K-report
 

Tramvaje na Slovensku Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje na Slovensku « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 16.června 2006V_s60  16-6-06  10:37
Archiv do 23.října 2006Peto522060  23-10-06  21:32
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Kulihrášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 18:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak to zatím vypadá se zkouškami 06T?
705.905 - to je holka zelená...
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Středa, 25. října 2006 - 07:49:16   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Peto5220: Súhlasím že sú v knihe chyby,ale je to dané tým, odkiaľ sú čerpané informácie (prehľad vozidlového parku súčasnosti je z informácií uverejnených na imhd.sk), C744 je samozrejme linková verzia, no omylom tam ostalo mestská, čo som si všimol až po dodaní kníh z tlače. Takže som to myslel tak, ako to je a nie podľa toho kde to jazdí...no chybička se vloudila...
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 449
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 25. října 2006 - 14:24:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AdamGold: Janse že se može chybička vloudit. A z imhd by som velmi informacie nečerpal polovica su nepravdivé.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Stranka(Košicka sekcia) mojich dobrich kamošov http://kosice.ustecketramvaje.com/
Stranka o simTr jedneho mojho dobreho kamoša http://www.mhd24.ic.cz/index.php?c=4
Diggi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 13:34:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AdamGold : nespomínam si že by sa ma niekto pýtal, či môže použiť moje fotografie, lebo hneď jednu vidím na zadnej strane obálky a dúfam, že ich tam nie je viac. Či to sú už bežné praktiky, že kradnú telky tak si vezmem aj ja? Ide o túto fotku. Ešte dnes asi zájdem pozrieť do antikvariatu či tam nie je ta kniha a prelistujem si to, ale o Tebe som mal inú mienku
odkaz

(Příspěvek byl editován uživatelem diggi.)
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 994
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 15:28:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Diggi: To je přece jiná fotka, na té Tvojí je nápis imhd.sk
10/1991-10/2006 ... Absolut má 15. narozeniny :-)
Diggi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 19:55:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

absolut: no ten vodoznak bol pridany len nedavno a fotka je tam už tuším 2-hy rok
Rovy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 20:34:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Diggi: Bych to neřešil-autor fotky je v knize uvedený, tak proč takový povyk? Tvá fotka bude zdokumentovaná na knize, tak můžeš být přeci rád. Mě jednou ukradli foto do novin a ani neuvedli zdroj a jméno (a to vyřízli mé jméno z fotky!!!!). Já to Adamovi říkal, že se má s někým z KE spojit...ale nějak se k tomu neměl... Jinak, kritizovat je zcela jednoduché, ale vytvořit knihu dá dost práce!
Diggi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 21:07:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rovy: nejde mi o to, ale o ten princip ze ma pozna aj osobne...nekritizujem knihu, este som ju ani nevidel, len ma to dost zarazilo ked som sa o tom dozvedel
a mas pravdu ak som kosican a pisem o kosiciach a poznam ludi z kosic, tak mam predsa stali zdroj informacii a nemusi dochadzat k omylom ktore su uvedene na nete a ako adam pisal o tej 3002 ze je uvedena na imhd ako vyradena, pokial viem katalog vozidiel v kosickej sekcii imhd nebol nikdy oficialne spusteny
co sa tyka kradnutia dpmk ma moje KT8 na uvodnej stranke a vraj aj TV JOJ v hlavnom spravodajstve raz nieco take pouzila
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 07:39:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Diggi: Tvoja fotka je tam iba jedna. Ina fotka Ikarusu po GO nebola a zvazili sme ze je ju vhodne pouzit, s uvedenim,aj ked nie priamym zvolenim, autora.Pocital som s tym,ze Ta to prekvapi skor pozitivne,ako negativne. Su tam aj dalsie 3 fotky z imhd.sk ale bez uvedenia autorov,kedze podla "nezmyselneho" nicku je autor anonymny...Aj ja som uz mal niekolkokrat uverejnene fotky v novinach (Kosicky vecer) a na nete beu mojho zvolenia, v novinach dokonca bez uvedenia autora...to, ze je tam tvoja fotka s uvedenim tvojho mena,neberiem to ako kradez Som zvedavy,kedy sa kto ozve,ze som zneuzil vo svoj prospech jeho fotky do mojej knihy...nie je ta kniha nahodou pre prospech nas vsetkych???Ak mam byt uprimny, tak hladat chyby a kritizovat dokaze kazdy,ale ked som pisal kedysi vyzvu a prosil o pomoc pri tvorbe knihy Kosicke kolaje, tak sa k tomu takmer nikto nemal. A nakoniec to z kosicanov ostalo na mne. Takze pri druhej knihe som si tu "namahu" uz nedal,kedze by to bolo asi zbytocne... A to nehovorim o vlozenych financiach z vlastnych zdrojov a aj od sponzorov (ktorych je potrebne najst) a spuste prace,ktoru to obnasa. Viem, ze tie knihy niesu dokonale, ale myslim, ze je lepsie vydat aspon nieco od coho sa v buducnosti da odrazit a rozsirit to, opravit a doplnit.
Tak uz sa tesim, az ludia z imhd.sk ma daju trestne stihat za zneuzitie informacii a fotografii, ktore su uverejnene na ich webe
Diggi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 10-2006
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 08:18:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AdamGold: Vieš že sme mali stretka ohľadom tej knihy ale ja o historii električiek veľa neviem a že pripravuješ busy to som netušil, s tým by som Ti už vedel pomôcť.
Čo sa týka košických stránok tak za jedinú normálne fubgujúcu považujem tú na www.mestskadoprava.net aj keď katalóg je ešte neúplny.
No ak ju zoženiem budúci mesiac v KE sa vyjadrím k nej, teraz už budem ticho
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 996
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 10:12:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adamgold: Povim Ti neco k tej knihe - Košicke Kolaje. Neni dokonala. Ale jsem za ni moc rad, bo pro me jsou Kosice mimo moji "pobytovou trasu" a tenka knizka s kvalitnima obrazkama, schematy a popisem historie je pro me fantasticka vec, ziju na trase Ostrava-Praha a Kosice jsou trosku mimo :-) Za nejakych 250kc byla v pomeru k poskytnutym informacim skoro zadarmo... Leta stravena VS a praci zaroven me naucila ze knizka za par chechtaku je fantasticka vec, clovek nema cas vsechno objet sam, cumet furt do internetu je taky na **** a po vecerech kouknout do knizky je super. Toz jen tak dal.

Diggi: Ano, tech doplnenych vodoznaku jsem si vsiml, uz jsem o tom napsal svoje v jine diskusi a nechci to dal pitvat, ta hlaska byla pokusem o natuknuti Tveho smyslu pro humor - bohuzel neuspesne.
10/1991-10/2006 ... Absolut má 15. narozeniny :-)
Argil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 4-2004
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 10:30:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel začínám mít pocit, že v současné generaci lidí začíná převládat názor: když něco ukradnu a zveřejním to s uvedením místa kde jsem to ukrad, že je to legální. OMYL ! Pořád ještě žijeme v právním státě kde platí, že zveřejnit něco lze jen se souhlasem autora. Dobrý úmysl nestačí
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 11:23:20   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Diggi: Ano to si pamatam,ale je to dane aj tym, ze cez tri roky uz nezijem v Kosiciach, takze aj do knizky o busoch bol trochu problem ziskavat 100 percentne zarucene informacie, sucasnost je spracovana na zaklade informacii z internetu. To plati aj pre fotky,keby som bol v Kosiciach, tak by som mal moznost si nafotit autobusy v skusobnej prevadzke a podobne. jednoduchsie a schodnejsie ich bolo stiahnut z imhd.sk Mrzi ma vsak,ze u fotiek sa pouziva nick, tak ostava autor utajeny.
Ad Absolut: Vdaka za podporu Kniha o busoch stoji vsak menej, 189 Kč. Rozsah je sice mensi, kvalita a velkost fotiek je vsak vyssia, ako v Kosickych kolajach.Svoje robi aj pouzita vazba knihy.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1000
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 12:28:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Agril: Bohužel je to skutečně tak a není jiné řešení, než se přes to přenést a přijmout to jako fakt. Legální to není, ale musíš s tím počítat. Myslet si, že Ti nikdo nevezme obrázek z netu je podobně naivní, tako přišpendlit si na kabát na záda tisícovku a projet se s tím o špičku na hodinu v MHD. Taky nebude legální, že si ji někdo vezme a taky se to stane. Lepší, než se rozčilovat, je přemýšlet o tom, zda se zrovna o tohle je Tvoje ego ochotné podělit se zbytkem světa.

AdamGold: Nevim, jak na imhd.sk, ale na mém 'domovském' prazsketramvaje.cz neni problem dotazem na webmastera nebo v navstevni knize ziskat kontakt na autora fotky a posleze i třebas fotku ve vetsim rozliseni. Ja davam na web 800*600 a pratelum rozesilam 2048*1536
10/1991-10/2006 ... Absolut má 15. narozeniny :-)
Argil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 4-2004
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 15:14:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Absolut: Vůbec nejde o mé ego, naopak aspoň vidím že moje fotky za něco stojí . Mám své stránky se svýma fotkama, ale také s poznámkou, že veřejné použití bez souhlasu autora není dovoleno ! Nedělám si iluze, že by si nikdo odtamtud nic nevzal. Ale když na to příjdu, tak se ozvu. Se zloději je třeba bojovat nebo nám brzo všechno rozkradou
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.240.1.253
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 17:42:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Argil: Se zloději je třeba bojovat nebo nám brzo všechno rozkradou ...tým chceš povedať, že som zlodej?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 26892
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 19:25:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Absolut:
Tož se tak nečil a užij si narozky a svůj tisící příspěvek :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1002
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 19:42:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AdamGold: už jako malé dítě mě všici učili, že když si chci něco vypůjčit, tak se musím zeptat... A pokud si něco vezmu a nezeptám se, pak nemám právo se divit, že to může majiteli vadit. A je jedno co to je, jestli lopatička na pískovišti, fotografie nebo projekt na výrobu jadrové bomby...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Kulihrášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 20:39:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Abychom se zase vrátili k tématu, tak bych tu měl jednu mou fotku ze čtvrtka...
 

06T vypadá velmi elegantně ve slušivém bílém nátěru. Ovšem tratě po kterých se prohání jsou více než ostudné...
705.905 - to je holka zelená...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 897
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 21:07:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak poví mi někdo jak to má s těma podvozky? Jestli se těch 5cm nějak natáhlo na podvozku nebo je tam jiný fígl?
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Argil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 4-2004
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 08:55:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AdamGold: Z toho, co tu bylo napsané, jsem pochopil že ano.

Sorry za OT.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2710
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 16:32:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsou někde fotky z provozu 06T?
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2092
Registrován: 7-2003


Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 17:59:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mrkni na mestskadoprava.net, vcera se nejaky pridavaly .
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Štěpán
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 29. října 2006 - 07:28:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve čtvrtek 26. října jsem fotil tramvaje v Bratislavě a vzhledem k tomu, že se tam našlo docela dost řidičů, kteří mávali a pózovali, tak pokud by se někdo z dotyčných vyskytoval zde, nechť se ozve na: stepanomania@seznam.cz a já mu pošlu fotku.
Rezny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 31. října 2006 - 17:58:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj taky jsem byl ve čtvrtek v Bratislavě ... řidiči byli jakž takž o.k. až na ty autobusáky - jsem si chtěl natočit a vYfotit¨ ikarusy,ale jim se to pořád nelíbilo ... sprostě nadávali atd. - jinak docela mě vaše mhd překvapila čekalmjsem to mnohem horší - chválím za linku 33,a za snahu aby ten vozový park nějak vypadal - ikdyž ty ikarusy by jste měli dát už vážně pryč. tak zatím se tam mějta krásně a zase někdypříště ---
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 462
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 31. října 2006 - 18:07:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rezny: No v BA maju úbohy autobusový park... . A čo maš proti Ikarusom?
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Stranka(Košicka sekcia) mojich dobrich kamošov http://kosice.ustecketramvaje.com/
Stranka o simTr jedneho mojho dobreho kamoša http://www.mhd24.ic.cz/index.php?c=4
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1028
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 12:35:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesun z tramvají v Praze... tak co, kdo uhodne, co mi tak vadí? 4 zásadní věci

 

 

 
10/1991-10/2006 ... Absolut má 15. narozeniny :-)
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2270
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 13:04:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já si myslím, že je to všem jasné.
Jen bych upozornil na to, že v Bratislavě neexistuje zastávka bez zábradlí a zastávka chodník-silnice-tramvaj. Pamatuješ, nedávná debata.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1030
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 13:26:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chodník-Silnice-Tramvaj je třeba Vazovova.

Bez zábradlí s gumokoly za zády třebas na trati na Ružinov, jméno si nepamatuju, ale včera jsem tam nastupoval. Slovnaft?

Martine, to, že jsi zastávku bez zábradlí nepotkal, neznamená, že tam není.

Tobě připadá zábradlí 1,2m od vozidla jako dobrá zastávka? Asi nemáš dítě a zkušenosti s kočárkem, což?
10/1991-10/2006 ... Absolut má 15. narozeniny :-)
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2277
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 16:57:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pravda Vazovova ano.
Projel jsem celou síť a ostrůvku bez zábradlí jsem si tedy nevšiml. Jedině, že by ho odmontovali ještě letos nebo jsem tehdy nedával pozor.

Já snad psal, že zastávky na obrázku jsou ideální nebo snad dobré? Jen jsem upozorňoval na to, že zastávky v BA jsou snad to poslední na co bych tam upozorňoval. Mně tam vždy přišel katastrofální technický stav kolejí a vozidel a nemyslím jen čistotu. Vyjímkou byly trolejbusy.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1038
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 09:57:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To se neshodneme. Trnavské Mýto je zastávka, která je potencionálně nebezpečná. Zdraví je mnohem větší hodnota, než čistota. Pro mě tedy alespoň ano. Co se týče kolejí, tak nemůžu souhlasit, jsou celkem snesitelné. Vozidla vypadají nekulturně, to je pravda.

Myslím, žes spíš nedával pozor, ale neber to jako útok, já taky často nedávám pozor.
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Kulihrášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 12. listopadu 2006 - 19:17:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malá reklama na mé a Štěpánovy fotky z bratislavských jízd 06T:
http://www.mhdcr.biz/tram/06t/06t.htm
705.905 - to je holka zelená...
Honza_Šlehofer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1366
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 13. listopadu 2006 - 14:08:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolega prý slyšel v rádiu, že nějaké tramvaji ze škodovky co je v Bratislavě na předváděčce prý nějaký opilec rozbil sklo
Plzeňské tramvaje - aktuální zajímavosti z provozu již šest let na internetu
Tramvajové provozy - fotografie z různých měst včetně zahraničí
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1055
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 13. listopadu 2006 - 21:03:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To souhlasí, v pondělí bylo rozbité - u řidiče vlevo.
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 11:36:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kniha Košické autobusy (cena 189 Kč) a Košické koľaje (cena 200 Kč) je v Brne v predaji v RK Model na Kounicové ul., zast. tram 12 a 13 - Klusáčkova.
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 558
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. prosince 2006 - 19:15:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Keďže to sem nikto nenapísal tak to sem napíšem ja: Dnes ráno okolo 7:00 hod na košickom obratisku na exnárovej ulici(sídl. Dargovských hrdinov) "prešla" karosa B832 svojho šoféra. Stalo sa to tak že šofer nechal autobus zaparkovany pri kraji cesty a pravdepodobne išiel na WC neďaleko od obratiska keď sa prave pohol autobus. Šofer ho chcel zastaviť a keď utekal pred autobus vtedy ho karosa zachytila a zrazila. Šofer podľahol zraneniam.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.bus5220.wbs.cz/
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2833
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 21:24:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Služobne najstarší vodič električiek odchádza do dôchodku
http://imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ea&id=4199
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8027
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 23:22:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pěkný. Za pozornost stojí ty civilní hadry (i při takovéhle příležitosti).

A taky by mě zajímalo, jestli už na Pankráci dojezdil pan Z., který k DP nastoupil údajně v roce 1958. Mám dojem, že ještě loni jsem ho řídit viděl.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Nin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 647
Registrován: 8-2003
Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 16:44:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nezná někdo výrobní čísla skříní bratislavských skříní VarCB3 čísel 7703 , 7704 a 7706.....Díky předem.
Slimman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 571
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 13. prosince 2006 - 09:51:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky se přidám s dotazem. Jak pokračují rekonstrukce na T3P ?? Dlouho tu nebylo žádné info. Ď
Diggi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 14. prosince 2006 - 12:51:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Povedal som , že sa ku knihe Košické autobusy vyjadrím, až keď si ju prečítam...bol som varovaný, že kupovať si ju nemám.... ale veľmi som tomu neveril, keďže košické koľaje sa čítali veľmi dobre. V tomto prípade asi platí, že čím menej vieš o autobusoch tým lepšia je tá kniha pre Teba. Žiaľ ja viem toho zo súčastnosti asi príliš veľa, takže bola pre mňa sklamaním. Okrem toho že som občas nevedel či je reč o Hornádskej alebo Šaci, to pre mňa bolo poňaté veľmi všeobecne a skôr na mňa pôsobí ako technický prehľad autobusov, kde obrazne povedané na každej strane je technický popis toho a toho vozidla, ktoých sa v Košiciach premlelo neurekom.

Na strane 17 ak som to dobre pochopil sa opakuje 2x ten istý odstavec o vlečke Karosa B40? alebo mali B40 a D4 rovnaké parametre, tak to stačilo len skopírovať?

Karosy C744 boli dodané pod evidenčnými číslami 6701 až 6705 a prečíslované neskor, preto nechápem prekvapujúci popis pri fotke citujem: "Pohľad do údržbárskej haly na autobus Karosa C744 z roku 1990 označený zaujímavým evidenčným číslom 6705. Autobusy toho typu boli dodané v sérii s s ev.č.3101 až 3105". Prečo je to číslo 6705 také prekvapujúce ak autobusy boli dodané pod týmito číslami a nie 3101 - 3105.

Autobusy C734, vozidlá mali modor biely náter, ktorý sa postupom času zmenil na červeno-biely.....hm pokiaľ viem nezmenil sa len tak sám od seba a klasickú červeno bielu schému obdržalo v roku 1996 presne 10 autobusov čísel 6009, 6023, 6030, 6036, 6037, 6040, 6042, 6043, 6044 a 6045, ktoré podľa mojich informácii prešli generálnymi opravami spolu s ďalšími 10 B732 vo firem Strako o čom tam nie je ani zmienka.

Autobusy Karosa B732 pre export sa označujú ako B832 o čom sme sa už naťahovali pred nedávnom na fóre mestskejdoprava.net

Irisbusy B952E...máme len jeden jediný a to ev.č.5244, ostatné sú len B952

3002 nie je byradený stále jazdí a prešiel GO v Zlíneri narozdiel od 3105, ktorý vyradený bol a v knihe sa uvádza, že je po GO

http://www.mestskadoprava.net/galeria/picture.php?cat=1094&image_id=13598

V texte sa nespomína plynofikácia vozidla 6408.

Autobusy Karosa B732 boli dodané a číslované v rovnakej číslenej rade ako B731, napriklad 6201 až 6207 boli dodané ako 6330 až 6336, až neskôr keď ich počet vzrástol boli prečíslované na 62xx.

Ani zmienka nepadla o odpredaji vozidiel, dielenských či špecialných rozmrazovacích vozidlách alebo školskom 6289 v sanitnej úprave, ktoré nikdy nejazdilo s cestujúcimi

Taktiež sa neuvádzajú vozidla 4083 a 4084 zakúpené od ČSAD Košice.

Na skúškach bolo viac vozidiel napr. z dielni Ikarusu a už tuším že v roku 1994 tu premával nízkopodlažný kĺbový Ikarus 417 alebo Renault z pražského DP pod číslom 3004.

Generálka novoplánu 5401 v Levoči atd atd

A ešte jedna vec, ale to si nie som istý, ale vraj prvé Ikarusy boli 280.02 a o tých tu nie je zmienka, osone však neviem o ktoré vozy malo ísť, ale bola o tom pred 2-3 rokmi vedená debata na imhd

Celkovo je publikácia dobrá pre ľudí ktorý ozaj nemajú ani šajnu o košických busoch a mládež ktorá sa tomu začína venovať. Na mňa pôsobí dosč uponáhľane a chýba mi tam veľa detailov. Avšak klobúk dole, že sa na to niekto podujal....ako sa vraví rukavica je hodená, snáď dalšie vydanie už bude kompletnejšie a plnohodnotejšie

Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 579
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. prosince 2006 - 14:44:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Diggi: Z tvojho prispevku som sa dozvedel tiež veľa nových informácii (pre mňa).

No bolo tu napísane asi všetko ku kritike o knihe ale ešte jedna vec sa mi nepači a to na oboch knihách (Košické koľaje a Košické autobusy), že je zvlášt písaný text a fotky pri texte sú úplne odveci a z iného roku ako sa tam píše...
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.bus5220.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Pátek, 15. prosince 2006 - 07:26:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Diggy: Vdaka za doplnujuce informacie, o ktorych som sam nevedel...predpokladam,ze v dalsom vydani, ak nejake bude, sa vsetky nedostatky z oboch knih podari doplnit a zaktualizovat. Podklady k sucasnosti su viacmenej z imhd.sk a i internetu...ako vidim,nebolo tam vsetko a pripadne nepresne.Ak v buducnosti to niekto spracuje a vyda v lepsej obsahovej kvalite, budem rad.Autobusy niesu moja domena...
Ad Peto5220: Fotografie su rozmiestnene v ramci kapitoly s ktorou suvisia, uplne od veci teda asi nie...Inak to urobit nejde,fotky s textom na danej strane zviazat proste neslo...napisal si to tak, akoby napr. fotka S 706 RTO bola v poslednej kapitole a SOlaris v kapitole zo 60. rokov...
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Pátek, 15. prosince 2006 - 07:32:49   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Diggy:...a kto Ta varoval,ze si ju nemas kupovat?
To all: Pokial je v knihe tolko neunosnych chyb a nepresnosti,tak najlepsie ju bude stiahnut z predaja, vykupit predane kusy a potom ich vsetky zrecyklovat na toaletny papier...
Diggi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 10-2006
Odesláno Pátek, 15. prosince 2006 - 19:34:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ĺudia od autobusov, ktorí si ju kúpili, ale ako som počul košicka mládež sa jej teší

Je toho veľa a imhd už dosť dlho stojí, to je jedna vec, druhá vec sú osobné poznatky a veľmi veľmi veľa sa toho točilo na fórach..

A ešte som si spomenul na 4126...tá v knihe čo je fotka tak je 4126/II zaradená na konci roku 2000 pokiaľ sa nemýlim....istý čas vrak 4126 a nová 4126 stáli vedľa seba na VŠA spolu....
táto 4126 ako si mnohí všimli, mala len 2 okna s veľkými vetrákmi a úplne iný interiér, je to z poslednej výrobnej série, autobus bol zadržaný v Slovenskom Novom Meste a v roku 2000 ho colnici ponúkli na odpredaj. Vraj ho tam mali od roku 1996. Či je to pravda neviem a škoda že ho vyradili, bol v dobrom stave....ale DP zlikvidoval všetky linkové autobusy, okrem 3101 a 3103 v septembri 2004
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 586
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 15. prosince 2006 - 21:35:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Diggi: JJ tych IK 280.10 bolo škoda aj C734

(Příspěvek byl editován uživatelem peto5220.)
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.bus5220.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.240.1.253
Odesláno Sobota, 16. prosince 2006 - 11:56:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Diggy: Tak aspon cast cielovej skupiny ta kniha oslovi, viem ze su tam chyby a chybajuce informacie,ale to neznamena ze to nestoji za nic...O tej 4126 viem,ze to bol taky exot,ale nevedel som detaily,odkial sa do KE dostal a tak.takze radsej som to tam nepisal,ako pisla nejake vymysly...niektore informacie som vynechaval nakoniec uplne a to technologicke vozidla, zajazdove...este horsie to bolo u prvej knihy,ked sa museli zmensvat fotky na ukor textu a aj ten som skracoval, hlavne historiu do roku 1914... Jednoducho povedane, bol dany rozsah knihy, ktory by bol financne unosny a neslo ho prekrocit.U autobusov to bolo s financovanim este horsie (z mojej strany, nemal som tolko financii,ako u predoslej knihy), vdaka sponzorom sa podarilo aspon to, co je. Mrzi ma aj lepena vazba,ale viazana do tvrdych dosiek by to predrazila cca o 60%...
Inak som zvedavy,az budem chciet urobit knihu,brozuru o trolejbusoch, ako sa vsetci kritici hrnu do prace a s ponukami pomoct pri jej vzniku...
Diggi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 16. prosince 2006 - 14:32:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No v tomto rozsahu by som ja radej uvital brozuru ako knihu s takou vazbou, dost rychlo sa mi to pokrcilo..skoda aj fotiek ze museli byt CB ..no ale dnes bez penazi sa neda robit nic
Kresta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 16. prosince 2006 - 17:36:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě se publikace líbí a je čtivá. Chybných informací v textu si nemohu všimnout, poněvadž jsem v Košicích nikdy nebyl (chystám se tam) a o autobusové dopravě toho moc taky nevím, a to nejen v Košicích. Musím ovšem uznat, že takovéhle chyby se stávají i "velkovydavatelům", a tak bych alespoň poprosil o stručnou opravu do této knihy, kdyby to sem někdo napsal. Jestli je to ale všechno, co napsal Diggi, tak nemusíte, podle toho si informace upravím. Ještě jestli bych mohl poprosit, jestli někdo má informace o tom Ikarusu 280.02. Chci opravdu jen si vytisknout dodatek ke knize, aby byly informace přesnější. Jinak autorovi stejně musím poděkovat, že se vůbec k něčemu takovéhlemu odhodlal, práce to asi nebyla lehká, oproti jinýmu městu. Děkuji.
Ď.
Kresteš Jan S T3 na věčné časy a nikdy jinak!
___________ ALT KRESTA_22 http://www.22.wz.cz - NAVŠTIVTE ten pravý ALT
Diggi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 10-2006
Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 19:24:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O tom Ikaruse 280.02 neviem vela ani ja, malo ist o prve ikarusy teda asi 4001-4004 ale to su moje dohady, bolo to na diskusii imhd, bol tam jeden profik na historiu imhd, ale nejak nikto na neho nema kontakt zial.....ale netusim ozaj ktore vozy boli 280.02, rps nepamatam si to uz
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 603
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 20:47:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Diggi: A aky bol rozidel medzi IK 208.02 a IK 280.08?
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.bus5220.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Furčan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 22:37:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AdamGold:RW ma raz poprosil či budem ochotný pomôcť pri vydaní knihy o busoch ktorú si mal vydať,odpovedal som mu, že pomôžem v čom budem vedieť,no odvtedy bolo ticho a odrazu si napísal na K-R že vydávaš knihu o busoch,dokonca o tom nevedel ani RW.No nevadí,kniha ti vyšla,až na tie chybičky čo tu písali chalani,ja len doplním že Karosy B832 nemajú dopytové otváranie dverí,ani dnuka ani vonku,to červene vonku pri dverách je núdzové otváranie dverí.str.49.Držím palce pri vydaní brožúrky o trolikoch.
ICQ: 218-854-995
Skype:Furcan
Solaris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 10:54:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Furčan: a to nehovoriac o tom, že niekomu neudali ani meno autora, len nick. Stačilo sa vtedy len spýtať.
Všetko o MHD v Košiciach: http://kosice.cnds.cz

-= SOLARIS bus forever =-
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 13:12:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Solaris: V knihe nikde nieje uvedeny nick autora fotografie, bud cele meno, archiv, alebo zdroj.tj imhd.sk...
Dandyzat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 16:49:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AdamGold:
Aj ja som nasiel v knihe chybycku. Autobusy S 706 RTO pre Kubu mali ozn. SKODA 706 RTO MEX teda mestsky exportny.Ale inac som naozaj rad ze kniha o Kosickych autobusoch vobec vznikla a musim ta za nu pochvalit. Inac mam doma fotografie Kosickych trolejbusov z dobovej tlace z cias zahajenia Tr premavky v Kosiciach.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace