K-report
 

Archiv do 31. ledna 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Školy se zaměřením na dopravu » Archiv do 31. ledna 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 38946
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 19:28:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

I mladej Hába si prej dělá docela JMÉNO. :-O
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


P_z
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 7-2006
Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 19:33:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

rada nad zlato: Dobře že to vím... Bohužel jsem to měl vědět o rok dopředu... Teď sem si to zjistil sám.
Eighteen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 20:20:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vidím, že jsem rozpoutal vášnivou diskuzi. Každopádně díky za reakce. Jak píše S200 Multikon, Gordikon, Staničář aj. jsou mi bližší než MSTS. A právě proto mě tenhle obor zaujal. Nicméně když jsem si pročetl popis oboru v letáku DF byl jsem poněkud zklamán. Na druhou stranu zase ten dopravní sál mě nadchnul a připadalo mi, že tam nedělají nic jiného než si hrají na výpravčího. Když tam popisovali jak tam mají jednu učebnu jenom se simulátorama, tak jsem si říkal jaká je to pohoda (zdání možná klame). Proto mě blíže zajímá názor studentů, protože profesoři kolikrát můžou kecat a vychvalovat.
Jak jsem to tak pochopil, tak v prváku se to bere všechno všeobecně a ve druháku se to dělí na kolejovou a silniční dopravu. Co se týče ekonomiky, tak ta mi fakt nebude chybět.
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 577
Registrován: 7-2005

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 20:51:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

18: Však hned v prvním semestru si ekonomiky na DFJP užijete dosyta !
Ať už jdete studovat TŘD nebo ty kolejový vozidla...
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 759
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 21:09:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

John: Ekonomika je nutnost v každém oboru, ale pokud ji učí takové "kapacity" jako třeba Brajerová (ještě na DFJP učí?), pak je to k ničemu.
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 579
Registrován: 7-2005

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 21:55:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S200: Si pište ! Paní doktorku teď z eko máme a zanedlouho mě u ní čeká zúčtování . Ale jinak máte pravdu, ekonomika se dnes už váže ke všemu !
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3615
Registrován: 8-2004

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 22:02:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak s Brajerovou nemám zlé zkušenosti, obzvláště u zkoušky.

18: Jestli si myslíš, že si budeš polovinu studia hrát na simulátorech nebo s kolejištěm, tak tě musím vyvést z omylu. Zase taková legrace to teda není.
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 760
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 22:17:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hroch: Já netvrdím, že Brajerová je špatný člověk, nebo že trápí studenty, já jen tvrdím, že Brajerová naprosto nerozumí tomu, co učí. Nebo aspoň za mého studia tomu tak bylo. U zkoušek totiž nechtěla, aby student látce rozuměl, ale aby mechanicky odvyprávěl text skript.
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3620
Registrován: 8-2004

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 22:50:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S200: Nevím. Já se básničky neučím a přesto problém nebyl.
Do určité míry Vás chápu, ale nebudu se k tomu více vyjadřovat.
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3124
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 22:54:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

horší bejval prof. inž. Balšoj Logistík, CSc., žááno, chrocht, síp, ten nejen že tomu, co učil, absolutně nerozuměl (senilita? blbost? nedokážu odhadnout), ale i vyžadoval co nejdokonalejší reprodukci těch jeho krávovin u zkoušky (jak sám uznáte, chrocht, ještě to není úplně ono, žjo, pane studente, vy si to, chrocht, ještě přijdete, síp, ještě jednou zopakovat, žáno)... ale ten už je naštěstí dostatečně daleko.

Jestli si chcete pořádně zajezdit na kolejišti v Dopravním ssále i mimo rámec výuky, doporučuju navázat bližší frojndšafty ve sklepě s THo nebo Hrabim. A není nutný bejt přímo z oboru TŘD... já jsem tam bejval pečenej vařenej.
QUALIS AUTEM HOMO IPSE EST, TALIS EIUS EST ORATIO. (Cicero)
libochovičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.95.200
Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 09:49:19    Odkaz na tento příspěvek  

O jménech sem tu psát nechtěl,kdybych to měl shrnout tak většina profesorů na TŘD jsou vyloženě teoretici.V skutečném provozu si je představit raději neumím.Pravdou však je, že se ten obor stále vyvíjí,doufejme že k lepšímu.Není sjednoceno co jak a kdy učit.Ekonomiku beru, bez tý to nejde.Zbytečná naopak je geometrie.
Toho Hábu potvrzuji.
Valis88
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 6-2007

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 09:49:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky si myslím, že doktorka Brajerová není nějak špatná, ale na básničky to ona je...bohužel už neměla volno a tak jdu příští týden na zkoušku ke Kovárníkovi...jaký je? áááá leží mi tady na stole grafy a
můj favorit je Lubos Hach...
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 761
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 10:29:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

libochovičák: Tak především naprostá většina vyučujících na TŘD nejsou profesoři, to jen tak na okraj. A že jsou teoretici? Samozřejmě, vždyť jste na vysoké škole. Pokud chcete být v kontaktu pouze s lidmi z praxe, doporučuji učňovské školství. Ale i tak si mnozí vyučující (alespoň Ti trochu starší) prošli třeba provozem na železnici, protože ještě v Žilině byla v rámci studia povinnost absolvování kurzu na výpravčího, včetně praktického výkonu tohoto povolání. Co si pamatuju, tak výpravčí dělala třeba Molková (žst. Šelpice) nebo dokonce silničář Kleprlík. Na DFJP už ta povinnost není, za mých časů byla alespoň možnost (které jsem využil) a teď už není asi ani ta možnost.
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 762
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 10:37:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Brajerová: U mě se špatně zapsala tím, že v nějakých skriptech Mikroekonomie byla nějaká poučka popsaná na příkladu tuším zubní pasty. Já jsem si ten příklad u zkoušky pamatoval, ale bylo mi trapné jej naprosto mechanicky použít, tak jsem ten příklad popsal na jiném produktu, který se chová stejně. Byl jsem ovšem Brajerkou opraven, že ve skriptech jsou zubní pasty a dostal jsem dvojku, přestože jsem jinak všechno věděl.
To mě tedy maximálně nasrala. Když mě někdo vyhodil od zkoušky proto, že jsem to neuměl, tak to beru, ale když mi někdo dá horší známku jen proto, že sám nechápe ekonomické teorie (dokáže je popsat jen podle příkladu ve skriptech, přestože fungují obecně a tedy i na jiných produktech), tak mě to prostě dožere.
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 581
Registrován: 7-2005

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 15:23:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Valis88: Jo,jo. Doktor Hach, to je kapacita !!!
Já si na nikoho nemůžu stěžovat, holt každej je svým způsobem výjimečnej.
I když musím souhlasit, že třeba taková geometrie je na TŘD naprosto zbytečná
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 38984
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 15:32:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Geometrie je základ. (A už se kvůli ní nemusí ani běhat na starou chemičárnu. )
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 583
Registrován: 7-2005

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 15:56:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ: Nedrážděte hada bosou nohou
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1856
Registrován: 6-2004

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 15:57:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ: jo a tys tam někdy běhal, jo?
kkk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.196.170
Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 16:23:14    Odkaz na tento příspěvek  

S200:
Ano je v pořádku , že vyučující jsou teoretici. Ale na druhou stranu , co si třeba člověk může myslet o přednášejícím , který přednáší management a přičemž nikdy nikoho neřídil , nebo někoho , kdo přednáší třeba cenotvorbu , ale nikdy ji v praxi nedělal.
Zde v této zemi bohužel ještě chybí taková rotace , známá třeba ze západní Evropy , kdy člověk v životě vystřídá spoustu různých zaměstnání a tím se do určité míry formuje .
Kdyby přišel přednášející z VŠ do praxe , mohl by jí obohatit , neboť teorii v praxi již nikdo neumí a pro řešení složitějších praktických problémů (za pomoci teoretických metod) by takový člověk byl optimální.
Na druhou stranu , kdyby na VŠ nastoupil kvalitní odborník z praxe , mohl by to studentům vysvětlit jednak z teoretického a jednak i z praktického hlediska , což člověk , který zůstal po studiích na škole , nedokáže.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1301
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 17:25:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PK - jo, ty tvoje modely jsou super, zkouknul jsem to tam tak nějak by oko a hned zase vím, v čem se mám v lepení zlepšit... :-)
Kdo neumí, učí. (J.A.Komenský)

mejl pod nickem...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 38990
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 17:48:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statistik:
Něco málo jsem o tom slyšel. :-O
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1302
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 17:54:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ještě bych měl dotaz, četl jsem v takové modrobílé brožurce "Inormace o studiu", že "výuka zpravidla v Praze", je to u TŘD - Technologie a řízení dopravních systémů a Dopravní managment, marketing a logistika, to znamená, že je výuka jak v Pardubicích, tak v Praze?
Kdo neumí, učí. (J.A.Komenský)

mejl pod nickem...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 38991
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 17:56:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je asi nějaká novinka. Vždy snad bývalo vše v Pcích (krom výjimek přímo na dopravce), akorát kolejáři v MuNu.
Spíš jsi ale nepořádně četl. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


naroznej
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.168.179.166
Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 18:28:33    Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio:
Netýká se to dálkového studia ?
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 584
Registrován: 7-2005

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 19:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přesně tak, ta Praha se týká dálkového studia, prezenční forma se odbývá výhradně v Perníkově, až na ty kolejáře, tuším od 3. ročníku, kteří jsou v MuNu.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1303
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 19:52:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


omluva
Kdo neumí, učí. (J.A.Komenský)

mejl pod nickem...
Valis88
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 6-2007

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 21:54:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JJ Hach je hodně zajímavý člověk...místo zákusku po večeři si najděte tyto slova v Ottově naučném slovníku :-)
Kombinované studium TŘDS probíhá z velké části v Praze a do Pardubic se jezdí jen na počítače a možná ještě na nějaký předmět...
Nechodí tady někdo na tu dálkovou formu? Zajímalo by mě, jak probíhají ty konzultace a tak...
Kladeňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 12-2006
Odesláno Neděle, 20. ledna 2008 - 18:06:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ptám se,studoval tu nebo studuje někdo na VOŠ v Masné v Praze obor Obchodník v dopravě?
Zajímá mě,co vám škola dala,jak je náročná a jaké se dá najít poté uplatnění.
Valis88
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 6-2007

Odesláno Neděle, 20. ledna 2008 - 19:54:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vzhledem k tomu, že VOŠ a SPŠD Masná je jedna grupa, řekl bych, že náročná rozhodně nebude...chodil jsem na spšd a na voš v masný bych nikdy nešel...
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3635
Registrován: 8-2004

Odesláno Neděle, 20. ledna 2008 - 21:08:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlavně nějak pořád nevím, co komu dá titul Dis. ...
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
naroznej
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.168.179.166
Odesláno Neděle, 20. ledna 2008 - 21:28:42    Odkaz na tento příspěvek  

pouze to,že je to o maličko více než nic.
U těchto VOŠ by bylo dobré , kdyby si člověk zvolil jiný typ školy , než absolvoval střední. Pokud někdo dělal střední třeba SPŠ a VOŠ bude dělat ekonomku , nebo obráceně.
Studovat střední SPŠD a poté v té samé budově studovat VOŠ je ztráta času.
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1863
Registrován: 6-2004

Odesláno Neděle, 20. ledna 2008 - 23:14:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlavně nějak pořád nevím, co komu dá titul Dis.

Podstatné je, co dá dotyčnému škola, kterou studuje. Pak už je vcelku jedno, co má u jména za titul. Jestli se pak najde někdo s takovýmhle "pouze to,že je to o maličko více než nic." názorem, tak to dotyčnému maximálně může ztížit jeho první kroky v uplatnění se v praxi. Ale naštěstí existují "výjimky", které v prvé řadě zajímají Vaše schopnosti. Případný titul, ať už je jakýkoliv, tudíž nedávají na první místo. V této republice to ale tak často k vidění asi není.
libochovičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.95.200
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 10:28:13    Odkaz na tento příspěvek  

Ono když dneska má maturu každej,tak ta VŠ je nutnost.V podstatě pak hraješ ligu mistrů,než jen ligu,kdybych to měl přirovnat k fotbalu.Nelze se pak divit,že třeba vystuduje jen jedna pětina,kvalita středních škol je dost rozdílná.
Z těchto důvodů by se mi líbilo,kdyby VOŠ(snadnější VŠ),byla zakončena Bc.,ten kdo by chtěl Ing. apod by šel dál na VŠ,případně rovnou VŠ.VOŠky by tak dostaly smysl a více lidí by mělo šanci na titul.Jinak Dis. je až na vyjímky o ničem a VOŠka taky.
naroznej
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.196.170
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 15:33:46    Odkaz na tento příspěvek  

Statistik:
Víte,když přijímate někoho do zaměstnání , moc toho o jeho schopnostech nevíte. Tady je nutné se řídit jednak vzděláním a znalostmi dotyčného a intuicí.
Osobně tituly jako DIS , nebo Bc neuznávám. Pokud potřebuji někoho na "manuální stereotypní" kancelářskou práci , hledám středoškoláka , pokud potřebuji člověka od kterého budu potřebovat aby dokázal myslet a něco řešit , hledám vysokoškoláka.
Samozřejmě po nějaké době se schopnosti všech projeví a když třeba hledáte někoho na místo koordinátora týmu a máte x kandidátů z vlastních řad, poté už dosažené vzdělání hraje pouze velmi malou roli.
Skutečnost,že někdo má DIS za jménem nemůže nikomu ztížit nic. I středoškoláci ve velkém množství firem dělají náročnou,zodpovědnou i managerskou práci.
V tomto smyslu by asi nemělo překvapit třeba čerstvé inženýry , že nastoupí do zaměstnání a jejich šéfem bude středoškolák.

ad libochovičák:
Víte,před dvaceti lety školy VOŠ neexistovaly ,ale zato existovaly takzvané "nástavby". Tyto nástavby představovaly dvouleté odborné studium zakončené maturitní zkouškou. Pokud se třeba absolvent gymnázia nedostal na VŠ , mohl si zde udělat v nějakém oboru další maturitu. Stejně tak i absolventi jiných středních škol.
VOŠ jsou pokračovateli těchto nástaveb. Jejich kvalita se spíše přibližuje ke střední škole , než k vysoké škole. Jednou v životě jsem byl požádán, abych udělal recenzi k jedné závěrečné práci na VOŠ v České Třebové. Kdybych tuto práci předložil v Pcích , nestačil bych počítat schody , zde však byla klasifikována výborně.
Dle mého názoru má smysl , pokud studujete třeba ekonomku a VOŠ si uděláte strojárnu atd.-prostě zcela jiný obor. Takto možnosti Vašeho uplatnění na trhu práce výrazně vzrostou , neboť budete disponovat jak technickým tak i ekonomickým vzděláním. V žádném případu však nemá smysl studovat třeba SPŠD obor "Speditér" a VOŠ obor "Obchodník v dopravě"
naroznej
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.168.179.166
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 23:18:53    Odkaz na tento příspěvek  

ad libochovičák:
Ještě jedna poznámka. Kdyby VŠ titul mělo 80% národa , byl by zcela k ničemu.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 703
Registrován: 1-2006

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 16:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,

potřebuju poradit, co je lepší, jelsti DF ČVUT a nebo DF Jana Pernera? Zajímaly by mě Vaše názory, spokojenost, celkové klima, lidi, vyučující :-)

Díky
PaBa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 17:00:01    Odkaz na tento příspěvek  

Martin240025: Si asi nevybereš...
ythomas_ct
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 17:22:19    Odkaz na tento příspěvek  

PaBa ma pravdu...tomu muzes verit!..ale asi taky zalezi na tom, jakej obor chces studovat!
...ale ja osobne jsem na DFJP UPa velice spokojenej...
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3659
Registrován: 8-2004

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:27:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin240025:
Myslím, že se to tu nedávno probíralo. Stačí si trochu projít archiv (asi bude stačit ten poslední).

Řekl bych, že asi každá škola má něco. Před několika lety jsem si v obdobné situaci vybral DFJP a zatím si rozhodně nestěžuji.

(Příspěvek byl editován uživatelem Hroch.)
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 307
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 12:38:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...ale ja osobne jsem na DFJP UPa velice spokojenej...
A pane knihovníku, budete i pokračovat, když se vám tam na místním ústavu tak líbí? (obyč otázka, bo jsem zaslech, jak pár známých se bude hlásit i dál...)
Sportu zdar, bajku zvláště!
PaBa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 14:04:05    Odkaz na tento příspěvek  

Mtb_freeride: Si ho tam nechaj, archiv poroste, on je velmi zodpovědný, výsledky vynikající...
ythomas_ct
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 17:39:00    Odkaz na tento příspěvek  

Ad MTB_freeride: Abych pravdu rekl, tak nevim!..uvidime!..nikdy nerikej nikdy!
Ad PaBa: Nojo, Ty aby sis nerejpnul...zabiju! Hlavne vcerejsi vysledky na Travniku byly vynikajici!
PaBa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.171.47
Odesláno Pátek, 25. ledna 2008 - 08:31:51    Odkaz na tento příspěvek  

ythomas_ct: ZBJ!!! To to letí, když se dělá
ythomas_ct
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.5.19
Odesláno Pátek, 25. ledna 2008 - 19:05:43    Odkaz na tento příspěvek  

Ad PaBa: Nojo, to mas recht...to jsou ty kamaradi podle vykonu...a nächste Woche repete?!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1696
Registrován: 2-2005

Odesláno Sobota, 26. ledna 2008 - 15:25:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...ale ja osobne jsem na DFJP UPa velice spokojenej...

Čtu dobře, nebo mám vidiny?!
S focením vlaků jsem skončil.

Pravidelně sponzoruji město Groningen v Nizozemí.
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 5-2007

Odesláno Sobota, 26. ledna 2008 - 17:10:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Halfmajstře, být na tom stejně jako y_thomas, tak bys byl taky spokojenej...
Sportu zdar, bajku zvláště!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1697
Registrován: 2-2005

Odesláno Sobota, 26. ledna 2008 - 18:26:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já kdybych to tušil tak jsem šel radši na TŘD nebo rovnou na FESku.
S focením vlaků jsem skončil.

Pravidelně sponzoruji město Groningen v Nizozemí.
ythomas_ct
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.5.19
Odesláno Neděle, 27. ledna 2008 - 11:15:04    Odkaz na tento příspěvek  

Ad mTB_freeride: Nerejpej a běž se učit Vybraný statě z dynamiky...středa se blíží!
Ad Halfmister: Jsou snad nějaký špatný zkušenosti s DP-KV?
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 316
Registrován: 5-2007

Odesláno Neděle, 27. ledna 2008 - 11:30:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hele, to kladivo nějak kmitá? Mmch. to není žádné rejpání...
Sportu zdar, bajku zvláště!
ythomas_ct
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Pondělí, 28. ledna 2008 - 13:35:24    Odkaz na tento příspěvek  

Omega, ze ano...
Arašídek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 1-2008

Odesláno Pondělí, 28. ledna 2008 - 15:22:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lidi, nikdo tady nerozebírá dopravku v Ostravě Vítkovicích, čím to? To je tak nezajimavá škola????
Když ti začne harašit, pomůže ti Aŕašíd :-)
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1703
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 29. ledna 2008 - 03:41:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsou snad nějaký špatný zkušenosti s DP-KV?

Tady jsem tvrdě narazil. Těšil jsem se že budu konečně studovat něco co mě baví. Iluze byly brzo pryč. Taková trochu lepší průmka, nic jinýho to není.
S focením vlaků jsem skončil.

Pravidelně sponzoruji město Groningen v Nizozemí.
LT
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.168.34
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 09:12:17    Odkaz na tento příspěvek  

Halfmister: I na TŘD máme onoho obávaného a nikomu se to nelíbí.
ythomas_ct
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 11:06:17    Odkaz na tento příspěvek  

Ad Halfmister:
Nevím, co jste od technické školy čekal? Pohádky o mašinkách se nepromítají nikde a teorie fotografování také není zrovna obvyklý předmět...
S tvrzením, že jde o "trochu lepší průmku" si však dovolím nesouhlasit! Chtěl bych vidět, na které průmce se člověk dozví to, co zde v České Třebové... Můj názor je takový, že pokud člověk chce být ve svém oboru dobrý, musí se o něj zajímat především on sám...různé školy mu však poskytují různé stupně prostředků k řešení dané problematiky! A myslím si, že absolvent DP-KV na DFJP UPa je pro nástup do praxe (ať již v konstrukci nebo údržbě apod.) vybaven velmi solidně... Koneckonců, např. loni našli uplatnění v oboru, který studovali, všichni zdejší absolventi... Obrázek ať si ale každý udělá sám!
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 11:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak s tím by se dalo souhlasit
Ovšem jako absloventu obyčejné středoškolské strojařiny vzpomínám se slzou v oku na to množství těch grafických prací (zde ozn. projekty), co tu prostě jsou v minimálním množství...
Ale připouštím, že KV jsou tak rozsáhlý obor, že pojmout jen to nejdůležitější přináší hromadu předmětů, většinou jen teoretických a pro někoho třeba i nechutně nudných...
Praxe si už pak absolvety vychová podle svého - předpokládám...
Sportu zdar, bajku zvláště!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1704
Registrován: 2-2005

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 18:06:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No jo, jenže nejhorší na tom je, že nemáme čas ani zajít na pivo.
S focením vlaků jsem skončil.

Pravidelně sponzoruji město Groningen v Nizozemí.
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 18:21:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A můžu se zeptat, do jakého ročníku chodíš?

O pivu se tu rozepisovat nebudu, na to se udělá čas vždy...!
Sportu zdar, bajku zvláště!
PaBa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.171.47
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 19:40:16    Odkaz na tento příspěvek  

Halfmister: Ty poď sem, že je to náročný, to souhlas - Ale s tím pivem!!! S takovýma argumentama sem nechoď Jako vedoucí EZ ex210 t.č.208 UPa DFJP DiPr ČT s tím nemohu souhlasit!
PaBa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.171.47
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 19:41:37    Odkaz na tento příspěvek  

...před EZ je ještě VÚP!!!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1705
Registrován: 2-2005

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2008 - 21:58:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opakuju prvák, respektive jsem se tam znova musel přihlásit. Možná je to právě tím že málo chlastám.
S focením vlaků jsem skončil.

Pravidelně sponzoruji město Groningen v Nizozemí.