K-report
 

Archiv do 22. září 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » » MHD v Karlových Varech » Archiv do 22. září 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Malydivoch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 12-2004

Odesláno Úterý, 17. srpna 2010 - 22:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj já jsem sice z Plzně, ale s kamaradem jsme několikrát byli ve Varech a udělali jsme tam několik snímků já to dal dohromady a tohle z toho vzniklo koukněte na to doufám, že se to aspoň trochu bude líbit.
Autobusy Karlovy Vary
http://www.youtube.com/watch?v=6imP-B-DF-4
Moje videa na YouTube tady http://www.youtube.com/user/malydivoch?feature=mhw5
Solur18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 12-2009

Odesláno Středa, 18. srpna 2010 - 02:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pár fotek ze 17.8.2010







Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1299
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 18. srpna 2010 - 06:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin......: v článku nekritizuji samotný systém jedné přestupní stanice, ale to, že nefunguje ! A to, že pro některé směry by bylo potřeba tento systém částečně doplnit - ale to jste myslím komentoval správně.
Xxx111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 8-2009
Odesláno Středa, 18. srpna 2010 - 08:15:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martine, jak určitě vís, kdysi tu fungovala linka č.23 - Tesco - Dvory (Chebská) - Stará Role. Průměrný počet cestujících odhaduju podle toho co si vzpomínám, že jsme vozili, tak 5 lidí, víc to nebylo. A prodloužení této trasy do Tašovic by to o moc cestujících rozhodně nevytrhlo. Takže konkrétní uvedený příklad Tašovice - Stará Role vidim jako úplně o ničem. Ono v lince č.24 (Tesco - Čankovská) jich jelo ještě míň. Lidi ve Varech jsou na Tržnici zvyklí jako málo na co. Jednou jsme zkusili zkrátit linku č.15 za Sachrák, aby si tam lidi jednoduše přestoupili na 3ku (tehdy ještě existoval přejezd). A co z toho bylo? Vydrželo to přesně 2 týdny. A to se týkalo jen lidí z Čankova, kde jich zas tak moc autobusem nejezdí. Neumim si představit, že by linka například ze Sedlexe jela do Otovic, Dalovic a skončila třeba na Růžovém Vrchu kde by si lidi museli přestoupit na další bus, který by jel třeba z Chebáku na Dolní nádraží a pak by si přestoupili podruhý na nějaký co jede přes Tržnici třeba do Drahovic. To by bylo něco, co by nevydrželo ani hodinu.
A takový malý detail...díky poště v Tašovicích byla v plánu změna linky č.22, která by vybrané spoje do Tašovic zajišťovala. Jenže Tašovice jsou takové malé město ve městě a zařídili si, že pošta tam zůstala, tudíž se žádná změna v lince č.22 nekonala.
Co se týká obchodních středisek ze směru od Doubí, je třeba podotknout, že každá společnost provozující hypermarket v KV, určitým způsobem dotuje část linky, která k nim jede. A tak se např. u Globusu stalo to, že k němu zajíždí linka č.1. Vše je jen o požadavku daného hypermarketu a následnou smlouvou s DPKV. V době před otevřením Globusu bylo několik možností, jak dopravu řešit, ale zkrátka zvítězila varianta, jaká platí teď. Toť vše.

(Příspěvek byl editován uživatelem XXX111.)

(Příspěvek byl editován uživatelem XXX111.)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4760
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 18. srpna 2010 - 09:11:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Xxx111: díky za doplnění informací ale já jsem tu linku z Doubí myslel trochu jinak. Jelo by to z konečný Doubí přes Doubskej most (některý spoje by zajížděly do Tašovic), pak ke Krajskýmu úřadu, do Dvorů přes Chebskou do Starý Role. K Tescu by to podle mě zajíždět nemuselo. Lidi by tím určitě jezdili, hlavně na ten krajský úřad a do knihovny.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 15.8. nové fotky COMETT TÁBOR a ČSAD ČESKÉ BUDĚJOVICE!!!
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3505
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 18. srpna 2010 - 09:27:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsou tam nepřesnosti... Jízdný za 25 není s přirážkou, ale přestupný časový, to je docela rozdíl, jízdenka za 18 je nepřestupní... Ceny byly normální, pak se dostavěla KV-ARENA a dvakrát po sobě se skokově zdražilo, holt došly prachy, stejně jako v Liberci svého času, zkrátka město poškozené korupcí, zadlužené na 20 let. Jinak případy Tašovice - vždyť je to díra jako Hůrky, ale spojení má nadstandartní, a do TESCA lze dojet od Jenišova 22kou... Stejně tak zase lidi z Doubí můžou nakoupit bez stresu v Intersparu... To bych neviděl dramaticky. Na Varské MHD se toho dá ještě hodně zkazit a radši bych to nepřivolával...
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1300
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 18. srpna 2010 - 13:08:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

H_k - k tomu jízdnému - jiný ale v autobuse koupit nemůžeš, byŤ bys jel jednu zastávku.
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3507
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 18. srpna 2010 - 13:52:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jako náhodnej turista - a ještě k tomu jedoucí jednu zastávku - obětuješ 7 korun. Pokud Vary znáš, víš, kde všude jízdenky koupíš a že to není problém, má je každá druhá trafika. Samozřejmě samotné jízdné je drahé a je to daň za dementní halu, co se dá dělat - ale s tím nehnem.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4762
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 18. srpna 2010 - 14:14:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Leda ukrást halu

A něco o Varech - můj článek...

(Příspěvek byl editován uživatelem martin.marilyn.manson.)
web o Mansonovi Moje fotogalerie 15.8. nové fotky COMETT TÁBOR a ČSAD ČESKÉ BUDĚJOVICE!!!
Jpmp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 2-2006
Odesláno Středa, 18. srpna 2010 - 16:56:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mzitka: Článek o MHD v KV na Dopravním webu

Nechci tvrdit, že MHD v K.Varech je dokonalá, ale ten článek je dost neobjektivní. Na dolním nádraží automat na jízdenky je (přímo naproti východu z haly od vlaků). Pokud budete platit v autobuse stokorunou, naprostá většina řidičů vám bez problémů vrátí. Že se najde řidič, kterej vám řekne, že zpátky nemá, to se stane i v jiných městech. Že autobusy u Tržnice na sebe nenavazují je diskutabilní. Nemůže navazovat každá linka na každou. Z Doubí lze bez problému dojet na nákup bez přestupu šestkou k Intersparu (do zastávky KV Arena, odkud je to už kousek). Přestup z linky č. 1 na 22 u Tržnice je pěkná hloupost - jde přestoupit třeba na Sklářský.
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3508
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 18. srpna 2010 - 18:41:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Při místní znalosti nebo pohledu na mapu každý vidí, že tady je něco špatně.

Tím "tady" autor zřejmě myslí "tady v článku". :-) Stejně tak třeba spojení Doubí - Stará Role už je mnohem lepší po té,co trojka jezdí Západní ulicí a jde přestoupit u Stadionu... Samozřejmě nic proti polookroužní lince, co by z Doubí - Dvorů -Role jela třeba ještě na Růžák, Drahovice a Vyhlídku, ale - prachy nejsou. Krom toho by to stejně bylo spíš na mikrobus...
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 19. srpna 2010 - 00:40:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kloub na lince 12? Vyplatí se o prázdninách? Respektive od kolika do kolika jezdí?

ještě EDITka ... Všiml jsem si, že od doby, co 391 dostala již zmíněnou reklamu na TESCO, je na lince 22 téměř den co den. To je nějaký záměr?

Taky jsem si všiml, že 385 má místo klasického zrcátka u okna řidiče takové "tykadlo". Prodloužené zrcátko s packou. K čemu je tohle dobrý? Napadá mě jen, že řidič nemusí donekonečna otáčet hlavou směrem k okýnku...

(Příspěvek byl editován uživatelem mr. Plecháček.)
Nejhorší je Senior... ve Fabii Junior.
ICQ: 432-642-789 E-MAIL: EvzenekPlechsmidu@seznam.cz

Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5790
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 19. srpna 2010 - 08:52:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tykadlo vlevo je spíš frajeřinka - v levotočivých zatáčkách to pěkně překáží...
Až chcípneš, tak tě vykopu a obrátím ksichtem dolů.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4763
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. srpna 2010 - 09:03:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr: Ano, to je záměr. A ten kloub na tý 12 nejezdí celej den, jen pár spojů.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 15.8. nové fotky COMETT TÁBOR a ČSAD ČESKÉ BUDĚJOVICE!!!
Jas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 9-2004

Odesláno Čtvrtek, 19. srpna 2010 - 17:21:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak sem si v Sedmičce přečetl ten nápad s vlakem jako MHD. Nemůžu říct, že by se mi nehodila zastávka na Čerťáku (když dělám v Jateční ), ale celé mi to přijde docela jako kravina. Navíc mám obavu, že Terminál půjde celý do kytek, když to převezmou ty developeři.
Trolejbusy vpřed dobýváme svět.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4764
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. srpna 2010 - 17:31:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jas: Nemohl bys mi hodit ten článek na mail?
web o Mansonovi Moje fotogalerie 15.8. nové fotky COMETT TÁBOR a ČSAD ČESKÉ BUDĚJOVICE!!!
Jas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 531
Registrován: 9-2004

Odesláno Čtvrtek, 19. srpna 2010 - 20:24:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mmm: Že by se mi to teda jako chtělo opisovat, to zrovna ne a ke skeneru nevím jestli se vůbec dostanu. Nemáte někdo Varskej při ruce skener? Časopis si klidně volně vyzvednete třeba kousek od Masarykovy přímo před redakcí (je v tý uličce u Lázní III kousek od Pizzerky).
Trolejbusy vpřed dobýváme svět.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5794
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 19. srpna 2010 - 20:43:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MMM - pokud čerstvou sedmičku najdu zítra ráno na šoférce ve Varech, protáhnu to skenerem.
Až chcípneš, tak tě vykopu a obrátím ksichtem dolů.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4765
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 19. srpna 2010 - 20:43:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, já myslel jestli nemáš po ruce skener, do Varů se delší dobu nedostanu. Ale snad to hodí na web.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 15.8. nové fotky COMETT TÁBOR a ČSAD ČESKÉ BUDĚJOVICE!!!
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4788
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 23. srpna 2010 - 11:00:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dolní nádraží. Místo depa a kolejí obchody s promenádou - á když přijdou záplavy, celá čtvrť se potopí včetně autobusového nádraží pod zemí. Úžasné a navíc město nemá peníze, s tímhle projektem bude jízdné stát 35Kč (nepřestupní) a přestupní 50

Vlak jako MHD v KV - toto mi naopak přijde jako dobrý nápad.


(Příspěvek byl editován uživatelem martin.marilyn.manson.)
web o Mansonovi Moje fotogalerie 21.8. nové fotky AKV a DPÚK!!
Jas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 534
Registrován: 9-2004

Odesláno Pondělí, 23. srpna 2010 - 13:16:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mmm: Ty vlaky by se asi používali, obvzlášť když by navazovali na osobáky a rychlíky. Určitě by to študáci využívali pro přejezd z horního na dolní, nebo i dál. Já bych to používal pro cestu do práce, ale asi bych pak ještě víc přibral
Trolejbusy vpřed dobýváme svět.
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1259
Registrován: 6-2008

Odesláno Pondělí, 23. srpna 2010 - 17:35:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když už jsme u těch novin:
Radničních listech v Srpnu byl článek o lanovách a DPKV.Kdyby měl někdo zájem může zkouknout zde
mail:399@email.cz.ICQ:452515097
I LOVE Brejlovce a Bardotky
26.6.2010 uplynou dva roky od registrace

Tululum
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 12-2009
Odesláno Středa, 25. srpna 2010 - 17:33:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr+Petr K:K tomu zrcátku s tou prodlouženou packou. Je to ten samej držák coje na pravé straně a nevidim duvod proč by to mělo překážet.To mi nikdy žádnej chytrák nevymluví.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5814
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 25. srpna 2010 - 19:38:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to je jenom můj soukromej poznatek z praxe - to zrcátko není tolik vysoko, jako na vysokých zájezďácích, aby tykadlo nevadilo. V městským a příměstským provozu mě to na tomhle vehiklu

vysloveně sralo, do některých hloupějších zatáček a křižovatek, přes to fakt bylo prdlajs vidět...

...ale je to věc názoru, pokud se ti to líbí a nevadí ti to, neberu ti to...
Až chcípneš, tak tě vykopu a obrátím ksichtem dolů.
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. srpna 2010 - 20:48:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tululum: Ono nejde o levotočivý zatáčky, do kterých se řidič musí krčet, aby viděl na cestu.

Včera jela 385 na l.17, a tak jsem se posadil dopředu, abych mohl posoudit. Jako plus bych hodnotil, že je přes to líp do boku, např. při vjezdu na kruháč. Taky to, že se řidič nemusí donekonečna otáčet směrem do boku při výjezdu ze zastávky.
Jako mínus bych viděl určitě ty levotočivý zatáčky.. a nejen to - dál by mě lákalo spíš jak před sebe, koukat do zrcátka za sebe.

...jak píše Petr - jde o zvyk a věc názoru...
Já osobně myslel, že to tykadlo bude překážet ve výhledu dopředu. Nakonec soudím, že by mi nevadilo ani tykadlo, ani klasický zrcátko.
Nejhorší je Senior... ve Fabii Junior.
ICQ: 432-642-789 E-MAIL: EvzenekPlechsmidu@seznam.cz

Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4800
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 25. srpna 2010 - 21:35:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dál by mě lákalo spíš jak před sebe, koukat do zrcátka za sebe.
To je nutné občas zkontrolovat prostor za sebou
web o Mansonovi Moje fotogalerie 21.8. nové fotky AKV a DPÚK!!
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 485
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 25. srpna 2010 - 22:58:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak samo, ale spíš než vadilo, by mě to tykadlo rozptylovalo - časem by si ale zvykl každý, včetně mě...
Jasný, jedeš - sem tam koukneš do zrcátek. Jenže s tykadlem bych se zpočátku soustředil spíš za, než před sebe, než bych si zvykl.

Nadruhou stranu je možná i tykadlo bezpečnější - při klasickým zrcátku otáčíš celou hlavu, kdežto s tykadlem jen mrkneš za sebe a v mžiku se zase můžeš věnovat provozu před sebou.
Nejhorší je Senior... ve Fabii Junior.
ICQ: 432-642-789 E-MAIL: EvzenekPlechsmidu@seznam.cz

Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 491
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 30. srpna 2010 - 22:27:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska překvapení v podobě 373 na lince 4.

Nejhorší je Senior... ve Fabii Junior.
ICQ: 432-642-789 E-MAIL: EvzenekPlechsmidu@seznam.cz

Xxx111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 8-2009
Odesláno Středa, 01. září 2010 - 16:42:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


...abyste se zas měli čemu divit.
7103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 514
Registrován: 7-2008

Odesláno Středa, 01. září 2010 - 16:45:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

113 : Nové zbarvení pruhů pro MHD
Ikarus 280- největší legenda dopravy - nikdy nezapomenu.
CH 99-15 poslední pořádný autobus v Sokolově

Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 01. září 2010 - 19:22:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Xxx111: A Smysl? ...řekl bych, že žádnej...
Nejhorší je Senior... ve Fabii Junior.
ICQ: 432-642-789 E-MAIL: EvzenekPlechsmidu@seznam.cz

Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5864
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 01. září 2010 - 21:27:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to je ftip nebo nová hračka na 15ku?
Až chcípneš, tak tě vykopu a obrátím ksichtem dolů.
Stokr556
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 720
Registrován: 11-2007
Odesláno Čtvrtek, 02. září 2010 - 05:44:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ostrov už jezdit nebude....
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4845
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 03. září 2010 - 14:18:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

339 má na pravé straně reklamu na KOA.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 21.8. nové fotky AKV a DPÚK!!
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4861
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 06. září 2010 - 12:21:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejlevněji se jezdí v Olomouci a Zlíně, nejdražší jsou Karlovy Vary smutné
web o Mansonovi Moje fotogalerie 21.8. nové fotky AKV a DPÚK!!
Somethingfree
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 20:53:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vím že to sem vůbec nepatří, práce na modifikaci mhd dpkv 2 pokračují. Vozový park bude obsahovat Citelis, Karosa Renault Citybus, Ikarus 405 a 412, Citelis, Karosa B 732 nebo Karosa B932 nebo městskou tržnici více: http://www.buskv.wz.cz/mafia/mafiamhd.htm
Jabko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 11. září 2010 - 22:34:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


www.brumlapage@gmail.com
Jabko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 702
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 12. září 2010 - 23:43:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

355
Karosa B932
RZ KVA 86-98
12.09.2010

www.brumlapage@gmail.com
Tululum
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 14. září 2010 - 16:40:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tululum
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 14. září 2010 - 17:02:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4875
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 16. září 2010 - 07:37:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po dlouhy dobe jezdi Dailyna.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 21.8. nové fotky AKV a DPÚK!!
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5905
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 16. září 2010 - 09:16:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tululum - to evidenční číslo takhle "z kopce" (vzorem byla 376?) vypadá dost hrozně.
Až chcípneš, tak tě vykopu a obrátím ksichtem dolů.
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3826
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 16. září 2010 - 09:28:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Spíš je asi myšleno, aby to číslo "kopírovalo" ten oblouk....
www.olomouckadoprava.estranky.cz

ICQ: 479 144 459
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1269
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 16. září 2010 - 10:25:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Karlových Varech bude jeden den městská doprava zadarmo
mail:399@email.cz.ICQ:452515097
I LOVE Brejlovce a Bardotky
26.6.2010 uplynou dva roky od registrace

Jpmp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 2-2006
Odesláno Čtvrtek, 16. září 2010 - 15:57:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Karlových Varech bude jeden den městská doprava zadarmo

No výborně. Jedna z nejdražších MHD v republice a opět se vyhodí nemalé peníze oknem tím, že se nechají jezdit lidi jeden den zadarmo.
Jabko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 703
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 16. září 2010 - 16:58:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To, že bude jeden den jezdit zadarmo by mělo někoho nalákat využívat bus i později ? Nebo že by den čistého vzduchu ?
www.brumlapage@gmail.com
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5912
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 16. září 2010 - 21:39:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...evropský den debility. Nebo mobility...?
Až chcípneš, tak tě vykopu a obrátím ksichtem dolů.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4876
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 17. září 2010 - 07:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teoreticky by to melo nalakat lidi z aut do verejne dopravy, coz se prilis nedari. A DPKV to zaplati.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 21.8. nové fotky AKV a DPÚK!!
Jabko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 704
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 17. září 2010 - 22:33:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Toreticky ano. Ovšem řekl bych, že ti co jezdí autem ...., aby ušetřili ? A ti co chodí pěšky, možná pojedou, ale druhý den za 18.- . Ale i tak, alespoň si normální občan užije výhody jistých potentátů.
www.brumlapage@gmail.com
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4882
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 17. září 2010 - 23:07:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jabko: Cestovat na jízdenky po Varský MHD se nevyplatí vůbec. Za 25Kč já s Fabií ujedu cca 10 km. Proto jsou tu lítačky, pomocí niž může člověk bydlící ve Varech a pracující ve Varech výrazně ušetřit. Aby magistrát donutil lidi přesedlat do autobusů, měl by výrazně zdražit ceny za stání v okolí centra a centrum zavřít autům úplně (krom zásobování, bydlících) a přes centrum Varů zavést kromě vláčků i nějakou linku.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 21.8. nové fotky AKV a DPÚK!!
Tululum
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 12-2009
Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 10:40:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na tv Duha se povídá že v příštim týdnu přibudou na DPKV 2 nový kousky. Vý někdo něco bližšího? 1 na IDKV a 1 na DPKV.


(Příspěvek byl editován uživatelem tululum.)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4886
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 10:49:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pochybuji, že by na MHD přišlo něco jinýho než Citelis.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 21.8. nové fotky AKV a DPÚK!!
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1272
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 12:24:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro MHD má prý přijet Naftovej Citelis.Ale tato informace není potvrzena :-)
mail:399@email.cz.ICQ:452515097
I LOVE Brejlovce a Bardotky
26.6.2010 uplynou dva roky od registrace

Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4904
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 20. září 2010 - 08:21:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes ráno jsem na Tržnici viděl už 113, linka 3.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 19.9. nové fotky DPÚK!
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1273
Registrován: 6-2008

Odesláno Pondělí, 20. září 2010 - 15:47:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dokumentační fotky 113:

mail:399@email.cz.ICQ:452515097
I LOVE Brejlovce a Bardotky
26.6.2010 uplynou dva roky od registrace

Tululum
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 21. září 2010 - 19:29:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je ono???


(Příspěvek byl editován uživatelem tululum.)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4910
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 21. září 2010 - 20:37:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč ne :-) klasickej nafťák, alespoň že má klimu pro řidiče.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 19.9. nové fotky DPÚK!
host
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.77.84.215
Odesláno Úterý, 21. září 2010 - 20:53:25    Odkaz na tento příspěvek  

Dneska jel přes HRADEC 409 a má velká okna
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4911
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 21. září 2010 - 22:02:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud tim velka okna jsou mysleny velke vetracky, tak by to byla vitana zmena :-)
web o Mansonovi Moje fotogalerie 19.9. nové fotky DPÚK!
Tululum
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 12-2009
Odesláno Středa, 22. září 2010 - 19:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A je na něm ještěvíc změn. Doufám že se bude líbit fešák.