K-report
 

Archiv do 8. listopadu 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Nehody » Archiv do 8. listopadu 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jarekvesely
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 04. listopadu 2008 - 21:44:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Páni kolegové, konec srandy, nastává život. Jezdil jsem 41 let, letos jsem odešel ( ze zdrav,důvodů) na DSP.Dožil jsem se.Vím, co je to mít staženou prdel, když to jede po listí a nebrzdí, když se díváte na ženskou u přejezdu, říkáte si To je kočka a ona vám potom skočí pod vlak, vjedou popeláři na VÚDečku atd.Děkujme a radujme se za každý den, co jsme tady.
Jarekvesely
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 04. listopadu 2008 - 21:51:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Amperovi: A co moje historka viz výše v 17.48?
Clikmanovi ve 20.38. Byl by to pracovní úraz. A ještě by mohl zaměstnavatel vydat Poučný list a nařídit nošení ochraných brýlí u lok. bez bezpečnostních skel.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2593
Registrován: 6-2006

Odesláno Úterý, 04. listopadu 2008 - 22:54:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vletěl mi bažant oknem do mašiny

Ještě že to nebyl ten nemocniční
Clickman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 11-2008
Odesláno Úterý, 04. listopadu 2008 - 23:08:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Téměř jsem ho potřeboval.
498106
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 10-2008
Odesláno Úterý, 04. listopadu 2008 - 23:40:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn:

pořád tu skloňujete ve všech pádech, že jste bývalý zabezpečovák, dobrá beru. Ale tak mi řekněte aspoň co jste dělal. Na jaké úrovni. údržba, technická kancelář na SSZT, nebo dokonce O14, nebo třeba ředitel odboru???

Skutečně bych si chtěl udělat obrázek o tom, jaký máte vhled do problematiky z.z.

Jinak vás ujišťuji, že znám bývaleho fýru, který dneska projektuje zab. zař. A nemyslím, že by to byl přínos pro z.z.
498106
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 10-2008
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 00:00:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Signalman77:

Z právního hlediska je vše v pořádku. Jenom si dovolím otázku: Jak to funguje na vysokorychlostních tratích? Tam se při poruše ZZ také všechno hodí na výpravčího?

tak je to o přístupu a filozofii. Otázka zní,co dělat v případě poruchy zab. zař. či nějaké její časti.

možnosti jsou:

1) nejezdit a čekat na odstranění závady - bezpečné - jinými slovy když se nic nedělá nic se nezkazí

2) umožnit nějak alespoň omezeně jezdit, s tím, že některé ukony, případně plnou odpovědnost na sebe nekdo musí vzít a to co mu nesděluje zab. zař. ověřit jinak. - jisté riziko chyby lidského činitele

S ohledem na provoz a zákazníky je žádoucí dle mého názoru jezdit aspoň nejak. Páč na opravu se muže čekat i několik hodin, případně dní. A když vyhoří releovka tak i týdny. Pokud jsou problémy dílčí, lze lecos ošetřit přes dokumentovaný úkon. Pokud je to větší je to horší.

To vše předpokládá, že výpravčí bude plně kvalifikovaná osoba a znalá předpisů a nikoliv jen "cvičená opice" které když něco nejde dá nohy na stůl a čeká páč neví co s tím. Nebo se bojí aby neco nepo....

Osobně znám špičkové výpravčí,a doufám, že jich je většina, ale bohužel i ty, kteří nerozeznají na JOP PUZ od ZSKU a neví co delá ani jedno, ale směle to používají, dále takový, kteří nedokáží po 20 letech služby ani zasunout kliku do přestavníku, natož ho přestavit nouzově. A pak se diví, že jsou problémy. Těch jak doufám je minimum. Bohužel osobní zkušenosti A nerad bych se tu někoho dotknul.

Bohužel problémy jsou na tratích s dálkovinou, kde ve stanicích nikdo není.

Nevím jak je to na VRT, ale nevěřím, že při poruše zab. zař. provoz jenom stojí a nehne se kolo. ale třeba někdo zde je znalec
Signalman_77
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 06:32:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin2:
to co jsi nám tu napsal s ECTS bude v úseku Kolín-Třebová reálné nejdříve za 10 let a spíše ještě později, protože právě dochází peníze

A to je jistojistá skutečnost? Vím, že se to má financovat ze 75% z EU. Plány SŽDC jsou velmi ambiciózní. Do konce roku 2011 celý první koridor, do roku 2014 ten zbytek. Nějaký skluz zřejmě nastane, ale přesto se mně nechce věřit tomu, co píšeš.
Signalman_77
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 06:34:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

498106:
Odpověď, panč je dlouhá, jsem napsal do sekce ZZ.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2290
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 07:35:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

498106:

Dělal jsem obyčejného picase v provozu, zab. obvodáře. Takže jsem lítal zašívat ty urvané plomby, kontrolovat baterky na přejezdy, štelovat drátovody, přestavníky všech typů, měřit K.O. s krabičkou, prostě prvosledový obyčejný zabezpečovák. Bylo nás v partě 5, návěstní mistr, parťák a 3 řadoví. Byl jsem tam krátce po škole, ale nebavilo mne to, bylo to nudné, žádná akce, krom těch výletů na stavědla hned po tom, co se něco nepovedlo a bylo třeba vše učesat do původního stavu, než přijde kontrola. Tak jsem šel záhy na nábor do depa dělat fíru. Stačí, pane Sherlocku?

(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Plha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 2-2007
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 11:29:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: To že stáhneš smetáky, nemá na západku žádnej vliv.
Deleter
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 12-2007
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 12:51:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: A taky to časování...
bažant
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.3.126
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 15:36:23    Odkaz na tento příspěvek  

Clickman:letím si tak okolo střelic a najednou vidím někoho v přiblblé čepici no a jak sem se zakoukal tak mě ten človek zabil...
498106
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 10-2008
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 17:06:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn:

díky, takhle podrobné to ani být nemuselo
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1296
Registrován: 5-2006

Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 18:05:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

bažant: A kdyby jsi byl ze skla ,tak tě i rozbil.To máš z toho,že se couráš po nocích.
Tak jak jsem žil,žiju dál
Vmorry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 6-2006
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 18:51:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DRN : čeče ty jsi usnul a fláknul hlavou o vršek pultu a spodek okna, co ?
Amper
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.111.21.67
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 19:26:46    Odkaz na tento příspěvek  

Zajimavý pohled z druhé strany ale Mallard má pravdu, pokud neměl doma zrovna u vjezdu a my ho ráno nevzbudili.

Ale k dřívějším spekulacím - Pokyn č.4 potvrdil předpoklad, že se jedná o funkci GTN ztráta vlaku bez ZRUŠv, aplikovaná na stničních kolejích sESA a s kolejovými obvody (ne s PN). Tož, snad bude chvili klid.
Vodpich
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.220.247.185
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 20:09:29    Odkaz na tento příspěvek  

Vmorry: čeče ty jsi usnul a fláknul hlavou o vršek pultu a spodek okna, co ?

Neusnul, jen akčně brzdil za použití pískovače. Drn to má tak rád.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2291
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 20:24:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vmory, vodpich:
Ale kdepak. To jsem jen nesvezl dva přiblblé šotouše a oni si pak na mne počkali v noci u Bohušovic.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Vmorry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 6-2006
Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 20:43:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn : no...jestli si neděláš kozy, tak to je fakt rachot

Vodpich : ty Vodpal, jsou momenty, kdy si při brzdění podsypat musíš, jinak jsi v prdeli...ale to teď asi právě zbytečně říkám kancelářskýmu, co ?
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2034
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 20:49:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A dělá si kozy, dyť je to Drn
Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí.
ICQ 311-297-744
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2295
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 21:08:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano dělám si ňadra. Stalo se to kolegovi, nebyli to šotouši, ale blbci ano. Bohuš platí. Lovos zhlaví, ve 135, v půl jedný ráno na 788.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2035
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 05. listopadu 2008 - 23:31:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co se komu stalo, popř. kdo dal komu do držky?
Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí.
ICQ 311-297-744
Crash84
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 3-2007
Odesláno Čtvrtek, 06. listopadu 2008 - 00:18:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

498106: Hlavně myslim, že u VRT by na takovýhle případy měly bejt vypracovaný určitý krizový scénáře, kdy se zjistí co se děje, následně řídící personál vytáhne z šuplíku knihu s postupama a jezdí se podle toho. Slyšel sem, že Švýcarsko maj takhle ošefovaný téměř celý (JPP). Pokud nastane mimořádnost, každej by měl relativně brzy (po opadnutí počátečního chaosu) vědět co má dělat.
VRT A k
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.220.247.185
Odesláno Čtvrtek, 06. listopadu 2008 - 11:24:49    Odkaz na tento příspěvek  

Na českých drahách, to funguje zrovna tak. Jen ten chaos zpočátku neopadá.
Signalman_77
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 06. listopadu 2008 - 13:04:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Crash84:
Ten manuál pro výpravčího by se mohl jmenovat třeba Troubleshooting for Signalman . Ne, vážně, nápad to není špatnej. V D2 sice tak nějak všechno je, ale dost zaobaleně a bez ohledu na místní poměry.
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 796
Registrován: 7-2006

Odesláno Čtvrtek, 06. listopadu 2008 - 13:18:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Crash84,Signalman 77

dobrej nápad .. myslím,že my bychom ho veelice ocenili,kor když se Vám stane pokaždé jiná porucha a třeba jednou za rok/dva,atd. .. a než bychom to v předpise našli,tak se i Ti kluci zabezpečovácký /pohotovost/
k nám dostanou ...

P.S. Kor při fialové smrti .. to se i modlím kolikrát ...


ICQ 237-113-861
Signalman_77
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 7-2007
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 06:20:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Láďa:
Ten manuál by musel zpracovat dopravák ruku v ruce se zabezpečovákem. Pak by to někdo musel schválit a převzít zodpovědnost za správnost údajů. Pokud by se to mělo dělat pro každou stanici zvlášť, tak se do toho asi nikomu moc chtít nebude... Ale věřím, že by vám to pomohlo.

Zkuste to navrhnout někomu z odpovědných, případně svoje argumenty podpořte odborovu silou po vzoru FS .

PS: Napadla mě ještě jednoduší varianta, udělat manuál, "Co dělat při poruchách ZZ". Dopravácké záležitosti řešit odkazem na D2. Dát do toho nejen obsah, ale pro rychlou orientaci i rejstřík. Za tento manuál by byl odpovědný výhradně dodavatel ZZ, takže by odpadlo to drážní schvalovací martyrium. Dráha by musela udělat jediné: povolit vytvoření a používání takového dokumentu.

(Příspěvek byl editován uživatelem Signalman_77.)
Parmezano
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 5-2008
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 09:35:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

myslím si, že to asi nepůjde, jak bylo uvedeno výše " každá porucha je jiná"a zřejmně asi záleží na "citu" co se dá dělat a co ne
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 450
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 09:41:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Parmezano: Tak ale aby vypravca nevedel, ze v pripade vypadku jednej dvojice TPC jest gombik co nastartuje druhu a radsej cakal hodinu a pol na servis, ktory prve co urobil bolo ze ho stlacil ...
Parmezano
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 5-2008
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 09:52:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

adsf: jistě to je prkotina, já se pohybuju v rámci mých znalostí , elektronicky stavědla už jdou mimo mně, umím to od klíčů po cestovou releovku
Signalman_77
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 7-2007
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 11:58:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Parmezano:
Nejednalo by se o soupis řešení problémů všech poruch, ale "jenom", řekněme, 98%.
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 798
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 13:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Signalman 77

Dobrej nápad by to byl .. hlavně základy kdyby byly .. takovej "mozeček" startovací nějakej ...


ICQ 237-113-861
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1865
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 15:29:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Signalman: ten manuál hlavně musí psát někdo, kdo to nenavrhuje, ale dělá s tím v provozu, jinak tomu nebude nikdo rozumět. Pochopitelně pod redakcí toho prvého.
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 11-2007
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 15:51:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten manuál bude docela makačka. Takže bych tam viděl jak zabezpečováka,který navrhuje-tak udržujícího. No a taky dopraváka. Ideální by byl pro každou stanici zvlášť,ale to už chci asi moc. A těch návěstních techniků zažraných do elektronických ZZ je dost a vzhledem k tomu,že od září po promoci posílil AŽD náš kolega,tak snad i tam by se našli. Ale abych tom,u rozumněl i já, musí se do toho pustit někdo,kdo by dokázal naučit i kočky integrály.
výpravčíXY
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 16:01:50    Odkaz na tento příspěvek  

Nějak tomu nerozumím. Jaký manuál a na co ? Porucha na JOPce ? "Fialová smrt" = klika + ambulanťák + PN nebo rozkaz. Porucha autobloku ? = rozkaz Z2 + odhlášky.
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 879
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 16:05:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

výpravčíXY : To je jasné. Ale fialová smrť na DOZZ, 4 -6 staníc, 50 - 100 km ?
výpravčíXY
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 16:36:12    Odkaz na tento příspěvek  

Co chceš dělat na DOZZ když vypukne "Fialová smrt" ? Avizovat zabezpečováky, probudit pohotovostní výpravčí (jestliže tam jsou) a předat jim stanici do místního ovládání.Když tam nejsou, tak nezbývá než čekat až to zabezpečováci opravěj. Obě varianty budou trvat určitě nejméně 30 - 60 minut.
Amper
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.111.21.67
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 18:04:37    Odkaz na tento příspěvek  

SOuhlas. Možná by bylo dobré, kdybyste si to zkusili napsat v nějakém omezeném tvaru. Zjistíte nejspíš, že opisujete předpisy. Ale OK, předveďte nějaký "vzorek" ať máme o čem diskutovat.

A pro informování neinformováných úvod "Pokynu provozovatele dráhy pro zajištění plynulé a bezpečné drážní dopravy č. 4/2008":
1.1 V určených ŽST je v GTN implementována kontrolní funkce pro indikaci podezřelého zániku vlaku na staniční koleji. ..
1.2 Podezřelý zánik vlaku identifikuje GTN jako smazání čísla vlaku ze staniční koleje, aniž by došlo v JOP k zániku vlaku použitím funkce „ZRUŠv“ nebo k odjezdu vlaku vlakovou nebo nouzovou vlakovou cestou.
1.3 Funkce „Podezřelý zánik vlaku“ je v GTN aktivována pouze na staničních kolejích, v ŽST vybavených SZZ typu ESA. Nevztahuje se na části kolejí na záhlaví, zhlaví a výhybkové úseky. Dále není tato funkce aktivována v případech, kdy je informace o volnosti kolejových úseků zjišťována počítači náprav.
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 880
Registrován: 1-2005

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 07:32:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

výpravčíXY : No, vidíš, o to mi išlo !
Karlos88
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 11:20:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Duchodce zvedal závory,srazil ho vlak
věřím ve zprovoznění RT6N1,Rt6N2 v Praze
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 45730
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 11:53:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dle Babtronu srazil EC 174 v Letovicích nějakou třináctiletou osobu...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin007
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 14:24:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_zlivský: Ano, můžu to potvrdit, projížděl jsem okolo. Nicméně, jak víte, že se jednalo o 13 letou osobu?
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1111
Registrován: 2-2005

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 14:33:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin007
klikni na ten odkaz co tam má Karlos88 ....
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 45738
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 15:27:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Třináctiletý kluk nepřežil na Blanensku střet s rychlíkem
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


ČD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 17:53:12    Odkaz na tento příspěvek  

Tak koukám, že to nikdo nepíše. Tak ten kluk si tam fotil odstavenou soupravu -560.
Tak mám vzkaz pro ty mladý blbečky s digifoto co si myslí že jsou IN. Začněte se už konečně chovat normálně v kolejišti!!!!! Vůbec bych se nedivil, kdyby zas vyšlo nějaké nařízení z ČD ohledně vstupu do kolejiště. Když někdy pozoruji co někteří jedinci dělají v kolejišti, tak mám chuť je sám zdrbat. Jak se teď asi ostatní zaměstnanci ČD budou chovat k nám ostatním fotičům??? ZAMYSLETE SE NAD SEBOU.

Jo a to celé z dálky pozorovali rodiče. STRAŠNÝ!!!!!
Zaosai
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 7-2005

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 18:31:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč vydávat nařízení proti fotografům v kolejišti?Pokud se bude dodržovat zákon a vybírat pokuty za neoprávněný vstup do kolejiště a jeho ochrané zóny,tak bude klid.Pokuta je totiž 10.000,-Kč.
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 11-2007
Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 18:39:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A kdo by je vybíral? Pokud řeknu cestujícímu,aby šel podchodem a on mne pošle do míst,kde nemám seznání a přejde,nenadělám nic. Sbor ozbrojené ochrany železnic byl před léty zrušen a policisty vidím ve stanici asi dvakrát ročně.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2301
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 18:44:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a on mne pošle do míst,kde nemám seznání

Tys ještě nikdy nebyl v ? Já jo, já v ní bydlím.....
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Bdlm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 314
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 19:39:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn.Ty bydliš v Ústí nad Labem?
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2302
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 19:46:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bdlm:

Rodný číslo nechceš?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Bdlm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 19:58:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když Ti to udělá radost,tak jo.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2047
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 20:10:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zaoai: Kdo to bude vybírat: Kdo bude lidi zadržovat o příjezdu Policie? Nádražáci na to nemájí právo. Bude k tomu jezdit furt Policie?

Pokuty za vstup do kolejiště se mohou dávat i teď. Ale to je zbytečný, stejně to nikoho neodradí a já nemám povinnost nádražákovi ukazovat občanku. Tudy cesta nevede, pokud je někdo blbej, ožralej, se sluchátky na uších nebo jen nedává pozor, je to jeho problém a dobře mu tak. Tečka.

Nic víc netřeba řešit.
Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí.
ICQ 311-297-744
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 3-2007
Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 20:46:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"pokud je někdo blbej, ožralej, se sluchátky na uších nebo jen nedává pozor, je to jeho problém a dobře mu tak. Nic víc netřeba řešit."

Pleteš se. Jak k tomu ti zákazníci přijdou,čekat někde dvě hodiny kvůli nějakýmu hovadu?
Ještě je nutné mnoho věcí vyřešit.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2048
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 20:50:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: Chyba systému, z 90% je mrtvý hned, není důvod vše zdržovat, ať si ho seberou a může se jezdit. V opačném případě ihned po odvezení záchrannu službou. Není důvod (krom předpisu) zvát tam DI atd. a zdržovat a zdržovat...

Pokud myslíš, že je třeba to vyřešit, napiš jak. Fakt mě to zajímá...
Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí.
ICQ 311-297-744
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2318
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 20:51:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mozna kdyby tito zakaznici sami dodrzovali pravidla a drbali kazdeho, kdo je porusuje, bez ohledu na to, zda je to jen zakaznik nebo ajzbonak. To by taky na zacatek mohlo stacit.
Ostatne dneska jsem na to konto cumel, bo si takhle jde jeden nemec podel soupravy U-bahn, ktera ceka na sousedni linku a najednou do soupravy, dojde k jedne mistni "krasce" co tam sedela a hned nani ze to nee, to se nesmi ... a zase vystoupil ... az po chvilce me doslo, ze zrejme si zapomela kopyta na proti sedacce ...
Takze asi tak.
Pavel
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 20:52:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

EC 174 Jan Jesenius měl v Kolíně asi 190 min zpoždění, vepředu peršan místo gorily, jo a čekal na něj Os do Ledečka a rychlík do Brna přes Brod (tyto vlaky ale jely včas)

(Příspěvek byl editován uživatelem radekedar.)
sledování brejlovců TS 771 - http://brejlovci-ts771.tk
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2049
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 21:23:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mozna kdyby tito zakaznici sami dodrzovali pravidla a drbali kazdeho, kdo je porusuje, bez ohledu na to, zda je to jen zakaznik nebo ajzbonak.

V Čechách ještě dlouho nereálné, dyť tady si v podstatě každej dělá, co chce. A neplatí to zdaleka jen na železnici.
Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí.
ICQ 311-297-744
Martin007
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 21:29:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Radekedar: Strojvedoucí gorily se nechal ve třebové vystřídat a nedivím se mu. Proto ten peršan,
Drsoň
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.150.185.122
Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 21:58:14    Odkaz na tento příspěvek  

Strojvedoucí gorily se nechal ve třebové vystřídat a nedivím se mu. Proto ten peršan

Měkota. Prd vydrží. Jeden mrtvej a už se nechává střídat.
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1115
Registrován: 2-2005

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 22:04:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drsoň
tohle se nedá komentovat! Bylo to ještě dítě, ne žádný důchodce! Tohle byste měl zohlednit!!!! Co když je fíra táta stejně starýho kluka! Bože ... už aby tady byl zákaz vstupu pro nereg!