K-report
 

Archive through 09.duben 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Automobily, lodě a letadla » Auta - vše okolo nich, historky, zážitky, postřehy, fotky atd. » Staré archivy » Archive through 09.duben 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 656
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 00:18:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to měl teda docela kliku!!!

Před časem se tu řešily ty crash-testy Š120 - ta byla zmačkaná mnohem míň a psali, že by figurína nepřežila ani náhodou...!?
Spock
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 105
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 01:24:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, míň... zase si všimni že prostor pro posádku zůstal víceméně v pořádku... až zase na to kolo, volant je také celkem na svém místě - nešel proti hlavě, což byl hlavní problém v tom crashtestu.
http://spock.site.cz
Spock
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 01:27:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To mi připomnělo jednu nehodu... aneb konfrontace starého žiguli robustní konstrukce od soudruhů proti novému autu s deformačními zónami... sčuhli se v křižovatce a žiguli měl v podstatě jen "odřený nárazník", ale nové auto bylo na odpis...
http://spock.site.cz
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 09:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo, ale v tom budou právě ty deformační zóny, ne? Já teda nejsem technik, ale ty přece mají pohltit energii nárazu na deformaci plechu a tak ochránit pasažéry, kdežto sovětská ocel se sice moc neohne, ale na posádku pak působí mnohem větší síly...
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 5593
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 10:13:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo, ale v tom budou právě ty deformační zóny, ne?

Určitě.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 1-2004


Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 11:21:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo budou, ale záleží kam se trefí - z jedné nehody se nedá dělat závěr. Většinou z toho ale starší auta vychází hůř.
Třeba když nabourá ten žigulík zezadu do něčeho nového, tak je na šrot, kdežto to nové auto nemá žádná viditelná a často ani skrytá poškození kromě poškrábaného nárazníku.
Spock
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 12:23:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vždyť já neříkal že je to tak dobře, jen jsem řekl že to tak je.

Třeba když nabourá ten žigulík zezadu do něčeho nového, tak je na šrot, kdežto to nové auto nemá žádná viditelná a často ani skrytá poškození kromě poškrábaného nárazníku. Noo... už při nárazu okolo 10 km/h se velmi často objeví nějaké alespoň skryté poškození, které se pak projeví menší tuhostí karoserie, rezavěním a jinými problémy... Samozřejmě, také jde o to co je to za auto. S takovým H2 to moc nehne.
http://spock.site.cz
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1315
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 14:10:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi před 12 lety jsem viděl asi 200 metrů od našeho domu nehodu trolejbusu a Škody 120 a výsledek byl: Škodovka rozsekaná na cucky a trolejbus měl jedno malé škrábnutí...
Šotouš je taky člověk, i když na to nevypadá.
Kdyby škola začala hořet, tak bych ještě přikládal!!!
Nové stránky o pardubické MHD
Arj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 585
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 14:21:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tr_mane, nehoda T-bus versus osobak je ovsem trochu nesrovnatelna s nehodou auto s deformacnimi zonami versus auto bez deformacnich zon.

Pokud bychom pristoupili ne srovnavani nesrovnatelneho, tak to se v Pradubicich vypravelo (nekdy pred 30 lety) o nehode OTecka (vojensky obrneny transporter) versus sloup trakcniho vedeni:
OTecko zabarvene od barvy sloupu (po ocisteni zustala puvodni khaki barva na nedotcene pancerovane "karoserii"), zatimco kus mesta bez trolejbusoveho provozu. Protoze vojensky ridic se trefil tak sikovne, ze nejen zlikvidoval trat nad sebou, ale kvuli oprave bylo nutne vypnout napajeci sekce v relativne sirokem okoli.
Smajlik by se hodil - dneska asi velmi vesely, ale pro tehdy dotcene obyvatele velmi nastvany.
Spock
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 14:30:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nojo, to už se dostáváme... aneb jak vyprávěl tatínek když dělal řidiče tanku... Když jedeš příkopem tak se nebát že to drncne a pořád na plnej plyn - jak to pustíš tak se to rozhoupe a můžeš skončit na zádech. A stromy a domy nejsou překážka... takže ani sloup pro takový transportér...
jo a taky říkal že nechápe proč se říká že je někde "bordel jako v tanku", protože tam musí být uklizeno, není tam místo a když projedeš nějaký složitější terén tak by se ti to akorát omlátilo o hlavu :-)

edit: teď mně tak napadá že tank už je válečný nástroj a ne dopravní prostředek, takže já už to dál rozvíjet nebudu...

(Příspěvek editován uživatelem spock březen 20, 2006)
http://spock.site.cz
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 22:01:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fiat Cinquecento jako minináklaďáček:
Cinquecento
Dnes v Benešově.
Dobro
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.71.129.172
Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 22:35:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K těm nehodám: Já jsem zas kdesi četl o srážce tramvaje a německého tanku snad "Panther" nebo jak se jim řikalo, ke které došlo někdy roku 1944 v Lyonu.
Situace: tank nedal tramvaji na křižovatce přednost(proč taky, že...), tramvaják to neubrazdil a spřáhlem škrtl tanku o pás.
Důsledky: Tramvaj s utrženým spřáhlem zůstala stát na kolejích jinak bez poškození, tank s přetrženým a svlečeným pásem skončil na zádech v přízemí některého domu.
Údajně to byl jediný Panther odepsaný za války civilistou...
Tuto nehodu tehdy málem odskákal ředitel dopravního podniku. Naštěstí už v té době měly okupační úřady jiné důležitější problémy a aférka nakonec zůstala zapomenuta.
(výcuc z článku v jednom francouzském časopise o historii)
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 5605
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 00:11:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro příznivce dobových IGK první poloviny sedmdesátek - jak evropských, tak amerických - doporučuji jinak celkem podivný film Mnichov od Spielberga.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Arj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 593
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 09:45:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyz uz jsme se dostali k vojenskym nehodam a draznim vozidlum - zkuste nekdo (nejlepe nemecky slusne znaly) najit na webu informace o nehode, ktera se stala kousek pred koncem -ismu (1987?) v DDR, kdy se tank (SA? Volksarmee?) dostal do drazniho profilu a dost zlikvidoval rychlik (10? mrtvych)
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 792
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 09:52:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Arj: Jo, na to si nějak matně pamatuju. Dokonce to snad bylo na trati Berlin - Dresden.
100 let SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 793
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 10:02:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Arj: Něco jsem našel
100 let SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Quex
Administrátor

Číslo příspěvku: 3134
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 10:05:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, jo, byl to tank ZGV SA a sám byl samozřejmě taky rozmetán na kusy, celá posádka zahynula.
...bude třeba zvládnout zákony po našem...
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 750
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 11:39:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná by se to víc hodilo do šotouší-MHD diskuse :-)
(ČTK) - Británie zavede od příštího roku první jízdní pruh dálnice, který bude vyhrazen vozidlům, v nichž pojede více lidí než jen řidič. Oznámil to ministr dopravy Alistair Darling, podle něhož bude stát projekt v západním Yorkshire 2,5 milionu liber, tedy asi sto milionů korun. Úsek bude dlouhý necelé dva kilometry a je na klíčové odbočce u Leedsu, kde doprava ve špičce prakticky stojí.
Jízdní pruhy dálnice vyhrazené pro automobily s nejméně dvěma osobami se již dlouho používají ve Spojených státech. V Británii za tím nebyly. Agentura zabývající se údržbou dálnic zjistila, že na připravovaném úseku ve špičce jezdí 84 procent aut s jediným člověkem uvnitř - řidičem.
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 5609
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 16:01:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bude stát projekt v západním Yorkshire 2,5 milionu liber, tedy asi sto milionů korun. Úsek bude dlouhý necelé dva kilometry

Co na tom může stát tolik peněz??
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 756
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 16:04:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

barvy na čáry jsou drahý :-)
Spock
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 16:04:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Namalovat nové pruhy (nebo i přistavět, nevím), nové značky, rozšířit osvětu mezi co největší počet motoristů co nejúčiněji a asi i zaplatit hlídky které budou kontrolovat dodržování, jinak by to totiž celé nemělo vůbec žádný smysl.
http://spock.site.cz
Ivan_horník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 18:57:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a pak je ještě třeba jít tomu štěstíčku trochu naproti, jestli mi teda rozumíte. Rozumíte?
Aby prostě ti, co o takhle "revolučním" projektu rozhodli, měli aspoň na vánoce na kafe .
ale tohleto všecko je důležitý ty we, a pak sou eště jiný věci, který sou důležitý, rozumíš. A to je podstatný.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 21. března 2006 - 19:35:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě k tomu eRku http://tupavacka.wz.cz/view.php?cisloclanku=2006031901
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK http://tupavacka.wz.cz
www.liaz.cz/forum
Karbonyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 11-2003


Odesláno Středa, 22. března 2006 - 00:17:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_100: Čoveče ten tvůj web je napěchovaný samýma pohromama...
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1437
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 22. března 2006 - 12:03:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemate nekdo zajem o toto pekne auticko? Ma to dokonce v interieru zachovane vsechny budiky, svetla a lišty, ikdyz je cely predek zaboreny v bahne.
octavia?
Web o prostějovských autobusech

Rezoun PV-67-39 je nesmrtelny vuz, ktery je schopen si to na rovine rozdat i s kamionem, ale na PV-57-09 nikdo nema!
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 453
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 22. března 2006 - 14:47:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čoveče ten tvůj web je napěchovaný samýma pohromama...
Není pouze můj. Ale ještě tam časem přibyde story o mojí bejvalý š 100L kterou kamarádka neudržela na silnici a v pangejtu sejmula strom
Jen doufam že už takový články nebudem muset vydávat.

(Příspěvek editován uživatelem martin_100 březen 22, 2006)

(Příspěvek editován uživatelem martin_100 březen 22, 2006)
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK http://tupavacka.wz.cz
www.liaz.cz/forum
Karbonyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 200
Registrován: 11-2003


Odesláno Středa, 22. března 2006 - 21:48:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study a vrčí to?
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3259
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 23. března 2006 - 09:08:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karbonyl: Ano, když u toho stojí pes...
ICQ: 321725091
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1443
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 24. března 2006 - 09:27:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karbonyl: No to ja nevim, stoji to tam skoro 20 let.
Web o prostějovských autobusech

Rezoun PV-67-39 je nesmrtelny vuz, ktery je schopen si to na rovine rozdat i s kamionem, ale na PV-57-09 nikdo nema!
Happy_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 7-2005


Odesláno Pátek, 24. března 2006 - 22:15:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opravdu se u vás neskovává Favorit a Forman jako policejní vůz??
A co na to Jan Tleskač???

K3R-NT=Postrach Plzně

Důchodci=LS(elesáci) (LS=lovci sedaček)
Happy_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 477
Registrován: 7-2005


Odesláno Sobota, 01. dubna 2006 - 22:32:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě něco.Plzeňská firma MTX se zabívala prej i přestavbou žigulíka na RZP.Nemáte někdo fotku??
A co na to Jan Tleskač???

K3R-NT=Postrach Plzně

Důchodci=LS(elesáci) (LS=lovci sedaček)
D
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.71.129.172
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 10:10:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HBus: Nesouvisí ta otázka s datem, že ne
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 476
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 12:13:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

POKRAČOVÁNÍ DIALOGU Šotouši X IGK.

}
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK http://tupavacka.wz.cz
www.liaz.cz/forum
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 477
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 12:25:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Růžový_petr
Někdo se nám urazil, protože neví kudy kam
Ale prd neví kudy kam, pouze mě štvalo že na tuto téma diskutujeme v tram diskuzi, kde to nemá co dělat
Takže ke zpoplatňování a ekonomickym represim proti autíčkářům.
Měli byste si uvědomit že MY automobilisti sypeme státu za naší dopravu dalo víc peněz na daních než VY MHDologové z těch pár mizernejch lístků.
Dále nevím proč by se (jak taky bylo řečeno) mělo z různých poplatků od motoristů financovat zvelebování MHD,tratí,vozidel a tak. Pokud vím tak ze zisku MHD se taky nefinancují parkoviště, dálnice, silnice a jiné dopravní stavby.
Když se budu dívat očima ekonoma-laika (nikoli ekologa) tak je pro město i stát výhodnější IAD, protože z různých poplatků,spotřební daně a DPH z toho co si k provozu vozu musí majitel nakoupit, daleko víc financí. Naopak na MHD musí město a tudíž i stát pořád doplácet aby DP nekrachovaly.
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK http://tupavacka.wz.cz
www.liaz.cz/forum
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 675
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 13:10:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin 100: Já jsem nečetl vaše předchozí diskuse, ale na tohle si dovolím reagovat:

Sice se o auta zajímám, ale zároveň bych nijak nezlehčoval zhoubné účinky přebujelého motorismu na životní prostředí i lidskou společnost. V pár zemích, kde se všude pořád jezdí jen autem, už jsem v životě byl - v řídce osídlených oblastech to šlo pochopit a ničemu to zvlášť to nevadilo, ale ve městech se tímhle stylem moc příjemně nežilo.

Ale k věci - ono se nedá pokládat rovnítko, že jedni jezdí autem, druzí MHD, tak ať nikdo na nikoho nedoplácí. Jeden člověk vezoucí se svým autem totiž způsobuje proti pasažérovi tramvaje strašně moc nákladů, které přes všechny daně a pojištění nikdy neuhradí - nejsem ekonom, ale říká se tomu tuším externality? Vliv jedů vypuštěných jedním autem do ovzduší nebo jeho hluk se odděleně těžko posuzují, ale každý řidič se maličko podílí na nákladech, které časem někde vzniknou kvůli znečištěnému vzduchu a špatnému prostředí - nejde jen o nějaké sanace ekologických škod, něco stojí i zvýšená nemocnost... dalo by se to řešit dlouho, například záplavy jsou taky tím horší, čím víc vody se nemá kam vsáknout, ale prostě steče po betonu střech a asfaltu parkovišť do řek. Automobilismus přináší taky rekordní množství nehod (i proto, že řidičák má dneska úplně každej a pro spoustu lidí je bohužel právě silnice to správné místo k hojení pošramoceného ega), ze kterých vznikají náklady nejen účastníkům - všechny výjezdy policie, záchranky, nebo hasičů odchytávajících uniklé ropné produkty jdou zcela bez řečí z našich daní.

Opravy kolejí tramvaje platí dopravní podnik a má o to vyšší ztrátu, ale silnice samozřejmě staví a (lépe či hůře) udržuje stát. No a problém potom je právě v té poslední větě - tak je pro město i stát výhodnější IAD, protože z různých poplatků,spotřební daně a DPH z toho co si k provozu vozu musí majitel nakoupit, daleko víc financí - to je právě ono, žádný stát se proti bujení motorismu moc nestaví, protože vidí ty příjmy plynoucí z toho, že lidi jsou ochotný do auta a všeho kolem (paliva, služeb, doplňků, poplatků...) narvat třeba až polovinu rodinného rozpočtu.

Navíc by i motoristům měla určitá podpora třeba železnic vyhovovat - jak by se nám asi jezdilo, kdyby se po dálnicích a jejich přípojkách vozilo nad rámec dnešního proozu vozilo i to, co dosud zůstalo na železnici - všechno to uhlí, štěrk, ropné produkty a kontejnery??
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1799
Registrován: 8-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 18:59:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

martin_100: Měli byste si uvědomit že MY automobilisti sypeme státu za naší dopravu dalo víc peněz na daních než VY MHDologové z těch pár mizernejch lístků.

to je sice pravda, ale za a) verejna doprava vzdycky byla a porad je levnejsi nez individualni
a za b) nikdo te prece nenuti jezdit vlastnim autem. ale kdyz na to mas, tak holt jezdis svym. je to tvoje volba, ministr dopravy, primator, prezident ani reditel dp ti nenarizuje cim smis jezdit a cim ne.
a konecne za c) me stoji rocni predplatny na plzenskou mhd nakych 3.100 voci, spocti si ty, kolik km jsi najezdil minulej rok po meste a za kolik jsi nakupoval benzin (vykaslem se na pneumatiky, olej, opravy auta, pojisteni atd.). tudiz chci rict, ze ty statu sypes radove vic penez za dopravu nez ja, tim padem logicky v absolutnich cislech zaplatis vic na danich (byt by to bylo jen blby depehacko, ktery mam ja v mhd i ty v aute stejny - neuvazujeme spotrebni dan z paliva atd.).

Dále nevím proč by se (jak taky bylo řečeno) mělo z různých poplatků od motoristů financovat zvelebování MHD,tratí,vozidel a tak. Pokud vím tak ze zisku MHD se taky nefinancují parkoviště, dálnice, silnice a jiné dopravní stavby.

na to sis, martine, sam odpovedel, ukaz mi mesto, kde je mhd vydelecna... ja jsem o nem zatim neslysel.

Když se budu dívat očima ekonoma-laika (nikoli ekologa) tak je pro město i stát výhodnější IAD, protože z různých poplatků,spotřební daně a DPH z toho co si k provozu vozu musí majitel nakoupit, daleko víc financí. Naopak na MHD musí město a tudíž i stát pořád doplácet aby DP nekrachovaly.

to je sice hezky, ale mosty, silnice, prutahy, obchvaty, podjezdy, estakady (), rekonstrukce ulic, zimni udrzba, parkoviste atd. se financujou z ceho? chapu, ze ty silnicni stavby vesmes vyuziva IAD i MHD, ale uz jsi videl, ze se nekde investuje pouze kvuli mhd? jedine tak pri stavbe tramvaje na barrandov nebo trolejbusu na borsky pole. tyhle stavby se tim padem financujou z dani tvych i mych a prit se tedy o to, kdo z nas ma na takovych vydajich vetsi podil je sporem o to, kolik ja a ty platime na danich :-)
tudiz bych debatu dal timhle smerem nerozvijel:-)
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 478
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 19:59:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavle já sem měl loni předplaceno od července do konce roku, stálo to skoro 2 litry a v MHD sem jel tak za 300 korun....to se mi předplatný fakt vyplatí...
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK http://tupavacka.wz.cz
www.liaz.cz/forum
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1800
Registrován: 8-2002
Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 22:57:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

me by se zas nevyplatilo kupovat si predplatny na mesic, pak treba na 3 mesice, pak na pul roku, pak zas na mesic atd... proste klasickej system nechci slevu zadarmo, takze kdyz chci vyhodnou cenu, musim si koupit predplatny na celej rok a uverovat dp. maj to zmetci dobre spocitany :-)
Vladass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1832
Registrován: 3-2004


Odesláno Neděle, 02. dubna 2006 - 23:14:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milý Martine 100. Nazýváš-li mě "volem" z pohledu kastráta člověka (nebo-li druhu homo sapiens) dopouštíš se faktických chyb. 1) nejsem kastrát. 2) V přípdě faktu, že jsem kastrát, tak kastrát druhu homo sapiens se nenazývá vůl, ale eudnuch!
Pokud mě nazýváš volem ve smyslu, hlupák nevzdělanec apod., tak jen a jen ukazuješ svůj charakter a komunikační schopnost.
Debata o této problematice s tebou je nemožná. Já chápu, že každý nemůže vědět o všem dost a o každé téma se zabývat, ale nastuduj základní fakta této problematiky z hlediska ekologie, ekonomie, geografie a dalších oborů včetně oborů návazných.

Opět opakuji. Nikdo nikomu nic (ale i to se stát někde může) nebude zakazovat. Nebavíme se o zákazech, ale o regulaci. To jsou dvě naprosto odlišné věci. Myslím, že ostatní to popsali jasně.
Auto je fajn věc. Nevím, kolik ročně najedeš. Já několik desítek tisíc. Je to určitě pohodlnější, komfortnější, téměr vždy rychlejší. Také bych chtěl všude jezdit, všude zaparkovat! Jenže pro dostatečnou infrastrukturu (pomineme-li pohon aut) není ani dost místa a ani dost zdrojů. Prostě zastavět dostatečná území prostě nejde. Musíme udržovat určitý funkční systém přírody nebo chcípnem všichni.
O pohonech se také můžem bavit na věky.

Prostě budoucnost, především v hustě obydlené Evropě (centrální Evropě) vede takovou cestou, jakou jsem nastínil dříve. Není to můj výmysl, také mi to v ledasčems nevyhovuje, ale tak to prostě bude.

A počkej, až se zavede za pár let mítné satelitní. Pak už nebude nic bránit tomu, zpoplatnit pro všechny cokoliv. A stát by musel být hloupý, kdyby toho nevyužil.

Ale nemá smysl to dále rozebírat. Veškerá fakta byla řečená. Tady se stejně nic nevyřeší.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 03. dubna 2006 - 19:31:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro tvou informaci najezdím ročně cca 10tkm a i tak ze to odvádím státu na daních spoustu peněz.Nevím proč bych měl stát krmit ještě víc než je nutné.
Mě tvoje názory připadají tak, že bys nejraděj zpoplatnil i pěší chůzi a dýchání.
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK http://tupavacka.wz.cz
www.liaz.cz/forum
Vladass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1834
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 03. dubna 2006 - 22:56:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin 100: Ty pořád děláš, že to chci dělat já. Já tyhle věci nevymyslel! To nejsou mé myšlenky. To jsou fakta, která jednoho dne přijdou. Také z nich nebudu mít radost.

Problém spočívá v tom, že dýchání (nebo-li vzduch) je veřejným statkem.
Jenže zdroje na provoz automobilu, na jeho likvidaci, vývoj, výrobu nejsou veřejnými statky.

Já to vím, že provozem auta odvádíme na daních mnoho. Ano, je to tak. Jenže to zdaleka nestačí na výstavbu a údržbu potřebné infrastruktury, o vývoji nových technologií, ekologickou likvidaci apod. zdaleka nedostačují. Zatím to v podstatě nevadí. Jenže to nebude trvat věčně. Tak to prostě je! Já z toho taky nemám radost.
Jak jsem psal, to nemá smysl dále rozebírat!
Vít_javůrek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 10-2004
Odesláno Úterý, 04. dubna 2006 - 10:43:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad auta vs. VHD:

Je škoda, že tado diskuze nabrala na vulgaritě některých příspívajících...

V podstatě (i dle názorů některých lidí zde)...
Ve městě žijí lidé, kteří jezdí auty i nejezdí auty. Ovšem hluk, kouř apod. vadí každopádně všem a je to správně. Bavme se tedy nyní o tom jak na to. Většina kouře a hluku ve městě vzniká od aut. Je tedy potřeba jejich provoz nějak omezit. Např. shluknout více lidí do jednoho auta (jsou tam přeci 4 místa), uvalit na auta různé poplatky a tím je motivovat k využití VHD. V principu se nejedná o žádné zakazování - jen o demokratické nástroje omezení hluku a kouře ve městě. Nehledě na to, že auta jsou příčinou mnoha nehod, které ovlivňují i lidi, co nemají s auty nic společného. Ve městech je dle mého názoru výborné zavádět parkoviště P+R. Podobná myšlenka lze pomaleji aplikovat i v dopravě meziměstské. Zde se prozměnu jedná o nižší poškozování přírody. Toto není zaměřeno jednostranně - samozřejmě, že kouř a hluk vytvářejí u různé továrny apod. Jenže - silnice se dnes nacházejí již téměř před každým domem...

Druhým "exotičtějším" důvodem proč auta ve městě ne je jistě mentalita většiny jejich řidičů. Zkuste se např. v koloně aut podívat na výrazy řidičů a zaslechnout jejich mluvu. A kdopak telefonuje za jízdy, spěchá a překračuje rychlost a nepouští chodce přes přechod (samozřejmě existují i neukáznění chodci)?
Vít Javůrek
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 5678
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 04. dubna 2006 - 14:13:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Druhým "exotičtějším" důvodem proč auta ve městě ne je jistě mentalita většiny jejich řidičů. Zkuste se např. v koloně aut podívat na výrazy řidičů a zaslechnout jejich mluvu. A kdopak telefonuje za jízdy, spěchá a překračuje rychlost a nepouští chodce přes přechod (samozřejmě existují i neukáznění chodci)?

tak tohle je stejný argument, jako kdybych navrhoval zrušit VHD, protože je plná bezdomovců, kapsářů a dost lidí v ní jezdí načerno.

Zkuste tu debatu přetočit někam jinam.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 485
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 04. dubna 2006 - 14:58:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nějak omezit. Např. shluknout více lidí do jednoho auta (jsou tam přeci 4 místa)
Tak to je blbina. Už vidim jak cpeš k někomu do vozu cizí lidi s tím že jedou stejnym směrem.A nebo to bereš tak že pokud bude rodina pouze s jedním dítětem tak nesmí jezdit autem jelikož mají prázdnou sedačku? A případně pokud bych chtěj jet autem tak musim říct mamině,babi a dědovi aby jeli se mnou na mojí za mým cílem?
To je podobný jako bývaly na NA tzv vytěžovací stanice aby NA nejezdily prázdný.
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK http://tupavacka.wz.cz
www.liaz.cz/forum
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 681
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 04. dubna 2006 - 14:59:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když oni ty bezdomovci a kapsáři v MHD obtěžují jen uživatele MHD, řidiči by skoro mohli být rádi, že se jim podobných existencí (díky MHD) méně motá po ulicích... Kdežto naopak řidič léčící si své ego agresívní jízdou ohrožuje motoristy, cyklisty, chodce a třeba hlukem znepříjemňuje život i lidem v domech kolem ulice/silnice... ale já vím, už stočíme debatu jinam
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 682
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 04. dubna 2006 - 15:07:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin 100: jasně že to takhle zní jako blbina, ale v zemích, kde autoprovoz přerostl únosné meze víc než u nás, taková opatření dávno zavádějí. V USA v ucpaných místech třeba u vjezdů do měst, mostů apod. vznikaly pruhy pro auta obsazená více než dokonce dvěma pasažéry už někdy od 60., ne-li 50. let - četl jsem jednou jakýsi úsměvný článeček o tom, co všechno byli řidiči schopni naaranžovat dozadu jako údajného třetího pasažéra (vycpaný oblek, smeták s kloboukem apod.).

A třeba mnoho zamětsnavatelů "na západě" má programy pro své zaměstnance, aby jezdili do práce cca čtyři spolu (třeba na střídačku) a ne každý svým autem... a mají hned i team-building...

Je to tak, jak píše Vladass - žádné řešení není ideální, ale prostě to tak je, jsou takové trendy, a zřejmě se tomu neubráníme.
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 04. dubna 2006 - 15:12:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda, aby to bylo jasnější: nikdo nezakáže ježdění autem sám, jen prostě auto se čtyřmi pasažéry bude mít větší šanci projet bez čekání ve frontě, podobně jako třeba dnes už občas mají své pruhy autobusy.

A nechci slyšet žádné demagogické a nekorektní argumenty o Dežovi, který si vezme na čórku celou rodinu a všechny tak předjede nebo tak něco.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 04. dubna 2006 - 19:18:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to je dost problém. Jak by se budovaly takový vyhrazený pruhy v českých městech,kde kom pár průtahů je všechno v provedení jeden pruh tam druhej z5 ? Prostě tento model co si popsal je realizovatelnej např v americe kde i jednotlivý části měst sou spojený 4-6 proudem.

A trochu s nadsázkou aby jezdili do práce cca čtyři spolu (třeba na střídačku) a ne každý svým autem... a mají hned i team-building...
Hmmm problém je v mym případě v tom že do práce jezdím felicií pick up (je dvojmístná) a sem jedinej zaměstnanec...pochybuju že kvůli dopravě se budou další 3 přibírat

A teď vážne-pokud sou zaměstnanci z celýho města tak je problém jak to řešit.Pochubuju že byť na střídačku bude někdo ochotnej jet místo rovnou do arbeitu (např 4km/7 min) zajíždět pro kolegy (20km/35min)
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK http://tupavacka.wz.cz
www.liaz.cz/forum
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4472
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 04. dubna 2006 - 20:31:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nesmíš všechno vztahovat hned na sebe. Vezmi si, kolik zaměstnanců mají Panasonic, Daikin, Siemens, ... Tam by to smysl mělo, nemyslíš?

Když si vzpomenu na svá středoškolská léta - kdybych tehdy jezdil autem, čtyři spolužáky bych mohl nabrat bez větší zajížďky.
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 04. dubna 2006 - 20:45:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mr Y.-Já sem to psal spíš s humornym nadhledem.
Do školy sme se střídali já sem jezdil v pátek a spolusedící v pondělí.Jinak do školy busem a z5 všichni ze třídy autama. Prostě odpol se to vyřešilo tak že ty co jeli autama nabrali zbytek a jupí čerte...Ráno to sice bylo horší ale nebyl problém, když se jelo včas se stavit na CANu a pobrat ty co tam byli a čekali na přecpanej bus.

Jen malá historka o MHDxIAD
Jednou sme měli ject ze školy do města na nějakou exkurzi.V čas T sme měli naskočit v křimicích do BUSu a jet s učitelem do doudlevec za pomoci PMDP. Všichni žáci sme naskákali v čas T do aut a mazali do plzně. Učitel byl na stanici sám A před škodovkou sme jak ty paka čekali asi 3/4 hodiny než se tam učitel dokodrcal MHDou A jelikož ten učitel nebyl oblíben ani u žactva ani u sboru tak i z5 do školy mazal busem (přesto že se snažil vnutit někomu do auta)
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK http://tupavacka.wz.cz
www.liaz.cz/forum
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1795
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 06. dubna 2006 - 22:13:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se nám na letišti rozmnožily žluté Superby firmy AAA. Vypadají konečně reprezentativně. kéž by celá taxislužba v Praze vypadala takto. Nevíte kolik jich mají Áčka objednáno, popř. kolik jezdí po Praze vozů taxi a kolik % zaujímají AAA?
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 07. dubna 2006 - 09:51:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nechvalně proslulé "VISA" Passaty jsou teda definitivně pryč? Doufám, že AAA nezachová "tradici", že letištní taxíky patří v oblasti Prahy 6 k nejagresívnějším řidičům...
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1796
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 07. dubna 2006 - 12:22:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jef:
Od Nového roku mají s letištěm uzavřeny smlouvy AAA s vozy taxi, smluvní dopravci Airport Cars se stříbrnými vozy Passat a Cedaz s minibusy. Letiště se po protestech rozhodlo na letišti zřídit nové štafly pro vozy taxi. Bylo vypsáno výběrové řízení, které vyhrála nejdříve firma Dimo Taxi, ta později nesplnila podmínky a proto byla podepsána dohoda s druhým vítězem - firmou AAA. Stříbrné Passaty na letišti budou samozřejmě dál, jen má teď cestující možnost výběru. Dnes přijde před halu a poměr vozů AAA a Airport Cars je vynoravný bez nadávek a tahanic o štafly...a o kufry.

Musím jinak říct, že se mi žluté vozy taxi Superb alá newyorské taxíky líbí moc. Jen mě zajímá kolik jich nakonec bude?
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3486
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 07. dubna 2006 - 21:21:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nazdar hodiny...

http://www.novinky.cz/auto/82189-porsche-a-trabant-spojily-sily-v-ceske-garazi.html
ICQ: 321725091
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 493
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 08. dubna 2006 - 18:41:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jo to už proběhlo spoustou časopisů a webových stránek
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK http://tupavacka.wz.cz
www.liaz.cz/forum
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 08. dubna 2006 - 20:13:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera v Nádražní ulici na Smíchově stál Fiat 600, "protidveřák", trochu otlučený:
Fiat 600 Fit 600
www.fotodoprava.com
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3505
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 08. dubna 2006 - 21:43:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

I kolegům z diskuze SPZ by tyto fotky udělaly radost...
ICQ: 321725091

http://www.rz-nej.czweb.org
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 08. dubna 2006 - 22:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: Já o tom uvažoval, jestli to dát tam nebo sem... No pro příště, teď už to nechám, oni se sem snad taky dívaj. Je mi blbý zabírat s tím dvě místa.
www.fotodoprava.com
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3508
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 08. dubna 2006 - 22:26:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle dilema řeším taky občas...
ICQ: 321725091

http://rz-nej.czweb.org
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 697
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 09. dubna 2006 - 01:00:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím, že ta šestistovka patří spíš sem - je to pěkný nostalgický kousek, ale SPZ zas taková rarita není. Já to dilema řeším taky, ale do SPZ už dávám jen ty auťáky, co mají výjimečnou značku nebo nějak přínosnou pro tamní diskusi... třeba včera oktávku s JH-01-76...

Když jsem kdysi dal do SPZ nějaké výřezy starých značek, tak se dokonce ozvaly hlasy, abych "předvedl" i celá vozidla - dal jsem je potom sem. A teď sem dám "erko", které teď stává v Praze-Bubenči. Vypadá jako by si ho někdo přivezl přímo z nějaké celoročně vyhřívané garáže na Přerovsku, nejen Martin 100 jistě ocení...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace