K-report
 

Tramvaje v Plzni Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Plzni « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyDolda2460 41   
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1024
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 15. prosince 2006 - 22:53:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

(mimo Vektry)
Vektra patří škodofce tak jaxi jezdit s cestujícíma na lince nemůže
http://tupavacka.wz.cz/
http://www.vwbusforum.net/
http://www.liaz.cz/forum
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1348
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 15. prosince 2006 - 23:30:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je logický.:-) Jen pirát Januča jezdí s autobusy, které patří společnostem jako Scania, ČSOB a podobně...:-)
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1026
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 16. prosince 2006 - 12:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

H_k jenže ten na to má smlouvy.
Ale vektra stojí sice v DP ale ten s ní může tak akorát šíbovat po vozovně aby nepřekážela.
to je jako kdyby sis vzal sousedvo auto a jel s nim někam na výlet aniž by ti to dovolil.

btw nemyslíš Jančuru
http://tupavacka.wz.cz/
http://www.vwbusforum.net/
http://www.liaz.cz/forum
Wlasta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 5-2006
Odesláno Sobota, 16. prosince 2006 - 15:20:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_100: Je celkem jedno, jestli Vektra hnije Škodoffce nebo PMDP, ale hnije a bylo by jí třeba.
O5 situace, na které prodělávají všichni, protože se dva neumí domluvit, ale o tom tu už byla řeč...
Kulihrášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 16. prosince 2006 - 20:22:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Wlasta: Prodělávají všichni? DP to nevadí, protože Vektra určitě nestojí ve vozovně zadarmo.
A pochybuju že by bylo pro škodovku výhodné, kdyby tramvaj jezdila. Hnila by stejně (né-li víc) a k tomu by se opotřebovávala. :-)
DP by byl určo radši, kdyby mohla jezdit ta Astra, která stojí před Vektrou odstavená.
Zápory najde každý, klady už jen málokdo...
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1351
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 16. prosince 2006 - 20:23:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, toho myslím, se ví.:-) Když DP má stejně smlouvu i na to hnití, takže nějaká schopnost se domluvit evidentně existuje. Sousedovo auto bych ze svého dvorku odstranil jinak hodně rychle.:-)
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1027
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 16. prosince 2006 - 23:54:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha promiň já zapoměl že autíčka jsou zlá a ošklivá
http://tupavacka.wz.cz/
http://www.vwbusforum.net/
http://www.liaz.cz/forum
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2595
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 01:52:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

martin_100:
zklidni hormon, ano? dalsi flamewar tu nepotrebujeme.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1110
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 11:33:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Vektra... Hledejte souvislost, proč nejezdí, v tom, od koho si nechává PMDP momentálně modernizovat / vyrábět tramvaje. Já být ZVIL tak taky za těchto okolností nehnu pro PMDP ani prstem.
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1352
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 12:34:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_100: Ne, jsou super.:-) Včera jsem brousil KV autem půl dne a jsem zase o spoustu zážitků bohatší.:-)
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1030
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 12:50:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teta nevim vo co ti zas jde
http://tupavacka.wz.cz/
http://www.vwbusforum.net/
http://www.liaz.cz/forum
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28526
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 13:43:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zřejmě o to, že Tvé příspěvky jsou vysloveně k tématu, smyslupné a konstruktivní
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Honza_Šlehofer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1410
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 18:28:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Absolut: myslím že současné plzeňské "modernizace" nejsou pro ZVIL přímo konkurencí vzhledem k zakázkám, jaké oni mají. Spíše mají jiné starosti, když nestíhají dodávat nové vozy, náhradní díly a nějaká Vektra je moc netrápí. A že by všichni v DP nějak toužili po Vektře, se také říct nedá.
Je zajímavé, že Ti první zákazníci (Plzeň, Liberec, Ostrava, Olomouc) už zde nenakupují (nemodernizují) a zrovna moc chválu nepějí.
Ale tak nějak stále doufám, že se při velkých zakázkách pro Prahu časem dočkáme tramvaje s otočnými podvozky a že se při velkých zakázkách pro Prahu vychytají různé mouchy a že se pak něčeho pěkného dočkáme i v Plzni. No a také v nových halách ta výroba půjde určitě rychleji.
Plzeňské tramvaje - aktuální zajímavosti z provozu již šest let na internetu
Tramvajové provozy - fotografie z různých měst včetně zahraničí
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1252
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 18:41:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honza Šlehofer: Nová fabrika by doufejme právě v náhradních dílech měla přinést průlom. Totiž v nový Transportation bude jenom kompletovna tramvají. Téměř všechny díly vyrobí externí společnosti s patřičným certifikátem. Sic to vyjde výrobce dráž tak si uvědomuji, že se zase bude moci vyprodukovat víc vozidel tzn. že se to nakonec stejně vyplatí.
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

-mám novou poštovní adresu: stepan.esterle(a)dopravni.net
James Bond
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.228.153.141
Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 09:58:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V noci z pátku na sobotu jsem jel posledním sólem z náměstí republiky na Liliovou v 0.45. Na náměstí se mnou čekalo asi 25 lidí, sólo jelo slušně zaplněné přibližně 50 lidmi ve věku 18 - 25 let + 1 cestující kolem 55 let. Poprvé jsem na tomto spoji viděl řidiče a ne řidičku. Až na jednoho Bělorusa byl kolektiv střízlivý. Bělorus vyvrávoral stylem 1 krok vpřed, 3 do strany a skoro se proboural vietnamcům do prodejny. Na Slovanské mě překvapil hustý provoz taxíků a kamionů, kdyby na křižovatce Slovanská / Částkova nebyl v provozu semafor, tak bych snad ani nepřešel vozovku. Noční autobus, jedoucí o 20 minut později, byl opět extrémně přeplněný, snad by ho zapsali i do Guinnesovy knihy rekordů.
Jirka_Š
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 6-2003


Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 13:07:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

James Bond: Poprvé v noci venku? To, co tu popisuješ, je standartní pátečně/sobotní situace
Práce neuteče, nemá nožičky.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5869
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 15:24:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krásnej obrázek v profilu
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Wlasta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 19:22:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honza_Šlehofer: nemyslím, že by všichni v PMDP toužili po Vektře, ale občas mám pocit, že alespoň dispečeři občas touží po JAKÉKOLIV volné provozuschopné tramvaji :-D
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1354
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 19:31:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně tak jsem to myslel i já.:-) A Vektra má aspoň 32 metrů... Sice nemá asi Cardmany, ale kapacitně nahradí prakticky 3 sóla, takže i s průvodčím stále lepší bilance.:-)
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2599
Registrován: 8-2002


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 01:03:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

h_k:
a ten průvodčí by jako štípal lístky i plzeňský karty?
to by asi při těch návalech na 4ce neprošlo...

martin_100:
moderátor MZ to vyjádřil naprosto přesně a hlavně slušně, což se mě u některých osob ne vždycky daří
James Bond
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.228.153.148
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 14:44:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirka Š: Ano, standardní situace. O této noci by se uživily tramvaje v nonstop provozu po 40 minutách, PMDP se s tím nic nechce dělat a tak každý pá/so potkáváme autobus narvaný na údernických 200 procent. Kdyby za každý takto narvaný autobus byl zápis do Guinnesovy knihy rekordů korunovaný 1000 Kč výhrou, tak by si PMDP za rok s trochou nadsázky vydělalo na nový autobus. Poprvé v noci venku jsem byl ve svých čtyřech letech. Dneska na jednotce sólo 280.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1033
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 19:11:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

P2 hmm ty to taky hraješ na všecky starny, hlavně se zalíbit všem co.
http://tupavacka.wz.cz/
http://www.vwbusforum.net/
http://www.liaz.cz/forum
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1358
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 20:42:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Průvodčí by si mohl zapůjčit POPku od ČD, to je takový chodící CARDMAN.:-) A určitě by tam nebyl takový nával jako v sólu.:-)
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2602
Registrován: 8-2002


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 22:11:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

martin_100:
nene, zalíbit se všem, to fakt není mým cílem
nikdy jsem o to neusiloval, že si to tak někdo může vyložit je jeho věc...
ale než někoho pošlu do , trošku si to rozmyslím
Jirka Breník
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.235.81
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 00:14:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na tramvajových linkách setrvalá skladba šesti Aster:303,304,305,307,308,309.Na lince č.1 obvykle 3 sóla (vždy 3/1,8/1...místo zamýšlených Aster).
Honza_Šlehofer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1412
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 08:39:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na jedničce opět K3R-NT.
Plzeňské tramvaje - aktuální zajímavosti z provozu již šest let na internetu
Tramvajové provozy - fotografie z různých měst včetně zahraničí
James Bond
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.228.153.149
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 15:33:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doplním, že k3R-NT je vůz č. 311. V pondělí jel na dvojce jako sólo 206, dnes již je v obvyklé soupravě. Včerejší sólo po 18 hodině bylo narvané k prasknutí, musel jsem nechtěně porušit intimní zónu jedné pěkné kočky.
Jirka Breník
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.235.81
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 20:22:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Také jsem dnes na 5/1 konečně viděl K3R-NT č.311 a na negarantovaném pořadí 3/1 Astru č.307.
James Bond
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.228.153.141
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 12:10:57   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přes vánoce budou 1 a 2 jezdit v celodenním intervalu 8 - 9 minut, 4 bude jezdit po 5 minutách. Končí rok, tak by se mělo bilancovat. Přestože uplynulo 1,5 roku, tramvajová nehoda u Lékařské fakulty ještě nebyla před soudem, snad to nevyšumí do ztracena... Počet nehod a poruch vozů je dost častý. Co je s 205, bude vůbec opravena? Tramvaje jedoucí do / z vozovny stále nejsou v jízdních řádech, přestože je náprava stavu velmi jednoduchá. Přeji všem hezké vánoce.
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 21:13:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde je T3 250+251??
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Honza_Šlehofer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1414
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 22:26:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

250+251 (tedy asi už jen 250) je v dílnách a probíhá na ní rozšířená VP. Dostane i novou podlahu a sedačky.
205 je na opravě v Třemošné a dělá se už také VP. Všechny také rovnou dostanou Buse.
Plzeňské tramvaje - aktuální zajímavosti z provozu již šest let na internetu
Tramvajové provozy - fotografie z různých měst včetně zahraničí
Jirka Breník
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.235.81
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 23:07:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes se konečně situace v tramvajové dopravě stabilizovala.Na tratích jelo 6 Aster a na jedničce Špagetka č.312 a na čtyřce Pampeliška č.311.Žádný sólák nebyl přes den už vypraven.Pokud vím,tak vozy 232 a 251 jsou už po SP připraveny,čeká se na přední vozy souprav 231 a 250.
James Bond
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.228.153.146
Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 11:10:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem jel ze Sadů na Slovany posledním společným rozjezdem ve 23.45. Tramvaje na sebe vzorně čekaly, čas na přestup byl dostatečný. Svezl jsem se na dvojce 190+191, zadní vůz už nevibruje. Sólo 244 bylo na všední den dost plné.
Plzák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 13:00:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a to jsem zapomněl! V noci 7./8. byla do Plzně přivezena K3R-NT 313! Jinak už jezdí 174+178 s BUSE? Já jí ještě v provozu neviděl. Že by byla ve vozovně hotová 232? No, já vím jenom o 251 a zase se objevuje v provozu souprava 243+281 a 252+253, alspoň něco. A včera už jezdily na 4ce K3 (311,312) místo Aster.
ICQ:323-503-678
Skype:rammstein997
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 10:21:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem na dálnici kousek od Brna viděl jak vám vezou další K3R-NT.
!!!Ať žijí Trio a
Vario LF.E!!!
Honza_Šlehofer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1416
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 13:22:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo, čtrvtá a zatím poslední K3R-NT dorazila.
Plzeňské tramvaje - aktuální zajímavosti z provozu již šest let na internetu
Tramvajové provozy - fotografie z různých měst včetně zahraničí
Honza_Šlehofer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1417
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 17:22:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak se baví studenti gymnázia - http://www.youtube.com/watch?v=NNOC_VOEwzs
Plzeňské tramvaje - aktuální zajímavosti z provozu již šest let na internetu
Tramvajové provozy - fotografie z různých měst včetně zahraničí
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 17:47:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak se baví studenti gymnázia - http://www.youtube.com/watch?v=NNOC_VOEwzs :

U nás jezdily p*** mezi spojenýma T3 a skončilo to smrtí.
!!!Ať žijí Trio a Vario LF.E!!!
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5944
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 11:48:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, zrovna před týdnem jsem měl sraz se svojí třídou z gymnázia, naše bývalá třídní si nám tam stěžovala na svou současnou třídu - a to, co je vidět na těch videích, to mi nápadně připomíná činnosti, kterými se prý ta její třída baví. A aby toho nebylo málo, je to točeno právě v okolí gymnázia...
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace