K-report
 

Archiv do 28. listopadu 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Nehody » Archiv do 28. listopadu 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Hafbubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 12:57:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://zpravy.idnes.cz/v-pelhrimove-se-srazil-vlak-s-kamionem-jed en-clovek-se-zranil-p56-/krimi.asp?c=A081126_124458_krimi_jba
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 11-2007
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 13:10:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hafbubu: K tomu přidávám mail DI ČR:
dnes v 10.28 hodin se mezi Rynárcem a Pelhřimovem (nedaleko vjezdového
návěstidla do Pelhřimova) střetnul osobní vlak jedoucí z Horní Cerekve do
Pelhřimova s kamionem Mercedes-Benz, který se otáčel na přejezdu. K nehodě
došlo na železničním přejezdu se světly bez závor a lehce zraněn při ní byl
jeden cestující ve vlaku.

Předběžná škoda činí 900 tisíc korun na vlaku, 50 tisíc na automobilu a 50
tisíc na přejezdovém zabezpečovacím zařízení (výstražníku).

Signalizace na přejezdu byla v činnnosti, zavinění tedy zřejmě nebude na
straně železnice.

Provoz na trati je přerušen, k jeho obnovení by mělo s největší
pravděpodobností dojít do 14. hodiny.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2242
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 13:35:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na přejezdu se může otáčet (byť s osobákem, notabene s kamionem) jen debil.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Lorenzo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.123.229
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 13:55:47    Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: Ale,ale, třeba to jen nedomyslel, udělal kravinu nebo neměl papíry a šel si zajezdit!

Teď jsi krásně ukázal, že meleš nesmysl za nesmyslem.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2243
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 14:11:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lorenzo: Samozřejmě, že to nedomyslel a udělal kravinu, to je jasný. Já jsem podobnej průser nikdy nzpůsobil, protože si troufám říct, že jsem (v tomto směru) uvažoval líp, než dnes ten vůl v kamionu.

To osobní rejpání si klidněmůžeš nechat od cesty.

Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 868
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 15:03:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nu, milý Pse38, není to tak dávno, co jste se tu rozčiloval nad tím, že na Kladně byla na stanovišti ženská a že je to nějaké svinstvo vlečkaře....ona je na rozdíl od vás má.
Je úplně jedno, jestli ježdění bez papírů je/byl tehdy trestný čin nebo přestupek, v každém případě je to protiprávní jednání. A račte si (a nejen vy) uvědomit, že předpisy vznikají (i když o tom leckdy můžeme diskutovat) s cílem nastavit mantinely tak, aby všichni účastníci nějaké činnosti mohli předvídat chování ostatních. Stejně jako fýra na mašině právem očekává (dnes již bohužel jen teoreticky) že auta na přejezdu zastaví, jestliže blikají červená světla, tak já jako řidič očekávám (též teoreticky), že pokud jedu na zelenou, auta v příčném směru na červenou stojí.

Neodpustím si též "osobní rejpání" - jak vás tu sleduji, mám pocit, že vaše IQ je sice hodně vysoké, ale EQ se limitně blíží nule... Přeji vám, abyste si jednou nenabil příliš... jen tak, abyste to pocítil.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2412
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 15:34:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stejně jako fýra na mašině právem očekává (dnes již bohužel jen teoreticky) že auta na přejezdu zastaví, jestliže blikají červená světla

Já už to od nikoho neočekávám a naopak se zájmem sleduji a říkám si...."zastaví, nezastaví, zastaví,neza....". A když je větší, trochu poodsunu křeslo a nazuju obuv. Kdyby nezastavil...
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Lorenzo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.123.229
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 15:39:37    Odkaz na tento příspěvek  

Johny11: Děkuji, konečně někdo, kdo pochopil, co jsem měl na mysli.
Letec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 7-2007

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 16:22:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

add: Drn
Nerad, ale musím ti dát za pravdu. Pokud to neohrožuje muj život, je mi to už také jedno. Je-li přes přejezd 60, jedu 60 a když 100, tak 100. Když dotyčný blb nemyslí, tak se stejně někde zabije. Co hůř, napřed zabije ještě někoho jiného. Tak to ať raději vjede pod vlak než třeba do chodce.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2415
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 16:51:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nerad, ale musím ti dát za pravdu.

Hele, nerad jakože kýváš zlému zákeřnému Drnu, nebo nerad jakože to zní blbě, že to tak bereme?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1414
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 17:00:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No sory, ale aspoň průměrně inteligentního jedince byť bez papírů by nemělo ani ve snu napadnout jakkoli blbnout na přejezdu. Natož se tamo otáčet. Natož s nějakou krávou typu kamion, kombajn, antabus.

Může ho postihnout mikrospánek nebo se zamyslí a vjede tam když bliká červená. To si umím představit že se může stát byť by nemělo. Otáčet se na přejezdu hraničí s demencí toho borce co nedávno u Dobříše zkoušel jestli železnou tyčí dosáhne na drát VN (vyhrál darwinovu cenu...).
Letec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 7-2007

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 17:22:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nerad proto, že jsem se přesunul z kategorie ještě se rozčilujícího se do kategorie lhostejného strojvedoucího vúči těmto automobilovým ( a jakýmkoliv)sebevrahům. Dnes už mi jsou skutečně lhostejní. A je mi trochu líto, že jsem do této kategorie přešel. Leč rozčilovat se nad blbostí jiného je ničení si vlastního zdraví a toho si vážím daleko víc. MH
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2416
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 17:42:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A je mi trochu líto, že jsem do této kategorie přešel.

Mně to dávno líto není. Chráníme své zdraví, na to máme právo. Když chtějí být dárcové orgánů užiteční, je to jenom dobře. Na mou ledvinu nikdo nečeká.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2386
Registrován: 7-2004

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:04:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jen bych podotknul že během 14 dnů je to 4.kamion,resp náklaďák!!!
Šestka to je minulost,užily jsme si s ní dost.Náš je David-Helenka-povedená rodinka.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2245
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:07:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Johny11: S tou ženskou se to rychle vysvětlilo, papíry má, no problem. Že ježdění bez papírů (s čímkoliv) je protiprávní jednání, o tom snad nemusíme dikutovat. Říkal snad někdo, že to není protiprávní jednání? My dva jsme tu měli neshody mnohokrát a moc nevěřím, že si někdy navzájem porozumíme.

PS: "Ústa" už jsem si nabil mockrát, ale jak by asi řekla stará Škopková: "A vono je to furt prd platný!"




Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2387
Registrován: 7-2004

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:12:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jo a ještě bych rád dodal že se tu na posledních nehodách ukazuje proč vyháním cestující z první plošiny na 814 a 810 do vozu a zakazuju jim tam stát.Sem sice mezi cestujícími za kreténa a bohužel nejvíce mezi nádražáky,co si myslej že jich se to stání na plošině netýká.Ale poslední nehody ukazujou že nouzový východ ze stanoviště musí být volný.Proto bych prosil i zde přítomné šotouše a diskutéry,aby pochopili,že je z plošiny nevyhazuju jen pro svoji zábavu,ale především z důvodu bezpečnosti jejich a naší!
Šestka to je minulost,užily jsme si s ní dost.Náš je David-Helenka-povedená rodinka.
T4784086
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:16:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No... mně by se po poslednim vikendu nove hodily, tak kdyby neco tak dej vědět. Jsi po dodatkove odpočaty, vyčištěny, nasaty čisteho vzduchu, takove ledviny aby člověk pohledal...
Slovo nejde neznám, protože nechtít, je horší než nemoct...
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2246
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:22:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

753006: Dokonce jsou tam i cedulky, nebo už je lidi strhali? Pokud někdo stojí u 810 na schodech, čert to(ho) vem. Ale ty dveře jsou opravdu problém.

Ovšem nedovedu si představit to vyhánění u narvaného vlaku, v praxi jsem to nezažil, bo nikdo nemá odvahu vyhánět lidi někam, kam se prostě nevlezou


PS: Mě jednou vyháněl průvodčí z plošiny zadního stanoviště 810. Když jsem ho poprosil o zdůvodnění, odvětil, že není povinnen mi nic zvůvodňovat, že musím uposlechnout jeho pokynů. Já jsem odpověděl, že pokynů tedy uposlechnu, ale že si na něj budu stěžovat a požadovat vysvětlení od jeho nadřízených. Zpražil mě vražedným pohledem, odešel a celou cestu si mě na té plošině už ani nevšiml.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2417
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:24:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Ústa" už jsem si nabil mockrát, ale jak by asi řekla stará Škopková: "A vono je to furt prd platný!"

Furt prd platný, než ti je někdo zavře nadobro..
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2248
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:28:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na se ještě necejtím. Až budu, ozvu se. OK?

(A konec těchto debat, nebo zase dostaneme vynadáno za prasení diskuze)
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2418
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:30:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hoši, k těm dveřím a plošině.

Já jim to taky říkal, ne jednou. Taky mne měli za prudila. No a jednou jsem takhle zdrhal ze stanoviště před stromem v profilu a srovnal jsem ty ovce do schůdků ke dveřím a do kočárkárny. Pěkně jsem je pomlátil, ale nikdo ani necekl. Najednou si všichni uvědomili, proč tam na těch dveřích už roky visí poměrně výrazné varování. Dnes už je mi to fuk. Na všem, kam se dostanu, je únikových míst dost a kaštani do nich nemají přístup.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Raptor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 10-2007

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:39:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Je to tak, předpisy, vyhlášky, nařízení a varování jsou většině lidí pro srandu až do doby, kdy jde opravdu do tuhého. Bohužel už je pak často pozdě.
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2249
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:46:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Raptor: Podepisuji.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 869
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 18:56:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: Opět jste nic nepochopil. Vůbec nejde o to, jestli se to vysvětlilo rychle, pomalu nebo vůbec. Vaše info tady zněla, je to "prasárna" vlečkaře, nikoliv dotaz má/nemá. Pokud ovšem děláte skutečné "prasárny" vy, tak je to v pořádku a pokud vám to někdo vytkne nebo s vámi nesouhlasí, tak je oheň na střeše.
Kuře
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 11-2007
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 19:30:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě ke včerejšku pro ty, kdo to neviděli:
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vlak-narazil-do-jerabu-ktery- se-mu-pripletl-do-cesty.html

"Po příčinách nehody se zatím pátrá, zřejmě za ni může špatně označený železniční přejezd."

...tohle mne opět nadzvedlo ze židle, dnes dělá novináře opravdu kdejaký pako!
www.msts-trat240.cz
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2250
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 19:46:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Johny11: Ano, protože bych dal tehdy téměř ruku do ohně za to, že žádná žena u nás papíry na mašinu nemá. A myslím, že "prasárny", at už jakékoli, dělal někdy každý z nás.

Končím debatu, nemá to cenu.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 871
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 19:58:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

bych dal tehdy téměř ruku do ohně za to, že žádná žena u nás papíry na mašinu nemá

Jste pracovník Drážního úřadu? Nebo dokonce Děd Vševěd? Vaše doměnky vás opravňuji k radikálním soudům za použití silných výrazů? Doslova k denunciaci...???

Skutečně to nemá cenu, viz moje poznámka o vaší EQ (zkuste si zjistit, o co jde).... Já bych to tady nerozmazával, kdybyste měl tehdy alespoň tolik slušnosti a přiznal svoji chybu a omluvil se. Bohužel.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2251
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 20:06:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ocituji to:

Na Kladně, u OKD na posunu s banglí a wapkami. Čuměl jsem u toho přejezdu jako tele, div mi nevypadly voči...Věk kolem 25, delší hnědý vlasy. Jestli je to skutečná "fířice" s papírama DÚ, nebo se jednalo o záskok/prasárnu na vlečce, opravdu nevím.

Zase tak radikální soud to nebyl. Nevidím důvod se za něco omlouvat. Ani tehdy, ani dnes.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Milanklewar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 424
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 09:36:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

753006:Na stání na plošině v čele vlaku máme stejný názor a stejně i postupujeme.Myslel jsem,že to dělám sám,ale zjišťuji.že je nás více,kdo se chce vrátit domů.
T4784086
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 12:58:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nezachytil jsem tu debatu o prasarně OKD na Kladně, ale jedna holčina tam je opravdu pani fiřice. Ještě když jsem byl na dilně tak jsem ji dostal na dilensky zacvik a nebyla to žadna trubka. Velice vnimava, inteligentni a šikovna děvčica to byla. Je to už nejaky patek a i když už na OKDD nejsem, tak vim že je neco kolem pul roku hotova ...
Slovo nejde neznám, protože nechtít, je horší než nemoct...
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2253
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 13:11:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T4784086: Přesně tak. Dnes už to vím.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Lorenzo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.123.229
Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 15:23:20    Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: Chtělo to napřed trochu víc zapátrat, jedna již důchodkyně jezdila v Děčíně. Jak se říká: "Nic není nemožné"!
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 11-2007
Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 15:27:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lorenzo: Nejezdila jedna,ale tři nebo čtyři. Měly jednu 810,tehdy M 152.0 . Já jsem s nimi jel jako vlakvedoucí jednou,ale je fakt,že to bylo tehdy překvapení


T4784086
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 16:22:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja jsem slyšel o jedne pani v Rakovniku, taky měla svoji 810 a všude zaclonky, kytky, serepetičky a srandy. Ale když se neco pos.. tak do monterek a opravit. A že fakt uměla...
A na table ve Zvoleně, někde kolem roku 75 nebo tak nejak je taky jedna pani strojvedouci.
Slovo nejde neznám, protože nechtít, je horší než nemoct...
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2257
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 17:27:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lorenzo: V minulosti jistě, slyšel jsem o jedné v Lovo na 810.

Asi je to jen blbej předsudek, ale kdyby mě nějaká vezla, možná bych měl docela vítr...

K tomu Zvolenu o tom jsem něco slyšel, nebo možná četl (JPP) že snad hodila sergeje na bok a pak už byla jen na záloze, ale je to pouze JPP.

(Příspěvek byl editován uživatelem pes38.)
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.30.150
Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 18:23:09    Odkaz na tento příspěvek  

V Děčíně mám tušení jezdila se singrovkou přes lesobranku na Litvínov,jak si matně vybavuji.
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 825
Registrován: 7-2006

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 18:56:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi je to jen blbej předsudek, ale kdyby mě nějaká vezla, možná bych měl docela vítr...

To by mě zajímalo z čeho .. že bychom byly méněcené .. IGK kolikrát řídíme líp,jak páni tvorstva ...


ICQ 237-113-861
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2390
Registrován: 7-2004

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 19:35:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Milanklewar:Proto jsem také vylepoval na naše 810 ty to nálepky na dveřích svého času.na některých motorech to zatím ještě vydrželo.Obrázky většinou zabíraly....(sorry že jsem si je tenkrát vypůjčil od někoho z netu)...

application/msword
ZAKAZ 810.doc (699.9 k)

Šestka to je minulost,užily jsme si s ní dost.Náš je David-Helenka-povedená rodinka.
Lorenzo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.123.229
Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 21:07:25    Odkaz na tento příspěvek  

Láďa: Já bych to tak nebral, on je Pes38 vůbec nějakej divnej.
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 873
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 21:47:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K tomu Zvolenu o tom jsem něco slyšel, nebo možná četl (JPP) že snad hodila sergeje na bok ...

Tak to byla fakt silná baba....kdyby na tu blbě postavenou vexli (odhaduju, nevím o tom nic) vlítnul chlap, tak by toho sergeje udržel na kolech...
Pan_gogo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 21:59:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To nebyl Zvolen, resp. sergej patřil do RD Zvolen, ale stalo se to tuším v Banský, nebo někde v okolí.
My jsme všichni GOGO!
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2421
Registrován: 4-2007

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 22:41:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jedna již důchodkyně jezdila v Děčíně. Jak se říká: "Nic není nemožné"!

Pendrek. V Děčíně jezdily 3. Poslední skončila někdy v roce 2002 v PJ Lovosice. Jezdila na 810317 a jezdila lépe, než leckterý pán tvorstva...
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Raptor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 10-2007

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 22:52:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Foto by nebylo?
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 27. listopadu 2008 - 23:32:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuře: Ono by možná bylo lepší postavit před závorama na kolejích ještě jedny, kde by nám doktor prohlédl oči a zjistil, zda jsme vůbec zdravotně způsobilí pro přejezd přes koleje.
Jarekvesely
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 08:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

753006: Proto jsem také vylepoval na naše 810 ty to nálepky na dveřích svého času.na některých motorech to zatím ještě vydrželo.Obrázky většinou zabíraly....(sorry že jsem si je tenkrát vypůjčil od někoho z netu)...
ZAKAZ 810.doc (699.9 k)

Nálepka hezká, ještě hezčí jsou fotky na netu se sedícím vlakvedoucím na stanovišti. Nic proti vlakvedoucím (většině) nemám, ale tím, že lezou za jízdy vlaku na stanoviště, dokazují svůj vztah ke společně sloužícímu strojvedoucímu.Kašlou na jeho případné problémy. A otěch fírech, co dotyčné vlakvedoucí neumí umravnit, se nebudu vyjadřovat. Raději.Znovu opakuji-ZA JÍZDY VLAKU.
Jarekvesely
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 08:24:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

753006: Proto jsem také vylepoval na naše 810 ty to nálepky na dveřích svého času.na některých motorech to zatím ještě vydrželo.Obrázky většinou zabíraly....(sorry že jsem si je tenkrát vypůjčil od někoho z netu)...
ZAKAZ 810.doc (699.9 k)

Nálepka hezká, ještě hezčí jsou fotky na netu se sedícím vlakvedoucím na stanovišti. Nic proti vlakvedoucím (většině) nemám, ale tím, že lezou za jízdy vlaku na stanoviště, dokazují svůj vztah ke společně sloužícímu strojvedoucímu.Kašlou na jeho případné problémy. A o těch fírech, co dotyčné vlakvedoucí neumí umravnit, se nebudu vyjadřovat. Raději.Znovu opakuji-ZA JÍZDY VLAKU.
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1924
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 08:34:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: Asi je to jen blbej předsudek, ale kdyby mě nějaká vezla, možná bych měl docela vítr...
Ty nejsi pes, ty jsi jiné zvíře. A žádná šelma, ale rohatý sudokopytník po jistém zákroku v oblasti genitálií...
JGR
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.11.254.20
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 09:19:14    Odkaz na tento příspěvek  

2 Pes38
několik linků:
http://www.planes.cz/cs/photo/1019624/b747-446-ja8920-japan-airli nes-jal-jl-praha-ruzyne-prg-lkpr/
http://www.planes.cz/cs/photo/1030340/a320-211-d-aipa-lufthansa-d lh-lh-praha-ruzyne-prg-lkpr/
a ještě doplním Herr Foerstera.... KORUNOVANEJ !!!
BTW CZ Air force mají už pilotku, která létá s L59
Lorenzo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.123.229
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 09:29:42    Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Sanozřejmě tam mělo stát: "Nejedna....."

Hajnej: Dle předchozích reakcí to asi Pes38 nepochopí. Podle některých jeho vyjádření by ten rohatý mohl být křížen s ? nejapným.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2260
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 09:46:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JGR: Víme

Ostatní: Samozřemě jsou četné vyjímky, ale stačí mi, když některé vidím za volantem ...
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Pan_gogo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 09:58:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já vím, že se tady budou místní fírové (s Drnem v čele) vztekat, ale musím říct, že mám někdy strach i s leckterým fírou. Ne proto, že by neuměli řídit (rozjet a zastavit mašinu umí každej vůl), ale proto, že už se mi stalo, že fíra prolítnul otevřenej přejezd traťovou a následně mu došlo, že to byl asi ten přejezd, na kterej měl ópéčko..
My jsme všichni GOGO!
Tomášk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1110
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 09:59:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Obsluhu volantu, rajčáku a kniplu nejde porovnávat. U volantu je "společenská poptávka" tak silná, že společnost umožní řízení každému, kdo má mezi hýžděmi díru.

Jinak dámy běžně kočírují tramvaje a nemám pocit, že by to cestující jakkoliv deprimovalo, nebo dokonce ohrožovalo.

Slovo strojvedoucí se v prvním pádě dokonce nepřechyluje, takže jazykotvůrce počítal nejen s tím, že je to práce i pro ženské, ale i s tím, že se do toho jednou budou navážet feministky
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1144
Registrován: 2-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 10:29:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pan_gogo
a opravdu měl to "OP"? Ono z doslechu jsem již několikrát slyšel, že se to někomu stalo, ale rozkaz na to neměl ....
konz. sotuš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.187.131.211
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 10:32:02    Odkaz na tento příspěvek  

Dal bych nevim co za to videt nejakou za "rajcakem" brejlovce nebo treba banana. Fakt by me zajimalo, jak by si s tim vsim poradila.

Srovnavat to s letectvim muze jen vul nebo jgr.
Pan_gogo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 10:35:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Duš: Měl. Byl jsem u toho, když ho plácačkovi podepisoval a vzhledem k místnímu seznání jsem věděl (narozdíl od fíry), kterej přejezd to je. Když jsem se ho potom ptal, proč ho tak profrčel, svěsil hlavu a prosil mě, ať to nikomu neříkám. Tak jsem tehdy mlčel.
My jsme všichni GOGO!
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 896
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 10:43:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: nejsou ty prasárny u řidiček způsobené především tím, že tytéž prasárny u řidičů pomíjíš?

pán konz. šotouš: v čem konkrétně je sedadlo za rajčákem nesrovnatelné se sedadlem za řadičem nebo za kniplem?

ostatní: proč si myslíte, že je fířic tak málo? Předpokládám, že fyzicky náročná práce to byla naposled v dobách páry...
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2262
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 11:00:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nejsou ty prasárny u řidiček způsobené především tím, že tytéž prasárny u řidičů pomíjíš?

Ne. Pomíjím je jen u sebe

proč si myslíte, že je fířic tak málo? Předpokládám, že fyzicky náročná práce to byla naposled v dobách páry...

To už je dávno pryč, ale kvůli váze prý nesměly (nesmějí) zvedat šroubovku kvůli váze.

(Příspěvek byl editován uživatelem pes38.)
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2424
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 11:02:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

proč si myslíte, že je fířic tak málo? Předpokládám, že fyzicky náročná práce to byla naposled v dobách páry...

Co je na tom složitého? Stačí se podívat do obecně platných právních norem na to, kolik smí zdvihat žena v kg. Nasadit adaptér šaka nebo dellnera by opravdu nezvládla, ani kdyby jí pomáhal fíra od pomocné lok. Mnohdy to nezvládnou ani dva chlapi, když to maj do háku vysoko. Ono kolikrát i povolit v oblouku šroubovku staženou v rovině je masakr. Sama šroubovka také něco váží a v zimě spojit zmrzlé brzdové a napájecí hadice, to chce docela sílu v zápěstích. Jinak by tu práci samozřejmě zvládla mnohdy líp, než chlap. Jde jen o ta břemena.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2426
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 11:08:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne proto, že by neuměli řídit (rozjet a zastavit mašinu umí každej vůl)


To víš že jo. Každej vůl, i ty....na MSTS to zmákneš levou zadní....
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2263
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 11:15:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To víš že jo. Každej vůl, i ty....na MSTS to zmákneš levou zadní....

Nejen v MSTS, na to vezmi jed.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744