, ale prostě držet čisté. Lidi se k tomu pak chovají aspoň o trochu líp.
Proti smradu ve starém Bčku se bránit prostě nedá. Za ta léta, co se vozy nedostaly pořádně do dílen, je ta dřevěná podlaha pod linem prostě nacucaná a bez toho, že se tam dá nová podlaha, s tím smradem nic neuděláte.
Podobně je to s interiérem. Hlídat, snažit se, aby byl čistý a přívětivý. Lépe se vandalizuje cosi, na čem se to až tak moc nepozná, než něco nového. Pokud možno velkoprostorový vůz a nejlépe kamerový systém. Už jen pocit "oko Tě vidí" dělá hodně.
Směrovky - opět, napevno instalovaný informační systém, jinak to řešení snad ani nemá.
A jen malá poznámka k tomu výběrku na vozy. My jsme nebyli nijak nuceni to výběrko vypisovat. Ale jsme sami zvědavi, jaké nabídky se nám sejdou. Jasně, víme za jaké ceny se většinou vozy prodávají. Tedy za jaké ceny se v ČR prodávají. Byli jsme se ale podívat i jinde... Víc teď o vozech psát nebudu, počkáme si na nabídky.
K vlakům obecně - Problém nás (kteří si myslíme, že o železnici něco víme a proto tu píšeme) je ten, že máme trochu jiný úhel pohledu na věci. Zkoumáme mašiny, jestli má vůz tohle nebo tamto a pod. Pro "normálního" cestujícího je to maličko jinak. Chce jet vlakem z místa A do místa B, chce odjet na čas a přijet na čas a během cesty využívat služby odpovídající délce času, který ve vlaku stráví. Je mu jedno, že lokomotiva je stará 20 let, jede jen rychlostí 140 a vůz má na čele 18 žilovej kabel a ve vlaku čidla kouře. On jen z jízdního řádu ví, že třeba do Olomouce přijede v 17.25 a očekává, že tam bude. Že přijde na nádraží a sedne si na svoje místo ve vlaku, které si zamluvil (bez příplatku). A že si třeba v klidu přečte noviny, projede si maily a k tomu dostane kafe nebo čaj.
Berte to jako příměr, to mě zrovna jen tak napadlo :-)
pepakkk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.43.154
Odesláno Pondělí, 09. srpna 2010 - 02:53:46    Odkaz na tento příspěvek  

Honza_par: Mohl byste prosím napsat kde bylo "to jinde"? Kdo v poslední době nekupoval nové vozy +- v této cenové relaci a kdo je dodával? Googlil jsem, ale marně. Aspoň nasměrovat kam se kouknout. Díky.
Honza_par
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 7-2010

Odesláno Pondělí, 09. srpna 2010 - 04:58:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je taky obecné. Nejedná se jen o vozy. Ale i jednotky a pod. A není to jen v poslední době. Prostě existují cenové rozdíly. A nechtějte po mě, abych pitval důvody :-(
Pernion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 8-2010
Odesláno Pondělí, 09. srpna 2010 - 08:24:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je mi jasné, že v zemích, kde mají tradici s výrobou kolejových vozidel, a kde mají i levnější pracovní sílu, by se dalo nakoupit levněji. Kromě Polska mě napadá i Rumunsko, ale jsou i další možnosti.
Peoza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 11-2009
Odesláno Pondělí, 09. srpna 2010 - 22:56:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Nedivil bych se, kdyby to skončilo v prvním koši, co potkali"
Ale kdeže...! Na Aukru se dnes dá prodat všechno, stačí se podívat do sekce Sběratelství, železnice..
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2752
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 04:31:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honza_par - vítejte v komunitě K-vlakofilů! Myslím, že je velmi dobře, že tu máme přímo zástupce někoho, kdo může přímo a ne přes X "kamarádů" a "jedna paní povídala" mluvit za "nové dopravce", ale vlastně i za ČD (?).

Jestli můžu, dovolím si na Vás pár otázeček, které se tu už nejednou přetřásaly, ale to jste tu (asi) nebyl.

Jsem jedním z těch, kdo tu o několik diskuzních archívů výše ostře vystupovali proti stylu (tehdy jen teoretického) vstupu SA do osobní žel. dopravy u nás. Samozřejmě dobře vím, že konkurence na poli os. žel. dopravy je u nás věcí nutnou a přínosnou pro koncového zákazníka, z mnoha už všeobecně známých důvodů a dost mně mrzelo, když se nepodařilo RailTransu rozjet projekt RT-Expresů.
Pak se ale vynořila SA, resp. pan Jančura (kterého uznávám jakožto úspěšného podnikatele) a velmi mi "těšení na nové dopravce" znechutila svými chvástavými řečmi a mediální propagandou vůči ČD (kde mám na různých pozicích fůru přátel, kteří se v drtivé většině případů snaží "bojovat" za svou firmu co nejlépe a výroky SA nebyly ničím jiným než pliváním na jejich opravdu poctivou práci), aniž by sama na poli žel. dopravy cokoli dokázala.

Samozřejmě teď, když už to vypadá, že opravdu nějaké PRAVIDELNÉ vlaky jezdit budou, si u mne RJ "vylepšuje reputaci", ale i tak by mne zajímalo, proč stále lidem na svých akcích vykládáte, že:

- budete jezdit na čas, když víte, že to mnohdy není možné (výluky, výpadky zabzař, osobní selhání personálu atd. atd.)

- budete mít moderní nové vozy (ony přeci nebudou nové a moderní pořád, sám víte, že z nich cestující brzy "vyrobí" totéž, co provozují ČD - jejich vozy také prochází dílnami a reko, po kterých se vrací "jako nové", jó že hold stát na "svou" dráhu léta kašlal a nová vozidla se kupovala jen minimálně je věc druhá)

- kraje "okradly" občany o tohle a tamto, když vpodstatě neměly jinou možnost. Vžijte se do role vedoucích představitelů kraje, tedy těch, které si lidé zvolili aby je zastupovali a zodpovidali za fungování všeho kolem nich, včetně dopravy - Vy byste předal tak klíčovou věc, jako je provozování drážní dopravy v kraji, do rukou někoho, kdo to nikdy nedělal? Já bych do toho tedy nešel. Samozřejmě za situace, kdy už by onen "nový dopravce" třeba pár let nějaké spoje provozoval, je to úplně jiné rozhodování. Možná budete namítat, že smlouvy jsou smlouvy, ale co když to onen "nový dopravce" nezvládne? Občany asi nebude moc zajímat, že podle smluv by vlaky měly jezdit, jenže hold nejezdí...
www.prototypy.cz - Stránky, které vytváříte Vy všichni!

Další stránky, na kterých pod hlavičkou KMD, o.s. dělám:
www.prototypy.cz/sergeje a www.prototypy.cz/tovacovka
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6926
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 09:43:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

- budete jezdit na čas, když víte, že to mnohdy není možné (výluky, výpadky zabzař, osobní selhání personálu atd. atd.)

To je věc, která mne taky štvala od začátku. Docela by mne zajímalo, jak včas by tato firma jezdila mezi Prahou a Děčínem posledních cca 14 dnů. Rád bych si to vyfotil na pragotronu.
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1636
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 10:24:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vy byste předal tak klíčovou věc, jako je provozování drážní dopravy v kraji, do rukou někoho, kdo to nikdy nedělal?

RegioJet, předseda představenstva Jan Paroubek
České dráhy, předseda představenstva Petr Žaluda

Tak přemýšlím, komu bych předal provozování osobní dopravy, zda dlouholetému železničáři nebo finančníkovi...
jk bez registrace
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.172.38
Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 10:52:05    Odkaz na tento příspěvek  

Rosta kolmix: Poslední bod - je teda z tohoto bludného kruhu cesta ven? Nebo je to s ČD na věčné časy a nikdy jinak?
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6932
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 11:03:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S200:

Kura, tomu se říká argument.
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2753
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 13:23:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jk bez registrace - to není o tom, že bych preferoval jednoho či druhého dopravce. Je to o tom, že je špatně nastavený systém ze strany zákonodárců, chybí jakékoliv záruky (např. ze strany státu), které by mně (jako např. hejtmanovi) dovolily bez obav svěřit ZDO někomu novému.

A protože všichni víme, jak to dnes v Česku funguje, mohlo by se docela klidně stát, že v případě selhání nového dopravce za to budu bez ohledu na porušení smluv ze strany dopravce popotahován já jakožto hejtman, který dopustil, aby byla ZDO svěřena do rokou té či o né firmy.

Vím, že to je blbé, ale takto to prostě u nás je. Takže i já, kdybych byl hejtman, raději zatnu zuby a podepíšu s mlouvu s ČD, které jsou jistotou (a navíc státní, takže mi podepsání kontraktu s nimi, možná s výjimkou nového dopravce, nikdo neomlátí o hlavu a já budu moci dál zahřívat své místečko na krajském úřadě)...
www.prototypy.cz - Stránky, které vytváříte Vy všichni!

Další stránky, na kterých pod hlavičkou KMD, o.s. dělám:
www.prototypy.cz/sergeje a www.prototypy.cz/tovacovka
jk bez registrace
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.172.38
Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 14:08:49    Odkaz na tento příspěvek  

Sorry, nerozumím. A jak by jako stát ručil?
Pořád platí ta otázka - jak z toho teda ven? Jak mají ostatní dopravci dokázat, že na to mají, když se jim to nedovolí?
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2754
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 16:13:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jk bez registrace - to je právě ta věc, která u nás není dořešená a rozlousknout by to měli páni poslanci (taky si je od toho platíme, ne?!)

Tou zárukou by bylo TŘEBA udržování dostatečného počtu vozidel ČD coby zálohu pro případ, kdyby náhle bylo třeba vystřídat "nového dopravce" v provozování dopravy v kraji, nebo rezervování takového počtu (vhodných a schválených) vozidel u jiných firem do případného pronájmu.
Pak taky záruku, že za případný neúspěch "nového dopravce" nebude postihováno vedení kraje, jenže to je v našich podmínkách nemyslitelné, u nás je velkým hitem svalování viny za neúspěch čehokoliv na podřízené...

U nás prostě nejsou rovné podmínky pro železniční dopravce a to je věc, kterou musí rozlousknout jedině zákonodárci. Z toho vyplývá, že dnes má "nový dopravce" vlastně jen jedinou možnost (alespoň mně jiná nenapadá) jak se předvést a sice začít jezdit na bez dotací na "vlastní triko".
Pánové v RJ už na to taky přišli a zahájili správné kroky, jen kdyby jim nepředcházelo to nesmyslné vyvyšování a chvástání, čímž si hodně lidí znepřátelili. Ale dnes jsou každopádně na dobré cestě k úspěchu...
www.prototypy.cz - Stránky, které vytváříte Vy všichni!

Další stránky, na kterých pod hlavičkou KMD, o.s. dělám:
www.prototypy.cz/sergeje a www.prototypy.cz/tovacovka
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3296
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 17:01:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tou zárukou by bylo TŘEBA udržování dostatečného počtu vozidel ČD coby zálohu pro případ, kdyby náhle bylo třeba vystřídat "nového dopravce" v provozování dopravy v kraji

Ty ty ČD nějak nemáš rád ne? Mít "uloženky" je sakra drahá záležitost a naprosto zbytečná. Co se týče liberalizace železniční dopravy, tak nejsme žádným průkopníkem. Funguje to v mnoha zemích. Takže ta tvá panika je mně přijde jako zbytečná. Jde totiž o poměrně jistý druh podnikání (ZDO). Je jen škoda, že tu začínáme od dálkovky a ne od regionálky.
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1098
Registrován: 3-2004
Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 18:12:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono by to mohlo klidně být tak, že by vozidla patřila kraji a ten by je pronajímal dopravci. Pokud by dopravce nefungoval jak by měl, tak by bylo mnohem snadnější pronajmout ta samá vozidla někomu jinému...
Edit: jenom v ČR holt prostě musíme vymýšlet vymyšlené

(Příspěvek byl editován uživatelem Dusanh.)
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2755
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 21:31:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasně, šak já psal TŘEBA. Tato věc má více řešení...
www.prototypy.cz - Stránky, které vytváříte Vy všichni!

Další stránky, na kterých pod hlavičkou KMD, o.s. dělám:
www.prototypy.cz/sergeje a www.prototypy.cz/tovacovka
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 5-2006
Odesláno Pátek, 13. srpna 2010 - 21:36:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já hlavně nechápu, co za větší záruku bychom chtěli? Uvažujte:

1. I ČD je státní firma, která si víc dělá co chce ona než, co chce zákazník (stát), aby dělala. A jediné, co jako vlastní udělat, je měnit generální ředitele jak ponožky. Toť vše.
2. Každý dopravce, který chce jezdit, musí získat licenci od DÚ. A na její získání musí prokázat mimo jiné i svou finanční schopost zabezpečit provoz, který chce realizovat.
3. Budeme–li uvažovat RegioJet, tak pokud by vysoutěžili nějakou linku a pak chtěli ze dne na den zdrhnout od uzavřených smluv, tak sice možná to půjde nějak oblafnout právně, nicméně by tím Jančura shodil dobré jméno celé skupiny Student Agency a zadělal si na problémy u autobusové dopravy, prodeje zájezdů atp. A to on nechce. Jde o dobré jméno společnosti.

Já myslím, že se tady fakt už moc řeční místo, aby se začalo tendrovat.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3298
Registrován: 9-2005

Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 12:25:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://ekonomika.idnes.cz/slovensko-spoji-s-prahou-prvni-soukromy -vlak-fou-/eko-doprava.asp?c=A100813_185851_eko-doprava_abr
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 15:59:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SA už má nějaký monopol, takže myslím že je jen tak z ničeho nic něco nepoloží.
Brno Kometa Brno KOMETA
Podporuji přestavbu brněnského železničního uzlu.
Nejoblíbenější vlak? EC 78/79 Gustav Klimt. Jezdíme dle OeBB standardu! Souhlasím s programem TOP09
RegioJet? Podle mě nástupce ČD... RailJet? NÁDHERA
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5771
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 18:39:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SA má možná tak monopol na blbý kecy a kurvení dopravy...
Až chcípneš, tak tě vykopu a obrátím ksichtem dolů.
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 3-2004
Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 19:10:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr_k: bacha na žilku
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.173.141
Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 20:22:59    Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo jak je to s jízdným u Viamontu do Německa (Karlovy Vary/Sokolov-Zwickau Zentrum), nějak nemůžu zjistit kolik že by to mělo stát. A jde tam v sobotu použít něco jako naše SONE+?
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5772
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 21:37:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kup si EgroNetku za 150,-

Dusanh - stačí sundat klapky z očí
Až chcípneš, tak tě vykopu a obrátím ksichtem dolů.
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1100
Registrován: 3-2004
Odesláno Neděle, 15. srpna 2010 - 21:50:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty sundavám vždycky, když jedu žabotlamem do práce...
Borovnička
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.202.112.250
Odesláno Pondělí, 16. srpna 2010 - 20:13:51    Odkaz na tento příspěvek  

Glory: když si koupíš u nás SONE+Db(za 250Kč), platí ti i u Viamontu, i na DB na tratích, kolem hranic od Hrádku n. Nisou až po Železnou Rudu. Bližší info i seznam tratí u Němečků na webu ČD, Vyzkoušeno osobně, bez problémů.
Gor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 575
Registrován: 6-2002

Odesláno Pondělí, 16. srpna 2010 - 21:39:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dusanh:
Tak jiste. On ty problemy se zabotlamy jiste vyresi dopravce bez historie s materskou spolecnosti, ktera ma vlastni jmeni v radu desitek milionu?

Ja nevim, ale banky momentalne nejsou ochotny pujcovat mnohem bonitnejsim klientum na mnohem mene rizikove projekty. Jakpak by asi RJ dopravne zajistil nejake to smysluplne uzemi, na ktere je potreba ziskat (a je ted jedno, zda koupit s uverem nebo pronajmout, nepredpokladam, ze by se nekomu na sklade valela vozidla, ktera je treba pronajmout i za cenu toho, ze to bude jen na chvili) aktiva v hodnote radove miliard?

Co jsou platne nejake smluvni zaruky, kdyz potencialni provozovatel nema majetek, ze ktereho by pripadne skody mohly byt uhrazeny?

(Samozrejme nevim, jak si ted SA stoji, na justici jeste zaverka za 2009 neni, predpokladam, ze k zadnemu zazraku nedoslo)
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.173.141
Odesláno Pondělí, 16. srpna 2010 - 21:47:03    Odkaz na tento příspěvek  

Borovnička: Přijde mi smysluplnější ta EgroNet doporučená výše, díval jsem se co to umí a je lepší. Stojí 150, jde s ní jet kdykoliv v týdnu, nejen o víkendu a jak ve Varech tak ve Zwickau jde použít i na MHD, takže je to taková rozumnější investice, navíc když jedu sám.
Glory
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.173.141
Odesláno Pondělí, 16. srpna 2010 - 21:51:15    Odkaz na tento příspěvek  

Gor: A vy si myslíte, že za RJ nestojí nikdo v pozadí, kdo prosákne na veřejnost až v případě úspěchu? Proto je RJ už nyní založená jako a.s., ono to má všechno svůj smysl. A pak může být zakladní jmění společnosti doplněno na několik miliard.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6496
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 16. srpna 2010 - 22:22:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Borovnička:

Opravdu nyní platí SONE+DB i u Viamontu?

Když jsem na tuto jízdenku jel před 3 lety po trati č. 145, tak průvodčí vysvětloval, že tato jízdenka (na rozdíl od "normálních" SONE) u Viamontu neplatí, což bylo uvedeno i v tarifních podmínkách Viamontu, které mi donesl k nahlédnutí.

Také na té jízdence SONE+DB tehdy ani nebyla ta věta "včetně smluvních partnerů", která na "běžných" SONE uvedena je.