K-report
 

Archiv do 10. března 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Hry a simulátory » Microsoft Train Simulator (MSTS) » Archiv do 10. března 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mařin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2099
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 24. února 2010 - 12:46:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A od koho je ta aktivita?
Někdy mi připadá že se ČD řídí heslem Vikyho Cabadaje:
"Pojedeme zkratkou. Je to sice dál, ale za to horší cesta."
Miran
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.10.81
Odesláno Středa, 24. února 2010 - 13:13:42    Odkaz na tento příspěvek  

To Mařin
Snaha pomoci uživateli Vtobola mi silně připadá jako házení lesklých kulatých výměšků mořských mlžů do příbytku vepře domácího.
To Vtobola
Nejlépe zahoď celé MSTS a jdi hrát Trainz. Nebo taky můžeš celé MSTS smazat a nainstalovat ho znovu jako čisté, potom nainstalovat trať BP z originálního DVD a postupovat přesně podle návodu (Desatera) tam uvedeného. Potom upgradovat trať na BP84 a trainset na TBP8 (pokud máš nižší verzi). Na stránkách http://www.semora.cz/msts/aktivity.htm najdeš balík akrivit po jehož nainstalování ti zaručeně budou chodi všechny aktivity od Z.Š. POkud chceš jezdit i jiné, vždy se musíš informovat na stránkách autora aktivity jaká jiná vozidla jsou ještě potřeba doplnit. Pokud to neumíš, máš prostě smůlu a musíš se to naučit. Návodů je všude dost, stačí umět číst.
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 564
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 24. února 2010 - 13:38:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Udělal jsem to přesně podle návodu, všechno sem udělal dobře jak bylo napsáno a pořád mi to hází chyby i na aktivitách od Semory. Kdybych věděl že jsme něco přeskočil abych to sme nepsal ne?
T3 mizí, wany se šíří...
Fotťe staré T3 v Ostravě!!! Už zbývá jen 1
Miran
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.10.81
Odesláno Středa, 24. února 2010 - 13:54:54    Odkaz na tento příspěvek  

To Vtobola
nehádej se, neudělal jsi to dobře. Vše zahoď včetně Trainstore a zopakuj si celou instalaci od začátku včetně originálního MSTS, jinak se nehneme dál. Až ti bude chodit MSTS včetně BP tak potom můžeš zkusit Trainstore nainstalovat. Jakou máš verzi DVD S tratí BP?
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 565
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 24. února 2010 - 15:03:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

verze 10.12.08 PB 82
Instalaci dělám tetka asi po 7 od začátku a doufám že to konečně pofárá

(Příspěvek byl editován uživatelem vtobola.)
T3 mizí, wany se šíří...
Fotťe staré T3 v Ostravě!!! Už zbývá jen 1
Miran
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.10.81
Odesláno Středa, 24. února 2010 - 15:20:57    Odkaz na tento příspěvek  

To Vtobola
tak si laskavě přečti tohle http://www.semora.cz/msts/msts_aktualizace.htm a do detailu postupuj při aktualizacích. Problém je v tom že nemáš aktuální trainset. Takže aktualizovat a updatovat musíš i ten. Vše potřebné najdeš na odkazovaných stránkách, stačí jen umět číst.
Miran
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.10.81
Odesláno Středa, 24. února 2010 - 15:24:03    Odkaz na tento příspěvek  

Jo a ještě něco: Po každé i částečné aktualizaci si všechno vyzkoušej a do dalšího kroku se pusť pouze pokud bude vše fungovat, jinak se z toho při tvých neznalostech nevyhrabeš.
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 24. února 2010 - 20:16:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vtobola: Bacha na jednu chybu kterou sem udělal i já .... Když instaluješ, tak první se instaluje čeština , a pak potom někdy MSTS BIN... Ten se tě ptá na prostředí...... musíš dát České! Ne Anglické!!! já to re-instaloval asi 10. Po 11 Jsem si toho všiml a hned to valilo!!! :-) Tak to tak vyzkoušej :-)


PS: Já se slabými znalostmi zvládám hrát i MSTS i TRS :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem mettys.)
Brno Kometa Brno KOMETA


Bydlím cca. 300m od přejezdu v heršpicách
Honzyf04
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 1-2010
Odesláno Čtvrtek, 25. února 2010 - 21:41:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Při zvolení "Používám české prostředí"je zajímavé, že se nainstaluje čeština do hry.Mně se to tak stalo.
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 964
Registrován: 5-2005

Odesláno Pátek, 26. února 2010 - 08:02:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzyf04: to je všeobecně známo. Kdybys víc četl na forech, tak bys věděl. Je dobré si přečíst i readme k BINu.
ICQ: 249-523-014
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 26. února 2010 - 15:25:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzyf04: No mě teda ne :-) já když instaloval MSTS tak sem při volbě v Binu kde byla nabídka:

Používám Originální Anglické prostředí a Používám české prostředí Už dávno české prostředí měl :-P
Brno Kometa Brno KOMETA


Bydlím cca. 300m od přejezdu v heršpicách
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 961
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 26. února 2010 - 19:01:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mettys...nepitvej se ve slovíčkách...taky může být o nějaký ne zcela povedený překlad z angličtiny....

fachá ti to? jestli ano, tak už to prosim tě neřeš...
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům.........SMRT BANGLADÁM......
No jo, když se někdo narodí na Vlárské trati...
Honza_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 767
Registrován: 11-2008

Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 11:23:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte náhodou někdo, kde bych stáhnul soupravu metra F92 do MSTS? Více video - odkaz.
Děkuji.
www.zeleznice.7x.cz - železnice nejen v západních Čechách
Videogalerie na YouTube - dopravní videa

ICQ: 418 476 195
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 986
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 16:56:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukam, ze me nekdo narkl z naschopnosti zaplatit produkt. Neni to tak - 10 EUR nebo kolik to stoji je mi ukradenejch, ale dalsich 40 za postu (ktera muze disk cestou znicit ) diky transportu pres pul Evropy se mi utracet fakt nechce. Posta totiz alibisticky neruci za obsah zasilek.
Klaus na hrade Absurdistanu. To jsme teda dopadli.
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1182
Registrován: 11-2006
Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 20:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím... poradí někdo ochotný počítačovému troubovi (mně), s instalací MSTS?

Po instalaci lze vše normálně spustit a jezdit, ale v momentě, kdy nainstaluji trať Bratislava-Praha (origo 2x DVD), po spuštění se všechno zasekne, přivítají mě tuším tři Albatrosy s komínem Agrofert, v levém dolním rohu "Nahrávání", harddisk pár sekund pracuje, ale potom v pravidelném intervalu začne krátce blikat a šmitec...
Vypnout je to možné jedině ukončením úloh. Po instalaci jsem to resetoval, už i 2x odinstaloval (podruhé došlo ke zlepšení, místo "Loading" se objevuje "nahrávání") ale žádná změna k tomu.
Kde se stala chyba?

Jako cílovou složku jsem u všech dotazů při instalaci zadal "Microsoft Games" a podruhé už "Train Simulator" (složka pod MSG) v domnění, že si to předtím nenašlo cíl a nesloučilo se to, ale ani to nepomohlo.
Připomínám, že jsem počítačový vemeno, co evidentně nedokáže nainstalovat už ani blbou hru, takže jestli si s tím někdo budete vědět rady a nebude přitom potřeba analyzovat nějaké jedničky a nuly, tak si s tím snad poradím. Díky!

(Příspěvek byl editován uživatelem ML636.)
-Jezdím velmi rychle, jezdím ostře, jako kdybych prchal, Cose Nostře; na dopravní vyhlášku, já ale dbám, tisíce kaštanů denně vozívám.
-Ráno si kafe dám, a do Francie... všechny ty Ciťáky, zpět jim naházíme!
Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 533
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 21:09:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ml636: Mel jsem stejny problem, ale po nejakych 10 minutach se to nacte :-)
Skype:CZkrtek11/ICQ:438187387(krtek11)/mail: krtek11@spoluzaci.cz
České Dráhy a.s.: Smutná budoucnost českých železnic.

Nejsem proti nikomu zaujatý, jen dělám svou "práci"
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1170
Registrován: 5-2006

Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 21:11:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ml636
Spouštíš to přes Train Store?
Omluvte prosim muj pravopis :-)
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1183
Registrován: 11-2006
Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 21:17:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Gregor: ne, normálně ikonou TS.

Zkusím to teda teď nainstalovat ještě jednou a pak počkat těch 10 minut, pak uvidím. Neměl jsem trpělivost tak dlouho čekat.
-Jezdím velmi rychle, jezdím ostře, jako kdybych prchal, Cose Nostře; na dopravní vyhlášku, já ale dbám, tisíce kaštanů denně vozívám.
-Ráno si kafe dám, a do Francie... všechny ty Ciťáky, zpět jim naházíme!
wav
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.142.230.28
Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 22:34:37    Odkaz na tento příspěvek  

" Ml636 ...normálně ikonou TS. "

Je to marné, je to marné, je to marné ... !

Návody se zásadně nečtou, ale do pokeců pro rozumy se radit chodí.

Kompletní a velice pochopitelný návod i pro tydýty je právě na jednom z oněch dvou DVD .
Prostudovat a udělat vše podle něj. Hlavně si 3x pomalu přelouskat pokyny k vytvoření jiného zástupce spouštění než originálního z plochy a dosadit do něj dodatkové parametry - ty jsou totiž povinné, bez nich to nebude pořádně fungovat ani za týden ani za měsíc.
První načtení trvá i poté dlouho a je dobré jej absolvovat i při času dosažení 20min a více.
Poté již je dobré používat některé utilitky, které jsou na DVD také přidány.
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 962
Registrován: 9-2006

Odesláno Pondělí, 01. března 2010 - 18:40:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ml636 ...viz email (přes ikonu SZ)
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům.........SMRT BANGLADÁM......
No jo, když se někdo narodí na Vlárské trati...
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 2-2007

Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 15:59:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Agent: Pošta sice neručí za "obsah" zásilky, ale ručí za její doručení v neporušeném stavu - tedy například pokud se obsah zásilky ztratí či poruší, lze provést reklamaci (je-li vina na straně pošty). Mě se to s MSTS Olomouc stalo zatím jednou - adresátovi došlo DVD prasklé i když jej balím do obalu a bublinkové obálky. Reklamace byla vyřízena během pár dnů a všechny peníze jsme dostali s omluvou zpět. Jinak mám s Českou poštou zatím pouze velmi dobré zkušenosti (odeslal jsem přes 400 zásilek). Tedy na to bych se "nevymlouval". A poštovné drahé zase tak není, do USA vyjde moje DVD (doporučeně do 100g) na 68 Kč poštovné... A např Němci mají zásilku do 3 dnů doma...Ostatním sorry za OT
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Cross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 9-2009

Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 20:31:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Otázka pre znalejších: Existuje do MSTS trať (resp. úsek) Bratislava - Wien cez dediny ako napr. Hainburg, Fischenland (či ako sa tá dedina volá), Maria neviem čo :-D , proste cesta cez Swechat. Ďakujem za odpoveď.

(Příspěvek byl editován uživatelem Cross.)
ICQ - 556-515-159
Irisbus Citelis 12M DPB ev.č. 2344 4ever.
Nasleduje zástavka: Štepná.
Fiiiiira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 7-2005

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 19:20:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cross: u trati 321 je úsek z Bratislavy do Vídně v plánu, viz www.trat321.cz
810.529-8
Ať žijou 810
Cross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 9-2009

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 20:56:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fiiiiira: Dík, naštastie trať 321 mám, čiže potom si len stiahnem aktualizáciu. Inak nikde som videl aj súpravy OBB ča na tej trati jazdia, takže asi sú aj na stiahnutie.
ICQ - 556-515-159
Irisbus Citelis 12M DPB ev.č. 2344 4ever.
Nasleduje zástavka: Štepná.
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 21:33:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím
Mám MSTS na vistě už dlouho, ale najednou mi po instalaci na Win 7 a zpět na Vistu nejde Trainstore. Pořád mi háže, že MSTS není nainstalováno. A přitom je na orig. lokaci (ve Microsoft games v programech). A teď mám vistu a furt mi píše, že nemůže najít MSTS (že není instalován). A pak už u tratě BP mi to ukazovalo toto, třeba "chyba cd_163030.eng a níž řádek: 262". Kvůli tomu mi to zamrzá a vypíná se to ještě před načtením menu. Snažím se to řešit, ale to už se mi podařilo vyřešit, smazat a obnovit trainset. Ale to Trainstore mě štve. Prosím POMOC! Děkuji moc!
http://vantju.rajce.idnes.cz/
*** ICQ:418733638 Skype:Vantju ***
NAJBRT je DOBRÝ!
Zbynďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 424
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 15:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už jsem se nahledal docela dost, takže teď se obrátím na vás: poskytne mi prosím někdo odkaz na stažení nějakého editoru řazení souprav? Prostě abych si mohl poskládat vlastní vlaky. Díky moc.
ICQ: 221-908-090
Škoda Electric a.s. - důvod, proč jít pěšky

542 - nová? Ne! Jen vypraná v Perwollu white magic!
Zbynďův fotoarchiv
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1792
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 16:16:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zbynďa:
Poskytla ti jej již instalace msts samotná,kde je mimo jiné Editor aktivit,kde si soupravy vytváříš dle vlasních představ.Najdeš jej Start/Programy/Microsoft Games/Train Simulator Editors & Tools/Activity Editor.
http://tkanlokopage.ic.cz/
Zbynďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 425
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 16:27:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, tak proto Já věděl, že jsem to měl... Díky moc.
ICQ: 221-908-090
Škoda Electric a.s. - důvod, proč jít pěšky

542 - nová? Ne! Jen vypraná v Perwollu white magic!
Zbynďův fotoarchiv
Honzikkkkkk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.201.48.24
Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 18:59:48    Odkaz na tento příspěvek  

Scháním originálku MSTS.. Tušíte kde je k prodeji, nikde na netu jsme ji nenašel.

Díky za radu.
Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 555
Registrován: 8-2008

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 19:39:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzikkkkkk: Doporučuji JRC (tedy Game), tam by ještě mohlo být k sehnání
Skype:CZkrtek11/ICQ:438187387(krtek11)/mail: krtek11@spoluzaci.cz
VW Polo 1.2 9A6 2272 -> Nezapomeneme!!!

Nejsem proti nikomu zaujatý, jen dělám svou "práci"
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 19:42:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzikkkkkk:
Tohoto času se MSTS celkem těžko shání - alespoň v Olomouci je beznadějně vyprodaný :-)
Zkus napsat firmě playman.cz která má na starosti distribuci této hry v ČR (podle mých info teď jednají o jejím znovu vydání). Tak snad se zájemci dočkají.
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Honzikkkkkk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.201.48.24
Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 20:01:22    Odkaz na tento příspěvek  

Krtek11 a Jenda:

Díky za rady. Napsal jsem do JRC, tak uvidíme...
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 20:15:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

E-mail od firmy playman.cz ohledně dostupnosti MSTS:

V současnosti jednáme o znovuzařazení titulů firmy Microsoft do naší nabídky. Sledujte aktuality o připravovaných titulech na www.playman.cz .
Tedy naděje tu snad je pokud ji již jinde nemají na skladě :-)
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 980
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 20:26:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzikkkkkk: minulý týden jsem to viděl v Tescu ve Zlíně dokonce jenom za 99,- ve výprodeji klasických her. Leč tam byl vystaven pouze 1 kus.
ICQ: 249-523-014
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1667
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 06:38:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neexistuje nějaká klávesa, když po jejím zmáčknutí bude "plyn" v neutrálu? :-)
Nainstaloval jsem si totiž BP a hned jsem se jel projet s 350. No a jak brzdím do Břeclavi, tak jsem musel Áčko pořád držet... :-(
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
Fiiiiira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 304
Registrován: 7-2005

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 08:19:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: to, že se rajčák "zblázní" se občas stává. Potom stačí stisknout Esc pro zastavení hry a podruhé pro návrat do jízdy a bude vše OK
810.529-8
Ať žijou 810
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1669
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 09:35:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fiiira: Jenomže já nevím, jak se vůbec dává ten neutrál... :-) A to právě potřebuju..
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
Fiiiiira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 305
Registrován: 7-2005

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 11:15:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M3: polohy neutral dociliš, že budeš mít kombinovaný ovladač v poloze Idle
810.529-8
Ať žijou 810
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1670
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 13:44:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fiiira: No, a aby jsem ho měl v poloze Idle, tak musím mačkat Áčko... :-)
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
bystřičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.200.48.80
Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 14:27:41    Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: v msts nemůžeš sejít např. z 36 stupně na 0. Toto jde jenom ve skutečnosti, holt msts ještě není tak vymakané a musíš to pačkat po jednom stupni :D
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1672
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 14:36:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

bystřičák: Díky, takovou informaci potřebuju.. :-)
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3285
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 16:39:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám zde zapeklitý problém. Včera jsem tvořil aktivitu a během tvoření se mi editor "zasekl". Na chvíli zšedly všechny možnosti výběru a nereagoval. Po chvilce se s prudkým trhnutím mapy trati probral.

A od té doby mi odmítá zobrazovat pozice ostatních vozidel i pozice "Událostí závislých na místě". Když spustím simulátor , tak tam ta vozidla i hlášky jsou... Prostě se mi v editoru zobrazuje jen trasa hráče a trafficu, samotná vozidla ne. Ovšem s takovou nejde vůbec tvořit, protože si není jak ověřovat co mi kdy jede...

Začalo to včera na trati 240, a nefunguje to ani na jedné z tratí, co se mi v editoru načtou. Všechna zátržítka v nabídce máš zatržený.

Netuší někdo, v čem by mohl být problém? S problémem podobného rázu se setkávám poprvé...
luďa2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.250.31.19
Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 16:41:12    Odkaz na tento příspěvek  

potřebuju poradit do jaký složky mam dávat vlaky, vágony,mapy atd..? dík za odpověď.
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1793
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 17:20:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

luďa2:
Lokomotivy a vozy do Trains/Trainset,mapy do Trainz Railroad Simulátoru a tratě do složky Routes,Sound k tratím do Train Simulator stejně jako Global.Některé tratě se nesnášejí společně v jednom adresáři a to hlavně jejich Globaly.Z nejznámějších spolupracují BP+Luhačovice a 321+180/183
Problémy okolo složek Global jsou diskutovány zde http://forum.msts.cz/showthread.php?tid=2283
Existuje Universální Global,který je pouze na ježdění,nejde na něm stavět tratě.Najdeš jej tady http://jirik-tk.sweb.cz/

Vojtik:
Stáhni si AeFix a spust jej,měl by ti postavit AE na nohy.
http://johnz.railpage.net Sekce Download/Ostatné/Třetí shora (Oprava pro aktivity editor)

(Příspěvek byl editován uživatelem Tkan.)
http://tkanlokopage.ic.cz/
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3286
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 17:38:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tkan: děkujůůů, už to jede

Nejvíc mě mátlo to, že se to prostě najednou přestalo zobrazovat, bez nějaké chybové hlášky atp. Každopádně teď už to funguje.
Tkan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1794
Registrován: 1-2005

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 17:48:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě to dělalo,když jsem označil v Úkolovým okně kolej,jako připojit vozy,pomohlo jen Obnovení systému,pak jsem přišel na AeFix a už je vše OK.
http://tkanlokopage.ic.cz/
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1673
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 18:49:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím vás o pomoc:

Zkouším reinstalovat BP kvůli chybám. Při instalaci (po instalaci částí do GLOBALu), mi vyskočila tato chyba:
, pak tahle:
, pak:


Díky za pomoc. Jsem z toho zoufalý.
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
manualy
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.55.96.2
Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:16:32    Odkaz na tento příspěvek  

Marek3 , tohle vypadá na nerespektování návodu z DVD pod OS win7/Vista.
Karosa_b731
Moderátor

Číslo příspěvku: 2749
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:19:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlavně, že tam má XP.
Bus-mafiaDance radiorádio Beat
Nemusim tu mít nic. :-)
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1674
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:23:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zkusím, jestli pomůže reinstal. Ale taky se zeptám kamaráda, co má za OS, protože mu to jede normálně. Myslím, že má taky WinXP.
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
manualy
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.55.96.2
Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:27:40    Odkaz na tento příspěvek  

Karosa_b731, to jo, ale problém je stejný = UAC, tak i stejné řešení.
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1676
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:37:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Počkat, teď nevím jak to myslíte. Je dobře nebo špatně, že tam mám Win XP?

Volná jízda s 350 mi normálně jela.
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
Honzikkkkkk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.201.48.24
Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:40:08    Odkaz na tento příspěvek  

Pavlik:

A muzes se mi do Teska podivat a klidne i koupit? Zapalatim predem...

Ostatni:

JRC potvrdili, ze MSTS nemaji. Jiny typ na nakup?
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1677
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 20:37:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ještě něco - při spouštění se mi objeví, že byla chyba při načtení vozidla v xxxx.eng. Co s tím je?
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 988
Registrován: 5-2005

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 20:41:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzikkkkk: to těžko. Bydlím 35 km od Zlína. Si tam zajeď ne? Snažte se taky trochu sami. Hledal bych pomocí Googlu on-line obchody s hrami.

Marek3: administrátorská práva pro instalaci máš?
ICQ: 249-523-014
Karosa_b731
Moderátor

Číslo příspěvku: 2751
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 20:45:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

manualy: koneckonců je to fakt, chytal jsem se jen toho win7/Vista. Pardon.
Bus-mafiaDance radiorádio Beat
Nemusim tu mít nic. :-)
Honzikkkkk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.201.48.24
Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 20:48:47    Odkaz na tento příspěvek  

Pavlík:

Ja to mam do Zlina 334 km... Jsem myslel, ze mas Tesko "za rohem". Pochopitelne prosel jsem vse co se dalo a asi zustavaji jen kamenne obchody. Proto to zkousim i tady...
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1679
Registrován: 8-2008

Odesláno Středa, 10. března 2010 - 06:53:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavlík: Mám. Zkusím reinstalovat.
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 334
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 10. března 2010 - 11:06:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavlík: Internetové obchody jsou také beznadějně vyprodané... žádný hru nemá skladem, procházel jsem všechny nabídky v "Seznam zboží"... Takže zbývají kamenné obchody. V Brně už hru nemají ani u JRC...
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 990
Registrován: 5-2005

Odesláno Středa, 10. března 2010 - 22:25:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenda: tak to by s tím měl Mrkvosoft něco dělat. Ale bojím se, že se na to vykašle. Pro XP už taky končí podpora, tak proč prodávat MSTS? Ale štvě mě to, že MSTS sehnat nejde a MSTS2 je v nedohlednu. Takže slepá ulička.
ICQ: 249-523-014