K-report
 

Autobusová nádraží, zastávky; technické zázemí  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » » Autobusová nádraží, zastávky; technické zázemí « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv 29. května 2010Martinmarilynmanson60 29-05-10  07:32
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5986
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 04. června 2010 - 19:21:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Konečnou zastávku, která je na znamení, tedy vidím prvně...


WEB o MHD v HK (700 fotografií), WEB o železnici (463 fotografií)
WEB o veřejné dopravě

21272 = Hradečák
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 2049
Registrován: 10-2006

Odesláno Sobota, 05. června 2010 - 01:09:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jednoduchá hádanka, kdepak je toto krásné zátiší?


ŠD11 2040 Čedok Bratislava
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4198
Registrován: 10-2005

Odesláno Pondělí, 07. června 2010 - 22:25:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

21272: Toto u nás nastává při výlukách. Když se třeba dělal kruháč v Jaktaři, tak taky autobusy končily na Staré silnici nebo U Jaktarky a na JŘ byly označeny stále jako zastávky na znamení a stejně tak probíhalo akustické hlášení. Dokonce toto hlášení vypadalo takto: "Linak číslo 205, směr Stará silnice zastávka na znamení."

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
KOUZLO DOPRAVY » http://www.kouzlodopravy.cz/
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10177
Registrován: 11-2004

Odesláno Úterý, 08. června 2010 - 09:09:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Atmák: Není to Tourbusu?
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Bovafhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 08. června 2010 - 16:56:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AtmáK. Je to v Praze.Přesněji když se dáš Nádražní ulicí směrem k areálu bývalého ČSAD Praha-Západ a před prvním železničním viaduktem zahneš do prava do mírného kopečku. Je to nová odstavná plocha pro busy, jelikož se už všechny nevejdou na ten plácek Na Knížecí.

A jestli je to pěkné. No, tak to mám teda jiný názor. Řidiči tam jsou bez zázemí, po deštli je to spíše motokrosová dráha, atd. Každému se však líbí něco jiného, že?

PS: Schvalně, jestlipak víš, kam se mělo přestěhovat smíchovské ČSAD? Velkolepé plány však zastavila revoluce.
(nápověda: kousek vedle vede trať)
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 641
Registrován: 5-2007

Odesláno Úterý, 08. června 2010 - 20:39:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Řidiči tam jsou bez zázemí

A co je v té nízké budově u značky STOP ?
Není to náhodou zázemí pro řidiče ?
Bovafhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 08. června 2010 - 22:14:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mazda_6: To myslíš ty dvě tvé otázky vážně, že to opravdu nevíš? Druhá možnost je že mě zkoušíš. Jestli jsi z té firmy, kde si myslím že děláš, tak by jsi to měl vědět. Spoustu busů od jedné firmy z města, kde se nachází pěkný zámek nyní ve vlastnictví rodu Colloredo-Mannsfeld tam parkuje

Takže jestli tomu, co tam v té boudě je, říkáš zázemí, tak to tedy nevím. Ale co, každý má jiný náhled na věc....

Dobrou noc
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 642
Registrován: 5-2007

Odesláno Středa, 09. června 2010 - 11:00:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Bovafhd: rozhodně tě nezkouším. Ano, pracuju u té firmy ve městě, kde má Colloredo-Mansfeld zámek.

Vidím, že je potřeba uvést věci na pravou míru a některé souvislosti vysvětlit.
Zhruba rok (2009) trvalo představitelům dopravních firem, parkujících Na Knížecí, než sehnali nějaký jiný prostor pro parkování linkových autobusů tak, aby to od Knížecí nebylo daleko, aby se tam autobusy vešly, a aby tam bylo trochu zázemí pro řidiče (např.WC, případně denní odpočinková místnost).

Koncem toho roku se podařilo vedení příbramské Veolie dohodnout s majetkovým útvarem Českých drah o možnosti používání jejich nemovitostí v oblasti severní části Smíchovského nádraží u slepých kolejí - tam, kde je pořízena ta fotka. Je pravda, že dlážděný dvůr je povětšinou pokrytý blátem a nízká budova odpovídá době používání. Protože se jedná o rozlehlou plochu, nabídla Veolia PB ostatním sousedním dopravcům její společné používání a také "rozdělila" budovu mezi tyto zájemce tak, aby jim toto zázemí pro řidiče co nejlépe sloužilo.

Bosák nechal tu "svoji" místnost vymalovat, opravit elektroinstalaci, koupil lino na podlahu, a jako výbavu také válendu (starší), mikrovlnku, varnou konvici a přímotopný radiátor (nové). Pak se přidal ST TRANS, který koupil lednici a ještě něco (nemohu si vzpomenout co). No a řidiči se složili na televizi a donesli si nějaké další krámy. K této místnosti přísluší samostatné WC a sprcha.

Druhou místnost používá Veolia Příbram a Cup Tour - tam jsem nebyl, nevím tedy, co tam mají. K této místnosti přísluší také samostatné WC a sprcha.

Není to sice žádný hotel, tahle drážní bouda, ale je rozhodně lepší, než prostory, které kdy v minulosti na Smíchově pro řidiče byly k dispozici. Jen pamětníci možná vzpomenou na dobu před cca 20 lety, kdy byla dobrá šoférka Na Knížecí na lávce nad sklady. Klíč nám dával výpravčí Tonda Vlček. Tam to bylo sice větší, ale v poslední době před uzavřením také nehorázný bordel a smrad (vinou těch řidičů, kteří tam chodili).

Závěr: protože je uvedený prostor Českých drah, není možné tam cokoliv uklízet, předělávat, rekonstruovat. Není to tam úplně "zlaté", ale zaplať pánbůh za to.
Jestli bude v budově a kolem ní nějaký binec, bude to jedině vinou řidičů autobusů. Chodí tam stále stejní, není to žádný průchoďák, takže případný nepořádek je jen jejich vizitkou.
Kdyby si řekli, jistě tam Bosák pošle ruskou uklízecí skupinu. Zatím to ale nikdo nepožadoval.

Podle mého názoru v téhle části Prahy chybí jiná věc - myčka na autobusy. Tu však rychle nikdo nepostaví.
Bovafhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 09. června 2010 - 22:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mazda_6: To jsi nemusel psát tak vyčerpávající příspěvek. Já moc dobře vím, jak je těžké se s těmi úředníky na SŽDC domluvit. Jo jo, dráha to je stát ve státě

Prostě mi nepřipadá dostačující tato malá bouda(byl jsem i několikrát uvnitř) pro tolik řidičů. A mimochodem s kýmča jsou na místnosti vimperáci a prachatický? Ten plac to je kapitola sama pro sebe. Star coaches tam myjí, občas vypustí WC a podle toho to mam vypadá. Šoferku na lávce už v tom dobrém stavu nepamatuji, ale co říkali pamětníci, no muselo to být zajímavé. Aby jeden z řidičů vařil o pauze ostatním např: rajskou a knedlíky jen za pár drobných, to opravdu obdivuji.

Když už jsi tady můžeš mi prozradit jak je na tom linka na Č. Krumlov po delší době boje s SA?

Děkuji
Dobrou noc

PS: V té CupTourácké místnosti nic zajímavého není. Je tam ale strašně nahuleno
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 5-2007

Odesláno Středa, 09. června 2010 - 23:10:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bovafhd: myslím, že řidiči ČSAD ČB a.s. jsou v místnosti s Veolií a CupTourem, protože o přístřeší u Bosáků žádal jen ST TRANS.

Ta šoférka na lávce opravdu neměla chybu. Kluci z jižních Čech, kteří tam celý den stáli, opravdu každý den něco vařili, samozřejmě ke spokojenosti ostatních. Bylo tam taky v piksle kafe, které si mohl každý udělat - platilo se dobrovolně do kasičky, kterou snad ani nikdo nikdy nevykradl, aspoň se tedy nepamatuju. Byly tam suprové vztahy mezi stálými řidiči.

Problémy nastaly až když byl zrušen výpravcí Na Knížecí (patřilo to pod Florenc). Výpravčí měli šoférku na starost, takže tam občas zašli a zkontrolovali. No, a protože řidiče osobně znali, zjednali v případě potřeby pořádek - hlavně tedy jmenovaný Tonda Vlček, který pro rozhodné slovo daleko nešel.
Chodil taky po štaflech v červené placaté čepici a richtoval cestující i řidiče, případně telefonem i dispečery, když to nejezdilo, jak jezdit mělo. Dneska tam nikdo takový není a podle toho to tam vypadá.
Kolega Karlshaus i další by si jistě vzpomněli, jak nás Vlček masíroval v případě pozdního přistavení !

To už jsem se dostal v té nostalgii moc daleko .

Krumlov se zatím docela drží, i když zuby-nehty. Myslím si, že SA na tuto relaci přitáhla obecně více cestujících, než tam dříve jezdilo.
Ta naše linka nemá žádnou stálou klientelu díky svým časovým polohám. Výhodou zase je, že náhodní cestující jezdí většinou za plné jízdné beze slev a tím se rentabilita nějak dožene.
Hnusný jsou ty poplatky za autobusová nádraží po cestě, na nichž vlastně nic není. Výjimkou je ČB, kde je aut.nádr na úrovni.

Taky děkuji. Dobrou.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7726
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 10. června 2010 - 09:10:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To se tak pěkně čte, když napíší lidé, kteří něco prožili, něco ví, něco znají. Omlouvám se za off topic, ale musel jsem si nostalgicky povzdechnout.
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 644
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 10. června 2010 - 22:11:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj Magiqu, zdravím !
Přiznávám, že kolega Bovafhd mě poněkud vybláznil ke vzpomínání na minulé časy. Ale proboha, snad tak staří ještě nejsme !
(manželka mě podezřívá, že už někdy kecám, to prý není možné všechno zažít - ale v těch mých příspěvcích je jen pravda )

Dovolím si taky trochu OT - z jiné diskuse - kdybyste dělali začátkem července sraz někde na znojemsku, rád bych se ho zúčastnil.
V červnu nestíhám, ale začátek 07 by byl dobrej.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7730
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 11. června 2010 - 08:22:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Mazda_6: Chceme pokračovat v naší "tradici" oslavení další etapy IDSJMK.. Takže někdy v červenci by se to mělo uskutečnit. Každopádně budeme velmi rádi, když se zúčastníš. Jak domluvíme základní kameny, dáme vědět a zkusíme doladit ke spokojenosti všech.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1358
Registrován: 5-2005

Odesláno Sobota, 12. června 2010 - 21:25:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Že bych taky zajel - cyklobusem???z ČB-ale příjezd je až v poledne, ale o prázdninách jede i v pátek
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 645
Registrován: 5-2007

Odesláno Pondělí, 14. června 2010 - 12:25:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jestli by nebylo lepší přijet tím vaším Mirkobusem a pak udělat rozvoz .
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1361
Registrován: 5-2005

Odesláno Středa, 16. června 2010 - 20:57:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byl jsem na špionáži jak vc Náměšti, tak v Telči.
Fotky z TELČe.
V Náměšti jsem nefotil, akorát co tam předvádějí s komunikací od benzínky, kterou se teď na nádro jezdí je běs.
Nájezd pod úhlem skoro 45°, takže s 15m se tam nedostanem, a když jsem oponoval, tak s tím nepočítali, že tam jezdíme takovýma "obludama". To je tak, když se ptají v ICOMu
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7748
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 16. června 2010 - 20:59:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neměl by být náhodou průjezd 15 metru standardem?
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1362
Registrován: 5-2005

Odesláno Středa, 16. června 2010 - 21:09:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Náměšti ne, jwe to provizorium, když jsem chtěl, aby to prodloužili, neuspěl jsem, všude jsou pozemky SŽDC a oni s tím v projektu prostě nepočítali.Ještě jsem tam jezdili kloubákem 18m - ale ten tam málem sednul na břicho /pak už by ho z toho dostal pouze jeřáb:-)/, tak od AN couval až k benzínce, tou pěšinou....hrůza
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Luk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 28. června 2010 - 21:56:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

obnova oznacnikov v MHD BB

Velké "L", velké "U", velké "K" - LUK (systém to tak neumí)
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 2116
Registrován: 10-2006

Odesláno Úterý, 29. června 2010 - 02:36:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je škoda, ČSAD zastávky končí
ŠD11 2040 Čedok Bratislava
Luk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 3-2007

Odesláno Úterý, 29. června 2010 - 07:56:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Atmak: pokud to byla reakce na BB, tak jsi na omylu, CSAD zastavky skoncili spolu s BBDS...
toto je jenom polidsteni tech otresnych zvolenskych oznacniku...
Velké "L", velké "U", velké "K" - LUK (systém to tak neumí)
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 2118
Registrován: 10-2006

Odesláno Úterý, 29. června 2010 - 13:09:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luk: Aha, to pak jo. Já tam od konce BBDS ještě nebyl.
ŠD11 2040 Čedok Bratislava
Jiří_hloušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 7-2010
Odesláno Středa, 07. července 2010 - 17:32:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den,
připravuji článek o konečných zastávkách brněnské MHD. Chci vás požádat o pomoc při hledání význačných konečných podle následujícího klíče:
1) Konečná, která je nejblíže centru
2) Nejstarší konečná
3) Nejdražší konečná
4) Konečná nejvzdálenější od centra
5) Nejstrašidelnější konečná (hlavně v noci)
6) Nejnebezpečnější konečná (krádeže, násilí)
7) Nejopuštěnější konečná
8) Architektonicky nejzajímavější konečná

Velice vám děkuji za spolupráci. JH, Sedmička Brno a Vyškov
Jww
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 12-2008
Odesláno Středa, 14. července 2010 - 21:42:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Schválně kdo pozná tohle aut.nádr.?

Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6501
Registrován: 4-2006

Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 14:06:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Jww nikdo se nehlásí tak na tuto pro mě příliš jednoduchou otázku odpovím. Je to Vrchlabí a postaveno bylo někdy v roce 1992. Dnes je na jeho místě Lidl.
Během 20 let byli ve Vrchlabí tři autobusáky.
Jinak tam co stojí ta modrá 734 byla zastávka Horní Branná Dolní Branná. Vpravo pod přístřeškem bylo Hostinné pak Jilemnice,tam co čte ten pán byl Hradec, pak Rokytnice pak Trutnov atd.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Jww
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 20:15:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je mi jasný, že tohle pro tebe byla brkačka..
Jww
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 20:21:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jo a koukni do mejlu
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6502
Registrován: 4-2006

Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 20:55:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a kdepak je tato zastávka? Stačí maličkost její přesný název.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10326
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 21:15:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je Zlatovánkovo?
Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6506
Registrován: 4-2006

Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 21:19:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ne, viz Královehradecký kraj
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Jww
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 21:37:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já vím, (znám velmi dobře cca 3roky)řeknu až později :-)
Jww
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 21:39:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ares: a jak se dostal domů?? podle času na fotce to byl poslední spoj.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4567
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 21:49:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Strážné?
web o Mansonovi Moje fotogalerie 18.7.2010 nové fotky DPÚK, DPCHJ, ČSAD PLZEŇ A DPKV!!!
Jww
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 121
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 22:05:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ještě přesněji (chyběj tři písmenka)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6507
Registrován: 4-2006

Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 22:18:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byl jsem tam kolego autem, věděl jsem že tam jede. Strážné to je, ale název není uplný.
I když MMM u tebe pochválím protože nejsi místní a za tu znalost
Řekni jak si na to přišel?
Jinak správný název je Strážné lom.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4569
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 23:06:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podíval jsem se na dopravce, tedy KAD, a zabrousil na jeho linky a došel k závěru, že to musí být Strážné, lom
web o Mansonovi Moje fotogalerie 18.7.2010 nové fotky DPÚK, DPCHJ, ČSAD PLZEŇ A DPKV!!!
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6509
Registrován: 4-2006

Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 23:17:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hm dobrý no. Máš plus že také myslíš a umíš si poradit.
Ono v hradecké diskusi je fotka, kde je konečná vidět.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4570
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 18. července 2010 - 23:19:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na tu fotku jsem sice koukal, ale na tu cedulku už ne.
web o Mansonovi Moje fotogalerie 18.7.2010 nové fotky DPÚK, DPCHJ, ČSAD PLZEŇ A DPKV!!!
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4626
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. července 2010 - 12:54:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna zastávka v Podbořanech, kam už asi autobus dlouho nejezdí, neboť nikde není JŘ:

web o Mansonovi Moje fotogalerie 18.7.2010 nové fotky DPÚK, DPCHJ, ČSAD PLZEŇ A DPKV!!!
Mirdas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 11. srpna 2010 - 20:13:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já tady mám zastávku vsetínské MHD. Je to focené večer, ale přes den bych s tím mobilem o moc lepší obrázek nevykouzlil.. to hlavní je tam vidět.
KomBajn
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.144.133
Odesláno Středa, 08. září 2010 - 17:36:32    Odkaz na tento příspěvek  

Jeste k te Kaplickeho chobotnici jako autobusove zastavce jak sem daval pred nekolika dny Mario - tento navrh sice ještě dopadl dobre ale co ty ostatni? Docela depresivni vysledek... http://www.youtube.com/watch?v=S32QRCKfXpw
Davidlego
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 4-2010
Odesláno Pátek, 10. září 2010 - 18:35:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neposlali byste mi na david.lego@seznam.cz fotku cedule dpp bus dík
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13283
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 12. října 2010 - 09:27:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Bezbariérová" zastávka autobusu v Habartově (okres Sokolov):


Optimista se učí anglicky, pesimista se učí rusky, realista se učí střílet.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5023
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 13. října 2010 - 21:10:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

By mne zajímalo, jestli je ta zastávka na více linkách nebo tudy projíždí jen jedna? A kde ten bus zastavuje doopravdy?
fotky na MHDFOTO Moje fotogalerie 19.9. nové fotky DPÚK!
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3316
Registrován: 6-2005

Odesláno Středa, 13. října 2010 - 22:03:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MMM: asi tak, aby prostřední dveře byly v prostoru pro sjezd vozíčku/kočárku
Makrelu neumeješ.
Jas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 576
Registrován: 9-2004

Odesláno Úterý, 19. října 2010 - 13:53:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mmm: Před sedmi lety, kdy jsem měl to neblahé potěšení tam chvíli dojíždět na "brigádu" tak zastavoval ten autobus prostě jen u krajnice před tím přechodem, takže se lidi courali po silnici k těm schodům. Někteří to brali rovnou do svahu, schody neschody
Trolejbusy vpřed dobýváme svět.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5144
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 30. října 2010 - 13:03:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pěkná zastávka v obci Ležky. Zde končí linka 562768 dopravce AD Podbořany:

fotky na MHDFOTO Moje fotogalerie 19.9. nové fotky DPÚK!
Říkejte mi MMM
Damir_holas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 783
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 01. listopadu 2010 - 17:42:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na ÚAN Praha - Florenc dnes začala rekonstrukce zastřešení nad nástupišti č. 7 - 9. Odjezdy dotčených linek jsou přesunuty na jiná stanoviště, o informování cestujících je důkladně postaráno. Akce by měla trvat do 15.12.
Žena? To je otevřená kniha... psaná hebrejsky a čínským písmem.
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 2508
Registrován: 10-2006

Odesláno Pondělí, 22. listopadu 2010 - 01:07:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je tu lehce mrtvo, tak po delší době zase nějaká hádanka pro znalce. Kde se nachází tato konečná?


ŠD11 2040 Čedok Bratislava
nejsevernější Čechy
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.32.162.18
Odesláno Pondělí, 22. listopadu 2010 - 11:38:21    Odkaz na tento příspěvek  

Atmák: Jedná se o otočku Jiříkov, Elitex, pro většinu spojů nácestná zastávka. Dříve zde byl pravděpodobně i přístřešek, zbyl po něm jenom panelový ostrůvek. Bylo zde možno potkat Karosy B732 ČSAD Bus Ústí n.L. Zastávka se nachází nedaleko státní hranice, v pozadí fotky je vidět budova ex Petrof (?), jiné továrny v okolí jsou již zbourané nebo se právě bourají, železniční vlečka vytrhaná ..., od prosince bude ukončen provoz vlaků Rumburk - Ebersbach.
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 2516
Registrován: 10-2006

Odesláno Úterý, 23. listopadu 2010 - 00:41:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Plný počet bodů. Okolní továrny jdou skutečně pomalu k zemi, totální úpadek na každém kroku, tristní pohled.
ŠD11 2040 Čedok Bratislava
Janson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 543
Registrován: 2-2006

Odesláno Úterý, 28. prosince 2010 - 18:09:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byl jsem v neděli 26.12. na novém dopravním terminálu v Telči. Po zjištění že kromě Jihotransu nemá ani jedna společnost nový JŘ jak v hale tak na označnících mě málem odnesli nohama napřed. Ale na info tabuli si data s Jř neodpovídají, tak si myslím, že tam jsou nová data.
Čeština je freeware, ale ne opensource!
ICQ: 315559622