K-report
 

Archiv do 15.května 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Nové tramvaje » Staré archivy » Archiv do 15.května 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Nobody
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 10-2003
Odesláno Čtvrtek, 06. dubna 2006 - 21:34:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

For HŠ: Takto porovnávat ceny je dobrá hovadina. Když už, tak ceny se srovnávají za metr tramvaje a nikoliv za vůz. V tomto případě je ale celá věc o to pikantnější, že zatím není ofic. zpráva a stávající novinové se liší (milión EUR sem, milión tam, jak rohlíky).
Největší problém je ale v tom, že absolutně netušíš, co daný kontrakt obsahuje (co všechno si budou Poláci montovat sami, kolik a jakých ND je v ceně atd).
Celá zpráva je vůbec psaná někým naprosto geniálním, viz konstatování o oblibě tramvají Flexity Classic. Stejně tak si může vyskakovat Alstom s oblibou a rozšířením Citadisu, když pod tento název zahrnuje i německé ST13 či polské 116N.
Pulitzer for Havlík
nn
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.135.154.27
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 16:16:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

skoda 14T hroch
http://img126.imageshack.us/img126/6258/14hroo4nn.jpg
M
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.240.1.253
Odesláno Pátek, 14. dubna 2006 - 00:06:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kde se da videt normalni foto toho budapestskeho combina? ci nakres?
Jva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1181
Registrován: 6-2002
Odesláno Pátek, 14. dubna 2006 - 07:54:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco se dá najít tu:
http://www.bkv.hu/combino/combino_erkezese.html
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2016
Registrován: 8-2003
Odesláno Pátek, 14. dubna 2006 - 11:05:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nn: ???
Kdo nemá rád RYTMUS, ten není opravdu veselý.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 529
Registrován: 11-2004
Odesláno Pátek, 14. dubna 2006 - 16:28:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.novinky.cz/domaci/82824-tramvaj-s-designem-porsche-jezdi-naostro-prahou.html

"Technici si libovali, jak je to po technické stránce spolehlivá tramvaj"
Proč mám pocit že jsem tady četl něco o tom že stála. A proč má ev.č. 113 ? (ta na tom obrázku)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Dandy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 649
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 14. dubna 2006 - 16:42:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Ten obrázek pochází ještě z doby kdy vůz 9111 jezdil v Plzní pod číslem 113.

Jinak co se týká odstavení, tak ke mě se donesly zvěsti že to bylo způsobeno nečistotama v kontejnerech s el. výzbrojí. Mělo se to vyřešit dosazenim filtrů na kontejnery. Když tak ať mě někdo doplní nebo opravý, je to přeci jenom informace z druhé ruky.
DH 120 made in Poldi SONP Kladno
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 539
Registrován: 12-2003
Odesláno Pátek, 14. dubna 2006 - 17:09:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proč mám pocit že jsem tady četl něco o tom že stála.
No stala, byla na nakou hodinu stazena z provozu, kvuli tem necistotam, ale hned se to vyresilo a vratila se zpet na linku.
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-KAROSA ...
Mmm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 567
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 14. dubna 2006 - 20:15:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Copak spadlo na Skoda 14T ktera jezdi na lince tri.Myslim ,ze to bylo na druhem clanku na prave strane je trochu prohnuta strecha.Je to krasne videt ze zastavky.
KaEl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.151.217.143
Odesláno Pátek, 14. dubna 2006 - 20:54:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo tak to prirovnani 14T s hrochem je trefni :-)
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 545
Registrován: 12-2003
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 03:23:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

k tem obrazkum ... tenhle sme tu meli ?
http://www.vphotos.ic.cz/T9113.jpg
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-KAROSA ...
Mmm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 570
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 09:10:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Docela pekny!!
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2021
Registrován: 8-2003
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 14:17:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1099: Nic moc, a jaký že to má vlastně smysl?
Kdo nemá rád RYTMUS, ten není opravdu veselý.
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 546
Registrován: 12-2003
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 14:20:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bkp: co ja vim, nekdo si hral ....
Ja bych to bral mne se to moc libi, akorat bych nechal stejnej odstin cerveny i na cumaku ....
Jinak se to autorovi moc povedlo ....
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-KAROSA ...
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2029
Registrován: 8-2003
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 21:21:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže trochu šotodiskuze: Mně se právě líbí 14 T tak, jak je. To, na co byl ten odkaz, ztratilo něco ze vznešenosti, kterou Porštře právě metalíza propůjčila.
Kdo nemá rád RYTMUS, ten není opravdu veselý.
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 12-2003
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 21:29:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bkp: no co se tyce designu, tak prave jeji soucasny nater a predevsim ta stribrna metaliza, je to co se mi na ni nejvice nelibi :-) U tyhle varianty, je tam hlavne krasne reseno misto u toho zkoseneho okna. Mam rad barevne kombinace ala RT6N2, KT8D5RN2 ... tedy cervena, bila a černá respektive tmavě šedá.
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-KAROSA ...
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1062
Registrován: 8-2004
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 21:37:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, mě se právě nátěr na 14T líbí nejvíc. Je ale málo pravděpodobné, že by si to Brno, v případě že tam 14T pujde, objednalo v tom samém nátěru jako Praha. Spíš bych to v Brně viděl právě na ten nátěr, jako je v tom odkazu. Ale to je jen spekulace.
Kuřáci jsou nesvéprávné a život ohrožující bytosti
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 12-2003
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 21:50:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peno: no, ale ja bych zas rad neco co by melo mestske barvy. Ale v tom nase chlive se neni vubec cemu divit. Akorat u busu je to v pohode. Ale tramvaje tam je to ... T3.R a PV dostavaj jiny barvy, reko kachny taky jiny barvy ... dokonce sem slysel, ze i naka kachna po oprave dostala taky ten starej nater, narozdil od tech ostatnich, ktery dostaly ten cerveny.
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-KAROSA ...
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1064
Registrován: 8-2004
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 22:23:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to já naopak slyším docela rád, protože kačeny v červenokrému mám rád. A pokud mají ještě i budníky, tak jsem už v tramvajovém nebi. A docela mě mrzí, že takových kačen ubývá. Ale samozřejmě, je to názor šotouše, tak mě za něj prosím nebijte.
Kuřáci jsou nesvéprávné a život ohrožující bytosti
830026
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 10-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 23:16:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Správně, budníky by měly zůstat!

Přiblblé a nečitelné BUSE už mě začínají drásat nervy.
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 550
Registrován: 12-2003
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 23:39:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

830026: j, proc ne, ale samozrejmne ve verzi BUSE. S tema budnikama, je linka na hodne velkou vzdalenost dobre viditelna.
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-KAROSA ...
anonym
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.80.200
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 11:18:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Budníky patří na tramvaje řady KT a T6. V Praze mají své opodstatněnní. Divím se panuKotasovi, že budníky "amputoval".
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 2-2006
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 12:51:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já ne, budník v 21.století je hnus...
Jiří_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 13:06:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Náhodou, budník je výborná věc. Člověk už na dálku pozná, co mu přijíždí za tramvaj, což u buse za lesknoucím se sklem moc nejde. Ale holt je tu asi názor, že budník neni "moderní"...
Pawel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 806
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 22:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hm, a vyblitě modrá na bílém podkladě s lampou pod tím je taky výborně vidět.... nevím jak ostatní, ale já vždycky vidím jen bílej flek, zblízka pak nejlépe ještě s prosvítajícím číslem cizí linky (např. běžně k vidění při nasazování KT na 9)

jinak nic proti budníkům, jejich provedení na 2xxx aj. bylo výborné, ale u KT je to katastrofa. kdyby se do toho vsadilo BUSE, to by byla jiná..
Prox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 381
Registrován: 3-2004
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 22:35:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pawel:
To bylo mé tajné přání při rekonstrukci kačen - BUSE do budníků a za čelním sklem transparent s konečnou zastávkou, která konečně bude čitelná

Chlapci, to jste si spíš měli vyfotit toho bobra, co tu chcípnul minulý týden!
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 591
Registrován: 6-2005
Odesláno Čtvrtek, 20. dubna 2006 - 09:02:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych tam místo budníku radši viděl něco estetičtějšího a vycentrovanýho - ale nad BUSE a na klasickým bude jen konečnou
Ukaž mi cestu a dohodneme co za to.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2490
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 20. dubna 2006 - 16:57:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Absolut: Nevím. Mě by se taky líbilo BUSE v budníku jako Proxovi (Je to můj názor) na stejném místě na jakém budníky jsou, ale možná je to tím, že se mi jen prostě po budnících stýská.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Jva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1189
Registrován: 6-2002
Odesláno Pátek, 21. dubna 2006 - 08:23:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v MFD článek o 14T:
http://zpravy.idnes.cz/praha.asp?c=A060410_122936_domaci_zra

Jen mě zarazilo, že DPP zaměstnává řidiče, který neví, že pod dva schody se podvozek už několik let v několika městech v pohodě vejde.
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1819
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 21. dubna 2006 - 12:43:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolikáteho máme dnes? :-)
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 10-2003
Odesláno Úterý, 25. dubna 2006 - 18:54:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jva: Až na to, že ten řidič je tam od toho aby to řídil. Pochybuju o tom, že by se většina řidičů a řidiček tramvají starala o to jestli se tam vejde podvozek, nebo nevejde. To je starost někoho jiného. Většina to má podle mě jako zaměstnání a ne jako koníčka, takže určité šotoušské informace jsou jim ukryty. Zkrátka si odjezdí svoje a jdou domů, kde se zabývají jinými věcmi.
...a kola na plechu jsou měkký, to nevadí...
M
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.240.24.164
Odesláno Čtvrtek, 27. dubna 2006 - 10:47:59   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zapa:

to nepolati o vsech, divil by ses mozna co vse ti tvi ridici a ridicky vi....
Blueseal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 03. května 2006 - 18:59:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neví někdo jak to vypadá s dalšími 14T pro Prahu?
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 603
Registrován: 6-2005
Odesláno Čtvrtek, 04. května 2006 - 12:25:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zeptej se v létě:-)
Absolutí šotoflek je v baru Podraz.
DavidD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.240.180.1
Odesláno Čtvrtek, 04. května 2006 - 20:16:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pro Mmm:ten plech prohnutej na 9111 je od skádáni v dílnách v Praze.(Nějak se jim to nepovedlo a promáčkli to)
Radek31
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 04. května 2006 - 23:33:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já bych řekl, že 9113 je stále ještě plánovaná na květen, ale dokud tu nebude ...
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 827
Registrován: 10-2003
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 07:40:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M: Souhlasím, ale také jsem nepsal, že se to týká "všech".
...a kola na plechu jsou měkký, to nevadí...
M
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.240.24.164
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 08:03:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nemate nekdo aspon nakres te tramvaje stoprocentne nizkopodlazni s otocnymi podvozky s kterou sla skada do druheho vyberoveho rizeni o tram pro pragl???
j
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.158.143.71
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 13:55:39   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

9113 má dorazit v půlce června.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 611
Registrován: 6-2005
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 14:23:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Však to říkám, léto začíná 21.6.
Absolutí šotoflek je v baru Podraz na Štvanici.
Beňour
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.164.106
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 21:42:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stejně je to divné, pokud přijde 14 T až v červnu, tak by musely potom chodit skoro 2 kusy měsíčně, aby do konce roku těch 10 kusů stihli...
Radek31
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 4-2006
Odesláno Sobota, 06. května 2006 - 09:27:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pokud vím, tak 2 měsíčně jsou od začátku plánované - poté co naběhne sériová výroba (9113 je první kus ze série, zatímco 11 a 12 jsou prototypy)
původně ale 13 měla přijít v dubnu a konec roku byl jako rezerva, když se nebude stíhat
Beňour
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.164.22
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 15:14:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Celkem by mě zajímalo, jestli nestíhají kvůli nějakému problému nebo jen vyrábějí pro někoho jiného...Škoda, že to tempo 2 kusy měsíčně nebude pokračovat celý příští rok..
Radek31
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 15:26:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

najet sériovou výrobu něčeho tak složitého jako je nová tramvaj není jen tak - jsem skoro rád, že to trvá, protože něco uspěchat imho nemá cenu (radši ať vychytají mouchy hned, než pak litovat)
Slimman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 481
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 20:00:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Beňour: Vedle 14T běží výroba a kompletace tramvají pro Cagliary.
Jahu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 8-2005
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 09:20:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doufám, že delší časové prodlení, je dáno nějakými úpravami oproti prototypům. Asi bych byl ale hodně naivní, kdybych v sériových vozech čekal nějaké změny v uspořádání interiéru...
Poršák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.127.143
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 10:09:57   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná omšelá písnička, ale neví někdo co je s 9112? Kdy už konečně poveze lidi...
MK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.137.46
Odesláno Středa, 10. května 2006 - 17:50:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes stála v ÚD DP.
George
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. května 2006 - 08:47:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já jsem zvědav jak tyhle tramvaje budou vypadat po takových 20 letech(jestli se jich dožijou)Celé to vrže skřípe klepe a jinak ..e.Taky slícování jednotlivých dílů vnitřního obložení začíná být unavené.Pěkná je nějaká míra psaná fixou na levé straně zadního článku ve stropě.Jinak pokud s tím řidič umí tak je to docela raketa.Ten dnešní jezdí tak nějak normálně.Apropos kdo to byl?
Bitevní_kočka_pitipačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 11-2005
Odesláno Čtvrtek, 11. května 2006 - 09:33:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

George: Přál bych ti vidět první T3ojky po pěti letech provozu... Taky bys neřek, že budou jezdit i v roce 2010 . Plasty v 14T stačí podložit papírkem a bude ticho
MŇŇAAUUUUUU
Ondrys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 5-2004
Odesláno Čtvrtek, 11. května 2006 - 09:46:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To by ty papírky nemohly montovat sériově? Já vím, to by bylo zbytečné papírování...
George
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. května 2006 - 10:45:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo ale ty T3ojky byly po 5ti letech provozu ne po necelým půl roku.Správně,papírky nejdou kvůli papírování ale zavedou se po vzoru kačen kamínky
Bitevní_kočka_pitipačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 11-2005
Odesláno Čtvrtek, 11. května 2006 - 11:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nojo, typické "Astrální" zvuky to vydává venku i uvnitř. Já bych tomu dal trochu čas, snad si s tím ještě pohrajou.
MŇŇAAUUUUUU
Slimman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. května 2006 - 15:43:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlavně bych počkal na pár sériovek.
K_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 8-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. května 2006 - 20:06:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bylo by to tak drahý dávat tam už ve výrobě takový ty pěnový nalepovací polštářky? Řek bych že cenu týhle tramvaje by to už asi moc neovlivnilo...

Jo a co se vlastně ukrývá v těch "skříních" za podélně uloženejma sedačkama?
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 12. května 2006 - 06:20:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Řekl bych že kola...
George
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 12. května 2006 - 09:35:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale děte
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 591
Registrován: 12-2003
Odesláno Pátek, 12. května 2006 - 12:33:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

George: jj, taky sem s nim vcera jel ... Prislo mi, ze uz se s tim tak nebojej a uz s ni pekne fofrujou.
Jinak ono by to spis chtelo opravit to po cem ta tramvaj jede :-))) Treba v useku Nadrazi Liben - Balebenka to jede tichounce, proste nadhera ... Cim to asi bude ? :-) Do Modran taky v pohode, narozdil od zvuku co to vydava na jaksi nerovnych BKV, treba na Podebradsky nebo u Libenskyho mostu.
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-KAROSA ...
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Pondělí, 15. května 2006 - 07:55:56   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V sobotu dopoledne jsem jel sarančetem č. 9111 na l.č. 3 z Palmovky k nádraží Praha-Libeň. Vevnitř byl nechutný typický "bezdomovecký" smrad. Je to tam ještě cítit? (Možná by to chtělo interiér vytřít a navonět.)
Poršák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.126.243
Odesláno Pondělí, 15. května 2006 - 19:41:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1099: Vyslovuji naprostý souhlas, svršek ala Mukačevo rozduní každou tramvaj...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace