Diskuse » Archiv 2019 » Železnice » RegioJet » Archiv diskuse RegioJet do 13. 03. 2019 předcházející | další

Archiv diskuse RegioJet do 13. 03. 2019

dolů
   autor příspěvek
Pátek, 08. března 2019 - 10:23:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12587
Registrován: 5-2004
Timhle jsem pred ca 15-ti lety jel z norimberka do vyrcburka a na prostor zlatej honekr.
Komis
Pátek, 08. března 2019 - 11:41:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 122
Registrován: 2-2019
Máš_pravdu:
"Na Facebooku se objevilo krásné srovnání toho, jak komfortně"

No nazdar, to není dost místa ani pro Asiaty...
Pátek, 08. března 2019 - 12:29:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3655
Registrován: 8-2010
Máš_pravdu: Ale jo, ať to tam jezdí přesně v této podobě [biggrin] Aspoň někteří cestující vystřízliví z toho jak je RJ nejúžasnější, bezchybný a bez zpoždění a ČD nekomfortní a věčně zpožděné. Ostatně jsem zvědavý na koho teď budou cestující nadávat při věčných výlukách a zpožděních na 300....
Praha-Ruzyně, Olomouc
Pátek, 08. března 2019 - 13:24:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 411
Registrován: 8-2007
Nasadit Modusy bez překopání na Bohumín-Brno by bylo asi moc i na takového střelce jako je Radim. Čili bych se s dovolením nezúčastnil místího hýkání profláklých modrogumů a vyčkal. Zatím všichní mlží o život, byť indicie existují.

Jsa naprostý laik, na fotkách je vidět řidičák - není tu nějaké potenciální riziko se schvalováním u nás? Myslím pro směr "uhlím napřed"...
Kako bih se ja rado provozao tim cudom...
Pátek, 08. března 2019 - 13:44:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2044
Registrován: 9-2003
Pokud bude jezdit dále s německým číslem, tak do toho našemu DÚ nic není, tzn. u nás se neschvaluje. Myslím si že cca 9 měsíců je na rekonstrukci málo a zatím přivezl pouze dva vozy. Já bych řekl, že bude zkoušet, zda se tento řidičák "domluví" s jeho lokomotivami.
Garfield
Pátek, 08. března 2019 - 14:02:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12902
Registrován: 10-2004
Než ty koženkové Bčka, které se na těch rychlících tež v současnosti vskytují, bude asi lepší cokoliv. [lol]
Pátek, 08. března 2019 - 15:15:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 81
Registrován: 4-2018
bude asi lepší cokoliv

Co se týče nabízených služeb, tak to bezpochyby určitě. K čemu mi ale jsou zásuvky, klimatizace nebo Wi-Fi, když nemám kam dát nohy?

tzn. u nás se neschvaluje

Neplatí náhodou, že v případě většího zásahu a schvalování se to už děje v zemi vlastníka?

Nasadit Modusy bez překopání

Hrabat se v těch vozech budou muset. Ale pokud by například měnil rozteče, tak už mu nevychází celková kapacita těch vozů vzhledem k jejich počtu a požadavku MD. S těmi modusy mu stačí pětivozová souprava na kapacitu, kterou MD požaduje u kmenových souprav a ČD to doteď vozilo v 6 vozech.
Pátek, 08. března 2019 - 16:07:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10203
Registrován: 12-2009
Než ty koženkové Bčka, které se na těch rychlících tež v současnosti vskytují
Ty tak maximálně jako posily v pátek a neděli. Pokud tam B je (většinou jedno pravidelně), tak je hadrové.
Pátek, 08. března 2019 - 16:19:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3656
Registrován: 8-2010
Swariner:
"Nasadit Modusy bez překopání na Bohumín-Brno by bylo asi moc i na takového střelce jako je Radim. Čili bych se s dovolením nezúčastnil místího hýkání profláklých modrogumů a vyčkal. Zatím všichní mlží o život, byť indicie existují. "

To není hýkání jen čirá zvědavost [happy]
Praha-Ruzyně, Olomouc
Pátek, 08. března 2019 - 17:05:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 186
Registrován: 9-2007
ad Javy "Pokud bude jezdit dále s německým číslem, tak do toho našemu DÚ nic není"

tím bych si nebyl tak jistej. Záleží na rozsahu platnosti schválení což se nepřímo dá z čísla odhadnout. Trochu povídání k těmto vozidlům zde. Jinak v PFWA dnes potkáte pestrou směs traťových strojů, motorových vozů i jednotek, lokomotiv a občas i nějakou tramvaj a historický vůz. Opravna patří do skupiny Knape Gruppe, která se zabývá zejména stavební činností na železnici.
Pátek, 08. března 2019 - 17:24:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2045
Registrován: 9-2003
Máš pravdu... - ano v případě většího zásahu by se ale vůz správně měl (ale nemusí)přečíslovat a potom se schvaluje DÚ

M p - pokud je zařadí do provozu bez větších úprav (tím si nejsem jist), tak vozy stále spadají po německej DÚ (nebo jak se to jmenuje)
Pátek, 08. března 2019 - 17:51:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 447
Registrován: 7-2017
Ještě mě napadlo k těm Weidenům... Nemůže třeba v této podobě jít o substitut ojetých patrových vozů na linku do Komárna?
No a v Ústí by to jezdit nemohlo? Do doby dodávky Elfů? Nevím jakou nabídku tam RJ konkrétně podal. Eventuelně že by v Ústí jezdily současné bratislavské 628 a v Bratislavě by zase jezdilo toto? Netuším, jen se ptám.

Ale jo, ať to tam jezdí přesně v této podobě [biggrin] Aspoň někteří cestující vystřízliví z toho jak je RJ nejúžasnější, bezchybný a bez zpoždění a ČD nekomfortní a věčně zpožděné.
Ono to je vlastně jedno co RJ udělá. Když dopředu představí svoji vizi a plány, tak je to špatně, protože kecá a on vlastně ani nikdy nevyjede. Když naopak mlčí a koná, tak si tu vizi a plány ti co chtějí stejně domyslí podle sebe a tak, aby to co nejpřesněji pasovalo do jejich ideologie. ať to tam jezdí přesně v této podobě - konečně přesné a upřímné vyjádření. Konečně nemusíme číst kecy typu "je mi jedno kdo bude dopravce, hlavně ať je to kvalitní vlak", když to nikdo z těch haterů nemyslí vážně.
Pátek, 08. března 2019 - 17:53:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 448
Registrován: 7-2017
Ty tak maximálně jako posily v pátek a neděli. Pokud tam B je (většinou jedno pravidelně), tak je hadrové.

KOŽENKOVÝM béčkem jsem na R8 jel naposledy 16.února, tj. před třemi týdny. Byla to sobota a vlak který jel z Brna ve 13 hodin, takže žádná špička, ani posila. Kromě toho béčka tam navíc byl vůz Bds, místo něčeho pro lidi. Takže exkluzivní humus za exkluzivní cenu.
Takže teoreticky ano, má to tam být jako posila, ale realita je bohužel někde jinde
Pátek, 08. března 2019 - 17:57:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 449
Registrován: 7-2017
Ostatně jsem zvědavý na koho teď budou cestující nadávat při věčných výlukách a zpožděních na 300....

Na toho, kdo za ty výluky a zpoždění opravdu může, stejně jako to je u "Ex1". Jančura si totiž umí v médiích pobrečet, což vy tady nesete strašně těžce, ale výsledkem jsou informovaní cestující. ČD si za svou špatnou pověst můžou samy. Nic nikde nevysvětlují, za všechno může "jiný dopravce", "cizí stát", "dopravní závada". Jak má laik z tohoto pochopit, že něco po[zadnice] SŽDC nebo že prostě kvalita té dráhy stojí za [cunik], když mu to nikdo neřekne?
Pátek, 08. března 2019 - 18:00:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 82
Registrován: 4-2018
Byla to sobota a vlak který jel z Brna ve 13 hodin, takže žádná špička, ani posila.

Matoušku, slyšel jsi už někdy o Cimrmanově výtahu po horníky? [wink]
Pátek, 08. března 2019 - 18:04:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 83
Registrován: 4-2018
za všechno může "jiný dopravce", "cizí stát", "dopravní závada"

Zajímavé, že když na to nadává někdo na FB ČD, tak mu je vždy vysvětleno v případě SŽDC o koho se jedná a co má na starosti. Ale chápu, Radim je tvůj Bůh. [rofl]
Pátek, 08. března 2019 - 18:08:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 450
Registrován: 7-2017
Ve vlaku jelo maximálně několik desítek cestujících.

když na to nadává někdo na FB ČD já jsem ale mluvil o obyčejných cestujících, ne o pacientech, kteří volný čas tráví tím že čtou cizí příspěvky na FB ČD. Zatímco tiskovou zprávu RJ zpravidla ve článek přetvoří i Novinky.cz, tak FB ČD zajímá maximálně pochybné weby typu víme
Pátek, 08. března 2019 - 18:16:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 84
Registrován: 4-2018
ne o pacientech, kteří volný čas tráví tím že čtou cizí příspěvky na FB ČD

Evidentně máš problém s pochopením psaného text Matoušku. Opravdu jsou cestující, kteří si stěžují na FB ČD třeba na výluky nebo zpoždění a který je to tam pak ze strany ČD vysvětleno, pacienti? Zkus se nad tím ještě jednou zamyslet. [wink]
Pátek, 08. března 2019 - 19:43:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 451
Registrován: 7-2017
Evidentně máš problém s pochopením psaného text

o pacientech, kteří volný čas tráví tím že čtou cizí příspěvky

Až si KÁMO najdeš význam slova CIZÍ, tak si nejdřiv poslechni svou vlastní výtku abys na vteřinu zauvažoval jestli náhodou nejsi ty sám ten největší vůl, a pak můžeš pokračovat v trollení, já už to ale dál rozvádět nebudu protože to je offtopic. Klidně se můžeš ozvat soukromě nebo osobně, v takovém případě ti nehrozí 87923tý ban v životě.
Pátek, 08. března 2019 - 19:49:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12
Registrován: 12-2018
Matoušku, slyšel jsi už někdy o Cimrmanově výtahu po horníky?

Mám obavu, že to Ernie nepochopil. [biggrin]


Až si KÁMO najdeš význam slova CIZÍ

Ono je nějak zakázáno na Facebooku se podívat, co píšou ostatní veřejně? Kde to píšou? Kdo to rozhodl?

jestli náhodou nejsi ty sám ten největší vůl

Zatím se tak tady projevuje jen jistý Ernie, kterému když dojdou argumenty (že není pravda to, co tvrdí), tak to obrátí že je špatný ten, kdo si někde něco přečetl a tak mu to vyvrátil. [crazy][biggrin]
Sobota, 09. března 2019 - 10:50:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3657
Registrován: 8-2010
Na výplody Ernieho reagovat nebudu (je to jako házení hrachu na zeď) jen mě zaráží, že asi nechápe jak fungují sociální sítě (to vůbec nemluvím o tom, že takový Twitter je veřejný celý tak to jsou asi pacienti všichni co na té sociální síti jsou a čtou si "cizí" příspěvky [biggrin] )

Raději něco k R8: https://zdopravy.cz/jancura-strojvedouci-skolime-z-ridicu-autobus u-koupime-dalsich-18-lokomotiv-24929/

Od prosince začnete jezdit i na lince Brno – Bohumín. Tento týden jste přivezli do Čech první dva vozy Modus Wagen. Ty budou na lince jezdit?

Je to jedna z variant. Jsou to moderní vozy v dobrém stavu a na linku by byly vhodné. Musí ale projít úpravami, například centrálního zdroje energie.

Praha-Ruzyně, Olomouc
Sobota, 09. března 2019 - 11:27:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1896
Registrován: 2-2010
Honza7887: Jak se ukazuje, tak to zase asi není až tak moc na takového střelce jako je Radim, jak tvrdil Swariner [lol]


Někde v nějaké diskuzi jsem také četl, že Peršingy na vícesystémové RGJ rozhodně předělávat nebude.

I kvůli náhradě čím dál poruchovějších peršingů?
Je to jedna z verzí, u peršingů ale zvažujeme ještě možnost přestavět je na vícesystémové lokomotivy.


[lol][lol][lol]
Pikehead
Sobota, 09. března 2019 - 11:44:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4815
Registrován: 3-2007
To mi přišlo v rozhovoru nejzajímavější. Peršinky jsou asi zralé po 25 letech na větší rekonstrukci a udělat z toho dvojsystém by se k tomu zřejmě dalo jednoduše přihodit. Dalších 20 let by to nějakou regionálku jezdit dokázalo, s ojetinami z Německa a řidičáky to v současné situaci těžko někoho urazí...
Sobota, 09. března 2019 - 12:56:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 769
Registrován: 9-2012
Persingy potrebuji hlavne udrzbu, ktera se od noveho roku velmi zlepsila. Jde to poznat na spolehlivosti
Sobota, 09. března 2019 - 13:29:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 452
Registrován: 7-2017
Čtěte si a dívejte na co chcete. Ovšem pokud si takto představujete reprezentativní vzorek obyvatelstva, jste vedle jak ta jedle [happy] Třeba takový předřečník Urpín považuje "někde nějakou diskuzi" za víc, než rozhovor s majitelem firmy. Tak samozřejmě že RJ je plný špionů, kteří pak vynáší na FB informace ven a jejich společným cílem je, že do švestek nevydrží [proud]
Sobota, 09. března 2019 - 13:41:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13
Registrován: 12-2018
Ovšem pokud si takto představujete reprezentativní vzorek obyvatelstva
Co to má společného s tvým tvrzením, že se ČD jen vymlouvá a není schopna říci, že za výluky a další omezení provozu je zodpovědná SŽDC?

Jinak gratuluji k naprosto ukázkovému nas*ání si do pusy. [wink][biggrin]
Sobota, 09. března 2019 - 16:03:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1525
Registrován: 5-2010
KOŽENKOVÝM béčkem jsem na R8 jel naposledy 16.února, tj. před třemi týdny. Byla to sobota a vlak který jel z Brna ve 13 hodin, takže žádná špička, ani posila. Kromě toho béčka tam navíc byl vůz Bds, místo něčeho pro lidi. Takže exkluzivní humus za exkluzivní cenu.
No vidíte a já o týden později jel taky v sobotu R 828 a taky místo Bbdgmee 236 jel vůz Bds, navíc díky výluce pro jistotu vlak byl bez roznáškové služby občerstvení, což ale platilo i pro vlak 837 den předtím.

Oficiálně Béčko ČD zatím uvádí i u většiny rychlíků, namátkou třeba R 829 ve středu prostě béčko má...

Jinak k tématu RegioJetu na trase Brno - Bohumín vyšel i článek na Aktuálně.cz, v něm je také hezká perla ...

Jančura pro Aktuálně.cz potvrdil, že vozy na nové lince nebude brát ze současných linek. "Máme připravené krásné moderní vozy," řekl. Více informací ale zatím neprozradil.

Potvrdil ale, že to nebudou vozy od rumunské společnosti Astra Vagoane Calatori, která dodávala RegioJetu nové vozy s dotykovými obrazovkami na každém sedadle. Na linku má zároveň vyjet osm nových moderních lokomotiv.

Osobní blog na iDNES.cz (někdy i s reportážemi o cestách)
Osobní vizitka
Připravovaný web o severním okolí Brna

Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
Sobota, 09. března 2019 - 17:15:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1897
Registrován: 2-2010
Třeba takový předřečník Urpín považuje "někde nějakou diskuzi" za víc, než rozhovor s majitelem firmy

Matoušku a kdepak jsem něco takového psal? [uhoh]
Sobota, 09. března 2019 - 17:26:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1345
Registrován: 11-2005
Ad schvalování: pokud jsou vozy v režimu RIC (jsou?), tak nic schvalovat nemusí. Nevím však, jak by to bylo s řidičákama - nemusejí se ty schvalovat podobně jako hnací vozidla (pokud je jako řidičáky chce používat)?

Reko peršingů je dobrý nápad - v Šumperku i Vrútkách s tím už mají zkušenosti, takže by se mohly vyhnout dětským nemocem. Navíc jim tím prodlouží životnost, oni už jsou asi docela na hraně.

U obojího ovšem doufejme, že to stihne. Měsíce ubývají...
Neděle, 10. března 2019 - 11:07:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2046
Registrován: 9-2003
Libcha - v článku serveru "z dopravy" majitel RJ tvrdí, že do vozu bude dosazovat CZE tzn. že pak se vůz musí znovu schválit a je jedno jestli německým DÚ nebo naším. (osobně bych si vybral náš.) Jedná se o zásadní zásah do konstrukce vozidla.
Neděle, 10. března 2019 - 22:23:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8809
Registrován: 4-2003
Aspoň někteří cestující vystřízliví z toho jak je RJ

Mě nepřestává fascinovat nekončící a místy až dojemná starost o kozu na cizím dvorku. [biggrin]

Na druhou stranu to bylo i v osmdesátkách, kdy dojičky u puštěný televize řešily osobní život Karla Gotta...některý věci se prostě v čase nemění.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Pondělí, 11. března 2019 - 09:47:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3658
Registrován: 8-2010
RadekŠ:
"Mě nepřestává fascinovat nekončící a místy až dojemná starost o kozu na cizím dvorku. [biggrin] "

Pokud jste si nevšiml, tak celé tohle fórum je přesně o tom co píšete a nepřijde mi na tom nic divného.
Praha-Ruzyně, Olomouc
Pondělí, 11. března 2019 - 10:01:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 914
Registrován: 11-2007
Dobrý[cunik]ten žluťák. Takže konkurence je škůdce? A co je pak on, když někam vtrhne. ČSAD Liberec by mohl vyprávět...

"Vlaky i autobusy vydělávají, ale nikdy nevíte, kdy přijde podobný škůdce jako FlixBus"
Pondělí, 11. března 2019 - 20:55:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 353
Registrován: 7-2017
Radim by si konečně mohl vzít k srdci krásné české přísloví, které platí i na Moravě: MLČETI ZLATO [kladivo]
Pondělí, 11. března 2019 - 22:22:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6750
Registrován: 12-2011
Proč jsou rychlíky Regiojetu špatně:

§1 Vždycky se to tak dělalo (Nikdy se to tak nedělalo)
§5 Bylo by to příliš složité
§6 Cestující by to nepochopili
§10 Stejně to bude na hovno

Vše je uzavřeno tím, že vlak, ve kterém neplatí režijka, nemá smysl.
"Je to vaše zadnice?" otázal se a ukázal fotografii Zdeničce.
"Je," řekla a usmála se.
"Kdo vám tam natiskl ta staniční razítka?" ptal se rada Zednicek.
"Pan výpravčí Hubička"


Mé fotky na K-reportu odkaz
Pondělí, 11. března 2019 - 23:28:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3972
Registrován: 11-2008
Dj_tiësto:
"Dobrý[cunik]ten žluťák. Takže konkurence je škůdce? A co je pak on, když někam vtrhne. ČSAD Liberec by mohl vyprávět...

"Vlaky i autobusy vydělávají, ale nikdy nevíte, kdy přijde podobný škůdce jako FlixBus""
Vlaky vydělávají ………. Mluvil jsem tuhle s jedním fírou od RJ. Povídal, že když jejich "vedoucí oprav", či jak se dotyčná funkce u RJ jmenuje, objednává nějakou opravu u některé firmy opravující Lv, tak prý když řekne, že je z RegioJetu, tak je hovor velice krátký a brzy ze strany opravárenské firmy ukončen. Proč asi ? [andel][lol]
Úterý, 12. března 2019 - 05:42:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9704
Registrován: 4-2003
Dj těsto:ČSAD Liberec by mohl vyprávět...

Za éry ČSAD Liberec byl z Liberce do Prahy vlak v porovnání s autobusem použitelnou a hlavně využívanou alternativou. Tak neskutečně špatně to tam ČSAD Liberec vedlo [crazy].

ČSAD Liberec by na lopatky položil ihned jakýkoliv jiný nepatrně schopnější dopravce, který by si všiml dlouhodobě nevyužívané příležitosti a chopil se jí.

Flixbus je z pohledu RJ škůdce proto, že za ním stojí finančně silná skupina, které je celkem buřt, že budou prodělávat pár let při boji s konkurencí. Samozřejmě se dá říci, že je to problém RJ. Ale byl bych velmi nerad, kdyby RJ třeba mezi Libercem a Prahou provoz ukončil, protože návrat do éry ČSAD Liberec nechci a Ministerstvo dopravy tam žádné autobusy neobjedná, protože vehementně tvrdí, že může objednávat jen vlak. To je ale nesmysl.
Úterý, 12. března 2019 - 07:15:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 915
Registrován: 11-2007
Bramínku kecáš blbosti. S ČSAD Liberec jsem se něco najezdil a rozhodně to bylo lepší než žlutej. Samozřejmě, měli Karosy ale taky je to x let zpátky. Navíc mi Karosy přišly víc pohodlný než ty nový busy kde se šetří místem...Teď je spoj vyprodanej a smůla pešek.. Tehdy se bralo I na stání.
To sem ale nechci tahat, už bylo probráno 1000x. Tady šlo o to, že to žlutý[cunik]nazývá konkurenci škůdcem. Takhle se vyjadřuje podnikatel, kterého tady žlutá bramíčkova úderka tak velebí, o konkurenci...[crazy] Chápu, že mu konkurence vadí, jako každému ale tohle by si dovolit neměl, notabene když sám dělá to samé... To je ale pořád dokola a nemá cenu to řešit.
Jedni, bramíčkové a spol ho oslavují jako boha a druzí, těstové a spol ho nesnáší[proud]
Úterý, 12. března 2019 - 08:25:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8812
Registrován: 4-2003
S ČSAD Liberec jsem se něco najezdil

To je mi Vás upřímně líto, máte (nebo měl jste) zjevně na kvalitu svého života extrémně nízké nároky a nebo prostě na víc nemáte (neměl jste). Nebo jako studentská recese Vám to připadalo možná dobrý - stejně jako smažák či lemtání levnýho piva ve studentským klubu.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Úterý, 12. března 2019 - 08:35:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3412
Registrován: 5-2002
v Šumperku i Vrútkách s tím už mají zkušenosti,

[biggrin][biggrin][biggrin]

A uživatelé mají dlouholeté zkušenosti s kvalitou prací jmenovaných firem...[proud]
Ostatně soudím, že EU musí být rozpuštěna a nahrazena funkčním hospodářským společenstvím. Čím dříve, tím lépe...

Nejchráněnější organismus v Absurdistánu? Kůrovec - kvůli tomu obětovali celou Šumavu...
Úterý, 12. března 2019 - 08:59:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12604
Registrován: 5-2004
Já teda nevím kdo jaký nároky má na co ale praktická zkušenost je ta, že kdys za totáče jsem se potřeboval dostat v neděli odpoledne resp. podvečer z Liberce do Prahy. Večer kolem osmý jely papírově asi 3 busy (v reálu tuším 5 neb vymístenkováno). Já se celkem bez problémů dostal na sedačku, byť spoje co zajížděl do Boleslavi (kterej to je dnes? Výstup tam nebyl zanedbatelný) s tím, že jako "sichr" tam byl vlak osobákem via Turnov.

Když začal jezdit žlutej tak jsem si jednou v neděli řek že bych ho moh vyzkoušet. Dojel jsem v Liberci kolem 14 na autobusák a u kasy se dověděl že první volný místo na Prahu je nějak v 19 nebo kolik. Tedy jsem odjel vlakem a byl v Praze výrazně rychlejc než tím busem. No a žlutej bus šel do kolonky "nepoužitelné".
Úterý, 12. března 2019 - 09:00:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 917
Registrován: 11-2007
ad RadekŠ : A co bylo špatnýho na ČSAD Lbc? Konkrétně, ne obecné řeči[wink]
Úterý, 12. března 2019 - 09:28:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 918
Registrován: 11-2007
ad Petr_vlček: Tak nějak. Podobné zkušenosti. Jak říkám, byli i řidiči co brali na stojáka a hodinku to šlo vydržet.
Úterý, 12. března 2019 - 09:39:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6862
Registrován: 5-2002
Když začal jezdit žlutej

Tak jezdilo nejaký čas i to ČSAD , osobně jsem dostal kafe od ČSAD stevardky.:-)
Úterý, 12. března 2019 - 10:55:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8813
Registrován: 4-2003
co brali na stojáka a hodinku to šlo vydržet.

Jasně - stejně tak celá rodina může třeba bydlet v 1+kk či 2+kk a dá se to vydržet. Dá se nosit jedna a tam samá košile 5 let a ještě mít upřímnou radost "že vydržela". V takovým 19. století tak žila většina populace a taky to nějak přežili, že.[wink]

Hele dovedete se i připustit, že jsou lidi jako třeba já, co po hodině visení na tyči (a nebo poto, co nad nima někdo visí na tyči, to je totož pro leckoho stejně nepříjemný) začnou mít neodbytný pocit že životě něco posrali a udělají všechno proto, aby se takovýmu místu propříště vyhli?

Já jsme tady na tý tyči ani nikdy nevisel, bohatě mi stačil pohled na ty usmažený chudáky z auta.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Úterý, 12. března 2019 - 11:41:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 919
Registrován: 11-2007
ad Radekš:Geniální příspěvek[ok]
Z jeho logiky budu muset vysvětlit lidem, co nemaj místenku ze Špindlu do Prahy a žebraj o to aby je vzali na stojáka, že vlastně dělaj kravinu[proud]A to stojej dýl než hodinu...
Vy jste hlava pane vachmajistr[proud]
Ps: kupodivu tam žlutý[cunik]neuspělo a odešel[proud]A to i presto, že KAD bere na stojáka[proud]
Úterý, 12. března 2019 - 12:39:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 507
Registrován: 9-2002
začnou mít neodbytný pocit že životě něco posrali a udělají všechno proto, aby se takovýmu místu propříště vyhli?


Jenže takových je menšina. Většina to má o fousek jinak:

začnou mít neodbytný pocit že jim někdo život posral a udělají všechno proto, aby se viníkovi pomsitili? A je jedno, jestli jim život posrali buržousti, Židi nebo Jančura
Úterý, 12. března 2019 - 14:39:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8814
Registrován: 4-2003
Z jeho logiky budu muset vysvětlit lidem

Já nežiju jejich život a mám nulovou potřebu jim do něj kecat -+ stejně jako NEmám potřebu pitvat život Goťáka či Jančury a řešit čím jezdí, s kým ***kají a kolik vydělávají a co by měli... . Snažím se Vám jen ukázat jiný možný úhel pohledu.

Ale jak vidno, i tohle je pro Vás moc těžký.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Úterý, 12. března 2019 - 15:53:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1529
Registrován: 5-2010
Mě nepřestává fascinovat nekončící a místy až dojemná starost o kozu na cizím dvorku.
Byla to původně reakce na to, že Jančura přinese na linku Brno - Bohumín pěkné ojetiny a rozteč bude hrozná, ba horší než stávající vozy ČD.

Pokud si ale cestující budou moci vybrat mezi tarify business (první třída), relax (druhá třída) nebo low cost (také druhá třída), jak uvedl pro Aktuálně.cz, tak zas proč ne. Low cost nechá tak jak je a zbytku vylepší sedačky, případně je vyhází ...
Osobní blog na iDNES.cz (někdy i s reportážemi o cestách)
Osobní vizitka
Připravovaný web o severním okolí Brna

Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
Úterý, 12. března 2019 - 16:22:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3660
Registrován: 8-2010
https://archiv.ihned.cz/c1-66512500-chci-se-soustredit-jen-na-vla ky-rika-radim-jancura-flixbus-nam-ale-sebral-jen-minimum-cestujic ich-cast-se-vraci-zpatky-tvrdi

To je zase rozhovor [biggrin] do roku 2033 chce uspět ve veřejných soutěžích a nahradit státní České dráhy. "Myslím, že v tu dobu bude RegioJet v úplně jiné pozici, i když se dnes může jevit jako malá společnost oproti Českým drahám," řekl v rozhovoru pro HN Jančura.

No, já si dovoluji zavěštit, že v tu dobu budou pro ČD hlavními konkurenty především převlečení "národní dopravci" z jiných zemí (různé Arrivy, Netinery apod.) a RegioJet taková hrozná nebude, ostatně to se projevuje částečně už teď. Takové sebevědomí jako má pan Jančura bych chtěl ovšem taky mít....

(Příspěvek byl editován uživatelem Honza7887.)
Praha-Ruzyně, Olomouc
Úterý, 12. března 2019 - 17:06:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 161
Registrován: 8-2017
Honza7887:
"No, já si dovoluji zavěštit, že v tu dobu budou pro ČD hlavními konkurenty především převlečení "národní dopravci" z jiných zemí (různé Arrivy...."

A já zase sázím pět liber proti jedné, že v té době už budou tito dopravci spolu s profláknutými finančními skupinami majoritními akcionáři Regiojetu. V roce 2033 se uvidí... [happy]

A Jančura dá svůj minoritní podíl do svěřeneckého fondu, aby se mohl obětovat a dělat politiku.) [happy]}
Úterý, 12. března 2019 - 18:30:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 354
Registrován: 7-2017
No jo, žluté vlaky už toho nahradily tolik, že jsem pomalu rád za ČD, u kterých se vejdu aspoň do toho Béčka, byť na koženku..., naštěstí cestujících VHD pořád přibývá, a zákazníci si mohou vybrat, jakých služeb využijí. Radim není nesmrtelný jako Lenin, jednou mu dojde dech, firmu prodá, a pak se uvidí.

Jak že to vypadá s jeho maršutkou na jih ? Že by vyčkával, až skončí výluky na 220, a pak přišel spasit jižní Čechy ? Nebo to v tichosti odpískal, protože vyhrané VŘ na ZDO je logicky nejvyšší priorita, jen se neobtěžuje ke svému výkřiku A dodat i B ?
micek
Úterý, 12. března 2019 - 19:02:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 237
Registrován: 11-2015
Zase jedna zprávička pro utužení černo-bílého pohledu na svět. A nebo že by to bylo naopak [wink]? RJ pomohl ČD
Úterý, 12. března 2019 - 20:53:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 635
Registrován: 1-2016
ČSAD Liberec by mohl vyprávět...

A tož ať nám povykládá, třeba o té prasárně s nádražím a kdo za to dostal pokutu... A doba ježdění na stojáka v dálkovým autobuse je naštěstí dávno pryč a dá se veřejnou dopravou cestovat kulturně a nechat kolikrát auto doma, aspoň tam, kde je žlutej. Ale i to je některým málo a budou furt jen nadávat a navážet se do ostatních.
Jinak tehdy na Liberci operoval i Hotliner a jestli je někoho škoda, tak jeho, ČSAD Liberec určitě ne. Možná Flixbus by byl tak jediný dopravce, který by byl schopen s tím ČSAD prohrát...
Úterý, 12. března 2019 - 20:56:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10
Registrován: 1-2019
Ad Špindl a podobné linky: Jančura především ušetřené autobusy přesunul na linku Vídeň - Budapešť, kde vyrejžuje mnohem víc, než na dvou párech do Špindlu. To ale zhrzeným šotouškům nedošlo, jinak by radostí neotvírali rychlý špunty.
Středa, 13. března 2019 - 06:14:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9705
Registrován: 4-2003
Dj těsto:Bramínku kecáš blbosti. S ČSAD Liberec jsem se něco najezdil a rozhodně to bylo lepší než žlutej. Samozřejmě, měli Karosy

ČSAD Liberec byl lepší a měl karosy. Už jen toto nejde dohromady [biggrin][rofl][crazy].


Jedni, bramíčkové a spol ho oslavují jako boha a druzí, těstové a spol ho nesnáší

Až na to, že já nikoho neoslavuji (proč také?!?), ba naopak jsem rád, že se tu chytl nevyužívané obchodní příležitosti a šlápl pořádně na krk idiotům, kteří zákulisními pletkami (odmítání vydání licence v Liberci, nevpuštěním na autobusák, atd.) mu chtěli v kšeftu zabránit s odvoláním na to, že s této výnosné linky financují ty prodělečné. Jasně, zase si vzali jako štít ty babičky ze Zapadlé Lhoty, které potřebují jet jednou za čas k doktorovi si pokecat...[crazy].



Petr vlček: Když začal jezdit žlutej tak jsem si jednou v neděli řek že bych ho moh vyzkoušet. Dojel jsem v Liberci kolem 14 na autobusák a u kasy se dověděl že první volný místo na Prahu je nějak v 19 nebo kolik. Tedy jsem odjel vlakem a byl v Praze výrazně rychlejc než tím busem. No a žlutej bus šel do kolonky "nepoužitelné".

Zase jeden chudák, co si není schopen zavčas koupit jízdenku a myslí si, že je jeho svaté právo jí koupit i těsně před odjezdem, kdy se na na zastávku přižene smradlavý a špinavý z horské tůry [crazy].

Přitom tu má možnost jet vlakem, když si jízdenku prostě nestihl koupit. Ovšem Petr vlček má chytrý telefon, jak se nechal v jiné diskusi slyšet, takže je jasné, že tohle celé vymyslel, aby na funkční a hlavně samofinancovatelný systém dopravy mezi Prahou a Libercem mohl zase začít plivat.

Mimochodem, těch autobusových spojů dnes jezdí řádově více a hlavně s větší kapacitou, než za éry adorovaného ČSAD Liberec. To je zjištěníčko, že áno? A když i tohle nestačí a prostě je spoj vyprodán, tak není problém z Liberce do Prahy dojet vlakem. Jede sice jednou za dvě hodiny, je to s přestupem, není to moc rychlé, ale je to celkem pohodlné a když se jednou za čas stane, že to autobusem nevyjde, tak se cestovat do Prahy dá. Ne že ne, jak se nám tu někteří snaží podsunout. Zejména, když jde člověk z výletu, tak vlak není žádným problémem, protože z výletu se obvykle jede domů a nikam se nespěchá.
Středa, 13. března 2019 - 07:09:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 920
Registrován: 11-2007
Sice by to mělo být v busech ale zase na druhou stranu to tu bylo docela mrtvý,ne?[wink]
Bramíčku, aspoň nedělej zagorku a přiznej, že jsi žlutej až na[zadnice][proud]
K těm karosám, za jedno, už je to docela dost let co ČSAD jezdil s Karosama, v té době ještě vcelku běžnej bus. No a pak nepřijde mi na hodinovou cestu nějak špatná, to není žádná nadlinka, normálná hodinová cesta. To i po Praze jsou delší linky a jezdí v kostitřassech z Libchav[proud]Navíc, co se týče pohodlí, tak je Karosa kolikrát pohodlnější než kdejakej novej bus, rozteč sedadel...
Nějak mi pořád nikdo nevysvětlil v čem jsou ty poslední Karosy na linky typu Liberec, Chomutov, horší než ty nový busy?
ad 651.003:Kecáš kraviny. Ze Špindlu vycouval, protože se prostě nechytnul. Nenabízel víc než KAD, jezdil v blbý časy takže lidi neměli důvod ho měnit za KAD, na kterej jsou zvyklý[happy]To víš, horalové se nenechali opít rohlíkem,tedy kafíčkem, které vlastně ani nebylo[proud]
Středa, 13. března 2019 - 07:21:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9706
Registrován: 4-2003
Dj těsto:Bramíčku, aspoň nedělej zagorku a přiznej, že jsi žlutej až na

Jsem žlutý jen proto, že neadoruji šílený stav za éry ČSAD Liberec, kdy jezdilo málo spojů a vesměs s dlouhou jízdní dobou?

Žlutý se tehdy jen chopil nevyužívané obchodní příležitosti, co je na tom špatného? Pro mne (a 99,99 procent dalších) jako uživatele VHD se její stav mezi Prahou a Libercem zlepšil.

Celkově mi přijde, že dýdžej těsto se není schopen srovnat s tím, že to někde může fungovat v pohodě jinak, než nám jsou různí sociálně dopravní inženýři připravit [wink].

Mimochodem, já bych také rád byl za to, kdyby se vlakové spojení zlepšilo. To ale není na pořadu dne. Takže jsem rád, že to tady alespoň nějak funguje. Ostatně stav, kdy většina pojede nedotovaným autobusem a ti, co se nevejdou (nestihnou koupit zavčas jízdenku) jedou vlakem, není zase tak úplně špatný systém [wink].
Středa, 13. března 2019 - 08:06:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 921
Registrován: 11-2007
Bramíčku, kde jsi vzal tu dlouhou jízdní dobu? Že pár spojů jelo o pár minut dýl protože stálo v Hodkovicích zas tak nevadilo,ne?[wink].
Zkus někde vyštrachat starej JŘ ať můžem srovnat. Asi to nehjezdilo v taktu na tom se můžem shodnout[wink]
A k tomu vlaku, mám vlak rád ale na Lbc je fakt nepoužitelnej. Kdyby stál aspoň stejně ale i cenově je mimo[crazy]
Středa, 13. března 2019 - 09:14:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8816
Registrován: 4-2003
té době ještě vcelku běžnej bus. No a pak nepřijde mi na hodinovou cestu nějak špatná, to není žádná nadlinka,

Já jsme tedy tehdy pozoroval, že spolužáci/kolegové z podobných destinací pár měsíců po promoci zašli a do autosónu a koupili si nový auto (a nebo aspoň slušnou ojetinu) , protože takovouhle sockárnu (nejde o Karosu, ale o celkový prostředí vč. nasardikovanosti, olezlosti, absenci klimatizace, ap.) odmítali trpět.

Vy holt prostě některý věci nevidíte a nebo si to odmítáte připustit. Každopádně škodíte sám sobě, ale to je Váš problém.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."