K-report
 

Archiv do 19. září 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Železnice » Nádražní budovy, restaurace a jejich rekonstrukce » Archiv do 19. září 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8916
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 15. srpna 2009 - 12:11:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vaří se ještě polička? a kaj na ní? nejlíp asi do poličky co?
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
crocodille
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.146.13.37
Odesláno Sobota, 15. srpna 2009 - 12:47:47    Odkaz na tento příspěvek  

Poličku točí třeba v Praze na Vinohradech, hospoda Hrom do police, www.hromdopolice.cz
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1829
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 16. srpna 2009 - 22:19:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobo: Zrovna dnes jí jeden náš kolega konzumoval kousek od Číčenickýho nádraží... Nefiltrovaný Záviš.

Jinak bejvala třeba i v Litomyšli kousek od nádru, v Táboře v jedný kavárně či co to je, v Mohelně (což je železničně na .....), nic dalšího mě teď nenapadá...
Janosik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 1-2009
Odesláno Pondělí, 17. srpna 2009 - 09:23:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co se Poličky týče, viděl jsem otevřené dveře nádražní hospody ve Svitavách a nápis "Poličské pivo". Ale bez záruky, jen jsem projížděl.........
J_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 527
Registrován: 1-2006

Odesláno Pondělí, 17. srpna 2009 - 14:40:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasně, Polička pořád jede a pivo má čím dál lepší. Záleží na tom, kam bys na ní chtěl vyrazit. Nejlíp skutečně k Poličce, ale dá se i v Budějovicích, Táboře, dokonce i v jedné vesnici vedle Velkých Popovic.
Jak psal Regent, včera jsem si na ní pochutnával nedaleko číčenickýho nádraží - no, nedaleko, pěšky tak do půl hodiny, na kole je to hned...
Jiří_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 669
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 17. srpna 2009 - 21:05:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poličku v Litomyšli vedle nádru potvrzuju, ale už je to tak tři roky zpátky...
Jinak pár postřehů z Jeseníků:
Ostružná: Na nádraží nic, ale v obci=cca 200 metrů od nádraží buď restaurace Skiland, nebo Motorest. Otevíračka v obojím cca 11-22 (bez záruky), líp se vaří v motorestu, oboje točí Holbu, a výhled na kousek trati skrz barákama by se našel.
Lipová Lázně: Nádražka=pajzl, ovšem s velmi příjemnou paní výčepní. Na čepu Holba, ostatní nezjištěno.
Jeseník: Nádražka=ještě větší pajzl, na čepu opět pro změnu Holba a tušim že mor z Plzně, v akci měli i "pana Cibicha" Březňáka, ovšem ten vzápětí došel a už nebyl. K jídlu asi maximálně bageta.
Michal_Ř
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 179
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 18. srpna 2009 - 16:36:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera jsem byl mile překvapen nádražkou ve Veselí n. Lužnicí, přijatelné prostředí, na čepu Pardál, G 10 a Budvar 12, 2 polévky a cca 7 jídel, z toho 3 meníčka za 60,- Kč. Já jsem byl spokojen.
Z minulého týdne na Jesenicku: Ostružná - doporučuji motorest, mají dobré hotovky, vždy tak +- 5 i večer, kolínko, žebra i minutky. Pěkná zahrádka, čisté WC, porce i ceny OK, snad jen trochu pomalejší, ale milá obsluha. Čepuje se všudypřítomná Holba.
Jeseník - vcelku odpudivá nálevna, ale pivko si není problém vzít na peron. Na čepu Holba, G 10 a tuším, že i 11, Březňák, ten ale došel a pak už ho po zbytek týdne neměli.
Lipová Lázně - příjemné překvapení, že zde vůbec něco je. Točí se Holba, nevaří se, mají jen bagety a podobný sortiment, ale když přijdete vyprahlí z tratě, jako když to tu najdete. Chodí sem personál z místního depa, ochotný, poradí, doporučí výlet, pohoda. V pracovní dny mají 12 - 22, víkend 10 - 22. Jinak v L. L. doporučuji na jídlo určitě restauraci Na Rychtě, je to na křižovatce, kde odbočuje silnice k jeskyním Na Pomezí, z nádraží i zastávky cca 1 km, ale výborná kuchyně, čisto, rychlá obsluha, hotovky kolem 70,-, pivo opět Holba, toč. žlutá limonáda atd.
Třemešná - kolem jindřichovského zhlaví po silnici dolů k hlavní, zde vlevo takové bistro, velmi příjemné se zahrádkou, otevřeno mají ale až odpoledne. Vaří se v restauraci dále asi půl km po hlavní silnici dolů.
Osoblaha - Najíte se na "náměstí" , je to asi 1 km od nádraží, jsou tam 2 restaurace, vyzkoušena pouze jedna, spíš podprůměr, sice snaživá obsluha, ale v nabídce byla naprostá většina smažených jídel.
Co si dále pamatuji z loňska, vařili i v nádražce v Krnově, jak je to dnes, nevím.
Jo, ještě jsem zapomněl, v Jeseníku je hospod více, ale taková vysloveně lidovka na jídlo je jídelna Praděd při cestě z nádraží na náměstí.
Michal_Ř
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 18. srpna 2009 - 16:47:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AD Jiří_t: až teď jsem si všiml, že jsi mě předběhl...no, moc se nelišíme, ještě napiš postřeh z Glucholaz. Pro mě jednoznačné zklamání, nemá cenu tam vůbec vystupovat.
Jiří_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 671
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 18. srpna 2009 - 20:50:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michal_Ř: Aspoň jsi mě doplnil
Ke Glucholazům: Na nádraží neni vůbec nic, a v podstatě ani široko daleko okolo. Nejbližší nálevna je cca kilometr od nádraží směrem do centra, jmenuje se to Biuro (=kancelář), na čepu Tyskie za 4 zlatky. Ale opravdu spíš nemá cenu tam vůbec vystupovat....
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.10.231
Odesláno Středa, 19. srpna 2009 - 12:30:16    Odkaz na tento příspěvek  

Když člověk v Glucholazích vystoupí, dýchnou na něj staré časy...podchod, budova, perony, 15let zavřená kasa s vyvěšenou otvírací dobou, mechaniky DR, hejno (obsazených) vechtrů...na budově směrem do Čech nápis Ziegenhals. Ideální na natáčení filmu. Ostatně některé budovy u nás vypadají hůř a dosud jak po válce, zrovna trať 310 jimi docela oplývá. Hrubá Voda se stále čitelným Grosswaser, olezlý Domašov a oloupaný Dětřichov s vrchovatými suchými WC pro cestující. V Glucholazech mají aspoň to WC splachovací.
Jiří_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 674
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 19. srpna 2009 - 18:41:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749.241: Jo, pravda, starý časy na člověka v Glucholazích dejchnou. Ovšem nádražní budova tam vypadá ještě celkem slušně, to samotný město je mnohem odpudivější.
Ještě drobně doplnim přehled Michala_Ř: Ta hospůdka ve Třemešný kousek od nádraží má na čepu radegasta.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3763
Registrován: 4-2005

Odesláno Středa, 19. srpna 2009 - 21:08:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco z tohoto týdne...

Rumburk - vedle nádraží, na čepu Zlatopramen 11° za 16 Kč a Březňák 12° za 18 Kč, otvíračka Po - Ne 10:00 - 22:00, víc nevím, nezkoušel jsem.

Tanvald - nádražka, na čepu G 10°, Svijany 11°, a jakési tmavé třešňové pivo (radši jsem nezkoušel), lze i točená Kofola. Otvíračku nevím, ale tuším, že jen v pracovní dny tak nějak celý den. Jídlo tam tuším nějaké je, hotovky. Venku na peroně dva stoly a lavice (= výhled na štreku), pivo tuším i do kelímku (+ 3 Kč).

Kunčice nad Labem - nádražka, na čepu Krakonoš 12° a G 10°, otvíračka Po - Ne (?) 13:30 - 22:00, výhled částečně. Pře ulici restaurace s točenou Plzní bez výhledu na trať.

Trutnov hlavní nádraží - na nádraží bufet, možnost teplého jídla (hotovky), na čepu Krakonoš 12° (žel v pondělí nebyl), G 10°, pak nějaké plechy (G 10° a ještě cosi) a lahve (Krakonoš 10° a 12°, Primus, G 10° a 12°, Plzeň 12°, Kozel 10° světlý i tmavý). Prostředí nic moc, ale ceny dobré. Výhled částečně.

Vrchlabí - přes ulici velká restaurace s točenou Plzní značně vysoké ceny, jídlo, zahrádka bez obsluhy. Bez výhledu.

Železný Brod - nádražka s Krušovicema, víc jsem nezkoumal.

Spálov viz foto:


Jinak celá trať 047 (snad vyjma Teplic n/M, ale to nevím jistě) bez hospod, 035 taky, 044 asi taky, pokud není uvedeno jinak :-)
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8928
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 20. srpna 2009 - 16:30:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

v ž.brodě někde naproti hbf točili holbu.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3770
Registrován: 4-2005

Odesláno Čtvrtek, 20. srpna 2009 - 16:45:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to nevím, nezkoumal jsem, nebyl čas.
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Nuts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1790
Registrován: 9-2003

Odesláno Pondělí, 24. srpna 2009 - 10:21:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Bobo: Nepleteš si to se Semilama?
Z nejhoršího jsme uvnitř!
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8936
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 24. srpna 2009 - 19:43:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

že by? možný to je.....
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Ragulin679
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 3-2009
Odesláno Úterý, 25. srpna 2009 - 19:51:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Blansku zve k občerstvení nově otevřená nádražka.Na čepu Černá Hora 10,11,12 a v lahvích 12 černá a 14 Kvasar.Ale prázdné obaly zde odmítají.Žena za pultem se zřejmě polekala fousatého muže na etiketě a sveřepě je odmítala s odůvodněním,že láhve nevykupují.Celkový dobrý dojem z celkem povedené rekonstrukce kalí ještě fakt,že se zde nenajíte.

(Příspěvek byl editován uživatelem ragulin679.)
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 26. srpna 2009 - 23:46:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Blansku doporučuji Dělnický dům asi 5 minut od náměstí.Černá Hora komplet sortiment,i borůvkové pivo /překvapivě pitelné/ a nealko typu "Kombajnérka"
Jinak mohu doporučit hotel Dukla na náměstí-levné ubytování,dokonalé muzeum socíku,na pokoji koupelna-umakartové jádro,křesla a TV z r.1988,ale vše čisté a pohodlné.
Oba podniky jsou i na netu,nejblíže ze zst. Blansko Město.
471015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 6-2005

Odesláno Sobota, 29. srpna 2009 - 09:41:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak to vypadá s rekonstrukcí Havl. Brodu? Řekl bych, že se to tam nějak zaseklo. Že by si tu opravu nádražní budovy AŽD rozmyslelo?
Poslouchám www.danceradio.cz.
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1848
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 29. srpna 2009 - 11:39:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

471015: Mám podobnej pocit. Nádražka cca rok a půl zavřená, ani jinde žádný známky činnosti...
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2081
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 29. srpna 2009 - 19:02:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bývalé zastávky jsou hanbou obce
Skutečně se jedná o bývalé zastávky, tj. na trati byla zastavena osobní doprava?
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3574
Registrován: 10-2005

Odesláno Neděle, 30. srpna 2009 - 01:04:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mouka: Na trati vlaky jezdí a na zmíněných zastávkách i zastavují (viz zde). Spíše problém bude v tom, jak to novináři zase podali . Ostatně Markíza má úroveň zpravodajství asi tak stejnou jako u nás Nova. Ostatně tyto dvě televize velice rády spolupracují.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.ic.cz
Zvláštní jízda trolejbusem Škoda 21Tr v Opavě » INFO ZDE

ICQ: 176-653-451 | Skype: miroslav.puchalter
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 855
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 30. srpna 2009 - 10:06:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Markíza byla založena Železným jako druhá Nova-na Slovensku,taxe nedivte, lidi.
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1785
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 31. srpna 2009 - 15:26:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včerejší Domažlice - klasická nádražka na jejíž kuchyni jsem slyšel všelijaké názory, osobně jsem neměl příležitost. Co je však super - točí zde výborné Koutecké -10,12, černá 14. A to i do kelímku.

Jinak Jeseník a okolí: Já tam byl před 14 dny a přišlo mi, že Holbu točí snad jen ve zdejších nádražkách. Ve vsi či na tur. boudách většinou Gambrinus (ééééch) či Krušovice (o nic moc lepší). Dost opruz, když Plzeňák jede přes půl republiky natěšenej, že bude tři dny koštovat místní pitivo a unikne na chvíli z objetí Europiva.
Lokálka z Pňovan do Bezdružic? Viz www.bezdruzickalokalka.cz
Jiří_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 31. srpna 2009 - 19:40:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M_k: No,pravda že v Jeseníku byly europiva zastoupený hodně, ale na Holbu se tam i v okolí dalo narazit celkem běžně. A největším a příjemnym překvapením pro mě bylo Červenohorský sedlo, kde ve starym hotelu točili pivo z pivovaru Václav Loučná nad Desnou. Kvasnicový, pšeničný a černý...a vynikající.
Ragulin679
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 3-2009
Odesláno Pondělí, 31. srpna 2009 - 19:45:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M_k: Byl sem v Jeseníkách před dvěma měsíci a myslím si,že lidé zde stále zůstavají patrioty.Holba se zde točí pořád stejně i kdž se tu G-patok a Starohnus snaží etablovat,tak jako v jiných krajích...Můžu vědět,kde jste byl a nenarazil na toto skvělé pivo?
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1786
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 01. září 2009 - 09:27:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Ragulin: No zrovna v podnicích, kde tohle netočili - typu pizzerie, lázeňská "tančírna", restaurace u jesenického autobusáku, na vrcholu Praděda atd. Když v Lázních Lipová děláš doprovod lázeňským švihákům, do nádražky je bohužel nedostaneš...
Lokálka z Pňovan do Bezdružic? Viz www.bezdruzickalokalka.cz
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1851
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 01. září 2009 - 12:44:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak před chvilkou jsem se dověděl toto:
V Pelhřimově v restauraci Střepina zrušili čep Gambrínu10 . Dalších asi osm druhů piv na čepu zustává beze změny.
Ragulin679
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 3-2009
Odesláno Úterý, 01. září 2009 - 19:03:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M_k:Chata na Pradědu a Čertových kamenech točí Géčko,Ovčárna Radegasta,lázním se vyhýbám s malým i velkým el.Souhlasím,globalizace a konkurence dělá divy.Ale na druhou stranu např v Jeseníku Hotel Morava,Hotel Staříč,v Ramzové Hotel Neubauer,Chata na Šeráku,v Ostružné Motorest,Na Mlýně,Skiland a v Branné Hotel Kolštejn,U Pytláka... Zde všude se točí Holba.Ještě že jezdím do Jeseníků kvůli lesům,horám a tratím.Zatím.
Michal_Ř
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 02. září 2009 - 21:30:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Během svého nedávného týdenního pobytu v Jeseníkách jsem nabyl pocitu, že Holba má ve zdejším kraji dosti pevné pozice, i když mně osobně příliš k srdci nepřirostla. Produkt pivovaru Václav na Červenohorském sedle mi přišel oproti hodnocení Jiřího_t o poznání horší (divím se, že to tady tak velebíš, na místě jsi nebyl tak nadšenej...) Ale jak píše kolega Ragulin výše, Jeseníky jsou krásné hory a pod nimi krásné tratě a to je asi podstatnější. Tak připijme na památku žhaváků 234 a 110, která možná ten ťukanec rozdejchá...a to jsem si říkal, že mi ta 234 mrcha jezdí moc často na úkor jiných...
Z jiného soudku: Klatovy, jedním slovem bída, nádražka nepremává, pouze bufet na nádraží s točeným G, mají ale lahvové Svijany 11, jinak párek, bagety, běžný bufetový sortiment. Na stojáka, nic moc. Lepší se mi zdál bufet na nedalekém autobusáku, zde sice nemají točené pivo, ale sortiment mi přišel bohatší, čerstvější a vůbec příjemnější prostředí. Příjemnou paní, která zde obsluhovala nevyvedla ani při nejmenším z míry bujará debata poněkud unavenější pánské klientely za zenitem o svých bujarých sexuálních zážitcích před několika desítkami let.
Horažďovice předměstí: poměrně dobře zásobený bufet, v podstatě takové malé potraviny, točený G 10, ale také Dudák 12.
Tábor - pouze nevalný bufet, pivo lahvové G 10, chlebíčky, zákusky, jen jedna polévka a jedno hlavní jídlo. Nouzovka.
Praha Radotín - příjemné překvapení, sice knajpa, ale má své kouzlo, vaří se, je možné sedět venku a sledovat provoz (železniční). Na čepu Smíchov.
Bechyně - na nádraží nic, nejbližší lokál je v kulturáku asi 150 m od nádraží (nevyzkoušeno), lépe je jít po turistických značkách do centra, asi 300 m od nádraží restaurace hotelu U Draka - vaří se, na čepu G 10, Platan a možná ještě něco, o dalších asi 300m dále je hospoda Na růžku, asi nejlepší klasika, hotovky, minutky, pivo G, Platan a myslím Kozel.
Jak je na tom Regent? Nedávno jsem byl v Novohradských horách, což bych považoval za jeho téměř domovinu a nikde nic.
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1791
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 03. září 2009 - 08:18:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klatovy - Lepší se mi zdál bufet na nedalekém autobusáku, zde sice nemají točené pivo, ale sortiment mi přišel bohatší, čerstvější a vůbec příjemnější prostředí. Příjemnou paní, která zde obsluhovala nevyvedla ani při nejmenším z míry bujará debata poněkud unavenější pánské klientely za zenitem o svých bujarých sexuálních zážitcích před několika desítkami let.

No lepší?? Zaměstnanci AN tam ani nepáchnou a místní průměrné osazenstvo je z kategorie bezdomovců a čerstvě propuštěných kriminálníků. Možná si bufet zastihnul ve "slabé" chvíli.
Lokálka z Pňovan do Bezdružic? Viz www.bezdruzickalokalka.cz
Michal_Ř
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 4-2005
Odesláno Čtvrtek, 03. září 2009 - 08:37:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to možné, že jsem měl štěstí. Měl jsem jen cca hodinu mezi vlaky, což je na hledání nějaké normální hospody na jídlo málo a v Klatovech, pokud vím, je nutné zanořit se více do centra.
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1855
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 03. září 2009 - 22:41:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michal Ř: Jak je na tom Regent?
Já velmi dobře

A pokud jde o pivovar tak zažil lepší časy. Na Třeboňsku se dá (myslim točenej) sehnat běžně, dost i na Jindřichohradecku (Hradec, Nová Bystřice, Kunžak, Malý Ratmírov, K. Řečice, Veselí n. L.) semtam i někde dál (třeba Pelhřimov). Možná někdo doplní.

V Novohradkách bejvalo něco v Černym údolí, ale to letos vypadalo lehle...
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3856
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 04. září 2009 - 08:17:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdysi býval (tak 5 let nazpět) Regent i v Brně, žel dotyčná hospoda pak nějak začala odebírat jinou značku (tuším Plzeň), a od té doby Regent v Brně nějak není, což je škoda - ne že bych tomu pivu holdoval, ale pořád lepší, než Krušovice nebo Strakonice, které jsou v Brně pořád tak nějak častěji...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.17.63
Odesláno Pátek, 04. září 2009 - 08:38:28    Odkaz na tento příspěvek  

Chlapí a ještě točí v Domažlicích na nádraží Kout na Šumavě?Doporučuji.
V Obratani mívali nedaleko podjezdu pelhřimovského Poutníka.Bylo to nečekané pochutnání.
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1405
Registrován: 11-2002
Odesláno Pátek, 04. září 2009 - 08:56:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regenta 11 (blízko nádraží) točí taky picérka v Davli (přes most na hlavní, doprava přes náměstí, levý roh).
Davle má ale lepšího "taháka" - Hotel v pivováře (přes most, doleva) si nechává vařit v Chýni (střídají dávky, většinou polotmavé kvasnicové ležáky). Mòam.
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1856
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 04. září 2009 - 09:05:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

262: Dle informací z července v Domažlicích Koutský čepovali, ten Poutník v Obratani by taky měl fungovat.

Štít Regentu je taky v Třebíči pod železničnim mostem (na borovinský straně). Ale nebyl jsem tam, nevim. Určitě si časem vzpomenu i na další lokality...
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8952
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 05. září 2009 - 12:36:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hlásim úno: klasická nádražka tušim 7-21 hod, na čemu mušketýr za 17,5 a holba 11 za 19,5 kč. k jídlu i něco je, nezkoušeno. průser je, že na wc se musí na dráhu a ty jsou za bůra :-(
v tý vesnici pod nádražím u řeky, občerstvní u bohouše, holba 11 a 12 a zubr 10, zahrádka se sledování provozu:-) chůzní doba asi 20 min.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.17.63
Odesláno Sobota, 05. září 2009 - 17:45:53    Odkaz na tento příspěvek  

Mám tu jednu fotku.Byla to rychlovka pořízená z vlaku na tisovecký trati.Stanička se jmenuje Rimavská Baňa.Nevíte zda je ještě funkční,případně co je tam k mání?Díky.
Regent:Dík za potvrzení.
jzb
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.127.196
Odesláno Neděle, 06. září 2009 - 13:16:06    Odkaz na tento příspěvek  

ad ÚNO: Onehdá jsem tam měl celkem slušnej řízek+ bramborovou kaši z prášku za celkem asi 45Kč:-) Jinak tam jsou klobásy, párky a tyhle věci.
Jiří_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 694
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 06. září 2009 - 14:00:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Balik: No, na hotel v pivováře to nemá, ale když už se zmínila Davle, tak asi 50-100 metrů od nádraží je kiosek se zahrádkou kde jsou na Čepu Svijany 11 a 13 a tušim že ještě něco. K jídlu klobásy a snad i nějaký hotovky, což by u stánku očekával asi málokdo.
749.241
Neregistrovaný host
Odesláno Čtvrtek, 10. září 2009 - 11:27:22    Odkaz na tento příspěvek  

Nádražka v Plzni uzavřena-bohužel. Stanice neprodloužila pronájem...přitom ve stávajíci Favě bylo čisto, jídel hafo. Místo chutného oběda v sedě zbývají leda stánky na stojáka,zato s nevábným okolim.
Na jídlo se dá zajít do "hotovkárny 9-18h " před malé Tesco, ale z peronu to zabere 7minut, takže z 45min je rázem "shltávací" půlhodinka.
Posláno z mobilu.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 888
Registrován: 3-2007
Odesláno Pátek, 11. září 2009 - 06:47:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749.241
Neregistrovaný host

Ale ne...
Malé Tesco je úhlopříčně za křižovatkou ? Kde je ta "hotovkárna" ? Občas by se mi to hodilo...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 51088
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 11. září 2009 - 07:21:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanice neprodloužila pronájem...

Nebylo to spíš slavné RSM? Každopádně další z mnoha velmi prozákaznických kroků, ať už za to může kdokoliv.
Co tam rozšířit hernu?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


J_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 1-2006

Odesláno Pátek, 11. září 2009 - 09:23:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, Martine, vůbec bych se nedivil...

Je to škoda. byl to jeden z mála opravdu slušnejch nádražních bufáčů
Zrušený_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 7-2009

Odesláno Pátek, 11. září 2009 - 19:31:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenom hernu? Co třeba to zkombinovat s pornokinem a nějakou místností s lůžkovou úpravou?
Dnes zrušíme, zítra sešrotujeme, za týden postrádáme.
Ú.Di.Š.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.235.32.65
Odesláno Neděle, 13. září 2009 - 10:28:56    Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov:
Yes. Z vestibulu podél kolejí doprava, pod kolejemi, do podchodu a pak úhlopříčně. No a tam je Tesco a nalevo před ním ta bagetárna. Ovšem po tom, co jsem o místních pracovních postupech něco slyšel bych si tam nekoupil ani balenou vodu...

Poté tedy v Plzni u nádraží zůstává nejblíž otevřena asi občerstvovna (restaurace) U Jána, hned pod soudem. Točijou Svijany
W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.47.158
Odesláno Neděle, 13. září 2009 - 10:49:39    Odkaz na tento příspěvek  

U Jána - kudy vede k nim cesta z Hbf? Najím se i v neděli večer?
749.241
Neregistrovaný host
Odesláno Neděle, 13. září 2009 - 16:24:17    Odkaz na tento příspěvek  

U Jána (pod budovou soudu) to začíná být taky všelijaké...bývá tam zahuleno a v odpoledních hodinách v So+Ne to s jídlem nebývá růžové.
Komu se to neĺíbí, může jít do hotelu Angelo (naproti pivovaru), je tam zcela prázdno a jídla začínají na třech stovkách :-]]]
Posláno z mobilu.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 914
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 13. září 2009 - 17:31:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hm,takže stánky na východní straně nádru to jistí..
Kua,té jídelny je fakt škoda. Zk..ý RSM.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 915
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 13. září 2009 - 17:33:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo a já tam kdysi jedl v jídelně v nejvyšším? patře Tesca-taky samoobslužná jídelna.
To už taky nefunguje ?
Rammstein
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 314
Registrován: 6-2009

Odesláno Neděle, 13. září 2009 - 17:42:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kralupy Nad Vltavou : Jídla přes celej talíř v jídělně na nádraží levné to bylo , dobré na tom to už trochu kulhalo ale když máte hlad tak sníte vše .
Rammstein 4ever !!!!

Stránky o trati 140 Chomutov - K. Vary - Cheb http://trat140.webnode.cz/
Od 1.9 2009 Končí u mě trainz poděkujte rejpalum
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2928
Registrován: 2-2007
Odesláno Neděle, 13. září 2009 - 17:43:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaký bylo to jídlo v Kralupech? Já to z toho příspěvku prostě nevyčtu a nevyčtu...
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1809
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 14. září 2009 - 11:40:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Mladějov: Kdysi bylo, dnes se jídelna přestěhovala před Tesco (do bývalých reklamním vitrín). Kvalitou jídla ji hodnotím značně výše než zrušenou jídelnu na hlaváku, které je i tak velmi škoda.

ad restaurace U Hamburku se Svijany: Jo prima hospůdka v létě, kdy se dá sedět venku. Uvnitř povětšinou neskutečně zahuleno.
Lokálka z Pňovan do Bezdružic? Viz www.bezdruzickalokalka.cz
Jiří_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 14. září 2009 - 21:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Smějeme se s Grande stazioni:
V Praze na hlavním nádraží NENÍ bankomat! Doufám že jde jenom o dočasnej stav, jinak se někomu povedla v rámci rekonstrukce opravdu neskutečná "genialita".
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 994
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 15. září 2009 - 07:12:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Smějeme se s Grande stazioni
Jenom aby nás ten smích časem nepřešel...
Regent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1884
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 16. září 2009 - 20:58:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Táboře kousek od nádraží směrem do města po pravé straně (za autobusákem) v hospodě, která se zove tuším "země zaslíbená" na čepu krom G a jeho odrůd i Svijany11, chuť průměrná, ale potěší.
262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.241.156
Odesláno Čtvrtek, 17. září 2009 - 18:38:52    Odkaz na tento příspěvek  

Jiří t:Copak bankomat.Tam není na peronech ani stánek s občerstevním.Pro všechno se musí i při přestupech do haly.To je dobré pro různé lupiče.Taková Břeclav,kde jsou rovněž nová nástupiště má stánek a v noci dokonce otevřený.
Jariss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 18. září 2009 - 20:39:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a co přerov, je tam stále zavřena samoobsluha na 1.peronu? jíst se tam teple nedá?
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3602
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 00:09:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a co přerov, je tam stále zavřena samoobsluha na 1.peronu? jíst se tam teple nedá?

Ten bufáč? Je otevřeno nonstop s přestávkou asi 00:00-01:00, sice to není nic hogofogo (socialistická čtyřka), ale buďme rádi za to.

Tý žrádelny v Plzni je mi moc líto, jedlo se tam dobře a lidí tam taky bylo dost.

Copak bankomat. Tam není na peronech ani stánek s občerstevním.Pro všechno se musí i při přestupech do haly.To je dobré pro různé lupiče.Taková Břeclav,kde jsou rovněž nová nástupiště má stánek a v noci dokonce otevřený.

Moje řeč. Něco by to chtělo, v těch dvou předražených stáncích (nonstop) na hlaváku mají akorát předražený humusy. Dobrej párek v rohlíku aby pohledal....

(bankomat je dočasná záležitost (reko), ale je dost lidí, co by tam vzhledem k místně přítomnému "výběru" nevybírali peníze, ani kdyby tam bylo 10 bankomatů....
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744