K-report
 

Autobusy pro zvláštní účely a další n... Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Autobusy pro zvláštní účely a další netradiční vozidla « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 11.července 2006Gromit60  11-7-06  21:47
Archiv do 13.srpna 2006Gromit60  13-8-06  13:07
Archiv do 11.listopadu 2006Atmák60  11-11-06  13:09
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5606
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 11. listopadu 2006 - 13:27:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem dokonce okukoval, jestli se někdo neobjeví, že bych se ho kdyžtak zeptal, jenže nikde nikdo a čas odjezdu mého autobusu se kvapem blížil. Sice by ten autobus beze mě neodjel (klíče od něj jsem měl v kapse), ale substrát by mě asi nepochválil. Zazvonit na zvonek jsem se neodvážil.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Atmák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 10-2006


Odesláno Sobota, 11. listopadu 2006 - 16:40:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já jsem právě zvonil u vchodu, který se zdál patřit k tomu dvoru, otevřel nějaký malý kluk a řikal, že to jejich neni, tak jsem to pofotil. V šopě naproti v tom dvoře někdo něco dělal, ale tam jsem se pro změnu neodvážil já. A čas odjezdu mého vlaku se blížil, ale klíče od něj jsem v kapse neměl.
Důchodce komentující výluku na 148: "...až ta další stanice je nenormální"
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2765
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 12. listopadu 2006 - 11:06:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není to pojizdná pálírna?
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1383
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 13. listopadu 2006 - 08:00:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není to pojizdná pálírna?

Něco takového to je, druhá podobná technologie je v ŠD11 v Chrudimi (už jsem sem taky dával někdy fotku). Tam jsem byl i ve voze, ale z trubek, čerpadel a kotlíků jsem moudrej nebyl. Možná ještě nějaká pojízdná úpravna vody či co ...
www.trolejbus.cz * www.pshzd.wz.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Kulihrášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 13:21:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doma mi na poličce stojí odstavený už hezkých pár let žlutý busík, mohl by mi někdo pomoci s hledáním jeho "velkého" klonu (stačil by typ, případně i nějaké informace o výrobě a provozu). Pokud žádný velký klon nemá, pak si můžete zavzpomínat na dětská léta... :-) Díky.
 
Méně spojů, méně cestujících...
Onvo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 942
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 14:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je realny autobus Büssing z konce 50. let.

Kovodruzstvo Nachod /dnes Kovap/ ho vyrabi od zacatku 90. let jako repliku nemecke hracky z 60. let a prevazna cast produkce jde do reichu.
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 9-2006


Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 11:55:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Správně, jen doplním, že německou předlohu repliky vyrobila firma CKO Kellermann ...
catzita
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.149.227
Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 13:36:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážení, nevíte náhodou jak se oficiálně jmenoval odstín barvy (té neurčité khakišedé)na spodní polovině autobusů před zavedením krémověmodrého schématu barev?
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1138
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 21:38:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes stál v Brně před univerzitou obrany tento fešný kousek C935
 
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 21:52:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honzasl:Vyzerá pekne
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.bus5220.wbs.cz/
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5735
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 00:03:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

DP Plovdiv, dílenské vozidlo:

 
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 980
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 01:08:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2901
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 21:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Jnd: to stojí kde?
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1004
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 16:57:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semice,
odkaz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace