K-report
 

Archiv do 7. února 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Tratě 330 a 331 „Zlínka” » Archiv do 7. února 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 750
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 12:06:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taurus4you: můj první a doufám že i poslední příspěvek zde
Škoda, třeba si to rozmyslíš, až děti vyrostou a tady se budou prohánět Taury
Yeah Federace zlínských fotičů
Oecityman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 3-2007

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 12:50:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

citace:" ..To že to trpí v jiných depech nebudu komentovat, ale s jistou firemní kulturou to skutečně nemá co dělat."

a proc by to autor nemohl okomentovat?nebo je vtom problem ? jaky je rozdil mezi motorem na zlince a persingem kery zajizdi do polska a je tez popsany..mrknete se do disk. persingů je tam vyvedena fotka "jadwigy"

(Příspěvek byl editován uživatelem oecityman.)
icq - 260568526
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 5-2007

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 13:22:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomt: To nesmíš brat vážně. To sem psal v polospánku.
Kdyby ste někdo chtěl ICQ ta tady je: 493901759
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1178
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 14:16:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pospec: No pokud jsem si všiml, tak s urážením začal Šari. O vědění hovna o dráze a lezení do bych zrovna na tvém místě pomlčel.
Tahle diskuze se úplně po*rala, kraluje tu FZF a kdo má jiný názor než FZF, je poslán do řiti . Nedá se tu slušně diskutovat.
FZF neodsuzuju celou, někteří její členové jsou v klídečku. Ale jenom někteří, ostatní jsou šotouši nejtěžšího kalibru.
Teď už opravdu končím, a to v tomhle vláknu definitivně. Už na to nemám žaludek.

(Příspěvek byl editován uživatelem peca.)
Rychlík Praha-Košice, ten mě láká nejvíce.
Firefox rulezzz
E-maily pište na adresu LP3K z@vin@č seznam.cz
ICQ: 268 125 722
Botik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 5-2007

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 15:16:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem se trošku nudil, a sesmolil jsem video... Nevěděl jsem zpočátku jaké téma, ale pak mi bleskla hlavou akce z listopadu 2007 - sundávání lávky v Tlumačově. Výsledek není ideální, no posuďte sami:
http://www.youtube.com/watch?v=BSNgdwBV1xM
Mé stránky: www.dopravadszo.blog.cz

Co způsobil Život Šotouše?
Podívejte se sami :-O \newurl {http://sotosi6a.estranky.cz} Video je pro jistotu smazané...
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 751
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 15:17:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych se obrátit s několika dotazy na MŠ. Podle toho, co píše, zřejmě pracuje na nějaké vedoucí funkci v dílně (ve Valmezu?) - soudě podle výroku o odsunutí 810 271-7 někam pryč a podle vehementnímu odporu proti pojmenování motorových vozů. Takže pane MŠ:

1) Ve svém posledním příspěvku mluvíte o firemní kultuře. Tak proč jezdí vozidla na trati 331 (zvláště 814) ve velmi nevzhledném stavu, kdy se jejich vozová skříň ztrácí ve rzi a špíně?

2) Proč 814.028 a 029 nemají od svého dodání v létě 2007 nápisy Regionova a Zlínský kraj? Je to zvykem všude jinde a 002 je takto polepená. Má to na svědomí vaše nechuť tam cokoliv lepit? Někdo to vymyslel a někdo tím pohrdá.

Co vy na to? Děkuji za odpovědi.
Yeah Federace zlínských fotičů
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 15:18:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Peca: Díky. A ten o potrefené huse znáš?
Yeah Federace zlínských fotičů
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1462
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 16:09:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pospec, Taurus4you: Proč si na mně otvíráte hubu?!?!?! Já píšu, že jsem proti nápisu nic neměl a vy mne zdrb*te za to, že se aktivně nezapojuju do hádky??? Jestli mne soudíte jenom podle věku, tak je to od Vás při nejmenším ubohé!!! Já o sobě netvrdím, že jsem sežral všechnu moudrost světa, ale taky netvrdím, že jsem se o železnici začal zajímat včera!!! Pokud smím podotknout, Pecu, Folcka, Cyrdu a T679.1225 docela znám, byl jsem s nima aj na několika výpravách a s klidným svědomím mohu říctm, že na svůj věk sou opravdu kapacity přes železnici. O FZF jsem měl zatím dobré mínění, ale Pospec mě začíná vyvádět z omylu (samozřejmě mluvím o některých členech FZF, nedokážu si představit, že bych se pohádal třeba s 810 131-1, to fakt ne)
Vy dva, pánové, skutečně jste mě naštvali!!!
Gasonův blog|ICQ: 472-137-831|Skype:migagason|754 068 JE BEST4.12.2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru-Toť asi všecko,co sem Vám chtěl řéct...
Neváhaj a hlasuj o foto roku na mém blogu!!!
Zvolte si foto roku 2007
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1673
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 16:37:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Copak, došli ti argumenty nebo musíš jít spinuškat?
Ne nedošli, jenže nemohu vysedávat u PC do noci! U nás na intru platí určité pravidla!

Změň si fotku v nicku.
Že zrovna ty mi budeš rozkazovat, co mám já dělat! Na to si ešte moc malý chlapeček !! !

O vědění hovna o dráze a lezení do ( ).( ) bych zrovna na tvém místě pomlčel.
Hele, Pecíčku, tak tohle by sis mohl na Pospeca odpustit jo ? Nemáš ponětí kamaráde, komu píšeš !!

Nedá se tu slušně diskutovat.
To říká ten pravý , co nikdy nic k tématu, nebo něčemu jinému nenapsal !!

ostatní jsou šotouši nejtěžšího kalibru.
LOL Mistře fotografe , v životě sem ti něviděl od tebe fotku !

Pospecu víš, ono ty nálepky dělala nějaká EXterní firma. Ale to bylo jen z z prvopočátku, kdy byly Regionovy BOOM A fčil ? ? ?

MŠ: Proč se nebudeš vyjadřovat? Jsme přece na diskuzním fóru, a my bychom se to rádi dozvěděli ! ! !
Aspon se taky nachvíli odsune PRVOVLÁDA FZF, jak by zcela určitě řekl mistr Peca!

Jinde to jde, ale tady to někomu vadí, já to fakt ešte stále nechápu . Tady jde vidět kolektivnost firmy ČD a.s. ! ! !
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

810 271 - 7 "ŠARINKA" - perla na Zlínce
810 131 - 3 "VHS" - VZPOMÍNÁME

Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.90.35
Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 16:42:12    Odkaz na tento příspěvek  

Pospec: Čistění vozidel je bohužel občas problém od té doby co depu bylo nařízeno propustit čističky a najmout si na to firmy.... Problémy s vlastními zaměstnanci se řeší podstatně jednodušeji, než s firmou, kde je navíc značná fluktuace. Následné sankce a neproplacení "čistění" bohužel pro veřejnost nic neřeší, protože na vlak se mnohdy musí přistavit ne zcela vyčistěné vozidlo, protože vzhledem k minimálnímu počtu záloh jiné není k dispozici. Skříň se čistí v MM prohlídce ve VM, která je u 814 po 20 000 km, což znamená více než dva měsíce provozu - průměrný kilometrický proběh jednotky za měsíc je cca 9 000 km. U 814 je navíc zvolen takový nátěr, na kterém je každá nečistota okamžitě vidět - nátěr 810 je v tomto ohledu podstatně praktičtější. V Otrokovicích čistění skříní není prozatím možné. O problému vím, nicméně teď s dělením na osobní a kargo se řešily jiné věci. Stejný problém byl v Suchdole, kde se to doufám již podařilo vyřešit a nyní snad přijdou na řadu Otrokovice.
Nápisy na čelo se nelepily ani v PARSu, ani v depu, ale již dodané jednotky objížděla jistá firma... Urgence prozatím nikam nevedly.Takže to asi vyřesíme jako u dvojky nebo trojky po násilném poškození předloni na podzim. Navíc se stejně bude muset předělat alespoň označení vozidla na čele, protože bílé samolepky začínají trochu žloutnout a po správnosti by na světlý podklad již z výroby měla být zvolená barva černá.
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1674
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 16:45:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hools: Dodej mi JEDEN důkaz, že sem to tam nalepil já. Co ???
Nic, si v
Hele, já nejsu žádná matrika ČD, abych pojmenovával vozy ! ! !

Pravil jeden pan v zeleno-žlutém kabátku:

INTELIGENCE KAŽDÉHO SE PROJEVÍ VŽDYCKY V TEN PRAVÝ OKAMŽIK
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

810 271 - 7 "ŠARINKA" - perla na Zlínce
810 131 - 3 "VHS" - VZPOMÍNÁME
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1675
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 16:51:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MŠ: Jaktože se na Reginách objevili bílé napisy čísla na žlutém podkladě ? Není to náhodou proti předpisům ? ? ?
Pochopil bych, kdyby to tak vyjelo na 001,002,003,...Jasný, stane se chyba, a chyba se stále opakuje už u jednotek 042, nebo kolik jich je ! To si toho ešte nikdo nevšiml ? ? ? Čím to je ? ?
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

810 271 - 7 "ŠARINKA" - perla na Zlínce
810 131 - 3 "VHS" - VZPOMÍNÁME
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 5-2007

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 16:53:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari:Tvá inteligence se ovšem nikdy projevit nemůže a hádej proč! A ty si největší řiťolezec ze všech. Ale já už se nebudu rozčilovat, pro mě si jenom blbec který si myslí že všechno ví, všechno zná a všude byl. Ale ono to tak hošku není. A s tím nickem sem ti dal takovou přátelskou radu protože to vypadá jako fotomontáž a nebo jako nějaká historická fotka. A jak sem viděl tvé příspěvky, ty o historii na železnici némáš ani páru.
Kdyby ste někdo chtěl ICQ ta tady je: 493901759
Pjotr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 5-2007

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 16:57:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Migoš: 810-131-1 není v naší federaci FZF, ale že je v poho to maš pravdu.

Souhlasím s Pospecem ohledně nápisů na Regionovách a s čistotou všech vozidel. Smi to úplně sebral z huby. Přijde mě že za celou dobu co u nás 814 003 jezdí byla jednou v myčce a to letos v lednu. A co se týče spolehlivosti Regin o tom ani nemluvě. Takže si to vaše depo dejte dohromady a zabývejte se věcma, který budou sloužit nám všemv.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1676
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 16:59:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cyrda: Opět, stejná pohádka. Ted si se přiznal !

Divej sa, osobně mě neznáš. Znáš mě z tadyma, takže si mysli co chceš, mě je to úplně jedno !
Já si o VÁS taky myslím své ! ! !

Jasný, pane historiku, beru na vědomí !
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

810 271 - 7 "ŠARINKA" - perla na Zlínce
810 131 - 3 "VHS" - VZPOMÍNÁME
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1463
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 17:00:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pjotr: Chyba se vloudila. Opravuju - nedokážu si představit, že bych se pohádal třeba s Vámi nebo s ReRem...

(Příspěvek byl editován uživatelem MIGOŠ.)
Gasonův blog|ICQ: 472-137-831|Skype:migagason|754 068 JE BEST4.12.2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru-Toť asi všecko,co sem Vám chtěl řéct...
Neváhaj a hlasuj o foto roku na mém blogu!!!
Zvolte si foto roku 2007
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 5-2007

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 17:00:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To sem rád a tím sme skončili. Někdy zase budeme pokračovat.
Kdyby ste někdo chtěl ICQ ta tady je: 493901759

Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.90.35
Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 17:11:51    Odkaz na tento příspěvek  

Šari: nevím, kde soudruzi z NDR udělali chybu... já si toho všimnul při přebírání posledních dvou v létě. Při dodání dalších budu trvat na správném označení přímo z výroby...
Honza215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1533
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 18:08:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MŠ: pročpak si myslíte, že čísla na čelech mají být černá. Nebyl jste to vy, kdo tu hovořil o jistých normách nátěrů a tak. Budu se s vám hádat, jelikož bílá k čísla patří právě k tomu o čem jste hovořil. Zatím je vidíte na jednotce 001-042 a a na všech 814.2 takže výstřelky typu že budete trvat na tom a na tom nikoho nezajímají. Pokud uvedete pádný důkaz, že se mýlím, pak jsem ochoten to přiznat.

(Příspěvek byl editován uživatelem honza215.)
Stránky o motorových jednotkách REGIONOVA http://jednotky814.cz.

ICQ: 205-355-261

PP Hradec Králové 4EVER

Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.90.35
Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 18:24:57    Odkaz na tento příspěvek  

Honza - nevím co vás rozesmálo - v TNŽ je uvedeno, že na světlý podklad se používají tmavé popisy a na tmavý světlé... Což u 814 je zcela zřejmě v rozporu, pokud nechcete tvrdit, že použitá oranžová a žlutá barva je tmavá...
Honza215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1534
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 18:45:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no jde o to že regionova je z toho zřejmě vyjmuta. Černé číslo by asi na žluté byla jako pěst na oko. Takže se přikláním k tomu, že zde je to součástí grafického desingu, což bude asi z 99 % pravdivá informace
Stránky o motorových jednotkách REGIONOVA http://jednotky814.cz.

ICQ: 205-355-261

PP Hradec Králové 4EVER
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1940
Registrován: 4-2004

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 21:42:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak po delší době,zde bude i foto místo hádek.Šarinku sem nachytal během prostoje v Hulíně:


A k nynějšímu stavu - zmizely nápisy Šarinka,změnilo se DKV z Ostravy na Olomouc.

A budu mírně rýpavý-ale když už se odlepují nálepky nad světly,proč zůstaly nevzhledné malůvky na WC,ty vzhledu motoru uberou více než dvě jména.
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Houba na 754!!
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2021
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 22:29:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Valach: Malůvky ubereš, záchod bude pár dní pěkný, ale do týdne tam máš 2x takovou "úrodu"...
Někdy jé méně více.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Jameszl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 10-2002

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 23:16:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

All:
Hoši, vy mi připadáte takoví nedospělí. Pár dní tu nejsem a co se tu děje.
Co takhle smazat příspěvky za posledních několik dní a začít znova?

Téma ŠARINKA komentovat nebudu. Raději než úpravu lokomotiv řeším úsměvy šikovných slečen.


Jeden jistý rýpanec ale podpořím. To jsou ty nechutně špinavé vlaky (hlavně Regionovy) a to jak z venku (umývat je jednou za dva měsíce, to asi vymyslel někdo moc chytrý, že?), tak i zevnitř (například takové sedačky na Regionovách se zřejmě ještě nepotkaly s vysavačem).
---

P.S.: Od 3. března se dají očekávat nové variace nátěrů Otrokovických Regionov. Jedna totiž bude vždycky nocovat v KM, takže místní grafiťáci se o to jistě postarají.
Dnes mě na 814.002 překvapil nový čmáranec v interiéru Regíny (typický čmáranec černým fixem) a to svým umístěním - NA STROPU!! No ty wo*e!
FZF

Regionova = krok špatným směrem! Já jsem pro DESIRO (DEnisa - SImona - ROmana)
avada kedavra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.177.80
Odesláno Středa, 30. ledna 2008 - 15:10:35    Odkaz na tento příspěvek  

No mě osobně to zaskočilo, 810 271-7 se mi ani trochu nelíbí, to už jsou lepší ty regionovy co ve zlíně jezdí... A to že to pojmenovali šárinka??? Pch, mohli to pojmenovat líp...
Hools
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 4-2007
Odesláno Středa, 30. ledna 2008 - 19:42:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari:No ty voe.........Šeeeefe,víš prdlajs,z kama su,tož ti neco řeknu:Já zlínský ŠROTY A POPELNICE nefotím!!!!A ani nemožu...páč kdyžuž valím do Zlína,tak ne na hon na vlaky.......ale na hokej.....A v seš možná tak akorát ty!Su uplně něgde jinde...a napovím ti,že v pi.i nésu....
810_1313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 7-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 11:01:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím všechny na trati.
Fakt nejsem členem FZF.Celé ty minulé dny jsem tady a sleduji diskusi.Něco podobného právě probíhá v Čechách ohledně Regionov.Všem doporučiji k přečtení:
https://www.k-report.net/discus/messages/28/25255.h tml?1198536121
ICQ:358-045-985

"ESCÉ KÁEMDÉ" (SC KMD)

KMD: http://www.kromerizske-drahy.com/index.php
T6791225
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 11:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč se tu všichni pořád hádáte?
Své problémy si řešte jinde a né zde!!!
810_1313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 7-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 11:23:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Téma ŠARINKA(a jiná případná jména):Spíš by asi,v případě zájmu,věci více prospěl konstruktivní dialog zúčastněných stran,ale na jiné půdě,ne zde.
ICQ:358-045-985

"ESCÉ KÁEMDÉ" (SC KMD)

KMD: http://www.kromerizske-drahy.com/index.php
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 12:10:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sergeju: Prosimtě co sem lozíš když se ti tu nelíbí. Zůstaň na sergejích.
Kdyby ste někdo chtěl ICQ ta tady je: 493901759
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 754
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 12:37:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cyrda a spol.: Kurva začněte se konečně bavit o kolejích a né o kokotinách. Tohle není dětské pískoviště, tak to už do piče pochopte.
Yeah Federace zlínských fotičů
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 14:08:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasnééé šéfe
Kdyby ste někdo chtěl ICQ ta tady je: 493901759
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 19:04:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdyby redakce zasáhla tak, jak na Vláře, tak by tady bylo furt mrtvo...
Kdo si tady (kromě mě) na to stěžoval?
Náhodou je tu docela

Dneska bude na Loudalovi o5 4022.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

Šarinka do Parsu!
Wien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 7-2006
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 19:36:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neví někdo, proč poslední večerní vlak z Kojetína do Kunovic přijíždí téměř pravidelně do Hulína na 1. nástupiště a pak je přímý vůz do Valašského Meziříčí zbytečně přestavován přes říkovické zhlaví na 2. nástupiště, když by to šlo "hodit" na 2. nástupiště kolej první rovnou a odpadlo by jednak šibování a taky vzniklé zpoždění....???
TK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.114.202.238
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 19:39:47    Odkaz na tento příspěvek  

Této otázce nerozumím. Z městského se do Tlumačova odjet nedá.
Jirkas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 533
Registrován: 8-2003
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 20:28:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TK: Dá. Nedá se odjet z "hlavního" do Holešova. Mám pocit, že po té spojce i něco pravidelně jezdí, každopádně stoprocentně tudy jela 810 271 při loňské jízdě z Tovačova do Otrokovic a hurvínek, když se z Kroměříže vracel do Břeclavi.
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 20:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jj, hurvajs tama jel.
Kdyby ste někdo chtěl ICQ ta tady je: 493901759
TK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.114.202.238
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 20:46:50    Odkaz na tento příspěvek  

Tak to se omlouvám. Nasadili jste mi brouka do hlavy.
Jameszl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 351
Registrován: 10-2002

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 22:32:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wien:
Když jsem Os 4258 vezl posledně, tak jsme jeli na jedinou kolej, kterou jsem předpokládal, že na ni pojedeme a to je st.kol. 13 (nebo 2/1a pro substrát). To je jediná kolej, ze které se dá odjet jak na Okv, tak i Holešov.
Docela mě překvapuje, že to jiný výpravčí řešil takhle blbě, ale třeba k tomu měl i důvod...
Zítra to budu opět sledovat, tak schválně, co bude!
FZF

Regionova = krok špatným směrem! Já jsem pro DESIRO (DEnisa - SImona - ROmana)
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1683
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 01. února 2008 - 10:18:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Není totok sebepropagace a sebezviditelnění ? ?


A koho by to ešte zajímalo zpětně, tak včera na Loudalovi 754 025
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

810 271 - 7 "ŠARINKA" - perla na Zlínce
810 131 - 3 "VHS" - VZPOMÍNÁME
Lukash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1500
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 01. února 2008 - 20:36:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč v obou rychlíkových soupravách
Břeclav - Olomouc jezdí aspoň jedno Bt?

Na co pak jezdí 362ka s tím když to má omezení na 120?
Břeclav +-0
Hodonín +3
M.Písek+6
Starák +10
Otrok +12
Hulín +14
Přerov +16

mám toho plný zuby, opačně je to to samý a v BV pak ujíždí EC na Slovensko dnes HUNGARIA o jednu jedinou minutu - odjela 14:58 a rychlík dojel 14:59

EC 175 to samé.... to je šílený jen kvuli tomu že nejsou schopni si s Brnem vyměnit byť par pitomých Bymeček kerý může těch 140 km/h jet
http://traffic.xf.cz
TK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.114.202.238
Odesláno Pátek, 01. února 2008 - 20:49:53    Odkaz na tento příspěvek  

ad Lukash: "EC 175 to samé.... to je šílený jen kvuli tomu že nejsou schopni si s Brnem vyměnit byť par pitomých Bymeček kerý může těch 140 km/h jet". No to nehrozí. Ty Brno nepůjčí. Koledovalo by si o problémy u kraje. Problém je někde jinde. V Přerově. Problém nemůžou řešit Bdmtee, musí ho řešit vozy, které tam mají jezdit dle řazení....B.
Stefja
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 7-2007

Odesláno Pátek, 01. února 2008 - 21:36:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mno,snad se to sem hodí,ke Zlínce to svým způsobem patří taky...

Virtuální Zlínku sem nikde ke stažení neviděl,tak nevím,jestli se bude hodit virtuální Šarinka,bo nikde sem ji vyrobenou neviděl,tak sem si ji udělal - snad najde u někoho nějaké využití.Fotky poskytl Šari,originál modelu (pojízdný ve hře TRS 04) je na www.trainz.cz

Kdo by to chtěl risknout,tak ju můžete sosnout na www.railtrainz.cz ,upozorňuju,že jen na vlastní nebezpečí


Šukafón,my favourite.... ehm,motorák.

Jezdím po 760mm www.rodny-loko.uvadi.cz
Lukash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1501
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 01. února 2008 - 22:27:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No ale kde ty vozy jsou? .... To nejsou schopni poskládat dvě soupravy rychliku AB+BDs+B+B+B nebo co tam má jezdit tak do toho lupnou Btčko, to pak nemusí tahat 362ky a koridor se dělal opravdu k h-vnu ...
http://traffic.xf.cz
TK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.114.202.238
Odesláno Sobota, 02. února 2008 - 09:01:01    Odkaz na tento příspěvek  

No on toho Přerov vozí v B trochu víc a na pražské R Bt nikdo riskovat nebude. Takže ferdinandovské R jsou pro náhrady první na raně.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 757
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 03. února 2008 - 13:32:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koridor se nedělal pro cestující, ale proto, že hlavní trať byla v katastrofálním stavu. TK má pravdu, ale zajímavé je, že Přerov Bt na Prahu nepošle, ale Praha Bt na Veselí pošle s radostí. To, co dnes a denně zažívám mě už sere víc než málo (drzost a neschopnost čet, stav souprav). Otázka je, jestli má vůbec cenu psát na kraj.
Yeah Federace zlínských fotičů
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 5-2007

Odesláno Neděle, 03. února 2008 - 13:38:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Brně je problém s tím jejich expresem Praha-Brno. Vozy co tam jezdí jsou záložní vagony vytažené z kopřiv a aby se neřeklo že na expresu jezdí poblité vagony tak na podlahu nalepili linoleum, koženku na sedačkách potáhlí látkou a závěsy udělali z té látky taky. A to se pak není čemu divit že když nějaký vagon klekne tak za něj není náhrada. Bohužel současné vedení ČD nemyslí dopředu takže když jim v 1 GVD přebýva 80 vozů tak je pošlou do Tlumačova ale nikdo nemyslí na to že v dalším GVD je naplánované o 12 vlaků víc.
Kdyby ste někdo chtěl ICQ ta tady je: 493901759
TK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.114.202.238
Odesláno Neděle, 03. února 2008 - 18:52:11    Odkaz na tento příspěvek  

Ad Pospec: Na kraj nemá cenu psát, rychlíky objednává ministerstvo dopravy.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 758
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 04. února 2008 - 07:35:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo vlastně, ministerstvo! Já tom viděl podle těch Bt osobáky
Yeah Federace zlínských fotičů
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1427
Registrován: 6-2004
Odesláno Pondělí, 04. února 2008 - 12:51:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://azpravy.atlas.cz/domov/ostatni/150021-nedoc kavci-zdvihaji-zavory-zpozduji-tak-jedouci-vlaky.a spx

a proto "pospíchej pomalu"...
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 761
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 04. února 2008 - 13:04:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pjotře, tos měl říct, že ty šraňky nemám zvedat
Yeah Federace zlínských fotičů
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 666
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 04. února 2008 - 13:17:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

STB | Hmm | 4.2. 12:30
takovou informaci je "dobré zveřejnit",už to nebude dělat jen pár lidí,ale všichni.


Přidávám se k Pospecovi. A kdo není sračka, nechť se přidá taky.

FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Zderadíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 06. února 2008 - 12:44:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No ce se divíte, nejsou nové vozy, nejsou, ale už se chystá 100 ks "REKO" od DB, co to asi bude?
Jojo, zlatá MSV Studénka, kde je jí konec...
Ve správnou chvíli na špatném místě !
Zderadíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 06. února 2008 - 12:55:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdybyste tady místo kravin raději někdo napsali,co že je to za vlaky s těmi taliánskými vozy, co tady podezřele často jezdí.
Ve správnou chvíli na špatném místě !
Pjotr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 5-2007

Odesláno Středa, 06. února 2008 - 17:51:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pospec: Jo tak to seš ty, ten závorář co nam zvedá závory.

Předem varuju ty kdo by si to chtěli vyskoušet. Až to budete chtět vyskoušet tak mě zavolejte ať sem u toho. Já to chcu taky někdy vidět, né až s křižkem po funuse.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 765
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 07. února 2008 - 06:48:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pjotr: Není problém, můžeme to zkusit. A třeba bysme mohli dát přes izolátor u některého autobloku magnetky. To ti dám vědět a vyzkoušíme. Jenom nevím, jestli to provést až budeš mít šíchtu nebo po ní

Sto vozů od DB je fáma, kterou vypustila želpage. Ohledně mimořádných vlaků IT - PL jsem informoval 28. ledna 2008, 06:40:42. Chce to občas navštívit archiv
Yeah Federace zlínských fotičů
Zderadíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 4-2007

Odesláno Čtvrtek, 07. února 2008 - 08:09:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

100 vozů není fáma, ale projednávalo se to v řídicích orgánech ČD a.s., byl vysloven předběžný souhlas a informoval o tom Železničář (nemám při ruce, takže nemohu dát odkazm které číslo). Za doplňující info dík.
Ve správnou chvíli na špatném místě !
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 770
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 07. února 2008 - 08:35:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro mě je to ve hvězdách asi tak, jako projekt el. lok. 380, homologace taurů pro SŽDC, třetí kolej mezi Bohumínem a Břeclaví nebo pendolino v Polsku
Yeah Federace zlínských fotičů
Vsdmichalka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 12-2005

Odesláno Čtvrtek, 07. února 2008 - 09:25:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TALIÁNI MAJÍ JET ZÍTRA ODPOLEDNE DOMŮ. Čas jsem si bohužel nezapamatoval, ale je to ještě za světla.

Pospec: Taky jsem kdysi zaslech, že jedna uklizečka v PARSu vykladala o reginacho pro Desnou. A vidíme všici, čáry máry a je na světě. Holt né všechny informace musí prosáknou za dveře kanceláří nebo dokonce na Káčko.

Mimochodem co se týče sta vozů, tak aby jsme se nedivili a co se týče Taurusů tak to je taky hudba blízke budoucnosti.

Víc u Mašinky, hlavně nebuď takovy skeptik
Hodně řečí málo práce, tak potom to s tou dráhou tak vypadá :-)
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 07. února 2008 - 11:42:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To bys k té Mašince musel občas dojít Dokud neuvidím, neuvěřím.
Yeah Federace zlínských fotičů