K-report
 

Archiv do 19. března 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Tratě v západních Čechách » Archiv do 19. března 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.18.251
Odesláno Pondělí, 10. března 2008 - 17:21:17    Odkaz na tento příspěvek  

Ad František Omáčka: tvarovky z Postoloprt po žatecké párkrát jely. Jenže narozdíl od panelů ze Skovic do Německa jezdí Postoloprty-Nýřany jen velmi zřídka. Asi už je všechno vydlážděné, nebo to přepravce po prvotní euforii přešlo a vozí náklaďákem.
Spanihelf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 10. března 2008 - 17:57:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já přihodim něco z dnešní Plzně:


R 1590/1591 "Otava" PRAHA-SUŠICE 1.5.2008
S 050.003 a 050.029 buď na reko nebo do šrotu !!!
Soudce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 824
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 11. března 2008 - 10:11:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M_k: Pardon za OT, ale co to mas za fotku pod nickem? Tys byl v Sajuzu, nebo se ti jen libi masiny VL?:-)
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 838
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 11. března 2008 - 10:26:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Soudce: Jo byl jsem na Ukrajině - už třikrát. A tyhle vrčící obludy se mi prostě líbily.
Lokálka z Pňovan do Bezdružic? Viz http://bezdruzickalokalka.cz
Soudce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 825
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 11. března 2008 - 10:33:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad M_k: A do Ruska se nechystas? Jinak Ti teda zavidim, kdybych mohl, hned bych vyrazil nekam na vychod sakra. 3x uzs tam byl jo? A ciste jako traveller? To jsi studnice zazitku teda.
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 840
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 11. března 2008 - 11:10:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Soudce: No plánujeme Transsib....,ale kdy vyrazíme je ve hvězdách.

Ukrajinské cestování http://www.spvd.cz/?p=svet/ua/ua2005/ua2005.html&m =svet/ua/menu_ua.html
Lokálka z Pňovan do Bezdružic? Viz http://bezdruzickalokalka.cz
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 843
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 11. března 2008 - 13:46:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak jsem se bál večer v Plzni

To bych musel být blázen, abych jel do Plzně autem, říkal jsem si nad pozvánkou na slavnostní večer pořádaný přímo v areálu Plzeňského pivovaru. Proto jsem se taky první březnový pátek ocitl deset minut po deváté večer u pokladny hlavního nádraží a chystal se na cestu zpátky. V saku a kravatě, v dlouhém černém kabátu, sahajícím pod kolena k tmavým kalhotám, co ladily s nablýskanými lakýrkami. V tomhle převleku jsem byl tou dobou na nádraží jediný.

Vlak mi jel za necelou hodinu, kterou jsem se rozhodl strávit na lavičce v hale čtením novin. Hrubá chyba! To předsevzetí mi nevydrželo ani deset minut. Lavice začala objíždět žebračka na invalidním vozíku, ve špinavých hadrech, s vlasy připomínajícími chuchvalce koudele. A s vlčákem. Jak se přibližovala, sílil i cinkot drobných, které od čekajících vybírala. Když dorazila ke mně, podíval jsem se na ni krátce a odvětil suše: „Já vám nic nedám.“ „Tak díky, šéfe,“ opáčila ironicky a po chvilce odjela. Tak a mám to z krku, pomyslel jsem si a zase se začetl do novin. Jenže pak jsem to uslyšel. Vozíčkářka u vedlejší lavice vyčítavě vyštěkla přes celou nádražní halu: „Nic mi nedal!" Ohlédl jsem se a viděl, jak mluví ke dvěma svým kumpánům. Teď by se hodilo oba popsat, jenže místo jejich okukování jsem už kvapně balil noviny do tašky a mířil ke schodišti vedoucímu z haly do přízemí. Po schodech mě snad baba honit nebude, pomyslel jsem cynicky na vozíčkářku. To byla jedna z chvil, kdy má místy až bezbřehá naivita chrání psychiku před nepříjemnou skutečností. Každému, tedy kromě mě, by bylo jasné, že se ta paní do patra nějak musela dostat, a to „nějak“ znamená zespoda nahoru a tím pádem je zřejmé, že to jde i obráceně. I tak jsem se radoval zbytečně. Vlevo dole u prvního schodu už stáli další dva somráci. Scházel jsem po schodišti. Jeden z nich, vousáč v zeleném kabátu, se ke mně začal přibližovat. Jeho chůzi i řeč naštěstí brzdila zhruba dvě promile alkoholu v krvi, na která jsem ho odhadl. Dřív, než si stačil lámanou češtinou říct o příspěvek na živobytí, jsem s pozdravem prošel těsně kolem něj. Když muž vyhodnotil situaci, byl jsem už tak o tři metry dál. On se pak vrátil ke svému příteli v somru. Trio za chvíli doplnila vozíčkářka, která už osazenstvo v patře zkasírovala a dostala se dolů. Já došel ke vchodu do vstupní haly a chvíli předstíral, že si čtu z tabule odjezdů vlaků. Do té doby, než jsem si všiml blízké trojice mladíků okolo pětadvaceti. Byly to takové typické nádražní existence, se dvěma taškami plnými krámů. Nepodezíral bych je přinejmenším z toho, že v příštích dvou letech plzeňské nádraží opustí.

V atmosféře vestibulu jsem si začínal připadat jako flus v kurníku plném hladových slepic. Dobu do příjezdu vlaku mi ukrátila procházka noční Plzní. Při východu z nádraží jsem minul asi dvanáct bodrých chlapíků mezi čtyřicítkou a padesátkou, popíjejících u dveří lahváče.

Na vynucené noční cestě jsem si prohlížel opravenou budovu městského soudu a při jejím několikerém obcházení přemítal, jak se před lety šedivá dělnická Plzeň mění v město, kterému sice zůstává industriální ráz, ale které začíná díky novým upraveným plochám působit ne-li přímo přátelsky, tak přinejmenším vstřícně. No, tedy až na budovu, kam jsem se musel vrátit. Naštěstí jsem se mohl vyhnout popíjejícím chlapíkům a na východní nástupiště došel boční chodbou, kde nikdo nežebral.

Minuty do odjezdu jsem si vyloženě užíval při pohledu z okna kupé na dvojici mužů v černých kombinézách, opatřených na zádech nápisem policie. I tak jsem si vyčítal, jestli mi dvě malá piva na večírku stála za nádražní nepříjemnosti. Jenže: byl jsem vlastně i klikař, na kterého nikdo sprostě nekřičel, koho neokradli ani neztloukli. Po deváté hodině večer se ale na nádraží v Plzni vypravím nejdřív v lednu, až se budu vracet ze zimního vandru. Budu ve starém vaťáku, vojenských kalhotách a v zablácených pohorkách. Na hony ze mě bude čpět dým z pálení vlhkých větví.

Vozíčkářka mě objede uctivým obloukem a somráci se budou tvářit, že se mnou nechtějí mít nic společného. Tímto skládám hold všem cestujícím, kteří musí chodit na vlak v Plzni každý večer. A z bezpečné vzdálenosti jim držím palce.


Regionální mutace| Mladá fronta DNES - karlovarský kraj

Autor: JOSEF ŠORFA
Lokálka z Pňovan do Bezdružic? Viz http://bezdruzickalokalka.cz
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.3.163
Odesláno Úterý, 11. března 2008 - 14:14:45    Odkaz na tento příspěvek  

Bohužel má ten pán pravdu. Sbírka existencí na Plzeňském hlavním se pěkně rozrůstá, zejména o sedmé večerní. Lavičky v horním vestibulu čpí i když na nich žádný obejda nesedí. Když je teplo, válí se vagabundi před budovou na zemi, vesele se nalévajíc. Večer když se ochladí, stáhnou se do budovy. Druhá banda chlastavců se povaluje před Tescem...skutečně výborná vizitka města.
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1994
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 11. března 2008 - 19:50:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aneb když si dopravce nejdřív při rozdělování medvěda přivlastní všechny baráky a pak není schopen tam objednat dva maníky coby ochranku... Dyť to stojí od 70 / hodinu, drobný v tom kolosu...

(Příspěvek byl editován uživatelem H K.)
Žíža
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 2-2008

Odesláno Středa, 12. března 2008 - 10:39:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po mně ta bába na vozejku chtěla, abych jí dovezl ke stánku. Tak asi vypadám jako skutečnej vágus, když jsem získal takovou důvěru.
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 845
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 12. března 2008 - 11:35:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Má někdo ponětí, odkdy do kdy existovala "ledařská" vlečka na hráz Boleveckého rybníka??? A kdyby náhodou nějaká fotka?
Lokálka z Pňovan do Bezdružic? Viz http://bezdruzickalokalka.cz
Megabuscz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 2-2008

Odesláno Středa, 12. března 2008 - 13:34:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím Vás myslíte si,že stavba na trati 177 by mohla začít už letos??jako prodloužení do Teplé???
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 846
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 12. března 2008 - 14:29:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Megabuscz: Tady si někdo sedí na vedení.

Viz příspěvek od M_k č.824.
Lokálka z Pňovan do Bezdružic? Viz http://bezdruzickalokalka.cz
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.27.170
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2008 - 09:49:32    Odkaz na tento příspěvek  

Kdyby někoho zajímalo, proč měly v Po-St ranní vlaky do Plzně od Domažlic sekery 10-15minut, tak ať jde prohlédnout sběrny kovů v okolí. Se uřezaly propojky mezi Stodem a Nýřanama. Tudíž mj. OP na přejezdech...nejsem rasista, ale trochu NAPALMU by neškodilo.
Mrazicek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2008 - 18:31:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,chtěl bych se zeptat je tu někdo z okolí Nýřan??Brzo se zde pochlubím se svými prvními ulovky na trati 180
Spanihelf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2008 - 19:06:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak 810 v ODS laku přeci jen ještě nevymřeli

R 1590/1591 "Otava" PRAHA-SUŠICE 1.5.2008
S 050.003 a 050.029 buď na reko nebo do šrotu !!!
(282-117-752)
Bereters
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 11-2007
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2008 - 19:13:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Spanihelf: ta 810 v ODS je nový lak?
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2582
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2008 - 19:16:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Máš cenný bod do tabulky střelců Spanihelfi, Klabavka se vrátila z Veselí nad Mořem v novém-starém kabátu

Edit: Beterers: Ano, kompletní lak v rozsahu LAK I z Veselí nad Móžem.

(Příspěvek byl editován uživatelem pepa_kox.)
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Všechno co je od "B" je dobré...
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 873
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2008 - 19:35:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Plzeňské nádraží není jediné takto postižené. V Karlových Varech jsou tyto zjevy na horním i na dolním.....
Tratovak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2008 - 21:16:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Odkaz od pavladacickeho (dúfam, že to nepopletiem):
Po tratiach 178, 182 a 184 sa preháňa TSS St. Plzenec s 742 a 740 s pármi od UK. Zajtra pojde naviac i VVM+MZV+SČ 600.
Určite bude čo fotiť...
Savik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 14. března 2008 - 11:09:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

810 368 ...hustě!
Mrazicek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 14. března 2008 - 22:16:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak vkládám první fotečky,čekám jak je zkritizujete,snad se budou líbit.
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 705
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 14. března 2008 - 22:27:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je teda fakt umění mít rozmazaný stojící vlak . A jen tak mimochodem, server, na kterém si šotouši kritizují fotky a udělují známky, je někde jinde... (pokrčení rameny)
Mrazicek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 14. března 2008 - 22:33:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já to myslel,,ironicky,,nu ten rozmazanej vlak je už rozjíždející a je to etě focený z brzdicího vlakuJsou to uplně moje prvni fotky které jsem blejsk.V neděli bych rád podnik menší výlet po okoli,,Nýřan,,a něco nafotil tak snad už fotečky budou lepší...
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1531
Registrován: 1-2007

Odesláno Sobota, 15. března 2008 - 06:33:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mrazicek: Ta první fotka, ta už je z roku 2006 a ta 060 taky. To si od roku 2006 nic jiného nevyfotil?
Mrazicek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 10-2007
Odesláno Sobota, 15. března 2008 - 09:20:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karelpl:to jsou uplně první dvě fotky které jsem udělal,několik fotek jsme nafotil,jenže nebyl vubec čas v té době(maturita atd).Teď už jen přeci mám více času tak chci začít pořádně fotit.Jen potřebuju nějakého učitele
Marketta
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.35.162
Odesláno Sobota, 15. března 2008 - 12:48:24    Odkaz na tento příspěvek  

Mrazicek: A udelal jsi tu maturitu? Pises jako nendrtalec.
marketta
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.35.162
Odesláno Sobota, 15. března 2008 - 12:49:31    Odkaz na tento příspěvek  

nendrtalec, neco jako ja.
JonÁŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 678
Registrován: 12-2004

Odesláno Sobota, 15. března 2008 - 15:35:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak já přidám něco z dnešní směny. I když ta bída co tady jezdí tak se není čim chlubit.



Nikdy nevíš, kam tě vítr zavane !!
ICQ 284-197-287
831
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 953
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 15. března 2008 - 15:47:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn 88051 Sušice-Babiny 742.442 + Daa-k + 8x Eas-dřevo.

Johny11: Nevíte náhodou, která 831 jela na vlaku 17519 ? Děkuji.

Jedna klatovská housenka.
Petr__pj_blatná
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 6-2007

Odesláno Sobota, 15. března 2008 - 17:52:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

831: 17 519 a obrat dnes jela 831.167. Ještě jednou díky za info. Bohužel se mi ji na trati nepovedlo za chytit (mohl jsem jí mít odzadu ale bohužel překážel přivěšený Btx ) . Tak aspoň stanicovka
831
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 955
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 15. března 2008 - 18:17:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr__pj_blatná: Není zač, pěkná fotka, já na 17519 nečekal.
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 706
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 15. března 2008 - 22:36:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

831: Lituji, dnes jsem působil na opačném konci republiky . Bohužel gumokolně, tudíž žádné šotoinfoformace nemám . Petr_pj_blatná byl na místě, díky. Koukám, že ta 167 je stálice... Neví někdo, jestli ještě někdy vyjede 217?
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 15. března 2008 - 23:53:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Napíšu to jinak a snad líp:Přeprava ze Stříbra přes Svojšín,Bor,Poběžovice,Staňkov a dál směr Plzeň v sestavě 740+742+VVM100+6xZV35.1+SČ600+obytňák+nářaďák+2xRm ms se uskutečnila až dnes odpoledne.Počasí bylo k focení,ale nikdo tam.Škoda,příště už tahle sestava tudy nepojede.
P.S-Docela to tam podle užaslých pohledů náhodných kolemjdoucích byla asi atrakce dne.
Jo,jinak v Boru jsme měli povedený křižování s dvojčetem 742 a vozama pro štěpku.
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.45.197
Odesláno Neděle, 16. března 2008 - 18:31:09    Odkaz na tento příspěvek  

Tolik povyku a nikdo nevykřikne, že na Os Plzeň-Beroun se v So a Ne prohání brejlovec...esa došly. Co bude zítra čert ví, ale je snaha ho co dřív nahradit 363.
Spanihelf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 16. března 2008 - 18:45:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neví někdo jestli se do budoucna uvažuje něco udělat s tou příšernou dvacítkou a čtyřicítkou na rokycanském zhlaví Plzeňského hl.n. ?
R 1590/1591 "Otava" PRAHA-SUŠICE 1.5.2008
S 050.003 a 050.029 buď na reko nebo do šrotu !!!
(282-117-752) www.danceradio.cz
Mibl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1306
Registrován: 6-2005

Odesláno Neděle, 16. března 2008 - 19:32:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedá mi to, dám text stížnosti i sem. O odpovědi budu případně časem informovat. Mimohodem jsem to mailem poslal i příslušnému odboru MD ČR.

16. března 2008, Plzeň, R 761
Čas 16:11, u R 761 je na příjezdové tabuli dole v hale avizováno zpoždění 20 minut, tedy lze očekávat příjezd v 16:11. Na odjezdu je mu předpokládáno zpoždění 5 minut. Vlak je cca v tomto čase hlášen automatem s tím, že na jeho konec bude připojen posilový vůz.

Vzhledem k tomu, že v 16:18 vlak ještě nepřijel, rozhodl jsem se zjistit zpoždění pomocí SMS a odpověď byla: odjezd z Kozolup v 16:14 se 33 minutami zpoždění. Rozhodl jsem se tedy jet osobákem do Rokycan, ale než jsem k němu došel, tak byl vypraven.

Poté přijel rychlík s cca +35 na příjezdu a došlo k přepřahu lokomotivy (výměna loko řady 363 za loko řady 363). Posilový vůz připojen nebyl, vlak odjel z Plzně s +33, ale infosystém dále ukazoval pouze +5.

Ptám se tedy:
1) Proč bylo inzerováno zpoždění +5 v době, kdy bylo muselo být operátorovi zřejmé, že je to nereálné?
2) Proč bylo hlášeno, že bude připojen posilový, když tento připojen nebyl?
3) Bylo opravdu nutné v Plzni přepřahat "modrou" lokomotivu za jinou "modrou" lokomotivu stejné řady? Neměl by být oběh lokomotivy stavěn tak, aby v době NAD nebylo nutné v Plzni přepřahat a tím bylo možné krátit dopady na další vlaky?
4) Proč nebyli cestující do Rokycan informováni o tom, že mohou jet osobním vlakem, který tam bude dříve?

Věřím v odpověď dříve než na konci lhůty na vyřízení stížnosti. A doufám v nápravu, neb výluk s NAD bude ještě na trati 170 požehnaně.

P.S.: Rozhodně to nebyl ojedinělý problém, neb velké zpoždění měly i R 757 a 759.


(Příspěvek byl editován uživatelem Mibl.)
Poznejte kraj plný rybníků, lesů ale i křížků a božích muk, navštivte Zemi zamyšlenou.
534.0454
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.56.182
Odesláno Neděle, 16. března 2008 - 22:37:27    Odkaz na tento příspěvek  

Spanihelf: ten projekt se jmenuje "Průtah Plzní" (zhruba). Snad se toho naše děti dožijou...
Žíža
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 2-2008

Odesláno Pondělí, 17. března 2008 - 07:13:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak v sobotu i v neděli jely z Plzně po 180 vlaky TSS a.s. s prázdnými vozy pro vytrhané kolejnice, předpokládám že přes Staňkov-Bor.
Junkrs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 17. března 2008 - 10:19:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Mibl: Typický příklad, kdy dráhy dokážou naštvat cestující ještě více, než jsou. Ale vše je o lidech, ne o společnosti. Takže zjistit viníka či viníky, potrestat snížením platu atd. Takhle by to mělo fungovat za špatně odvedenou práci, ne?
Proč nebyl připojen slibovaný posilový vůz a měněna lokomotiva za "tutéž" také nechápu, ale mohlo to mít své opodstatnění. Ta dezinformovanost cestujících je ale napováženou!!!!
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.39.156
Odesláno Pondělí, 17. března 2008 - 13:36:40    Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mibl:Tradiční zpožděňové "přihazování"...v odpovědi se dozvíš, že operátor rozhlasu nemá možnost zjistit konečné zpoždění a že nebude připojen vůz a blá, blá,blá...
Sobotní R v 376 do Chebu na tom byl podobně. Příjezd do Plzně včas, než se vypřáhlo eso, odundaly lehátka-lůžka a připřáhlo jiné eso, bylo z toho na odjezdu +15´. Ve vlaku pár lidí, v Kozolupech přestoupeno skoro ihned (žádné kočárky, objemná bagáž ani jiná pakáž). Čekalo se 10minut na cosi. Ve Stříbře totéž...ve výsledku +40´.
Hlavně že vzniká expertní tým pro úspory, ale za výlukou se jezdí v 8-9 vozových soupravách. Využité budou v Pá a Ne odpoledne a možná v Po ráno, ale přes týden vozí vzduch.
No abych jen nereptal, dnešní Mn do Nýřan jel velmi ztěžka, 15 vozů ložených kontejnery.
Mibl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1307
Registrován: 6-2005

Odesláno Pondělí, 17. března 2008 - 14:52:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Junkrs:
Já celou dobu uvažoval o jízdě osobákem, ale pořád jsem si byl vědom toho, že může být v Chrástu předjížděn rychlíkem a finální rozhodnutí jsem udělal až příliš pozdě. Přežil bych leccos (dokážu pochopit, že je zpoždění), ale ta informovanost byla ukázkou toho, že se na lidi sere.

749.249:
No, jsem zvědav co a kdy přijde. Ale kromě plechové huby hlásil v jednu chvíli +15 i nějaký "živý" člověk. Bohužel ani on se nenamáhal informovat o osobáku. A že bude přepřah (a tedy +15 nereálných) bylo jasné podle toho, že za spojkami stálo po jednom esu na každé z kolejí. Mimochodem, z těch +5 na "pragotronu" si dělala srandu i nastupující četa a i tato četa byla překvapena neřazením posilového B255.
Poznejte kraj plný rybníků, lesů ale i křížků a božích muk, navštivte Zemi zamyšlenou.
Junkrs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 17. března 2008 - 15:45:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Mibl: "....informovanost byla ukázkou toho, že se na lidi sere." Myslel jsem totéž, popsal to trochu jinak:-)
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.35.210
Odesláno Pondělí, 17. března 2008 - 17:15:45    Odkaz na tento příspěvek  

Přesně tak...když se nahlásí rovnou +15´, lidi si dají pivo, cigáro, zamudrují a odjedou. Ale když není nahlášeno nic, a vlak ani 10 minut po odjezdu ještě ani nepřijel, případně 10 minut po čase odjezdu plechová huba dokola omílá "na 3. nástupišti nastupujte do ..." bez nahlášení zpoždění, tak to přivádí uvnitř sedící substrát do varu. Ale co, hlavně že jsou na nádraží reklamní obrazovky...
Mrazicek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 10-2007
Odesláno Pondělí, 17. března 2008 - 19:35:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Žíža:dnes kolem druhé hodiny prujezd v Nýřanech,naložených vagonu pro vytrhané kolejové pole.

(Příspěvek byl editován uživatelem mrazicek.)

(Příspěvek byl editován uživatelem mrazicek.)
Savik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 449
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 18. března 2008 - 08:57:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 1-2007

Odesláno Úterý, 18. března 2008 - 17:53:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes asi v 16:30 v Holýšově
-směr Plzeň
- směr Domažlice
pak ještě v 17:30 směr Plzeň Mn 742+4vagony
(pouze dokumentační,foceno mobilem)


(Příspěvek byl editován uživatelem ybalgin.)
ministerstvo dopravy varuje: tramvaje způsobují závislost
Plebs
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.35.162
Odesláno Úterý, 18. března 2008 - 18:07:18    Odkaz na tento příspěvek  

Ybalgin: Delas si z nas prdel?
Savik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 450
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 18. března 2008 - 18:39:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dělá
Mrazicek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 10-2007
Odesláno Úterý, 18. března 2008 - 21:09:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz chtěl bych si blejsknout bardotku ale nějak dlouho už jsem neslyšel ten brumlavej zvouček,ona už nejezdí??
Pépa_rákos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1840
Registrován: 1-2006

Odesláno Středa, 19. března 2008 - 04:42:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mezi Klatovy a Horažďovicema tento týden jezdí 831 117 a 831 043
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1540
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 19. března 2008 - 12:58:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mrazicek: Má tři trakčáky v háji. Možná že ještě něco, více může prozradit Savik.
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1544
Registrován: 6-2004
Odesláno Středa, 19. března 2008 - 13:36:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zdravím, bývalá hradla na 170, např. ex HR ŽDÁR, CHLUM, BOREK atd. - jsou někde jejich fota? V okolí trati ty domky ještě i stojí? Díky za info na mail
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 707
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 19. března 2008 - 13:55:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska ráno kolem půl deváté posunovala v Plzni na hlavním (3. nástupiště - západ) souprava, ve které byly nějaké modré vagony - pravděpodobně MÁV, neměl jsem čas to zkoumat, bo plné ruce volantu :-). To je nějaký kurs nebo se tam objevily na nějakém zvláštním vlaku?
TK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.201.59.236
Odesláno Středa, 19. března 2008 - 14:08:10    Odkaz na tento příspěvek  

Už jsme to s kolegou MilanemM taky probírali...jsou to zřejmě vozy od Galilea, který se zde vyskytují z důvodu nepřetržky na 170ce...Občas jsou k vidění i na myčce.
A přidám ještě dokumentačku celkem zajímavé přípřeže ze včera:
Mrazicek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 10-2007
Odesláno Středa, 19. března 2008 - 15:18:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karelpl:Moc se v tom nevyznám,ale znamená to určitě,že se jen tak neobjeví na nějakém výkonu.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2618
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 19. března 2008 - 15:56:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TK: Zajímavý. Co to tam má ten tranzistor za ceduli na zábradlí u schůdků? Nějaká reklama či co?
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Všechno co je od "B" je dobré...
TK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.201.59.236
Odesláno Středa, 19. března 2008 - 16:47:24    Odkaz na tento příspěvek  

Pepa: Nevim. Bohužel jsem spěchal, tak jsem to jen blesknul a mastil dál...
Savik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 451
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 19. března 2008 - 17:39:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mrazíček: určitě ne, sehnat jen tak 3 kusy funkčních TM, to není samo sebou.
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1541
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 19. března 2008 - 17:59:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Savik: Nevíš jestli se daj vyvazovat trakčáky tady v Plzni nebo ne? Kdyby šli znova navinout. Nebo sou totálně v háji?