K-report
 

Archiv do 1. února 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Železnice » Tratě 330 a 331 „Zlínka” » Archiv do 1. února 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
KT
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.114.202.238
Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 21:05:44    Odkaz na tento příspěvek  

010501: Jo a na vyřízení má pan ředitel nebo spíš odbor stížností či jak se jmenuje minimálně několik týdnů a dnes je teprve 22.1....
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1390
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 07:54:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pane Pelikán, tak příště rovnou autobusem, ne? Mimochodem, nepatří příspěvek spíše do diskuze "Zážitky" nebo "Tratě kolem Brna"?
Yeah Federace zlínských fotičů - nejlepši
Okd_hulín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 14:44:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pane Pelikáne, já bych se nejprve naučil psát, protože tolik překlepů a chyb, co jste v dopise udělal, jeho věrohodnost pravda dost snižuje. A pak bych se zkusil zamyslet, kolik ČD, a.s. jakožto železniční dopravce vlastní autobusů, a tedy jaké jsou jeho možnosti ve smyslu zavedení náhradní autobusové dopravy (ta vaše "náhradní autobusová přeprava" je s prominutím pěkná hovadina, nepleťte si přepravu s dopravou a raději si nastudujte, co tato dvě slova vlastně znamenají - každé má totiž diametrálně odlišný význam). No a zavádět operativně NAD rovnou mezi Přerovem a Brnem? Tak to je úplně mimo...
Propustnost objízdných tras již byla řečena, takže to nebudu opakovat.
OKD HULÍN
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1391
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 15:07:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glexi, proč to píšeš sem, když dráty na 300 vůbec nesouvisí s ferdinandkou? Mimochodem, máš opravdu krásný pravopis

Děkuji, že jsi se nám tady prezentoval stejným stylem, jako plameňák nebo pelikán či kterého šlaka. Možete si oba podat ruky. Pěkné vékend vám přejo!
Yeah Federace zlínských fotičů - nejlepši
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1031
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 15:19:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Važený pane Pelikáne, mohu se zeptat proč toto píšete do několika diskuzních vláken? Navíc i do takových, kterých se to absolutně nedotýká? To je stejné jako bych já napsal do pražské diskuze, že mi v Čelákovicích ujel přípoj na Brandýs.

Na vyřízení je ze zákona standardní doba 30 dní, takže před tímto datem se skutečně ničeho dovolávat nemůžete.

Něco bych k tomu však napsal:

Ad.1: Odklonová vozba Vám již byla vysvětlena jinde. Při stávající hustotě dopravy toto skutečně nepřipadá v úvahu.

Ad2: V Přerově žádný komandující dispečer nesídlí. Je zde pouze komando vlakových čet. A pokud kmenové čety zůstali někde "viset", tak se mnoho nenadělá. Strojvedoucí tyto sopravy sám odvézt nemůže a z domu nikoho také tahat nemůžeme. A i pokud bychom někoho sehnali, ve hře stále zůstává poznání tratě, které daná četa nemusí vlastnit.

Ad3: Proti tomuto žádná. Ovšem vy jako civilní osoba nemáte v dopravní kanceláři vůbec co pohledávat a osobně, kdyby jste byl neodbytný, bych na Vás zavolal policii. Daný výpravčí se určitě nekopal do zadku a vy jste byl mírně přitěžující element v mimořádné situaci.

Ad4: ČD nevlastní autobusy a jsou závislé na okolních zdrojích - tzn. potencionální dopravce musí mít volné autobusy, řidiče a hlavně chuť je poskytnout.

Takže jak bych to udělal já? Když vidím, že se něco takovéhoto děje, rozhodně bych nečekal na hodinu zpožděný vlak, ale nechal bych si uznat jízdu oklikou, sedl na rychlík do Olomouce, který odjíždí pouhé 2 minuty před vlakem do Brna. V Olomouci bych přesedl na R do Brna, kde bych byl v 16:38. Sice je to o 39 minut později než přímý R, ale přece jenom o hodinu dříve než jste tam byl Vy.

ČD se v takovýchto situacích umějí chovat nejlépe z železnic, které jsem procestoval. A paradoxně nejméně operativní v případě mimořádností jsou dráhy švýcarské ... tam pokud se něco stane, tak se nehne ani kolo. A když jsem se vlakvedoucích nebo výpravčích ptal zda nebude zavedena náhradní autobusová doprava, z jejich reakcí jsem vycítil, že o tom tam snad ještě ani neslyšeli.

Jediný problém spatřuji tedy v té informovanosti ... ovšem kde nic není ani kuře nehrabe ... pokud se nedonese informátorce informace od dispečera, těžko s tím něco udělá. Problém spatřuji tedy v dispečerech, kteří jsou však nedotknutelní. A i mě jako zaměstnanci se několikrát stalo, že se se mnou vůbec nebavili, ačkoliv se jednalo o bezprostřední informace k provozní situaci. Toto se mi stalo například v Praze na hlavním, když spoluobčané ukradli kabel a směr od Smíchova nic nejezdilo ... musel jsem se dostat na ONJ pro Šíravu a dispečer se se mnou vůbec nebavil ... "dostaň se tam jak chceš" ... nakonec jsem se tam dostal pouze díky spolupráci s výpravčími hlaváku, Vršovic a ONJ ... Šírava na odjezdu +40minut a hlášení na dispečera. Berte to prosím jako jakési vysvětlení, i já si rád počkám na vyjádření GŘ.
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1032
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 15:21:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pospecu a proč si na něj reagoval ty, když dráty na 300 vůbec nesouvisí s ferdinandkou?

Mimochodem, opět jsi se prezentoval, že jsi pouze rádobyvtipný urážeč ... viz jako plameňák nebo pelikán či kterého šlaka

Pěkné vékend si přejo!
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4042
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 16:17:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

co tato dvě slova vlastně znamenají
Tak povídej....

No po dlouhé době nějaké fotky z Lípy , popisky snad netřeba dodávat...




A eště dva šlehy z dneška...


FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2248
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 16:25:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kdo to tam na té 134ce je??? "turnusák" z Hulína
Okd_hulín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 16:30:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari:
milej pane, pokud jste si neráčil všimnout, toto byl domácí úkol pro pana Pelikána. Nicméně pokud vás to v Břeclavi neučili nebo naopak spoléháte na to, že já to nevím a tedy můžete "zamachrovat", zklamu vás:

doprava = úmyslný pohyb (jízda, plavba, let atd.) dopravních prostředků po dopravních cestách nebo činnost dopravních zařízení, odvětví národního hospodářství, které obstarává přepravu a uskutečňuje přemisťování osob a nákladů

přeprava = přemístění (nebo přemísťování) osob a věcí jako výsledek dopravy

Stačí?
Mimochodem, pane moderátore, ačkoliv se vám evidentně nelíbí, že sem ocituji VŠ učebnice, stále to ještě není důvod k zablokování IP adresy...


(Příspěvek byl editován uživatelem okd hulín.)
OKD HULÍN
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1392
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 16:33:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slovensky neidentifikovany persing prave projel Otrokovicama smer Prerov.
Posláno z mobilu.
Yeah Federace zlínských fotičů - nejlepši
Chocholoušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 10-2004

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 16:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Važený pane Pelikáne, mohu se zeptat proč toto píšete do několika diskuzních vláken? Navíc i do takových, kterých se to absolutně nedotýká?

Omyl, trať 330 začíná v Přerově, odkud pan Pelikán jel do Brna a tudíž to s věcí zásadně souvisí.

Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1036
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 16:39:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Dle učebnice VŠD v Žilině (pro ty co neumějí Slovensky přeloženo)

Doprava: cílevědomá lidská činnost, spočívající v prostorovém přemístění osob, věcí a zpráv v čase za pomoci dopravních cest a dopravních prostředků

Přeprava: je produktem dopravy


Navíc jelikož máš řidičské oprávnění(pokud jsi ho z toho piva vytáhl ), tak by jsi měl vědět, že ze zákona je pouze pojem "Náhradní doprava"

Citace zákona o silniční dopravě (111/1994 Sb.), který náhradní dopravu definuje v § 2 odst. 13 a upravuje v § 18c. "Náhradní autobusová doprava (NAD) je veřejná linková autobusová doprava provozovaná namísto dočasně přerušené drážní dopravy (tramvajové, trolejbusové či železniční včetně speciální - metro). Vozidla náhradní dopravy musí být označena slovy „náhradní doprava“."

(Příspěvek byl editován uživatelem GlEx.)
Čkd_hulÍn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 16:39:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

co to je okd hulin? o tem jsem nikdy neslysel.
pospecu to je velice trapne ze si uz aj zarizujes parodie na muj nick ale neboj sa ja sa vytocit nenecham ja su normalni ogar a taketo volovinky mna nerozhaziju
hezky den synci
ČKD HULÍN nejlepši
Každyho blbca co by začal blbě mektať o hulení odkazuju na mapu České republiky - HULÍN je město.
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 17:28:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chocholoušek: Pravda Navíc on pan Pelikán mohl dokonce tím odklonem jet přes Hulín
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4049
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 17:36:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pokud vás to v Břeclavi neučili
Učili .Myslíš si že na dopravce nebudem vědět rozdíly mezi doprava/přeprava a dopravce/přepravce ?

Citace VŠ učebnic to nebude

Glex: Jistě, vytáhl
Proč se teda objevují cedule Stanoviště náhradní PŘEPRAVY ??
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Okd_hulín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 18:01:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: zajímalo by mě, podle čeho si myslíte, že to není citace z VŠ skript?
Sice už je to nějaký pátek, co jsem promoval, ale tyhle skripta se mi doma válejí pořád...
Kdepak, jako argument to byl krok vedle

A co ten Ban???
edit: už jsem to psal v redakčním foru. Aha. No skvěle. Takže já si zaregistruju přezdívku podobnou jinému uživateli, odmítám nějakému "Hej-počkej" ukázat moji IP adresu a proto jsem automaticky záškodník. No skvěle. A co to bude příště?

(Příspěvek byl editován uživatelem okd hulín.)
OKD HULÍN
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4053
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 18:07:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Okd_Hulín: Nikoliv, nepochopil si mě.
Resp. sem se vynechal slovo, takže: kvůli citaci z knih DFJP to nebude.

Sám víš nejlíp proč, vysvětlení máš v Otázkách
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Čkd_hulÍn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 18:10:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dajte pospecovi ban.
pospecu ja nevim ze ta to furt bavi enem si ze me robit srandu taketo voloviny jasne byli sjme mladi a delali jsme kdovijake hluposti ale totok uz je prehnane.
nemas na pracu nic lepsiho nez vymyslat voloviny a parodovat mna? zrus teho okd hulin neni to smesne!
ČKD HULÍN nejlepši
Každyho blbca co by začal blbě mektať o hulení odkazuju na mapu České republiky - HULÍN je město.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4055
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 18:25:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eště chvílu a zatočíme s oběma Hulínama - nezájem
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Čkd_hulÍn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 18:33:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

sari ale toz totok neni mozne prece.
tady si ze mna furt enem nekdo dela prcu a napodobuje mna sak ty mas co mluvit s tim tvym nejlepsi a fzf reportama nekdo mna tady enem zesmesnuje a ale toz jak oba hulini nezajem? ja mam byt potrestany? toz toto ne. ja vim ze sa s pospecem znate ale toz je toto normalni? hen sak mu rekni at teho necha, to je urcite on, ten si ze mna furt enem dela srandu. toto prehana jako
ČKD HULÍN nejlepši
Každyho blbca co by začal blbě mektať o hulení odkazuju na mapu České republiky - HULÍN je město.
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1038
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 18:55:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: U nás je na cedulích "Stanoviště náhradní dopravy" ale ... s tím, že ze zákona je správně právě ta doprava.

Protože stanoviště přepravy logicky být ani nemůže. Na zastávce zastaví doprava, nikoliv přeprava. Autobus je tedy náhradní doprava, kdežto cestující je náhradně přepravován autobusem. Ovšem pan Pelikán se zmiňuje o VEDENÍ náhradní autobusové přepravy. Přepravu ale vést nemůžeme.

I ČD pokud je vyvěšena vývěska o výluce tak je psáno že je zavedena NAD.

Zkratku NAP sem zatím nikde neviděl.

(Příspěvek byl editován uživatelem GlEx.)
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2368
Registrován: 4-2004

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 19:14:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Pospec:ten slovenský peršing byl 162.006.

ad Šari:taky su pro zrušení obou Hulínů!!
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
www.rlz.estranky.cz
Okd_hulín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 19:27:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pardon za OT - nedalo mi to nereagovat.

Valach: a že jsm tak smělý, co jsem provedl já???
Pánové ono je úsměvné, že jste rezolutně rozhodnuti o založení účtu jen a pouze k provokaci, jen je "škoda", že ta vaše teorie má takovou malou, drobnou vadu na kráse - že jsem nic takového jaksi neudělal .

(Příspěvek byl editován uživatelem okd hulín.)
OKD HULÍN
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4057
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 19:40:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak poďte na pivo
Hm ?

Vydavát se přes Nizozemské a Německé IPčka...to je zbabělost.
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Okd_hulín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 19:54:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: a proč by to měla být zbabělost? Podle zákona na ochranu osobních údajů je IP adresa vnímána jako osobní údaj na stejné úrovni například s rodným číslem, proč bych ji měl někomu dávat na potkání? Na pivo bych zašel, a rád, jestli on jenom nebude problém v tom, že mou současnou domovinou není Hulín Každopádně škodit v úmyslu nemám, to si ujasněte spíš s "kolegou" ČKD

Ale to již opravdu silně odbočujeme od zlínských tratí a dopisu pana Pelikána

(Příspěvek byl editován uživatelem okd hulín.)
OKD HULÍN
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2369
Registrován: 4-2004

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 20:28:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Loudal-754.063
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
www.rlz.estranky.cz
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4058
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 21:05:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VÝLUKY: (ty zajimavejší)

Napěťová výluka ŽST Hulín - 1.2.09 - 7:40 - 13:30
Loko nezávislé trakce - počet není stanoven

Napěťová výluka Břeclav - 26.-28.1. - 7:30 - 16:00
Loko nezávislé trakce - obstará ÖBB
pozn. lanžhotské zhlaví
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Trajflik358
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 6-2007

Odesláno Neděle, 25. ledna 2009 - 10:41:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včerejší Otrokovice:


Nejlepší trolejbusy sou 14 a 15tr!!!!!!!! 814 052 BEST regionova
Izolátor
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.99.40.31
Odesláno Neděle, 25. ledna 2009 - 11:44:45    Odkaz na tento příspěvek  

Šari:A co ty méně zajímavější výluky? kdyžtak na mail.dík
Nms
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 9-2008
Odesláno Neděle, 25. ledna 2009 - 12:23:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem viděl toto:http://dopravni.net/wp-content/uploads/SZDC_investice_2009.pdf
a s tímhle si snad dělaj srandu ?!
Elektrizace tratě včetně PEÚ Otrokovice - Zlín - Vizovice 01/09 12/15
To bude ta trať 7 let rozkopaná ?!
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1844
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 25. ledna 2009 - 17:28:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nms: 01/09 - mají 6 dní na to, aby začli kopat...
gasonuv.blog - tísíce fotek na jednom místě...
Foto, video i info galerie zlínské MHD - stovky fotek vysoké kvality, aktualní informace, přehledy,...
Děkuju za shlédnutí!!!
Su mejdlař a nestydím se za to... Canon A 720 IS
771068
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 27. ledna 2009 - 12:38:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska výluky v Břeclavi opět ve stejném lokomotivním složení jako včera, tedy 751 001, 002, 750 243, 308, 742 159, 2143 037, 064,068.
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2378
Registrován: 4-2004

Odesláno Úterý, 27. ledna 2009 - 12:49:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před chvilou Otrokovicemi projížděli "cudzopasníci" ODOS(742.538+742.505):

Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
www.rlz.estranky.cz
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2381
Registrován: 4-2004

Odesláno Úterý, 27. ledna 2009 - 14:24:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

181.003 dnes zkušebkoval do Otrokovic:

Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
www.rlz.estranky.cz
Esox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 27. ledna 2009 - 15:40:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nms: To víš v 21. století se staví 10x pomaleji než před 100 lety.
Trajflik358
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 269
Registrován: 6-2007

Odesláno Úterý, 27. ledna 2009 - 17:22:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes jela na Os do Starého města 163 030 :


Nejlepší trolejbusy sou 14 a 15tr!!!!!!!! 814 052 BEST regionova
771068
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 27. ledna 2009 - 20:20:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Foto z dnešní výluky v Břeclavi:

DJK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.145.232
Odesláno Středa, 28. ledna 2009 - 15:00:58    Odkaz na tento příspěvek  

Všimněte si na poslední fotce od 771068 toho chlapíka na traverze :-P
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1403
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 28. ledna 2009 - 16:18:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes na 331 810.055
Posláno z mobilu.
Yeah Federace zlínských fotičů - nejlepši
3308
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.30.246.18
Odesláno Středa, 28. ledna 2009 - 16:19:37    Odkaz na tento příspěvek  

asi šotouš bych se nedivil
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4076
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 28. ledna 2009 - 16:40:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže pár foteček ze třídeního chorchrání v Břeclavi

Prototypová no.001



Prototypová no.002


Obrýlený no. 308



Obrýlený no. 243


Bez popularního zájmu no. 159


Cudzopasnické rasy


Děkuji za pozornost...
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 11:42:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak já přihodím na závěr břeclavských výluk konvoj na cestě zpět do Brna...
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4079
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 12:40:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

On je v Břeclavi a ani se neozve
Jo ten konvoj se začal štelovat tak 15:30, kdy došlo už k zapnutí sítě

Technická: Jak se zobrazují ty fotky na normálních moniorech ? Já na LCD to mám akorat. Ale na "klasice" se mi to jevilo tmavé, možná to bude těma odpisovýma monitorama ve škole
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3889
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 12:50:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Máš to trošku briketózní (čti tmavé), ale na ten kentus co je na některých fotkách to stačí
Trať trýzněná trojicí tlak trativších tranzistorů tklivě táhnoucích tkaloun tuhého topiva trasou tou temné teplárně tak typickou.
Žatecká bloguje
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 12:54:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: na to, že byly bez násvitu, tak v pohodě...a mám klasický monitor
>>> http://www.flickr.com/photos/payus/ <<<
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 13:20:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: on jel na výlet do Bratislavy a Vídně a tohle vyfotil při zpáteční cestě, když čekal na Haška. Ale kdyby se býval na celou Blavu a Vídeň vys... a zůstal v Břeclavi, udělal by líp
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2385
Registrován: 4-2004

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 14:17:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teď Hulínem projely na Břeclav "cudzopasníci" OKD s Wapkami,a v čele byly nové 753.729+753.728.
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
www.rlz.estranky.cz
Fauny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 14:43:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera jsem taky viděl Hodonínem projíždět OKD brejlovce s Wapkama směr Břeclav.
R ŠOHAJ BŘECLAV-PRAHA na věčné časy
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4080
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 15:21:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

udělal by líp
Ano, zašel by na jedno, a bylo by NEJlíp

No tak to je hnus teda
Když sem nažhavil doma "klasiku", tak je to fakt tmavé jak . A to sem tomu eště přidával kontrast . To sem vážně nečekal, že to bude takový rozdíl

Zlínku brázdí 810.055
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
771068
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 17:46:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: fotky
já trochu zavzpomínám, taky na výluky, taky u toho byla 751 001, ale tehdy tam jezdily další zajímavé stroje...jen ta fotka není nic moc.
771 070, 751 001 Břeclav rok tušim 2000 nebo 2001

a o 9 let později na tom samém místě, ale na jiné koleji (jen to setkání se již nezopakuje):
771068
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 17:52:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ještě jedna z tohoto místa a zhruba stejného času:
převoz šmirglů někam do jihovýchodnějších krajin-
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1404
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 18:22:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

363.033 na R 813
Posláno z mobilu.
Yeah Federace zlínských fotičů - nejlepši
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4093
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 20:56:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě přiložím pro zájemce zvukový pozdrav z napěťovky v Břeclavi
Přeji příjemný poslech....
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Trajflik358
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 6-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2009 - 20:58:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přídavam foto 810 055-4:

a na té fotce v Otrokovické teplarně je 720 524

Nejlepší trolejbusy sou 14 a 15tr!!!!!!!! 814 052 BEST regionova
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4105
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 30. ledna 2009 - 23:23:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sledujte:
Zlín -> OKDD tu nebyli naposledy
Otrokovice -> "Itali" se po roce opět objevili
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Trajflik358
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 6-2007

Odesláno Sobota, 31. ledna 2009 - 11:26:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes pojede na loudalovi 750 243

Nejlepší trolejbusy sou 14 a 15tr!!!!!!!! 814 052 BEST regionova
jagg
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.4.138
Odesláno Sobota, 31. ledna 2009 - 13:14:53    Odkaz na tento příspěvek  

Co to bylo tento tyden za obilnaky v Lipe? Nejmin dvakrat a mam pocit, ze pokazde jine, vyfotil to nekdo?
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1142
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 01. února 2009 - 07:33:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Obilňáky v Lípě nejsou nic neobvyklého. Mám dojem, že sem jednou v týdnu zahlédl rakve ř. Tadgs.
Budou zas...

Na dnešní hulínské napěťovce bude řádit olomoucká 749 257.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

http://brejlofil.ic.cz/

Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 392
Registrován: 5-2007

Odesláno Neděle, 01. února 2009 - 09:35:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdyby to tak byla olomoucká 750 257.....
ČD: Auta stojí, vlaky taky....
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2390
Registrován: 4-2004

Odesláno Neděle, 01. února 2009 - 09:44:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějaké tupé deprimované hovado pocákalo svými chorými výplody 150.213:

Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
www.rlz.estranky.cz