Diskuse » Archiv 2018 » Modely a modelářství » Digitální ovládání kolejiště předcházející | další

Digitální ovládání kolejiště

dolů
   autor příspěvek
Neděle, 20. května 2018 - 16:47:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2612
Registrován: 1-2006
Pánové a dámy,
po delším čase se vracím k hobby a zjišťuji, že zatím svět o pořádný kus popojel.
Obávám se, že reostat napájený sadou plochých baterek (nebo v "high" provedení autobaterií z trabanta) i telefonní relátka už zřejmě odešla v zapomnění. Neboli s aplikací rčení "co se v mládí naučíš, k stáru jak když najdeš" jsem v [zadnice]
[happy]
Poraďte prosím literaturu/weby, kde bych mohl nasosat základní informace k aktuálnímu stavu digitálního ovládání (jak co do logiky, tak co do konkrétní výbavy).
Díky.
Jsem hrdý na svou vlast:
Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt.
Čtvrtek, 24. května 2018 - 23:15:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 338
Registrován: 10-2013
Medvěde:
Lokopin a Jacek-modely
Jinak telefoní relátka, vypínače a přepínače určitě neodešly v úplné zapomění.
Pondělí, 16. července 2018 - 23:34:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 425
Registrován: 3-2011
Zdravím vás přátelé digitálu. Sháním kolegu ke spolupráci na zakázkové výrobě kolejišť, kalibrace lokomotiv atd. V současnosti se bude realizovat velikost TT. Pokud by někdo z vás měl zájem napište mi do mailu josef.kamis@email.cz a přiblížim detaily. Realizace prací je v Praze. Díky Josef Kamiš